vlc 3.0.22-rc1 - en to he translation catalogue (4927 entries)

en: 
    Dumped content to vlc-help.txt file.
he: 
    ↵
    המידע נשמר לתוך הקובץ vlc-help.txt↵

en: 
    Press the RETURN key to continue...
he: 
    לחץ על מקש ה-RETURN להמשך...

en: 
    Warning: if you cannot access the GUI anymore, open a command-line window, go to the directory where you installed VLC and run "vlc -I qt"
he: 
    אזהרה: אם אין לך גישה עוד למנשק הגרפי, עליך לפתוח חלון שורת פקודה, לגשת לתיקייה בה התקנת את VLC ולהריץ את הפקודה „vlc -I qt”

en:  Profile Name Missing
he:  שם הפרופיל חסר

en:  days
he:  ימים

en:  kb/s
he:  ק״ב/ש׳

en:  ms
he:  מ״ש

en:  px
he:  פיקסלים

en: "Rating" to put in ASF comments.
he: „דירוג” להוספה להערות ב־ASF.

en: #paste your VLM commands here
he: #יש להדביק את פקודות ה־VLM שלך להלן

en: #separate commands with a new line or a semi-colon
he: #את הפקודות יש לכתוב אחת בכל שורה או להפריד בסימן נקודה פסיק

en: %.1f MHz (%d services)
    ~%s remaining
he: %.1f מה״ץ (%d שירותים)
    ~%s נותרו

en: %.2f dB
he: %.2f דציבל

en: %1 downloads
he: %1 הורדות

en: %i tracks
he: %i רצועות

en: %llu B
he: %llu ב׳

en: %lu B
he: %lu ב׳

en: %s
    Downloading... %s/%s %.1f%% done
he: %s
    בהורדה... %s/%s %.1f%% הושלמו

en: %s (Encoded Output)
he: %s (פלט מקודד)

en: %s Range
he: טווח %s

en: %s bytes
he: %s בתים

en: %u Hz
he: %u הרץ

en: %u kb/s
he: %u ק״ב/ש׳

en: %u module was not displayed because it only has advanced options.
     | %u modules were not displayed because they only have advanced options.
he[0]: מודול אחד (%u) לא הוצג כיוון שיש לו ההגדרות מתקדמות בלבד.
he[1]: ‫%u מודולים לא הוצגו כיוון שיש להם הגדרות מתקדמות בלבד
he[2]: ‏‫%u מודולים לא הוצגו כיוון שיש להם הגדרות מתקדמות בלבד

en: &About
he: על &אודות

en: &Advanced Controls
he: &פקדים מתקדמים

en: &Advanced Open...
he: פתיחה מתק&דמת...

en: &Apply
he: ה&חלה

en: &Aspect Ratio
he: יחס ת&צוגה

en: &Audio
he: &שמע

en: &Cancel
he: &ביטול

en: &Chapter
he: &פרק

en: &Clear
he: &ניקוי

en: &Close
he: &סגירה

en: &Codec Information
he: פרטי המ&קודד

en: &Continue
he: להמ&שיך

en: &Crop
he: &חיתוך

en: &Deinterlace
he: יישור &פסים

en: &Deinterlace mode
he: מ&צב יישור פסים

en: &Disc
he: &תקליטור

en: &Effects and Filters
he: &אפקטים ומסננים

en: &Enqueue
he: הוספה ל&תור

en: &Faster
he: מ&היר יותר

en: &File
he: &קובץ

en: &Filter:
he: מ&סנן:

en: &Fingerprint
he: &טביעת אצבע

en: &Fullscreen
he: מ&סך מלא

en: &Fullscreen Interface
he: מצב מ&סך מלא

en: &General
he: &כללי

en: &Go
he: מ&עבר

en: &Help
he: &עזרה

en: &Hide VLC media player in taskbar
he: &הסרת הנגן VLC בשורת המשימות

en: &Increase Volume
he: ה&גברת עצמת השמע

en: &Install
he: ה&תקנה

en: &Jump Forward
he: &קפיצה קדימה

en: &Manage
he: &ניהול

en: &Media
he: מ&דיה

en: &Messages
he: הו&דעות

en: &Metadata
he: &נתוני על

en: &Mute
he: ה&שתקה

en: &Network
he: &רשת

en: &No
he: &לא

en: &Open File...
he: פתיחת &קובץ...

en: &Open Media
he: &פתיחת מדיה

en: &Open Multiple Files...
he: פתיחת מ&ספר קבצים...

en: &Play
he: נ&גינה

en: &Playback
he: נ&גינה

en: &Preferences
he: ה&עדפות

en: &Program
he: ת&כנית

en: &Quality
he: &איכות

en: &Quit
he: י&ציאה

en: &Recheck version
he: ב&דיקת הגרסה מחדש

en: &Renderer
he: התקן &עיבוד

en: &Reset Preferences
he: &איפוס ההעדפות

en: &Save
he: &שמירה

en: &Save Metadata
he: שמירת &נתוני העל

en: &Save as...
he: שמירה &בשם...

en: &Search:
he: &חיפוש:

en: &Select
he: &בחירה

en: &Start
he: ה&תחלה

en: &Stereo Mode
he: מצב &סטריאו

en: &Stop
he: ע&צירה

en: &Stream
he: ה&זרמה

en: &Stream...
he: ת&זרים...

en: &Track Synchronization
he: &סנכרון רצועות

en: &Uninstall
he: ה&סרה

en: &VLM Configuration
he: ה&גדרות VLM

en: &Verbosity:
he: &רמת פירוט:

en: &Video
he: &וידאו

en: &View
he: &תצוגה

en: &Visualizations
he: אפקטים &חזותיים

en: &Yes
he: &כן

en: &Zoom
he: ת&קריב

en: (Delayed)
he: (מעוכב)

en: (Hastened)
he: (חפוז)

en: (default disabled)
he:  (מושבת כברירת מחדל)

en: (default enabled)
he:  (פעיל כברירת מחדל)

en: 0.00 dB
he: 0.00 דציבל

en: 0.35 (same as DVB-S)
he: 0.35 (כמו DVB-S)

en: 0/90/180/270/mirror
he: 0/90/180/270/מראה

en: 1 KHz
he: 1 קה״ץ

en: 1.712 MHz
he: 1.712 מה״ץ

en: 10 MHz
he: 10 מה״ץ

en: 10 bits
he: 10 סיביות

en: 11025 Hz
he: 11025 הרץ

en: 12 KHz
he: 12 קה״ץ

en: 125 Hz
he: 125 הרץ

en: 14 KHz
he: 14 קה״ץ

en: 15 bits
he: 15 סיביות

en: 16 KHz
he: 16 קה״ץ

en: 16 bits
he: 16 סיביות

en: 16 bytes
he: 16 בתים

en: 16000 Hz
he: 16000 הרץ

en: 170 Hz
he: 170 הרץ

en: 176400 Hz
he: 176400 הרץ

en: 192000 Hz
he: 192000 הרץ

en: 1:1 Original
he: 1:1 מקורי

en: 1:2 Half
he: 1:2 חצי

en: 1:4 Quarter
he: 1:4 רבע

en: 1:File
he: 1:קובץ

en: 2 KHz
he: 2 קה״ץ

en: 2 Pass
he: 2 מעברים

en: 22050 Hz
he: 22050 הרץ

en: 24 bits
he: 24 סיביות

en: 24 bytes
he: 24 בתים

en: 24000 Hz
he: 24000 הרץ

en: 250 Hz
he: 250 הרץ

en: 2:1 Double
he: 2:1 כפול

en: 2D
he: דו־ממדי

en: 3 KHz
he: 3 קה״ץ

en: 31 Hz
he: 31 הרץ

en: 310 Hz
he: 310 הרץ

en: 32 bits
he: 32 סיביות

en: 32 bytes
he: 32 בתים

en: 32000 Hz
he: 32000 הרץ

en: 4 KHz
he: 4 קה״ץ

en: 4000 Hz
he: 4000 הרץ

en: 44100 Hz
he: 44100 הרץ

en: 48000 Hz
he: 48000 הרץ

en: 5 MHz
he: 5 מה״ץ

en: 50 Hz
he: 50 הרץ

en: 500 Hz
he: 500 הרץ

en: 525 lines / 60 Hz
he: 525 שורות / 60 הרץ

en: 6 KHz
he: 6 קה״ץ

en: 6 MHz
he: 6 מה״ץ

en: 60 Hz
he: 60 הרץ

en: 600 Hz
he: 600 הרץ

en: 625 lines / 50 Hz
he: 625 שורות / 50 הרץ

en: 63 Hz
he: 63 הרץ

en: 7 MHz
he: 7 מה״ץ

en: 8 KHz
he: 8 קה״ץ

en: 8 MHz
he: 8 מה״ץ

en: 8 bits
he: 8 סיביות

en: 8000 Hz
he: 8000 הרץ

en: 88200 Hz
he: 88200 הרץ

en: 96000 Hz
he: 96000 הרץ

en: <Local>
he: <מקומי>

en: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>Welcome to VLC media player Help</h2><h3>Documentation</h3><p>You can find VLC documentation on VideoLAN's <a href="http://wiki.videolan.org">wiki</a> website.</p><p>If you are a newcomer to VLC media player, please read the<br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>Introduction to VLC media player</em></a>.</p><p>You will find some information on how to use the player in the <br>"<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>How to play files with VLC media player</em></a>" document.</p><p>For all the saving, converting, transcoding, encoding, muxing and streaming tasks, you should find useful information in the <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">Streaming Documentation</a>.</p><p>If you are unsure about terminology, please consult the <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">knowledge base</a>.</p><p>To understand the main keyboard shortcuts, read the <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">shortcuts</a> page.</p><h3>Help</h3><p>Before asking any question, please refer yourself to the <a href="http://www.videolan.org/support/faq.html">FAQ</a>.</p><p>You might then get (and give) help on the <a href="http://forum.videolan.org">Forums</a>, the <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">mailing-lists</a> or our IRC channel (<em>#videolan</em> on irc.freenode.net).</p><h3>Contribute to the project</h3><p>You can help the VideoLAN project giving some of your time to help the community, to design skins, to translate the documentation, to test and to code. You can also give funds and material to help us. And of course, you can <b>promote</b> VLC media player.</p></body></html>
he: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>ברוך בואך לעזרה של נגן המדיה VLC </h2><h3>תיעוד</h3><p>ניתן לעיין בתיעוד של VLC באתר ה<a href="http://wiki.videolan.org">וויקי</a> של VideoLAN.</p><p>אם התחלת להשתמש בנגן המדיה VLC לאחרונה, נא לקרוא את<br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>מדריך ההיכרות עם נגן המדיה VLC</em></a>.</p><p>ניתן למצוא קצת מידע על כיצד להשתמש בנגן במסמך <br>"<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>מדריך לנגינת קבצים עם נגן המדיה VLC</em></a>".</p><p>לכל משימות השמירה, המרה, התמרה, קידוד, ריבוב והזרמה, ניתן למצוא מידע חיוני ב<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">תיעוד ההזרמה</a>.</p><p>אם המינוח אינו ברור לך ניתן לעיין ב<a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">מאגר המידע</a>.</p><p>כדי להבין מה הם קיצורי המקלדת העיקריים, ניתן לקרוא את העמוד <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">קיצורים</a>.</p><h3>עזרה</h3><p>על כל שאלה שעולה ניתן לפנות אל ה<a href="http://www.videolan.org/support/faq.html">שו״ת</a>.</p><p>בשלב זה תהיה לך האפשרות לשאול ולענות על שאלות ב<a href="http://forum.videolan.org">פורומים</a>, ב<a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">רשימות התפוצה</a> או בערוץ ה־IRC שלנו(<em>#videolan</em> בשרת irc.freenode.net).</p><h3>תרומה למיזם</h3><p>ניתן לסייע למיזם VideoLAN באמצעות הקדשת חלק מזמנך בעזרה לקהילה, לעצב ערכות עיצוב, לתרגם את התיעוד, לבדוק את הקוד ועוד. ניתן גם להעניק ציוד ומימון כדי לעזור לנו. וכמובן מוטב לעזור <b>לקדם</b>את נגן המדיה VLC.</p></body></html>

en: <p>In order to protect your privacy, <i>VLC media player</i> does <b>not</b> collect personal data or transmit them, not even in anonymized form, to anyone.</p>
    <p>Nevertheless, <i>VLC</i> is able to automatically retrieve information about the media in your playlist from third party Internet-based services. This includes cover art, track names, artist names and other meta-data.</p>
    <p>Consequently, this may entail identifying some of your media files to third party entities. Therefore the <i>VLC</i> developers require your express consent for the media player to access the Internet automatically.</p>
he: <p>כדי להגן על הפרטיות שלך, <i>נגן המדיהVLC</i><b>אינו</b> אוסף פרטים אישיים או מוסר אותם, אפילו לא בצורה אלמונית, לאף גורם שהוא.</p>
    <p>עם זאת, ל־<i>VLC</i> יש אפשרות לקבל מידע על המדיה שברשימת הנגינה שלך אוטומטית משירותי צד־שלישי באינטרנט. לרבות עטיפת האלבום, שמות הרצועות, שמות האומנים ונתוני על נוספים.</p>
    <p>כתוצאה מכך, הזהות של קובצי המדיה שלך עלולים להיחשף מול גורמי צד־שלישי. לכן, מפתחי <i>VLC</i> דורשים ממך להביע את הסכמתך לאפשר לנגן המדיה לגשת לאינטרנט אוטומטית.</p>

en: <p>Password for Web interface has not been set.</p><p>Please use --http-password, or set a password in </p><p>Preferences &gt; All &gt; Main interfaces &gt; Lua &gt; Lua HTTP &gt; Password.</p>
he: <p>לא הוגדרה סיסמה למנשק הדפדפן.</p><p>נא להשתמש ב־‎--http-password, או להגדיר סיסמה תחת </p><p>העדפות &lt; הכול &lt; מנשקים ראשיים &lt; Lua &lt;‏ Lua HTTP‏ &lt; סיסמה.</p>

en: <p>VLC media player is a free and open source media player, encoder, and streamer made by the volunteers of the <a href="http://www.videolan.org/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">VideoLAN</span></a> community.</p><p>VLC uses its internal codecs, works on essentially every popular platform, and can read almost all files, CDs, DVDs, network streams, capture cards and other media formats!</p><p><a href="http://www.videolan.org/contribute/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Help and join us!</span></a>
he: <div style="direction:rtl;">
    <p>נגן המדיה VLC הוא נגן מדיה, מקודד וסטרימר חופשי ובקוד פתוח, שנוצר ע״י המתנדבים של קהילת <a href="http://www.videolan.org/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">VideoLAN</span></a>.</p><p>הנגן VLC משתמש במקודדים הפנימיים שלו, שעובדים בערך על כל פלטפורמה נפוצה שהיא, ומסוגל לקרוא כמעט את כל סוגי הקבצים, תקליטורי השמע, ה־DVD, תזרימי הרשת, כרטיסי הלכידה וצורות מדיה נוספות!</p><p><a href="http://www.videolan.org/contribute/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">הצטרפו אלינו וסייעו לנו!</span></a>

en: <p>VLC media player is a free and open source media player, encoder, and streamer made by the volunteers of the <a href="https://www.videolan.org/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">VideoLAN</span></a> community.</p><p>VLC uses its internal codecs, works on essentially every popular platform, and can read almost all files, CDs, DVDs, network streams, capture cards and other media formats!</p><p><a href="https://www.videolan.org/contribute/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Help and join us!</span></a>
he: <div style="direction:rtl;">
    <p>נגן המדיה VLC הוא נגן מדיה, מקודד וסטרימר חופשי ובקוד פתוח, שנוצר ע״י המתנדבים של קהילת <a href="https://www.videolan.org/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">VideoLAN</span></a>.</p><p>הנגן VLC משתמש במפענחים הפנימיים שלו, שעובדים בערך על כל פלטפורמה נפוצה שהיא, ומסוגל לקרוא כמעט את כל סוגי הקבצים, תקליטורי השמע, ה־DVD, תזרימי הרשת, כרטיסי הלכידה וצורות מדיה נוספות!</p><p><a href="https://www.videolan.org/contribute/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">הצטרפו אלינו וסייעו לנו!</span></a>

en: A SDP export is requested, but no URL is provided.
he: התבקש ייצוא SDP אך לא סופקה כתובת.

en: A continuous tone at 22kHz can be sent on the cable. This normally selects the higher frequency band from a universal LNB.
he: ניתן לשלוח צליל מתמשך של 22 קילו־הרץ דרך הכבל. בדרך כלל נבחרת רצועת התדירות הגבוהה יותר מ־LNB אוניברסלי.

en: A new version of VLC (%1.%2.%3%4) is available.
he: גרסה חדשה של VLC ‏(‎%1.%2.%3%4) זמינה להורדה.

en: A positive value means that the audio is ahead of the video
he: ערך חיובי משמע שהשמע מקדים את הווידאו

en: A positive value means that the subtitles are ahead of the video
he: ערך חיובי משמע שהכתוביות מקדימות את הווידאו

en: A single password restricts access to this interface.
he: סיסמה אחידה מגבילה את הגישה למנשק זה.

en: A/52 dynamic range compression
he: דחיסת A/52 בטווח דינמי

en: AAC audio decoder (using libfaad2)
he: מפענח אודיו AAC (בעזרת libfaad2)

en: AAC extension
he: הרחבת AAC

en: AACS Host certificate revoked.
he: אישור מארח AACS נשלל.

en: AACS MMC failed.
he: MMC ב־AACS נכשל.

en: ADF stream filter
he: מסנן תזרים ADF

en: ADPCM audio decoder
he: מפענח שמע ADPCM

en: AES key URI to place in playlist
he: כתובת מלאה למפתח AES להצבה ברשימת הנגינה

en: AES key file
he: קובץ מפתח AES

en: AES3/SMPTE 302M audio decoder
he: מפענח שמע AES3/SMPTE 302M

en: AES3/SMPTE 302M audio packetizer
he: אורז שמע בחבילות AES3/SMPTE 302M

en: AIFF demuxer
he: מפלג AIFF

en: ALSA audio capture
he: לכידת שמע עם ALSA

en: ALSA audio output
he: פלט שמע ALSA

en: AM Tuner mode
he: מצב טיונר AM

en: AM Tuner mode. Can be one of Default (0), TV (1), AM Radio (2), FM Radio (3) or DSS (4).
he: מצב מתנד AM. יכול להיות כל אחד מבין ברירת מחדל (0), טלוויזיה (1), רדיו AM ‏(2), רדיו FM ‏(3) או DSS ‏(4).

en: AM radio
he: רדיו AM

en: AOM video decoder
he: מפענח וידאו AOM

en: APE/ID3 tags-skipping filter
he: מסנן שמדלג על תגיות APE/ID3

en: ARIB STD-B25 Cam module
he: מודול מצלמה ARIB STD-B25

en: ARIB subtitles
he: כתוביות ARIB

en: ARIB subtitles decoder
he: מפענח כתוביות ARIB

[ctx: ASCII]
en: VLC media player
he: נגן המדיה VLC

en: ASCII Art
he: אומנות ASCII

en: ASCII-art video output
he: פלט וידאו כאומנות ASCII

en: ASF muxer
he: מרבב ASF

en: ASF packet size -- default is 4096 bytes
he: גודל מנת ה־ASD -- ברירת המחדל היא 4096 בתים

en: ASF/WMV demuxer
he: מפלג ASF/WMV

en: ASX playlist import
he: יבוא רשימת נגינה מסוג ASX

en: ATSC A/52 (AC-3) audio decoder
he: מפענח שמע ATSC A/52 (AC-3)

en: ATSC minor channel
he: ערוץ ATSC מזערי

en: ATSC reception parameters
he: מאפייני קליטת ATSC

en: AU demuxer
he: מפלג AU

en: AVFoundation Audio Capture
he: לכידת שמע של AVFoundation

en: AVFoundation Video Capture
he: לכידת וידאו של AVFoundation

en: AVFoundation audio capture module.
he: מודול לכידת שמע של AVFoundation.

en: AVFoundation video capture module.
he: מודול לכידת וידאו של AVFoundation.

en: AVI demuxer
he: מפלג AVI

en: AVI muxer
he: מרבב AVI

en: Abkhazian
he: אבחזית

en: Abort
he: ביטול

en: About
he: על אודות

en: About VLC media player
he: על נגן המדיה VLC

en: Above the Video
he: מעל לווידאו

en: Absolute delay
he: השהיה מוחלטת

en: Acapella
he: אקפלה

en: Accelerated video output (Overlay)
he: פלט וידאו מואץ (שכבת על)

en: Accept 24 hours
he: לקבל ל־24 שעות

en: Accept certificate temporarily
he: לקבל את האישור זמנית

en: Accept commands from this source. The CLI defaults to stdin ("*console"), but can also bind to a plain TCP socket ("localhost:4212") or use the telnet protocol ("telnet://0.0.0.0:4212")
he: לקבל פקודות מהמקור הזה. ברירת המחדל של מנשק שורת הפקודה הוא stdin („מסוף”) אבל אפשר לאגד אותו לשקע TCP רגיל („localhost:4212”) או להשתמש בפרוטוקול telnet‏ („telnet://0.0.0.0:4212”)

en: Accept commands over a Unix socket rather than stdin.
he: לקבל פקודות משקע UNIX במקום דרך stdin.

en: Accept commands over a socket rather than stdin. You can set the address and port the interface will bind to.
he: לקבל פקודות דרך שקע במקום דרך stdin. ניתן להגדיר את הכתובת ואת הפתחה אליהן יוצמד המנשק.

en: Accept permanently
he: לקבל לצמיתות

en: Access advanced options to tweak the device
he: גישה לאפשרויות מתקדמות כדי לשפר את ההתקן

en: Access module
he: מודול גישה

en: Access modules
he: מודולי גישה

en: Access output
he: גישה לפלט

en: Access output module
he: מודול פלט גישה

en: Access output modules control the ways the muxed streams are sent. This setting allows you to always force a specific access output method. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each access output.
he: מודולי גישה לפלט שולטים בצורה בה נשלחים שטפי נתונים מרובבים. הגדרות אלה מאפשרות לך לקבע לצמיתות צורה מסוימת של גישה לפלט. ברוב המקרים עדיף שלא לעשות זאת.
    אפשר גם לקבוע ערכי ברירת מחדל עבור כל גישה לפלט.

en: Access to the stream is denied by the server configuration.
he: הגישה לתזרים נדחתה על ידי השרת.

en: Access unit delimiters
he: מפרידי יחידות גישה

en: Accessibility
he: נגישות

en: Accessibility type for all future passwords saved to the Keychain
he: סוג נגישות לכל הסיסמאות העתידיות שנשמרו למחזיק המפתחות

en: Account that will be used for the connection.
he: החשבון שישמש לחיבור.

en: Acid
he: אסיד

en: Acid Jazz
he: אסיד ג׳ז

en: Acid Punk
he: אסיד פּאנק

en: Acoustic
he: אקוסטי

en: Acquisition rate (in fps)
he: קצב לכידה (בתמוניות לשנייה)

en: Action
he: פעולה

en: Actions
he: פעולות

en: Activate
he: הפעלה

en: Activate Transcoding
he: הפעלת התמרה

en: Activate VNC polling. Do NOT activate for use as VDR ffnetdev client.
he: הפעלת תשאול VNC. אין להפעיל זאת לשימוש כלקוח VDR ffnetdev.

en: Activate or deactivate autoscaling.
he: הפעלה או השבתה של שינוי קנה מידה אוטומטית.

en: Activate or deactivate deinterlacing.
he: הפעלה או השבתה של ביטול שזירה.

en: Activate the automatic notification of new versions of the software. It runs once every two weeks.
he: הפעלת ההתרעה האוטומטית של גרסאות חדשות של התכנה. החיפוש רץ אחת לשבועיים.

en: Activate the updates availability notification
he: הפעלת התרעת זמינות העדכונים

en: Activate updates notifier
he: הפעלת התרעות על עדכונים

en: Active Extensions
he: הרחבות פעילות

en: Active regions
he: אזורים פעילים

en: Active windows
he: חלונות פעילים

en: Actors
he: שחקנים

en: Adaptive
he: מסתגל

en: Adaptive B-frame decision
he: החלטת תמוניות B מסתגלת

en: Adaptive Logic
he: לוגיקה מסתגלת

en: Adaptive spatial transform size
he: המרת גודל מרחבי מסתגל

en: Add
he: הוספה

en: Add &Subtitle File...
he: הוספת &קובץ כתוביות...

en: Add Directory...
he: הוספת תיקייה...

en: Add EXT-X-ALLOW-CACHE:NO directive in playlist-file if this is disabled
he: להוסיף את ההנחיה EXT-X-ALLOW-CACHE:NO לקובץ רשימת נגינה אם זה מושבת

en: Add File...
he: הוספת קובץ...

en: Add Folder...
he: הוספת תיקייה...

en: Add Input
he: הוספת קלט

en: Add Interface
he: הוספת מנשק

en: Add Noise
he: הוספת רעש

en: Add Subtitle File...
he: הוספת קובץ כתוביות...

en: Add Subtitle File:
he: הוספת קובץ כתוביות:

en: Add WAVE header
he: הוספת כותרת WAVE

en: Add a YUV4MPEG2 header
he: הוספת כותרת YUV4MPEG2

en: Add a background
he: הוספת רקע

en: Add a blurring effect
he: הוספת אפקט טשטוש

en: Add a delay effect to the sound
he: הוספת אפקט השהיה לצליל

en: Add a font effect to text to improve readability against different backgrounds.
he: הוספת אפקט לגופן כדי לשפר את היכולת לקרוא אותו כנגד סוגים שונים של רקע.

en: Add a shadow
he: הוספת צללית

en: Add cover art from file
he: הוספת אומנות עטיפה מקובץ

en: Add logo
he: הוספת לוגו

en: Add new Preset...
he: הוספת ערכה חדשה…

en: Add text
he: הוספת טקסט

en: Add to Playlist
he: הוספה לרשימת הנגינה

en: Add...
he: הוספה...

en: Additional fonts directory
he: תיקיית גופנים נוספת

en: Additional interfaces spawned by the Service. It should be specified at install time so the Service is properly configured. Use a comma separated list of interface modules. (common values are: logger, sap, rc, http)
he: מנשקים נוספים שנוצרים תחת השירות. יש לציין אותם בזמן ההתקנה כדי שהשירות יוגדר כראוי. יש להשתמש ברשימה של מודולי מנשקים מופרדת בפסיקים. (הערכים הנפוצים הם: logger,‏ sap,‏ rc,‏ http)

en: Additions or subtractions of pixels on the peak width.
he: חיבורים או חיסורים של פיקסלים ברוחב המרבי.

en: Addons Manager
he: מנהל תוספים

en: Addons local storage installer
he: מתקין אחסון מקומי של תוספות

en: Addons local storage lister
he: מציג אחסון מקומי של תוספות

en: Address
he: כתובת

en: Address of the CDDB server to use.
he: כתובת שרת ה־CDDB לשימוש

en: Address of the get callback function
he: כתובת פונקציית הקריאה החוזרת get (קבלה)

en: Address of the release callback function
he: כתובת פונקציית הקריאה החוזרת release (קבלה)

en: Address to bind to (helper setting for dst)
he: כתובת להתאגד אליה (הגדרת עזר ל־dst/יעד)

en: Adjust HDMI refresh rate to the video.
he: התאמת קצב רענון ה־HDMI לווידאו.

en: Adjust VLC priority
he: התאמת העדיפות של VLC

en: Adjust pitch
he: כיוון גובה הצליל

en: Adjust the current playback position
he: התאמת המיקום הנוכחי בנגינה

en: Adjust the volume
he: התאמת עצמת השמע

en: Adjustments and Effects
he: התאמה ואפקטים

en: Advanced
he: מתקדם

en: Advanced Buttons
he: לחצנים מתקדמים

en: Advanced Open File...
he: פתיחת קבצים מתקדמת...

en: Advanced Options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Advanced Preferences
he: העדפות מתקדמות

en: Advanced Widget
he: וידג׳ט מתקדם

en: Advanced options...
he: אפשרויות מתקדמות...

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Advanced settings. Use with care...
he: הגדרות מתקדמות. יש להשתמש בזהירות...

en: Afar
he: עפרית

en: Afrikaans
he: אפריקאנס

en: After first unlock
he: לאחר השחרור הראשון

en: After first unlock, on this device only
he: לאחר שחרור הנעילה הראשונה, במכשיר הזה בלבד

en: Albanian
he: אלבנית

en: Album
he: אלבום

en: Album Artist
he: אמן האלבום

en: Album art filename
he: שם קובץ עטיפת אלבום

en: All
he: הכול

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Allow automatic icon changes
he: לאפשר שינוי אוטומטי של סמל

en: Allow cache
he: לאפשר מטמון

en: Allow metadata network access
he: לאפשר גישה לרשת לקבלת נתוני על

en: Allow non specification compliant speedup tricks. Faster but error-prone.
he: לאפשר תכסיסי האצה שאינם תואמים למפרט. מהיר אבל יותר נוטה לשגיאות.

en: Allow only one instance
he: אילוץ הרצת מופע אחד בלבד

en: Allow only one running instance
he: אפשר הרצת עותק אחד בלבד

en: Allow other applications to control VLC using the D-Bus MPRIS protocol.
he: לאפשר ליישומים אחרים לשלוח ב־VLC דרך פרוטוקול MPRIS על גבי D-Bus.

en: Allow real-time priority
he: מתן האפשרות לעדיפות זמן אמת

en: Allow speed tricks
he: לאפשר תכסיסי מהירות

en: Allow the use of the Intel Media SDK software implementation of the codecs if no QuickSync Video hardware acceleration is present on the system.
he: לאפשר להשתמש בהטמעה התכנתית של ה־SDK של Intel Media של המפענחים אם לא נמצאה האצת חומרה מסוג QuickSync לווידאו במערכת.

en: Allow to build directory index
he: לאפשר בניית מפתח תיקיות

en: Allowing only one running instance of VLC can sometimes be useful, for example if you associated VLC with some media types and you don't want a new instance of VLC to be opened each time you open a file in your file manager. This option will allow you to play the file with the already running instance or enqueue it.
he: לאפשר רק עותק פעיל אחד של VLC יכול להביא תועלת לפעמים, למשל, אם שייכת את VLC למגוון סוגי מדיה ולא נוח לך ש־VLC ייפתח עם כל פתיחת קובץ במנהל הקבצים שלך. אפשרות זו תאפשר לך לנגן את הקובץ עם העותק הפעיל או להוסיף אותו לתור.

en: Allows a user to specify an extra pmt (pmt_pid=pid:stream_type[,...]).
he: מאפשר למשתמש לציין pmt נוסף (pmt_pid=pid:stream_type[,...]‎).

en: Allows you to set Teletext configuration (id=line1-lineN with both fields).
he: מאפשר לך להגדיר את תצורת הטלטקסט (id=line1-lineN עם שני השדות).

en: Allows you to set Teletext language (page=lang/type,...).
he: מאפשר לך להגדיר את שפה הטלטקסט (page=lang/type,...).

en: Allows you to set audio configuration (id=group,pair:id=group,pair...).
he: מאפשר לך להגדיר תצורת שמע (id=group,pair:id=group,pair...‎).

en: Allows you to set the desired link of the board for the capture (starting at 0).
he: מאפשר לך להגדיר את קישור הלוח הרצוי ללכידה (מתחיל ב־0).

en: Allows you to specify a "copyright" metadata for an input.
he: מאפשר לך לציין נתוני על של „copyright” (זכויות יוצרים) לקלט.

en: Allows you to specify a "date" metadata for an input.
he: מאפשר לך לציין נתוני על לציון „date” (תאריך) לקלט.

en: Allows you to specify a "description" metadata for an input.
he: מאפשר לך לציין נתוני על לציון „description” (תיאור) לקלט.

en: Allows you to specify a "genre" metadata for an input.
he: מאפשר לך לציין נתוני על של „genre” (סוגה) לקלט.

en: Allows you to specify a "title" metadata for an input.
he: מאפשר לך לציין נתוני על לציון „כותרת”

en: Allows you to specify a "url" metadata for an input.
he: מאפשר לך לציין נתוני על של „url” (כתובת) לקלט.

en: Allows you to specify an "artist" metadata for an input.
he: מאפשר לך לציין נתוני על של „artist” (אמן/נית) לקלט.

en: Allows you to specify an "author" metadata for an input.
he: מאפשר לך לציין נתוני על של „author” (יוצר/ת) לקלט.

en: Alpha blending transparency mask. Uses a png alpha channel.
he: מסכת ערבול שקיפות אלפא. משתמשת בערוץ האלפא של png.

en: Alpha mask
he: מסכת אלפא

en: Alpha of the blended image
he: שקיפות התמונה המעורבלת

en: Alpha transparency value (default 255)
he: ערך שקיפות (ברירת מחדל 255)

en: Alpha with which the blend image is blended
he: שקיפות בה התמונה המעורבלת תעורבל

en: Alternative
he: אלטרנטיבי

en: Alternative Rock
he: רוק אלטרנטיבי

en: Always
he: תמיד

en: Always Fit &Window
he: תמיד לה&תאים לחלון

en: Always continue media playback
he: תמיד להמשיך את נגינת המדיה

en: Always fix
he: לתקן תמיד

en: Always on &top
he: תמיד &עליון

en: Always on top
he: תמיד עליון

en: Always place the video window on top of other windows.
he: תמיד להציב את חלון הווידאו מעל לחלונות אחרים.

en: Always reset audio start level to:
he: תמיד יש לאפס את עצמת השמע בהתחלה כך שתהיה:

en: Always visible
he: גלויה תמיד

en: Always write to the same file
he: תמיד לכתוב לאותו הקובץ

en: Always write to the same file instead of creating one file per image. In this case, the number is not appended to the filename.
he: תמיד לכתוב לאותו הקובץ במקום ליצור קובץ חדש עבור כל תמונה. במקרה שכזה, המספר לא נוסף לשם הקובץ.

en: Always, on this device only
he: תמיד, במכשיר זה בלבד

en: Ambient
he: אמביינט

en: Amharic
he: אמהרית

en: Amount by which to scale the picture before sending it to the internal OpenCV filter
he: הכמות למתיחת התמונה בטרם שליחתה למסנן ה־OpenCV הפנימי

en: Amount of movement required for a mouse gesture to be recorded.
he: כמות תזוזת העכבר הנדרשת להקלטה.

en: Amount of prefiltering
he: כמות הסינון הטרומי

en: Amount of time (in ms) to wait before aborting network reception of data. Note that there will be 10 retries before completely giving up.
he: משך זמן ההמתנה (במילישניות) בטרם ביטול קבלת נתונים מהרשת. נא לשים לב שיתבצעו 10 ניסיונות לפני הרמת ידיים.

en: Amplification
he: הגברה

en: An error occurred while checking for updates...
he: אירעה שגיאה במהלך בדיקת העדכונים…

en: Anaglyph
he: אנגליף

en: Analog
he: אנלוגי

en: Android Window
he: חלון Android

en: Android log
he: היומן של Android

en: Android log using logcat
he: היומן של Android דרך logcat

en: Android native window
he: חלון טבעי של Android

en: Angle
he: זווית

en: Angle in degrees
he: זווית במעלו

en: Angle in degrees (0 to 359)
he: זווית במעלות (0 עד 359)

en: Animation
he: הנפשה

en: Anime
he: אנימה

en: Antenna
he: אנטנה

en: Anti-Flickering
he: מניעת ריצוד

en: Anti-transpose
he: שחלוף הפוך

en: Any
he: כלשהו

en: Any field
he: כל שדה שהוא

en: Appearance
he: מראה

en: Append '-converted' to filename
he: להוסיף ‚‎-converted’ לשם הקובץ

en: Append to existing file
he: הוספה לקובץ קיים

en: Append to file
he: הוספה לקובץ

en: Append to file if it exists instead of replacing it.
he: הוספה לקובץ במקום החלפתו אם הוא קיים.

en: Apple Remote and media keys
he: השלט של Apple ומקשי מדיה

en: Application
he: יישום

en: Application level hotkey
he: מקשי קיצור ברמת היישום

en: Applications
he: יישומים

en: Apply
he: החלה

en: Apply cartoon effect
he: הפעלת אפקט סרטונים מצוירים

en: Apply cartoon effect. It is only used by "gradient" and "edge".
he: להחיל אפקט מצוירים. משמש רק עבור „gradient” ו־„edge”.

en: Apply color gradient or edge detection effects
he: להחיל אפקטים של מדרג צבעים או זיהוי קצוות

en: Apply profile at next launch
he: החלת הפרופיל בהפעלה הבאה

en: Aqua
he: כחול אקווה

en: Arabic
he: ערבית

en: Arabic (ISO 8859-6)
he: ערבי (ISO 8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
he: ערבי (Windows-1256)

en: Are you sure you want to reset your VLC media player preferences?
he: האם אכן ברצונך לאפס את העדפות נגן המדיה שלך VLC?

en: Are you sure you wish to create the stream?
he: ליצור את התזרים?

en: Area
he: שטח

en: Armenian
he: ארמנית

en: Arranger
he: עיבוד

en: Art Director
he: ניהול אומנותי

en: Artist
he: אמן

en: Artist metadata
he: נתוני על לציון אמן/נית

en: Artwork URL
he: כתובת עטיפת האלבום

en: Ascending
he: עולה

en: Ask
he: שאל

en: Ask for action
he: הצגת שאלה

en: Ask for network policy at start
he: לבקש מדיניות רשת עם ההפעלה

en: Aspect Ratio
he: יחס תצוגה

en: Aspect ratio
he: יחס תצוגה

en: Aspect ratio (4:3, 16:9). Default assumes square pixels.
he: יחס תצוגה (4:3, 16:9). ברירת המחדל מניחה שהפיקסלים מרובעים.

en: Aspect ratio of the individual displays building the wall.
he: יחס התצוגה של כל אחד מהצגים שמרכיבים את הקיר.

en: Aspect ratio selector
he: בורר יחס תצוגה

en: Aspect ratio: %s
he: יחס תצוגה: %s

en: Assamese
he: אסמסה

en: Assign
he: הקצאה

en: Assign a fixed Transport Stream ID.
he: הקצאת מזהה תזרים תעבורה קבוע.

en: Attachment
he: קובץ מצורף

en: Attachment input
he: קלט הקובץ המצורף

en: Attack time
he: זמן מתקפה

en: Attenuation
he: הנחתה

en: Attenuation, begin (in %)
he: הנחתה, התחלה (באחוזים)

en: Attenuation, end (in %)
he: הנחתה, סוף (באחוזים)

en: Attenuation, middle (in %)
he: הנחתה, אמצע (באחוזים)

en: Audio
he: שמע

en: Audio &Device
he: ה&תקן שמע

en: Audio &Track
he: רצועת &שמע

en: Audio CD
he: תקליטור שמע

en: Audio CD - Track %02i
he: תקליטור שמע - רצועה %02i

en: Audio CD device
he: התקן תקליטורי שמע

en: Audio CD input
he: קלט תקליטור שמע

en: Audio Delay
he: השהיית שמע

en: Audio Device
he: התקן שמע

en: Audio Device: %s
he: התקן שמע: %s

en: Audio Effects
he: אפקטים של שמע

en: Audio Effects...
he: אפקטים של שמע…

en: Audio Files
he: קובצי שמע

en: Audio Settings
he: הגדרות שמע

en: Audio Spatializer
he: מעבד שמע מרחבי

en: Audio Track
he: רצועת שמע

en: Audio and Subtitles
he: שמע וכתוביות

en: Audio balance
he: איזון שמע

en: Audio bitrate
he: קצב סיביות השמע

en: Audio bits per sample
he: סיביות שמע לדגימה

en: Audio capture
he: לכידת שמע

en: Audio capture (ALSA)
he: לכידת שמע (ALSA)

en: Audio capture (PulseAudio)
he: לכידת שמע (PulseAudio)

en: Audio channel remapper
he: מנתב מיפוי ערוצי שמע

en: Audio channels
he: ערוצי שמע

en: Audio channels in input stream. Numeric value >0. Default is 2.
he: ערוצי שמע בתזרימי קלט. ערך מספרי >0. ברירת המחדל היא 2.

en: Audio codec
he: מקודד שמע

en: Audio codecs
he: מקודדי ומפענחי אודיו

en: Audio configuration
he: תצורת שמע

en: Audio connection
he: חיבור שמע

en: Audio connection for DeckLink output.
he: חיבור שמע לפלט DeckLink.

en: Audio connection to use for DeckLink captures. Valid choices: embedded, aesebu, analog. Leave blank for card default.
he: חיבור שמע לשימוש עבור לכידות DeckLink. אפשרויות זמינות: embedded,‏ aesebu,‏ analog. ריק - ברירת המחדל של הכרטיס.

en: Audio delay %i ms
he: עיכוב שמע של %i מילישניות

en: Audio delay down
he: הקטנת השהיית השמע

en: Audio delay up
he: הגדלת השהיית השמע

en: Audio description for the visually impaired
he: תיאור השמע לכבדי ראיה

en: Audio desynchronization compensation
he: פיצוי על חוסר סיכרוניזציה

en: Audio device is not configured
he: לא מוגדר התקן שמע

en: Audio device name
he: שם התקן שמע

en: Audio encoder
he: מקודד שמע

en: Audio filter
he: מסנן שמע

en: Audio filter for simple channel mixing
he: מסנן שמע לערבול ערוצים פשוט

en: Audio filter for trivial channel mixing
he: מסנן שמע לערבוב ערוצים טריוויאלי

en: Audio filtering failed
he: סינון השמע נכשל

en: Audio filters
he: מסנני שמע

en: Audio filters are used to process the audio stream.
he: מסנני שמע משמשים לעיבוד תזרים השמע.

en: Audio filters will be applied to the audio streams (after conversion filters are applied). You can enter a colon-separated list of filters.
he: אפשר להחיל מסנני שמע על תזרימי השמע (לאחר החלת מסנני ההמרה). אפשר לציין רשימה של מסננים עם פסיקים ביניהם.

en: Audio gain
he: הגברת עצמת שמע

en: Audio input
he: קלט שמע

en: Audio input of the card to use (see debug).
he: קלט שמע של הכרטיס לשימוש (ניתן לעיין בנתוני ניפוי השגיאות).

en: Audio input pin
he: פין קלט שמע

en: Audio language
he: שפת השמע

en: Audio memory
he: זיכרון שמע

en: Audio memory output
he: פלט זיכרון שמע

en: Audio mode
he: מצב שמע

en: Audio output URL
he: כתובת פלט שמע

en: Audio output access method
he: שיטת גישה לפלט שמע

en: Audio output back-end interface.
he: מנשק מנגנון פלט שמע.

en: Audio output channels
he: ערוצי פלט שמע

en: Audio output device
he: התקן פלט שמע

en: Audio output device (using ALSA syntax).
he: התקן פלט שמע (באמצעות תחביר ALSA).

en: Audio output failed
he: פלט השמע נכשל

en: Audio output module
he: מודול פלט שמע

en: Audio output muxer
he: מרבב פלט שמע

en: Audio output pin
he: פין פלט שמע

en: Audio output volume step
he: גודל הצעד בין רמת עוצמת שמע אחת לאחרת

en: Audio part of the BarGraph function
he: חלק השמע של פונקציית ה־BarGraph

en: Audio port
he: פתחת שמע

en: Audio sample rate
he: קצב דגימת השמע

en: Audio sample rate in Hertz. Default is 48000 Hz.
he: קצב דגימת שמע בהרץ. ברירת המחדל היא 48000 הרץ.

en: Audio samplerate (Hz)
he: קצב דגימת שמע (הרץ)

en: Audio sampling rate (in hertz) for DeckLink captures. 0 disables audio input.
he: קצב דגימת שמע (בהרץ) ללכידות DeckLink.‏ 0 משבית את קלט השמע.

en: Audio settings
he: הגדרות שמע

en: Audio track
he: רצועת שמע

en: Audio track ID
he: מזהה רצועת שמע

en: Audio track synchronization:
he: סנכרון רצועות שמע:

en: Audio track: %s
he: רצועת שמע: %s

en: Audio visualizations
he: אפקטים חזותיים לשמע

en: Audio volume
he: עצמת השמע

en: Audio volume in hundredths of decibels (dB).
he: עצמת שמע במאות דציבלים (dB).

en: Audio/Video
he: שמע/וידאו

en: Audio/Video decoder (using OpenMAX IL)
he: מפענח שמע/וידאו (באמצעות OpenMAX IL)

en: Augmented reality ball game
he: משחק כדור במציאות רבודה

en: Author
he: מחבר

en: Author metadata
he: נתוני על לציון יוצר

en: Author to put in ASF comments.
he: יוצר להוספה להערות ב־ASF.

en: Authors
he: יוצרים

en: Auto
he: אוטומטי

en: Auto connection
he: חיבור אוטומטי

en: Auto raising the interface:
he: הגבהת המנשק אוטומטית:

en: Auto re-connect
he: התחבר מחדש אוטומטית

en: Auto shuffle
he: ערבוב אוטומטי

en: Auto shuffle delay during game
he: השהיית ערבוב אוטומטי במהלך משחק

en: Auto solve
he: פתרון אוטומטי

en: Auto solve delay during game
he: פתרון אוטומטי בזמן משחק

en: Auto start
he: התחל אוטומטית

en: Auto-playback of new items
he: לנגן פריטים חדשים אוטומטית

en: Autodel
he: מחיקה אוטומטית

en: Autodetect subtitle files
he: זהה קובץ כתוביות באופן אוטומטי

en: Automatic
he: אוטומטית

en: Automatic brightness
he: בהירות אוטומטית

en: Automatic chroma gain
he: הגברת כרומה אוטומטית

en: Automatic hue
he: גוון אוטומטי

en: Automatic white balance
he: איזון לבן אוטומטי

en: Automatically add/delete input streams
he: הוספה/מחיקה אוטומטית של תזרימי קלט

en: Automatically adjust the picture brightness.
he: התאמת בהירות התמונה באופן אוטומטי.

en: Automatically adjust the picture hue.
he: כוונון גוון התמונה אוטומטית.

en: Automatically adjust the picture white balance.
he: להתאים אוטומטית את איזון הלבן בתמונה.

en: Automatically check for updates
he: בדיקת עדכונים אוטומטית

en: Automatically connect VLC input ports to available output ports.
he: לחבר את פתחות הקלט של VLC אל פתחות הפלט הזמינות אוטומטית.

en: Automatically connect to writable clients
he: להתחבר אוטומטית ללקוחות עם אפשרות כתיבה

en: Automatically control the chroma gain.
he: שליטה אוטומטית בהגברת הכרומה.

en: Automatically detect a subtitle file, if no subtitle filename is specified (based on the filename of the movie).
he: זיהוי אוטומטי של קובץ כתוביות, אם לא צוין שם קובץ של קובץ כתוביות (על בסיס שם הקובץ של הסרט).

en: Automatically load the extensions module on startup.
he: לטעון את מודול ההרחבות אוטומטית בהפעלה.

en: Automatically preparse items
he: פענוח מראש של פריטים אוטומטית

en: Automatically preparse items added to the playlist (to retrieve some metadata).
he: לפענח מראש פריטים שנוספים לרשימת הנגינה (כדי לקבל עליהם נתונים).

en: Automatically start playing the playlist content once it's loaded.
he: להתחיל לנגן את תוכן רשימת הנגינה אוטומטית עם טעינתה.

en: Automatically try to reconnect to the stream in case of a sudden disconnect.
he: לנסות להתחבר לתזרים מחדש אוטומטית במקרה של ניתוק פתאומי.

en: Autoscale video
he: שינוי גודל וידאו אוטומטית

en: Avantgarde
he: אוונגרד

en: Averaging period for the maximum local bitrate (in kbits).
he: טווח מיצוע של קצב הסיביות המרבי (בקילוסיביות).

en: Avestan
he: אווסטן

en: Avformat demuxer
he: מפלג Avformat

en: Avformat mux
he: מרבב Avformat

en: Avformat muxer
he: מרבב Avformat

en: Aymara
he: איימרה

en: Azerbaijani
he: אזרית

en: A→B Loop
he: לולאת א←ב

en: B
he: ב׳

en: B-frames between I and P
he: תמוניות B בין I ל־P.

en: B4S playlist import
he: ייבוא רשימת נגינה מסוג B4S

en: BPG image decoder
he: מפענח תמונות BGP

en: Back
he: חזרה

en: Background
he: רקע

en: Background Color
he: צבע הרקע

en: Background Opacity
he: אטימות הרקע

en: Background art fits window's size.
he: אומנות הרקע תואמת את גודל החלון.

en: Background color
he: צבע הרקע

en: Background opacity
he: אטימות הרקע

en: Backlight compensation
he: פיצוי על תאורת רקע

en: Backspace
he: Backspace/מחיקה

en: Backward
he: אחורה

en: Balance of the audio input.
he: האיזון של קלט השמע.

en: Ball
he: כדור

en: Ball color
he: צבע הכדור

en: Ball size
he: גודל הכדור

en: Ball speed
he: מהירות הכדור

en: Ball video filter
he: מסנן הווידאו כדור

en: Ballad
he: בלדה

en: Baltic (Latin-7)
he: בלטי (Latin-7)

en: Baltic (Windows-1257)
he: בלטי (Windows-1257)

en: Bandwidth
he: רוחב פס

en: Bandwidth (MHz)
he: רוחב פס (מה״ץ)

en: Bandwidth Adaptive
he: מסתגל לרוחב הפס

en: Bar Height in pixel
he: גובה העמודה בפיקסלים

en: Bar width in pixel
he: רוחב העמודה בפיקסלים

en: Bargraph position
he: מיקום תרשים העמודות

en: Bargraph transparency value (from 0 for full transparency to 255 for full opacity).
he: ערך השקיפות של תרשים העמודות (מ־0 לציון שקיפות מלאה ועד 255 לקבלת אטימות מלאה).

en: Base image
he: תמונת בסיס

en: Base port
he: פתחת הבסיס

en: Bashkir
he: בשקירית

en: Basic
he: בסיסי

en: Basque
he: בסקית

en: Bass
he: באס

en: Bass adjustment of the audio input.
he: התאמת בס של קלט השמע.

en: Bass level
he: רמת בס

en: Be quiet
he: שקט

en: Behavior
he: התנהגות

en: Belarusian
he: בלרוסית

en: Benchmarking
he: מדידת ביצועים

en: Bengali
he: בנגלית

en: Best available
he: הטובה ביותר הזמינה

en: Big Band
he: להקה גדולה

en: Big Button
he: לחצן גדול

en: Bihari
he: ביהרית

en: Bislama
he: ביסלמה

en: Bitmask
he: מסכת סיביות

en: Bitrate
he: קצב סיביות

en: Bitrate (kb/s)
he: קצב סיביות (קסל״ש)

en: Bitrate information of the transcoded stream.
he: פרטי קצב סיביות של התזרים המותמר.

en: Bitrate override
he: דריסת קצב סיביות

en: Bits per sample
he: סיביות לדגימה

en: Black
he: שחור

en: Black & white
he: שחור ולבן

en: Black Metal
he: בלאק מטאל

en: Black screens in Fullscreen mode
he: מסכים שחורים במצב מסך מלא

en: Black screens in fullscreen
he: החשכת המסך במצב מסך מלא

en: Blackmagic DeckLink SDI input
he: קלט Blackmagic DeckLink SDI

en: Blank screen below video.
he: חלון ריק מעל לווידאו.

en: Blend
he: ערבול

en: Blend image
he: ערבול תמונה

en: Blu-Ray player region code. Some discs can be played only with a correct region code.
he: קוד אזור לנגן Blu-Ray. חלק מהתקליטורים ניתן לנגן רק עם קוד האזור הנכון.

en: Blu-ray Disc is corrupted.
he: תקליטור ה־Blu-ray פגום.

en: Blu-ray Disc support (libbluray)
he: תמיכה בתקליטורי Blu-ray ‏(libbluray)

en: Blu-ray error
he: שגיאת Blu-ray

en: Blu-ray menus
he: תפריטי Blu-ray

en: Blue
he: כחול

en: Blue balance
he: איזון כחול

en: Blue chroma balance.
he: איזון הכרומה הכחולה.

en: Bluegrass
he: בלוגראס

en: Blues
he: בלוז

en: Bluescreen
he: מסך כחול

en: Bluescreen U value
he: ערך ה-U של המסך הכחול

en: Bluescreen V value
he: ערך ה-V של המסך הכחול

en: Bluescreen video filter
he: מסנן וידאו מסך כחול

en: Blur factor (1-127)
he: רמת הטשטוש (1-127)

en: Bob
he: בוב

en: Bonjour Network Discovery
he: גילוי רשת Bonjour

en: Bonjour Renderer Discovery
he: איתור מפענחים דרך Bonjour

en: Bookmark
he: סימנייה

en: Bookmark %i
he: סימנייה %i

en: Bookmarks
he: סימניות

en: Bookmarks list for a stream
he: רשימת סימניות לתזרים

en: Bookmarks...
he: סימניות...

en: Border
he: מסגרת

en: Border height
he: גובה המסגרת

en: Border masking
he: מיסוך גבולות

en: Border width
he: עובי המסגרת

en: Bosnian
he: בוסנית

en: Boss key
he: מקש בוס

en: Bottom
he: למטה

en: Bottom Center
he: למטה במרכז

en: Bottom Left
he: למטה משמאל

en: Bottom left
he: למטה משמאל

en: Bottom right
he: למטה מימין

en: Bottom-Left
he: שמאל למטה

en: Bottom-Right
he: ימין למטה

en: Breton
he: ברטונית

en: Bridge
he: גשר

en: Bridge in
he: גישור נכנס

en: Bridge out
he: גישור יוצא

en: Bridge stream output
he: גישור פלט התזרים

en: Bright
he: בהיר

en: Brightness
he: בהירות

en: Brightness Down
he: החשכה

en: Brightness Threshold
he: סף בהירות

en: Brightness Up
he: הבהרה

en: Brightness threshold
he: סף בהירות

en: Bring All to Front
he: קידום הכול לחזית

en: BritPop
he: פופ בריטי

en: Broadcast
he: שידור

en: Broadcast:
he: שידור:

en: Broken or missing AVI Index
he: מפתח AVI פגום או חסר

en: Broken or missing Index
he: מפתח פגום או חסר

en: Browse
he: עיון

en: Browse...
he: עיון...

en: Browser Back
he: אחורה בדפדפן

en: Browser Favorites
he: מועדפים בדפדפן

en: Browser Forward
he: קדימה בדפדפן

en: Browser Home
he: דף הבית בדפדפן

en: Browser Refresh
he: רענון בדפדפן

en: Browser Search
he: חיפוש בדפדפן

en: Browser Stop
he: עצירה בדפדפן

en: Buffer dimensions
he: ממדי המכלאים

en: Buffer size
he: גודל מכלא

en: Build index then play
he: לבנות את המפתח ואז לנגן

en: Building font cache
he: מטמון הגופנים נבנה

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Burmese
he: בורמזית

en: Burrows-Wheeler decompression
he: פריסת Burrows-Wheeler

en: By creating a stream, the <i>Main Controls</i> will operate the stream instead of the main interface.
he: ביצירת תזרים, ה<i>פקדים הראשיים</i> יתפעלו את התזרים במקום את המנשק הראשי.

en: By default (0), all the channels of the incoming will be saved but you can restrict the number of channels here.
he: כברירת מחדל (0), כל הערוצים הנכנסים יישמרו אך ניתן להגביל דרך כאן את מספר הערוצים.

en: By default the dummy interface plugin will start a DOS command box. Enabling the quiet mode will not bring this command box but can also be pretty annoying when you want to stop VLC and no video window is open.
he: כברירת מחדל יפעיל תוסף מנשק הדמה תיבת פקודות של DOS. הפעלת המצב השקט לא תציג את תיבת הפקודות הזאת אך זה עשוי להיות די מעצבן לנסות לעצור את VLC כשאין אף חלון וידאו פתוח.

en: By default the rc interface plugin will start a DOS command box. Enabling the quiet mode will not bring this command box but can also be pretty annoying when you want to stop VLC and no video window is open.
he: כברירת מחדל יפעיל תוסף מנשק השליטה מרחוק (rc) תיבת פקודות של DOS. הפעלת המצב השקט לא תציג את תיבת הפקודות הזאת אך זה עשוי להיות די מעצבן לנסות לעצור את VLC כשאין אף חלון וידאו פתוח.

en: By default, VLC can be remotely controlled with the Apple Remote.
he: כברירת מחדל, ניתן לשלוט ב־VLC מרחוק עם שלט של Apple.

en: By default, VLC uses the fullscreen mode known from previous Mac OS X releases. It can also use the native fullscreen mode on Mac OS X 10.7 and later.
he: כברירת מחדל, ב־VLC נעשה שימוש במצב המסך המלא המוכר מהמהדורות הקודמות של Mac OS X. הנגן יכול להשתמש גם במצב המסך המלא הטבעי ב־Mac OS X 10.7 ואילך.

en: By default, VLC will allow you to switch to the next or previous item with the Apple Remote. You can disable this behavior with this option.
he: כברירת מחדל, אפשר לעבור עם VLC לפריט הבא או הקודם עם השלט של Apple. ניתן להשבית התנהגות זו עם האפשרות שלהלן.

en: By default, VLC will control its own volume with the Apple Remote. However, you can choose to control the global system volume instead.
he: כברירת מחדל, ל־VLC תהיה שליטה בעוצמת השמע העצמית שלו עם השלט של Apple. עם זאת, ניתן לבחור לשלוט בעוצמת השמע של כלל המערכת במקום.

en: By default, VLC will show the statusbar icon menu. However, you can choose to disable it (restart required).
he: כברירת מחדל, יציג VLC את תפריט סמל שורת המצב. עם זאת, ניתן לבחור להשבית אותו (נדרשת הפעלה מחדש).

en: By default, the server will listen on any local IP address. Specify an IP address (e.g. ::1 or 127.0.0.1) or a host name (e.g. localhost) to restrict them to a specific network interface.
he: כברירת מחדל, השרת יאזין לכל כתובת IP מקומית. יש לציין כתובת IP (למשל ‎::1 או 127.0.0.1) או שם מארח (למשל: localhost) כדי להגביל את החיבורים למנשק רשת מסוים.

en: Bytes
he: בתים

en: C
he: he

en: C&onvert
he: המ&רה

en: C&onvert / Save
he: המ&רה / שמירה

en: C64 sid demuxer
he: מפלג C64 sid

en: CAF demuxer
he: מפלג CAF

en: CBR encoding
he: קידוד CBR

en: CD
he: תקליטור

en: CDDB Server
he: שרת CDDB

en: CDDB Server port to use.
he: הפתחה בשרת ה־CDDB בה ייעשה שימוש.

en: CDDB port
he: פתחת ה־CDDB

en: CDG demuxer
he: מפלג CDG

en: CDG video decoder
he: מפענח וידאו CDG

en: CLI input
he: קלט שורת פקודה

en: CPU optimizations
he: שיפורי מעבד

en: CSA Key
he: מפתח CSA

en: CSA Key in use
he: מפתח CSA בשימוש

en: CSA encryption key used. It can be the odd/first/1 (default) or the even/second/2 one.
he: נעשה שימוש במפתח הצפנה מסוג CSA. הוא יכול להיות אי־זוגי/ראשון/1 (ברירת מחדל) או זוגי/שני/2.

en: CSA encryption key. This must be a 16 char string (8 hexadecimal bytes).
he: מפתח הצפנה מסוג CSA. המפתח חייב להיות מחרוזת באורך של 16 תווים (8 בתים הקסדצימליים).

en: CVD subtitle decoder
he: מפענח כתוביות CVD

en: Cabaret
he: קברט

en: Cable
he: כבלים

en: Cable and satellite reception parameters
he: מאפייני קליטה של כבלים ולוויין

en: Caching
he: מטמון

en: Caching value (ms)
he: ערך האגירה (מ״ש)

en: Caching value for cameras and microphones, in milliseconds.
he: ערך אגירה למצלמות ומיקרופונים במילישניות.

en: Caching value for local files, in milliseconds.
he: ערך אגירה למטמון של קבצים מקומיים במילישניות.

en: Caching value for network resources, in milliseconds.
he: ערך האגירה ממשאבי רשת במילישניות.

en: Caching value for optical media, in milliseconds.
he: ערך אגירה למדיה אופטית במילישניות.

en: Calculation factor
he: מקדם חישוב

en: Calculation factor. In Absolute delay mode the factor represents seconds.
he: מקדם חישוב. במצב השהיה קבועה המקדם מייצג שניות.

en: Callback cookie string
he: מחרוזת עוגיית קריאה חוזרת

en: Callback data
he: נתוני קריאה חוזרת

en: Cancel
he: ביטול

en: Cannot save Configuration
he: לא ניתן לשמור את התצורה

en: Cannot write to file %1:
    %2.
he: לא ניתן לכתוב אל הקובץ %1:
    %2.

en: Canvas
he: כן ציור

en: Canvas video filter
he: מסנן וידאו כן ציור

en: Capability
he: תאימות

en: Capture
he: לכידה

en: Capture &Device
he: התקן ל&כידה

en: Capture Audio
he: לכידת שמע

en: Capture failed
he: הלכידה נכשלה

en: Capture fragment size
he: גודל מקטע לכידה

en: Capture mode
he: מצב לכידה

en: Capture region height
he: גובה תחום הלכידה

en: Capture region width
he: רוחב תחום הלכידה

en: Capture the audio stream in stereo.
he: לכידת תזרים השמע בסטריאו.

en: Cartoon
he: דמות מצוירת

en: Casting this video requires conversion. This conversion can use all the available power and could quickly drain your battery.
he: לצורך שידור הסרטון הזה נדרשת המרה. המרה זו יכולה להשתמש בכל תכולת הסוללה ואולי אף לרוקן אותה בזמן קצר.

en: Catalan
he: קטלונית

en: Catalog Number
he: מספר קטלוגי

en: Category
he: קטגוריה

en: Celtic
he: קלטית

en: Celtic (Latin-8)
he: קלטי (Latin-8)

en: Center
he: מרכז

en: Certificate for client authentication
he: אישור לאימות לקוח

en: Chamber Music
he: מוזיקה קאמרית

en: Chamorro
he: צ׳מורואית

en: Change
he: שינוי

en: Change Hotkey
he: שינוי מקש הקיצור

en: Change playlistview
he: החלפת תצוגת רשימת הנגינה

en: Change repeat mode. Modes: repeat one, repeat all and no repeat.
he: שינוי מצב חזרה. מצבים: לחזור על בודד, לחזור על הכול ולהפסיק חזרה.

en: Change subtitle delay
he: שינוי השהיית כתוביות

en: Change the caching for the media
he: החלפת מטמון המדיה

en: Change the display name of the Service.
he: החלפת שם התצוגה של השירות.

en: Change the language of an elementary stream
he: החלפת שפת התזרים הבסיסי

en: Change the lirc configuration file
he: החלפת קובץ התצורה של lirc

en: Change the start time for the media
he: שינוי זמן ההתחלה של המדיה

en: Change the stop time for the media
he: שינוי זמן העצירה למדיה

en: Change this option to increase conversion speed or quality.
he: יש לשנות אפשרות זו כדי להגביר את מהירות או איכות ההמרה.

en: Change this value if you have issue with HD codecs when using a HDMI receiver.
he: יש לשנות את הערך הזה אם יש לך תקלה במפענחי HD (אבחנה גבוהה) בעת שימוש במגבר HDMI.

en: Change title according to current media
he: החלפת הכותרת בהתאם למדיה הנוכחית המתנגנת.

en: Changes the subtitles size where possible
he: משנה את גודל הכתוביות היכן שניתן

en: Channel Name
he: שם ערוץ

en: Channels
he: ערוצים

en: Channels count
he: כמות הערוצים

en: Channels count of an audio elementary stream
he: ספירת הערוצים של תזרים שמע בסיסי

en: Channels:
he: ערוצים:

en: Chanson
he: שנסון

en: Chaoji VCD subtitle packetizer
he: אורז כתוביות בחבילות מסוג Chaoji VCD

en: Chapter
he: פרק

en: Chapter %i
he: פרק %i

en: Chapter codecs
he: מפענחי פרק

en: Chapters
he: פרקים

en: Chechen
he: צ׳צ׳נית

en: Check for &Updates...
he: בדיקת &עדכונים...

en: Check for Update...
he: חיפוש עדכונים...

en: Check for VLC updates
he: חיפוש עדכונים ל־VLC

en: Check for album art and metadata?
he: לחפש עטיפת אלבום ונתוני על?

en: Check this option if you want attenuate blended zone by this plug-in (if option is unchecked, attenuate is made by opengl)
he: יש לסמן את האפשרות הזאת כדי להנחית את האזור המעורב על ידי התוסף הזה (אם האפשרות הזאת לא מסומנת, ההנחתה נערכת על ידי opengl)

en: Chichewa; Nyanja
he: צ'יצ'ווה

en: Chinese
he: סינית

en: Choose
he: בחרו

en: Choose Cover Art
he: בחירת אומנות העטיפה

en: Choose Destination
he: בחירת יעד

en: Choose Profile
he: בחירת פרופיל

en: Choose a file
he: בחירת קובץ

en: Choose an output location
he: בחירת מיקום לפלט

en: Choose media input type
he: נא לבחור סוג קלט מדיה

en: Choose one or more media file to open
he: נא לבחור קובץ מדיה אחד או יותר לפתיחה

en: Choose the directory or filename where the records will be stored.
he: נא לבחור את התיקייה או את שם הקובץ אליהם תישמרנה ההקלטות

en: Choose the folder to save your video snapshots to.
he: נא לבחור את התיקייה שאליה יישמרו צילומי הווידאו שלך.

en: Choose whether the SPU streams should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
he: כאן ניתן לבחור האם תזרים יחידת תת־התמונה (SPU) אמור להיות מופנה לאמצעי פלט תזרים כשהאחרון פעיל.

en: Choose whether the audio stream should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
he: נא לבחור האם תזרים השמע אמור להיות מופנה לאביזר פלט התזרים כאשר האחרון פעיל.

en: Choose whether the video stream should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
he: נא לבחור האם תזרים הווידאו אמור להיות מופנה לאביזר פלט התזרים כאשר האחרון פעיל.

en: Choose...
he: בחירה...

en: Chorus
he: מקהלה

en: Christian Gangsta Rap
he: גנגסטה ראפ נוצרי

en: Christian Rap
he: ראפ נוצרי

en: Christian Rock
he: רוק נוצרי

en: Chroma
he: כרומה

en: Chroma gain
he: הגברת כרומה

en: Chroma gain control.
he: בקרת הגברת כרומה.

en: Chroma location
he: מיקום כרומה

en: Chroma to convert picture to before sending it to the internal OpenCV filter
he: כרומה להמרת התמונה אליה בטרם שליחת למסנן ה־OpenCV הפנימי

en: Chroma used
he: כרומה בשימוש

en: Chromecast demux wrapper
he: עוטף פילוג Chromecast

en: Chromecast port
he: פתחת Chromecast

en: Chromecast stream output
he: פלט תזרים Chromecast

en: Church Slavic
he: סלאבונית כנסייתית

en: Chuvash
he: צ׳ובאש

en: Ciphers, key exchange methods, hash functions and compression methods can be selected. Refer to GNU TLS documentation for detailed syntax.
he: ניתן לבחור צפנים, שיטות החלפת מפתחות, פונקציות גיבוב ושיטות דחיסה. נא לעיין בתיעוד של GNU TLS להסבר מפורט על התחביר.

en: Circular Left Hand (18V)
he: מעגלי ביד שמאל (18V)

en: Circular Right Hand (13V)
he: מעגלי ביד ימין (13V)

en: Cl&ear
he: &ניקוי

en: Cl&ose
he: &סגירה

en: Classic Rock
he: רוק קלסי

en: Classical
he: קלאסית

en: Clean
he: נקי

en: Clean audio for the hearing impaired
he: לנקות את השמע לכבדי שמיעה

en: Clean up
he: ניקוי

en: Clear
he: ניקוי

en: Clear List
he: ניקוי הרשימה

en: Clear log
he: פינוי היומן

en: Clear the log output
he: פינוי פלט היומן

en: Clear the messages
he: מחיקת ההודעות

en: Clear the playlist
he: פינוי רשימת הנגינה

en: Click to set point B
he: יש ללחוץ כדי להגדיר את נקודה ב׳

en: Click to toggle between elapsed and remaining time
he: יש ללחוץ כדי להחליף בין הזמן שעבר לזמן שנותר

en: Click to toggle between loop all, loop one and no loop
he: יש ללחוץ כדי להחליף בין לולאה על הכול, לולאה על בודד או בלי לולאה

en: Click to toggle between total and remaining time
he: יש ללחוץ כדי להחליף בין סך כל הזמן לבין הזמן שנותר

en: Client port
he: פתחת לקוח

en: Clock source
he: מקור השעון

en: Clock synchronisation
he: סנכרון שעון

en: Clone
he: שכפול

en: Clone video filter
he: מסנן שכפול וידאו

en: Close Window
he: סגירת החלון

en: Close to systray
he: סגירה למגש המערכת

en: Closed Captions decoder
he: מפענח כתוביות סמויות

en: Closed captions
he: כתוביות סמויות

en: Closed captions %u
he: כתוביות סמויות %u

en: Closed captions 1
he: כתוביות סמויות 1

en: Closed captions 2
he: כתוביות סמויות 2

en: Closed captions 3
he: כתוביות סמויות 3

en: Closed captions 4
he: כתוביות סמויות 4

en: Club
he: מועדון

en: Co&dec
he: מ&פענח

en: Codec
he: מקודד/מפענח

en: Codec Details
he: פרטי מקודד

en: Codec Level
he: רמת מפענח

en: Codec Profile
he: פרופיל מפענח

en: Codec name
he: שם המפענח

en: Codec not supported
he: המקודד אינו נתמך

en: Codecs
he: מקודדים

en: Codecs / Muxers
he: מקודדים / מרבבים

en: Collapse
he: צמצום

en: Collapse All
he: צמצום הכול

en: Collect miscellaneous local statistics about the playing media.
he: איסוף סטטיסטיקה מתחומים שונים על המדיה המתנגנת.

en: Color
he: צבע

en: Color ASCII art video output
he: פלט וידאו כאומנות ASCII צבעונית

en: Color effect
he: אפקט צבע

en: Color extraction
he: חילוץ צבעים

en: Color inversion
he: הפיכת צבעים

en: Color killer
he: מחיקון

en: Color messages
he: הודעות צבעוניות

en: Color of the text that will be rendered on the video. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
he: צבע הטקסט שיעובד על הווידאו. חייב להיות הקסדצימלי (כמו צבעים ב־HTML). שני התווים הראשונים אדום, אחר כך ירוק ואז כחול. #000000 = שחור, ‎#FF0000 = אדום, #00FF00 = ירוק, ‎#FFFF00 = צהוב (אדום + ירוק), ‎#FFFFFF = לבן

en: Color scheme
he: ערכת צבעים

en: Color space
he: מרחב צבע

en: Color threshold
he: סף צבע

en: Color threshold filter
he: מסנן סף צבע

en: Color transfer function
he: פונקציית העברת צבעים

en: Colors
he: צבעים

en: Column border
he: גבול עמודה

en: Columns
he: עמודות

en: Comedy
he: קומדיה

en: Comma separated list of aspect ratios which will be added in the interface's aspect ratio list.
he: רשימה מופרדת בפסיקים של יחסי תצוגה שיתווספו לרשימת יחסי החיתוך של המנשק.

en: Comma separated list of crop ratios which will be added in the interface's crop ratios list.
he: רשימה מופרדת בפסיקים של יחסי חיתוך שיתווספו לרשימת יחסי החיתוך של המנשק.

en: Comma-separated list of active windows, defaults to all
he: רשימה של חלונות פעילים מופרדים בפסיקים, ברירת המחדל היא כולם

en: Comma-separated list of input URLs to concatenate.
he: רשימה מופרדת בפסיקים של כתובות קלט לחיבור.

en: Command-line interface
he: מנשק שורת פקודה

en: Comment
he: הערה

en: Comment to put in ASF comments.
he: הערה להוספה להערות ב־ASF.

en: Comments
he: הערות

en: Communication
he: תקשורת

en: Compensate delay
he: פיצוי על השהיה

en: Compiled by %s on %s (%s)
he: הודר (קומפל) ע״י %s@%s.%s

en: Compiler: %s
he: מהדר: %s

en: Complete MRL for VLC internal
he: כתובת המדיה המלאה לשימוש פנימי של VLC

en: Component
he: קומפוננט

en: Composer
he: הלחנה

en: Composite
he: קומפוזיט

en: Compression level
he: רמת דחיסה

en: Compressor
he: דוחס

en: Compute and print PSNR stats. This has no effect on the actual encoding quality.
he: חישוב והצגה של סטטיסטיקת PSNR. אין לזה כל השפעה על איכות הקידוד בפועל.

en: Compute and print SSIM stats. This has no effect on the actual encoding quality.
he: חישוב והצגה של סטטיסטיקת SSIM. אין לזה כל השפעה על איכות הקידוד בפועל.

en: Concatenated inputs
he: מקורות קלט מחוברים

en: Concatenation
he: חיבור

en: Config of last used skin
he: הגדרת המעטפת האחרונה בה השתמשת

en: Configuration options
he: אפשרויות הגדרה

en: Configuration options that will be used by the Service (eg. --foo=bar --no-foobar). It should be specified at install time so the Service is properly configured.
he: אפשרויות תצורה שמיועדות לשירות (למשל: ‎--foo=bar --no-foobar). יש לציין אותן בזמן ההתקנה כדי שהשירות יוגדר כראוי.

en: Configure Hotkeys
he: הגדרת מקשי קיצור

en: Connect to clients matching
he: התחברות ללקוחות שתואמים

en: Connect using HTTP access instead of custom HTTP code
he: להתחבר דרך גישת HTTP במקום דרך קוד HTTP מותאם אישית

en: Connection failed
he: החיבור נכשל

en: Console
he: מסוף

en: Console log
he: רישום מסוף

en: Console logger
he: מנהל רישום במסוף

en: Containers
he: מארזים

en: Containers (*.ps *.ts *.mpg *.ogg *.asf *.mp4 *.mov *.wav *.raw *.flv *.webm)
he: מארזים (‎*.ps *.ts *.mpg *.ogg *.asf *.mp4 *.mov *.wav *.raw *.flv *.webm)

en: Contemporary Christian
he: נוצרית עכשווית

en: Content bitrate
he: קצב סיביות של תוכן

en: Context menu
he: תפריט הקשר

en: Continue
he: המשך

en: Continue playback
he: להמשיך בנגינה

en: Continue playback where you left off
he: להמשיך את הנגינה איפה שעזבת

en: Continue playback?
he: להמשיך נגינה?

en: Continuous 22kHz tone
he: צליל 22 קילו־הרץ מתמשך

en: Continuous stream
he: זרם מתמשך

en: Contrast
he: ניגודיות

en: Control
he: בקרה

en: Control external music players
he: שליטה בנגני מוזיקה חיצוניים

en: Control interfaces
he: מנשקי שליטה

en: Control menu for the player
he: תפריט שליטה עבור הנגן

en: Control playback with media keys
he: שליטה בנגינה עם מקשי המדיה

en: Control playback with the Apple Remote
he: שליטה בנגינה עם שלט של Apple

en: Control playlist items with the Apple Remote
he: שליטה בפריטי רשימת הנגינה עם השלט של Apple

en: Control system volume with the Apple Remote
he: שליטה בעצמת השמע של המערכת עם שלט של Apple

en: Controls
he: פקדים

en: Conve&rt / Save...
he: המ&רה / שמירה...

en: Conversion quality
he: איכות המרה

en: Conversions from
he: המרות מ־

en: Convert
he: המרה

en: Convert & Stream
he: המרה והזרמה

en: Convert / Stream...
he: המרה / הזרמה…

en: Cookies forwarding
he: העברת עוגיות

en: Copy
he: העתקה

en: Copy URL to clipboard
he: העתקת כתובת ללוח הגזירים

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Copyright Acknowledgement
he: הכרה בזכויות יוצרים

en: Copyright metadata
he: נתוני על לציון זכויות יוצרים

en: Copyright string to put in ASF comments.
he: מחרוזת זכויות יוצרים להוספה להערות ב־ASF.

en: Cornish
he: קורנית

en: Corsican
he: קורסיקאית

en: Could not demux ASF stream
he: לא ניתן לפלג את תזרים ה־ASF

en: Country
he: קאנטרי

en: Create
he: יצירה

en: Create "Fast Start" files
he: יצירת קובצי „התחלה מהירה”

en: Create "Fast Start" files. "Fast Start" files are optimized for downloads and allow the user to start previewing the file while it is downloading.
he: יצירת קובצי „התחלה מהירה”. קובצי „התחלה מהירה” הם קבצים שהותאמו להורדות ומאפשרים למשתמש להתחיל תצוגה מקדימה של הקובץ בזמן הורדתו.

en: Create Directory
he: יצירת תיקייה

en: Create Directory...
he: יצירת תיקייה...

en: Create Folder
he: יצירת תיקייה

en: Create Folder...
he: יצירת תיקייה...

en: Create a new bookmark
he: יצירת סימנייה חדשה

en: Create a new profile
he: יצירת פרופיל חדש

en: Create unique name in the System Tuning Spaces
he: יצירת שם ייחודי ברשת למרחבי כוונון המערכת

en: Credits
he: תודות

en: Croatian
he: קרואטית

en: Crop
he: חיתוך

en: Crop one pixel from the bottom of the video
he: חיתוך של פיקסל אחד מהחלק התחתון של הווידאו

en: Crop one pixel from the left of the video
he: חיתוך של פיקסל אחד מהחלק השמאלי של הווידאו

en: Crop one pixel from the right of the video
he: חיתוך של פיקסל אחד מהחלק הימני של הווידאו

en: Crop one pixel from the top of the video
he: חיתוך של פיקסל אחד מהחלק העליון של הווידאו

en: Crop: %s
he: חיתוך: %s

en: Crossover
he: מעבר בין סגנונות

en: Crypt video using CSA
he: הצפנת סרטון באמצעות CSA

en: Crystal HD hardware video decoder
he: מפענח חומרה מסוג Crystal HD

en: Cult
he: קאלט

en: Current Media Information
he: פרטי המדיה הנוכחית

en: Current media / stream statistics
he: סטטיסטיקת התזרים / מדיה הנוכחיים

en: Current playback speed: %1
    Click to adjust
he: מהירות הנגינה הנוכחית: %1
    יש ללחוץ כדי לשנות

en: Custom
he: התאמה אישית

en: Custom &Bookmarks
he: סימניות מותאמות &אישית

en: Custom SAT>IP channel list URL
he: כתובת רשימת ערוצי לוויין>IP משלך

en: Custom aspect ratios list
he: רשימת יחסי תצוגה בהתאמה אישית

en: Custom crop ratios list
he: רשימת יחסי חיתוך בהתאמה אישית

en: Custom options
he: אפשרויות בהתאמה אישית

en: Custom playback
he: נגינה בהתאמה אישית

en: Custom title for the video window (in case the video is not embedded in the interface).
he: כותרת בהתאמה אישית של חלון הווידאו (במידה שהווידאו לא מוטמע בתוך המנשק).

en: Customi&ze Interface...
he: התאמת המ&נשק...

en: Customize...
he: התאמה אישית…

en: Cut
he: גזירה

en: Cycle audio track
he: מעבר בין רצועות שמע

en: Cycle deinterlace modes
he: מעבר בין מצבי יישור פסים

en: Cycle source aspect ratio
he: החלפה בין יחסי התצוגה של המקור

en: Cycle subtitle track
he: החלפה בין רצועות כתוביות

en: Cycle through a predefined list of crop formats.
he: החלפה מחזורית מתוך רשימה של תצורות חיתוך מוגדרות מראש.

en: Cycle through a predefined list of source aspect ratios.
he: החלפה בין רשימה מוגדרת מראש של יחסי תצוגה למקור.

en: Cycle through audio devices
he: מעבר בין התקני השמע

en: Cycle through available audio devices
he: מעבר בין התקני השמע הזמינים

en: Cycle through available deinterlace modes.
he: החלפה בין מצבי ביטול השזירה הזמינים.

en: Cycle through the available audio tracks(languages).
he: מעבר בין רצועות השמע הזמינות (שפות).

en: Cycle through the available subtitle tracks.
he: החלפה בין רצועות הכתוביות הזמינות.

en: Cycle video crop
he: החלפת חיתוכי וידאו

en: Cyrillic (Windows-1251)
he: קירילי (Windows-1251)

en: Czech
he: צ'כית

en: D&ecrease Volume
he: ה&נמכת עצמת שמע

en: D-Bus control interface
he: מנשק שליטת D-Bus

en: D-Bus screen saver inhibition
he: מניעת שומר מסך D-Bus

en: D-Bus screensaver
he: שומר מסך D-Bus

en: DEVICES
he: התקנים

en: DTS Coherent Acoustics audio decoder
he: מפענח שמע DTS Coherent Acoustics

en: DTS delay (ms)
he: השהיית DTS (מילישניות)

en: DTS dynamic range compression
he: דחיסת DTS בטווח דינמי

en: DTVCC Closed captions %u
he: כתוביות סמויות מסוג DTVCC ‏%u

en: DV (Digital Video) demuxer
he: מפלג DV (וידאו דיגיטלי)

en: DVB adapter
he: מתאם DVB

en: DVB device
he: התקן DVB

en: DVB input with v4l2 support
he: קלט DVB עם תמיכה ב־v4l2

en: DVB playlist import
he: ייבוא רשימת נגינה מסוג DVB

en: DVB subtitles
he: כתוביות DVB

en: DVB subtitles decoder
he: מפענח כתוביות DVB

en: DVB subtitles encoder
he: מקודד כתוביות DVB

en: DVB subtitles: hearing impaired
he: כתוביות DVB: כבדי שמיעה

en: DVB-S2 parameters
he: מאפייני DVB-S2

en: DVB-T reception parameters
he: מאפייני קליטה DVB-T

en: DVB-T2 Physical Layer Pipe
he: צינורית שכבה פיזית של DVB-T2

en: DVD angle
he: זווית DVD

en: DVD device
he: התקן DVD

en: DVD menus
he: תפריטי ה־DVD

en: DVD subtitles
he: כתוביות DVD

en: DVD subtitles decoder
he: מפענח כתוביות DVD

en: DVD with menus
he: DVD עם תפריטים

en: DVD without menus
he: DVD ללא תפריטים

en: DVDRead Input (no menu support)
he: קלט DVDRead (ללא תמיכה בתפריטים)

en: DVDRead could not open the disc "%s".
he: ל־DVDRead אין אפשרות לפתוח את התקליטור „%s”.

en: DVDRead could not read %d/%d blocks at 0x%02x.
he: ל־DVDRead לא הייתה אפשרות לקרוא %d/%d מקטעים בכתובת ‎0x%02x‎.

en: DVDRead could not read block %d.
he: ל־DVDRead לא הייתה אפשרות לקרוא את המקטע %d.

en: DVDnav Input
he: קלט DVDnav

en: DVDnav demuxer
he: מפלג DVDnav

en: Daala video decoder
he: מפענח וידאו Daala

en: Daala video encoder
he: מקודד וידאו Daala

en: Daala video packetizer
he: אורז וידאו בחבילות Daala

en: Damaged or incomplete AVI file
he: קובץ ה־AVI פגום או חלקי

en: Damp
he: לח

en: Dance
he: דאנס

en: Dance Hall
he: דאנסהול

en: Danish
he: דנית

en: Dark
he: כהה

en: Darkness masking
he: מיסוך אפלה

en: Darkwave
he: דארק וייב

en: Data
he: נתונים

en: Data alignment
he: יישור נתונים

en: Data for the get and release functions
he: נתונים לפונקציות get (קבלה) ו־release (שחרור)

en: Date
he: תאריך

en: Date metadata
he: נתוני על לציון תאריך

en: Dav1d video decoder
he: מפענח וידאו Dav1d

en: Day / Month / Year:
he: יום / חודש / שנה:

en: De-Fullscreen
he: יציאה ממסך מלא

en: Deactivate
he: השבתה

en: Death Metal
he: דת׳ מטאל

en: Debug
he: ניפוי שגיאות

en: Debug messages
he: הודעות ניפוי שגיאות

en: DeckLink Audio Options
he: אפשרויות שמע של DeckLink

en: DeckLink Audio Output module
he: מודול פלט שמע של DeckLink

en: DeckLink General Options
he: אפשרויות כלליות של DeckLink

en: DeckLink Video Options
he: אפשרויות וידאו של DeckLink

en: DeckLink Video Output module
he: מודול פלט וידאו ל־DeckLink

en: DeckLink capture card to use, if multiple exist. The cards are numbered from 0.
he: כרטיס לכידה מסוג DeckLink לשימוש, אם יש כמה כאלה. הכרטיסים ממוספרים מ־0.

en: DecklinkOutput
he: פלט DeckLink

en: Decode
he: פענוח

en: Decode at the demuxer stage
he: פענוח בשלב הפילוג

en: Decode frames directly into RPI VideoCore instead of host memory.
he: פענוח תמוניות ישירות ל־VideoCore של ראספברי פאי במקום בזיכרון של המארח.

en: Decode frames directly into RPI VideoCore instead of host memory. This option must only be used with the MMAL video output plugin.
he: פענוח תמוניות ישירות ל־VideoCore של ראספברי פאי במקום בזיכרון של המארח. יש להשתמש באפשרות זו רק עם תוסף פלט הווידאו MMAL.

en: DecodeBin is a container element, that can add and manage multiple elements. Apart from adding the decoders, decodebin also adds elementary stream parsers which can provide more info such as codec profile, level and other attributes, in the form of GstCaps (Stream Capabilities) to decoder.
he: DecodeBin הוא רכיב תכולה שיכול להוסיף ולנהל מגוון רכיבים. חוץ מהוספת מפענחים, decodebin מוסיף גם מנתחים שיכולים לספק מידע נוסף כגון פרופיל פענוח, רמה ומאפיינים נוספים, בתצורת GstCaps (יכולות תזרים) למפענח.

en: Decoded
he: פוענחו

en: Decoded blocks
he: מקטעים שפוענחו

en: Decoded format
he: תצורה מפוענחת

en: Decoders
he: מפענחים

en: Decoding
he: פענוח

en: Decoding X coordinate
he: קואורדינטת X בפענוח

en: Decoding Y coordinate
he: קואורדינטת Y בפענוח

en: Decrease
he: הקטנה

en: Decrease Volume
he: הנמכת עצמת השמע

en: Decrease scale factor
he: הקטנת מקדם יחס

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default (Windows-1252)
he: ברירת מחדל (Windows-1252)

en: Default Caching Level
he: רמת המטמון כברירת המחדל

en: Default DVD angle.
he: זווית ה־DVD כברירת מחדל.

en: Default Encoding
he: קידוד ברירת מחדל

en: Default TCP connection timeout (in milliseconds).
he: זמן קצוב לחיבור TCP כברירת מחדל (במילישניות).

en: Default background alpha
he: שקיפות רקע כברירת מחדל

en: Default background color
he: צבע הרקע כברירת מחדל

en: Default background color if the Kate stream does not specify a background color to use.
he: צבע הרקע כברירת מחדל אם תזרים ה־Kate לא מציין צבע רקע לשימוש.

en: Default caching policy
he: מדיניות המטמון כברירת המחדל

en: Default caching value for outbound RTP streams. This value should be set in milliseconds.
he: ערך המטמון כברירת מחדל לתזרימי RTP יוצאים. הערך הוא במילישניות.

en: Default devices
he: התקני ברירת המחדל

en: Default encoding
he: קידוד ברירת המחדל

en: Default font alpha
he: שקיפות גופן כברירת מחדל

en: Default font color
he: צבע גופן כברירת מחדל

en: Default font color to use if the Kate stream does not specify a particular font color to use.
he: צבע הגופן לשימוש כברירת מחדל אם תזרים ה־Kate אינו מציין צבע גופן מסוים לשימוש.

en: Default font description
he: תיאור גופן כברירת מחדל

en: Default font effect
he: אפקט גופן כברירת מחדל

en: Default font effect strength
he: עוצמת אפקט הגופן כברירת מחדל

en: Default multicast interface. This overrides the routing table.
he: מנשק פלט השידור הרוחבי (multicast). עוקף את טבלת הניתוב.

en: Default optical device
he: ההתקן האופטי כברירת מחדל

en: Default stream
he: תזרים ברירת מחדל

en: Default stream output chain
he: שרשרת פלט תזרים כברירת מחדל

en: Default: 90sec
he: ברירת מחדל: 90 שניות

en: Define input picture aspect-ratio to use. Default is 4:3
he: הגדרת יחס התצוגה של הקלט לשימוש. ברירת המחדל היא 4:3

en: Define the colors of the volume slider
he: הגדרת צבעי מחוון עצמת השמע

en: Define the colors of the volume slider
    By specifying the 12 numbers separated by a ';'
    Default is '255;255;255;20;226;20;255;176;15;235;30;20'
    An alternative can be '30;30;50;40;40;100;50;50;160;150;150;255'
he: הגדרת צבעי פס הגלילה של השמע
    על ידי ציון 12 המספרים עם ‚;’ ביניהם
    ברירת המחדל היא ‚255;255;255;20;226;20;255;176;15;235;30;20’
    אחת החלופות יכולה להיות ‚30;30;50;40;40;100;50;50;160;150;150;255’

en: Define which screen fullscreen goes
he: הגדרת המסך בו יוצג מצב המסך המלא

en: Defines how many pictures we allow to be in pool between decoder/encoder threads when threads > 0
he: הגדרה של כמה תמונות מותר לאחסן במאגר בין תהליכוני פענוח/קידוד כאשר תהליכונים > 0

en: Defines how often the barGraph information should be sent. Sends the barGraph information every n audio packets (default 4).
he: מגדיר את התדירות הרצויה של שליחת פרטי ה־barGraph. שולח את פרטי ה־barGraph כל n מנות שמע (ברירת המחדל היא 4).

en: Defines if BarGraph information should be sent
he: הגדרה האם המידע של BarGraph אמור להישלח

en: Defines if BarGraph information should be sent. 1 if the information should be sent, 0 otherwise (default 1).
he: הגדרה האם המידע של BarGraph אמור להישלח. 1 אם הוא אמור להישלח, 0 אם לא (ברירת המחדל היא 1).

en: Defines orientation of the mirror splitting. Can be vertical or horizontal.
he: מגדיר את כיוון פיצול השיקוף. יכול להיות אנכי או אופקי.

en: Defines the number of parallel encoding operations before we synchronise the result. Higher numbers may result on better throughput depending on hardware. MPEG2 needs at least 1 here.
he: מגדיר את מספר פעילויות ההצפנה המקביליות בטרם סנכרון התוצאה. מספרים גבוהים יותר עשויים לייצר תעבורה טובה יותר כתלות בחומרה. ל־MPEG2 צריך כאן לפחות את הערך 1.

en: Defines the virtual surface of the room emulated by the filter.
he: הגדרת השטח הווירטואלי של החדר אותו מדמה המסנן.

en: Deinterlace
he: יישור פסים

en: Deinterlace chroma skip
he: ביטול שזירה דילוג כרומה

en: Deinterlace method to use for streaming.
he: שיטת ביטול שזירה לשימוש על תזרימים.

en: Deinterlace method to use for video processing.
he: שיטת יישור הפסים שתשמש לעיבוד הווידאו.

en: Deinterlace mode
he: מצב יישור פסים

en: Deinterlace module
he: מודול ביטול שזירה

en: Deinterlace off
he: יישור פסים כבוי

en: Deinterlace on
he: יישור פסים פעיל

en: Deinterlace the video before encoding.
he: ביטול שזירת הווידאו בטרם הקידוד.

en: Deinterlace video
he: ביטול שזירת וידאו

en: Deinterlacing
he: יישור פסים

en: Deinterlacing algorithm
he: אלגוריתם ביטול שזירה

en: Deinterlacing video filter
he: מסנן וידאו ביטול שזירה

en: Delay
he: השהיה

en: Delay (in ms) before the placeholder kicks in.
he: השהיה (במילישניות) לפני שממלא המקום נכנס לפעולה.

en: Delay (ms)
he: השהיה (מילישניות)

en: Delay a stream
he: השהיית תזרים

en: Delay calculation mode
he: מצב חישוב השהיה

en: Delay the DTS (decoding time stamps) and PTS (presentation timestamps) of the data in the stream, compared to the SCRs. This allows for some buffering inside the client decoder.
he: להשהות את ה־DTS (חותמות זמן פענוח) ואת ה־PTS (חותמות זמן הצגה) של הנתונים בתזרים בהשוואה לייחוסי שעון המערכת (SCRs). מאפשר לבצע אגירה בזיכרון בתור מפענח הלקוח.

en: Delay time
he: זמן ההשהיה

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete all the bookmarks
he: מחיקת כל הסימניות

en: Delete segments
he: מחיקת מקטעים

en: Delete segments when they are no longer needed
he: מחיקת מקטעים כשאין בהם עוד צורך

en: Delete selected profile
he: מחיקת הפרופיל הנבחר

en: Delete the current profile
he: מחיקת הפרופיל הנוכחי

en: Delete the selected item
he: מחיקת הפריט הנבחר

en: Deletes the selected item
he: מחיקת הפריט הנבחר

en: Delivery system
he: מערכת תמסורת

en: Demux filter module
he: מודל מסנן מפלג

en: Demux filters are used to modify/control the stream that is being read.
he: מסנני פילוג משמשים לשנות/לשלוט בתזרים שנקרא.

en: Demux module
he: מודול פילוג

en: Demuxed
he: מפולג

en: Demuxed data size
he: גודל נתונים מפולגים

en: Demuxer
he: מפלג

en: Demuxers
he: מפרידי שטפי נתונים (Demuxers)

en: Demuxers are used to separate audio and video streams.
he: שימוש במפרידי שטפי הנתונים לצורך הפרדת שטפי נתוני השמע והווידאו.

en: Descending
he: יורד

en: Description
he: תיאור

en: Description metadata
he: נתוני על של תיאור

en: Description of the stream content or information about your channel.
he: תיאור תוכן התזרים או מידע על הערוץ שלך.

en: Description stream output
he: פלט תזרים תיאור

en: Desired frame rate for the capture.
he: קצב תמוניות רצוי ללכידה.

en: Desired frame rate for the stream.
he: קצב תמוניות רצוי לתזרים.

en: Desired input video mode for DeckLink captures. This value should be a FOURCC code in textual form, e.g. "ntsc".
he: מצב קלט וידאו מבוקש ללכידות עם DeckLink. הערך הזה אמור להיות קוד FOURCC בצורה טקסטואלית, למשל: „ntsc”.

en: Desired input video mode. Leave empty for autodetection.
he: מצב קלט הווידאו הרצוי. יש להשאיר ריק לזיהוי אוטומטי.

en: Desired output mode
he: מצב הפלט הרצוי

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Desktop level hotkey
he: מקשי קיצור ברמת שולחן העבודה

en: Destination
he: יעד

en: Destination (URL) to use for the stream. Overrides path and bind parameters
he: כתובת יעד לשימוש עבור התזרים. דורס את המשתנים של הנתיב והמאגד

en: Destination Setup
he: הגדרת יעד

en: Destination audio codec
he: מפענח שמע יעד

en: Destination file:
he: קובץ יעד:

en: Destination prefix
he: קידומת יעד

en: Destination subtitle codec
he: מפענח כתוביות ביעד

en: Destination video codec
he: מפענח וידאו ביעד

en: Detailed List
he: רשימה מפורטת

en: Detects edges in the frame and highlights them in white.
he: זיהוי קצוות בתמונית והדגשתם בלבן.

en: Device
he: התקן

en: Device Selection
he: בחירת התקן

en: Device name
he: שם התקן

en: Device properties
he: מאפייני התקן

en: Device:
he: התקן:

en: Devices
he: התקנים

en: DiSEqC LNB number
he: מספר מגבר LNB ב־DiSEqC

en: Dialog
he: תיבת דו־שיח

en: Digital Cinema Package module
he: מודול חבילת קולנוע דיגיטלית - Digital Cinema Package

en: Digital TV Standard
he: תקן טלוויזיה דיגיטלית

en: Digital Television and Radio
he: טלוויזיה ורדיו דיגיטליים

en: Digital Video (Firewire/ieee1394) input
he: קלט וידאו דיגיטלי (Firewire/ieee1394)

en: Digital broadcasting
he: שידור דיגיטלי

en: Dim keyboard backlight during fullscreen playback
he: עמעום התאורה האחורית של המקלדת בעת נגינה במסך מלא

en: Dirac video decoder using libschroedinger
he: מפענח הווידאו Dirac בשימוש עם libschroedinger

en: Dirac video demuxer
he: מפלג וידאו מסוג Dirac

en: Dirac video encoder using libschroedinger
he: מפענח הווידאו Dirac בשימוש עם libschroedinger

en: Direct prediction size
he: גודל חיזוי ישיר

en: Direct prediction size:
     -  0: 4x4
     -  1: 8x8
     - -1: smallest possible according to level
he: גודל חיזוי ישיר:
     -  0: 4x4
     -  1: 8x8
     - ‎-1: הקטן ביותר שניתן לפי הרמה

en: Direct rendering
he: עיבוד תצוגה ישיר

en: Direct3D11 Video Acceleration
he: האצת וידאו Direct3D11

en: Direct3D11 video output
he: פלט וידאו Direct3D11

en: Direct3D9 adjust filter
he: מסנן כוונון Direct3D9

en: Direct3D9 video output
he: פלט וידאו Direct3D9

en: DirectMedia Object decoder
he: מפענח פריט DirectMedia

en: DirectMedia Object encoder
he: מקודד פריט DirectMedia

en: DirectShow input
he: קלט DirectShow

en: DirectX (DirectDraw) video output
he: פלט וידאו DirectX‏ (DirectDraw)

en: DirectX Video Acceleration (DXVA) 2.0
he: האצת וידאו Direct‏ (DXVA)‏ 2.0

en: DirectX audio output
he: פלט שמע DirectX

en: Direction
he: כיווניות

en: Direction of the mirroring.
he: כיוון השיקוף.

en: Director
he: במאי

en: Directory
he: תיקייה

en: Directory import
he: ייבוא תיקייה

en: Directory index
he: מפתח התיקיות

en: Directory or filename where the records will be stored
he: תיקייה או שם קובץ שבהם יאוחסנו הרשומות

en: Directory path prefix
he: קידומת נתיב תיקייה

en: Directory path where images files should be saved. If not set, then images will be automatically saved in users homedir.
he: נתיב תיקייה בה יש לשמור קובצי תמונות. אם לא הוגדרה התמונות תישמרנה אוטומטית בתיקיות הבית של המשתמשים.

en: Directory where the records will be stored
he: תיקייה בה תישמרנה ההקלטות

en: Directory where the video snapshots will be stored.
he: התיקייה שבה יאוחסנו צילומי הווידאו.

en: Disable
he: נטרול

en: Disable DVD menus
he: השבתת תפריטי DVD

en: Disable DVD subtitle transparency
he: השבתת שקיפות כתוביות DVD

en: Disable Disc Menus
he: נטרול תפריטי הדיסק

en: Disable NACK output packets
he: השבתת פלט מנות נתונים של NACK

en: Disable all lua plugins
he: השבתת כל תוספי ה־lua

en: Disable arithmetic coding
he: השבתת פענוח חשבוני

en: Disable for double buffering in software.
he: להשבית או להכפיל את האגירה לזיכרון בתוכנה.

en: Disable if your receiver does not support Dolby®.
he: יש להשבית אם המגבר שלך אינו תומך ב־Dolby®‎.

en: Disable screensaver
he: נטרול שומר המסך

en: Disable the screensaver during video playback.
he: מונע את הפעלת שומר המסך בזמן ניגון וידאו.

en: Disabled
he: מושבת

en: Disc
he: תקליטור

en: Disc Selection
he: בחירת תקליטור

en: Disc caching (ms)
he: אגירת דיסקים (מילישניות)

en: Disc device
he: התקן תקליטור

en: Disc number
he: תקליטור מספר

en: Discard
he: התעלמות

en: Discarded (corrupted)
he: הושלכו (פגומים)

en: Disclaimer
he: הצהרה

en: Disco
he: דיסקו

en: Discs
he: תקליטורים

en: Dismiss the subtitle setup dialog
he: התעלמות מחלונית הגדרת הכתוביות

en: Display
he: תצוגה

en: Display ID
he: מזהה תצוגה

en: Display ID. If not specified, main display ID is used.
he: מזהה תצוגה, אם לא צוין, ייעשה שימוש במזהה התצוגה הראשית.

en: Display Settings
he: הגדרות תצוגה

en: Display Source As
he: הצגת המקור בתור

en: Display VLC status menu icon
he: הצגת סמל תפריט מצב VLC

en: Display a RSS or ATOM Feed on your video
he: הצגת הזנת RSS או ATOM על גבי הווידאו שלך

en: Display a performance warning when transcoding
he: להציג אזהרת ביצועים בזמן התמרה

en: Display aspect ratio
he: יחס תצוגה

en: Display aspect ratio of a video elementary stream
he: יחס תצוגה של התזרים היסודי של וידאו

en: Display background cone or art
he: הצגת קונוס או אומנות ברקע

en: Display background cone or current album art when not playing. Can be disabled to prevent burning screen.
he: הצגת קונוס או את עטיפת האלבום הנוכחי ברקע בזמן שכלום לא מתנגן. אפשר להשבית כדי למנוע את צריבת הצג.

en: Display feed images if available.
he: להציג תמונות הזנה אם יש כאלה.

en: Display locally
he: הצגה מקומית

en: Display name of the Service
he: שם התצוגה של השירות

en: Display playlist tree
he: הצגת עץ רשימת נגינה

en: Display size
he: גודל התצוגה

en: Display stream output
he: הצגת פלט תזרים

en: Display text above the video
he: הצגת טקסט מעל הווידאו

en: Display the input video
he: הצגת וידאו הקלט

en: Display the output
he: הצגת הפלט

en: Display the processed video
he: הצגת הווידאו המעובד

en: Display the snapshot preview in the screen's top-left corner.
he: הצגת תצוגה מקדימה של צילום הווידאו בפינה השמאלית העליונה של המסך.

en: Display the stream locally
he: הצגת התזרים מקומית

en: Display the title of the video on top of the movie.
he: הצגת כותרת הווידאו על גבי סרטון הווידאו.

en: Display video in a skinned window if any
he: הצגת וידאו בחלון מעוצב במעטפת אם יש

en: Display video snapshot preview
he: הצגת תצוגה מקדימה של צילום הווידאו

en: Display while streaming
he: להציג בזמן ההזרמה

en: Displayed
he: הוצגו

en: Displayed frames
he: תמוניות שהוצגו

en: Distance between front left speaker and listener in meters.
he: המרחק בין הרמקול השמאלי-קדמי למאזין במטרים.

en: Distort mode
he: מצב עיוות

en: Distort mode, one of "gradient", "edge" and "hough".
he: מצב עיוות, אחד מבין „gradient”,‏ „edge” או „hough”.

en: Do not check for a valid rtcp message from the encoder
he: לא לבדוק שהתקבלה הודעת rtcp תקנית מהמקודד

en: Do not demultiplex
he: לא לפלג

en: Do not open a DOS command box interface
he: לא לפתוח מנשק תיבת פקודות DOS

en: Do not play
he: לא לנגן

en: Do not seek
he: לא לחתור

en: Do not try to guess ASF bitrate. Setting this, allows you to control how Windows Media Player will cache streamed content. Set to audio+video bitrate in bytes
he: לא לנסות לנחש את קצב הסיביות של ה־ASF. ההגדרה הזאת מאפשרת לך לשלוט כיצד נגן המדיה של Windows יאחסן זמנית תוכן מוזרם. יש להגדיר לקצב סיביות שמע+וידאו בבתים

en: Do nothing
he: לא לעשות כלום

en: Do you really want to unsubscribe from %1?
he: האם אכן לבטל את המינוי ל־%1?

en: Do you want to download it?
he: האם להוריד אותו?

en: Do you want to go ahead with this?
he: להמשיך עם זה?

en: Do you want to restart the playback where left off?
he: להמשיך לנגן מהמיקום שבו הופסקה הנגינה בפעם האחרונה?

en: Dock fullscreen controller
he: עגינת פקד המסך המלא

en: Dock/undock fullscreen controller to/from bottom of screen
he: עגינה/ניתוק של פקד המסך המלא מ/אל תחתית המסך

en: Docked Playlist
he: רשימת נגינה מוצמדת

en: Dolby Surround
he: דולבי סראונד

en: Dolby Surround decoder
he: מפענח Dolby Surround

en: Dolby Surround encoded streams won't be decoded before being processed by this filter. Enabling this setting is not recommended.
he: תזרימים שהוצפנו עם Dolby Surround לא יפוענחו בטרם העיבוד בעזרת מסנן זה. הפעלת הגדרה זו אינה מומלצת.

en: Domain/Workgroup that will be used for the connection.
he: שם מתחם/קבוצת עבודה שישמשו את החיבור.

en: Don't display any video
he: אין להציג אף וידאו

en: Don't show
he: לא להציג

en: Double Size
he: גודל כפול

en: Double click to change.
    Delete key to remove.
he: לחיצה כפולה לשינוי.
    מקש Delete להסרה.

en: Double click to get media information
he: יש ללחוץ לחיצה כפולה כדי לקבל את פרטי המדיה

en: Double click to jump to a chosen time position
he: יש ללחוץ לחיצה כפולה כדי לקפוץ למיקום הנבחר בציר הזמן

en: Down
he: למטה

en: Download cover art
he: הורדת אומנות עטיפה

en: Downloaded file "%s" was corrupted. Thus, it was deleted.
he: הקובץ „%s” שהתקבל אינו תקין. לכן הוא נמחק.

en: Dream
he: חלום

en: Drop late frames
he: השמטת השקופיות המאחרות

en: Drop media here
he: לכאן ניתן להשליך מדיה

en: Dropped (discontinued)
he: הושמט (הופסק השימוש בו)

en: Drum & Bass
he: דראם נ׳ בייס

en: Drum Solo
he: סולו תופים

en: Dry
he: יבש

en: Dry Mix
he: ערבול יבש

en: Dual mono
he: מונו דו־ערוצי

en: Duet
he: דואט

en: Dummy
he: מדומה

en: Dummy Elements
he: פריטים מדומים

en: Dummy audio output
he: פלט שמע דמה

en: Dummy decoder
he: מפענח דמה

en: Dummy encoder
he: מקודד מדומה

en: Dummy input
he: קלט מדומה

en: Dummy interface
he: מנשק דמה

en: Dummy stream output
he: פלט תזרים דמה

en: Dummy video output
he: פלט וידאו דמה

en: Dummy/Raw muxer
he: מרבב דמה/גולמי

en: Dump decoder
he: מפענח הטלה

en: Dump filename
he: שם קובץ היטל

en: Dump module
he: מודול היטל

en: Dump raw input
he: לכידת קלט גולמי

en: Duplicate current profile for a new profile
he: שכפול הפרופיל הנוכחי לחדש

en: Duplicate current profile...
he: שכפול הפרופיל הנוכחי…

en: Duplicate stream output
he: פלט תזרים משוכפל

en: Duplicate your video to multiple windows and/or video output modules
he: שכפול הסרטון שלך למספר חלונות ו/או מודולי פלט וידאו

en: Duration
he: אורך

en: Duration in seconds
he: משך בשניות

en: Duration in seconds before simulating an end of file. A negative value means an unlimited play time.
he: משך הזמן בשניות בטרם הדמיית סוף הקובץ. ערך שלילי משמעו זמן נגינה בלתי מוגבל.

en: Duration of the fingerprinting
he: משך הטבעת האצבע

en: Dutch
he: הולנדית

en: Dynamic range compression makes the loud sounds softer, and the soft sounds louder, so you can more easily listen to the stream in a noisy environment without disturbing anyone. If you disable the dynamic range compression the playback will be more adapted to a movie theater or a listening room.
he: דחיסה בטווח דינמי הופכת את הצלילים הרועשים לרכים יותר ואת הצלילים הרכים לרועשים יותר, מה שמאפשר האזנה פשוטה יותר לתזרים בסביבה רועשת מבלי להפריע לאף אחד. השבתת הדחיסה בטווח דינמי מותאמת לנגינת שמע שמתאימה יותר לאולם קולנוע או לחדר האזנה.

en: Dynamic range compressor
he: דוחס בטווח דינמי

en: Dzongkha
he: דזונקה

en: E&xport
he: י&צוא

en: EGL extension for OpenGL
he: הרחבת EGL עבור OpenGL

en: Eastern European (Latin-2)
he: מזרח אירופי (Latin-2)

en: Eastern European (Windows-1250)
he: מזרח אירופי (Windows-1250)

en: Easy Listening
he: האזנה קלה

en: Edge
he: קצה

en: Edge detection
he: זיהוי קצוות

en: Edge detection video filter
he: מסנן וידאו לאיתור הקצוות

en: Edge visible
he: הקצוות נראים

en: Edit
he: עריכה

en: Edit Bookmarks
he: עריכת סימניות

en: Edit Input
he: עריכת קלט

en: Edit Options
he: עריכת האפשרויות

en: Edit default application settings for network protocols
he: עריכת הגדרות יישום ברירת המחדל לפרוטוקולי רשת

en: Edit selected profile
he: עריכת הפרופיל הנבחר

en: Edit settings
he: עריכת ההגדרות

en: Effects
he: אפקטים

en: Effects list
he: רשימת האפקטים

en: Eject the disc
he: שליפת התקליטור

en: Elapsed time
he: זמן שחלף

en: Electronic
he: אלקטרוני

en: Element aspect ratio
he: יחס התצוגה של הרכיב

en: Elementary Stream ID
he: מזהה תזרים בסיסי

en: Elementary stream output
he: פלט תזרים בסיסי

en: Elements order
he: סדר הפריטים

en: Embed the file browser in open dialog
he: הטמעת סייר הקבצים בדו־שיח פתוח

en: Embed the video output in the main interface.
he: הטמעת קטע וידאו זה במנשק הראשי.

en: Embedded
he: מוטמע

en: Embedded video
he: וידאו מוטמע

en: Empty
he: ריק

en: Empty Playlist
he: רשימת נגינה ריקה

en: Enable
he: הפעלה

en: Enable Audio passthrough
he: הפעלת העברת שמע

en: Enable DVD menus
he: הפעלת תפריטי DVD

en: Enable HTTP web interface
he: הפעלת מנשק דפדפן HTTP.

en: Enable Last.fm submissions
he: הפעלת שליחה ל־Last.fm

en: Enable Metadata Retrieval
he: הפעלת אחזור נתוני על

en: Enable OMX direct rendering.
he: הפעלת עיבוד ישיר של OMX.

en: Enable OSD
he: הפעלת חיווי על גבי המסך

en: Enable On Screen Display (OSD)
he: הפעלת חיווי על גבי המסך (OSD)

en: Enable SPU stream output
he: הפעלת פלט תזרים יחידת תת־תמונה (SPU)

en: Enable Scene Change Detection
he: הפעלת זיהוי מעבר סצנה

en: Enable Spatializer
he: הפעלת מעבד מרחבי

en: Enable a simple noise reduction algorithm to lower the encoding length and bitrate, at the expense of lower quality frames.
he: הפעלת אלגוריתם פשוט להפחתת רעש כדי לקצר את אורך הקידוד ולהנמיך קצב הסיביות על חשבון תמוניות באיכות נמוכה יותר.

en: Enable a workaround for T23
he: הפעלת מעקף עבור T23

en: Enable audio
he: לאפשר שמע

en: Enable audio stream output
he: הפעלת פלט תזרים שמע

en: Enable dynamic range compressor
he: הפעלת דוחס בטווח דינמי

en: Enable notifications on playlist item change
he: הפעלת התראות עם שינוי פריט ברשימת הנגינה

en: Enable software mode
he: הפעלת מצב תכנה

en: Enable sub-pictures
he: הפעלת תת־תמונות

en: Enable subtitles
he: הפעלת כתוביות

en: Enable the color killer, i.e. switch to black & white picture whenever the signal is weak.
he: להפעיל את משבית הצבעים, כלומר הסבה לתמונה בשחור לבן כשהאות חלש.

en: Enable the pre-motion estimation algorithm.
he: הפעלת אלגוריתם הערכת טרום תנועה.

en: Enable this option if you want your audio not to be interrupted by the other audio.
he: יש להפעיל אפשרות זו אם אינך מעוניין שהשמע שלך יופרע על ידי שמע ממקור אחר.

en: Enable transparency effects
he: אפשר אפקט שקיפות

en: Enable video
he: הפעלת וידאו

en: Enable video stream output
he: הפעלת פלט תזרים הווידאו

en: Enable wallpaper mode
he: הפעלת מצב תמונת רקע

en: Enable/disable audio rendering.
he: הפעלה/השבתה של עיבוד שמע.

en: Enable/disable video rendering.
he: הפעלה/השבתה של עיבוד וידאו.

en: Enabled
he: מופעל

en: Enabled (AC3/DTS only)
he: מופעל (AC3/DTS בלבד)

en: Enables framedropping on MPEG2 stream. Framedropping occurs when your computer is not powerful enough
he: הפעלת השמטת תמוניות על תזרים MPEG2. השמטת תמוניות מתרחשת כשהמחשב אינו חזק מספיק

en: Encapsulation
he: כימוס

en: Encapsulation Method
he: שיטת הכימוס

en: Encoded by
he: קודד על ידי

en: Encoder
he: מקודד

en: Encoder Algorithm to use.
he: אלגוריתם קידוד לשימוש.

en: Encoder Profile
he: פרופיל מקודד

en: Encoding
he: קידוד

en: Encoding Params
he: משתני קידוד

en: Encoding X coordinate
he: קואורדינטת X בקידוד

en: Encoding Y coordinate
he: קואורדינטת Y בקידוד

en: Encoding complexity
he: מורכבות קידוד

en: Encoding parameters
he: משתני קידוד

en: Encoding quality
he: איכות הקידוד

en: Encrypted connexion
he: חיבור מוצפן

en: Enforce a constant bitrate encoding (CBR) instead of default variable bitrate encoding (VBR).
he: כפיית קידוד קצב סיביות קבוע (CBR) במקום קידוד קצב סיביות משתנה (VBR).

en: Enforce a quality between 0 (lossless) and 511 (worst).
he: אכיפת איכות בין 0 (ללא אובדן איכות) ל־511 (איכות גרועה מאוד).

en: Enforce the complexity of the encoder.
he: כפיית מורכבות המקודד.

en: Enforce the logo position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
he: לקבע את מיקום הלוגו על הווידאו (0=מרכז, 1=שמאל, 2=ימין, 4=למעלה, 8=למטה, ניתן להשתמש בשילוב של הערכים האלה, למשל 6 = למעלה מימין).

en: Enforce the mode of the encoder.
he: כפיית מצב המקודד.

en: English
he: אנגלית

en: Enqueue items into playlist in one instance mode
he: הוספת פריטים לרשימת הנגינה במצב מופע בודד

en: Enter URL here...
he: נא להזין כתובת להלן...

en: Enter URL of the podcast to subscribe to:
he: נא להזין את כתובת ההסכת לרישום:

en: Enter a name for the new preset:
he: נא להקליד שם לערכה החדשה:

en: Enter a name for the new profile:
he: נא להקליד שם לפרופיל החדש:

en: Enter a new name for the directory:
he: נא להקליד שם חדש לתיקייה:

en: Enter a new name for the folder:
he: נא להקליד שם חדש לתיקייה:

en: Enter a stream URL here. To open RTP or UDP streams, use the respective button below.
he: יש למלא כאן כתובת תזרים. כדי לפתוח תזרימי RTP או UDP, יש להשתמש בכפתור המתאים להלן.

en: Enter name for new directory:
he: נא להזין שם עבור התיקייה החדשה:

en: Enter name for new folder:
he: נא להזין שם עבור התיקייה החדשה:

en: Enter the list of podcasts to retrieve, separated by '|' (pipe).
he: נא להקליד את רשימת ההסכתים להורדה, מופרדים בקו אנכי ‚|’.

en: Entry
he: רשומה

en: Episode
he: פרק

en: Equalizer
he: אקווילייזר

en: Equalizer preset
he: ערכה מוגדרת של אקולייזר

en: Equalizer with 10 bands
he: אקולייזר עם 10 ערוצים

en: Erase
he: מחיקה

en: Erase video filter
he: מסנן מחיקת הווידאו

en: Error
he: שגיאה

en: Error while saving meta
he: שגיאה בשמירת נתוני העל

en: Error:
he: שגיאה:

en: Errors
he: שגיאות

en: Errors and Warnings
he: שגיאות ואזהרות

en: Errors and Warnings...
he: שגיאות ואזהרות...

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Esperanto (Latin-3)
he: אספרנטו (Latin-3)

en: Essential
he: חיוני

en: Estonian
he: אסטונית

en: Ethnic
he: אתני

en: Euro-Techno
he: יורו-טכנו

en: Eurodance
he: יורודאנס

en: Every
he: בכל

en: Example: 'CICrystallize', 'CIBumpDistortion', 'CIThermal', 'CIComicEffect'
he: לדוגמה: ‚CICrystallize’,‏ ‚CIBumpDistortion’,‏ ‚CIThermal’,‏ ’CIComicEffect‚

en: Executive Producer
he: הפקה בפועל

en: Exit fullscreen
he: יציאה ממסך מלא

en: Exit if there are no more items in the playlist.
he: יש לצאת אם אין עוד פריטים ברשימת הנגינה.

en: Expand
he: הרחבה

en: Expand All
he: הרחבת הכול

en: Expand the viewpoint field of view (360°)
he: להרחיב את שדה הראייה של נקודת המבט (360°)

en: Expanding Spacer
he: מרווח מתרחב

en: Expanding background cone or art
he: הרחבת אומנות או קונוס הרקע

en: Experimental
he: ניסיוני

en: Explicit
he: מפורש

en: Export SDP as file
he: יצוא SDP כקובץ

en: Expose media player via D-Bus
he: חשיפת נגן המדיה דרך D-Bus

en: Extend subtitle duration by this value.
    Set 0 to disable.
he: הגדלת משך הכתובת בערך הזה.
    0 להשבתה.

en: Extended M3U
he: M3U מורחב

en: Extended panel
he: לוח מורחב

en: Extension '%s' does not respond.
    Do you want to kill it now?
he: ההרחבה ‚%s’ אינה מגינה.
    לסיים את פעילותה כעת?

en: Extension not responding!
he: ההרחבה לא מגיבה!

en: Extension through which to use the Open Graphics Library (OpenGL).
he: הרחבה שדרכה יש להשתמש בספריית הגרפיקה הפתוחה (OpenGL).

en: Extensions
he: הרחבות

en: Extensions brings various enhancements. Check descriptions for more details
he: הרחבות מביאות עמן מגוון של שיפורים. ניתן לעיין בתיאורים לקבלת פרטים נוספים

en: Extra interface modules
he: מודלי מנשק נוספים

en: Extra media
he: מדיה נוספת

en: Extra metadata and other information are shown in this panel.
he: נתוני על נוספים ומידע נוסף מופיעים בלוח שלהלן.

en: Extract
he: חילוץ

en: Extract RGB component video filter
he: מסנן וידאו לחילוץ רכיב RGB

en: FDK-AAC Audio encoder
he: מקודד שמע FDK-AAC

en: FFmpeg audio/video decoder
he: מפענח שמע/וידאו FFmpeg

en: FFmpeg audio/video encoder
he: מקודד שמע/וידאו FFmpeg

en: FLAC demuxer
he: מפלג FLAC

en: FM radio
he: רדיו FM

en: FTP account
he: חשבון FTP

en: FTP authentication
he: אימות FTP

en: FTP input
he: קלט FTP

en: FTP upload output
he: פלט ההעלאה ל־FTP

en: Factor
he: מקדם

en: Failed to open "%s" for writing
he: אירע כשל בפתיחת "%s" לכתיבה

en: Failed to start bluray playback. Please try without menu support.
he: נגינת ה־bluray נכשלה. נא לנסות ללא תמיכה בתפריטים.

en: Fake TTY
he: TTY מזויף

en: Faroese
he: פארואנית

en: Fast
he: מהיר

en: Fast Fusion
he: פיוז׳ן מהיר

en: Fast seek
he: מעבר מהיר

en: Faster
he: נגינה מהירה

en: Faster (fine)
he: מהיר יותר (מעודן)

en: Favor speed over precision while seeking
he: העדפת מהירות על פני דיוק בעת דילוג בסרט

en: Features
he: תכונות

en: Feed URLs
he: כתובות ההזנה

en: Feed images
he: תמונות ההזנה

en: Fetch artwork using lua scripts
he: משיכת יצירות אומנות עם סקריפטים ב־lua

en: Fetch meta data using lua scripts
he: משיכת נתוני על באמצעות סקריפטים ב־lua

en: Fijian
he: פיג׳ית

en: File
he: קובץ

en: File Format:
he: מבנה הקובץ:

en: File Selection
he: בחירת קובץ

en: File Size
he: גודל הקובץ

en: File associations
he: שיוכי קבצים

en: File audio output
he: פלט שמע לקובץ

en: File caching (ms)
he: אגירת קבצים (מילישניות)

en: File containing the 16 bytes encryption key
he: קובץ המכיל את מפתח ההצפנה באורך 16 תווים

en: File corrupted
he: הקובץ פגום

en: File could not be verified
he: לא ניתן לאמת את הקובץ

en: File extensions association
he: שיוך סוגי קבצים

en: File input
he: קלט קובץ

en: File is read when segment starts and is assumed to be in format: key-uri\nkey-file. File is read on the segment opening and values are used on that segment.
he: קובץ נקרא עם תחילת מקטע שכנראה מוגדר כך: key-uri\nkey-file. הקובץ נקרא עם פתיחת המקטע והערכים חלים על המקטע הזה.

en: File logger
he: רישום לקבצים

en: File logging
he: תיעוד בקבצים

en: File name
he: שם הקובץ

en: File names:
he: שמות הקבצים:

en: File not verifiable
he: הקובץ לא ניתן לאימות

en: File reading failed
he: קריאת הקובץ נכשלה

en: File stream output
he: פלט תזרים קובץ

en: File to read the marquee text from.
he: קובץ ממנו לקרוא את הטקסט הנגלל.

en: File to which the audio samples will be written to ("-" for stdout).
he: קובץ שאליו ייכתבו דגימות השמע („-” כדי לפלוט אל stdout).

en: File where vlc reads key-uri and keyfile-location
he: הקובץ ממנו vlc קורא את key-uri ואת keyfile-location

en: File/Directory
he: קובץ/תיקייה

en: File/Folder
he: קובץ/תיקייה

en: Filebrowser starting point
he: נקודת ההתחלה של הסייר

en: Filename
he: שם קובץ

en: Filename containing initial scan tuning data.
he: שם קובץ שמכיל את נתוני כוונון הסריקה הראשונית.

en: Filename of config file in share/dvb/dvb-s.
he: שם קובץ תצורה תחת שיתוף/dvb/dvb-s.

en: Filename prefix
he: קידומת שם הקובץ

en: Filename to look for album art in current directory
he: שם הקובץ לחיפוש אחר עטיפת אלבום בתיקייה הנוכחית

en: Files
he: קבצים

en: Files will be placed in the same directory with the same name.
he: הקבצים יוצבו באותה התיקייה באותו השם.

en: Files with these extensions will not be added to playlist when opening a directory.
    This is useful if you add directories that contain playlist files for instance. Use a comma-separated list of extensions.
he: קבצים בעלי הסיומות הנ״ל לא יתווספו לרשימת הנגינה בעת פתיחת תיקייה.
    תכונה זו שימושית אם ברצונך להוסיף תיקיות המכילות קובצי רשימות השמעה לדוגמה. יש להשתמש ברשימה המופרדת בפסיקים של סיומות.

en: Film Grain
he: גרגרים בסרט

en: Filter
he: מסנן

en: Filter the audio twice. This provides a more intense effect.
he: לסנן את השמע פעמיים. האפקט שמתקבל הוא יותר עצמתי.

en: Filter:
he: מסנן:

en: Filters
he: מסננים

en: Find
he: איתור

en: Find more addons online
he: חיפוש נוספות ברשת

en: Finnish
he: פינית

en: First Play
he: נגינה ראשונה

en: Fit to Screen
he: התאמה למסך

en: Fix HDTV height
he: תיקון גובה HDTV

en: Fix when necessary
he: לתקן במידת הצורך

en: Fixed Bandwidth
he: רוחב פס קבוע

en: Fixed Bandwidth in KiB/s
he: רוחב פס קבוע ב־KiB לשנייה

en: Fixing AVI Index...
he: מפתח ה־AVI מתוקן…

en: Flac audio decoder
he: מפענח שמע Flac

en: Flac audio encoder
he: מקודד שמע Flac

en: Flat
he: שטוח

en: Flat Button
he: לחצן שטוח

en: Flip horizontally
he: הפוך אופקית

en: Flip the picture horizontally.
he: היפוך התמונה באופן אופקי.

en: Flip the picture vertically.
he: היפוך התמונה באופן אנכי.

en: Flip vertically
he: הפוך אנכית

en: Float on Top
he: ציפה מלמעלה

en: Folder
he: תיקייה

en: Folder meta data
he: נתוני על של תיקייה

en: Folk
he: פֿוֹלְק

en: Folk-Rock
he: פֿוֹלְק-רוֹק

en: Follow the mouse
he: מעקב אחרי העכבר

en: Follow the mouse when capturing a subscreen.
he: מעקב אחרי העכבר בעת הסרטת תת המסך.

en: Font
he: גופן

en: Font Properties
he: מאפייני גופן

en: Font color
he: צבע הגופן

en: Font family for the font you want to use
he: משפחת גופנים לגופן בו ברצונך להשתמש

en: Font file for the font you want to use
he: קובץ הגופן עבור הגופן בו ברצונך להשתמש

en: Font menu
he: תפריט הגופנים

en: Font size
he: גודל גופן

en: Font size in pixels
he: גודל הגופן בפיקסלים

en: Font size, in pixels. Default is 0 (use default font size).
he: גודל הגופן, בפיקסלים. ברירת המחדל היא 0 (שימוש בגודל ברירת המחדל של גופן).

en: Font size, pixels
he: גודל גופן, פיקסלים

en: Font used for the menus
he: הגופן המשש לתפריטים

en: Font used for the titles
he: הגופן המשמש לכותרות

en: Force
he: אילוץ

en: Force Aspect Ratio
he: אילוץ יחס תצוגה

en: Force Profile
he: אילוץ פרופיל

en: Force S/PDIF support
he: אילוץ תמיכה ב־S/PDIF

en: Force a constant bitrate encoding (CBR).
he: כפיית קידוד קצב סיביות קבוע (CBR).

en: Force bold
he: אילוץ הדגשה

en: Force detection of Dolby Surround
he: אילוץ זיהוי של Dolby Surround

en: Force index creation
he: אכיפת יצירת מפתח

en: Force interlaced video mode.
he: לאכוף מצב וידאו שזור.

en: Force interleaved method
he: אכיפת שיטת שזירה

en: Force multicast RTP via RTSP
he: לאכוף RTP להפצה דרך RTSP

en: Force selection of all streams
he: לאכוף בחירה של כל התזרימים

en: Force skipping of frames to speed up decoding (-1=None, 0=Default, 1=B-frames, 2=P-frames, 3=B+P frames, 4=all frames).
he: אילוץ דילוג על תמוניות כדי להאיץ את הפענוח (-1=ללא, 0=ברירת מחדל, 1=תמוניות B, 2=תמוניות P, 3=תמוניות B+P,‏ 4=כל התמוניות).

en: Force subtitle position
he: קיבוע מיקום הכתוביות

en: Force the DirectShow video input to use a specific chroma format (eg. I420 (default), RV24, etc.)
he: הצבת אילוץ ל־DirectShow להשתמש במבנה כרומה מסוים עבור הקלט (לדוגמה I420 (ברירת המחדל), RV24 וכו׳)

en: Force the DirectShow video input to use a specific frame rate (eg. 0 means default, 25, 29.97, 50, 59.94, etc.)
he: אילוץ DirectShow להשתמש בקצב תמונות מסוים עבור קלט הווידאו (לדוגמה 0 היא ברירת המחדל, 25, 29.97, 50, 59.94 וכו׳)

en: Force the HDMI output into an interlaced video mode for interlaced video content.
he: לאלץ את פלט ה־HDMI להתאים למצב וידאו שזור לתוכן וידאו שזור.

en: Force the Video4Linux2 video device to use a specific chroma format (eg. I420 or I422 for raw images, MJPG for M-JPEG compressed input). Complete list: GREY, I240, RV16, RV15, RV24, RV32, YUY2, YUYV, UYVY, I41N, I422, I420, I411, I410, MJPG
he: לאלץ את התקן הווידאו Video4Linux2 להשתמש בתצורת כרומה מסוימת (למשל I420 או I422 לתמונות גולמיות, MJPG עבור קלט M-JPEG דחוס). רשימה מלאה: GREY,‏ I240,‏ RV16,‏ RV15,‏ RV24,‏ RV32,‏ YUY2,‏ YUYV,‏ UYVY,‏ I41N,‏ I422,‏ I420,‏ I411,‏ I410,‏ MJPG

en: Force the rc module to use stdin as if it was a TTY.
he: לאלץ את מודול ה־rc (שליטה מרחוק) להשתמש ב־stdin (קלט משורת פקודה) כאילו היה מסוף TTY.

en: Force use of a specific avformat muxer.
he: אכיפת שימוש במרבב avformat מסוים.

en: Force use of a specific chroma for output.
he: אילוץ שימוש בכרומה מסוימת לפלט.

en: Force window style:
he: אילוץ סגנון חלון:

en: Forces the audio language
he: מקבע את שפת השמע

en: Forces the audio language for the output mux. Three letter ISO639 code. Default is 'eng'.
he: מקבע את שפת השמע לריבוב הפלט. שלוש אותיות לפי ISO639. ברירת המחדל היא ‚eng’ (אנגלית).

en: Form
he: צורה

en: Format
he: מבנה

en: Format name
he: שם התצורה

en: Format of the output images (png, jpeg, ...).
he: סוג תמונות הפלט ‎(png, jpeg, …)‎.

en: Format time and date
he: תבנית תאריך ושעה

en: Formatted Subtitles
he: כתוביות מעוצבות

en: Forward
he: קדימה

en: Forward cookies across HTTP redirections.
he: העברת עוגיות בין הפניות HTTP.

en: Fra&me Rate
he: ק&צב שקופיות

en: Fragmented and streamable MP4 muxer
he: מרבב MP4 מקוטע ומוכן להזרמה

en: Frame By Frame
he: שקופית אחרי שקופית

en: Frame buffer depth
he: עומק מכלא חוזי

en: Frame buffer file
he: קובץ מכלא חוזי

en: Frame buffer height
he: גובה מכלא חוזי

en: Frame buffer segment ID
he: חוזי

en: Frame buffer width
he: רוחב מכלא חוזי

en: Frame by frame
he: שקופית אחר שקופית

en: Frame rate
he: קצב שקופיות

en: Frame rate of a video elementary stream
he: קצב תמוניות לתזרים היסודי של הווידאו

en: Frame rate of the elementary stream produced.
he: קצב התמוניות של התזרים הבסיסי שנוצר.

en: Frame size
he: גודל השקופית

en: Framebuffer device
he: התקן מכלא חוזי

en: Framebuffer device to use for rendering (usually /dev/fb0).
he: מתקן מכלא חוזי לשימוש לטובת עיבוד (בדרך כלל ‎/dev/fb0).

en: Framebuffer input
he: קלט מכלא חוזי

en: Framebuffer resolution to use
he: רזולוציית מכלא חוזי לשימוש

en: Framebuffer uses hw acceleration
he: מכלא החוזי משתמש בהאצת חומרה

en: Frames Threads
he: תהליכוני תמוניות

en: Frames per Second
he: תמוניות לשנייה

en: Freestyle
he: סגנון חופשי

en: Freetype2 font renderer
he: מעבד גופנים Freetype2

en: Freeze
he: הקפאה

en: Freezing interactive video filter
he: מסנן להקפאת וידאו אינטראקטיבי

en: French
he: צרפתית

en: Frequency
he: תדירות

en: Frequency (Hz)
he: תדירות (הרץ)

en: Frisian
he: פריזית

en: Fuchsia
he: ורוד

en: Full
he: מלא

en: Full HD (1080p)
he: HD מלא (1080p)

en: Full URL to put in index file
he: הכתובת המלאה שתתווסף לקובץ האינדקס

en: Full URL to put in index file. Use #'s to represent segment number
he: הכתובת המלאה להצבת קובץ האינדקס. יש להשתמש ב־# כדי לציין את מספר המקטע

en: Full Volume
he: עצמת השמע המלאה

en: Full bass
he: באס מלא

en: Full bass and treble
he: באס וטרבל מלאים

en: Full path of the image files to use. Format is <image>[,<delay in ms>[,<alpha>]][;<image>[,<delay>[,<alpha>]]][;...]. If you only have one file, simply enter its filename.
he: נתיב מלא של קובצי התמונות לשימוש. הצורה היא ‎<image>[,<delay in ms>[,<alpha>]][;<image>[,<delay>[,<alpha>]]][;...].‎ אם יש לך רק קובץ אחד, עליך פשוט להקליד את שמו.

en: Full treble
he: טרבל מלא

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Fullscreen Controller
he: בקר מסך מלא

en: Fullscreen Video Device
he: התקן וידאו מסך מלא

en: Fullscreen controller mouse sensitivity
he: רגישות עכבר מול פקד מסך מלא

en: Fullscreen controller opacity between 0.1 and 1
he: אטימות פקד מסך מלא בין 0.1 ל־1

en: Fullscreen settings
he: הגדרות מסך מלא

en: Fullscreen video output
he: פלט וידאו במסך מלא

en: Funk
he: פאנק

en: Fusion
he: פיוז'ן

en: G.711 decoder
he: מפענח G.711

en: G.711 encoder
he: מצפיןG.711

en: GB
he: ג״ב

en: GLX extension for OpenGL
he: הרחבת GLX עבור OpenGL

en: GNU TLS server
he: שרת GNU TLS

en: GNU TLS transport layer security
he: אבטחת שכבת תעבורה של GNU TLS

en: GNU/Linux framebuffer video output
he: פלט וידאו דרך מכלא חוזי של GNU/Linux

en: GOP length
he: אורך GOP

en: GOP structure
he: מבנה GOP

en: GOP structure used to encode the video sequence
he: מבנה ה־GOP שמשמש לקידוד רצף הווידאו

en: GPU affinity
he: קרבה למעבד

en: GStreamer Based Decoder
he: מפענח מבוסס GStreamer

en: Gaelic (Scots)
he: גאלית

en: Gallegan
he: גליסית

en: Game
he: משחק

en: Game mode
he: מצב משחק

en: Gamma
he: גאמה

en: Gamma adjust.
he: התאמת גאמה.

en: Gangsta
he: גנגסטה

en: Gathering stream output
he: פלט התזרים נאסף

en: Gauss
he: גאוס

en: Gaussian Blur
he: טשטוש גאוסי

en: Gaussian blur video filter
he: מסנן וידאו לטשטוש גאוסי

en: Gaussian's std deviation
he: סטיית תקן של גאוס

en: General
he: כללי

en: General Audio
he: שמע כללי

en: General audio settings
he: הגדרות שמע כלליות

en: General input settings. Use with care...
he: הגדרות קלט כלליות. יש להשתמש בזהירות...

en: General playlist behaviour
he: התנהגות כללית של רשימת הנגינה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: General settings for audio output modules.
he: הגדרות כלליות למודולי פלט שמע.

en: General settings for video output modules.
he: הגדרות כלליות למודולי פלט וידאו.

en: General stream output settings
he: הגדרות כלליות של פלט תזרים

en: General video settings
he: הגדרות וידאו כלליות

en: Generic
he: כללי

en: Genre
he: סגנון

en: Genre description
he: תיאור הסגנון

en: Genre metadata
he: נתוני על לציון סוגה

en: Genre of the content.
he: הסוגה של התוכן.

en: Geometry
he: גאומטריה

en: Georgian
he: גרוזינית

en: German
he: גרמנית

en: Gestures
he: מחוות

en: Get function
he: פונקציית Get (קבלה)

[ctx: GetACP]
en: CP1252
he: CP1255

en: Gives video a warmer tone by applying sepia effect
he: מעניק לסרטון גוון חם יותר על ידי החלת אפקט גוונים חמים (ספיה)

en: Global
he: גלובלי

en: Global Hotkeys
he: מקשי קיצור גלובליים

en: Global Hotkeys interface
he: מנשק מקשי קיצור גלובליים

en: Go to Time
he: מעבר לזמן

en: Go to next item
he: מעבר לפריט הבא

en: Go to previous item
he: מעבר לפריט הקודם

en: Go to the DVD menu
he: מעבר לתפריט ה־DVD

en: Go to the previous item
he: חזרה לפריט הקודם

en: Go to time
he: מעבר לזמן

en: Go!
he: קדימה!

en: Goa
he: גואה טראנס

en: Gospel
he: גוספל

en: Gothic
he: גותי

en: Gothic Rock
he: רוק גותי

en: Gradient
he: מדרג

en: Gradient image type
he: סוג תמונת ההדרגה

en: Gradient image type (0 or 1). 0 will turn the image to white while 1 will keep colors.
he: סוג תמונת הדרגה (0 או 1). 0 יהפוך את התמונה ללבנה בעוד 1 ישמור על הצבעים.

en: Gradient threshold
he: סף המדרג

en: Gradient video filter
he: מסנן מדרג צבעים לווידאו

en: Grass green
he: ירוק דשא

en: Gray
he: אפור

en: Grayscale video output
he: פלט וידאו בגווני אפור

en: Greek (ISO 8859-7)
he: יווני (ISO 8859-7)

en: Greek (Windows-1253)
he: יווני (Windows-1253)

en: Greek, Modern
he: יוונית מודרנית

en: Green
he: ירוק

en: Greenlandic, Kalaallisut
he: גרינלנדית, קלאליסוט

en: Group
he: קבוצה

en: Group packets
he: קיבוץ מנות נתונים

en: Grouping
he: קיבוץ

en: Grunge
he: גראנג'

en: Guarani
he: גוארני

en: Gujarati
he: גוג׳ראטית

en: H.262/MPEG-2 encoder (x262)
he: מקודד H.262/MPEG-2‏ (x262)

en: H.264 level
he: רמת H.264

en: H.264 profile
he: פרופיל H.264

en: H.264/MPEG-4 Part 10/AVC encoder (x264 10-bit)
he: מקודד H.264‏/MPEG-4 חלק 10/AVC ‏(x264‏ 10 סיביות)

en: H.264/MPEG-4 Part 10/AVC encoder (x264)
he: מקודד H.264/MPEG-4 חלק 10/AVC‏ (x264)

en: H.265/HEVC encoder (x265)
he: מקודד H.265/HEVC‏ (x265)

en: H264 video demuxer
he: מפלג וידאו H264

en: HAL AudioUnit output
he: פלט AudioUnit של HAL

en: HD-SDI Input
he: קלט HD-SDI

en: HDMI/SPDIF audio passthrough
he: מעקף שמע HDMI/SPDIF

en: HEVC/H.265 video demuxer
he: מפלג וידאו HEVC/H.265

en: HLSL File
he: קובץ HLSL

en: HRTF file for the binauralization
he: קובץ HRTF עבור ההדמיה הדו־ערוצית

en: HTML playlist
he: רשימת נגינה מסוג HTML

en: HTML playlist export
he: ייצוא רשימת נגינה מסוג HTML

en: HTTP (default)
he: HTTP (ברירת מחדל)

en: HTTP Announcement
he: הכרזת HTTP

en: HTTP Dynamic Streaming
he: הזרמת HTTP דינמית

en: HTTP Live streaming output
he: פלט תזרים HTTP חי

en: HTTP authentication
he: אימות HTTP

en: HTTP input
he: קלט HTTP

en: HTTP port
he: פתחת HTTP

en: HTTP proxy
he: מתווך HTTP

en: HTTP proxy URL
he: כתובת מתווך ה־HTTP

en: HTTP proxy password
he: סיסמת מתווך HTTP

en: HTTP proxy to be used It must be of the form http://[user@]myproxy.mydomain:myport/ ; if empty, the http_proxy environment variable will be tried.
he: מתווך ה־HTTP לשימוש. עליו להיות בתצורה http://[user@]myproxy.mydomain:myport/‎, אם השדה נשאר ריק אז יתבצע חיפוש אחר משתנה הסביבה http_proxy.

en: HTTP server address
he: כתובת שרת ה־HTTP

en: HTTP server port
he: פתחת שרת ה־HTTP

en: HTTP stream output
he: פלט תזרים HTTP

en: HTTP tunnel port
he: פתחת מנהרת HTTP

en: HTTP web interface
he: מנשק דפדפן HTTP

en: HTTP/TLS server certificate
he: אישור HTTP/TLS לשרת

en: HTTP/TLS server private key
he: מדיניות פרטיות וגישה לרשת

en: HTTPS input
he: קלט HTTPS

en: HTTPS server port
he: פתחת שרת ה־HTTPS

en: Half Size
he: חצי גודל

en: Handling mode for stereo streams
he: מצב טיפול לתזרימים בסטריאו

en: Hard Rock
he: רוק כבד

en: Hardware decoding
he: קידוד חומרה

en: Hardware-accelerated decoding
he: קידוד בהאצת חומרה

en: Headphone effect
he: אפקט אוזניות

en: Headphone virtual spatialization effect
he: אפקט עיבוד מרחבי וירטואלי באזניות

en: Headphone virtualization
he: הדמיית אוזניות

en: Headphones
he: אוזניות

en: Headphones mode (binaural)
he: מצב אזניות (דו־ערוצי)

en: Heavy Metal
he: הבי מטאל

en: Hebrew
he: עברית

en: Hebrew (ISO 8859-8)
he: עברי (ISO 8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
he: עברי (Windows-1255)

en: Height
he: גוה

en: Height in pixel of BarGraph to be displayed.
he: גובה בפיקסלים לכל עמודה בתרשים עמודות.

en: Height in pixels of the border between miniatures.
he: גובה בפיקסלים של הגבול בין המיניאטורות.

en: Height of video or subtitle elementary streams
he: גובה הווידאו או הכתוביות של תזרימים בסיסיים

en: Help
he: עזרה

en: Herero
he: הררית

en: Hide / Show Library
he: הצגה / הסתרה של הספרייה

en: Hide / Show Viewer
he: הצגה/הסתרה של המציג

en: Hide Others
he: הסתרת אחרים

en: Hide VLC
he: הסתרת VLC

en: Hide cursor and fullscreen controller after x milliseconds
he: הסתרת הסמן ואת פקד המסך המלא לאחר x מילישניות

en: Hide future errors
he: הסתרת שגיאות עתידיות

en: Hide mouse cursor and fullscreen controller after n milliseconds.
he: הסתרת סמן העכבר ואת פקד המסך המלא לאחר n מילישניות

en: Hide the interface and pause playback.
he: הסתרת המנשק והשהיית הנגינה.

en: Hierarchy mode
he: מצב היררכיה

en: High
he: גבוה

en: High (high quality and high bandwidth)
he: גבוהה (איכות גבוהה ורוחב פס גבוה)

en: High freq (Hz)
he: תדירות גבוהה (הרץ)

en: High latency
he: עיכוב ארוך

en: High priority
he: עדיפות גבוהה

en: Higher Latency
he: עיכוב ארוך

en: Higher latency
he: העיכוב הארוך ביותר

en: Highest
he: הגבוה ביותר

en: Highest Bandwidth/Quality
he: איכות/רוחב פס גבוהים

en: Highest Latency
he: העיכוב הארוך ביותר

en: Hindi
he: הינדית

en: Hip-Hop
he: היפ-הופ

en: Hiri Motu
he: הארי מוטו

en: Hong-Kong Supplementary (HKSCS)
he: הונג קונגי משלים (HKSCS)

en: Hop limit (TTL)
he: מגבלת דילוגים (TTL)

en: Horizontal
he: אופקי

en: Horizontal (18V)
he: אופקי (18V)

en: Horizontal flip
he: היפוך אופקי

en: Host
he: מארח

en: Host Computer
he: מחשב מארח

en: Hot keys
he: קיצורי מקלדת

en: Hotkey
he: מקש קיצור

en: Hotkey change
he: החלפת מקש קיצור

en: Hotkeys
he: קיצורי מקלדת

en: Hotkeys management interface
he: מנשק ניהול קיצורי מקלדת

en: Hotkeys settings
he: הגדרות קיצורי מקלדת

en: Hough
he: האף

en: Hours / Minutes / Seconds:
he: שעות / דקות / שניות:

en: House
he: האוס

en: How long the notification will be displayed.
he: כמה זמן תוצג ההתראה.

en: How long to wait for any packet before a source is expired.
he: כמה זמן לחכות למנות נתונים בטרם תפוגת מקור.

en: How many distinct active RTP sources are allowed at a time.
he: בכמה מקורות RTP נפרדים מותר להשתמש בו זמנית.

en: How many times the screen content should be refreshed per second.
he: כמה פעמים יש לרענן את התוכן של המסך בשנייה.

en: How pronounced to make the chosen font effect (effect dependent).
he: כמה מודגש אמור להיות אפקט הגופן הנבחר (תלוי אפקט).

en: However, the security certificate presented by the server changed since the previous visit and was not authenticated by any trusted Certificate Authority.
he: עם זאת, אישור האבטחה שמציג השרת השתנה מאז הביקור האחרון ואינו מאומת מול רשות אישורים מהימנה.

en: However, the security certificate presented by the server is unknown and could not be authenticated by any trusted Certificate Authority.
he: עם זאת, אישור האבטחה שהוצג על ידי השרת אינו מוכר ולא ניתן לאמת אותו מול אף רשות אישורים מהימנה.

en: Hue
he: גוון

en: Hue or color balance.
he: איזון גוון או צבע.

en: Humour
he: הומור

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Hurry up
he: מהר

en: I quantization factor
he: גורם כימות I

en: I&mport
he: י&בוא

en: I420 - first plane is grayscale
he: I420 - המישור הראשון הוא בגווני אפור

en: I420,IYUV,YV12 to RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
he: המרות I420,IYUV,YV12 ל־RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32

en: ID
he: מזהה

en: IIDC Digital Camera (FireWire) input
he: קלט מצלמה דיגיטלית IIDC ‏(FireWire)

en: INTERNET
he: אינטרנט

en: IP Address
he: כתובת ה־IP

en: IP Address of the Chromecast.
he: כתובת IP של ה־Chromecast.

en: ISDB-S parameters
he: מאפייני ISDB-S

en: ISDB-T reception parameters
he: מאפייני קליטה ISDB-T

en: ITU-R BT.601 (525 lines, 60 Hz)
he: ITU-R BT.601 (525 שורות, 60 הרץ)

en: ITU-R BT.601 (625 lines, 50 Hz)
he: ITU-R BT.601 (625 שורות, 50 הרץ)

en: IceCAST output
he: פלט IceCAST

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Icons
he: סמלים

en: Identity
he: זהות

en: If automatic connection is enabled, only JACK clients whose names match this regular expression will be considered for connection.
he: אם חיבור אוטומטי מופעל, רק לקוחות JACK שהשמות שלהם תואמים לביטוי הרגולרי הזה ייחשבו לטובת חיבור.

en: If enabled, this option will automatically connect sound output to the first writable JACK clients found.
he: אם אפשרות זו פעילה, היא תחבר אוטומטית את פלט השמע ללקוחות ה־JACK הראשונים שנמצאים ויש אפשרות לכתוב אליהם.

en: If enabled, video will be padded to fit in canvas after scaling. Otherwise, video will be cropped to fix in canvas after scaling.
he: אם אפשרות זו פעילה, הווידאו ירופד מהצדדים כדי שיתאים למתחם התצוגה לאחר שינוי גודל. אחרת, הווידאו יחתך כדי שיתאים למתחם התצוגה לאחר שינוי הגודל.

en: If nothing appears, check your internet connection.
he: אם לא מופיע דבר כדאי לבדוק את החיבור שלך לאינטרנט.

en: If pending audio communication is detected, playback will be paused automatically.
he: אם זוהתה תקשורת שמע ממתינה, הנגינה תושהה אוטומטית.

en: If specified, will use the image to draw the mouse pointer on the capture.
he: אם הוגדר, ייעשה שימוש בתמונה כדי לצייר את סמן העכבר על הלכידה.

en: If the adapter provides multiple independent tuner devices, the device number must be selected. Numbering starts from zero.
he: אם המתאם מספק מכוון התקני כוונון עצמאיים, יש לציין את מספר ההתקן. המספור מתחיל מאפס.

en: If the cables between the satellilte low noise block-downconverter and the receiver are long, higher voltage may be required.
    Not all receivers support this.
he: אם הכבלים בין מגבר ה־LNB של צלחת הלוויין לבין המגבר הם ארוכים, יכול להיות שיש צורך במתח גבוה.
    לא כל המגברים תומכים בזה.

en: If the file already exists, it will be overwritten.
he: אם הקובץ כבר קיים, הוא ישוכתב.

en: If the file already exists, it will not be overwritten.
he: אם הקובץ כבר קיים, הוא לא יידרס.

en: If the output is stereo, render ambisonics with the binaural decoder.
he: אם הפלט הוא סטריאו, יש לפענח קבצים מסוג ambisonic עם המפענח הדו־ערוצי.

en: If the satellite receiver is connected to multiple low noise block-downconverters (LNB) through a DiSEqC 1.0 switch, the correct LNB can be selected (1 to 4). If there is no switch, this parameter should be 0.
he: אם המגבר הלווייני מחובר למגוון ממירי הגברת רעש נמוך (LNB) דרך מפצל DiSEqC 1.0, ניתן לבחור את ה־LNB הנכון (1 עד 4). אם אין מפצל, המשתנה הזה אמור להיות 0.

en: If there is more than one digital broadcasting adapter, the adapter number must be selected. Numbering starts from zero.
he: אם יש למעלה ממתאם שידורים דיגיטליים אחד, יש לבחור את מספר המתאמים. המספור מתחיל מאפס.

en: If this option is enabled, VLC will use the dark interface style. Otherwise, the grey interface style is used.
he: אם אפשרות זו פעילה, ב־VLC ייעשה שימוש בסגנון מנשק משתמש כהה. אחרת, ייעשה שימוש במנשק המשתמש האפור.

en: If this option is enabled, the flow on the SAP multicast address will be controlled. This is needed if you want to make announcements on the MBone.
he: אם האפשרות הזאת מופעלת, הזרימה על כתובת השידור (multicast) של SAP תהיה בשליטה. נחוץ כדי להכריז הכרזות ב־MBone.

en: If uid/gid are not specified in the url, VLC will automatically set a uid/gid.
he: אם לא צוינו מזהי משתמש/קבוצה (uid/gid) בכתובת, הם יוגדרו אוטומטית על ידי VLC.

en: If you want to open a multicast stream, enter the respective IP address given by the stream provider. In unicast mode, VLC will use your machine's IP automatically.
    
    To open a stream using a different protocol, just press Cancel to close this sheet.
he: כדי לפתוח תזרים בהפצה (multicast), יש למלא את כתובת ה־IP המתאימה שסופקה על ידי ספק התזרים. במצב שידור ישיר (unicast), ישתמש VLC בכתובת ה־IP של המכונה שלך אוטומטית.
    
    כדי לפתוח תזרים באמצעות פרוטוקול אחר, עליך ללחוץ על ביטול כדי לסגור את הגיליון הזה.

en: If your HTTP proxy requires a password, set it here.
he: אם מתווך ה־HTTP שלך דורש סיסמה, ניתן להגדיר אותה כאן.

en: If your clipboard contains a valid URL
    or the path to a file on your computer,
    it will be automatically selected.
he: אם לוח הגזירים שלך מכיל כתובת תקנית
    או נתיב לקובץ במחשב שלך,
    אלו ייבחרו אוטומטית.

en: Ignore
he: התעלמות

en: Ignore files starting with '.'
he: התעלמות מקבצים שמתחילים ב־‚.’

en: Ignore keyboard volume buttons.
he: התעלמות ממקשי השליטה בעצמת השמע שבמקלדת.

en: Ignore non audio tracks from iTunes audio files
he: התעלמות מרצועות שאינן למטרות שמע מבין קובצי שמע של iTunes

en: Ignore ruby (furigana)
he: התעלמות מ־ruby‏ (פוריגנה)

en: Ignore ruby (furigana) in the subtitle.
he: התעלמות מ־ruby‏ (פוריגנה) בכתוביות.

en: Ignore subtitle flag
he: התעלמות מדגל הכתוביות

en: Ignore the subtitle flag, try this if your subtitles don't appear.
he: התעלמות מדגל הכתוביות, ניתן לנסות זאת אם הכתוביות שלך אינן מופיעות.

en: Ignored extensions
he: הרחבות בהתעלמות

en: Image
he: תמונה

en: Image Adjust
he: התאמת תמונה

en: Image Files
he: קובצי תמונות

en: Image Files (*.gif *.jpg *.jpeg *.png)
he: קובצי תמונה (‎*.gif *.jpg *.jpeg *.png)

en: Image adjust
he: התאמת התמונה

en: Image brightness (0-2)
he: בהירות התמונה (0-2)

en: Image contrast (0-2)
he: ניגודיות התמונה (0-2)

en: Image demuxer
he: מפלג תמונה

en: Image format
he: סוג התמונה

en: Image format (default RGB)
he: מבנה התמונה (RGB היא ברירת המחדל)

en: Image format which will be used to store the video snapshots
he: סוג הקובץ שישמש לאחסון צילומי הווידאו.

en: Image gamma (0-10)
he: גוון התמונה (0-10)

en: Image height
he: גובה התמונה

en: Image hue (-180..180)
he: גוון התמונה ‎(-180..180)

en: Image hue (0-360)
he: גוון התמונה (0-360)

en: Image mask
he: מסכת תמונות

en: Image properties filter
he: מסנן מאפייני תמונות

en: Image quality
he: איכות תמונה

en: Image quality 1 to 9 (max)
he: איכות תמונה 1 עד 9 (לכל היותר)

en: Image saturation (0-3)
he: רווית התמונה

en: Image to be blended onto
he: תמונה לערבול לתוכה

en: Image wall
he: קיר תמונות

en: Image which will be blended
he: תמונה שתעורבל

en: Image width
he: רוחב התמונה

en: In fullscreen mode, keep screen where there is no video displayed black
he: במצב מסך מלא, האזורים שלא מופיע בהם הווידאו יופיעו בשחור

en: In order to stream, a valid destination address is required.
he: כדי להזרים, יש לציין כתובת יעד תקנית.

en: In this interval an update from VNC is requested, default every 300 ms.
he: במרווח זמן זה נדרש עדכון מ־VNC, ברירת המחדל היא 300 מילישניות.

en: In-memory stream input
he: קלט תזכרים בתוך הזיכרון

en: Include debug messages in system log.
he: לכלול את הודעות ניפוי השגיאות ביומן המערכת.

en: Include devices and pipes when listing directories
he: לכלול התקנים וצינוריות בעת הצגת תיקיות

en: Increase
he: הגדלה

en: Increase Volume
he: הגברת עצמת השמע

en: Increase scale factor
he: הגדלת מקדם יחס

en: Increase the priority of the process
he: הגברת עדיפות התהליך

en: Increasing the priority of the process will very likely improve your playing experience as it allows VLC not to be disturbed by other applications that could otherwise take too much processor time. However be advised that in certain circumstances (bugs) VLC could take all the processor time and render the whole system unresponsive which might require a reboot of your machine.
he: הגדלת עדיפות התהליך תשפר את חווית הנגינה כיוון שיישומים אחרים, שעשויים לגזול זמן מעבד ארוך מדי, לא יפריעו ל־VLC. עם זאת, חשוב לציין שבמקרים מסוימים (תקלות) הנגן VLC עשוי לנצל את כל זמן המעבר ויתקע את המערכת, מה שעלול להוביל להפעלת המערכת מחדש.

en: Index
he: מפתח

en: Index file
he: קובץ מפתח

en: Index of screen (1, 2, 3, ...). Alternative to Display ID.
he: מפתח המסך (1, 2, 3, …). חלופה למזהה תצוגה.

en: Indie
he: אינדי

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Industrial
he: תעשייתי

en: Info
he: מידע

en: Information
he: מידע

en: Information about what your media or stream is made of.
    Muxer, Audio and Video Codecs, Subtitles are shown.
he: מידע בנוגע להרכב התזרים שלך.
    בין השאר מופיעים המרבב, מקודדי השמע והווידאו וכתוביות.

en: Information...
he: פרטים...

en: Infrared
he: אינפרא אדום

en: Infrared remote control interface
he: מנשק שליטה בשלט רחוק

en: Initializing
he: מתחיל

en: Input
he: קלט

en: Input & Codec Settings
he: הגדרות קלט ומפענח

en: Input & Codecs Settings
he: הגדרות מקודדים וקלט

en: Input / Codecs
he: קלט / מפענחים

en: Input Devices
he: התקני קלט

en: Input bitrate
he: קצב סיביות נכנסות

en: Input card to use
he: כרטיס הקלט לשימוש

en: Input has changed
he: הקלט השתנה

en: Input has changed, unable to save bookmark. Suspending playback with "Pause" while editing bookmarks to ensure to keep the same input.
he: הקלט השתנה, לא ניתן לשמור את הסימנייה. הנגינה מושהית באמצעות „השהיה“ בזמן עריכת הסימנייה כדי לוודא שאותו הקלט יישאר.

en: Input list
he: רשימת הקלט

en: Input media
he: מדיה כקלט

en: Input of the card to use (see debug).
he: קלט של הכרטיס לשימוש (מידע נוסף בניפוי השגיאות).

en: Input repetitions
he: חזרות על קלט

en: Input/Read
he: קלט/קריאה

en: Input:
he: קלט:

en: Inputs list
he: רשימת מקורות קלט

en: Insecure site
he: אתר בלתי מאובטח

en: Insert Disc
he: נא להכניס תקליטור

en: Install
he: התקנה

en: Install Windows Service
he: התקנת שירות של Windows

en: Install the Service and exit.
he: להתקין את השירות ולצאת.

en: Installed
he: מותקנת

en: Instead of writing a raw file, you can add a WAV header to the file.
he: במקום לכתוב קובץ גולמי, ניתן להוסיף כותרת WAV לקובץ.

en: Instrumental
he: אינסטרומנטלי

en: Instrumental Pop
he: פופ אינסטרומנטלי

en: Instrumental Rock
he: רוק אינסטרומנטלי

en: Integer from -1 (no model) to 4.
he: מספר שלם בין ‎-1 (בלי דגם) לבין 4.

en: Integrate video in interface
he: הטמעת הווידאו במנשק

en: Intel QuickSync Video encoder for MPEG4-Part10/MPEG2 (aka H.264/H.262)
he: מצפין וידאו Intel QuickSync עבור MPEG4-Part10/MPEG2 (נודע בשם H.264/H.262)

en: Intensity
he: חוזק

en: Intensity of sepia effect
he: עוצמת אפקט הגוונים החמים

en: Interactive Zoom
he: תקריב אינטראקטיבי

en: Interface
he: מנשק

en: Interface Settings
he: הגדרות מנשק

en: Interface interaction
he: אינטראקציה עם המנשק

en: Interface module
he: מודול מנשק

en: Interface style
he: סגנון המנשק

en: Interfaces
he: מנשקים

en: Interlaced encoding
he: קידוד שזור

en: Interlaced mode
he: מצב שזור

en: Interlingua
he: אינטרלינגואה

en: Interlingue
he: אינטרלינגו

en: Internal libavcodec codec name
he: שם מפענח libavcodec פנימי

en: Internal libavcodec format name
he: שם תצורת libavcodec פנימי

en: Internal stream record
he: הקלטת תזרים פנימי

en: Internet
he: אינטרנט

en: Interval between appearance and disappearance
he: הפרש בין הופעה להיעלמות

en: Introduces a delay in the display of the stream.
he: מוסיף השהיה בהצגת התזרים.

en: Inuktitut
he: אינוקטיטוט

en: Inupiaq
he: אינופיאק

en: Invalid combination
he: צירוף בלתי חוקי

en: Invalid signature
he: החתימה שגויה

en: Inverse telecine
he: טלסינה הפוכה

en: Invert colors
he: היפוך הצבעים

en: Invert video filter
he: מסנן הפיכת הווידאו

en: Irish
he: אירית

en: It is possible to disable the input clock synchronisation for real-time sources. Use this if you experience jerky playback of network streams.
he: ניתן לבטל את סנכרון שעון הקלט למשאבי זמן אמת. ניתן להשתמש בזה אם הנגינה ממשאבי רשת נקטעת או מתעוותת.

en: It seems your Libav/FFmpeg (libavcodec) installation lacks the following encoder:
    %s.
    If you don't know how to fix this, ask for support from your distribution.
    
    This is not an error inside VLC media player.
    Do not contact the VideoLAN project about this issue.
he: מתברר כי בהתקנה של Libav/FFmpeg‏ (libavcodec) חסר המצפין הבא:
    %s.
    אם לא ידוע לך כיצד לתקן זאת, מוטב לבקש עזרה מצוות התמיכה של ההפצה שלך.
    
    זו אינה שגיאה בנגן המדיה VLC.
    לא ליצור קשר עם מיזם VideoLAN בנוגע לתקלה זו.

en: It was not possible to download a cryptographic signature for the downloaded file "%s". Thus, it was deleted.
he: לא ניתן להוריד את החתימה המוצפנת עבור הקובץ „%s” שהתקבל. לכן, הוא נמחק.

en: It was not possible to securely verify the downloaded file "%s". Thus, it was deleted.
he: לא ניתן לאמת בבטחה את הקובץ „%s” שהתקבל. לכן, הקובץ נמחק.

en: Italian
he: איטלקית

en: JACK Input
he: קלט JACK

en: JACK audio input
he: קלט שמע JACK

en: JACK audio output
he: פלט שמע JACK

en: JACK client name
he: שם לקוח JACK

en: JPEG image decoder
he: מפענח תמונות JPEG

en: JPEG image encoder
he: מצפין תמונות JPEG

en: JPop
he: פופ יפני

en: Japanese
he: יפנית

en: Japanese (7-bits JIS/ISO-2022-JP-2)
he: יפני (7-bits JIS/ISO-2022-JP-2)

en: Japanese (Shift JIS)
he: יפני (Shift JIS)

en: Japanese Unix (EUC-JP)
he: יפני יוניקס (EUC-JP)

en: Java required
he: יש צורך ב־Java

en: Java was not found on your system.
he: לא נמצאה התקנת Java על המערכת שלך.

en: Javanese
he: ג׳אוואנית

en: Jazz
he: ג'ז

en: Jazz+Funk
he: ג'ז+פאנק

en: Joint bidirectional motion refinement.
he: כוונון תנועת מפרק דו־כיווני.

en: Journal
he: יומן פעילות

en: Jump Bac&kward
he: קפיצה &אחורה

en: Jump sizes
he: מרחקי הקפיצות

en: Jump to Specific &Time
he: קפיצה ל&זמן מסוים

en: Jump to Time
he: קפיצה לזמן מסוים

en: Jungle
he: ג'ונגל

en: K Audio Interface audio output
he: פלט שמע של מנשק שמע K ‏(KAI)

en: K Video Acceleration video output
he: פלט וידאו האצת וידאו K ‏(KVA)

en: KB
he: ק״ב

en: KDM file
he: קובץ KDM

en: KWallet keystore
he: אחסון מפתחות ב־KWallet

en: Kannada
he: קאננדה

en: Karaoke
he: קריוקי

en: Kasenna MediaBase parser
he: מפענח Kasenna MediaBase

en: Kashmiri
he: קשמירית

en: Kate overlay decoder
he: מפענח שכבת על של Kate

en: Kate streams can be rendered using the Tiger library. Disabling this will only render static text and bitmap based streams.
he: ניתן לעבד תזרימי Kate בעזרת ספריית Tiger. השבתת האפשרות תוביל לעיבוד של תזרימים מבוססי טקסט ומפות סיביות.

en: Kazakh
he: קזחית

en: Keep Recent Items
he: שמירת הפריטים הנוכחיים

en: Keep aspect ratio
he: לשמור על יחס תצוגה

en: Keep audio level between sessions
he: שמירה על עצמת השמע בין ההפעלות

en: Keep existing file
he: שמירה על הקובץ הקיים

en: Keep original audio track
he: לשמור על רצועת השמע המקורית

en: Keep original size
he: שמור על הגודל המקורי

en: Keep original video track
he: לשמור על רצועת הווידאו המקורית

en: Keep reading a resource that keeps being updated.
he: להמשיך לקרוא משאב שמוסיף להתעדכן.

en: Keep stream output open
he: השארת פלט התזרים פתוח

en: Keep the original aspect ratio when resizing mosaic elements.
he: לשמור על יחס התצוגה המקורי בעת שינוי גודל רכיבי הפסיפס.

en: Keep the original size of mosaic elements.
he: לשמור על הגודל המקורי של רכיבי הפסיפס.

en: Key events
he: אירועי מקשים

en: Key or combination:
he: מקש או צירוף:

en: Key press events
he: אירועי לחיצת מקשים

en: Key:
he: מקש:

en: Keychain access group
he: קבוצה גישה למפתחות

en: Keychain keystore
he: אחסון מפתחות למחזיקי מפתחות

en: Keystore for iOS, Mac OS X and tvOS
he: אחסון מפתחות ל־iOS,‏ Mac OS X ו־tvOS

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Khmer
he: חמרית

en: Kikuyu
he: קיקויו

en: Kinyarwanda
he: קיניארוונדה

en: Kirghiz
he: קירגיזית

en: Knee
    radius
he: רדיוס
    ברך

en: Knee radius
he: רדיוס ברך

en: Komi
he: קומי

en: Korean
he: קוראנית

en: Korean (EUC-KR/CP949)
he: קוריאני (EUC-KR/CP949)

en: Korean (ISO-2022-KR)
he: קוריאני (ISO-2022-KR)

en: Kuanyama
he: קואניאמה

en: Kurdish
he: כורדית

en: LIBRARY
he: ספרייה

en: LOCAL NETWORK
he: רשת מקומית

en: LZMA decompression
he: פריסת LZMA

en: Language
he: שפה

en: Language of the audio track you want to use (comma separated, two or three letter country code, you may use 'none' to avoid a fallback to another language).
he: שפת רצועת השמע בה ברצונך להשתמש (עם פסיקים כמפרידים, קוד מדינה ב־2 או 3 תווים, אפשר להשתמש ב־‚none’ כדי להימנע מרשת ביטחון לשפה אחרת).

en: Language of the elementary stream as described by ISO639
he: שפת התזרים היסודי כפי שמתואר ב־ISO639

en: Language of the menus you want to use with DVD/BluRay (comma separated, two or three letters country code, you may use 'any' as a fallback).
he: השפות בהן יופיעו התפריטים ב־DVD/BluRay (מופרדות בפסיקים, 2 או 3 אותיות לקוד מדינה, ניתן להשתמש ב־‚any’ במקרה של ספק).

en: Language of the subtitle track you want to use (comma separated, two or three letters country code, you may use 'any' as a fallback).
he: שפת רצועת הכתוביות בה ברצונך להשתמש (עם פסיקים כמפרידים, קוד מדינה ב־2 או 3 תווים, אפשר להשתמש ב־‚any’ כרשת ביטחון).

en: Lao
he: לאית

en: Large
he: גדול

en: Large Hall
he: אולם גדול

en: Larger
he: גדול ביותר

en: Last 60 seconds
he: 60 השניות האחרונות

en: Last audio device
he: התקן השמע האחרון

en: Last check on: %@
he: הבדיקה האחרונה: %@

en: Last.fm username not set
he: שם המשתמש ב־Last.fm לא הוגדר

en: Latest
he: אחרון

en: Latin
he: לטינית

en: Latvian
he: לטבית

en: Launching an update request...
he: מופעלת בקשת עדכון...

en: Layer A segments count
he: ספירת מקטעי שכבה A

en: Layer B segments count
he: ספירת מקטעי שכבה B

en: Layer C segments count
he: ספירת מקטעי שכבה C

en: Leave Fullscreen
he: יציאה ממסך מלא

en: Leave fullscreen
he: יציאה ממסך מלא

en: Left
he: שמאל

en: Left bottom
he: שמאל למטה

en: Left to right
he: שמאל לימין

en: Left to right/Top to bottom
he: שמאל לימין/למעלה למטה

en: Left top
he: שמאל למעלה

en: Length in milliseconds to output each stride
he: משך במילישניות לפלט של כל פסיעה

en: Length in milliseconds to search for best overlap position
he: האורך במילישניות לחיפוש מיקום החפיפה המיטבי

en: Length of time (in ms) until aborting data reception.
he: משך הזמן במילישניות עד לביטול קבלת נתונים.

en: Let the video scale to fit a given window or fullscreen.
he: מתן האפשרות לווידאו לשנות את גודלו כדי שיתאים לחלון מסוים או למסך מלא.

en: Letzeburgesch
he: לוקסמבורגית

en: Level %i
he: רמה %i

en: Level of delayed signal
he: רמת האות המושהה

en: Level of input signal
he: רמת אות הקלט

en: Level of input signal of original channel.
he: רמת אות הקלט מהערוץ המקורי.

en: LibNotify Notification Plugin
he: תוסף התראות LibNotify

en: Libtwolame audio encoder
he: מקודד שמע Libtwolame

en: License
he: רישיון

en: Lime
he: ירוק בהיר (ליים)

en: Limit the size of each slice in macroblocks
he: הגבלת הגודל של כל נתח במקטעי מאקרו

en: Line 1:
he: שורה 1:

en: Line 2:
he: שורה 2:

en: Linear
he: קווית

en: Lingala
he: לינגאלה

en: Linguistic markup
he: סימון לשוני

en: Link #
he: מס׳ הקישור

en: List
he: רשימה

en: List of codecs that VLC will use in priority. For instance, 'dummy,a52' will try the dummy and a52 codecs before trying the other ones. Only advanced users should alter this option as it can break playback of all your streams.
he: רשימה של מפענחים בהם ייעשה שימוש ב־VLC לפי העדיפות למשל, ‚dummy,a52’ יוביל להתנסות במפענחים dummy (דמה) ו־a52 בטרם התנסות באחרים. רק משתמשים מתקדמים אמורים לשנות את האפשרות הזאת כיוון שהיא יכולה לפגוע בנגינה של כל התזרימים שלך.

en: List of keystores that VLC will use in priority.
he: רשימת מחזיקי מפתחות בהן ש־VLC ישתמש בהם לפי עדיפות.

en: List of revoked servers certificates
he: רשימת של אישורי שרתים שנשללו

en: List of words separated by | to filter
he: רשימת מילים מופרדות ב־| לסינון

en: List special files
he: הצגת קבצים מיוחדים

en: Listeners
he: מאזינים

en: Lithuanian
he: ליטאית

en: Live
he: חי

en: Live Playback delay (ms)
he: השהיית נגינה חיה

en: Live capture caching (ms)
he: אגירת תזרים חי (מילישניות)

en: Live555 stream transport
he: תעבורת תזרים Live555

en: Lo-Fi
he: לו-פיי

en: Load
he: טעינה

en: Load extensions on startup
he: טעינת הרחבות בהפעלה

en: Load this subtitle file. To be used when autodetect cannot detect your subtitle file.
he: טעינת קובץ כתוביות זה. לשימוש כאשר האיתור האוטומטי לא הצליח לאתר את קובץ הכתוביות שלך.

en: Loading flowplayer...
he: ‫flowplayer בטעינה…

en: Local Network
he: רשת מקומית

en: Locally collect statistics
he: איסוף סטטיסטיקה מקומית

en: Location
he: מיקום

en: Location of a file holding a SVG template for automatic string conversion
he: המיקום של קובץ המחזיק בתוכו תבנית SVG להמרה אוטומטית של מחרוזות

en: Location:
he: מיקום:

en: Lock Aspect Ratio
he: נעילת יחס תצוגה

en: Log all VLC messages to a text file.
he: שמירת כל הודעות הדיווח של VLC לקובץ טקסט.

en: Log filename
he: שם קובץ הרישום

en: Log format
he: תצורת רישום

en: Log to file
he: דיווח לקובץ

en: Logger
he: מתעד

en: Logging
he: תיעוד

en: Login:pass
he: משתמש:סיסמה

en: Logo
he: לוגו

en: Logo animation # of loops
he: מספר לולאות של הנפשת לוגו

en: Logo erase
he: מחיקת לוגו

en: Logo filenames
he: שמות קובצי הלוגואים

en: Logo individual image time in ms
he: זמן לתמונת לוגו בודדת במילישניות

en: Logo opacity value (from 0 for full transparency to 255 for full opacity).
he: ערך אטימות הלוגו (החל מ־0 לשקיפות מלאה ועד 255 לאטימות מלאה)

en: Logo overlay
he: שכבת לוגו

en: Logo position
he: מיקום הלוגו

en: Logo sub source
he: תת־מקור לוגו

en: Logo video filter
he: מסנן לוגו על וידאו

en: Long backwards jump
he: קפיצה ארוכה קדימה

en: Long forward jump
he: קפיצה ארוכה קדימה

en: Long jump length
he: משך קפיצה ארוכה

en: Long jump length, in seconds.
he: משך קפיצה ארוכה, בשניות.

en: Look and feel
he: מראה ותחושה

en: Look for a subtitle file in those paths too, if your subtitle file was not found in the current directory.
he: חיפוש אחר כתוביות בנתיבים אלה גם כן, אם קובץ הכתוביות שלך לא נמצא בתיקייה הנוכחית.

en: Loop
he: לולאה

en: Loop / Repeat
he: לולאה / חזרה

en: Loop from point A to point B continuously
    Click to set point A
he: לולאה מנקודה א׳ לנקודה ב׳ במחזוריות
    יש ללחוץ כדי להגדיר את נקודה א׳

en: Loop from point A to point B continuously.
he: לולאה מנקודה א׳ לנקודה ב׳ במחזוריות.

en: Loop: %s
he: לולאה: %s

en: Loopback mode
he: מצב לולאה חוזרת

en: Lossless mode
he: מצב ללא אובדן איכות

en: Lost
he: אבדו

en: Lost buffers
he: אוגרים שאבדו

en: Lost frames
he: שקופיות שאבדו

en: Loudness mode
he: מצב קולניות

en: Loudness mode a.k.a. bass boost.
he: מצב קולניות, נקרא גם הגברת באסים.

en: Low
he: נמוך

en: Low (low quality and low bandwidth)
he: נמוכה (איכות נמוכה ורוחב פס נמוך)

en: Low CPU (low quality but high bandwidth)
he: צריכת מעבד נמוכה (איכות נמוכה אבל רוחב פס רחב)

en: Low Definition (360 lines)
he: אבחנה נמוכה (360 שורות)

en: Low Latency
he: עיכוב קצר

en: Low freq (Hz)
he: תדירות נמוכה (הרץ/Hz)

en: Low latency
he: עיכוב נמוך

en: Low-frequency effects
he: אפקטים בתדר נמוך

en: Lowest
he: הנמוך ביותר

en: Lowest Bandwidth/Quality
he: איכות/רוחב פס נמוכים

en: Lowest Latency
he: העיכוב הקצר ביותר

en: Lowest latency
he: העיכוב הנמוך ביותר

en: Lua Art
he: אומנות ב־Lua

en: Lua CLI
he: Lua שורת פקודה

en: Lua Extension
he: הרחבת Lua

en: Lua Meta Fetcher
he: מושך נתוני על ב־Lua

en: Lua Meta Reader
he: קורא נתוני על ב־Lua

en: Lua Playlist
he: רשימת נגינה מסוג Lua

en: Lua Playlist Parser Interface
he: מנשק מפענח רשימת נגינה מסוג Lua

en: Lua SD Module
he: מודול SD ב־Lua

en: Lua interface
he: מנשק Lua

en: Lua interface configuration
he: הגדרות מנשק Lua

en: Lua interface configuration string. Format is: '["<interface module name>"] = { <option> = <value>, ...}, ...'.
he: מחרוזת הגדרות מנשק Lua. התבנית היא: '["<interface module name>"] = { <option> = <value>, ...}, ...'.

en: Lua interface module to load
he: מודול מנשק Lua לטעינה

en: Lua interpreter
he: מפענח Lua

en: Luminance masking
he: מיסוך הארה

en: Lyrics
he: מילות השיר

en: M-JPEG camera demuxer
he: מפלג מצלמת M-JPEG

en: M3U playlist
he: רשימת נגינה מסוג M3U

en: M3U playlist export
he: ייצוא רשימת נגינה מסוג M3U

en: M3U playlist import
he: ייבוא רשימת נגינה מסוג M3U

en: M3U8 playlist
he: רשימת נגינה מסוג M3U8

en: M3U8 playlist export
he: ייצוא רשימת נגינה מסוג M3U8

en: M4A audio only
he: שמע מסוג M4A בלבד

en: MB
he: מ״ב

en: MIME returned by the server (autodetected if not specified).
he: סוג המדיה (MIME) שמוחזר על ידי השרת (מזוהה אוטומטית אם לא צוין)

en: MMAL decoder
he: מפענח MMAL

en: MMAL deinterlace
he: ביטול שזירה MMAL

en: MMAL-based decoder plugin for Raspberry Pi
he: תוסף מפענח מבוסס MMAL עבור Raspberry Pi

en: MMAL-based deinterlace filter plugin
he: תוסף מסנן ביטול שזירה מבוסס MMAL

en: MMAL-based vout plugin for Raspberry Pi
he: תוסף vout מבוסס MMAL עבור Raspberry Pi

en: MMS streams can contain several elementary streams, with different bitrates. You can choose to select all of them.
he: תזרימי MMS יכולים להכיל כמה תזרימים בסיסיים עם קצב סיביות שונה. ניתן לבחור בכולם.

en: MMX I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
he: המרות MMX‏ I420,IYUV,YV12 ל־RV15,RV16,RV24,RV32

en: MMX conversions from
he: המרות MMX מ־

en: MOD demuxer (libmodplug)
he: מפלג MOD‏ (libmodplug)

en: MP4 stream demuxer
he: מפלג תזרימי MP4

en: MP4/MOV muxer
he: מרבב MP4/MOV

en: MPEG I/II video decoder (using libmpeg2)
he: מפענח וידאו MPEG I/II (בעזרת libmpeg2)

en: MPEG Transport Stream demuxer
he: מפלג תזרים תעבורת MPEG

en: MPEG Video
he: וידאו MPEG

en: MPEG audio decoder using mpg123
he: מפענח שמע MPEG באמצעות mpg123

en: MPEG-4 video
he: וידאו MPEG-4

en: MPEG-I/II video demuxer
he: מפלג וידאו MPEG-I/II

en: MPEG-I/II/4 / A52 / DTS / MLP audio
he: שמע MPEG-I/II/4 ‏/ A52 ‏/ DTS ‏/ MLP

en: MPEG-PS demuxer
he: מפלג MPEG-PS

en: MPEG4 quantization matrix
he: טבלת כימות MPEG4

en: MRL
he: כתובת המדיה

en: MTP
he: נגנים ניידים

en: MTP Device
he: נגן נייד

en: MTP devices
he: נגנים ניידים

en: MTP input
he: קלט מנגן נייד

en: MTU of the network interface
he: ה־‏MTU של כרטיס הרשת

en: MUX for RAW RTSP transport
he: ריבוב לתעבורת RTSP גולמית

en: MUX options
he: אפשרויות ריבוב

en: MY COMPUTER
he: המחשב שלי

en: Mac OS X OpenGL video output
he: פלט וידאו OpenGL של Mac OS X

en: Mac OS X hardware video filters
he: מסנני וידאו חומרתיים של Mac OS X

en: Mac OS X interface
he: מנשק Mac OS X

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Magnification/Zoom
he: הגדלה/תקריב

en: Magnify
he: הגדלה

en: Main Profile
he: פרופיל ראשי

en: Main Toolbar
he: סרגל הכלים הראשי

en: Main Window...
he: חלון ראשי…

en: Main audio
he: שמע ראשי

en: Main interfaces
he: מנשקים ראשיים

en: Main interfaces settings
he: הגדרות המנשקים הראשיים

en: Major channel
he: הערוץ העיקרי

en: Make a donation...
he: מתן תרומה...

en: Make the server publicly available on the 'Yellow Pages' (directory listing of streams) on the icecast/shoutcast website. Requires the bitrate information specified for shoutcast. Requires Ogg streaming for icecast.
he: להפיץ את השרת לציבור ב‚דפי זהב’ (ספריית תיקיות של תזרימים) באתר של icecast/shoutcast. ל־shoutcast נדרש פירוט קצב סיביות. ל־icecast נדרשת הזרמת Ogg.

en: Make use of the QPUs to allow higher quality deinterlacing of HD content.
he: להשתמש בעדכוני סבירות עץ רביעים (QPUs) כדי לאפשר ביטול שזירה מתקדם על תוכן באיכות גבוהה.

en: Malagasy
he: מלגשית

en: Malay
he: מלאית

en: Malayalam
he: מלאיאלאם

en: Maltese
he: מלטית

en: Manage Streams
he: ניהול תזרימים

en: Manx
he: מאנית

en: Maori
he: מאורית

en: Marathi
he: מארתית

en: Maroon
he: חום

en: Marquee
he: נגללת

en: Marquee display
he: כתובית נגללת

en: Marquee position
he: מיקום כתובית נגלל

en: Marquee text to display. (Available format strings: %Y = year, %m = month, %d = day, %H = hour, %M = minute, %S = second, ...)
he: טקסט נגלל להצגה. (מחרוזות תבנית זמינות: ‎%Y = שנה, ‎%m = חודש, ‎%d = יום, ‎%H = שעה, ‎%M = דקה, ‎%S = שנייה…)

en: Marshall
he: מרשליז

en: Mask
he: מסכה

en: Master server IP address
he: כתובת IP של השרת הראשי

en: Matroska stream demuxer
he: מפלג תזרים Matroska

en: Max buffering (ms)
he: שמירה מרבית בחוצץ (מ״ש)

en: Max length
he: אורך מרבי

en: Max local bitrate
he: קצב סיביות מקומי מרבי

en: Max number of threads used for frame decoding, default 0=auto
he: מספר התהליכונים המרבי המשמשים לקידוד תמוניות, ברירת המחדל 0=אוטומטי

en: Max number of threads used for tile decoding, default 0=auto
he: מספר התהליכונים המרבי המשמשים לקידוד אריחים, ברירת המחדל 0=אוטומטי

en: Max. luminance
he: תאורה מרבית

en: Maximal bitrate
he: קצב סיביות מרבי

en: Maximal volume level
he: עצמת השמע המרבית

en: Maximum Bitrate
he: קצב סיביות מרבי

en: Maximum RTP sources
he: כמות מרבית של מקורות RTP

en: Maximum Volume displayed
he: עצמת השמע המרבית שמוצגת

en: Maximum bitrate
he: קצב סיביות מרבי

en: Maximum bitrate in kbps. This is useful for streaming applications.
he: קצב סיביות מרבי בקסל״ש. שימושי ליישומי תזרימים.

en: Maximum device height
he: גובה מרבי למכשיר

en: Maximum device width
he: רוחב מרבי למכשיר

en: Maximum encoding bitrate
he: קצב סיביות מרבי לקידוד

en: Maximum frame rate to use (0 = no limits).
he: קצב התמוניות המרבי לשימוש (0 = ללא הגבלה).

en: Maximum level
he: רמה מרבית

en: Maximum motion vector length
he: אורך וקטור תנועה מרבית

en: Maximum motion vector length in pixels. -1 is automatic, based on level.
he: אורך וקטור תנועה מרבית בפיקסלים. ‎-1 זה אוטומטית, בהתאם לרמה.

en: Maximum number of characters displayed on the screen.
he: מספר התווים המרבי שיוצג על גבי המסך.

en: Maximum number of connections
he: מספר החיבורים המרבי

en: Maximum output video height.
he: גובה מרבי לפלט וידאו.

en: Maximum output video width.
he: רוחב מרבי לפלט וידאו.

en: Maximum time allowed to preparse an item, in milliseconds
he: הזמן המרבי שמותר לפענח פריטים מראש במילישניות

en: Maximum video height
he: גובה וידאו מרבי

en: Maximum video quantizer scale
he: קנה מידה מרבי למכמת וידאו

en: Maximum video quantizer scale.
he: קנה מידה מרבי למכמת וידאו.

en: Maximum video width
he: רוחב וידאו מרבי

en: Mean
he: ממוצעת

en: Media &Information
he: &פרטי המדיה

en: Media (player) role for operating system policy.
he: תפקיד (נגן) מדיה למדיניות מערכת ההפעלה.

en: Media Angle
he: זווית המדיה

en: Media Files
he: קובצי מדיה

en: Media Information
he: פרטי המדיה

en: Media Information...
he: פרטי המדיה...

en: Media Library
he: ספריית המדיה

en: Media Manager Edition
he: מהדורת מנהל המדיה

en: Media Manager List
he: רשימת מנהל המדיה

en: Media Resource Locator (MRL)
he: כתובת משאב מדיה (MRL)

en: Media View
he: צפייה במדיה

en: Media data size
he: גודל נתוני המדיה

en: Media encapsulated as %@ cannot be streamed through the HTTP protocol for technical reasons.
he: לא ניתן לשדר מדיה שכומסה בתור %@ דרך פרוטוקול HTTP מסיבות טכניות.

en: Media files cannot be resumed because keeping recent media items is disabled.
he: לא ניתן להמשיך קובצי מדיה כיוון ששמירת המדיה האחרונה מושבתת.

en: Media role
he: תפקיד מדיה

en: Media: %s
he: מדיה: %s

en: Meditative
he: מדיטטיבי

en: Medium
he: בינוני

en: Medium (medium quality and medium bandwidth)
he: בינונית (איכות בינונית ורוחב פס בינוני)

en: Medium backwards jump
he: קפיצה בינונית אחורה

en: Medium forward jump
he: קפיצה בינונית קדימה

en: Medium jump length
he: אורך הקפיצה הבינונית

en: Medium jump length, in seconds.
he: משך הקפיצה הבינונית, בשניות.

en: Memory input
he: קלט זיכרון

en: Memory keystore
he: מחזיק מפתחות בזיכרון

en: Memory stream
he: תזרים זיכרון

en: Menu
he: תפריט

en: Menu language
he: שפת התפריט

en: Menu popup
he: תפריט קופץ

en: Menu title
he: כותרת התפריט

en: Menus
he: תפריטים

en: Menus language:
he: שפת התפריטים:

en: Merengue
he: מרנגה

en: Messages
he: הודעות

en: Messages...
he: הודעות...

en: Metadata
he: נתוני על

en: Metal
he: מטאל

en: Method used to encode the video sequence
he: שיטה שמשמשת לקידוד רצף הווידאו

en: Mi&nimal Interface
he: מנשק מ&זערי

en: Microsoft Media Server (MMS) input
he: קלט שרת מדיה של Microsoft‏ (MMS)

en: Microsoft Soundmapper
he: Soundmapper של Microsoft

en: Middle
he: אמצעי

en: Mime
he: סוג מדיה

en: Min. luminance
he: תאורה מזערית

en: Minimal Mac OS X interface
he: מנשק מזערי ל־Mac OS X

en: Minimal period
he: פרק הזמן המזערי

en: Minimal period of the noise grain in pixel
he: פרק הזמן המזערי לגרגר רעש בפיקסל

en: Minimize
he: מזעור

en: Minimum alpha value
he: ערך שקיפות מזערי

en: Minimum bitrate in kbps. This is useful for encoding for a fixed-size channel.
he: קצב סיביות מזערי בקסל״ש. שימושי לקידוד ערוץ בגודל קבוע.

en: Minimum encoding bitrate
he: קצב סיביות מזערי לקידוד

en: Minimum time (in milliseconds) that subtitle should stay after newer subtitle has appeared (earlier subtitle delay will be shortened to avoid the overlap).
he: הזמן המזערי (במילישניות) שעל כתובית להישאר לאחר שכתובית חדשה יותר הופיעה (ההשהיה של הכתובית הקודמת קוצרה כדי למנוע חפיפה).

en: Minimum video quantizer scale
he: קנה מידה מזערי למכמת וידאו

en: Minimum video quantizer scale.
he: קנה מידה מזערי למכמת וידאו.

en: Mirror
he: מראה

en: Mirror orientation
he: כיוון השיקוף

en: Mirror video
he: שיקוף סרטון

en: Mirror video filter
he: מסנן שיקוף סרטונים

en: Misc
he: שונות

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Miscellaneous Options
he: אפשרויות שונות

en: Miscellaneous audio settings and modules.
he: הגדרות ומודולי שמע שונים

en: Missing AACS configuration file!
he: קובץ ההגדרות של AACS חסר!

en: Mode
he: מצב

en: Model
he: דגם

en: Modules Tree
he: עץ המודולים

en: Moldavian
he: מולדובנית

en: Mongolian
he: מונגולית

en: Monitor pixel aspect ratio
he: יחס תצוגת פיקסלים בצג

en: Mono
he: מונו

en: Monospace Font
he: גופן ברוחב אחיד

en: More information...
he: פרטים נוספים...

en: Mosaic
he: פסיפס

en: Mosaic Tiles
he: אריחי פסיפס

en: Mosaic alignment
he: יישור פסיפס

en: Mosaic video sub source
he: תת־מקור סרטון פסיפס

en: Motion Detect
he: זיהוי תנועה

en: Motion blur
he: טשטוש תנועה

en: Motion blur filter
he: מסנן טשטוש תנועה

en: Motion detect
he: גלאי תנועה

en: Motion detect video filter
he: מסנן ווידאו - גלאי תנועה

en: Motion masking
he: מיסוך תנועה

en: Motion threshold (10-100)
he: סף תנועה (10-100)

en: Mount Point
he: נקודת עגינה

en: Mouse Gestures
he: מחוות עכבר

en: Mouse Wheel Down
he: גלילת העכבר למטה

en: Mouse Wheel Left
he: גלילת העכבר שמאלה

en: Mouse Wheel Right
he: גלילת העכבר ימינה

en: Mouse Wheel Up
he: גלילת העכבר מעלה

en: Mouse events
he: אירועי עכבר

en: Mouse gestures control interface
he: מנשק שליטה באמצעות העכבר

en: Mouse pointer image
he: תמונת לחצן העכבר

en: Mouse wheel horizontal axis control
he: שליטה עם גלגלת העכבר בציר האופקי

en: Mouse wheel vertical axis control
he: שליטה עם גלגלת העכבר בציר האנכי

en: Move To Trash and Relaunch VLC
he: העברה לאשפה וטעינה מחדש של VLC

en: Multicast output interface
he: מנשק פלט שידור רוחבי (multicast)

en: Multichannel television sound (MTS)
he: שמע טלוויזיה רב־ערוצי (MTS)

en: Multiple Files Selected.
he: נבחרו מספר קבצים.

en: Multiple files selected.
he: נבחרו מספר קבצים.

en: Multiple profiles with the same name are not allowed.
he: אסור לתת את אותו השם למספר פרופילים שונים.

en: Multiplexer
he: מרבב

en: Multiply subtitle duration by this value.
    Set 0 to disable.
he: הכפלת משך הכתובית בערך הזה.
    0 להשבתה.

en: MusePack demuxer
he: מפלג MusePack

en: Music
he: מוזיקה

en: Musical
he: מחזמר

en: Mute
he: השתקה

en: Mute the audio.
he: השתקת השמע.

en: Mux Control
he: בקרת ריבוב

en: Mux module
he: מודול ריבוב

en: Muxer
he: מרבב

en: Muxer to use for the stream.
he: מרבב לשימוש לתזרים.

en: Muxer:
he: מרבב:

en: Muxers
he: מערבלים

en: Muxers create the encapsulation formats that are used to put all the elementary streams (video, audio, ...) together. This setting allows you to always force a specific muxer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each muxer.
he: מרבבים יוצרים תבניות כִּמּוּס (encapsulation) המשמשות למטרת איחוד כל שטפי הנתונים הבסיסיים. הגדרות אלה מאפשרות לך לקבע תמיד מרבב מסוים. ברוב המקרים עדיף שלא לעשות זאת.
    אפשר גם לקבוע ערכי ברירת מחדל לכל מרבב לחוד.

en: My Computer
he: המחשב שלי

en: My Music
he: המוזיקה שלי

en: My Pictures
he: התמונות שלי

en: My Videos
he: הווידאו שלי

en: N&ormal Speed
he: מהירות ר&גילה

en: N/A
he: לא זמין

en: NFS input
he: קלט NFS

en: NFS operation failed
he: פעולת NFS נכשלה

en: NT Service
he: שירות NT

en: NTSC M Japan
he: NTSC M יפן

en: NTSC M South Korea
he: NTSC M צפון קוריאה

en: Name
he: שם

en: Name of current instance
he: שם המופע הנוכחי

en: Name of desired display device
he: שם התקן התצוגה הרצוי

en: Name of internal OpenCV plugin filter to use
he: שם מסנן התוסף הפנימי ב־OpenCV לשימוש

en: Name of the audio device that will be used by the DirectShow plugin. If you don't specify anything, the default device will be used.
he: שם התקן השמע שישמש לתוסף ה־DirectShow. אם לא יצוין שום דבר, ייעשה שימוש בהתקן ברירת המחדל.

en: Name of the file to which the raw stream will be dumped.
he: שם הקובץ אליו יוטל התזרים הגולמי.

en: Name of the video device that will be used by the DirectShow plugin. If you don't specify anything, the default device will be used.
he: שם התקן הווידאו בו ישתמש תוסף ה־DirectShow. אם לא יצוין כאן דבר, ייעשה שימוש בהתקן ברירת המחדל.

en: Name to give to this stream/channel on the shoutcast/icecast server.
he: השם שיוענק לתזרים/ערוץ הזה בשרת ה־shoutcast/icecast.

en: Name:
he: שם:

en: Narrow-band (8kHz)
he: תדר צר (8 קילוהרץ)

en: National Folk
he: פֿולק מקומי

en: Native American
he: אינדיאני

en: Native Slider
he: גלילה טבעית

en: Nauru
he: נאורי

en: Navajo
he: נבאחו

en: Navigate down
he: ניווט למטה

en: Navigate left
he: ניווט שמאלה

en: Navigate right
he: ניווט ימינה

en: Navigate up
he: ניווט למעלה

en: Navy
he: כחול נייבי

en: Ncurses interface
he: מנשק Ncurses

en: Ndebele, North
he: נדבלה צפונית

en: Ndebele, South
he: נדבלה

en: Ndonga
he: נדונגה

en: Ne&xt
he: ה&בא

en: Near Optimal
he: כמעט מיטבי

en: Nearest neighbour (bad quality)
he: השכן הקרוב ביותר (איכות ירודה)

en: Negate colors
he: היפוך הצבעים

en: Negative
he: שלילי

en: Nepali
he: נפאלית

en: Network
he: רשת

en: Network Access Policy
he: מדיניות גישה לרשת

en: Network Protocol
he: פרוטוקול הרשת

en: Network Sync
he: סנכרון רשת

en: Network caching (ms)
he: אגירה מהרשת (מילישניות)

en: Network identifier
he: מזהה רשת

en: Network interaction failed
he: האינטראקציה מול הרשת כשלה

en: Network master clock
he: שעון רשת ראשי

en: Network name
he: שם ברשת

en: Network name to create
he: שם הרשת ליצירה

en: Network settings
he: הגדרות רשת

en: Network streams (SAP)
he: תזרימי רשת (SAP)

en: Network synchronisation
he: סינכורניזציית רשת

en: Network synchronization
he: סנכרון דרך הרשת

en: Never
he: לעולם לא

en: Never fix
he: לעולם לא לתקן

en: New Age
he: ניו אייג'

en: New Wave
he: גל חדש

en: New destination
he: יעד חדש

en: New input playing
he: קלט חדש מתנגן

en: New profile
he: פרופיל חדש

en: New winamp 5.2 shoutcast import
he: ייבוא של Shoutcast חדש מסוג Winamp 5.2

en: Next
he: הבא

en: Next / Forward
he: הבא / קדימה

en: Next Chapter/Title
he: הפרק/הכותרת הבאים

en: Next chapter
he: הפרק הבא

en: Next frame
he: השקופית הבאה

en: Next media in the playlist
he: פריט המדיה הבא ברשימת הנגינה

en: Next media in the playlist, skip forward when held
he: פריט המדיה הבא ברשימה הנגינה, לדלג קדימה כאשר נשאר לחוץ

en: Next title
he: כותר הבא

en: Next widget style
he: סגנון הווידג׳ט הבא

en: No
he: לא

en: No Address given
he: לא צוינה כתובת

en: No Audio Input device found
he: לא נמצא התקן קלט שמע

en: No Channel Name given
he: לא ניתן שם לערוץ

en: No EPG Data Available
he: אין נתוני לוח שידורים אלקטרוני זמין

en: No SDP URL given
he: לא סופקה כתובת של SDP

en: No active subtitle
he: אין כתובית פעילה

en: No addons found
he: לא נמצאו תוספות

en: No check was performed yet.
he: לא התבצעה בדיקה עדיין

en: No decoding of Dolby Surround
he: אין פענוח של Dolby Surround

en: No description for this codec
he: אין תיאור למקודד זה

en: No disc menus
he: בדיסק אין תפריטים

en: No input
he: אין קלט

en: No input found. A stream must be playing or paused for bookmarks to work.
he: לא נמצא קלט. תזרים חייב להתנגן או להיות מושהה כדי שאפשר יהיה להפעיל סימניות.

en: No renderer
he: אין התקני עיבוד

en: No v4l2 instance found.
    Please check that the device has been opened with VLC and is playing.
    
    Controls will automatically appear here.
he: לא נמצא עותק של v4l2.
    נא לבדוק שההתקן נפתח עם VLC ושהוא מתנגן.
    
    הפקדים יופיעו כאן אוטומטית.

en: No valid host certificate found in AACS config file.
he: לא נמצא אישור מארח תקף בקובץ ההגדרות של AACS.

en: No valid processing key found in AACS config file.
he: לא נמצא מפתח עיבוד תקף בקובץ ההגדרות של AACS.

en: No video devices found
he: לא נמצאו התקני וידאו

en: No video or audio device selected.
he: לא נבחרו התקני וידאו או שמע.

en: No, Thanks
he: לא, תודה

en: Noise
he: רעש

en: Noise Threshold
he: סף רעש

en: Noise reduction
he: הפחתת רעש

en: Noise reduction level
he: רמת הפחתת רעשים

en: Noise threshold to use in constant noise threshold mode
he: סף רעש לשימוש במצב סף רעש קבוע

en: Non-key
he: אף מקש

en: None
he: שום דבר

en: Nordic (Latin-6)
he: נורדי (Latin-6)

en: Normal
he: רגיל

en: Normal Size
he: גודל רגיל

en: Normal rate
he: קצב רגיל

en: Normal/Loop/Repeat
he: רגיל/לולאה/חזרה

en: Normalize volume to:
he: נרמול עצמת השמע לכדי:

en: Northern Sami
he: סאמי צפונית

en: Norwegian
he: נורווגית

en: Norwegian Bokmaal
he: נורבגית בוקמולית (ספרותית)

en: Norwegian Nynorsk
he: נורבגית נינורשק (חדשה)

en: Not Set
he: לא הוגדר

en: Not Used
he: לא בשימוש

en: Note that these are system-wide settings.
he: נא לשים לב שהגדרות אלו הן לכלל המערכת.

en: Note:
he: לתשומת לבך:

en: Nothing playing
he: שום דבר לא מתנגן

en: Notification
he: התרעות

en: Now Playing
he: משמיע כעת

en: Now playing
he: מתנגן כעת

en: NullSoft demuxer
he: מפלג NullSoft

en: Number of B frames that will be coded between two reference frames.
he: מספר תמוניות B שיקודדו בין שתי תמוניות סימוכין.

en: Number of Tracks
he: מספר רצועו

en: Number of audio buffers
he: מספר מכלאי השמע

en: Number of audio channels
he: מספר ערוצי שמע

en: Number of audio channels in the transcoded streams.
he: מספר ערוצי השמע בתזרימים המותמרים.

en: Number of blank pixels between bands.
he: מספר הפיקסלים השחורים בין הפסים.

en: Number of channels
he: מספר הערוצים

en: Number of channels information of the transcoded stream.
he: פרטי מספר הערוצים של התזרים המותמר.

en: Number of clones
he: מספר הכפילים

en: Number of columns
he: מספר טורים

en: Number of days between two update checks
he: מספר הימים שבין שני חיפושי עדכונים

en: Number of first segment
he: מספר המקטע הראשון

en: Number of frames (0 to 100)
he: מספר התמוניות (0 עד 100)

en: Number of frames consider for smoothening (0 to 30)
he: מספר התמוניות שייכללו לטובת ריכוך (0 עד 30)

en: Number of frames that will be coded for one key frame.
he: מספר התמוניות שתקודדנה בתור תמונית מפתח אחת.

en: Number of horizontal windows in which to split the video.
he: מספר החלונות האופקיים אליהם לפצל את הווידאו.

en: Number of image columns in the mosaic (only used if positioning method is set to "fixed").
he: מספר עמודות התמונות בפסיפס (תקף רק אם שיטת המיקום מוגדרת ל־„fixed” - קבועה)

en: Number of image rows in the mosaic (only used if positioning method is set to "fixed").
he: מספר שורות התמונות בפסיפס (תקף רק אם שיטת המיקום מוגדרת ל־„fixed” - קבועה)

en: Number of input audio channels for DeckLink captures. Must be 2, 8 or 16. 0 disables audio input.
he: מספר ערוצי קלט השמע ללכידות DeckLink. חייב להיות 2, 8 או 16. 0 משבית את קלט השמע.

en: Number of loops for the logo animation. -1 = continuous, 0 = disabled
he: מספר הלולאות להנפשת הלוגו. ‎-1 = ברצף, 0 = מושבת

en: Number of milliseconds between string updates. This is mainly useful when using meta data or time format string sequences.
he: מס׳ המילישניות בין עדכוני המחרוזת. שימושי בעיקר בעת שימוש בנתוני על או מחרוזות רצפים בתבנית של זמן.

en: Number of milliseconds the marquee must remain displayed. Default value is 0 (remains forever).
he: מס׳ המילישניות שבהן הכתובית הנגללת חייבת להישאר בתצוגה. ערך ברירת המחדל הוא 0 (נשארת לעד).

en: Number of output channels
he: מספר ערוצי הפלט

en: Number of parallel operations
he: מספר הפעילויות המקביליות

en: Number of pictures between successive sequence headers i.e. length of the group of pictures
he: מספר התמונות בין כותרות רצפים רצופות, כלומר אורך קבוצת התמונות

en: Number of pixels to crop from the bottom of the image.
he: מספר הפיקסלים לחיתוך מתחתית התמונה.

en: Number of pixels to crop from the left of the image.
he: מספר הפיקסלים לחיתוך מצדה השמאלי של התמונה.

en: Number of pixels to crop from the right of the image.
he: מספר הפיקסלים לחיתוך מצדה הימני של התמונה.

en: Number of pixels to crop from the top of the image.
he: מספר הפיקסלים לחיתוך מראש התמונה.

en: Number of pixels to padd to the bottom of the image after cropping.
he: מספר הפיקסלים לריפוד בתחתית התמונה.

en: Number of pixels to padd to the left of the image after cropping.
he: מספר הפיקסלים לריפוד בשמאל התמונה לאחר החיתוך.

en: Number of pixels to padd to the right of the image after cropping.
he: מספר הפיקסלים לריפוד בימין התמונה לאחר החיתוך.

en: Number of pixels to padd to the top of the image after cropping.
he: מספר הפיקסלים לריפוד בראש התמונה.

en: Number of puzzle columns
he: מספר עמודות בתצרף

en: Number of puzzle rows
he: מספר שורות בתצרף

en: Number of reference frames
he: מספר תמוניות הסימוכין

en: Number of rows
he: מספר שורות

en: Number of seconds between each forced refresh of the feeds. 0 means that the feeds are never updated.
he: מספר השניות בין כל רענון של ההזנות בכוח. 0 מגדיר שההזנות לא תתעדכנה אף פעם.

en: Number of segments
he: מספר מקטעים

en: Number of segments to include in index
he: המקטעים לכלול במפתח

en: Number of threads
he: מספר התהליכונים

en: Number of threads used for decoding, 0 meaning auto
he: מספר תת־התהליכים בהם נעשה שימוש לפענוח, 0 זה אוטומטי

en: Number of threads used for the transcoding.
he: מספר התהליכונים שישמשו להמרת הקידוד.

en: Number of time the same input will be repeated
he: מספר הפעמים שאותו הקלט יחזור על עצמו

en: Number of vertical windows in which to split the video.
he: מספר החלונות האנכיים אליהם לפצל את הווידאו.

en: Number of video windows in which to clone the video.
he: מספר חלונות הווידאו אליהם ישוכפל הווידאו.

en: Nuv demuxer
he: מפלג Nuv

en: O&utput
he: &פלט

en: OGG demuxer
he: מפלג OGG

en: OK
he: אישור

en: OMX direct rendering
he: עיבוד ישיר של OMX

en: OS X Notification Plugin
he: תוסף התראות ל־OS X

en: OSS device node path.
he: נתיב מפרק התקן OSS.

en: OSS input
he: קלט OSS

en: Occitan; Provençal
he: אוקסיטנית פרובנסיאלית

en: Off
he: כבוי

en: Ogg Vorbis Quality
he: איכות Ogg Vorbis

en: Ogg Vorbis Quality information of the transcoded stream.
he: פרטי איכות Ogg Vorbis של התזרים המותמר.

en: Ogg/OGM muxer
he: מרבב Ogg/OGM

en: OggSpots video decoder
he: מפענח וידאו OggSpots

en: Ok, Don't warn me again
he: בסדר, לא להזהיר אותי שוב

en: Old movie
he: סרט ישן

en: Old movie effect video filter
he: מסנן וידאו לאפקט סרט ישן

en: Oldies
he: ישנים

en: Olive
he: זית

en: On
he: פעיל

en: On Screen Display
he: חיווי על גבי המסך

en: Once the stream is created, the <i>Media Viewer</i> window will display the stream.
he: לאחר יצירת התזרים חלון <b>מציג המדיה</b> יציג את התזרים.

en: One
he: אחד

en: Online Documentation...
he: תיעוד מקוון...

en: Online Forum...
he: פורום מקוון…

en: Only installed
he: רק מותקנות

en: Only show current
he: להציג לנוכחי בלבד

en: Only show modules related to current playback
he: להציג רק מודולים שקשורים לנגינה הנוכחית

en: Only useful programs are normally demultiplexed from the transponder. This option will disable demultiplexing and receive all programs.
he: רק תכניות שימושיות בדרך כלל מפולגות במקלט-משדר (מקמ״ש). אפשרות זאת תשבית את הפילוג ותקבל את כל התכניות.

en: Opacity
he: אטימות

en: Opacity (inverse of transparency) of overlay text. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
he: אטימות (ההפך משקיפות) הטקסט המסתיר. 0 = שקוף, 255 = אטום לחלוטין.

en: Opacity (inverse of transparency) of overlayed text. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
he: אטימות (ההפך משקיפות) של הטקסט הצף. 0 = שקוף, 255 = אטום לחלוטין.

en: Opacity of the logo
he: אטימות הלוגו

en: Opaqueness
he: אטימות

en: Open
he: פתיחה

en: Open &Capture Device...
he: פתיחת התקן &לכידה...

en: Open &Disc...
he: פתיחת &תקליטור...

en: Open &File...
he: פתיחת &קובץ...

en: Open &Folder...
he: פתיחת &תיקייה

en: Open &Location from clipboard
he: פתיחת המיקום מ&לוח הגזירים

en: Open &Network Stream...
he: פתיחת ת&זרים רשת...

en: Open &Network...
he: פתיחת מיקום &רשת...

en: Open &Recent Media
he: פתיחת מדיה שהופעלה ל&אחרונה

en: Open Audio Effects window
he: פתיחת חלון אפקטים של שמע

en: Open Capture Device...
he: פתיחת התקן לכידה...

en: Open D&irectory...
he: פתיחת &תיקייה...

en: Open Directory
he: פתיחת תיקייה

en: Open Disc...
he: פתיחת תקליטור...

en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: Open File...
he: פתיחת קובץ...

en: Open Folder
he: פתיחת תיקייה

en: Open Media
he: פתיחת מדיה

en: Open Network...
he: פתיחת מיקום רשת...

en: Open RTP/UDP Stream
he: פתיחת תזרים RTP/UDP

en: Open Recent
he: האחרונים שנפתחו

en: Open Sound System audio output
he: פלט שמע Open Sound System (מערכת שמע פתוחה)

en: Open Source
he: פתיחת מקור

en: Open URL
he: פתיחת כתובת

en: Open VIDEO_TS / BDMV folder
he: פתיחת תיקיית VIDEO_TS / BDMV

en: Open VLM configuration...
he: פתיחת תצורת ה־VLM...

en: Open a dialog to select the media to play
he: פתיחת תיבת דו־שיח כדי לבחור את המדיה לנגינה.

en: Open a medium
he: פתיחת מדיה

en: Open a skin file
he: פתיחת קובץ ערכת עיצוב

en: Open audio in exclusive mode.
he: פתיחת שמע במצב ייעודי.

en: Open media...
he: פתיחת מדיה...

en: Open network streams using the following protocols
he: פתיחת תזרימי רשת באמצעות הפרוטוקולים הבאים

en: Open playlist
he: פתיחת רשימת נגינה

en: Open playlist...
he: פתיחת רשימת נגינה...

en: Open skin...
he: פתיחת מעטפת…

en: Open subtitle file
he: פתיחת קובץ כתוביות

en: Open subtitles
he: פתיחת כתוביות

en: Open subtitles...
he: פתיחת כתוביות...

en: Open the file with synchronous writing.
he: לפתוח את הקובץ עם כתיבה סנכרונית.

en: Open the indicated Teletext page. Default page is index 100.
he: פתיחת עמוד הטלטקסט שצוין. עמוד ברירת המחדל הוא באינדקס 100.

en: OpenBSD sndio audio output
he: פלט שמע OpenBSD sndio

en: OpenCV example
he: דוגמה של OpenCV

en: OpenCV face detection example filter
he: מסנן זיהוי פנים של OpenCV לדוגמה

en: OpenCV filter chroma
he: כרומה ממסנן של OpenCV

en: OpenCV internal filter name
he: שם מסנן פנימי ב־OpenCV

en: OpenCV video filter wrapper
he: עוטף מסנן וידאו OpenCV

en: OpenGL ES 2 extension
he: הרחבת OpenGL ES 2

en: OpenGL extension
he: הרחבת OpenGL

en: OpenGL for Embedded Systems 2 video output
he: פלט וידאו OpenGL עבור מערכות משובצות 2

en: OpenGL video output
he: פלט וידאו OpenGL

en: OpenGL video output for Windows
he: פלט וידאו OpenGL ל־Windows

en: OpenMAX IL video output
he: פלט וידאו OpenMAX IL

en: Opening
he: בפתיחה

en: Opera
he: אופרה

en: Operating System Integration
he: שילוב במערכת ההפעלה

en: Optical SDI
he: SDI אופטי

en: Optical drive
he: כונן אופטי

en: Options
he: אפשרויות

en: Opus audio decoder
he: מפענח שמע Opus

en: Opus audio encoder
he: מצפין שמע Opus

en: Organize Presets...
he: סידור ערכות…

en: Organize Profiles...
he: סידור פרופילים…

en: Organize profiles...
he: ארגון פרופילים…

en: Orientation
he: כיוון

en: Original
he: מקורי

en: Original Format
he: תסדיר מקורי

en: Original ID
he: מזהה מקורי

en: Original Performer
he: ביצוע במקור

en: Original Size
he: גודל מקורי

en: Original audio
he: שמע מקורי

en: Oriya
he: אוריה

en: Oromo
he: אורומו

en: Ossetian; Ossetic
he: אוסטית של אוסטיה

en: Other
he: אחר

en: Outline
he: מסגרת

en: Outline Thickness
he: עובי קו המתאר

en: Outline color
he: צבע קו המתאר

en: Outline opacity
he: אטימות קו המתאר

en: Outline thickness
he: עובי קו המתאר

en: Output
he: פלט

en: Output	file
he: קובץ	פלט

en: Output	method
he: שיטת	פלט

en: Output URL
he: כתובת פלט

en: Output access method
he: שיטת גישת פלט

en: Output back-end
he: מנגנון פלט

en: Output card
he: כרטיס פלט

en: Output chroma for the memory image as a 4-character string, eg. "RV32".
he: הכרומה של הפלט עבור תמונת הזיכרון כמחרוזת באורך 4 תווים, למשל „RV32”

en: Output destination
he: יעד פלט

en: Output device
he: התקן פלט

en: Output file
he: קובץ פלט

en: Output format
he: פורמט פלט

en: Output height
he: גובה הפלט

en: Output method to use for the stream.
he: שיטת פלט לשימוש לתזרים.

en: Output module to write to Blackmagic SDI card
he: מודול פלט לכתיבה לכרטיס SDI של Blackmagic

en: Output module:
he: מודול פלט:

en: Output modules
he: מודולי פלט

en: Output muxer
he: מרבב פלט

en: Output port
he: פתחת פלט

en: Output teletext subtitles as text instead of as RGBA.
he: להציג פלט של כתוביות טלטקסט כטקסט במקום RGBA.

en: Output video height.
he: גובה פלט הווידאו.

en: Output video in grayscale. As the color information aren't decoded, this can save some processing power.
he: הסבת פלט הווידאו לגבי אפור. כיוון שפרטי הצבע אינם מקודדים, אפשרות זו עשויה לחסוך במעט בכוח העיבוד.

en: Output video width.
he: רוחב פלט הווידאו.

en: Output width
he: רוחב הפלט

en: Output:
he: פלט:

en: Overall
he: סך הכול

en: Overlap Length
he: אורך חפיפה

en: Overlap fix
he: תיקון חפיפה

en: Overlap of motion compensation blocks
he: חפיפה בין מקטעי פיצוי תנועה

en: Overlay
he: שכבה

en: Overlay is the hardware acceleration capability of your video card (ability to render video directly). VLC will try to use it by default.
he: שכבת־על תלויה ביכולת האצת החומרה של כרטיס המסך (יכולת לעבד וידאו ישירות). VLC ינסה להשתמש בו כברירת מחדל.

en: Overlay subtitles on the video
he: להציג שכבת כתוביות על הווידאו

en: Overlay video output
he: שכבת־על של פלט הווידאו

en: Overlays
he: שכבות

en: Overlays/Subtitles
he: שכבות על/כתוביות

en: Override parameters
he: דריסת משתנים

en: Override the name and version of the application as provided to the HTTP server, i.e. the HTTP "User-Agent". Name and version must be separated by a forward slash, e.g. "FooBar/1.2.3".
he: לדרוס את שם ואת גרסת היישום כפי שסופקו לשרת ה־HTTP, כלומר: „User-Agent” ב־HTTP. יש להפקיד את השם והגרסה בלוכסן קדמי, למשל: „FooBar/1.2.3”.

en: Overrides low latency parameters
he: דריסת משתני עיכוב נמוך

en: Overwrite
he: שכתוב

en: Overwrite existing file
he: שכתוב קובץ קיים

en: P&layback
he: נ&גינה

en: PAL N Argentina
he: PAL N ארגנטינה

en: PLS playlist import
he: ייבוא רשימת נגינה מסוג PLS

en: PNG video decoder
he: מפענח וידאו PNG

en: PNG video encoder
he: מצפין וידאו PNG

en: PS muxer
he: מרבב PS

en: PSNR computation
he: חישוב PSNR

en: PVA demuxer
he: מפלג PVA

en: Pace
he: צעד

en: Packet Size
he: גודל החבילה

en: Packet size in bytes to decrypt
he: גודל החבילה לפענוח בבתים

en: Packet size in bytes to encrypt
he: גודל חבילה בבתים להצפנה

en: Packetizers
he: מעבדים למנות של נתונים

en: Packetizers are used to "preprocess" the elementary streams before muxing. This setting allows you to always force a packetizer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each packetizer.
he: מעבדים למנות של נתונים משמשים לעיבוד מוקדם של שטפי הנתונים הבסיסים לפני הריבוב. הגדרות אלה מאפשרות לך לקבע תמיד מעבד מסוים. ברוב המקרים עדיף שלא לעשות זאת.
    אפשר גם לקבוע ערכי ברירת מחדל לכל מעבד לחוד.

en: Packets can be sent one by one at the right time or by groups. You can choose the number of packets that will be sent at a time. It helps reducing the scheduling load on heavily-loaded systems.
he: מנות נתונים יכולות להישלח בזו אחר זו או בקבוצות. ניתן לבחור את מספר מנות הנתונים שיישלחו כל פעם. מסייע בהפחתת עומס התזמון במערכות עמוסות.

en: Pad video
he: ריפוד הווידאו

en: Padd
he: ריפוד

en: Pali
he: פאלי

en: Panjabi
he: פונג'בי

en: Paragraph base direction for the Unicode bi-directional algorithm.
he: כיוון הבסיס לפסקה עבור אלגוריתם יוניקוד דו־כיווני

en: Parametric Equalizer
he: אקולייזר עם משתנים

en: Partitions to consider
he: מחיצות להתייחסות

en: Partitions to consider in analyse mode:
     - none  : 
     - fast  : i4x4
     - normal: i4x4,p8x8,(i8x8)
     - slow  : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8
     - all   : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8,p4x4
    (p4x4 requires p8x8. i8x8 requires 8x8dct).
he: מחיצות להתייחסות במצב ניתוח:
     - none  : 
     - fast  : i4x4
     - normal: i4x4,p8x8,(i8x8)
     - slow  : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8
     - all   : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8,p4x4
    (p4x4 דורש p8x8.‏ i8x8 דורש 8x8dct).

en: Party
he: מסיבה

en: Pass alsa:// to open the default ALSA capture device, or alsa://SOURCE to open a specific device named SOURCE.
he: יש להעביר alsa://‎ כדי לפתוח את התקן ברירת המחדל ללכידה של ALSA, או alsa://SOURCE כדי לפתוח התקן מסוים בשם SOURCE.

en: Pass pulse:// to open the default PulseAudio source, or pulse://SOURCE to open a specific source named SOURCE.
he: יש להעביר pulse://‎ כדי לפתוח את מקור ברירת המחדל של PulseAudio או pulse://SOURCE כדי לפתוח מקור מסוים בשם SOURCE.

en: Password
he: סיסמה

en: Password for stream encryption
he: סיסמה להצפנת תזרים

en: Password that will be requested to access the stream.
he: סיסמה שתידרש כדי לגשת לתזרים.

en: Password that will be used for the connection, if no username or password are set in URL.
he: סיסמה שתשמש עבור החיבור, אם לא הוגדרו שם משתמש או סיסמה בכתובת.

en: Password to be used for connection to the SOCKS proxy.
he: הסיסמה שתשמש לחיבור דרך מתווך ה־SOCKS.

en: Password:
he: סיסמה:

en: Paste
he: הדבקה

en: Path
he: נתיב

en: Path doesn't appear to be a Blu-ray
he: נראה שהנתיב אינו מפנה ל־Blu-ray

en: Path of the memory mapped file of the frame buffer
he: נתיב של הקובץ ממופה הזיכרון של מכלא החוזי

en: Path to HLSL file
he: נתיב לקובץ HLSL

en: Path to Key Delivery Message XML file
he: נתיב לקובץ XML של הודעת שילוח מפתח

en: Path to the index file to create
he: נתיב לקובץ האינדקס ליצירה

en: Path to the skin to use.
he: הנתיב למעטפת לשימוש.

en: Path/URL Action
he: פעולת נתיב/כתובת

en: Pause
he: השהיה

en: Pause and resume iTunes / Spotify
he: השהייה והמשך נגינה עם iTunes / Spotify

en: Pause each item in the playlist on the first frame.
he: השהיית כל פריט ברשימת הנגינה על התמונית האחרונה.

en: Pause each item in the playlist on the last frame.
he: השהיית כל אחד מהפריטים ברשימת הנגינה על השקף האחרון.

en: Pause iTunes / Spotify
he: השהיית iTunes / Spotify

en: Pause on audio communication
he: השהיה עקב תקשורת שמע

en: Pause on the last frame of a video
he: השהייה בעת הצגת השקף האחרון של הווידאו

en: Pause only
he: השהייה בלבד

en: Pause playback when minimized
he: השהיית הנגינה בעת מזעור

en: Pause the playback
he: השהיית הנגינה

en: Pause the video playback when minimized
he: השהיית נגינת הווידאו בעת מזעור

en: Paused
he: הושהה

en: Percentage of stride to overlap
he: אחוז מהפסיעה שיחפף

en: Perform ISO C time and date formatting on the file path
he: אכיפת עיצוב שעה ותאריך לפי תקן ISO מסוג C על נתיב הקובץ

en: Performance (prioritize faster ciphers)
he: ביצועים (לתעדף צפנים מהירים יותר)

en: Performance options
he: אפשרויות ביצועים

en: Performance warning
he: אזהרת ביצועים

en: Performers
he: מבצעים

en: Persian
he: פרסית

en: Philips OGT (SVCD subtitle) decoder
he: מפענח Philips OGT (כתוביות SVCD)

en: Phosphor
he: זרחן

en: Physical channel
he: ערוץ פיזי

en: Picture
he: תמונה

en: Picture aspect-ratio n:m
he: יחס התצוגה של התמונה n:m

en: Picture brightness or black level.
he: בהירות התמונה או רמת שחור.

en: Picture pool size
he: גודל מאגר תמונות

en: Picture rotation angle (in degrees).
he: זווית הטיית התמונה (במעלות).

en: Picture saturation or chroma gain.
he: הגברת רוויה או כרומה של תמונה.

en: Picture to display on input signal loss
he: תמונה להצגה בעת אובדן אות.

en: PictureFlow
he: תמונות זורמות

en: Piece edge shape size
he: גודל צורת עקומת חלק

en: Pixel depth of the frame buffer, or zero for XWD file
he: עומק הפיקסלים של מכלא החוזי, או אפס לקובץ XWD

en: Pixel height of the capture region, or 0 for full height
he: הגובה בפיקסלים של תחום הלכידה או 0 לגובה מלא

en: Pixel height of the frame buffer (ignored for XWD file)
he: גובה מכלא החוזי (לא תופס לקובץ XWD)

en: Pixel width of the capture region, or 0 for full width
he: הרוחב בפיקסלים של תחום הלכידה או 0 לרוחב מלא

en: Pixel width of the frame buffer (ignored for XWD file)
he: רוחב מכלא החוזי (לא תופס לקובץ XWD)

en: Pixels to crop from bottom
he: פיקסלים לחיתוך מלמטה

en: Pixels to crop from left
he: פיקסלים לחיתוך משמאל

en: Pixels to crop from right
he: פיקסלים לחיתוך מימין

en: Pixels to crop from top
he: פיקסלים לחיתוך מלמעלה

en: Pixels to padd to bottom
he: פיקסלים לריפוד בתחתית

en: Pixels to padd to left
he: פיקסלים לריפוד משמאל

en: Pixels to padd to right
he: פיקסלים לריפוד מימין

en: Pixels to padd to top
he: פיקסלים לריפוד בראש

en: Place on video where to display the title (default bottom center).
he: המקום בווידאו שבו תוצג הכותרת (ברירת המחדל: למטה במרכז).

en: Placeholder delay
he: השהיית ממלא מקום

en: Play
he: נגינה

en: Play List
he: נגינת רשימה

en: Play Selected
he: ניגון הבחירה

en: Play and exit
he: נגינה ויציאה

en: Play and pause
he: נגינה והשהיה

en: Play and stop
he: נגינה ועצירה

en: Play another media synchronously
he: נגינת מדיה אחרת בו זמנית

en: Play another media synchronously (extra audio file, ...)
he: נגינת מדיה אחרת בו זמנית (קובץ שמע נוסף, ...)

en: Play as is
he: לנגן כמו שזה

en: Play files randomly forever
he: נגן באופן אקראי לנצח

en: Play locally the stream while streaming it.
he: לנגן את התזרים מקומית בעת הזרמתו.

en: Play only
he: נגינה בלבד

en: Play playlist bookmark 1
he: נגינת סימנייה 1 ברשימת הנגינה

en: Play playlist bookmark 10
he: נגינת סימנייה 10 ברשימת הנגינה

en: Play playlist bookmark 2
he: נגינת סימנייה 2 ברשימת הנגינה

en: Play playlist bookmark 3
he: נגינת סימנייה 3 ברשימת הנגינה

en: Play playlist bookmark 4
he: נגינת סימנייה 4 ברשימת הנגינה

en: Play playlist bookmark 5
he: נגינת סימנייה 5 ברשימת הנגינה

en: Play playlist bookmark 6
he: נגינת סימנייה 6 ברשימת הנגינה

en: Play playlist bookmark 7
he: נגינת סימנייה 7 ברשימת הנגינה

en: Play playlist bookmark 8
he: נגינת סימנייה 8 ברשימת הנגינה

en: Play playlist bookmark 9
he: נגינת סימנייה 9 ברשימת הנגינה

en: Play&list
he: &רשימת נגינה

en: Play/Pause
he: נגינה/השהיה

en: Play/Pause the current media
he: לנגן/להשהות את המדיה שמתנגנת כעת

en: Playback
he: נגינה

en: Playback Buttons
he: כפתורי נגינה

en: Playback Rate
he: קצב נגינה

en: Playback Speed
he: מהירות הנגינה

en: Playback behaviour
he: התנהגות נגינה

en: Playback control
he: בקרת נגינה

en: Playback failure
he: נגינה כושלת

en: Playback of "%@" will continue at %@
he: הניגון של „%@” ימשיך מהמיקום %@

en: Playback position
he: מיקום נגינה

en: Playback speed
he: מהירות הנגינה

en: Playback time
he: זמן נגינה

en: Played
he: נוגנו

en: Played buffers
he: אוגרים שהתנגנו

en: Player...
he: נגן...

en: Playing some media.
he: מדיה כלשהי מתנגנת.

en: Playlist
he: רשימת נגינה

en: Playlist Files
he: קובצי רשימות השמעה

en: Playlist Files |
he: קובצי רשימת נגינה |

en: Playlist Table Columns
he: עמודות טבלת רשימת הנגינה

en: Playlist View Mode
he: מצב תצוגת רשימת נגינה

en: Playlist and Instances
he: רשימת נגינה ומופעים

en: Playlist bookmark 1
he: סימניית רשימת נגינה 1

en: Playlist bookmark 10
he: סימניית רשימת נגינה 10

en: Playlist bookmark 2
he: סימניית רשימת נגינה 2

en: Playlist bookmark 3
he: סימניית רשימת נגינה 3

en: Playlist bookmark 4
he: סימניית רשימת נגינה 4

en: Playlist bookmark 5
he: סימניית רשימת נגינה 5

en: Playlist bookmark 6
he: סימניית רשימת נגינה 6

en: Playlist bookmark 7
he: סימניית רשימת נגינה 7

en: Playlist bookmark 8
he: סימניית רשימת נגינה 8

en: Playlist bookmark 9
he: סימניית רשימת נגינה 9

en: Playlist has only %u element | Playlist has only %u elements
he[0]: ברשימת הנגינה יש רק רכיב אחד
he[1]: ברשימת הנגינה יש רק %u רכיבים
he[2]: ברשימת הנגינה יש רק %u רכיבים

en: Playlist is currently empty.
    Drop a file here or select a media source from the left.
he: רשימת הנגינה עדיין ריקה.
    ניתן לגרור לכאן קובץ או לבחור במקור מדיה משמאל.

en: Playlist parsers
he: מפענחי רשימות נגינה

en: Playlist parsers add new capabilities to read internet streams or extract meta data.
he: מפענחי רשימות נגינה מוסיפים יכולות חדשות לקריאת תזרימי אינטרנט או לחלץ נתוני על.

en: Playlist...
he: רשימת נגינה...

en: Please enter a network URL:
he: נא להזין כתובת מהרשת:

en: Please enter a unique name for the new profile.
he: נא להקליד שם ייחודי לפרופיל החדש.

en: Please enter a valid login and password for the ftp connexion to %s
he: נא למלא שם משתמש וסיסמה תקפים לחיבור ה־ftp אל %s

en: Please enter a valid login and password for the sftp connexion to %s
he: נא למלא שם משתמש וסיסמה תקפים לחיבור ה־sftp אל %s

en: Please enter a valid login name and a password for realm %s.
he: נא למלא שם משתמש וסיסמה תקפים למתחם %s.

en: Please enter a valid login name and a password.
he: נא לרשום שם וסיסמה תקפים.

en: Please enter the URL or path to the media you want to play.
he: נא להזין כתובת או נתיב למדיה שברצונך להפעיל.

en: Please enter the new profile name.
he: נא להזין את שם הפרופיל החדש.

en: Please open "System Preferences" -> "Security & Privacy" and allow VLC to access your camera.
he: נא לפתוח את „הגדרות המערכת” -> „אבטחה ופרטיות” ולאפשר ל־VLC לגשת למצלמה שלך.

en: Please open "System Preferences" -> "Security & Privacy" and allow VLC to access your microphone.
he: נא לפתוח את „הגדרות המערכת” -> „אבטחה ופרטיות” ולאפשר ל־VLC לגשת למיקרופון שלך.

en: Please wait while your font cache is rebuilt.
    This should take less than a few minutes.
he: נא להמתין לבניית מטמון הגופנים שלך מחדש.
    פעולה זו לא אמורה להימשך מעבר למספר דקות.

en: Please wait while your font cache is rebuilt.
    This should take less than a minute.
he: נא להמתין בזמן שמטמון הגופנים שלך נבנה מחדש.
    זה אמור לארוך פחות מדקה.

en: Plu&gins and extensions
he: תוס&פים והרחבות

en: Plugins
he: תוספים

en: Plugins and extensions
he: תוספים והרחבות

en: Podcast Author
he: יוצר ההסכת

en: Podcast Category
he: קטגוריית ההסכת

en: Podcast Copyright
he: זכויות יוצרים של ההסכת

en: Podcast Duration
he: משך הסכת

en: Podcast Info
he: פרטים על ההסכת

en: Podcast Keywords
he: מילות מפתח של ההסכת

en: Podcast Link
he: קישור להסכת

en: Podcast Publication Date
he: מועד הפרסום של ההסכת

en: Podcast Size
he: גודל הסכת

en: Podcast Subcategory
he: תת־קטגוריה של ההסכת

en: Podcast Subtitle
he: כתוביות של ההסכת

en: Podcast Summary
he: תקציר של ההסכת

en: Podcast Type
he: סוג הסכת

en: Podcast URLs list
he: רשימת כתובות הסכתים

en: Podcast parser
he: מפענח הסכתים

en: Podcasts
he: הסכתים

en: Polarization (Voltage)
he: קוטביות (מתח)

en: Polish
he: פולנית

en: Polka
he: פולקה

en: Polyphony
he: פוליפוניה

en: Pop
he: פופ

en: Pop-Folk
he: פֿולק-פופ

en: Pop/Funk
he: פופ/פֿאנק

en: Porn Groove
he: גרוב פורנו

en: Port
he: פתחה

en: Port to use for the RTP source of the session
he: הפתחה לשימוש עבור מקור ה־RTP של ההפעלה

en: Port to use for tunneling the RTSP/RTP over HTTP.
he: הפתחה בה יש להשתמש כדי להעביר את תקשורת ה־RTSP/RTP על גבי HTTP.

en: Portuguese
he: פורטוגזית

en: Position
he: מיקום

en: Position control
he: בקרת מיקום

en: Position control reversed
he: בקרת מיקום הפוכה

en: Position of video title
he: מיקום כותרת הסרטון

en: Positioning method
he: שיטת המיקום

en: Positioning method for the mosaic. auto: automatically choose the best number of rows and columns. fixed: use the user-defined number of rows and columns. offsets: use the user-defined offsets for each image.
he: שיטת המיקום של הפסיפס: אוטומטי: לבחור את מספר המיטבי של שורות ועמודות. קבוע: להשתמש במספר שקבע המשתמש לשורות ולעמודות. היסטים: להשתמש בהזחות שקבע המשתמש עבור כל תמונה.

en: Post processing
he: עיבוד מאוחר

en: Post processing quality
he: איכות העיבוד המאוחר

en: Post-Processing Quality
he: איכות העיבוד המאוחר

en: Potentially, macOS blocks access to your disc. Please open "System Preferences" -> "Security & Privacy" and allow VLC to access your external media in "Files and Folders" section.
he: יכול להיות ש־macOS חוסם את הגישה לתקליטור שלך. נא לפתוח את „העדפות המערכת” -> „אבטחה ופרטיות” ולאפשר ל־VLC לגשת למדיה חיצונית בסעיף „קבצים ותיקיות”.

en: Power line frequency
he: תדירות קו מתח

en: Power line frequency anti-flicker filter.
he: מסנן מונע ריצוד של תדירות קו מתח.

en: Pranks
he: מתיחות

en: Pre&vious
he: ה&קודם

en: Pre-motion estimation
he: הערכת טרום תנועה

en: Predictive
he: חזוי

en: Prefer visual artifacts instead of missing frames
he: להעדיף קישוטים חזותיים על פני תמוניות חסרות

en: Preferences
he: העדפות

en: Preferences file could not be saved
he: לא ניתן לשמור את קובץ התצורה

en: Preferences...
he: העדפות...

en: Preferred Audio language
he: שפת השמע המועדפת

en: Preferred Closed Captions decoder
he: מפענח כתוביות סמויות מועדף

en: Preferred audio language:
he: שפת השמע המועדפת:

en: Preferred bandwidth for non adaptive streams
he: רוחב פס מועדף לתזרימים בלתי מסתגלים

en: Preferred decoders list
he: רשימת מקודדים מועדפת

en: Preferred encoders list
he: רשימת מקודדים מועדפים

en: Preferred keystore list
he: רשימת אחסוני מפתחות מועדפים

en: Preferred subtitle language
he: שפת הכתוביות המועדפת

en: Preferred video resolution
he: רזולוציית הווידאו המועדפת

en: Prefetch buffer size (KiB)
he: גודל מכלא לאחזור מוקדם (KiB)

en: Prefix
he: קידומת

en: Prefix of the destination file automatically generated
he: קידומת קובץ היעד שנוצרת אוטומטית

en: Prefix of the output images filenames. Output filenames will have the "prefixNUMBER.format" form if replace is not true.
he: קידומת שמות קובצי תמונות הפלט. שמות קובצי הפלט יהיו בתבנית „קידומתמספר.סוג” אם החלפה אינה פעילה (true).

en: Prefix to show on output line
he: קידומת להצגה על קו הפלט

en: Preload MKV files in the same directory
he: טעינה מוקדמת של קובצי ה־MKV מאותה התיקייה

en: Preload matroska files in the same directory to find linked segments (not good for broken files).
he: לטעון מראש קובצי matroska מאותה התיקייה כדי למצוא מקטעים מקושרים (לא טוב לקבצים פגומים).

en: Preparsing timeout
he: תום זמן המתנה לפענוח מראש

en: Presentation Level
he: רמת הצגה

en: Preset
he: ערכה

en: Preset to use for the equalizer.
he: ערכה מוגדרת לשימוש לאקולייזר.

en: Press new keys for
    "%@"
he: נא ללחוץ על המקשים החדשים עבור
    „%@“

en: Press the new key or combination for
he: יש ללחוץ על המקש או על צירוף המקשים החדש עבור

en: Prev
he: הקודם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Previous
he: הקודם

en: Previous / Backward
he: קודם / אחורה

en: Previous Chapter/Title
he: כותרת/פרק קודמים

en: Previous chapter
he: הפרק הקודם

en: Previous media in the playlist
he: פריט מדיה קודם ברשימת הנגינה

en: Previous media in the playlist, skip backward when held
he: פריט המדיה הקודם ברשימת הנגינה, לדלג אחורה כאשר נשאר לחוץ

en: Previous title
he: כותר קודם

en: Primary B
he: כחול עיקרי

en: Primary G
he: ירוק עיקרי

en: Primary R
he: אדום עיקרי

en: Primary language
he: שפה עיקרית

en: Print
he: הדפסה

en: Print stats for each frame.
he: הצגת סטטיסטיקה לכל שקופית.

en: Privacy / Network Interaction
he: פרטיות / אינטראקציה מול הרשת

en: Privacy and Network Access Policy
he: מדיניות פרטיות וגישה לרשת

en: Private key for authentication by certificate
he: מפתח פרטי לאימות עם אישור

en: Probe DVB card for capabilities
he: תשאול היכולות של כרטיס ה־DVB

en: Problem accessing a system resource
he: בעיה בגישה למשאב מערכת

en: Process identity in system log.
he: לעבד את הזהות ביומן המערכת.

en: Producer
he: הפקה

en: Product
he: מוצר

en: Production
he: הפקה

en: Profile
he: פרופיל

en: Profile &Name
he: שם ה&פרופיל

en: Profile Name
he: שם הפרופיל

en: Profile edition
he: מהדורת פרופיל

en: Program
he: תכנית

en: Program Guide
he: מדריך תכניות

en: Program Service ID: %s
he: מזהה שירות התכנית: %s

en: Programs
he: תכניות

en: Progressive Rock
he: רוק מתקדם

en: Projection
he: הקרנה

en: Protect against sound clipping
he: הגנה מפני קיטוע שמע

en: Protocol
he: פרוטוקול

en: Provide the referral URL, i.e. HTTP "Referer" (sic).
he: לספק את כתובת ההפניה. כלומר: „Referrer” ב־HTTP.

en: Providers Source Content
he: תוכן מקור ספקים

en: Pseudo raw video decoder
he: מפענח וידאו גולמי מדומה

en: Psychedelic
he: פסיכודלי

en: Psychedelic Rock
he: רוק פסיכדלי

en: Publisher
he: מוציא לאור

en: PulseAudio input
he: קלט PulseAudio

en: Pulseaudio audio output
he: פלט שמע Pulseaudio

en: Punk
he: פַּאנק

en: Purple
he: סגול

en: Pushto
he: פאשטו

en: Puzzle
he: תצרף

en: Puzzle game
he: משחק תצרף

en: Qt interface
he: מנשק Qt

en: Quality level
he: רמת האיכות

en: Quality level for encoding (this can enlarge or reduce output image size).
he: רמת איכות ההצפנה (יכול להגדיל או להקטין את גודל תמונת הפלט).

en: Quality level for the encoding of motions vectors (this can slow down the encoding very much).
he: רמת איכות קידוד וקטורי תנועה (יכול להאט את הקידוד בצורה משמעותית).

en: Quality mode
he: מצב איכות

en: Quality of the VBR Encoding (0=cbr, 1-5 constant vbr quality, 5 is the best).
he: איכות קידוד ה־VBR‏ (‎0=cbr,‏ 1-5 איכות vbr קבועה, 5 היא האיכות הגבוהה ביותר).

en: Quality setting which will determine max encoding time
     - 0: Good quality
     - 1: Realtime
     - 2: Best quality
he: הגדרת קוונוט שתקבע זמן קידוד מרבי
     - 0: איכות גבוהה
     - 1: זמן אמת
     - 2: האיכות הגבוהה ביותר

en: Quantization factor of I frames, compared with P frames (for instance 1.0 => same qscale for I and P frames).
he: מקדם כימות של תמוניות I, בהשוואה לתמוניות P (למשל 1.0 => אותו qscale - מדד איכות וידאו, עבור תמוניות I ו־P).

en: Quechua
he: קצ׳ואה

en: Queue Selected
he: הוספת הבחירה לתור

en: QuickTime Media Link importer
he: מייבא קישורי מדיה של QuickTime

en: Quiet mode
he: מצב שקט

en: Quiet synchro
he: סנכרון שקט

en: Quit
he: יציאה

en: Quit VLC
he: יציאה מ־VLC

en: Quit after Playback
he: יציאה לאחר הנגינה

en: Quit at the end of playlist
he: יציאה עם סיום נגינת רשימת הנגינה

en: RAM playlist import
he: יבוא רשימת נגינה מסוג RAM

en: RDP Remote Desktop
he: שולחן עבודה מרוחק RDP

en: RGB component to extract
he: רכיב RGB לחילוץ

en: RGB component to extract. 0 for Red, 1 for Green and 2 for Blue.
he: רכיב RGB לחילוץ. 0 לאדום, 1 לירוק ו־2 לכחול.

en: RIST input
he: קלט RIST

en: RIST latency (ms)
he: השהיית RIST (מילישניות)

en: RIST maximum packet size (bytes)
he: גודל המנה המרבי בבתים ל־RIST

en: RSS and Atom feed display
he: הצגת הזנת RSS ו־ATOM

en: RSS/Atom feed '|' (pipe) separated URLs.
he: כתובות של הזנות RSS/Atom מופרדות בקו אנכי ‚|’.

en: RTCP (local) port
he: פתחת RTCP (מקומית)

en: RTCP packets will be received on this transport protocol port. If zero, multiplexed RTP/RTCP is used.
he: חבילות RTCP יתקבלו בפרוטוקול תעבורה זה. אם הערך הוא 0, ייעשה שימוש ב־RTP/RTCP מרובב.

en: RTP over RTSP (TCP)
he: RTP על גבי RTSP (TCP)

en: RTP packets will be authenticated and deciphered with this Secure RTP master shared secret key. This must be a 32-character-long hexadecimal string.
he: מנות של RTP יאומתו ויוצפנו בעזרת מפתח אב סודי שיתופי בתצורת Secure RTP. זו חייבת להיות מחרוזת הקסדצימלית באורך של 32 תווים.

en: RTP packets will be discarded if they are too far behind (i.e. in the past) by this many packets from the last received packet.
he: חבילות RTP יושלכו אם הן מאוחרות מדי (כלומר בעבר) בכמות כזאת של חבילות מהחבילה האחרונה שהתקבלה.

en: RTP packets will be discarded if they are too much ahead (i.e. in the future) by this many packets from the last received packet.
he: חבילות RTP יושלכו אם הן מתקדמות מדי (כלומר בעתיד) בכמות כזאת של חבילות מהחבילה האחרונה שהתקבלה.

en: RTP source timeout (sec)
he: תום זמן המתנה למקור RTP (שניות)

en: RTP/RTCP multiplexing
he: ריבוב RTP/RTCP

en: RTP/RTSP/SDP demuxer (using Live555)
he: מפלג RTP/RTSP/SDP (באמצעות Live555)

en: RTSP Announcement
he: הכרזת RTSP

en: RTSP authentication
he: אימות ב־RTSP

en: RTSP connection failed
he: חיבור ה־RTSP נכשל

en: RTSP frame buffer size
he: גודל מכלא חוזי RTSP

en: RTSP server address
he: כתובת שרת ה־RTSP

en: RTSP server port
he: פתחת שרת ה־RTSP

en: RTSP/RTP access and demux
he: גישה ופילוג של RTSP/RTP

en: Radio device
he: התקן רדיו

en: Radio tuner device node.
he: מפרק התקן מתנד רדיו.

en: Radius
he: רדיוס

en: Radius in pixels
he: רדיוס בפיקסלים

en: Raeto-Romance
he: רטו רומאנית

en: Raise the quantizer for macroblocks at the border of the frame (default: 0.0).
he: הגברת המכמת למקטעים גדולים בשולי התמונית (ברירת מחדל: 0.0)

en: Raise the quantizer for macroblocks with a high temporal complexity (default: 0.0).
he: הגברת המכמת למקטעים גדולים עם מורכבות זמנית גבוהה (ברירת מחדל: 0.0)

en: Raise the quantizer for very bright macroblocks (default: 0.0).
he: הגברת המכמת למקטעים גדולים בהירים מאוד (ברירת מחדל: 0.0)

en: Raise the quantizer for very dark macroblocks (default: 0.0).
he: הגברת המכמת למקטעים גדולים כהים מאוד (ברירת מחדל: 0.0)

en: Random
he: אקראי

en: Random Off
he: ביטול אקראיות

en: Random On
he: אקראי

en: Random: %s
he: אקראי: %s

en: Range
he: טווח

en: Rap
he: ראפ

en: Rate control method
he: שיטת בקרת קצב

en: Rating
he: דירוג

en: Ratio
he: יחס

en: Ratio of B frames
he: יחס של תמוניות B

en: Ratio of images to record. 3 means that one image out of three is recorded.
he: יחס התמונות להקלטה. 3 משמעותו שמוקלטת תמונה אחת מתוך שלוש.

en: Ratio of key frames
he: יחס תמוניות המפתח

en: Rave
he: רייב

en: Raw audio demuxer
he: מפלג שמע גולמי

en: Raw audio encoder
he: מפענח שמע Raw

en: Raw video demuxer
he: מפלג וידאו גולמי

en: Raw video encoder for RTP
he: מקודד וידאו גולמי (Raw) ל־RTP

en: Raw/Log Audio decoder
he: מפענח שמע Raw/Log

en: Read a VLM configuration file as soon as VLM is started.
he: קריאת קובץ התצורה של VLM עם הפעלת VLM.

en: Read and discard unknown EBML elements (not good for broken files).
he: לקרוא ולהתעלם מפריטי EBML שאינם ידועים (לא מומלץ לקבצים פגומים).

en: Read at media
he: קריאה במדיה

en: Read meta data using lua scripts
he: לקרוא נתוני על באמצעות סקריפטים ב־lua

en: Read size
he: גודל קריאה

en: Read the audio stream at VLC pace rather than Jack pace.
he: לקרוא את תזרים השמע בצעדי VLC במקום בצעדי Jack.

en: Real RTSP
he: RTSP אמתי

en: Real demuxer
he: מפלג Real

en: Real-Time Protocol (RTP) input
he: קלט פרוטוקול זמן אמת (RTP)

en: Real-time
he: זמן אמת

en: Rear center
he: אחורי מרכזי

en: Rear left
he: אחורי שמאלי

en: Rear right
he: אחורי ימני

en: Recalculate subtitle duration according
    to their content and this value.
    Set 0 to disable.
he: לחשב את משך הכתובית מחדש
    בהתאם לתוכן והערך הזה.
    0 להשבתה.

en: Receive buffer
he: מטמון קבלה

en: Recommended video output for Windows 8 and later versions
he: פלט וידאו מומלץ עבור Windows מגרסה 8 ואילך

en: Recommended video output for Windows Vista and later versions
he: פלט הווידאו המומלץ ל־Windows Vista וגרסאות עדכניות יותר

en: Recommended video output for Windows XP. Incompatible with Vista's Aero interface
he: פלט הווידאו המומלץ ל־Windows XP. אינו תואם למנשק ה־Aero של Vista

en: Record
he: הקלטה

en: Record Company
he: חברת תקליטים

en: Record directory
he: תיקיית הקלטה

en: Record directory or filename
he: תיקייה או שם הקובץ המשמשים להקלטות

en: Record stream output
he: הקלטת פלט תזרים

en: Recording
he: הקלטה

en: Recording done
he: ההקלטה הושלמה

en: Recording ratio
he: יחס ההקלטה

en: Rectangular
he: מלבני

en: Red
he: אדום

en: Red balance
he: איזון אדום

en: Red chroma balance.
he: איזון הכרומה האדומה.

en: Referrer
he: מפנה

en: Refresh List
he: רענון הרשימה

en: Refresh log
he: רענון היומן

en: Refresh period in ms
he: ההפרש בין הרענונים במילישניות

en: Refresh the log output
he: רענון פלט היומן

en: Refresh time
he: זמן הרענון

en: Reggae
he: רגאיי

en: Region code
he: קוד אזור

en: Regrettably, these keys cannot be assigned as hotkey shortcuts.
he: לצערך, לא ניתן להקצות מקשים אלה כמקשי קיצור.

en: Regular expression used to filter the recent items played in the player.
he: ביטוי רגולרי שמשמש לסינון הפריטים האחרונים שהתנגנו בנגן.

en: Regularly check for VLC updates
he: לבדוק אחר עדכונים של VLC באופן תדיר

en: Relative font size
he: גודל גופן יחסי

en: Relative to source content
he: תוכן יחסי למקור

en: Relative to source delay
he: השהיה יחסית למקור

en: Release function
he: פונקציית Release (שחרור)

en: Release time
he: זמן שחרור

en: Reload extensions
he: טעינת הרחבות מחדש

en: Remember the audio volume
he: לזכור את עצמת השמע

en: Remote control interface
he: מנשק לשליטה מרחוק

en: Remote-OSD
he: חיווי מרוחק על גבי המסך

en: Remote-OSD over VNC
he: חיווי מרוחק על גבי המסך דרך VNC

en: Remove
he: הסרה

en: Remove Selected
he: הסרת הנבחרים

en: Remove a preset
he: הסרת ערכה

en: Remove a profile
he: הסרת פרופיל

en: Remove old preferences?
he: האם להסיר את ההעדפות הישנות?

en: Remove this podcast subscription
he: הסרת המינוי להסכת הזה

en: Remove zones of the video using a picture as mask
he: הסרת אזורים בווידאו באמצעות תמונה כמסכה

en: Removes all transparency effects used in DVD subtitles.
he: הסרת כל האפקטים של השקיפות בהם נעשה שימוש בכתוביות DVD.

en: Rename Directory
he: שינוי שם תיקייה

en: Rename Directory...
he: שינוי שם התיקייה…

en: Rename Folder
he: שינוי שם תיקייה

en: Rename Folder...
he: שינוי שם התיקייה…

en: Render blank screen below video. Increases VideoCore load.
he: לעבד מסך ריק מתחת לסרטון. מעמיס על VideoCore.

en: Renderer
he: התקן עיבוד

en: Rendering quality
he: איכות עיבוד

en: Repair AVI Files
he: תיקון קובצי AVI

en: Repeat
he: חזרה

en: Repeat All
he: חזרה על הכול

en: Repeat Off
he: בלי חזרה

en: Repeat One
he: חזרה על אחד

en: Repeat all
he: חזרה על הכול

en: Repeat current item
he: חזרה על הנוכחי

en: Repeat delay:
he: השהיית החזרה:

en: Repeat:
he: חזרה:

en: Replay gain
he: איזון עצמת השמע

en: Request multicast stream
he: בקשת תזרים מופץ

en: Request server to send stream as multicast
he: לבקש מהשרת לשלוח תזרים כהפצה

en: Requirements
he: דרישות

en: Resampling quality, from worst to best
he: איכות דגימה מחדש, מהגרועה ביותר לטובה ביותר

en: Reset
he: איפוס

en: Reset All
he: איפוס הכול

en: Reset Preferences
he: איפוס ההעדפות

en: Reset controls
he: איפוס פקדים

en: Reset controls to defaults.
he: איפוס הפקדים לבררות המחדל.

en: Reset defaults
he: איפוס לבררות מחדל

en: Reset subtitles text scale
he: איפוס יחס גודל כתוביות

en: Resize interface to the native video size
he: שינוי גודל המנשק לגודל הטבעי של הווידאו

en: Resize interface to video size
he: שינוי גודל המנשק כדי שיתאים לגודל הווידאו

en: Resolution
he: רזולוציה

en: Restart playback
he: נגינה מחדש

en: Retrieves extra info and art for playlist items
he: מחזיר מידע נוסף ואת התמונה הייצוגית של פריטי רשימת הנגינה

en: Retrieving addons...
he: התוספות מתקבלות…

en: Retro
he: רטרו

en: Reveal in Finder
he: חשיפה ב־Finder

en: Reverb
he: ריוורב

en: Reverse
he: היפוך

en: Reverse stereo
he: ערוצי סטריאו הפוכים

en: Revert to normal play speed
he: חזרה לנגינה במהירות רגילה

en: Revival
he: תחייה

en: Right
he: ימין

en: Right bottom
he: ימין למטה

en: Right to left
he: ימין לשמאל

en: Right to left/Bottom to top
he: מימין לשמאל/מלמעלה למטה

en: Right top
he: ימין למעלה

en: Rock
he: רוק

en: Rock & Roll
he: רוקנרול

en: Roll the viewpoint anti-clockwise (360°)
he: לגלגל את שדה הראייה של נקודת המבט נגד כיוון השעון (360°)

en: Roll the viewpoint clockwise (360°)
he: לגלגל את שדה הראייה של נקודת המבט עם כיוון השעון (360°)

en: Roll-off factor
he: מקדם Roll-off

en: Romanian
he: רומנית

en: Room size
he: גודל החדר

en: Room width
he: רוחב החדר

en: Rotate
he: הטיה

en: Rotate (degrees)
he: הטיה (מעלות)

en: Rotate by 180 degrees
he: סיבוב ב־180 מעלות

en: Rotate by 270 degrees
he: סיבוב ב־270 מעלות

en: Rotate by 90 degrees
he: סיבוב ב־90 מעלות

en: Rotate or flip the video
he: הטיה או היפוך של הווידאו

en: Rotate video filter
he: מסנן הטיית וידאו

en: Rotation
he: סיבוב

en: Rotation parameter: none;180;90-270;mirror
he: משתנה סיבוב: none;180;90-270;mirror

en: Row border
he: גבול שורה

en: Rows
he: שורות

en: Run VLC with dark interface style
he: הפעלת VLC עם סגנון מנשק כהה

en: Run as daemon process
he: הרצה כסוכן ברקע

en: Run fb on current tty
he: להריץ מכלא חוזי על ה־tty הנוכחי

en: Run framebuffer on current TTY device (default enabled). (disable tty handling with caution)
he: הפעלת מכלא החוזי על התקן ה־TTY הנוכחי (פעיל כברירת מחדל). (יש להשבית טיפול ב־tty בזהירות רבה)

en: Run manually
he: הפעלה ידנית

en: Run on schedule
he: הצגה לפי תזמון

en: Run time
he: זמן ההתחלה

en: Rundi
he: רונדי

en: Running VLC in real-time priority will allow for much more precise scheduling and yield better, especially when streaming content. It can however lock up your whole machine, or make it very very slow. You should only activate this if you know what you're doing.
he: הפעלת VLC בעדיפות זמן אמת מאפשרת תזמון מדויק יותר ותוצאות טובות יותר, במיוחד בעת הזרמת תוכן. עם זאת יתכן שהמערכת שלך תקפא לחלוטין, או שתהפוך לאטית מאוד. כדאי להפעיל אפשרות זו רק אם ברור לך מה מעשיך.

en: Runs VLC as a background daemon process.
he: הרצת VLC כתהליך סוכן ברקע.

en: Runs the optional encoder thread at the OUTPUT priority instead of VIDEO.
he: מריץ את תהליך הקידוד כרשות בעדיפות של הפלט במקום של הווידאו.

en: Russian
he: רוסית

en: Russian (KOI8-R)
he: רוסי (KOI8-R)

en: S&tatistics
he: &סטטיסטיקה

en: SAP Announcement
he: הכרזת SAP

en: SAP announcement interval
he: הפרש בין הכרזות SAP

en: SAP announcing
he: הכרזת SAP

en: SAP multicast address
he: כתובת הפצה של SAP

en: SAT>IP Receiver Plugin
he: תוסף מגבר מלוויין לרשת

en: SCTE-18 decoder
he: מפענח SCTE-18

en: SCTE-27 decoder
he: מפענח SCTE-27

en: SDI Demux
he: פילוג SDI

en: SDI Input
he: קלט SDI

en: SDL_image video decoder
he: מפענח וידאו SDL_image

en: SDP Descriptions parser
he: מפענח תיאורי SDP

en: SDP URL
he: כתובת של SDP

en: SDP required
he: נדרש SDP

en: SFTP authentication
he: אימות SFTP

en: SFTP input
he: קלט SFTP

en: SFTP port
he: פתחת SFTP

en: SFTP port number to use on the server
he: מספר הפתחה של ה־SFTP לשימוש בשרת

en: SMB authentication required
he: נדרש אימות ל־SMB

en: SMB domain
he: שם מתחם SMB

en: SMB input
he: קלט SMB

en: SMF demuxer
he: מפלג SMF

en: SOCKS password
he: סיסמת SOCKS

en: SOCKS proxy server to use. This must be of the form address:port. It will be used for all TCP connections
he: שרת SOCKS לשימוש. שדה זה חייב להיות בצורה כתובת:פתחה. בשרת זה ייעשה שימוש לכל חיבורי ה־TCP

en: SOCKS server
he: שרת SOCKS

en: SOCKS user name
he: שם משתמש SOCKS

en: SPS and PPS id numbers
he: מספרי זיהוי של SPS ושל PPS

en: SRT input
he: קלט SRT

en: SRT latency (ms)
he: השהיית SRT (מילישניות)

en: SRT stream output
he: פלט תזרים SRT

en: SRTP key (hexadecimal)
he: מפתח SRTP (הקסדצימלי)

en: SSE2 I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
he: המרות SSE2‏ I420,IYUV,YV12 ל־ RV15,RV16,RV24,RV32

en: SSE2 conversions from
he: המרות SSE2 מ־

en: SSIM computation
he: חישוב SSIM

en: SVCD subtitles
he: כתוביות SVCD

en: SVG template file
he: קובץ תבנית SVG

en: SVG video decoder
he: מפענח וידאו SVG

en: Sa&mple Rate
he: קצב &דגימה

en: Salsa
he: סלסה

en: Samba
he: סמבה

en: Samba (Windows network shares) input
he: קלט Samba (שיתופי רשת של Windows)

en: Same as source
he: כמו המקור

en: Samoan
he: סמואית

en: Sample format
he: תצורת דגימה

en: Sample rate
he: קצב דגימה

en: Sample rate of an audio elementary stream
he: קצב דגימה של תזרים שמע בסיסי

en: Sample rate of the transcoded audio stream (11250, 22500, 44100 or 48000).
he: קצב דגימה של תזרים השמע המותמר (11250, 22500, 44100 או 48000).

en: Samplerate
he: קצב דגימה

en: Samplerate of the captured audio stream, in Hz (eg: 11025, 22050, 44100, 48000)
he: קצב הדגימה של תזרים השמע שנלכד, בהרץ (למשל: 11025, 22050, 44100, 48000)

en: Sango
he: סנגו

en: Sanskrit
he: סנסקריט

en: Sardinian
he: סרדו

en: Satellite azimuth
he: אזימוט הלווין

en: Satellite azimuth in tenths of degree
he: אזימוט הלווין בעשיריות המעלה

en: Satellite elevation
he: זווית הרמה של הלווין

en: Satellite elevation in tenths of degree
he: זווית ההרמה של הלווין בעשירית המעלה

en: Satellite equipment control
he: בקרת ציוד לווייני

en: Satellite longitude
he: קו אורך של לווין

en: Satellite longitude in tenths of degree. West is negative.
he: קו האורך בעשירית המעלה. שלילי לייצוג מערב.

en: Satellite range code
he: קוד טווח הלוויין

en: Satellite range code as defined by manufacturer e.g. DISEqC switch code
he: קוד טווח הלוויין כפי שהוגדר על ידי היצרן לדוגמה קוד ההחלפה DISEqC

en: Satellite scanning config
he: הגדרות סריקת לוויינים

en: Satire
he: סאטירה

en: Saturation
he: רוויה

en: Saturation threshold
he: סף רוויה

en: Save
he: שמירה

en: Save File
he: שמור קובץ

en: Save Metadata
he: שמירת נתוני על

en: Save Playlist
he: שמירת רשימת נגינה

en: Save Playlist to &File...
he: שמירת רשימת הנגינה ל&קובץ...

en: Save Playlist...
he: שמירת רשימת נגינה...

en: Save VLM configuration as...
he: שמירת תצורת ה־VLM בשם...

en: Save and close the dialog
he: שמירה וסגירה של תיבת הדו־שיח

en: Save as File
he: שמירה כקובץ

en: Save as new Profile...
he: שמירה כפרופיל חדש…

en: Save as new profile
he: שמירה כפרופיל חדש

en: Save current selection as new preset
he: שמירת הבחירה הנוכחית כערכה חדשה

en: Save file...
he: שמירת הקובץ...

en: Save log
he: שמירת היומן

en: Save log file as...
he: שמירת קובץ הדוח בשם...

en: Save playlist
he: שמירת רשימת נגינה

en: Save playlist as...
he: שמירת רשימת הנגינה בשם...

en: Save raw codec data
he: שמירת נתוני מפענח גולמיים

en: Save recently played items
he: שמירת הפריטים שהתנגנו לאחרונה

en: Save the debug log to a file
he: לשמור את יומן ניפוי השגיאות לקובץ

en: Save the raw codec data if you have selected/forced the dummy decoder in the main options.
he: לשמור את נתוני המפענח הגולמיים אם בחרת/אכפת את מפענח הדמה באפשרויות הראשית.

en: Save the recently played items in the menu
he: שמירת הפריטים שהתנגנו לאחרונה בתפריט

en: Save...
he: שמירה...

en: Saves all the displayed logs to a file
he: שמירת כל הדוחות המוצגים לקובץ

en: Saving file failed
he: שמירת הקובץ נכשלה

en: Scale
he: יחס

en: Scale down subtitles text
he: הקטנת הכתוביות

en: Scale factor
he: מקדם קנה המידה

en: Scale factor (0.1-2.0)
he: מקדם יחס (0.1-2.0)

en: Scale factor to apply to image
he: מקדם יחס להחיל על התמונה

en: Scale factor to apply to the video while transcoding (eg: 0.25)
he: מקדם יחס להחיל על הסרטון בזמן הקידוד (למשל: 0.25)

en: Scale up subtitles text
he: הגדלת הכתוביות

en: Scaled to screen
he: מותאם לגודל המסך

en: Scaling factor used when Auto Scaling is disabled.
    Default value is 1.0 (original video size).
he: במקדם יחס וידאו נעשה שימוש כאשר התאמה אוטומטית מושבתת.
    ערך ברירת המחדל הוא 1.0 (גודל הווידאו המקורי).

en: Scaling mode
he: מצב שינוי גודל

en: Scaling quality
he: איכות שינוי קנה מידה

en: Scan for new plugins
he: סריקה לאיתור תוספים חדשים

en: Scan plugin directories for new plugins at startup. This increases the startup time of VLC.
he: לסרוק תיקיות תוספים לאיתור תוספים חדשים עם העלייה. עלול לגרום לזמני עלייה ארוכים יותר של VLC.

en: Scan tuning list
he: רשימת כוונון סריקה

en: Scanning DVB
he: DVB נסרק

en: Scanning...
he: מתבצעת סריקה…

en: Scene filter
he: מסנן סצנות

en: Scene video filter
he: מסנן סצנות וידאו

en: Schedule
he: תזמון

en: Schedule:
he: תזמון:

en: Scope
he: תחום

en: Score
he: ניקוד

en: Screen
he: מסך

en: Screen Input
he: קלט מסך

en: Screen capture
he: לכידת המסך

en: Screen capture (with X11/XCB)
he: לכידת מסך (עם X11/XCB)

en: Screen index
he: מפתח מסך

en: Screennumber of fullscreen, instead of same screen where interface is.
he: מספר המסך למילוי, במקום אותו המסך בו נמצא המנשק.

en: Scroll with feed
he: גלילה עם ההזנה

en: Search
he: חיפוש

en: Search Length
he: אורך חיפוש

en: Search in Playlist
he: חיפוש ברשימת הנגינה

en: Search the playlist
he: חיפוש ברשימת הנגינה

en: Search the playlist. Results will be selected in the table.
he: חיפוש ברשימת הנגינה. התוצאות תיבחרנה בטבלה.

en: Season
he: עונה

en: Second CSA Key
he: מפתח CSA שני

en: Secondary language or program
he: שפה או תכנית משנית

en: Secrets are stored encrypted on a file
he: הסודות מאוחסנים מוצפנים בקובץ

en: Secrets are stored in memory
he: הסודות מאוחסנים בזיכרון

en: Secrets are stored via KWallet
he: הסודות מאוחסנים דרך KWallet

en: Secrets are stored via libsecret
he: הסודות מאוחסנים דרך libsecret

en: Secure 128-bits (exclude 256-bits ciphers)
he: אבטחה של 128 סיביות (להחריג צפני 256 סיביות)

en: Secure 256-bits (prioritize 256-bits ciphers)
he: אבטחה של 256 (להעדיף צפני 256 סיביות)

en: Seek backward
he: חתירה אחורה

en: Seek forward
he: חתירה קדימה

en: Seek prevention demux filter
he: מסנן פילוג למניעת דילוגים

en: Segment length
he: אורך מקטע

en: Select
he: בחירה

en: Select "Advanced Options" to see all options.
he: ניתן לבחור ב„אפשרויות מתקדמות“ כדי לראות את כל האפשרויות.

en: Select All
he: בחירת הכול

en: Select Audio Device
he: בחירת התקן שמע

en: Select Directory
he: בחירת תיקייה

en: Select File
he: בחירת קובץ

en: Select File In Finder
he: נא לבחור קובץ ב־Finder

en: Select Folder
he: בחירת תיקייה

en: Select Input
he: בחירת קלט

en: Select Output
he: בחירת פלט

en: Select Streaming Method
he: בחירת שיטת הזרמה

en: Select a color effect.
he: בחירת אפקט צבע.

en: Select a device or a VIDEO_TS directory
he: בחירת התקן או תיקיית VIDEO_TS

en: Select a device or a VIDEO_TS folder
he: בחירת התקן או תיקיית VIDEO_TS

en: Select a directory
he: בחירת תיקייה

en: Select a file
he: בחירת קובץ

en: Select a file for playback
he: נא לבחור קובץ לנגינה

en: Select a proper audio device to be used by KAI.
he: נא לבחור התקן שמע מתאים לשימוש על ידי KAI.

en: Select a proper video mode to be used by KVA.
he: נא לבחור התקן שמע מתאים לשימוש על ידי KVA.

en: Select a subtitle file
he: נא לבחור קובץ כתוביות

en: Select an action to change the associated hotkey:
he: נא לבחור בפעולה כדי לשנות את מקש הקיצור המשויך:

en: Select and choose transcoding options
he: בחירת אפשרויות התמרה

en: Select another file to play in sync with the previously selected file
he: נא לבחור קובץ נוסף לנגנן בסנכרון עם הקובץ הקודם שנבחר

en: Select audio input format with the given bits/sample (if non 0)
he: נא לבחור תצורת קלט שמע עם הסיביות/דגימה הנתונים (אם שונה מ־0)

en: Select audio input format with the given number of audio channels (if non 0)
he: בחירת תצורת קלט השמע עם מספר ערוצי השמע הנתון (אם שונה מ־0)

en: Select channel to keep
he: נא לבחור ערוץ להשאיר

en: Select destinations to stream to
he: בחירת יעדי הזרמה

en: Select game mode variation from jigsaw puzzle to sliding puzzle.
he: ניתן לבחור בסגנון משחק החל מתצרף משתלב עד לתצרף החלקה.

en: Select in percent the height of the blended zone (case of 2x2 wall)
he: נא לבחור את גובה האזור המעורב באחוזים (במקרה של קיר 2x2)

en: Select in percent the length of the blended zone
he: נא לבחור את אורך האזור המעורב באחוזים

en: Select next DVD chapter
he: בחירת פרק ה־DVD הבא

en: Select next DVD title
he: בחירת כותר ה־DVD הבא

en: Select one color in the video
he: נא לבחור צבע אחד בווידאו

en: Select one or more files to open
he: נא לבחור קובץ אחד או יותר לפתיחה

en: Select one or multiple files
he: בחירת קובץ אחד או יותר

en: Select or double click an action to change the associated hotkey. Use delete key to remove hotkeys.
he: יש לבחור או ללחוץ לחיצה כפולה על פעולה כדי לשנות את מקש הקיצור המשויך. ניתן להשתמש במקש Delete כדי להסיר מקשי קיצור.

en: Select prev DVD chapter
he: בחירה בפרק ה־DVD הקודם

en: Select previous DVD title
he: בחירת כותר ה־DVD הקודם

en: Select profile:
he: בחירת פרופיל:

en: Select rendering quality, at the expense of speed. 0 is fastest, 1 is highest quality.
he: בחירת איכות עיבוד על חשבון מהירות. 0 זה המהיר ביותר, 1 זה האיכותי ביותר.

en: Select skin
he: נא לבחור מעטפת

en: Select speaker configuration you want to use. This option doesn't upmix! So NO e.g. Stereo -> 5.1 conversion.
he: נא לבחור תצורת רמקולים לשימוש. אפשרות זו אינה מערבלת כלפי מעלה! אז לא יתכן מצב המרה של סטריאו -> 5.1.

en: Select special Audio device, or let windows decide (default), change needs VLC restart to apply.
he: נא לבחור התקן שמע מיוחד של Windows או לאפשר ל־Windows להחליט (ברירת המחדל), שינוי של הערך דורש הפעלה של VLC מחדש.

en: Select the White Level of blended zone (Blue or V component)
he: נא לבחור את רמת הלבן של אזור מעורבל (רכיב כחול או V)

en: Select the White Level of blended zone (Green or U component)
he: נא לבחור את רמת הלבן של אזור מעורבל (רכיב ירוק או U)

en: Select the White Level of blended zone (Red or Y component)
he: נא לבחור את רמת הלבן של אזור מעורבל (רכיב אדום או Y)

en: Select the audio input source. See the "video input" option.
he: בחירת מקור קלט השמע. יש לעיין באפשרות „קלט וידאו”.

en: Select the audio output type. See the "video input" option.
he: נא לבחור את סוג פלט השמע. ניתן לעיין באפשרות „קלט וידאו“.

en: Select the capture device type
he: נא לבחור את סוג התקן הלכידה

en: Select the file
he: נא לבחור את הקובץ

en: Select the hotkey to display the position.
he: נא לבחור את מקש הקיצור להצגת המיקום.

en: Select the hotkey to got to the next video frame.
he: יש לבחור את מקש הקיצור כדי לעבור לשקופית הווידאו הבאה.

en: Select the hotkey to make a long backwards jump.
he: נא לבחור את מקש הקיצור לביצוע קפיצה ארוכה קדימה.

en: Select the hotkey to make a long forward jump.
he: נא לבחור את מקש הקיצור לביצוע קפיצה ארוכה קדימה.

en: Select the hotkey to make a medium backwards jump.
he: נא לבחור את מקש הקיצור שיבצע קפיצה בינונית אחורה.

en: Select the hotkey to make a medium forward jump.
he: נא לבחור את מקש הקיצור שיבצע קפיצה בינונית אחורה.

en: Select the hotkey to make a short backwards jump.
he: יש לבחור את צירוף המקשים שיקפיץ אחורה את המדיה המתנגנת במועד קצר.

en: Select the hotkey to make a short forward jump.
he: נא לבחור את מקש הקיצור לביצוע קפיצה קצרה קדימה.

en: Select the hotkey to make a very short backwards jump.
he: נא לבחור את מקש הקיצור לביצוע קפיצה קצרה מאוד אחורה.

en: Select the hotkey to make a very short forward jump.
he: נא לבחור את מקש הקיצור לביצוע קפיצה קצרה מאוד קדימה.

en: Select the hotkey to quit the application.
he: בחרו את קיצור המקלדת ליציאה מהתכנית.

en: Select the hotkey to set the playback rate back to normal.
he: נא לבחור את מקש הקיצור להגדרת קצב ההשמעה למצב רגיל.

en: Select the hotkey to stop playback.
he: נא לבחור את מקש הקיצור לעצירת הנגינה.

en: Select the hotkey to use for fast forward playback.
he: בחרו את קיצור המקלדת לנגינה מהירה.

en: Select the hotkey to use for slow motion playback.
he: בחרו את קיצור המקלדת לנגינה איטית במיוחד.

en: Select the hotkey to use to exit fullscreen state.
he: נא לבחור את מקש הקיצור לשימוש ליציאה ממצב מסך מלא.

en: Select the hotkey to use to pause.
he: בחרו את קיצור המקלדת להשהייה.

en: Select the hotkey to use to play.
he: בחרו את קיצור המקלדת לנגינה.

en: Select the hotkey to use to skip to the next item in the playlist.
he: בחרו את קיצור המקלדת למעבר לפריט הבא ברשימת הנגינה.

en: Select the hotkey to use to skip to the previous item in the playlist.
he: נא לבחור את קיצור המקלדת למעבר לפריט הקודם ברשימה.

en: Select the hotkey to use to swap fullscreen state.
he: נא לבחור את צירוף המקשים לשימוש כדי לעבור בין מצבי המסך המלא.

en: Select the hotkey to use to swap paused state.
he: בחרו את קיצור המקלדת לנגינה או השהייה.

en: Select the key to activate selected item in DVD menus.
he: יש לבחור את המקש להפעלת הפריט הנבחר בתפריטי DVD.

en: Select the key to bookmark audio timestamp when syncing subtitles.
he: נא לבחור את המקש לסימון חותמת זמן שמע בעת סנכרון כתוביות.

en: Select the key to bookmark subtitle timestamp when syncing subtitles.
he: נא לבחור את המקש לסימון חותמת זמן הכתובית בעת סנכרון כתוביות.

en: Select the key to change subtitles text scaling
he: נא לבחור את המקשר לשינוי יחס גודל טקסט הכתוביות

en: Select the key to choose the next chapter from the DVD
he: נא לבחור את קיצור המקלדת לבחירה בפרק הבא ב־DVD.

en: Select the key to choose the next title from the DVD
he: יש לבחור את המקש לבחירת כותר ה־DVD הבא

en: Select the key to choose the previous chapter from the DVD
he: נא לבחור את קיצור המקלדת לבחירה בפרק הקודם ב־DVD.

en: Select the key to choose the previous title from the DVD
he: נא לבחור את המקש לבחירת הכותר הקודם מה־DVD

en: Select the key to clear the current playlist.
he: נא לבחור את המקש לפינוי רשימת הנגינה הנוכחית.

en: Select the key to decrease audio volume.
he: נא לבחור את קיצור המקלדת להנמכת עצמת הקול.

en: Select the key to decrease the audio delay.
he: נא לבחור במקש להקטנת הפרש השמע.

en: Select the key to decrease the subtitle delay.
he: נא לבחור במקש להקטנת השהיית הכתוביות.

en: Select the key to increase audio volume.
he: נא לבחור את קיצור המקלדת להגברת עצמת הקול.

en: Select the key to increase the audio delay.
he: נא לבחור במקש להגדלת הפרש השמע.

en: Select the key to increase the subtitle delay.
he: נא לבחור במקש להגברת השהיית הכתוביות.

en: Select the key to move subtitles higher.
he: נא לבחור את המקש להגבהת הכתוביות.

en: Select the key to move subtitles lower.
he: נא לבחור את המקש להנמכת הכתוביות.

en: Select the key to move the selector down in DVD menus / Move viewpoint to down (pitch).
he: נא לבחור את המקש להעברת הבוחר מטה בתפריטי ה־DVD / העברת נקודת המבט לכיוון מטה (עילרוד).

en: Select the key to move the selector left in DVD menus / Move viewpoint to left (yaw).
he: נא לבחור את המקש להעברת הבוחר שמאלה בתפריטי ה־DVD / העברת נקודת המבט לכיוון שמאלה (סבסוב).

en: Select the key to move the selector right in DVD menus / Move viewpoint to right (yaw).
he: נא לבחור את המקש להעברת הבוחר ימינה בתפריטי ה־DVD / העברת נקודת המבט לכיוון ימינה (סבסוב).

en: Select the key to move the selector up in DVD menus / Move viewpoint to up (pitch).
he: נא לבחור את המקש להעברת הבוחר מעלה בתפריטי ה־DVD / העברת נקודת המבט לכיוון מעלה (עילרוד).

en: Select the key to mute audio.
he: נא לבחור את המקש להשתקת השמע.

en: Select the key to play this bookmark.
he: נא לבחור את המקש לניגון סימנייה זו.

en: Select the key to reset synchronization of audio & subtitle timestamps.
he: נא לבחור מקש לאיפוס סנכרון חותמות זמן שמע וכתוביות.

en: Select the key to set this playlist bookmark.
he: נא לבחור את המקש להגדרת סימנייה על רשימת הנגינה.

en: Select the key to synchronize bookmarked audio & subtitle timestamps.
he: נא לבחור את המקש לסנכרון חותמות זמן מסומנות של שמע וכתוביות.

en: Select the key to take you to the DVD menu
he: יש לבחור את המקש שיעביר אותך לתפריט ה־DVD

en: Select the logging verbosity or default to use the same verbosity given by --verbose.
he: נא לבחור את רמת פירוט התיעוד או להשאיר את ברירת המחדל כפי שסופקה דרך ‎--verbosity.

en: Select the number of horizontal video windows in which to split the video
he: נא לבחור את מספר החלונות האופקיים לפיצול הווידאו

en: Select the number of vertical video windows in which to split the video
he: נא לבחור את מספר החלונות האנכיים לפיצול הווידאו

en: Select the podcast you would like to unsubscribe from:
he: נא לבחור את ההסכת ממנו ברצונך להסיר את המינוי:

en: Select the preset you would like to remove:
he: נא לבחור את הערכה אותה ברצונך להסיר:

en: Select the profile you would like to remove:
he: נא לבחור את הפרופיל להסרה:

en: Select the resolution for the framebuffer. Currently it supports the values 0=QCIF 1=CIF 2=NTSC 3=PAL, 4=auto (default 4=auto)
he: נא לבחור את רזולוציית מכלא החוזי. נכון לעכשיו יש תמיכה בערכים ‎0=QCIF‏ ‎1=CIF‏ ‎2=NTSC‏ ‎3=PAL,‏ ‎4=auto (ברירת מחדל 4=auto)

en: Select the stream with the maximum bitrate under that limit.
he: נא לבחור את התזרים עם קצב הסיביות המרבי מתחת למגבלה זו.

en: Select the subtitle file
he: בחירת קובץ הכתוביות

en: Select the tuner input type (Cable/Antenna).
he: בחירת סוג הקלט בטיונר (כבלים/אנטנה).

en: Select the video output type. See the "video input" option.
he: נא לבחור את סוג פלט הווידאו. ניתן לעיין באפשרות „קלט וידאו“.

en: Select your audio output device
he: נא לבחור את התקן פלט השמע שלך

en: Selected ports:
he: הפתחות הנבחרות:

en: Selection of the starting mode and look
he: בחירת המצב והמראה ההתחלתיים

en: Selects mode for digital TV standard. This feature affects EPG information and subtitles.
he: בחירת מצב לתקן טלוויזיה דיגיטלי. תכונה זו משפיעה על פרטי לוח השידורים האלקטרוני ועל הכתוביות.

en: Send key events to VNC host.
he: שליחת אירועי מקשים למארח ה־VNC.

en: Send mouse events to VNC host. Not needed for use as VDR ffnetdev client.
he: שליחת אירועי עכבר למארח VNC. אין צורך לשימוש בתור לקוח VDR ffnetdev.

en: Send your video to picture files
he: שליחת הווידאו שלך לקובצי תמונה

en: Sends the barGraph information every n audio packets
he: שולח את פרטי ה־barGraph כל n מנות של שמע

en: Separate sub-streams
he: הפרדת תת־תזרימים

en: Separate teletex/dvbs pages into independent ES. It can be useful to turn off this option when using stream output.
he: הפרדת עמודי טלטקסט/dvbs לכדי תזרימים בסיסיים (ES) עצמאיים. יתכן שמוטב להפעיל אפשרות זו בעת הזרמת הפלט.

en: Separate words by | (without space)
he: הפרדת מילים ב־| (ללא רווחים)

en: Sepia
he: ספיה

en: Sepia intensity
he: עוצמת גוונים חמים

en: Sepia video filter
he: מסנן וידאו ספיה

en: Sequential numbering
he: מספור רציף

en: Serbian
he: סרבית

en: Service Discovery
he: גילוי שירותים

en: Service discoveries adds new sources to your playlist such as web radios, video websites, ...
he: מגלי שירותים מוסיפים מקורות חדשים לרשימת הנגינה שלך כגון תחנות רדיו מקוונות, אתרי סרטונים ועוד…

en: Services
he: שירותים

en: Services discovery
he: גילוי שירותים

en: Services discovery modules
he: מודולי גילוי השירותים

en: Services discovery modules are facilities that automatically add items to playlist.
he: מודולי גילוי שירותים הם אמצעי הפעלה שמוסיפים פריטים, באופן אוטומטי, לרשימת הנגינה.

en: Session
he: הפעלה

en: Session Description Protocol
he: פרוטוקול תיאור הפעלה

en: Session URL
he: כתובת ההפעלה

en: Session category
he: קטגוריית הפעלה

en: Session description
he: תיאור ההפעלה

en: Session email
he: דוא״ל ההפעלה

en: Session failed
he: ההפעלה נכשלה

en: Session name
he: שם ההפעלה

en: Set FFmpeg debug mask
he: הגדרת מסכת ניפוי שגיאות של FFmpeg

en: Set ID
he: הגדרת מזהה

en: Set Lang
he: הגדרת הדפה

en: Set NFS uid/guid automatically
he: הגדרת מזהה משתמש/קבוצה (uid/guid) של NFS אוטומטית

en: Set SPS and PPS id numbers to allow concatenating streams with different settings.
he: הגדרת מספרי זיהוי של SPS ושל PPS כדי לאפשר חיבור של תזרימים עם הגדרות שונות.

en: Set as Wall&paper
he: הגדרה כ&רקע שולחן העבודה

en: Set playlist bookmark 1
he: הגדרת סימנייה 1 ברשימת הנגינה

en: Set playlist bookmark 10
he: הגדרת סימנייה 10 ברשימת הנגינה

en: Set playlist bookmark 2
he: הגדרת סימנייה 2 ברשימת הנגינה

en: Set playlist bookmark 3
he: הגדרת סימנייה 3 ברשימת הנגינה

en: Set playlist bookmark 4
he: הגדרת סימנייה 4 ברשימת הנגינה

en: Set playlist bookmark 5
he: הגדרת סימנייה 5 ברשימת הנגינה

en: Set playlist bookmark 6
he: הגדרת סימנייה 6 ברשימת הנגינה

en: Set playlist bookmark 7
he: הגדרת סימנייה 7 ברשימת הנגינה

en: Set playlist bookmark 8
he: הגדרת סימנייה 8 ברשימת הנגינה

en: Set playlist bookmark 9
he: הגדרת סימנייה 9 ברשימת הנגינה

en: Set the ID of the elementary stream
he: הגדרת המזהה של התזרים היסודי

en: Set the Sharpen strength, between 0 and 2. Defaults to 0.05.
he: הגדרת רמת החדות, בין 0 ל־2. ברירת המחדל היא 0.05.

en: Set the TV channel the tuner will set to (0 means default).
he: הגדרת ערוץ הטלוויזיה שהטיונר יוגדר אליו (0 זה ברירת מחדל).

en: Set the attack time in milliseconds.
he: הגדרת זמן המתקפה במילישניות.

en: Set the category of the elementary stream
he: הגדרת הקטגוריה של הזרם הבסיסי

en: Set the codec of the elementary stream
he: הגדרת המקודד של הזרם הבסיסי

en: Set the encoding used in text subtitles
he: הגדרת הקידוד בו יעשה שימוש בכתוביות טקסט

en: Set the group of the elementary stream
he: הגדרת הקבוצה של התזרים היסודי

en: Set the image brightness, between 0 and 2. Defaults to 1.
he: הגדרת בהירות התמונה, בין 0 ל־2. ברירת המחדל היא 1.

en: Set the image contrast, between 0 and 2. Defaults to 1.
he: הגדרת ניגודיות התמונה, בין 0 ל־2. ברירת המחדל היא 1.

en: Set the image gamma, between 0.01 and 10. Defaults to 1.
he: הגדרת גוון התמונה, בין 0.01 ל־10. ברירת המחדל היא 1.

en: Set the image hue, between -180 and 180. Defaults to 0.
he: הגדרת גוון התמונה, בין ‎-180 ל־180. ברירת המחדל היא 0.

en: Set the image hue, between 0 and 360. Defaults to 0.
he: הגדרת גוון התמונה, בין 0 ל־360. ברירת המחדל היא 0.

en: Set the image saturation, between 0 and 3. Defaults to 1.
he: הגדרת רוויית התמונה, בין 0 ל־3. ברירת המחדל היא 1.

en: Set the justification of subtitles
he: הגדרת יישור הכתוביות

en: Set the knee radius in dB.
he: הגדרת רדיוס הברך בדציבלים.

en: Set the ratio (n:1).
he: הגדרת היחס (n:1).

en: Set the release time in milliseconds.
he: הגדרת זמן השחרור במילישניות.

en: Set the threshold level in dB.
he: הגדרת רמת הסף בדציבלים.

en: Set the transparency of the video output. 1 is non-transparent (default) 0 is fully transparent.
he: הגדרת שקיפות פלט הווידאו. 1 - לא שקוף (ברירת מחדל), 0 - שקוף לגמרי.

en: Set the tuner country code that establishes the current channel-to-frequency mapping (0 means default).
he: הגדרת קוד המדינה של הטיונר שמפעיל את מיפוי הערוץ-לתדירות הנוכחי (0 זאת ברירת המחדל).

en: Set up associations...
he: הגדרת שיוכים...

en: Set up media sources to stream
he: הגדרת מקור מדיה להזרמה

en: Sets a maximum local bitrate (in kbits/s).
he: מגדיר את קצב הסיביות המקומי המרבי (בקילוסיביות לשנייה).

en: Sets a maximum number of macroblocks per slice
he: מגדיר מספר מרבי של מקטעי מאקרו לנתח

en: Sets the fullscreen controller opacity between 0.1 and 1 for main interface, playlist and extended panel. This option only works with Windows and X11 with composite extensions.
he: מגדיר את אטימות פקד המסך המלא בין 0.1 ל־1 עבור המנשק הראשי, רשימת הנגינה והלוח המורחב. אפשרות זו עובדת רק עם Windows ו־X11 עם הרחבות ציור חלונות.

en: Sets the password for the connection, if no username or password are set in the url.
he: הגדרת הסיסמה עבור החיבור, במידה שלא צוינו שם משתמש וסיסמה בכתובת.

en: Sets the username for the connection, if no username or password are set in the url.
he: הגדרת שם המשתמש עבור החיבור, במידה שלא צוינו שם משתמש וסיסמה בכתובת.

en: Sets the windows opacity between 0.1 and 1 for main interface, playlist and extended panel. This option only works with Windows and X11 with composite extensions.
he: מגדיר את אטימות החלון בין 0.1 ל־1 עבור המנשק הראשי, רשימת הנגינה והלוח המורחב. אפשרות זו עובדת רק עם Windows ו־X11 עם הרחבות ציור חלונות.

en: Setting
he: הגדרות

en: Setting to true makes the text to be boxed and maybe easier to read.
he: הגדרה למצב אמת תוחמת את הטקסט בתיבה ועשויה להקל על הקריאה.

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings for VLC's control interfaces
he: הגדרות למנשקי השליטה של VLC

en: Settings for VLC's interfaces
he: הגדרות המנשקים של VLC

en: Settings for input, demultiplexing, decoding and encoding
he: הגדרות קלט, פילוג, פענוח וקידוד

en: Settings for subtitle, teletext and CC decoders and encoders.
he: הגדרות למפענחי ומקודדי כתוביות, טלטקסט ו־CC.

en: Settings for the audio-only decoders and encoders.
he: הגדרות למקודדי ומפענחי שמע בלבד.

en: Settings for the main interface
he: הגדרות למנשק הראשי

en: Settings for the video, images or video+audio decoders and encoders.
he: הגדרות עבור מפענחים ומקודדים עבור וידאו, תמונות או וידאו+שמע.

en: Settings related to On-Screen-Display, subtitles and "overlay subpictures"
he: הגדרות הקשורות בתצוגה על גבי המסך, כתוביות ו„תמונות צפות“

en: Settings related to playlist behaviour (e.g. playback mode) and to modules that automatically add items to the playlist ("service discovery" modules).
he: הגדרות הקשורות להתנהגות רשימת הנגינה (לדוגמה, אופן הנגינה) ולמודולים שמוסיפים פריטים, באופן אוטומטי, לרשימת הנגינה (מודולי „גילוי שירותים“).

en: Settings related to the various access methods. Common settings you may want to alter are HTTP proxy or caching settings.
he: הגדרות הקשורות למגוון שיטות הגישה. הגדרות נפוצות שכנראה עדיף לשנות הן מתווך HTTP או הגדרות מטמון.

en: Settings...
he: הגדרות...

en: Setup Streaming...
he: הגדרת הזרמה…

en: Setup schedule
he: הגדרת תזמון

en: Setup subtitle playback details
he: הגדרת פרטי נגינת כתוביות

en: Shadow
he: הצללה

en: Shadow angle
he: זווית הצל

en: Shadow color
he: צבע הצל

en: Shadow distance
he: מרחק הצל

en: Shadow opacity
he: אטימות הצל

en: Shared memory framebuffer
he: זיכרון משותף של מכלא חוזי

en: Sharpen
he: חידוד

en: Sharpen strength (0-2)
he: עצמת החדות (0-2)

en: Sharpen video filter
he: מסנן חידוד וידאו

en: Sharpness
he: חדות

en: Sharpness filter adjust.
he: התאמת מסנן חדות.

en: Sho&w VLC media player
he: ה&צגת נגן הווידאו VLC

en: Shona
he: שוֹנָה

en: Short backwards jump
he: קפיצה קצרה אחורה

en: Short forward jump
he: קפיצה קצרה קדימה

en: Short jump length
he: משך קפיצה קצרה

en: Short jump length, in seconds.
he: משך קפיצה קצרה, בשניות.

en: Shortcut
he: קיצור

en: Show &more options
he: הצגת אפשרויות &נוספות

en: Show 80 bands instead of 20
he: הצגת 80 רצועות במקום 20

en: Show All
he: הצגת הכול

en: Show Audio Effects Button
he: הצגת לחצן אפקטים של שמע

en: Show Basic
he: הצגה בסיסית

en: Show Containing Directory...
he: הצגת התיקייה המכילה...

en: Show Containing Folder...
he: הצגת התיקייה המכילה...

en: Show Fullscreen controller
he: הצגת פקד המסך המלא

en: Show Installed Only
he: הצגת מתוקנות בלבד

en: Show Main Window
he: הצגת החלון הראשי

en: Show NC17 rated video streams when using shoutcast video playlists.
he: להציג תזרימים שצפייתם מתחת לגיל 17 אסורה בעת שימוש ברשימות נגינת וידאו של shoutcast.

en: Show Name
he: שם ההופעה

en: Show Previous & Next Buttons
he: הצגת הלחצנים הקודם והבא

en: Show Shuffle & Repeat Buttons
he: הצגת הלחצנים ערבול וחזרה

en: Show Sidebar
he: הצגת סרגל צד

en: Show VLC on the taskbar
he: הצגת VLC באזור הדיווחים

en: Show a controller in fullscreen mode
he: הצגת פקד במצב מסך מלא

en: Show a notification popup with the artist and track name when the current playlist item changes, when VLC is minimized or hidden.
he: הצגת הודעה קופצת עם שם האמן והרצועה כשר מתחלף הפריט ברשימת הנגינה כאשר VLC ממוזער או מוסתר.

en: Show a systray icon for VLC
he: הצגת סמל בשורת המשימות עבור VLC

en: Show advanced options
he: הצג אפשרויות מתקדמות

en: Show advanced preferences and not simple preferences when opening the preferences dialog.
he: הצגת אפשרויות מתקדמות ולא אפשרויות בסיסיות בעת פתיחת תיבת הדו־שיח של ההעדפות.

en: Show advanced preferences over simple ones
he: הצגת העדפות מתקדמות על פני ההעדפות הפשוטות

en: Show an icon in the systray allowing you to control VLC media player for basic actions.
he: הצגת סמל בשורת המשימות המאפשר לך לשלוט בנגן המדיה VLC באופן בסיסי.

en: Show controller in fullscreen
he: הצגת הפקדים במסך מלא

en: Show controls in full screen mode
he: הצגת הפקדים במצב מסך מלא

en: Show corrupted frames
he: הצגת תמוניות פגומות

en: Show errors and warnings
he: הצגת שגיאות ואזהרות

en: Show everything including debug messages
he: הצגת הכול לרבות הודעות ניפוי שגיאות

en: Show extended options
he: הצגת אפשרויות מורחבות

en: Show extended settings
he: הצגת הגדרות נרחבות

en: Show hidden files
he: הצגת קבצים נסתרים

en: Show media change popup:
he: הצגת חלונית החלפת מדיה:

en: Show media title on video
he: הצגת כותרת המדיה על גבי הווידאו

en: Show media title on video start
he: הצגת כותרת המדיה עם התחלת הווידאו

en: Show notification popup on track change
he: הצגת הודעה קופצת עם כל החלפת רצועה

en: Show only errors
he: הצגת שגיאות בלבד

en: Show playing item name in window title
he: הצגת שם הפריט המתנגן בכותרת החלון

en: Show settings
he: הצגת הגדרות

en: Show shoutcast adult content
he: הצגת תוכן למבוגרים ב־shoutcast

en: Show small preview size (percent of source).
he: הצגת גודל ההצגה המקדימה המוקטנת (אחוזים מהמקור).

en: Show small preview.
he: הצגת תצוגה מקדימה מוקטנת.

en: Show stream position
he: הצגת המיקום בתזרים

en: Show systray icon
he: הצגת סמל בשורת המשימות

en: Show the contextual popup menu.
he: הצגת תפריט ההקשר הקופץ.

en: Show the current position in seconds within the stream from time to time.
he: הצגת המיקום הנוכחי בשניות בתוך התזרים מדי פעם בפעם.

en: Show the name of the song or video in the controller window title.
he: הצגת שם השיר או הווידאו בכותרת חלון השליטה.

en: Show the properties dialog of the selected device before starting the stream.
he: להציג את חלון הדו־שיח של ההתקן הנבחר בטרם הפעלת התזרים.

en: Show the tuner properties [channel selection] page.
he: להציג את עמוד מאפייני הטיונר [בחירת ערוץ].

en: Show the video title for n milliseconds, default is 5000 ms (5 sec.)
he: הצגת כותרת הסרטון למשך n מילישניות, ברירת המחדל היא 5000 מילישניות (5 שניות)

en: Show unimportant error and warnings dialogs
he: הצגת שגיאות ואזהרות גם אם אינן חשובות

en: Show video title for x milliseconds
he: הצגת כותרת הסרטון למשך X מילישניות

en: Show video within the main window
he: הצגת וידאו בתוך החלון הראשי

en: Show/Hide Playlist
he: הצגה/הסתרה של רשימת הנגינה

en: Show/hide details about a log message
he: הצגת/הסתרת פרטים על הודעה ביומן

en: Shows a lucent controller when moving the mouse in fullscreen mode.
he: הצגת פקד צלול בעת הזזת העכבר במצב מסך מלא.

en: Shows the audio effects button in the main window.
he: הצגת לחצן האפקטים של השמע בחלון הראשי.

en: Shows the previous and next buttons in the main window.
he: הצגת הלחצנים הקודם והבא בחלון הראשי.

en: Shows the shuffle and repeat buttons in the main window.
he: הצגת הלחצנים ערבול וחזרה בחלון הראשי.

en: Shrink the viewpoint field of view (360°)
he: לצמצם את שדה הראייה של נקודת המבט (360°)

en: Shuffle
he: ערבוב

en: Side left
he: צד שמאל

en: Side right
he: צד ימין

en: Silver
he: כסוף

en: Similarity
he: דמיון

en: Similarity threshold
he: סף דמיון

en: Simple
he: פשוט

en: Simple Karaoke filter
he: מסנן קריוקי פשוט

en: Simple Preferences
he: העדפות פשוטות

en: Simple decoder for Dolby Surround encoded streams
he: מפענח פשוט עבור תזרימים שקודדו עם Dolby Surround

en: Simple stereo widening effect
he: אפקט הרחבת סטריאו פשוט

en: Simplified Chinese (ISO-2022-CN-EXT)
he: סיני מפושט (ISO-2022-CN-EXT)

en: Simplified Chinese Unix (EUC-CN)
he: סיני מפושט יוניקס (EUC-CN)

en: Sindhi
he: סינדהי

en: Sinhalese
he: סינהלה

en: Size
he: גודל

en: Size of code blocks in each subband
he: גודל מקטעי הקוד בכל תת־רצועה

en: Size of motion compensation blocks
he: גודל מקטעי פיצוי תנועה

en: Size of stream in bytes
he: גודל התזרים בבתים

en: Size of the TS packet to encrypt. The encryption routines subtract the TS-header from the value before encrypting.
he: גודל חבילת ה־TS להצפנה. שגרות ההצפנה מחסירות את כותרת ה־TS מהערך לפני ההצפנה.

en: Size of the curve along the piece's edge
he: גודל העקומה לאורך קצה החלק

en: Size of the video that will be displayed by the DirectShow plugin. If you don't specify anything the default size for your device will be used. You can specify a standard size (cif, d1, ...) or <width>x<height>.
he: גודל הסרטון שיוצר על ידי תוסף DirectShow. אם לא יצוין שום דבר, ייעשה שימוש בגודל ברירת המחדל למכשיר שלך. אפשר לציין גודל תקני (cif,‏ d1, …) או <width>x<height>.

en: Ska
he: סקה

en: Skin files |*.vlt;*.wsz;*.xml
he: קובצי מעטפת |*.vlt;*.wsz;*.xml

en: Skin resource file:
he: קובץ משאב המעטפת:

en: Skin to use
he: קובץ ערכת עיצוב לשימוש

en: Skin whiten
he: לבן עור

en: Skinnable Interface
he: מנשק הניתן לעיצוב

en: Skins
he: ערכות עיצוב

en: Skip
he: דילוג

en: Skip ads
he: דילוג על פרסומות

en: Skip frame (default=0)
he: דילוג על תמונית (ברירת מחדל=0)

en: Skip frames
he: דילוג על שקופיות

en: Skip the loop filter for H.264 decoding
he: לדלג על מסנן הלולאות לקידוד H.264

en: Sky blue
he: כחול שמיים

en: Slides (images)
he: שקופיות (תמונות)

en: Slides (text)
he: שקופיות (טקסט)

en: Slo&wer
he: א&טי יותר

en: Slovak
he: סלובקית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Slow
he: אט

en: Slow Rock
he: רוק אטי

en: Slower
he: נגינה איטית

en: Slower (fine)
he: אטי יותר (מעודן)

en: Small
he: קטן

en: Small Volume
he: עצמה נמוכה

en: Small preview
he: תצוגה מקדימה מוקטנת

en: Small preview size
he: גודל התצוגה המקדימה המוקטנת

en: Smaller
he: קטן ביותר

en: Snapshot
he: צילום

en: Socks proxy
he: מתווך socks

en: Soft
he: רך

en: Soft rock
he: רוק רך

en: Soften
he: ריכוך

en: Softening value
he: ערך ריכוך

en: Software
he: תכנה

en: Software gain
he: הגברת תכנה

en: Soloist
he: שירת סולו

en: Somali
he: סינדהי

en: Some DVB cards do not like to be probed for their capabilities, you can disable this feature if you experience some trouble.
he: חלק מכרטיסי ה־DVB אינם משתפים פעולה עם תשאול יכולות, ניתן להשבית את התכונה הזאת אם צצות תקלות.

en: Some French channels do not flag their subtitling pages correctly due to a historical interpretation mistake. Try using this wrong interpretation if your subtitles don't appear.
he: חלק מהערוצים הצרפתיים לא מסמנים את עמודי הכתוביות שלהם כראוי עקב תקלת פענוח היסטורית. כדאי לנסות את הפענוח השגוי הזה אם הכתוביות שלך לא מופיעות.

en: Some subtitle formats allow for text formatting. VLC partly implements this, but you can choose to disable all formatting.
he: חלק מתבניות הכתוביות מאפשרות עיצוב טקסט. ב־VLC יש תמיכה חלקית בעיצוב שכזה, ניתן גם לבחור לנטרל את העיצוב.

en: Sonata
he: סונטה

en: Song Description
he: תיאור השיר

en: Sort by
he: מיון בסדר

en: Sotho, Southern
he: סותו דרומית

en: Soul
he: סול

en: Sound Clip
he: מקטע שמע

en: Sound Delay
he: השהיית שמע

en: Sound Engineer
he: הנדסת סאונד

en: SoundFont file
he: קובץ SoundFont

en: SoundFont file to use for software synthesis.
he: קובץ SoundFont לשימוש לטובת עיבוד תכנתי.

en: Soundtrack
he: פס קול

en: Source
he: מקור

en: Source aspect ratio
he: יחס התצוגה במקור

en: Source directory
he: תיקיית מקור

en: Source:
he: מקור:

en: Sout stream
he: שדר מסוג Sout

en: Sout stream modules allow to build a sout processing chain. Please refer to the Streaming Howto for more information. You can configure default options for each sout stream module here.
he: מודולים של תזרימים מסוג Sout מאפשרים בנייה של שרשרת עיבוד של נתונים (מסוג Sout). נא לפנות למסמך Streaming Howto לקבלת מידע נוסף. אפשר להגדיר כאן אפשרויות ברירת מחדל עבור כל מודול (של שדרים מסוג Sout).

en: South-Eastern European (Latin-10)
he: דרום מזרח אירופי (Latin-10)

en: Southern Rock
he: רוק דרומי

en: Sp&eed
he: מהי&רות

en: Space
he: רווח

en: Spacer
he: מרווח

en: Spanish
he: ספרדית

en: Spatial
he: מרחבי

en: Spatial blur
he: טשטוש מרחבי

en: Spatial chroma strength
he: עצמת כרומה מרחבית

en: Spatial chroma strength (0-254)
he: עצמת כרומה מרחבית (0-254)

en: Spatializer
he: עיבוד מרחבי

en: Speaker configuration
he: תצורת רמקולים

en: Special modules
he: מודולים מיוחדים

en: Specifies the services discovery modules to preload, separated by colons. Typical value is "sap".
he: מציין את מודולי גילוי השירותים לטעינה מראש, עם פסיק ביניהם. הערך האופייני הוא „sap”.

en: Specify AAC audio profile to use
he: ציון פרופיל שמע AAC לשימוש

en: Specify H.264 level (as defined by Annex A of the standard). Levels are not enforced; it's up to the user to select a level compatible with the rest of the encoding options. Range 1 to 5.1 (10 to 51 is also allowed). Set to 0 for letting x264 set level.
he: ציון רמת H.264 (כפי שמוגדר בנספח א׳ של התקן). הרמות לא נכפות, הבחירה ברמת התואמת לשאר אפשרויות הקידוד היא באחריות המשתמש. הטווח הוא מ־1 עד 5.1 (מותר גם 10 עד 51). יש להגדיר ל־0 כדי לאפשר ל־x264 להגדיר רמה עצמאית.

en: Specify an ISO-639 code (three characters) for this elementary stream
he: נא לציין קוד ISO-639 (שלוש אותיות) לתזרים בסיסי זה

en: Specify an identifier string for this subpicture
he: ציון מחרוזת זיהוי לתת־התמונה הזאת

en: Specify the AAC audio profile to use for encoding the audio bitstream. It takes the following options: main, low, ssr (not supported),ltp, hev1, hev2 (default: low). hev1 and hev2 are currently supported only with libfdk-aac enabled libavcodec
he: לציין את פרופיל השמע AAC לשימוש לקידוד תזרים הסיביות של השמע. האפשרויות הבאות תקפות:  main,‏ low,‏ ssr (לא נתמך), ltp,‏ hev1,‏ hev2 (ברירת מחדל: low). hev1 ו־hev2 נתמכים רק עם libavcodec עם תמיכה ב־libfdk-aac

en: Specify the codec level explicitly. If you don't, the codec will determine the correct profile from other sources, such as resolution and bitrate. E.g. '4.2' for mpeg4-part10 or 'low' for mpeg2
he: ציון רמת המפענח במפורש. בלי הערך הזה, המפענח יאתר את הפרופיל הנכון ממקורות אחרים, כגון רזולוציה וקצב סיביות. למשל: ‚4.2’ עבור mpeg4-part10 או ‚low’ עבור mpeg2

en: Specify the codec profile explicitly. If you don't, the codec will determine the correct profile from other sources, such as resolution and bitrate. E.g. 'high'
he: לציין את פרופיל המפענח במפורש. אם לא יצוין, המפענח יקבע את הפרופיל המתאים ממקורות אחרים, כגון רזולוציה וקצב סיביות. למשל: ‚high’ (גבוה)

en: Specify the deinterlace module to use.
he: נא לציין את מודול ביטול השזירה לשימוש.

en: Specify the log filename.
he: ציון שם קובץ הרישום.

en: Specify the logging format.
he: ציון תצורת הרישום.

en: Specify the size of the TS packet to decrypt. The decryption routines subtract the TS-header from the value before decrypting.
he: ציון גודל חבילת ה־PS לפענוח. שגרות הפענוח מסירות את כותרת ה־TS מהערך בטרם הפענוח.

en: Spectrometer
he: ספקטרומטר

en: Spectrum
he: ספקטרום

en: Speech
he: דיבור

en: Speed of feeds
he: מהירות ההזנות

en: Speed of the RSS/Atom feeds in microseconds (bigger is slower).
he: מהירות הזנות ה־RSS/Atom במיקרושניות (גדול יותר זה אטי יותר).

en: Speed selector
he: בורר מהירות

en: Speed: %.2fx
he: מהירות: %.2fx

en: Speex audio decoder
he: מפענח שמע Speex

en: Speex audio encoder
he: מקודד שמע Speex

en: Split segments anywhere
he: לפצל מקטעים בכל מקום

en: Split the video in multiple windows to display on a wall of screens
he: פיצול הווידאו למספר חלונות כדי להציג קיר של מסכים

en: Splits video in two same parts, like in a mirror
he: פיצול סרטון לכמה חלקים, כמו במראה

en: Splitter
he: מפצל

en: Splitters
he: מפצלים

en: Spoken subtitles for the visually impaired
he: כתוביות מוקראות לכבדי ראיה

en: Standard
he: סטנדרטי

en: Standard Definition (576 or 480 lines)
he: אבחנה רגילה (576 או 480 שורות)

en: Standard stream output
he: פלט תזרים תקני

en: Start
he: התחלה

en: Start Time
he: זמן ההתחלה

en: Start VLC with only a systray icon
he: הפעלת VLC עם סמל בשורת המשימות בלבד

en: Start VLC with:
     - normal mode
     - a zone always present to show information as lyrics, album arts...
     - minimal mode with limited controls
he: הפעלת VLC:
     - במצב רגיל
     - עם איזור שתמיד יציג מידע כגון מילות השירים, עטיפות האלבומים וכו׳...
     - מצב מזערי עם כמות מוגבלת של פקדים

en: Start directly in menu
he: הפעלה ישירות בתפריט

en: Start in fullscreen
he: התחלה במסך מלא

en: Start in minimal view (without menus)
he: הפעלת התצוגה המזערית (ללא תפריטים)

en: Start in minimal view mode
he: התחלה במצב תצוגה מזערי

en: Start paused
he: התחלה כמושהה

en: Start the DVD directly in the main menu. This will try to skip all the useless warning introductions.
he: הפעלת ה־DVD ישירות בתפריט הראשי. תכונה זו תנסה לדלג על ההקדמות והאזהרות הבלתי מועילות.

en: Start time
he: זמן ההתחלה

en: Start video in fullscreen mode
he: הפעלת הווידאו במצב מסך מלא

en: Starting Position
he: מיקום ההתחלה

en: Statistics
he: סטטיסטיקה

en: Statistics video output
he: פלט וידאו סטטיסטיקה

en: Stats
he: סטטיסטיקה

en: Stats decoder
he: מפענח סטטיסטיקה

en: Stats decoder function
he: פונקציית פענוח סטטיסטיקה

en: Stats demux
he: מפלג סטטיסטטיקה

en: Stats demux function
he: פונקציית פילוג סטטיסטיקה

en: Stats encoder function
he: פונקציית קידוד סטטיסטיקה

en: Status
he: מצב

en: Status Bar
he: שורת מצב

en: Step Backward
he: קפיצה אחורה

en: Step Forward
he: קפיצה קדימה

en: Step backward
he: קפיצה אחורה

en: Step forward
he: קפיצה קדימה

en: Stereo
he: סטריאו

en: Stereo Enhancer
he: מחזק סטריאו

en: Stereo audio mode
he: מצב שמע סטריאו

en: Stereo audio output mode
he: מצב פלט שמע סטריאו

en: Stereo mode
he: מצב סטריאו

en: Stereo to mono downmixer
he: מאחד ערוצים מסטריאו למונו

en: Stop
he: עצירה

en: Stop Time
he: זמן עצירה

en: Stop playback
he: לעצור נגינה

en: Stop the A to B loop
he: עצירת הלולאה מנקודה א׳ לנקודה ב׳

en: Stop the playlist after each played playlist item.
he: עצירת רשימת הנגינה לאחר כל פריט שהתנגן מרשימת הנגינה.

en: Stop time
he: זמן העצירה

en: Store the Password
he: אחסון הסיסמה

en: Stream
he: תזרים

en: Stream %d
he: תזרים נתונים %d

en: Stream Announcement
he: הכרזת תזרים

en: Stream Announcing
he: הכרזה על תזרים

en: Stream Destination
he: יעד התזרים

en: Stream ID of the audio track to use.
he: מזהה התזרים של רצועת השמע לשימוש.

en: Stream ID of the subtitle track to use.
he: מזהה התזרים של רצועת הכתוביות לשימוש.

en: Stream MP3
he: הזרמת MP3

en: Stream Output
he: פלט תזרים

en: Stream all elementary streams
he: להזרים את הכל התזרימים הבסיסיים

en: Stream all elementary streams (video, audio and subtitles)
he: להזרים את כל התזרימים הבסיסיים (וידאו, שמע וכתוביות)

en: Stream bitrate
he: קצב סיביות תזרים

en: Stream description
he: תיאור התזרים

en: Stream filter module
he: מודול מסנן תזרימים

en: Stream filters
he: מסנני תזרים

en: Stream filters are special modules that allow advanced operations on the input side of VLC. Use with care...
he: מסנני זרם הם מודולים מיוחדים המאפשרות פעולות מתקדמות על צד הקלט של VLC. יש להשתמש בזהירות...

en: Stream filters are used to modify the stream that is being read.
he: מסנני תזרימים משמשים לשינוי התזרים שנקרא.

en: Stream identifier
he: מזהה תזרים

en: Stream name
he: שם התזרים

en: Stream number of the audio track to use (from 0 to n).
he: מספר תזרים השמע לשימוש (מ־0 עד n).

en: Stream number of the subtitle track to use (from 0 to n).
he: מספר התזרים של רצועת הכתוביות לשימוש (מ־0 ועד n).

en: Stream output
he: פלט כתזרים

en: Stream output settings are used when acting as a streaming server or when saving incoming streams.
    Streams are first muxed and then sent through an "access output" module that can either save the stream to a file, or stream it (UDP, HTTP, RTP/RTSP).
    Sout streams modules allow advanced stream processing (transcoding, duplicating...).
he: הגדרות פלט התזרים משמשות בעת שימוש כשרת הזרמה או בעת שמירת תזרימים נכנסים.
    התזרימים מרובבים ואז נשלחים דרך מודול „פלט גישה” שיכול או לשמור את התזרים לקובץ או להזרים אותו (UDP, HTTP, RTP/RTSP).
    מודולים של תזרימי Sout מאפשרים עיבוד מתקדם של תזרימים (התמרה, שכפול…).

en: Stream output string.
    This is automatically generated when you change the above settings,
    but you can change it manually.
he: מחרוזת פלט תזרים.
    נוצרת אוטומטית עם שינוי ההגדרות שלעיל,
    ניתן לשנות אותה גם ידנית.

en: Stream output to memory buffer
he: הזרמת הפלט לחוצץ הזיכרון

en: Stream output:
he: פלט תזרים:

en: Stream prefetch filter
he: מסנן אחזור מוקדם של תזרים

en: Stream...
he: הזרמה...

en: Streamable
he: ניתן להזרמה

en: Streaming / Transcoding failed
he: הזרמה / התמרה נכשלה

en: Streaming and Transcoding Options
he: אפשרויות הזרמה והתמרה

en: Streaming deinterlace mode
he: מצב ביטול שזירה לתזרים

en: Strength
he: חוזק

en: Strength used to modify the value of a pixel
he: החוזק המשמש לשינוי ערך של פיקסל

en: Stride Length
he: אורך פסיעה

en: Sub &Track
he: &רצועת כתוביות

en: Sub sync: bookmarked audio time
he: סנכרון כתוביות: זמן שמע בסימנייה

en: Sub sync: bookmarked subtitle time
he: סנכרון כתוביות: זמן הכתוביות נוסף לסימנייה

en: Sub sync: corrected %i ms (total delay = %i ms)
he: סנכרון כתוביות: תוקנות %i מילישניות (סך העיכוב = %i מילישניות)

en: Sub sync: delay reset
he: סנכרון כתוביות: איפוס עיכוב

en: Sub sync: set bookmarks first!
he: סנכרון כתוביות: יש להגדיר סימניות תחילה!

en: Sub-Title
he: כתובית

en: Subdirectory behavior
he: התנהגות תת תיקיות

en: Subject
he: נושא

en: Submission of played songs to last.fm
he: הגשת השירים שהתנגנו ל־last.fm

en: Submit played tracks stats to Last.fm
he: שליחת סטטיסטיקת הרצועות שהתנגנו ל־Last.fm

en: Subpicture position
he: מיקום תת־תמונה

en: Subpictures
he: תת־תמונות

en: Subpictures filter module
he: מודול מסנן תת־תמונות

en: Subpictures source module
he: מודול מקור תת־תמונות

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Subscribe to a podcast
he: הרשמה להסכת

en: Subti&tle
he: &כתוביות

en: Subtitle
he: כתובית

en: Subtitle & On Screen Display Settings
he: הגדרות כתוביות וחיווי על המסך

en: Subtitle Delay
he: השהיית כתוביות

en: Subtitle File
he: קובץ כתוביות

en: Subtitle Files
he: קובצי כתוביות

en: Subtitle Language
he: שפת הכתוביות

en: Subtitle Track
he: רצועת כתוביות

en: Subtitle alignment
he: יישור כתוביות

en: Subtitle autodetection fuzziness
he: ערפול בזיהוי הכתוביות האוטומטי

en: Subtitle autodetection paths
he: נתיבי זיהוי הכתוביות האוטומטיים

en: Subtitle codec
he: מפענח כתוביות

en: Subtitle codecs
he: מקודדי כתוביות

en: Subtitle delay
he: השהיית כתוביות

en: Subtitle delay %i ms
he: עיכוב כתוביות של %i מילישניות

en: Subtitle delay down
he: הקטנת השהיית הכתוביות

en: Subtitle delay up
he: הגדלת השהיית הכתוביות

en: Subtitle description
he: תיאור כתוביות

en: Subtitle duration factor:
he: מקדם משך כתוביות:

en: Subtitle effects
he: האפקטים של הכתוביות

en: Subtitle encoder
he: מקודד כתוביות

en: Subtitle encoding
he: קידוד כתוביות

en: Subtitle format
he: סוג כתוביות

en: Subtitle justification
he: יישור כתוביות

en: Subtitle language
he: שפת הכתוביות

en: Subtitle languages
he: שפות הכתוביות

en: Subtitle position %d px
he: מיקום הכתוביות: %d פיקסלים

en: Subtitle position down
he: הנמכת הכתוביות

en: Subtitle position up
he: הגבהת הכתוביות

en: Subtitle position: no active subtitle
he: מיקום הכתוביות: אין כתוביות פעילות

en: Subtitle renderers using libass
he: מעבדי כתוביות שמשתמשים ב־libass

en: Subtitle speed:
he: מהירות כתוביות:

en: Subtitle sync / bookmark audio timestamp
he: סנכרון כתוביות / סימניית חותמת זמן של שמע

en: Subtitle sync / bookmark subtitle timestamp
he: סנכרון כתוביות / שמירת חותמת הזמן של הכתובית בסימנייה

en: Subtitle sync / reset audio & subtitle synchronization
he: סנכרון כתוביות / איפוס סנכרון בין שמע לכתוביות

en: Subtitle sync / synchronize audio & subtitle timestamps
he: סנכרון כתוביות / סנכרון חותמות הזמן בין השמע והכתוביות

en: Subtitle text encoding
he: קידוד כתוביות טקסט

en: Subtitle text scale %d%%
he: קנה מידה גודל כתב כתוביות %d%%

en: Subtitle track
he: רצועת כתוביות

en: Subtitle track ID
he: מזהה רצועת כתוביות

en: Subtitle track synchronization:
he: סנכרון רצועות כתוביות:

en: Subtitle track: %s
he: רצועת כתוביות: %s

en: Subtitles
he: כתוביות

en: Subtitles (advanced)
he: כתוביות (מתקדם)

en: Subtitles (images)
he: כתוביות (תמונות)

en: Subtitles / OSD
he: כתוביות וחיווי על גבי המסך

en: Subtitles Track
he: רצועת כתוביות

en: Subtitles text scaling factor
he: מקדם שינוי גודל כתב כתוביות

en: Subtitles/Video
he: כתוביות/וידאו

en: Sundanese
he: סונדאית

en: Support for VDR recordings (http://www.tvdr.de/).
he: תמיכה בהקלטות VDR‏ (http://www.tvdr.de/‎).

en: Surround
he: סראונד

en: Surround 4.0
he: סראונד 4.0

en: Surround 4.1
he: סראונד 4.1

en: Surround 5.0
he: סראונד 5.0

en: Surround 5.1
he: סראונד 5.1

en: Surround 7.1
he: סראונד 7.1

en: Surround delay (ms)
he: השהיית סראונד (מילישניות)

en: Surround level
he: רמת סראונד

en: Swahili
he: סווהילית

en: Swati
he: סואטי

en: Swedish
he: שוודית

en: Swing
he: סווינג

en: Switch to full preferences view
he: החלפה למצב תצוגת העדפות מלאה

en: Switch to simple preferences view
he: החלפה למצב תצוגת העדפות פשוטה

en: Symphonic Rock
he: רוק סימפוני

en: Symphony
he: סימפוניה

en: Synchronization
he: סנכרון

en: Synchronize left and right
he: סנכרון שמאל וימין

en: Synchronize stored items
he: סנכרון פריטים מאוחסנים

en: Synchronize top and bottom
he: סנכרון למעלה ולמטה

en: Synchronizes stored items via iCloud Keychain if enabled in the user domain.
he: מסנכרן את הפריטים המאוחסנים דרך מחזיק המפתחות של iCloud אם הוא מופעל בתחום של המשתמש.

en: Synchronous writing
he: כתיבה סינכרונית

en: Synthpop
he: סינת׳פופ

en: System Sound Output Device
he: התקן פלט שמע מערכת

en: System V shared memory segment ID of the frame buffer (this is ignored if --shm-file is specified).
he: מזהה מקטע זיכרון משותף של System V של מכלא החוזי (לא תופס אם צוין ‎--shm-file)

en: System codeset
he: קידוד המערכת

en: System default
he: ברירת המחדל של המערכת

en: System log (syslog)
he: יומן המערכת (syslog)

en: System logger (syslog)
he: מתעד המערכת (syslog)

en: System's default
he: ברירת המחדל של המערכת

en: SystemD journal logger
he: מתעד יומן פעילות של SystemD

en: Systray icon
he: סמל בשורת המשימות

en: T&itle
he: &כותרת

en: T.140 text encoder
he: מפענח טקסט T.140

en: TB
he: ט״ב

en: TCP command input
he: קלט פקודות TCP

en: TCP connection timeout
he: תום זמן חיבור ה־TCP

en: TCP input
he: קלט TCP

en: TCP/UDP timeout (ms)
he: תום זמן המתנה ל־TCP/UDP (מילישניות)

en: TLS cipher priorities
he: עדיפויות צפני TLS

en: TLS server support for OS X
he: תמיכה בשרת TLS עבור OS X

en: TLS support for OS X and iOS
he: תמיכה ב־TLS עבור OS X ו־iOS

en: TS muxer (libdvbpsi)
he: מרבב TS‏ (libdvbpsi)

en: TTA demuxer
he: מפלג TTA

en: TTML decoder
he: מפענח TTML

en: TTML demuxer
he: מפלג TTML

en: TTML subtitles decoder
he: מפענח כתוביות TTML

en: TV
he: טלוויזיה

en: TV - analog
he: טלוויזיה - אנלוגי

en: TV - digital
he: טלוויזיה - דיגיטלי

en: TV channels are grouped by transponder (a.k.a. multiplex) on a given frequency. This is required to tune the receiver.
he: ערוצי טלוויזיה מקובצים על ידי מקלט-משדר (גם טרנספודנר/מקמ״ש/מרבב) בתדר מסוים. הגישה הזאת נחוצה לכיוון המקלט.

en: TV-range is usually used colorrange, defining this to true will enable libx264 to use full colorrange on encoding
he: טווח צבעים של טלוויזיה הוא טווח צבע שמשתמשים בו בדרך כלל, שינוי ההגדרה הזאת לחיובי (true) תפעיל את libx264 לשימוש בטווח צבעים מלא בהצפנה

en: Tagalog
he: טגלוג

en: Tahitian
he: טהיטית

en: Tajik
he: טג'יקית

en: Take &Snapshot
he: צילום &תמונה

en: Take a snapshot
he: צילום המסך

en: Take video snapshot
he: צילום תמונה מהווידאו

en: Takes a video snapshot and writes it to disk.
he: צילום תמונה מהווידאו וכתיבה שלה לכונן.

en: Tamil
he: טמיל

en: Tango
he: טנגו

en: Target bitrate of the transcoded audio stream.
he: קצב הסיביות המיועד של תזרים השמע המותמר.

en: Target bitrate of the transcoded video stream.
he: קצב הסיביות המיועד של תזרים הווידאו המותמר.

en: Target output frame rate for the video stream.
he: יעד קצב תמוניות של הפלט לתזרים הווידאו.

en: Tatar
he: טטארית

en: Teal
he: ירוק כחלחל

en: Techno
he: טכנו

en: Techno-Industrial
he: טכנו תעשייתי

en: Teletext
he: טלטקסט

en: Teletext Activation
he: הפעלת טלטקסט

en: Teletext alignment
he: יישור טלטקסט

en: Teletext configuration
he: תצורת טלטקסט

en: Teletext language
he: שפת הטלטקסט

en: Teletext page
he: עמוד טלטקסט

en: Teletext subtitles
he: כתוביות טלטקסט

en: Teletext subtitles decoder
he: מקודד כתוביות טלטקסט

en: Teletext subtitles: hearing impaired
he: כתוביות טלטקסט: כבדי שמיעה

en: Teletext text subtitles
he: כתוביות טקסט בטלטקסט

en: Teletext transparency
he: שקיפות טלטקסט

en: Teletext: additional information
he: טלטקסט: מידע נוסף

en: Teletext: program schedule
he: טלטקסט: לוח השידורים

en: Tell VLC that it is being launched due to a file association in the OS
he: לספר ל־VLC מתי הוא מופעל בעקבות קובץ משויך במערכת ההפעלה

en: Tell lirc to read this configuration file. By default it searches in the users home directory.
he: להורות ל־lirc לקרוא את קובץ התצורה הזה. כברירת מחדל היישום יחפש בתיקיית הבית של המשתמש.

en: Telugu
he: טלוגו

en: Temporal chroma strength
he: עצת כרומה זמנית

en: Temporal chroma strength (0-254)
he: עצמת כרומה זמנית (0-254)

en: Terrestrial reception parameters
he: מאפייני קליטה קרקעית

en: Test
he: בדיקה

en: Text
he: טקסט

en: Text Color
he: צבע הטקסט

en: Text Size
he: גודל הטקסט

en: Text default color
he: צבע ברירת המחדל של הטקסט

en: Text direction
he: כיוון הטקסט

en: Text file
he: קובץ טקסט

en: Text identifier for the callback functions
he: מזהה טקסט לפונקציות הקריאה החוזרת

en: Text opacity
he: אטימות הטקסט

en: Text position
he: מיקום הטקסט

en: Text renderer
he: מעבד טקסט

en: Text rendering module
he: מודול עיבוד הטקסט

en: Text subtitle decoder
he: מפענח כתוביות טקסט

en: Text subtitle parser
he: מפענח כתוביות טקסט

en: Texts/Logs (*.log *.txt);; All (*.*)
he: קובצי טקסט/יומן (‎*.log ‎*.txt);; הכול (*.*)

en: Textual audio descriptions
he: תיאור טקסטואלי של שמע

en: Texture size
he: גודל התבנית

en: Thai
he: תאילנדית

en: Thai (TIS 620-2533/ISO 8859-11)
he: תאי (TIS 620-2533/ISO 8859-11)

en: Thai (Windows-874)
he: תאי (Windows-874)

en: Thanks
he: תודות

en: The HTTP server will listen on this TCP port. The standard HTTP port number is 80. However allocation of port numbers below 1025 is usually restricted by the operating system.
he: שרת ה־HTTP יאזין לפתחת ה־TCP הזאת. פתחת ה־HTTP המקובלת היא 80. עם זאת, הקצאה של פתחה מתחת ל־1025 בדרך כלל מוגבלת על ידי מערכת ההפעלה.

en: The HTTPS server will listen on this TCP port. The standard HTTPS port number is 443. However allocation of port numbers below 1025 is usually restricted by the operating system.
he: שרת ה־HTTPS יאזין לפתחת ה־TCP הזאת. פתחת ה־HTTPS המקובלת היא 443. עם זאת, הקצאה של פתחה מתחת ל־1025 בדרך כלל מוגבלת על ידי מערכת ההפעלה.

en: The IP address of the network master clock to use for clock synchronization.
he: כתובת ה־IP של שעון הרשת הראשי לטובת סנכרון שעון.

en: The RTSP server will listen on this TCP port. The standard RTSP port number is 554. However allocation of port numbers below 1025 is usually restricted by the operating system.
he: שרת ה־RTSP יאזין לפתחת ה־TCP הזאת. פתחת ה־RTSP המקובלת היא 554. עם זאת, הקצאה של פתחה מתחת ל־1025 בדרך כלל מוגבלת על ידי מערכת ההפעלה.

en: The YUV4MPEG2 header is compatible with mplayer yuv video output and requires YV12/I420 fourcc.
he: הכותרת YUV4MPEG2 נתמכת בפלט וידאו mplayer yuv ודורש fourcc של YV12/I420.

en: The audio device "%s" could not be used:
    %s.
he: לא ניתן להשתמש בהתקן השמע „%s“:
    %s.

en: The capture device "%s" does not support the required parameters.
he: התקן הלכידה „%s” אינו תומך במשתנים הנדרשים.

en: The color of the text that will be rendered on the video. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
he: צבע הטקסט שיעובד על הווידאו. חייב להיות הקסדצימלי (כמו צבעים ב־HTML). שני התווים הראשונים אדום, אחר כך ירוק ואז כחול. #000000 = שחור, ‎#FF0000 = אדום, #00FF00 = ירוק, ‎#FFFF00 = צהוב (אדום + ירוק), ‎#FFFFFF = לבן

en: The computer (%s) you are trying to connect to requires authentication.
    Please provide a username (ideally a domain name using the format DOMAIN;username) and a password.
he: המחשב (%s) אליו ניסית להתחבר דורש אימות.
    נא לספק את שם המשתמש (בעדיפות עם שם תחום בצורה - DOMAIN;username) וסיסמה.

en: The cryptographic signature for the downloaded file "%s" was invalid and could not be used to securely verify it. Thus, the file was deleted.
he: החתימה המוצפנת של הקובץ „%s” שהתקבלה הייתה שגויה ולא ניתן להשתמש בה כדי לאמת את מהימנות הקובץ בבטחה. לכן, הקובץ נמחק.

en: The current playing item will be streamed. If there is no currently playing item, the first selected item from the <i>Library</i> will be the subject of the stream.
he: הפריט שמתנגן יוזרם. אם אין פריט שמתנגן עדיין, הפריט הראשון שנבחר מה<i>ספרייה</i> יהיה מושא ההזרמה.

en: The decoder can partially decode or skip frame(s) when there is not enough time. It's useful with low CPU power but it can produce distorted pictures.
he: המפענח יכול לפענח חלקית או לדלג על תמוניות אם אין מספיק זמן. שימושי כשהמעבד חלש אבל יכולים להיות עיוותים בתמונה.

en: The degree of blurring from 1 to 127.
he: מידת הטשטוש, מ-1 ועד 127.

en: The demuxer will advance timestamps if the input can't keep up with the rate.
he: המפלג יקדם את חותמות הזמן אם הקלט לא מצליח לשמור על קצב.

en: The desktop mode allows you to display the video on the desktop.
he: מצב שולחן העבודה מאפשר לך להציג את הווידאו על שולחן העבודה.

en: The device node where VBI data can be read (for closed captions).
he: מפרק המכשיר ממנו ניתן לקרוא נתוני VBI (לכתוביות סמויות).

en: The device you selected cannot be used, because its type is not supported.
he: לא ניתן להשתמש במכשיר שבחרת כיוון שהסוג שלו לא נתמך.

en: The even CSA encryption key. This must be a 16 char string (8 hexadecimal bytes).
he: מפתח ההצפנה התואם מסוג CSA. המפתח חייב להיות מחרוזת באורך של 16 תווים (8 בתים הקסדצימליים).

en: The height of the effects video window, in pixels.
he: גובה חלון האפקטים של הווידאו, בפיקסלים.

en: The height of the video window, in pixels.
he: גובה חלון הווידאו בפיקסלים.

en: The image blended onto the base image
he: התמונה שתעורבל לתוך תמונת הבסיס

en: The image which will be used to blend onto
he: התמונה שתשמש לערבול לתוכה

en: The maximum number of filters (%u) was reached.
he: הושג מספר המסננים המרבי (%u).

en: The media library is automatically saved and reloaded each time you start VLC.
he: ספריית המדיה נשמרת ונטענת מחדש עם כל הפעלה של VLC.

en: The mouse wheel horizontal (left/right) axis can control volume, position or be ignored.
he: הציר האופקי (שמאלה/ימינה) של העכבר יכול לשלוט בעצמת השמע, מיקום הנגינה או בשום דבר.

en: The mouse wheel vertical (up/down) axis can control volume, position or be ignored.
he: הציר האנכי (למעלה/למטה) של העכבר יכול לשלוט בעצמת השמע, מיקום הנגינה או בשום דבר.

en: The new version was successfully downloaded. Do you want to close VLC and install it now?
he: הגרסה החדשה התקבלה בהצלחה. האם ברצונך לסגור את VLC ולהתקין אותה כעת?

en: The number of the first segment generated
he: מספר המקטע הראשון שנוצר

en: The opacity (inverse of transparency) of the text that will be rendered on the video. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
he: האטימות (ההפך משקיפות) של הטקסט שיעובד על גבי הווידאו. 0 = שקוף, 255 = אטום לחלוטין.

en: The option allows you to enable or disable the high-quality float32 audio output mode (which is not well supported by some soundcards).
he: האפשרות מרשה לך להפעיל או להשבית את מצב פלט השמע float32 באיכות גבוהה (שׁאינו נתמך היטב בחלק מכרטיסי הקול).

en: The output file already exists. If recording continues, the file will be overridden and its content will be lost.
he: קובץ הפלט כבר קיים. אם ההקלטה תימשך, הקובץ יידרש והתוכן שלו ילך לאיבוד.

en: The password of your last.fm account
he: הסיסמה של החשבון שלך ב־last.fm

en: The playlist can use a tree to categorize some items, like the contents of a directory.
he: רשימת הנגינה יכולה להשתמש בעץ כדי לסדר את הפריטים בקטגוריות, כמו תכנים של תיקייה.

en: The polyphony defines how many voices can be played at a time. Larger values require more processing power.
he: הפוליפוניה מגדירה כמה קולות יושמעו בו־זמנית. ערכים גדולים יותר דורשים יותר כוח עיבוד.

en: The port used to talk to the Chromecast.
he: הפתחה לצורך תקשורת עם Chromecast.

en: The rate control method to use when encoding. Can be one of 'cbr', 'vbr', 'qp', 'avbr'. 'qp' mode isn't supported for mpeg2.
he: שיטת בקרת הקצב לשימוש בעת קידוד. יכולה להיות כל אחת מבין ‚cbr’,‏ ‚vbr’,‏ ‚qp’,‏ ‚avbr’. מצב ‚qp’ לא נתמך ב־mpeg2.

en: The requested RTSP session could not be established.
he: לא ניתן להקים את מפגש ה־RTSP המבוקש.

en: The selected audio output device is exclusively in use by another program.
he: התקן פלט השמע הנבחר נמצא בשימושה הבלעדי של תכנית אחרת.

en: The selected digital tuner does not support the specified parameters.
    Please check the preferences.
he: המכוון הדיגיטלי הנבחר לא תומך במשתנים שסופקו.
    נא לבדוק את ההעדפות.

en: The size of the texture, in pixels.
he: גודל התבנית בפיקסלים.

en: The specified pixel resolution is forced (if both width and height are strictly positive).
he: רזולוציית הפיקסלים המסוימת אולצה (אם גם הרוחב וגם הגובה הם חיוביים בבירור).

en: The step size of the volume is adjustable using this option.
he: גודל הצעד של שינוי עצמת השמע ניתן לכוונון דרך אפשרות זו.

en: The stream will be created using default settings, for more advanced configuration, or to modify the default settings, select the button to the right: <i>Manage Streams</i>
he: התזרים ייווצר עם הגדרות ברירת המחדל, להגדרות מתקדמות או כדי לשנות את ההגדרות יש לבחור את הכפתור משמאל: <i>ניהול תזרימים</i>

en: The stream will run this duration (in seconds).
he: התזרים ירוץ למשך זמן זה (בשניות).

en: The stream will start at this position (in seconds).
he: התזרים יתחיל במיקום זה (בשניות).

en: The stream will stop at this position (in seconds).
he: התזרים ייעצר במיקום זה (בשניות).

en: The username of your last.fm account
he: שם המשתמש של החשבון שלך ב־last.fm

en: The volume can be recorded and automatically restored next time VLC is used.
he: ניתן לשמור ולשחזר את עצמת השמע בהפעלה הבאה של VLC אוטומטית.

en: The wallpaper mode allows you to display the video as the desktop background.
he: מצב תמונת הרקע מאפשר לך להציג את הווידאו בתור רקע שולחן העבודה.

en: The width of the effects video window, in pixels.
he: רוחב חלון האפקטים של הווידאו, בפיקסלים.

en: The width of the video window, in pixels.
he: רוחב חלון הווידאו בפיקסלים.

en: Theora video decoder
he: מפענח וידאו Theora

en: Theora video encoder
he: מקודד וידאו Theora

en: These options allow you to configure the interfaces used by VLC. You can select the main interface, additional interface modules, and define various related options.
he: האפשרויות הללו מאפשרות לך להגדיר את מנשקי המשתמש בהם נעשה שימוש על ידי VLC. ניתן לבחור את המנשק הראשי, מודלים של מנשקים נוספים, ולהגדיר מגוון אפשרויות שונות.

en: These options allow you to modify the behavior of the audio subsystem, and to add audio filters which can be used for post processing or visual effects (spectrum analyzer, etc.). Enable these filters here, and configure them in the "audio filters" modules section.
he: אפשרויות אלו מאפשרות לך לשנות את התנהגות תת־מערכת השמע ולהוסיף מסנני שמע שניתן להשתמש בהם לעיבוד או לאפקטים חזותיים (נתח תדרים, וכו׳). ניתן להפעיל את המסננים האלה כאן ולהגדיר אותם בסעיף המודולים „מסנני שמע”.

en: These options allow you to modify the behavior of the input subsystem, such as the DVD or VCD device, the network interface settings or the subtitle channel.
he: אפשרויות אלה מאפשרות לך לשנות את ההתנהגות של תת־מערכת הקלט, כגון התקני ה־DVD או ה־VCD, הגדרות מנשק הרשת או ערוץ הכתוביות.

en: These options allow you to modify the behavior of the video output subsystem. You can for example enable video filters (deinterlacing, image adjusting, etc.). Enable these filters here and configure them in the "video filters" modules section. You can also set many miscellaneous video options.
he: אפשרויות אלו מאפשרות לך לשנות את התנהגות תת־מערכת פלט הווידאו. ניתן למשל להפעיל מסנני וידאו (ביטול שזירה, התאמת תמונה וכו׳). את המסננים האלה ניתן להפעיל כאן ולהגדיר אותם בסעיף המודולים „מסנני וידאו”. אפשר גם להגדיר מגוון אפשרויות וידאו שונות.

en: These options allow you to select default modules. Leave these alone unless you really know what you are doing.
he: אפשרויות אלו מאפשרות לך לבחור את מודולי ברירת המחדל. עדיף לא לגעת בזה אם לא ברור לך לחלוטין מה המשמעות של זה.

en: These options allow you to set default global options for the stream output subsystem.
he: אפשרויות אלו מאפשרות לך להגדיר את אפשרויות ברירת המחדל הגלובליות עבור תת־מערכות פלט תזרים.

en: These options define the behavior of the playlist. Some of them can be overridden in the playlist dialog box.
he: אפשרויות אלו מגדירות את התנהגות רשימת הנגינה. את חלקן ניתן לדרוס בתיבת רשימת הנגינה.

en: These settings are the global VLC key bindings, known as "hotkeys".
he: הגדרות אלו הן צירופי המקשים הגלובליים של VLC הידועים בשם „מקשי קיצור“.

en: Thick
he: עבה

en: Thin
he: דק

en: This Blu-ray Disc needs a library for AACS decoding, and your system does not have it.
he: תקליטור ה־Blu-Ray צריך ספרייה לטובת פענוח AACS ואין אותה במערכת שלך.

en: This Blu-ray Disc needs a library for BD+ decoding, and your system does not have it.
he: תקליטור ה־Blu-Ray צריך ספרייה לטובת פענוח BD+‎ ואין אותה במערכת שלך.

en: This Blu-ray disc requires Java for menus support.%s
    The disc will be played without menus.
he: תקליטור Blu-ray זה דורש Java לטובת תמיכה בתפריטים. %s
    התקליטור יופעל ללא תפריטים.

en: This X.509 certicate file (PEM format) is used for server-side TLS. On OS X, the string is used as a label to search the certificate in the keychain.
he: קובץ אישור X.509 זה (מבנה קובץ PEM) משמש ל־TLS מצד השרת. ב־OS X, המחרוזת משמשת כתווית לחיפוש האישור במחזיק המפתחות.

en: This addon has been installed manually. VLC can't manage it by itself.
he: תוספת זו הותקנה ידנית, ל־VLC אין אפשרות לנהל אותה עצמאית.

en: This adds audio post processing filters, to modify the sound rendering.
he: אפשרות זו מוסיפה מסנני עיבוד מאוחרים, כדי לשנות את אופן עיבוד השמע.

en: This adds post-processing filters to enhance the picture quality, for instance deinterlacing, or distort the video.
he: אפשרות זו מוסיפה מסננים שלאחר העיבוד כדי לשפר את איכות התמונה, למשל: יישור פסים או עיוות הווידאו.

en: This adds so-called "subpicture filters". These filter subpictures created by subtitle decoders or other subpictures sources.
he: מוסיף משהו שנקרא „מסנני תת־תמונה”. מסנני תת־התמונה האלה נוצרו על ידי מפענחים או מקורות תת־תמונה אחרים.

en: This adds so-called "subpicture sources". These filters overlay some images or text over the video (like a logo, arbitrary text, ...).
he: תוסף זה מוסיף „מקורות תמונות” כביכול. מסננים אלו מסתירים חלקים מהסרטון בתמונות או בטקסט (כגון לוגו, טקסט שרירותי וכו׳).

en: This adds video splitters like clone or wall
he: תכונה זו תוסיף מפצלי וידאו כגון שכפול או קיר

en: This adds visualization modules (spectrum analyzer, etc.).
he: פעולה זו מוסיפה מודולי מחזה (מנתח טווח שמע וכו׳)

en: This allow you to configure the initial caching amount for stream output muxer. This value should be set in milliseconds.
he: מאפשר לך להגדיר את כמות השמירה הראשונית במטמון למרבב פלט התזרים. יש להגדיר את הערך הזה במילישניות.

en: This allows playing audio at lower or higher speed without affecting the audio pitch
he: מאפשר לנגן שמע במהירות גבוהה או נמוכה יותר מבלי להשפיע על גובה הצליל

en: This allows proper handling of HDTV-1080 video format even if broken encoder incorrectly sets height to 1088 lines. You should only disable this option if your video has a non-standard format requiring all 1088 lines.
he: מאפשר טיפול הולם בתצורת וידאו HDTV-1080 אפילו אם מקודד פגום מגדיר את הגובה ל־1088 שורות בטעות. עליך להשבית את האפשרות הזאת רק אם לווידאו שלך יש תצורה בלתי תקנית שדורשת 1088 שורות.

en: This allows you to add overlays (also known as "subpictures") on the transcoded video stream. The subpictures produced by the filters will be overlayed directly onto the video. You can specify a colon-separated list of subpicture modules.
he: מאפשר לך להוסיף שכבות על (מוכרות גם בשם „תת־תמונות”) בתזרים הווידאו המותמר. תת־התמונות שמופקות על ידי המסננים יעלו ישירות על הווידאו כשכבת על. אפשר לציין רשימה של מודולי תת־תמונה עם פסיקים ביניהם.

en: This allows you to change the default target level (89 dB) for stream with replay gain information
he: מאפשר לך לשנות את דרגת היעד כברירת מחדל (89 דציבלים) עם פרטים על איזון עוצמת השמע

en: This allows you to define playlist bookmarks.
he: בחירה זו מאפשרת לך להגדיר סימניות ברשימת הנגינה.

en: This allows you to force an access module. You can use it if the correct access is not automatically detected. You should not set this as a global option unless you really know what you are doing.
he: הגדרה זו מאפשרת לך לאלץ מודול גישה. ניתן להשתמש בו אם הגישה האוטומטית לא מזוהה אוטומטית. כדאי להגדיר זאת כאפשרות כללית אלמלא ידוע לך מה מעשיך.

en: This allows you to play from several inputs at the same time. This feature is experimental, not all formats are supported. Use a '#' separated list of inputs.
he: אפשרות זו מאפשרת לך לנגן ממספר ערוצי קלט בו זמנית. תכונה זו הנה נסיונית, לא כל התבניות נתמכות. יש להשתמש ברשימת ערוצי קלט המופרדת ב־'#'.

en: This allows you to remotely synchronise clocks for server and client. The detailed settings are available in Advanced / Network Sync.
he: אפשרות זו מאפשרת לך לסנכרן מרחוק את השעונים בין השרת ללקוח. ההגדרות המפורטות זמינות תחת מתקדם / סנכרון רשת.

en: This allows you to select a list of encoders that VLC will use in priority.
he: מאפשר לך לבחור רשימה של מקודדים בהם ייעשה שימוש ב־VLC לפי עדיפות.

en: This allows you to set the resolution of the Goom display (bigger resolution will be prettier but more CPU intensive).
he: מאפשר לך להגדיר את הרזולוציה של התצוגה של Goom (רזולוציה גדולה יותר תהיה יפה יותר אך תאמץ את המעבד יותר).

en: This allows you to specify a category for the session, that will be announced if you choose to use SAP.
he: מאפשר לך לציין קטגוריה להפעלה, היא תוכרז אם ייעשה שימוש ב־SAP.

en: This allows you to specify the base port for the RTP streaming.
he: הגדרה זו מאפשרת לציין את פתחת הבסיס להזרמת RTP.

en: This allows you to specify the default audio port for the RTP streaming.
he: הגדרה זו מאפשרת לציין את פתחת השמע כברירת מחדל להזרמת RTP.

en: This allows you to specify the default video port for the RTP streaming.
he: הגדרה זו מאפשרת לציין את פתחת הווידאו כברירת מחדל להזרמת RTP.

en: This avoids flooding the message log with debug output from the video output synchronization mechanism.
he: אפשרות זו מונעת את הצפת יומן ההודעות עם פלט ניפוי שגיאות ממנגנון סנגרון פלט הווידאו.

en: This combination is already taken by "%@".
he: בצירוף זה כבר נעשה שימוש לטובת „%@“.

en: This defines the address the RTSP server will listen on, along with the base path of the RTSP VOD media. Syntax is address/path. By default, the server will listen on any local IP address. Specify an IP address (e.g. ::1 or 127.0.0.1) or a host name (e.g. localhost) to restrict them to a specific network interface.
he: מגדיר את הכתובת ששרת ה־RTSP יאזין דרכה, בנוסף לנתיב הבסיסי של מדיית RTSP VOD. התחביר הוא כתובת/נתיב. כברירת מחדל, השרת יאזין לכתובת IP מקומית כלשהי. יש לציין כתובת IP (למשל: ‎::1 או 127.0.0.1) או שם מארח (למשל: localhost) כדי להגדיר אותם למתאם רשת מסוים.

en: This defines the playback speed (nominal speed is 1.0).
he: אפשרות זו מגדירה את מהירות הנגינה (המהירות הנקובה היא 1.0).

en: This delays the audio output. The delay must be given in milliseconds. This can be handy if you notice a lag between the video and the audio.
he: אפשרות זו משהה את פלט השמע. משך ההשהייה חייב להיות במילישניות. אפשרות זו יכולה להועיל במקרה שיש הפרש בין הווידאו והשמע.

en: This determines how fuzzy subtitle and movie filename matching will be. Options are:
    0 = no subtitles autodetected
    1 = any subtitle file
    2 = any subtitle file containing the movie name
    3 = subtitle file matching the movie name with additional chars
    4 = subtitle file matching the movie name exactly
he: כאן ניתן לקבוע עד כמה ההתאמה בין שמות הקבצים של הסרט והכתוביות תהיה קשיחה. האפשרויות הן:
    0 = לא זוהו כתוביות אוטומטית
    1 = כל קובץ כתוביות
    2 = כל קובץ כתוביות שמכיל את שם הסרט
    3 = קובץ כתוביות שמכיל את שם הסרט עם כמה תווים נספחים
    4 = קובץ כתוביות שתואם את שם הסרט במדויק

en: This display the resulting media, but can slow things down.
he: מציג את פלט המדיה אבל עשוי להאט את הפעילות.

en: This drops frames that are late (arrive to the video output after their intended display date).
he: אפשרות זו משמיטה את השקופיות שמאחרות (מגיעות אל פלט הווידאו לאחר מועד ההצגה המיועד שלהן).

en: This effect gives you the feeling that you are standing in a room with a complete 7.1 speaker set when using only a headphone, providing a more realistic sound experience. It should also be more comfortable and less tiring when listening to music for long periods of time.
    It works with any source format from mono to 7.1.
he: אפקט זה מעניק את התחושה של עמידה בחדר עם מערכת רמקולים 7.1 על אף השימוש באזניות בלבד, מה שמספק חווית שמע יותר אמתית. אמור להיות נוח יותר ומעייף פחות בעת האזנה למוזיקה במשך זמן ממושך.
    עובד עם כל תצורת קלט החל ממונו ועד 7.1.

en: This enables VLC hotkeys from the (non-embedded) video window.
he: אפשרות זו מאפשרת להשתמש במקשי הקיצור של VLC מחלון הווידאו (שאינו מוטמע).

en: This enables automatic detection of UTF-8 encoding within subtitle files.
he: מצב זה מפעיל זיהוי אוטומטי של קידוד UTF-8 בשמות קובצי הכתוביות.

en: This enables colorization of the messages sent to the console. Your terminal needs Linux color support for this to work.
he: תכונה זו מאפשרת את צביעת ההודעות שנשלחות למסוף. לתכנית המסוף שלך צריכה להיות תמיכה בלינוקס כדי שהתכונה תפעל.

en: This enables handling of mouse clicks on the video.
he: אפשרות זו מטפלת בלחיצות עכבר על הווידאו.

en: This forces the cropping of the source video. Accepted formats are x:y (4:3, 16:9, etc.) expressing the global image aspect.
he: מאלץ חיתוך של הווידאו במקור. התצורות המקובלות הן x:y ‏(4:3, 16:9 וכו׳) המבטאים את יחס התמונה הגלובלי.

en: This forces the monitor aspect ratio. Most monitors have square pixels (1:1). If you have a 16:9 screen, you might need to change this to 4:3 in order to keep proportions.
he: תכונה זו מקבעת את יחס התצוגה. לרוב הצגים יש יחס תצוגה ישיר (1:1). אם יש לך מסך מסוג 16:9, יכול להיות שיהיה עליך להחליף ל־4:3 כדי לשמור על היחס.

en: This forces the source aspect ratio. For instance, some DVDs claim to be 16:9 while they are actually 4:3. This can also be used as a hint for VLC when a movie does not have aspect ratio information. Accepted formats are x:y (4:3, 16:9, etc.) expressing the global image aspect, or a float value (1.25, 1.3333, etc.) expressing pixel squareness.
he: אוכף את יחס גובה־רוחב של המקור. למשל, חלק מתקליטורי ה־DVD טוענים שהם 16:9 כאשר בפועל הם 4:3. אפשר גם להשתמש בזה כרמז ל־VLC כשלסרט אין פרטי יחס גובה־רוחב. התבניות המתאימות לכאן הן x:y ‏(4:3,‏ 16:9 וכן הלאה) שמבטאות את יחס התמונה הכולל או שבר עשרוני (1.25, 1.3333 וכן הלאה) שמבטאים את ריבועיות הפיקסלים.

en: This is VLC's default interface, with a native look and feel.
he: זהו מנשק ברירת המחדל של VLC, בעל מראה ותחושה מקוריים.

en: This is VLC's skinnable interface. You can download other skins at
he: זהו מנשק ה־VLC הניתן לעיצוב. ניתן להוריד ערכות עיצוב אחרות ב

en: This is a legacy entry to let you configure access output modules
he: זו רשומה ותיקה כדי לאפשר לך להגדיר מודולים של פלט גישה

en: This is a legacy entry to let you configure mux modules
he: זוהי רשומה ישנה שמאפשרת לך להגדיר מודולי ריבוב

en: This is the TCP port on which this interface will listen. It defaults to 4212.
he: זו פתחת ה־TCP שבה יאזין המנשק הזה. ברירת המחדל היא 4212.

en: This is the audio codec that will be used.
he: זה מפענח השמע שבו ייעשה שימוש.

en: This is the audio encoder module that will be used (and its associated options).
he: זה מודול קידוד השמע שבו ייעשה שימוש (לרבות האפשרויות המשויכות אליו).

en: This is the audio output method used by VLC. The default behavior is to automatically select the best method available.
he: זוהי שיטת פלט השמע שמשמשת את VLC. התנהגות ברירת המחדל היא לבחור אוטומטית את השיטה הזמינה הטובה ביותר.

en: This is the certificate presented by %s:
    %s
    
    If in doubt, abort now.
he: זה האישור שהוצג על ידי %s:
    %s
    
    במקרה של ספק, לעצור כאן.

en: This is the default Audio CD device to use.
he: זהו התקן התקליטורים לשימוש כברירת מחדל.

en: This is the default Audio CD drive (or file) to use. Don't forget the colon after the drive letter (e.g. D:)
he: זה כונן (או קובץ) כונן תקליטורי השמע לשימוש כברירת מחדל. לא לשכוח את הנקודתיים אחרי אות הכונן (למשל D:‎)

en: This is the default DVD device to use.
he: זהו התקן ה־DVD לשימוש כברירת מחדל.

en: This is the default DVD drive (or file) to use. Don't forget the colon after the drive letter (e.g. D:)
he: זהו כונן (או קובץ)  ה־DVD כברירת המחדל בו ייעשה שימוש. נא לא לשכוח את הנקודתיים לאחר אות הכונן (למשל D:‎)

en: This is the default VCD device to use.
he: זהו התקן ה־VCD לשימוש כברירת מחדל.

en: This is the default VCD drive (or file) to use. Don't forget the colon after the drive letter (e.g. D:)
he: זה כונן (או קובץ) כונן תקליטורי הווידאו (VCD) לשימוש כברירת מחדל. לא לשכוח את הנקודתיים אחרי אות הכונן (למשל D:‎)

en: This is the default muxer method that will be used.
he: שיטת הריבוב לשימוש כברירת מחדל.

en: This is the default output URI.
he: זו כתובת הפלט המלאה כברירת מחדל.

en: This is the default output access method that will be used.
he: זו שיטת גישת הפלט כברירת המחדל בה ייעשה שימוש.

en: This is the default size of the fonts that will be rendered on the video. If set to something different than 0 this option will override the relative font size.
he: זה גודל ברירת המחדל של גופנים שיעובדו על הווידאו. אם זה מוגדר למשהו שאינו 0 האפשרות הזאת תדרוס את גודל הגופן היחסי.

en: This is the desired frame rate when playing raw video streams. In the form 30000/1001 or 29.97
he: זה קצב התמוניות הרצוי בעת ניגון תזרימי וידאו גולמיים. בצורה 30000/1001 או 29.97

en: This is the frame rate used as a fallback when playing MPEG video elementary streams.
he: זה קצב התמוניות שמשמש כברירת מחדל בניגון תזרימי MPEG בסיסיים

en: This is the hop limit (also known as "Time-To-Live" or TTL) of the multicast packets sent by the stream output (-1 = use operating system built-in default).
he: זו מגבלת הדילוגים (מוכרת גם בשם „Time-To-Live” או TTL) של מנות השידור הרוחבי (multicast) שנשלחות על ידי פלט התזרים (‎-1 = להשתמש בברירת המחדל המובנית של המערכת).

en: This is the host on which the interface will listen. It defaults to all network interfaces (0.0.0.0). If you want this interface to be available only on the local machine, enter "127.0.0.1".
he: זה המארח אליו יאזין המנשק. ברירת המחדל היא כל המנשקים (0.0.0.0). כדי שהמנשק הזה יהיה זמין רק למכונה המקומית, יש להקליד „127.0.0.1”.

en: This is the language of the audio stream.
he: זאת שפת תזרים השמע.

en: This is the main interface used by VLC. The default behavior is to automatically select the best module available.
he: זהו מנשק המשתמש הראשי בו נעשה שימוש ע״י VLC. ההתנהגות הטבעית היא לבחור באופן אוטומטי את המודול הטוב ביותר הזמין.

en: This is the maximum application-layer packet size that can be transmitted over the network (in bytes).
he: זהו גודל המנה המירבי שניתן להעביר בשכבת היישום על גבי הרשת (בבתים).

en: This is the maximum size in bytes of the temporary files that will be used to store the timeshifted streams.
he: זה הגודל המרבי בבתים של הקבצים הזמניים שישמשו לאחסון התזרימים שעוכבו.

en: This is the muxer that will be used for audio.
he: זה המרבב בו יעשה שימוש עבור שמע.

en: This is the muxer that will be used for video.
he: זה המרבב בו יעשה שימוש עבור וידאו.

en: This is the output URI that will be used for audio.
he: זו כתובת הפלט המלאה שתשמש לשמע.

en: This is the output URI that will be used for video.
he: זו כתובת הפלט המלאה שתשמש לווידאו.

en: This is the output URL that will be used.
he: זוהי כתובת הפלט בה ייעשה שימוש.

en: This is the output access method that will be used for audio.
he: זו שיטת גישת הפלט שבה יעשה שימוש לשמע.

en: This is the output access method that will be used for video.
he: זו שיטת גישת הפלט שבה יעשה שימוש לווידאו.

en: This is the relative default size of the fonts that will be rendered on the video. If absolute font size is set, relative size will be overridden.
he: זה גודל ברירת המחדל היחסי של הגופנים שיעובדו על הווידאו. אם מוגדר גודל גופן מוחלט, גודל גופן יחסי יידרס.

en: This is the subtitle codec that will be used.
he: זה מפענח הכתוביות שיהיה בשימוש.

en: This is the subtitle encoder module that will be used (and its associated options).
he: זה הוא מודול קידוד הכתוביות בוא יעשה שימוש (לרבות האפשרויות המשויכות אליו).

en: This is the the video output method used by VLC. The default behavior is to automatically select the best method available.
he: זוהי שיטת פלט הווידאו שמשמשת את VLC. התנהגות ברירת המחדל היא לבחור אוטומטית את השיטה הזמינה הטובה ביותר.

en: This is the verbosity level (0=only errors and standard messages, 1=warnings, 2=debug).
he: זוהי רמת הפלט של הודעות מערכת (0=שגיאות והודעות רגילות בלבד, 1=אזהרות, 2=הודעות ניפוי: debug)

en: This is the video codec that will be used.
he: זה מפענח הווידאו בו ייעשה שימוש.

en: This is the video encoder module that will be used (and its associated options).
he: זה מודול הצפנת הווידאו שבו ייעשה שימוש (על האפשרויות המשויכות לו).

en: This limits the maximum number of clients that can connect to the RTSP VOD. 0 means no limit.
he: מגביל את כמות הלקוחות המרבית שיכולים להתחבר לווידאו לפי דרישה של RTSP. המשמעות של 0 היא ללא הגבלה.

en: This linear gain will be applied in software.
he: ההגברה הקווית תוחל דרך התכנה.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via HTTP.
he: מודול זה מזרים את התוכן המותמר לרשת באמצעות HTTP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via RTP.
he: מודול זה מזרים את התוכן המותמר לרשת באמצעות RTP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via RTSP.
he: מודול זה מזרים את התוכן המותמר לרשת באמצעות RTSP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via UDP.
he: מודול זה מזרים את התוכן המותמר לרשת באמצעות UDP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via the mms protocol.
he: מודול זה מזרים את התוכן המותמר לרשת באמצעות הפרוטוקול mms.

en: This module outputs the transcoded stream to an Icecast server.
he: מודול זה מזרים את התוכן המותמר לשרת Icecast.

en: This module writes the transcoded stream to a file.
he: מודול זה כותב את התזרים המותמר לקובץ.

en: This muxer is missing. Using this profile will fail
he: מרבב זה חסר. השימוש בפרופיל זה ייכשל

en: This muxer is not provided directly by VLC: It could be missing.
he: מרבב זה אינו מסופק ישירות על ידי VLC: יכול להיות שהוא חסר.

en: This option adds an offset (positive or negative) to VLC default priorities. You can use it to tune VLC priority against other programs, or against other VLC instances.
he: אפשרות זו מוסיפה היסט (חיובי או שלילי) לעדיפויות ברירת המחדל של VLC. ניתן להשתמש בה כדי לכוון את העדיפות של VLC מול תכניות אחרות או מול עותקים אחרים של VLC.

en: This option allows the interface to be raised automatically when a video/audio playback starts, or never.
he: אפשרות זו מאפשרת למנשק לקום כאשר מתחילה נגינה של שמע/וידאו או אף פעם.

en: This option allows the interface to change its icon on various occasions.
he: אפשרות זו מאפשרת למנשק לשנות את הסמל במגוון מאורעות.

en: This option allows you to set the title according to what's being played<br>$a: Artist<br>$b: Album<br>$c: Copyright<br>$t: Title<br>$g: Genre<br>$n: Track num<br>$p: Now playing<br>$A: Date<br>$D: Duration<br>$Z: "Now playing" (Fall back on Title - Artist)
he: אפשרות זו מאפשרת לך להגדיר את הכותרת בהתאם למה שמתנגן <br>$a: אמן<br>$b: אלבום<br>$c: זכויות יוצרים<br>$t: כותרת<br>$g: סגנון<br>$n: מס׳ רצועה<br>$p: מתנגן כעת<br>$A: תאריך<br>$D: משך<br>$Z: „מתנגן כעת” (נסיגה למצב כותרת - אמן)

en: This option allows you to specify the directory the ncurses filebrowser will show you initially.
he: אפשרות זו תאפשר לך לציין את התיקייה שיציג סייר הקבצים ncurses עם הפעלתו.

en: This option can be used to alter the way VLC selects its codecs (decompression methods). Only advanced users should alter this option as it can break playback of all your streams.
he: ניתן להשתמש באפשרות זו כדי לשנות את הדרך בה נבחרים המפענחים (שיטות פריסת נתונים) של VLC על ידי היישום. רק משתמשים מתקדמים אמורים לשנות את האפשרות הזאת כיוון שהיא יכול לפגום בנגינה של כל התזרימים שלך.

en: This option is useful if you want to lower the latency when reading a stream
he: אפשרות זו שימושית אם מעניין אותך לצמצם את ההמתנה בעת קריאת תזרים.

en: This option selects a stereo to mono downmix algorithm that is used in the headphone channel mixer. It gives the effect of standing in a room full of speakers.
he: אפשרות זו בוחרת אלגוריתם ערבול תחתי להמרת סטריאו למונו שמשמש את מערבל הערוצים באוזניות. כתוצאה מכך מתקבל האפקט של עמידה בחדר מלא ברמקולים.

en: This option should be used when the audio output can't negotiate S/PDIF support.
he: יש להשתמש באפשרות זו רק כאשר לפלט השמע אין אפשרות לנהל משא ומתן על תמיכה ב־S/PDIF.

en: This overrides the channel. Measured in Hz.
he: אפשרות זו דורסת את הגדרות הערוץ. נמדדת במגהרץ.

en: This private key file (PEM format) is used for server-side TLS.
he: קובץ מפתח פרטי זה (מבנה קובץ PEM) משמש ל־TLS מצד השרת.

en: This program comes with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
    You may redistribute it under the terms of the GNU General Public License;
    see the file named COPYING for details.
    Written by the VideoLAN team; see the AUTHORS file.
he: תכנה זו מופצת ללא שום אחריות, עד לרמה המותרת על פי חוק.
    שמורה לך הזכות להפיץ אותה תחת תנאי הרישיון הציבורי הכללי של GNU;
    יש לעיין בקובץ בשם COPYING לקבלת פרטים נוספים.
    פותח על ידי צוות VideoLAN; ניתן לעיין בקובץ AUTHORS.

en: This renders the font using "paletized YUV". This option is only needed if you want to encode into DVB subtitles
he: מעבד את הגופן באמצעות „YUV לפי ערכת צבע (paletized)”. האפשרות הזאת נחוצה רק לשם קידוד לכתוביות DVB.

en: This selects which transport protocol to use for RTP.
he: הגדרה זו בוחרת את פרוטוקול התעבורה לשימוש עבור RTP.

en: This sends and receives RTCP packet multiplexed over the same port as RTP packets.
he: אפשרות זו תאפשר שליחה וקבלה של מנות RTCP מרובבות על גבי אותה הפתחה כמו מנות ה־RTP.

en: This sets the HTTP port of the local server used to stream the media to the Chromecast.
he: תצורה זו מגדירה את פתחת ה־HTTP של השרת המקומי שמשמש להזרמת המדיה אל ה־Chromecast.

en: This setting cannot be changed because the native fullscreen mode is enabled.
he: לא ניתן לשנות הגדרה זו כיוון ששימוש במצב המסך המלא הטבעי פעיל.

en: This specifies the height in pixels of the raw video stream.
he: מציין את הגובה של תזרים הווידאו הגולמי בפיקסלים.

en: This specifies the width in pixels of the raw video stream.
he: מציין את הרוחב של תזרים הווידאו הגולמי בפיקסלים.

en: This stream will always be opened at VLC startup.
he: זהו השדר הזורם אשר יפתח תמיד עם עליית VLC.

en: This will reset VLC media player's preferences.
    
    Note that VLC will restart during the process, so your current playlist will be emptied and eventual playback, streaming or transcoding activities will stop immediately.
    
    The Media Library will not be affected.
    
    Are you sure you want to continue?
he: פעולה זו תאפס את העדפות נגן המדיה VLC.
    
    נא לשים לב ש־VLC יופעל מחדש תוך כדי התהליך, לכן רשימת הנגינה הנוכחית תתרוקן ופעילויות נגינה, הזרמה או התמרה תיעצרנה מיידית.
    
    ספריית המדיה שלך לא תושפע מהפעולה.
    
    להמשיך?

en: This wizard will allow you to stream or convert your media for use locally, on your private network, or on the Internet.
    You should start by checking that source matches what you want your input to be and then press the "Next" button to continue.
he: אשף זה יאפשר לך להזרים או להמיר את המדיה שלך לשימוש מקומי, ברשת הפרטית שלך או דרך האינטרנט.
    עליך להתחיל ולבדוק שהמקור תואם למה שמעניין אותך שהקלט שלך יהיה ואז ללחוץ על הכפתור „הבא” כדי להמשיך.

en: Thrash Metal
he: ת׳ראש מטאל

en: Threads
he: תת־תהליכים

en: Threshold
he: סף

en: Threshold level
he: רמת סף

en: Tibetan
he: טיבטית

en: Ticker text
he: טקסט נגלל

en: Tigrinya
he: תיגרינית

en: Tiles Threads
he: תהליכוני אריחים

en: Time
he: זמן

en: Time Control
he: בקרת זמנים

en: Time Slider
he: גולל זמן

en: Time Synchronisation option for output. If true, stream will render as usual, else it will be rendered as fast as possible.
he: אפשרות סנכרון הזמן לפלט. אם אמת, התזרים יעובד כרגיל, אם לא הוא יעובד במהירות האפשרות.

en: Time Synchronized output
he: פלט עם סנכרון זמן

en: Time Toolbar
he: סרגל הזמנים

en: Time code
he: קוד זמן

en: Time window to use in ms
he: חלון זמן לשימוש במילישניות

en: Time:
he: זמן:

en: Timeout
he: תום זמן

en: Timeout (ms)
he: זמן קצוב (מילישניות)

en: Timeshift granularity
he: דיוק הזחת זמנים

en: Title
he: כותרת

en: Title %i%s
he: כותרת %i%s

en: Title display mode
he: מצב תצוגת כותרת

en: Title display mode. Default is 0 (hidden) if the feed has an image and feed images are enabled, 1 otherwise.
he: מצב תצוגת הכותרת. ברירת המחדל היא 0 (מוסתרת) אם להזנה יש תמונה ותמונות ההזנה פעילות, 1 בכל מצב אחר.

en: Title font
he: גופן הכותרת

en: Title metadata
he: זמן ההתחלה

en: Title to put in ASF comments.
he: כותרת להוספה להערות ב־ASF.

en: To Open a usual network stream (HTTP, RTSP, RTMP, MMS, FTP, etc.), just enter the URL in the field above. If you want to open a RTP or UDP stream, press the button below.
he: כדי לפתוח תזרימי רשת נפוצים (HTTP,‏ RTSP,‏ RTMP,‏ MMS,‏ FTP ועוד), עליך פשוט למלא את הכתובת בשדה שלהלן. כדי לפתוח תזרים RTP או UDP, יש ללחוץ על הכפתור שלהלן.

en: To stop the stream and resume normal controls, click the <i>Open Stream</i> button again.
he: כדי לעצור את התזרים ולהמשיך עם הפקדים הרגילים יש ללחוץ על הכפתור <i>פתיחת תזרים</i> שוב.

en: Toggle Normal/Loop/Repeat playlist modes
he: החלפה בין המצבים רגיל/לולאה/חזרה ברשימת הנגינה

en: Toggle Play/Pause
he: החלפה בין נגינה להשהיה

en: Toggle Transparency
he: החלפת מצב שקיפות

en: Toggle autoscaling
he: החלפת מצב שינוי גודל אוטומטי

en: Toggle deinterlacing
he: החלפת מצב ביטול שזירה

en: Toggle details
he: החלפת הצגת פרטים

en: Toggle playlist
he: החלפת מצב רשימת נגינה

en: Toggle random order playback
he: החלפת מצב סדר נגינה אקראי

en: Toggle subtitles
he: החלפת מצב הכתוביות

en: Toggle the video in fullscreen
he: לעבור בין מצב מסך מלא

en: Toggle wallpaper mode in video output
he: החלפת מצב רקע שולחן עבודה בפלט הווידאו

en: Toggle wallpaper mode in video output.
he: החלפת מצב רקע שולחן עבודה בפלט הווידאו.

en: Tonga (Tonga Islands)
he: טונגה (איי טונגה)

en: Tool
he: כלי

en: Tool&s
he: &כלים

en: Toolbar Elements
he: פריטים בסרגל הכלים

en: Toolbar position:
he: מיקום סרגל הכלים:

en: Toolbars Editor
he: עורך סרגלי הכלים

[ctx: Tooltip|Clear]
en: Clear
he: פינוי

[ctx: Tooltip|Mute]
en: Mute
he: השתקה

[ctx: Tooltip|Unmute]
en: Unmute
he: ביטול ההשתקה

en: Top
he: למעלה

en: Top 40
he: ה־40 המובילים

en: Top Center
he: למעלה במרכז

en: Top Left
he: למעלה משמאל

en: Top Menu
he: תפריט עליון

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top left corner X coordinate
he: ערך ה-X של הפינה השמאלית העליונה

en: Top left corner Y coordinate
he: קואורדינטת ה־Y של הפינה השמאלית העליונה

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Top-Left
he: שמאל למעלה

en: Top-Right
he: ימין למעלה

en: Total duration
he: משך כולל

en: Total height of the mosaic, in pixels.
he: הגובה הכולל של הפסיפס, בפיקסלים.

en: Total width of the mosaic, in pixels.
he: הרוחב הכולל של הפסיפס, בפיקסלים.

en: Total/Remaining time
he: הזמן שנותר/סך הכול

en: Track
he: רצועה

en: Track ID
he: קוד רצועה

en: Track Number
he: מספר רצועה

en: Track Synchronisation
he: סנכרון רצועות

en: Track Synchronization
he: סנכרון רצועות

en: Track number
he: רצועה מספר

en: Track settings
he: הגדרות רצועה

en: Tracks
he: רצועות

en: Tradeoff between stability and real time
he: פשרה בין יציבות לזמן אמת

en: Traditional Chinese (Big5)
he: סיני מסורתי (Big5)

en: Traditional Chinese Unix (EUC-TW)
he: סיני מסורתי יוניקס (EUC-TW)

en: Trailer
he: קדימון

en: Trance
he: טראנס

en: Transcode
he: התמרה

en: Transcode stream output
he: התמרת פלט תזרים

en: Transcoding Options
he: אפשרויות התמרה

en: Transcoding options
he: אפשרויות ההתמרה

en: Transfer compression level from 0 (none) to 9 (max)
he: רמת דחיסת תעבורה מ־0 (בלי) עד 9 (מרבית)

en: Transform
he: היפוך

en: Transform type
he: סוג ההתמרה

en: Transformation
he: התמרה

en: Transmission mode
he: מצב העברה

en: Transparency
he: שקיפות

en: Transparency mask
he: מסכת שקיפות

en: Transparency of the bargraph
he: שקיפות תרשים העמודות

en: Transparency of the default background color if the Kate stream does not specify a particular background color to use.
he: שקיפות כברירת מחדל של צבע הרקע אם תזרים ה־Kate לא מציין צבע רקע לשימוש.

en: Transparency of the default font color if the Kate stream does not specify a particular font color to use.
he: שקיפות ברירת המחדל לצבע הגופן אם תזרים ה־Kate אינו מציין צבע מסוים לשימוש.

en: Transparency of the mosaic foreground pictures. 0 means transparent, 255 opaque (default).
he: שקיפות תמונות החזית של הפסיפס. 0 זה שקוף, 255 אטום (ברירת מחדל).

en: Transparent
he: שקוף

en: Transport protocol
he: פרוטוקול תעבורה

en: Transport stream ID
he: מזהה תזרים תעבורה

en: Transpose
he: שחלוף

en: Treat as a pipe rather than as a file
he: להתייחס כ־pipe במקום כקובץ

en: Treble adjustment of the audio input.
he: כוונון טרבל של קלט השמע.

en: Treble level
he: רמת טרבל

en: Trellis RD quantization:
     - 0: disabled
     - 1: enabled only on the final encode of a MB
     - 2: enabled on all mode decisions
    This requires CABAC.
he: קוונוט Trellis RD:
     - 0: מושבת
     - 1: פעיל רק לקידוד סופי של MB (מקרובלוק)
     - 2: פעיל לכל בחירות המצב
    דורש CABAC (קידוד חשבוני בינרי מסתגל הקשר).

en: Tribal
he: שבטי

en: Trickplay Reverse
he: נגינה לאחור

en: Trigger button
he: כפתור הזנקה

en: Trigger button for mouse gestures.
he: כפתור גורם למחוות עכבר.

en: Trip-Hop
he: טריפ-הופ

en: Trust MPEG timestamps
he: להאמין לחותמות זמן של MPEG

en: Trust directory
he: תיקיית מהימנות

en: Trust the root certificates of Certificate Authorities stored in the operating system trust database to authenticate TLS sessions.
he: לתת אמון באישורי העל של רשויות האישורים שמאוחסנים במסד נתוני המהימנות של מערכת ההפעלה כדי לאמת הפעלות TLS.

en: Trust the root certificates of Certificate Authorities stored in the specified directory to authenticate TLS sessions.
he: לתת אמון באישורי העל של רשויות האישורים שמאוחסנים בתיקייה שצוינה כדי לאמת הפעלות TLS.

en: Try to use hardware acceleration for subtitle/OSD blending.
he: לנסות להשתמש בהאצת חומרה לערבול כתוביות/תצוגה על גבי המסך.

en: Tsonga
he: טסונגה

en: Tswana
he: טסואנה

en: Tuner
he: טיונר

en: Tuner Frequency
he: תדירות הטיונר

en: Tuner TV Channel
he: ערוץ טלוויזיה בטיונר

en: Tuner audio mono/stereo and track selection.
he: בחירת שמע מונו/סטריאו ורצועה.

en: Tuner card
he: כרטיס לכידה

en: Tuner country code
he: קוד המדינה של הטיונר

en: Tuner frequency in Hz or kHz (see debug output).
he: תדירות הטיונר בהרץ או בקילוהרץ (יש לעיין בפלט ניפוי השגיאות).

en: Tuner input type
he: סוג הקלט בטיונר

en: Tuner properties
he: מאפייני הטיונר

en: Tunnel RTSP and RTP over HTTP
he: העברה של RTSP ו־RTP בתעלה דרך HTTP

en: Turkish
he: טורקית

en: Turkish (ISO 8859-9)
he: טורקי (ISO 8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
he: טורקי (Windows-1254)

en: Turkmen
he: טורקמנית

en: Turn off all messages on the console.
he: כיבוי כל ההודעות במסוף

en: Turn off the MacBook keyboard backlight while a video is playing in fullscreen. Automatic brightness adjustment should be disabled in System Preferences.
he: כיבוי התאורה האחורית של המקלדת של MacBook בעת נגינת וידאו במסך מלא. התאמה אוטומטית של בהירות אמורה להיות כבויה בהעדפות המערכת.

en: Twi
he: טוִי

en: Two pass
he: שני מעברים

en: Type
he: סוג

en: Type:
he: סוג:

en: UDP Source timeout (sec)
he: תום זמן המתנה למקור UDP (שניות)

en: UDP input
he: קלט UDP

en: UDP receive buffer size (bytes)
he: גודל מטמון קבלת UDP (בבתים)

en: UDP stream output
he: פלט תזרים UDP

en: UDP timeout (in ms)
he: תפוגת זמן UDP (במילישניות)

en: UNIX socket command input
he: קלט פקודות משקע UNIX

en: URI
he: כתובת

en: URL
he: כתובת

en: URL description
he: תיאור הכתובת

en: URL metadata
he: נתוני העל של הכתובת

en: URL with information about the stream or your channel.
he: כתובת עם מידע על תזרים הערוץ שלך.

en: USF subtitles decoder
he: מפענח כתוביות USF

en: UTF-8 subtitle autodetection
he: זיהוי אוטומטי של כתוביות UTF-8

en: Uighur
he: אויגורית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Ukrainian (KOI8-U)
he: אוקראיני (KOI8-U)

en: Ulead DV audio decoder
he: מפענח השמע Ulead DV

en: Ultra-wideband (32kHz)
he: תדר אולטרא-רחב (32 קילוהרץ)

en: Un-Zoom
he: ביטול התקריב

en: Uncrop one pixel from the bottom of the video
he: ביטול חיתוך של פיקסל אחד מהחלק התחתון של הווידאו

en: Uncrop one pixel from the left of the video
he: ביטול חיתוך של פיקסל אחד מהחלק השמאלי של הווידאו

en: Uncrop one pixel from the right of the video
he: ביטול חיתוך של פיקסל אחד מהחלק הימני של הווידאו

en: Uncrop one pixel from the top of the video
he: ביטול חיתוך של פיקסל אחד מהחלק העליון של הווידאו

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Unidentified codec
he: מקודד בלתי מזוהה

en: Unified adaptive streaming for DASH/HLS
he: הזרמה מסתגלת מאוחדת ל־DASH/HLS

en: Uninstall
he: הסרה

en: Uninstall Windows Service
he: הסרת שירות של Windows

en: Uninstall the Service and exit.
he: להסיר את השירות ולצאת.

en: Unique network name in the System Tuning Spaces
he: שם ייחודי ברשת למרחבי כוונון המערכת

en: Universal (UTF-16)
he: אוניברסלי (UTF-16)

en: Universal (UTF-8)
he: אוניברסלי (UTF-8)

en: Universal (big endian UTF-16)
he: אוניברסלי (UTF-16 עם סיומת גדולה)

en: Universal (little endian UTF-16)
he: אוניברסלי (UTF-16 עם סיומת קטנה)

en: Universal Plug'n'Play
he: Plug'n'Play אוניברסלי

en: Universal, Chinese (GB18030)
he: אוניברסלי, סיני (GB18030)

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown Video
he: וידאו לא ידוע

en: Unknown category
he: קטגוריה לא מוכרת

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Unknown type
he: סוג לא מוכר

en: Unset
he: ללא הגדרה

en: Unspecified
he: לא צוין

en: Unspecified (0V)
he: לא צוין (0V)

en: Unsubscribe
he: ביטול הרישום

en: Unsubscribe from a podcast
he: ביטול המינוי להסכת

en: Untitled
he: ללא שם

en: Up
he: למעלה

en: Update
he: עדכון

en: Update VLC media player
he: עדכון הנגן VLC

en: Update the tree
he: עדכון העץ

en: Urdu
he: אורדו

en: Use Blu-ray menus. If disabled, the movie will start directly
he: שימוש בתפריטי Blu-ray. אם האפשרות מושבתת הסרט יתחיל מיידית

en: Use Core Text renderer
he: להשתמש במעבד הצגת טקסט של הליבה

en: Use Core Text renderer in the subtitle.
he: להשתמש במעבד הצגת טקסט של הליבה בכתוביות.

en: Use DecodeBin
he: להשתמש ב־DecodeBin

en: Use HDAPS, AMS, APPLESMC or UNIMOTION motion sensors to rotate the video
he: להשתמש בחיישני תנועה מסוג HDAPS,‏ AMS,‏ APPLESMC או UNIMOTION כדי להטות את הווידאו

en: Use Hardware decoders only
he: להשתמש במפענחי חומרה בלבד

en: Use NIT for scanning services
he: להשתמש ב־NIT לסריקת שירותים

en: Use QPUs for advanced HD deinterlacing.
he: להשתמש בעדכוני סבירות עץ רביעים (QPUs) לביטול שזירה מתקדם באיכות גבוהה.

en: Use RTP over RTSP (TCP)
he: שימוש ב־RTP במקום ב־RTSP (TCP)

en: Use S/PDIF when available
he: יש להשתמש ב־S/PDIF כשניתן

en: Use Tiger for rendering
he: להשתמש ב־Tiger לעיבוד

en: Use VLC frequency bands
he: להשתמש בערוצי התדרים של VLC

en: Use Variable BitRate. Default is to use Constant BitRate (CBR).
he: להשתמש בקצב סיביות משתנה. ברירת המחדל היא להשתמש בקצב סיביות קבוע (CBR).

en: Use YUVP renderer
he: שימוש במפענח YUVP

en: Use a local picture as logo on the video
he: להשתמש בתמונה מקומית כלוגו על הווידאו

en: Use a plugins cache
he: שימוש במטמון תוספים

en: Use a plugins cache which will greatly improve the startup time of VLC.
he: שימוש במטמון תוספים שישפר באופן מהותי את זמן ההפעלה של VLC.

en: Use a skinned playlist
he: להשתמש ברשימת נגינה מעוצבת

en: Use a sub&title file
he: שימוש בקובץ &כתוביות

en: Use all visual optimizations that can worsen both PSNR and SSIM
he: להשתמש בכל המיטובים החזותיים שיכולים להרע גם את PSNR וגם את SSIM

en: Use an image's alpha channel as a transparency mask.
he: שימוש בערוץ השקיפות של התמונה כמסכת שקיפות.

en: Use assembler CPU optimizations.
he: שימוש בשיפורי אסמבלי למעבד.

en: Use chapter codecs found in the segment.
he: להשתמש במפענחי פרקים שנמצאים במקטע.

en: Use custom skin
he: שימוש במעטפת מותאמת אישית

en: Use float32 output
he: שימוש בפלט float32

en: Use fullrange instead of TV colorrange
he: להשתמש בטווח מלא במקום בטווח צבעים של טלוויזיה

en: Use hardware YUV->RGB conversions
he: שימוש בהמרות YUV->RGB באמצעות חומרה

en: Use hardware blending support
he: שימוש בתמיכה בערבול חומרה

en: Use input chroma unaltered
he: להשתמש בכרומה על הקלט ללא שינוי

en: Use keyframes
he: להשתמש בתמוניות מפתח

en: Use large text for list views
he: שימוש בטקסט גדול לתצוגות רשימה

en: Use media library
he: שימוש בספריית המדיה

en: Use motion sensors
he: שימוש בחיישני תנועה

en: Use native style
he: שימוש בסגנון הטבעי

en: Use only one instance when started from file manager
he: הפעלת מופע יחיד בלבד בעת הפעלה ממנהל קבצים

en: Use playlist options usually used to prevent ads skipping to detect ads and prevent adding them to the playlist.
he: להשתמש באפשרויות רשימת נגינה שבדרך כלל משמשות למנוע דילוג על פרסומות ולמנוע את הוספתן לרשימת הנגינה.

en: Use real-time mode suitable for being used as a master input and real-time input slaves.
he: שימוש במצב זמן אמת שמתאים לשימוש כמקור קלט ראשי וכמקורות קלט משניים בזמן אמת.

en: Use regular HTTP modules
he: להשתמש במודולים רגילים של HTTP

en: Use sequential numbers instead of timestamps
he: שימוש במספרים עוקבים במקום חותמות זמן

en: Use sequential numbers instead of timestamps for snapshot numbering
he: שימוש במספרים עוקבים במקום חותמות זמן למספור הצילומים

en: Use subtitle file
he: השתמש בקובץ כתוביות

en: Use system trust database
he: להשתמש במסד נתוני המהימנות של המערכת

en: Use the MPEG4 quantization matrix for MPEG2 encoding. This generally yields a better looking picture, while still retaining the compatibility with standard MPEG2 decoders.
he: להשתמש בטבלת קוונוט לקידוד MPEG2. בדרך כלל מייצר תמונה יפה יותר תוך שימור תאימות מול מפענחי MPEG2 תקניים.

en: Use the Metacube protocol. Needed for streaming to the Cubemap reflector.
he: להשתמש בפרוטוקול Metacube. נדרש לטובת הזרמה למשקף לצורת קובייה.

en: Use the VLC frequency bands. Otherwise, use the ISO Standard frequency bands.
he: להשתמש בערוצי התדרים של VLC. אם לא, להשתמש בערוצי התדרים לפי תקן ISO.

en: Use the complete preferences to configure custom caching values for each access module.
he: יש להשתמש בהגדרות המלאות כדי להגדיר ערכי שמירה במטמון עבור כל מודול גישה.

en: Use the native fullscreen mode
he: שימוש במצב המסך המלא הטבעי

en: Use this to disable packet recovery
he: יש להשתמש בזה כדי להשבית את שחזור מנות הנתונים

en: Use this when you know your stream is (or is not) encoded with Dolby Surround but fails to be detected as such. Even if the stream is not actually encoded with Dolby Surround, turning on this option might enhance your experience, especially when combined with the Headphone Channel Mixer.
he: יש להשתמש באפשרות הזאת כאשר ידוע לך שהתזרים שלך מקודד (או שלא) עם Dolby Surround אבל הוא לא מזוהה כך. אפילו אם התזרים לא מקודד עם Dolby Surround, הפעלת האפשרות הזאת עשויה לשפר את החוויה שלך, במיוחד בשילוב עם מערבל ערוצי האוזניות.

en: Use variable length codes instead, useful for very high bitrates
he: להשתמש בקודים משנים של אורכים במקום, שימושי לקצבי סיביות גבוהים מאוד

en: Use video buffers in system memory
he: שימוש באוגרי וידאו בזיכרון המערכת

en: User
he: משתמש

en: User agent
he: סוכן משתמש

en: User name to be used for connection to the SOCKS proxy.
he: שם המשתמש שישמש לחיבור דרך מתווך ה־SOCKS.

en: Username
he: שם משתמש

en: Username that will be requested to access the stream.
he: שם משתמש שיידרש כדי לגשת לתזרים.

en: Username that will be used for the connection, if no username is set in the URL.
he: שם משתמש שישמש לחיבור, אם לא מוגדר שם משתמש בכתובת.

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Uzbek
he: אוזבקית

en: V&iew
he: ת&צוגה

en: VA-API video decoder
he: מפענח וידאו VA-API

en: VA-API video decoder via DRM
he: מפענח וידאו VA-API דרך DRM

en: VAAPI filters
he: מסנני VAAPI

en: VBI & Teletext
he: VBI וטלטקסט

en: VBI and Teletext decoder
he: מקודד VBI וטלטקסט

en: VBI capture device
he: התקן לכידת VBI

en: VBR Quality
he: איכות VBR

en: VBR mode
he: מצב VBR

en: VBV buffer
he: מכלא VBV

en: VC1 video demuxer
he: מפלג וידאו VC1

en: VC2 Main Profile
he: פרופיל VC2 ראשי

en: VC2 Simple Profile
he: פרופיל VC2 פשוט

en: VCD device
he: התקן VCD

en: VCD input
he: קלט VCD

en: VDPAU adjust video filter
he: מסנן כוונון וידאו של VDPAU

en: VDPAU deinterlacing filter
he: מסנן ביטול שזירה VDPAU

en: VDPAU output
he: פלט VDPAU

en: VDPAU sharpen video filter
he: מסנן חידוד וידאו VDPAU

en: VDPAU surface conversions
he: המרות שטח של VDPAU

en: VDPAU video decoder
he: מפענח וידאו VDPAU

en: VDR Cut Marks
he: סימני חיתוך VDR

en: VDR recordings
he: הקלטות VDR

en: VHS movie
he: סרט בקלטת

en: VHS movie effect video filter
he: מסנן וידאו אפקט סרט בקלטת

en: VLC Debug Log (%s).txt
he: יומן ניפוי שגיאות של VLC (%s).txt

en: VLC can avoid creating window caption, frames, etc... around the video, giving a "minimal" window.
he: ניתן להגדיר את VLC כך שלא יופעלו מסביב כותרת חלון, שקופיות וכו׳, כך שנוצר חלון „נקי”

en: VLC can check online for album art and metadata to enrich your playback experience, e.g. by providing track information when playing Audio CDs. To provide this functionality, VLC will send information about your contents to trusted services in an anonymized form.
he: ל־VLC יש אפשרות לבדוק מול מקורות מקוונים האם יש עטיפה ונתוני על כדי להעשיר את חוויית הנגינה שלך, למשל על ידי אספקת פרטים בעת נגינת תקליטורי שמע. כדי לספק את היכולת הזאת, על VLC לשלוח מידע על התכנים שלך לשירותים מהימנים באופן אלמוני.

en: VLC can display a QR code linking to the mobile version of the web interface; the web address of the web interface of your VLC media player instance will be transmitted over the internet to the Google Image Charts web service to generate this QR code.
he: VLC יכול להציג קוד QR שמקשר לגירסה הניידת של מנשק הדפדפן, כתובת מנשק הדפדפן של עותק נגן ה־VLC שלך תועבר לאינטרנט לשירות Google Image Charts כדי לייצר את קוד ה־QR הזה.

en: VLC can display messages on the video. This is called OSD (On Screen Display).
he: באפשרות VLC להציג הודעות על גבי הווידאו. תכונה זו נקראת OSD (תצוגה על גבי המסך – On Screen Display).

en: VLC cannot open ANY capture device. Check the error log for details.
he: ל־VLC אין אפשרות לפתוח את אף אחד מהתקני הקלט. יש לעיין ביומן השגיאות לקבלת פרטים.

en: VLC cannot set the DVD's title. It possibly cannot decrypt the entire disc.
he: ל־VLC אין אפשרות להגדיר את כותרת ה־DVD. כנראה שאין אפשרות להצפין את כל התקליטור.

en: VLC could not connect to "%s:%d".
he: ל־VLC אין אפשרות להתחבר אל „%s:%d“.

en: VLC could not connect with the given server.
he: אין באפשרות VLC להתחבר לשרת הנתון.

en: VLC could not decode the format "%4.4s" (%s)
he: ל‏־VLC אין אפשרות לפענח את התבנית „%4.4s“‏ (%s)

en: VLC could not identify the audio or video codec
he: ל־VLC אין אפשרות לזהות את מקודד השמע או הווידאו

en: VLC could not open the %4.4s %s encoder.
he: ל־VLC אין אפשרות לפתוח את המקודד %4.4s %s.

en: VLC could not open the %s module.
he: אין באפשרות VLC לפתוח את המודול %s.

en: VLC could not open the decoder module.
he: ל־VLC לא הייתה אפשרות לפתוח את המודול המפענח.

en: VLC could not open the file "%s" (%s).
he: ל־VLC אין אפשרות לפתוח את הקובץ “%s„‏ (%s).

en: VLC could not read the file (%s).
he: ל־VLC אין אפשרות לקרוא את הקובץ (%s).

en: VLC could not read the file: %s
he: ל־VLC לא הייתה אפשרות לקרוא את הקובץ: %s

en: VLC failed to load the ASF header.
he: טעינת כותרת ה־ASF על ידי VLC נכשלה.

en: VLC is started from file association
he: VLC מופעל דרך קובץ משויך

en: VLC is unable to open the MRL '%s'. Check the log for details.
he: הכתובת הבאה לא נפתחה על ידי VLC '%s'. יש לעיין ביומן לקבלת פרטים.

en: VLC media playback
he: נגינת מדיה ב־VLC

en: VLC media player
he: נגן המדיה VLC

en: VLC media player - Web Interface
he: נגן המדיה VLC - מנשק דפדפן

en: VLC media player Help
he: עזרה לנגן המדיה VLC

en: VLC media player Help...
he: עזרה לנגן המדיה VLC...

en: VLC media player and VideoLAN are trademarks of the VideoLAN Association.
he: נגן הווידאו של VLC ו־VideoLAN הם סימני מסחר של התאגדות VideoLAN.

en: VLC media player updates
he: עדכוני נגן המדיה VLC

en: VLC normally uses Freetype for rendering, but this allows you to use svg for instance.
he: VLC על פי רוב עושה שימוש ב־Freetype לצורך עיבוד התמונה, אך אפשרות זו מאפשרת להשתמש ב־svg למשל.

en: VLC preferences
he: העדפות VLC

en: VLC skins website
he: אתר ערכות העיצוב של VLC

en: VLC version %s (%s)
he: גרסת ה־VLC היא %s (%s)

en: VLC was unable to save the meta data.
he: ל־VLC לא הייתה אפשרות לשמור את נתוני העל

en: VLC will keep playing the current playlist item.
he: VLC ימשיך לנגן את רשימת הנגינה הנוכחית.

en: VLC will keep playing the playlist indefinitely.
he: VLC ימשיך לנגן את רשימת הנגינה עד להודעה חדשה.

en: VLC will pause and resume supported music players on playback.
he: VLC ישהה וימשיך נגני מוזיקה נתמכים בזמן נגינה.

en: VLC will randomly play files in the playlist until interrupted.
he: VLC ינגן באופן אקראי קבצים מרשימת הנגינה עד להודעה חדשה.

en: VLC will start with just an icon in your taskbar.
he: VLC יופעל רק עם סמל בסרגל המשימות שלך.

en: VLC will store playback positions of the last 30 items you played. If you re-open one of those, playback will continue.
he: ב־VLC יאוחסנו מיקומי הנגינה של 30 הפריטים האחרונים שניגנת. במקרה של פתיחה מחודשת שלהם, הנגינה תמשיך מאותו המקום.

en: VLC's connection to the given server was rejected.
he: החיבור של VLC לשרת הנבחר נדחה.

en: VLC's implementation of Video On Demand
he: יישום של VLC ל-"וידאו בדרישה" (Video On Demand)

en: VLM Batch Commands
he: פקודות ריכוזיות של VLM

en: VLM conf (*.vlm);;All (*)
he: תצורת VLM (*.vlm);;הכול (*)

en: VLM configuration file
he: קובץ תצורת VLM

en: VLM configurator
he: תכנית ההגדרה של VLM

en: VNC Host
he: מארח VNC

en: VNC Password
he: סיסמת VNC

en: VNC Port
he: פתחת VNC

en: VNC client access
he: גישת לקוח VNC

en: VNC hostname or IP address.
he: שם מארח או כתובת IP של VNC

en: VNC password.
he: סיסמת VNC.

en: VNC poll interval
he: מרווח תשאול VNC

en: VNC polling
he: תשאול VNC

en: VNC port number.
he: מספר פתחה של VNC.

en: VOC demuxer
he: מפלג VOC

en: VOD:
he: ‫VOD:

en: VU meter
he: מד VU

en: Value to adjust dts by
he: ערך לכוון לפיו את ה־dts

en: Variance
he: השתנות

en: Various audio and video decoders/encoders delivered by the FFmpeg library. This includes (MS)MPEG4, DivX, SV1,H261, H263, H264, WMV, WMA, AAC, AMR, DV, MJPEG and other codecs
he: מגוון מפענחים/מקודדים שמסופקים כחלק מספריית FFmpeg. לרבות (MS)MPEG4,‏ DivX,‏ SV1,‏ H261,‏ H263,‏ H264,‏ WMV,‏ WMA,‏ AAC,‏ AMR,‏ DV,‏ MJPEG ושלל מקודדים נוספים.

en: Vendor
he: ספק

en: Verbosity
he: פירוט

en: Verbosity (0,1,2)
he: פלט של הודעות מערכת (0,1,2)

en: Version
he: גרסה

en: Version %1
he: גרסה %1

en: Vertical
he: אנכי

en: Vertical (13V)
he: אנכי (13V)

en: Vertical flip
he: היפוך אנכי

en: Very Low Definition (240 lines)
he: אבחנה נמוכה מאוד (240 שורות)

en: Very short backwards jump
he: קפיצה קצרה מאוד אחורה

en: Very short forward jump
he: קפיצה קצרה מאוד קדימה

en: Very short jump length
he: משך קפיצה קצרה מאוד

en: Very short jump length, in seconds.
he: משך קפיצה קצרה מאוד, בשניות.

en: Video
he: וידאו

en: Video &Track
he: רצועת &וידאו

en: Video Accelerated API filters
he: מסנני API מואץ וידאו

en: Video Auto Scaling
he: התאמת יחס וידאו אוטומטית

en: Video Effects
he: אפקטים של וידאו

en: Video Effects...
he: אפקטים של וידאו…

en: Video FPS
he: תמוניות לשנייה של וידאו

en: Video Files
he: קובצי וידאו

en: Video ID
he: מזהה וידאו

en: Video On Demand ( VOD )
he: וידאו לפי דרישה ( VOD )

en: Video Settings
he: הגדרות וידאו

en: Video Track
he: רצועת וידאו

en: Video X coordinate
he: קואורדינטת X של הווידאו

en: Video Y coordinate
he: קואורדינטת Y של הווידאו

en: Video alignment
he: יישור וידאו

en: Video bitrate
he: קצב סיביות הווידאו

en: Video capture
he: לכידת וידאו

en: Video capture (Video4Linux)
he: לכידת וידאו (Video4Linux)

en: Video capture controls (if supported by the device)
he: פקדי לכידת וידאו (אם נתמך ע״י ההתקן)

en: Video capture device
he: התקן לכידת וידאו

en: Video codec
he: מפענח וידאו

en: Video codecs
he: מקודדי ומפענחי וידאו

en: Video connection
he: חיבור וידאו

en: Video connection to use for DeckLink captures. Valid choices: sdi, hdmi, opticalsdi, component, composite, svideo. Leave blank for card default.
he: חיבור וידאו לשימוש ללכידות DeckLink. אפשרויות תקפות: sdi,‏ hdmi,‏ opticalsdi,‏ component,‏ composite,‏ svideo. להשאיר ריק לברירת מחדל.

en: Video cropping
he: חיתוך וידאו

en: Video cropping filter
he: מסנן חיתוך וידאו

en: Video device
he: התקן וידאו

en: Video device name
he: שם התקן וידאו

en: Video encoder
he: מקודד וידאו

en: Video encoder (using OpenMAX IL)
he: מקודד וידאו (באמצעות OpenMAX IL)

en: Video filter
he: מסנן וידאו

en: Video filter module
he: מודול לסינון וידאו

en: Video filters are used to process the video stream.
he: מסנני וידאו משמשים לעיבוד תזרים הווידאו.

en: Video filters will be applied to the video stream.
he: אפשר להחיל מסנני וידאו על תזרים הווידאו.

en: Video filters will be applied to the video streams (after overlays are applied). You can enter a colon-separated list of filters.
he: מסנני וידאו יחולו על תזרימי הווידאו (לאחר החלת שכבות העל). אפשר לציין רשימה של מסננים עם פסיקים ביניהם.

en: Video frame-rate
he: קצב התמונות של הווידאו

en: Video height
he: גובה וידאו

en: Video input
he: קלט וידאו

en: Video input chroma format
he: מבנה הכרומה של וידאו הקלט

en: Video input frame rate
he: קצב התמונות של קלט הווידאו

en: Video input pin
he: פין קלט וידאו

en: Video memory
he: זיכרון וידאו

en: Video memory buffer height.
he: גובה חוצץ זיכרון וידאו.

en: Video memory buffer width.
he: רוחב חוצץ זיכרון וידאו.

en: Video memory output
he: פלט זיכרון וידאו

en: Video mode
he: מצב הווידאו

en: Video output
he: פלט וידאו

en: Video output URL
he: כתובת פלט וידאו

en: Video output access method
he: שיטת גישה לפלט לווידאו

en: Video output module
he: מודול פלט הווידאו

en: Video output modules
he: מודולים של פלט וידאו

en: Video output muxer
he: מרבב פלט וידאו

en: Video output pin
he: פין פלט וידאו

en: Video port
he: פתחת וידאו

en: Video post processing filter
he: מסנן עיבוד מאוחר של הווידאו

en: Video quality post-processing level
he: רמת העיבוד המאוחר של איכות הווידאו

en: Video resolution
he: רזולוציית וידאו

en: Video scale
he: יחס וידאו

en: Video scaling
he: התאמת יחס וידאו

en: Video scaling factor
he: מקדם יחס וידאו

en: Video settings
he: הגדרות וידאו

en: Video size
he: גודל וידאו

en: Video snapshot directory (or filename)
he: תיקיית צילומי הווידאו (או שם הקובץ)

en: Video snapshot file prefix
he: קידומת קובצי צילומי הווידאו

en: Video snapshot format
he: סוג קובץ צילומי הווידאו

en: Video snapshot height
he: גובה צילום הווידאו

en: Video snapshot width
he: רוחב צילום הווידאו

en: Video snapshots
he: צילומי וידאו

en: Video splitter module
he: מודול פיצול וידאו

en: Video splitters separate the stream into multiple videos.
he: מפצלי וידאו מפרידים את התזרים למספר סרטונים.

en: Video standard
he: תקן וידאו

en: Video standard (Default, SECAM, PAL, or NTSC).
he: תקן הווידאו (אוטומטי, SECAM,‏ NTSC או PAL הנהוגה בישראל).

en: Video title
he: כותרת הווידאו

en: Video transformation filter
he: מסנן התמרת וידאו

en: Video width
he: רוחב וידאו

en: Video will be rendered with this Wayland display. If empty, the default display will be used.
he: החלון יעובד בתצוגת ה־Wayland הזו. אם הערך ריק, ייעשה שימוש בתצוגת ברירת המחדל.

en: Video will be rendered with this X11 display. If empty, the default display will be used.
he: הווידאו יעובד עם תצוגת ה־X11 הבאה. אם משתנה ריק, יעשה שימוש בתצוגת ברירת המחדל.

en: Video4Linux compressed A/V input
he: קלט וידאו/שמע דחוס עם Video4Linux

en: Video4Linux input
he: קלט Video4Linux

en: Video4Linux radio tuner
he: מתנד רדיו Video4Linux

en: VideoCore layer where the video is displayed.
he: שכבת VideoCore בה הסרטון מוצג.

en: VideoCore layer where the video is displayed. Subpictures are displayed directly above and a black background directly below.
he: שכבת VideoCore בה מוצג הסרטון. תת־תמונות מוצגות ישירות מעל ורקע שחור ישירות מתחת.

en: VideoLAN Website...
he: האתר של VideoLAN...

en: VideoToolbox video decoder
he: מפענח הווידאו VideoToolbox

en: Videolan.org's addons finder
he: מאתר תוספים של Videolan.org

en: Videolan.org's single archive addons finder
he: מאתר תוספות בארכיון בודד של Videolan.org

en: Vietnamese
he: וייטנאמית

en: Vietnamese (VISCII)
he: וייטנאמי (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
he: וייטנאמי (Windows-1258)

en: View
he: תצוגה

en: View certificate
he: צפייה באישור

[ctx: ViewPoint]
en: Field of view
he: שדה תצוגה

[ctx: ViewPoint]
en: Pitch
he: גובה הצליל

en: Visualization
he: אפקט חזותי

en: Visualization:
he: אפקט חזותי:

en: Visualizations
he: אפקטים חזותיים

en: Visualizations selector
he: בוחר האפקטים החזותיים

en: Vivid
he: חי

en: VoD server module
he: מודול שרת VoD

en: Vobsub subtitles parser
he: מפענח כתוביות Vobsub

en: Vocal
he: ווקאלי

en: Voice activity detection
he: זיהוי פעילות קולית

en: Volapuk
he: וולאפיק

en: Volume
he: עצמת שמע

en: Volume %ld%%
he: עצמת שמע %ld%%

en: Volume Down
he: הנמך עוצמה

en: Volume Mute
he: השתקת השמע

en: Volume Up
he: הגבר עוצמה

en: Volume control
he: בקרת עצמת השמע

en: Volume down
he: הנמכת העצמה

en: Volume normalizer
he: מנרמל שמע

en: Volume of the audio input.
he: העצמה של קלט השמע.

en: Volume up
he: הגברת העצמה

en: Volume will be controlled by the player, and not the <i>Main Controls</i>.
he: עצמת השמע תבוקר על ידי הנגן ולא באמצעות הפקדים הראשיים.

en: Volume: %i %%
he: עצמת שמע: %i %%

en: Vorbis audio decoder
he: מפענח שמע Vorbis

en: Vorbis audio encoder
he: מקודד שמע Vorbis

en: WAV demuxer
he: מפלג WAV

en: WAV muxer
he: מרבב WAV

en: WEBVTT decoder
he: מפענח WEBVTT

en: WEBVTT subtitles decoder
he: מפענח כתוביות WEBVTT

en: WEBVTT subtitles parser
he: מפרק כתוביות WEBVTT

en: WGL extension for OpenGL
he: הרחבת WGL ל־OpenGL

en: WL shell
he: מעטפת WL

en: WPL playlist import
he: מייבא רשימות השמעה מסוג WPL

en: Wait for I frame before toggling placeholder
he: יש להמתין לתמונית I בטרם החלפת מצב ממלא מקום

en: Wall
he: קיר

en: Wall video filter
he: מסנן קיר וידאו

en: Wallpaper
he: רקע

en: Warning
he: אזהרה

en: Warning: <b>%1</b> is already an application menu shortcut
he: אזהרה: <b>%1</b> הוא כבר קיצור בתפריט היישומים

en: Warning: this key or combination is already assigned to
he: אזהרה: מקש או צירוף מקשים זה כבר מוקצה לטובת

en: WarpOverlay!
he: WarpOverlay!‎

en: Water effect
he: אפקט מים

en: Wave
he: גל

en: WaveOut audio output
he: פלט שמע WaveOut

en: Waves
he: גלים

en: Wayland display
he: תצוגת Wayland

en: Wayland shared memory video output
he: פלט וידאו זיכרון משותף של Wayland

en: Wayland shell surface
he: שטח מעטפת Wayland

en: We just found an older version of VLC's preferences files.
he: נמצאה גרסה ישנה של קובצי העדפות של VLC.

en: Web
he: דפדפן

en: WebM video decoder
he: מפענח וידאו WebM

en: WebM video encoder
he: מצפין וידאו WebM

en: Website
he: אתר אינטרנט

en: Welsh
he: וולשית

en: Western European (IBM 00850)
he: מערב אירופי (IBM 00850)

en: Western European (Latin-9)
he: מערב אירופי (Latin-9)

en: Western European (Windows-1252)
he: מערב אירופי (Windows-1252)

en: Wet
he: רטוב

en: Wet mix
he: ערבול רטוב

en: When minimized
he: כשהתכנית ממוזערת

en: When passcode set, on this device only
he: כאשר מוגדרת מילת צופן, במכשיר זה בלבד

en: When possible, the input stream will be recorded instead of using the stream output module
he: כשאפשר, תזרים הקלט יוקלט במקום להשתמש במודול פלט התזרים

en: When set to 'no', this parameter is intended to give old skins a chance to play back video even though no video tag is implemented
he: כאשר מוגדר ל־‚no’ (לא), משתנה זה מיועד לתת הזדמנות למעטפות ישנות לנגן סרטונים אפילו כשאין תגית וידאו מוטמעת

en: When set, this VLC instance will act as the master clock for synchronization for clients listening
he: כאשר אפשרות זו מוגדרת, עותק זה של VLC יכהן בתור השעון הראשי לטובת סנכרון מול לקוחות מאזינים

en: When the SAP flow control is disabled, this lets you set the fixed interval between SAP announcements.
he: כאשר הזרימה של SAP מושבתת, הערך הזה מאפשר לך להגדיר את משך הזמן הקבוע בין הכרזות SAP.

en: When this is enabled, the interface will show a dialog box each time some user input is required.
he: כאשר אפשרות זאת פעילה, המנשק יציג תיבת דו־שיח בכל פעם שנדרש קלט מהמשתמש.

en: When this is enabled, the preferences and/or interfaces will show all available options, including those that most users should never touch.
he: כאשר אפשרות זא פעילה, ההעדפות ו/או המנשקים יציגו את כל האפשרויות הזמינות, לרבות אלה שרוב המשתמשים לא נוגעים בהן בדרך כלל.

en: When this mode is enabled, pixels will be shown as black or white. The threshold value will be the brightness defined below.
he: כאשר המצב הזה מופעל, פיקסלים יופיעו בשחור או בלבן. ערך הסף יהיה הבהירות שמוגדרת להלן.

en: When to raise the interface
he: מתי להרים את המנשק

en: When unlocked
he: כאשר הנעילה שוחררה

en: When unlocked, on this device only
he: לאחר שחרור הנעילה, במכשיר זה בלבד

en: When using the PVR input (or a very irregular source), you should set this to 10000.
he: בעת שימוש בקלט ה־PVR (או במקור מאוד מוזר), יש להגדיר את הערך הזה ל־10000.

en: When using the one instance only option, enqueue items to playlist and keep playing current item.
he: בעת שימוש בהגבלת מספר העותקים הרצים לאחד, קבצים שנפתחו יוצבו ברשימת הנגינה ולא יפריעו לנגינת הקובץ הנוכחי.

en: Whether temporal deinterlacing applies to luma only
he: האם ביטול שזירה זמני חל על תאורה (luma) בלבד

en: White
he: לבן

en: White Level for Blue
he: רמת לבן לכחול

en: White Level for Green
he: רמת לבן לירוק

en: White Level for Red
he: רמת לבן לאדום

en: White balance temperature (K)
he: טמפרטורת איזון לבן (ק׳)

en: White balance temperature as a color temperation in Kelvin (2800 is minimum incandescence, 6500 is maximum daylight).
he: טמפרטורת איזון לבן בתור חום צבע בקלווין (2800 זאת ההתלהטות המזערית, 6500 זה אור יום מרבי).

en: White point
he: נקודה לבנה

en: Wide-band (16kHz)
he: תדר רחב (16 קילוהרץ)

en: Width
he: רוחב

en: Width in pixel of each bar in the BarGraph to be displayed.
he: רוחב בפיקסלים לכל עמודה בתרשים עמודות.

en: Width in pixels of the border between miniatures.
he: רוחב בפיקסלים של הגבול בין המיניאטורות.

en: Width of the virtual room
he: רוחב החדר הווירטואלי

en: Width of video or subtitle elementary streams
he: רוחב הווידאו או הכתוביות של תזרימים בסיסיים

en: Window
he: חלון

en: Window decorations
he: קישוטי חלון

en: Window properties
he: מאפייני חלון

en: Window size
he: גודל חלון

en: Windows Audio Session API input
he: קלט של API למופע שמע של Windows

en: Windows Audio Session API output
he: פלט API של Windows Audio Session

en: Windows GDI video output
he: פלט וידאו Windows GDI

en: Windows Multimedia Device output
he: פלט מכשיר מולטימדיה מסוג Windows

en: Windows Service interface
he: מנשק שירות Windows

en: Windows configuration of the last skin used. This option is updated automatically, do not touch it.
he: ההגדרה ב־Windows של המעטפת האחרונה בה השתמשת. אפשרות זו מתעדכנת אוטומטית, אין לגעת בה.

en: Windows messages interface
he: מנשק הודעות של Windows

en: Windows networks
he: רשתות Windows

en: Windows opacity between 0.1 and 1
he: אטימות החלונות בין 0.1 ל־1

en: With this option checked, the volume up, volume down and mute buttons on your keyboard will always change your system volume. With this option unchecked, the volume buttons will change VLC's volume when VLC is selected and change the system volume when VLC is not selected.
he: כאשר אפשרות זאת מסומנת, הלחצנים המשמשים להגברה, הנמכה והשתקה של השמע במקלדת שלך תמיד ישנו את עצמת השמע של המערכת. כאשר אפשרות זאת אינה מסומנת, לחצני עצמת השמע ישנו את עצמת השמע של VLC כאשר המיקוד הוא על VLC ואת עצמת השמע של המערכת כאשר המיקוד אינו על VLC.

en: With this option enabled, the playback will be automatically paused when minimizing the window.
he: כאשר אפשרות זו מופעלת, הנגינה תושהה אוטומטית בעת מזעור החלון.

en: Wolof
he: וולוף

en: Workaround for France
he: מעקף לצרפת

en: Write process id to file
he: כתיבת מזהה התהליך לקובץ

en: Writer
he: כתיבה

en: Writes process id into specified file.
he: כותב את מזהה התהליך לקובץ מסוים.

en: Writes statistic info about stream
he: כותב פרטי סטטיסטיקה על התזרים

en: Writes stats to file instead of stdout
he: כותב סטטסיטיקה לקובץ במקום ל־stdout

en: X Coordinate of the top-left corner of the mosaic.
he: קואורדינטת ה־X של הפינה השמאלית העליונה של הפסיפס.

en: X coordinate
he: ציר X

en: X coordinate of the bargraph.
he: ציר ה־X של תרשים העמודות.

en: X coordinate of the encoded subtitle
he: קואורדינטת X של הכתובית המקודדת

en: X coordinate of the logo. You can move the logo by left-clicking it.
he: נקודת ציון של הלוגו בציר X. ניתן להזיז את הלוגו בלחיצה שמאלית עליו.

en: X coordinate of the mask.
he: נקודה בציר X של המסכה.

en: X coordinate of the rendered subtitle
he: קואורדינטת X של הכתובית לאחר עיבוד

en: X offset
he: היסט ב־X

en: X offset, from the left screen edge.
he: היסט ב־X, מהשול השמאלי.

en: X window
he: חלון X

en: X.509 Certificate Authority
he: רשות אישורי X.509

en: X.509 Certificate Revocation List
he: רשימת אישורי X.509 שנשללו

en: X.509 Client certificate
he: אישור לקוח X.509

en: X.509 Client private key
he: מפתח פרטי ללקוח X.509

en: X11 display
he: תצוגת X11

en: X11 video output (XCB)
he: פלט וידאו X11‏ (XCB)

en: X11 video window (XCB)
he: חלון וידאו X11 ‏(XCB)

en: X11 window ID
he: מזהה חלון X11

en: XA demuxer
he: מפלג XA

en: XDG screen saver inhibition
he: מניעת שומר מסך דרך XDG

en: XDG shell
he: מעטפת XDG

en: XDG shell surface
he: שטח מעטפת XDG

en: XML Parser (using libxml2)
he: מפענח XML (באמצעות libxml2)

en: XML Shareable Playlist Format (XSPF)
he: תבנית רשימת נגינה לשיתוף ב־XML ‏(XSPF)

en: XSPF playlist
he: רשימת נגינה מסוג XSPF

en: XSPF playlist export
he: ייצוא רשימת נגינה מסוג XSPF

en: XSPF playlist import
he: יבוא רשימת נגינה מסוג XSPF

en: XSPF playlist |*.xspf|M3U file |*.m3u|HTML playlist |*.html
he: רשימת נגינה XSPF |*.xspf|קובץ M3U |*.m3u|רשימת נגינהHTML |*.html

en: XVideo adaptor number
he: מספר מתאם XVideo

en: XVideo format id
he: מזהה תצורת XVideo

en: XVideo hardware adaptor to use. By default, VLC will use the first functional adaptor.
he: מתאם חומרה מסוג XVideo לשימוש. כברירת מחדל ייעשה שימוש במתאם המתפקד הראשון על ידי VLC.

en: XVideo output (XCB)
he: פלט XVideo ‏(XCB)

en: XWD file (autodetect)
he: קובץ XWD (זיהוי אוטומטי)

en: XWD image decoder
he: מקודד תמונות XWD

en: Xhosa
he: קסוסה

en: Y Coordinate of the top-left corner of the mosaic.
he: קואורדינטת ה־Y של הפינה השמאלית העליונה של הפסיפס.

en: Y coordinate
he: ציר Y

en: Y coordinate of the bargraph.
he: ציר ה־Y של תרשים העמודות.

en: Y coordinate of the encoded subtitle
he: קואורדינטת Y של הכתובית המקודדת

en: Y coordinate of the logo. You can move the logo by left-clicking it.
he: נקודת ציון של הלוגו בציר Y. ניתן להזיז את הלוגו בלחיצה שמאלית עליו.

en: Y coordinate of the mask.
he: נקודה בציר Y של המסכה.

en: Y coordinate of the rendered subtitle
he: קואורדינטת Y של הכתובית לאחר עיבוד

en: Y offset
he: היסט ב־Y

en: Y offset, down from the top.
he: היסט ב־Y, מהגבול העליון.

en: YUV output
he: פלט YUV

en: YUV video output
he: פלט וידאו YUV

en: YUVP converter
he: ממיר YUVP

en: Yellow
he: צהוב

en: Yes
he: כן

en: Yiddish
he: יידיש

en: Yoruba
he: יורובה

en: You attempted to reach %s. %s
    This problem may be stem from an attempt to breach your security, compromise your privacy, or a configuration error.
    
    If in doubt, abort now.
he: ניסית להגיע אל %s. %s
    הבעיה הזו עשויה לנבוע מניסיון לפגוע באבטחה שלך, לערער את הפרטיות שלך או פשוט שגיאה בהגדרות.
    
    במקרה של ספק, עדיף שלא להמשיך.

en: You attempted to reach %s. However the security certificate presented by the server is unknown and could not be authenticated by any trusted Certification Authority. This problem may be caused by a configuration error or an attempt to breach your security or your privacy.
    
    If in doubt, abort now.
he: ניסית להגיע אל %s. אבל אישור האבטחה שהוצג על ידי השרת לא מוכר ואי אפשר לאמת אותו על ידי אף רשות אישורים אמינה. הבעיה הזאת כנראה נגרמה על ידי שגיאת הגדרות או ניסיון להפר את האבטחה או הפרטיות שלך.
    
    במקרה של ספק עדיף לבטל כעת.

en: You can completely disable the audio output. The audio decoding stage will not take place, thus saving some processing power.
he: ניתן לנטרל לחלוטין את פלט השמע. שלב קידוד השמע לא יתבצע ולפיכך יחסוך בעצמת עיבוד.

en: You can completely disable the sub-picture processing.
he: ניתן לנטרל לחלוטין את עיבוד תת־התמונות.

en: You can completely disable the video output. The video decoding stage will not take place, thus saving some processing power.
he: ניתן לנטרל לחלוטין את פלט השמע. שלב קידוד השמע לא יתבצע ולפיכך יחסוך בעצמת עיבוד.

en: You can disable all transparency effects if you want. This is mainly useful when moving windows does not behave correctly.
he: אפשר להשבית את כל האפקטים של השקיפות במידת הצורך. הכרחי כאשר הזזת חלונות לא מתנהגת כראוי.

en: You can disable use of Macroblock-tree on ratecontrol
he: אפשר להשבית את השימוש ב־Macroblock-tree בבקרת קצב

en: You can enforce the height of the video snapshot. By default it will keep the original height (-1). Using 0 will scale the height to keep the aspect ratio.
he: ניתן לקבע את גובה צילום הווידאו. ברירת המחדל היא לשמור על הגובה המקורי (‎-1). שימוש במספר 0 ישנה את הגובה כך שישמור על יחס התצוגה.

en: You can enforce the image height. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
he: אפשר לאכוף את גובה התמונה. כברירת מחדל (‎-1) VLC יסתגל למאפייני הסרטון.

en: You can enforce the image width. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
he: אפשר לאכוף את רוחב התמונה. כברירת מחדל (‎-1) VLC יסתגל למאפייני הסרטון.

en: You can enforce the mosaic alignment on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
he: ניתן לקבע את יישור הפסיפס על הווידאו (0=מרכז, 1=שמאל, 2=ימין, 4=למעלה, 8=למטה, ניתן גם להשתמש בצירופים של ערכים אלה, למשל: 6=ימין למעלה).

en: You can enforce the order of the elements on the mosaic. You must give a comma-separated list of picture ID(s). These IDs are assigned in the "mosaic-bridge" module.
he: ניתן לקבע את סדר הפריטים בפסיפס. עליך לספק רשימה מופרדת בפסיקים של מזהי תמונות (או תמונה בודדה). המזהים האלו יוקצו למודול „mosaic-bridge” (גישור פסיפס).

en: You can enforce the position of the top left corner of the video window (X coordinate).
he: ניתן לקבע את מיקום הפינה השמאלית העליונה של חלון הווידאו (נקודת ציון בציר X)

en: You can enforce the position of the top left corner of the video window (Y coordinate).
he: ניתן לקבע את מיקום הפינה השמאלית העליונה של חלון הווידאו (נקודת ציון בציר X)

en: You can enforce the subpicture position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, e.g. 6=top-right).
he: ניתן לקבע את מיקום תת־התמונה על הווידאו (0=מרכז, 1=שמאל, 2=ימין, 4=למעלה, 8=למטה, ניתן להשתמש בשילוב של הערכים האלה, למשל 6 = למעלה מימין).

en: You can enforce the teletext position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg. 6 = top-right).
he: ניתן לקבע את מיקום הטלטקסט על הווידאו (0=מרכז, 1=שמאל, 2=ימין, 4=למעלה, 8=למטה, ניתן להשתמש בשילוב של הערכים האלה, למשל 6 = למעלה מימין).

en: You can enforce the text position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom; you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
he: ניתן לקבע את מיקום הטקסט על הווידאו (0=מרכז, 1=שמאל, 2=ימין, 4=למעלה, 8=למטה, ניתן להשתמש בשילוב של הערכים האלה, למשל 6 = למעלה מימין).

en: You can enforce the video height. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
he: ניתן לקבע את גובה החלון. כברירת מחדל (‎-1)‏ VLC יתאים את ממדי החלון.

en: You can enforce the video width. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
he: ניתן לקבע את רוחב החלון. כברירת מחדל (‎-1)‏ VLC יתאים את ממדי החלון.

en: You can enforce the width of the video snapshot. By default it will keep the original width (-1). Using 0 will scale the width to keep the aspect ratio.
he: ניתן לקבע את רוחב צילום הווידאו. ברירת המחדל היא לשמור על הרוחב המקורי (‎-1). שימוש במספר 0 ישנה את הרוחב כך שישמור על יחס התצוגה.

en: You can enter here a default stream output chain. Refer to the documentation to learn how to build such chains. Warning: this chain will be enabled for all streams.
he: אפשר למלא כאן שרשרת פלט כברירת מחדל. כדאי לעיין בתיעוד כדי ללמוד איך לבנות שרשראות כאלה. אזהרה: השרשרת הזאת תופעל לכל התזרימים.

en: You can give a comma-separated list of inputs that will be concatenated together after the normal one.
he: ניתן לציין רשימה של מקורות קלט מופרדים בפסיקים שיתווספו זה לזה לאחר הרגיל.

en: You can manually give a list of bookmarks for a stream in the form "{name=bookmark-name,time=optional-time-offset,bytes=optional-byte-offset},{...}"
he: ניתן לספק רשימת סימניות ידנית לתזרים בצורה „‎{name=bookmark-name,time=optional-time-offset,bytes=optional-byte-offset},{...}‎”

en: You can select "additional interfaces" for VLC. They will be launched in the background in addition to the default interface. Use a colon separated list of interface modules. (common values are "rc" (remote control), "http", "gestures" ...)
he: ניתן לבחור ב„מנשקים נוספים” עבור VLC. הם יופעלו ברקע בנוסף למנשק ברירת המחדל. ניתן להשתמש ברשימת מודולים עם נקודתיים ביניהם. (הערכים הנפוצים הם „rc” (שלט רחוק), „http”,‏ „gestures” …)

en: You can select control interfaces for VLC.
he: ניתן לבחור מנשקי שליטה ל־VLC.

en: You can select local files with the following list and buttons.
he: ניתן לבחור בקבצים מקומיים עם הרשימה והלחצנים שלהלן.

en: You can select which VoD server module you want to use. Set this to 'vod_rtsp' to switch back to the old, legacy module.
he: ניתן לבחור באיזה מודול שרת VoD ברצונך להשתמש. יש להגדיר זאת ל־‚vod_rtsp’ כדי להחליף למודול הישן.

en: You can use specific video output modules for the clones. Use a comma-separated list of modules.
he: אפשר להשתמש במודולים מסוימים לפלט וידאו עבור השכפולים. יש להשתמש ברשימה של מודולים מופרדת בפסיקים.

en: You can use this option to place the subtitles under the movie, instead of over the movie. Try several positions.
he: ניתן להשתמש באפשרות זו כדי להציב את הכתוביות מתחת לסרט במקום על גביו. ניתן לנסות מיקומים שונים.

en: You can zoom the video by the specified factor.
he: ניתן להתקרב לווידאו במקדם הנתון.

en: You have the latest version of VLC media player.
he: גרסת ה־VLC המותקנת היא הגרסה העדכנית ביותר.

en: You have two choices:
     - The interface will resize to the native video size
     - The video will fit to the interface size
     By default, interface resize to the native video size.
he: עומדות בפניך שתי אפשרויות:
     - גודל המנשק ישתנה בהתאם לגודל הטבעי של הווידאו
     - הווידאו יתאים את עצמו לגודל המנשק
    כברירת מחדל, המנשק יתאים עצמו לגודל הווידאו הטבעי.

en: You just need to fill one of the three following parameters, VLC will autodetect the other using the original aspect ratio
he: עליך למלא אחד מתוך שלושת המשתנים הבאים, VLC יזהה את השאר אוטומטית בעזרת יחס התצוגה המקורי.

en: You must set a name for the profile.
he: עליך להגדיר שם לפרופיל.

en: You normally have to feed the shoutcast module with Ogg streams. It is also possible to stream MP3 instead, so you can forward MP3 streams to the shoutcast/icecast server.
he: על פי רוב נהוג להזין את מודול ה־shoutcast שלך בתזרימי Ogg. ניתן גם להזרים MP3 במקום, כך שניתן להעביר תזרימי MP3 אל שרת ה־shoutcast/icecast.

en: You should configure your speaker layout with "Audio Midi Setup" in /Applications/Utilities. VLC will output Stereo only.
he: עליך להגדיר את פריסת הרמקולים שלך דרך „הגדרת שמע MIDI” תחת /יישומים/כלי מערכת. VLC יוציא פלט סטריאו בלבד.

en: Your Mac does not seem to be equipped with a suitable audio input device.Please check your connectors and drivers.
he: כנראה שה־Mac שלך אינו מצויד בהתקן קלט שמע מתאים. נא לבדוק את המחברים ומנהלי ההתקנים שלך.

en: Your Mac does not seem to be equipped with a suitable input device. Please check your connectors and drivers.
he: כנראה שה־Mac שלך אינו מצויד בהתקן קלט מתאים. נא לבדוק את החיבורים ואת מנהלי ההתקנים שלך.

en: Your Mac does not seem to be equipped with a suitable video input device. Please check your connectors and drivers.
he: כנראה שה־Mac שלך אינו מצויד בהתקן קלט וידאו. נא לבדוק את החיבורים ואת מנהלי ההתקנים שלך.

en: Your account was rejected.
he: החשבון שלך נדחה.

en: Your display will be opened and played in order to stream or save it.
he: התצוגה שלך תיפתח ותנוגן על מנת להזרים או לשמור אותה.

en: Your input can't be opened
he: לא ניתן לפתוח את הקלט שלך

en: Your system BD+ decoding library does not work. Missing configuration?
he: ספריית פענוח ה־BD+‎ של המערכת שלך לא עובדת. חסרות הגדרות?

en: Your window manager does not provide a list of applications.
he: מנהל החלונות שלך לא מספק רשימת יישומים.

en: Zeroconf network services
he: שירותי רשת Zeroconf

en: Zeroconf services
he: שירותי Zeroconf

en: Zhuang
he: צ׳ואנג

en: Zlib decompression filter
he: מסנן פריסה Zlib

en: Zoom
he: תקריב

en: Zoom In
he: התקרבות

en: Zoom Out
he: התרחקות

en: Zoom mode: %s
he: מצב תקריב: %s

en: Zoom video
he: התקרבות לווידאו

en: Zooming reset
he: איפוס תקריב

en: Zulu
he: זולו

en: [Playlist]
he: [רשימת נגינה]

en: [cdda:][device][@[track]]
he: ‎[cdda:][device][@[track]]

en: [vcd:][device][#[title][,[chapter]]]
he: ‎[vcd:][device][#[title][,[chapter]]]

en: addons local storage
he: אחסון מקומי של תוספות

en: addons.videolan.org addons finder
he: מאתר תוספים של addons.videolan.org

en: audio
he: שמע

en: auto
he: אוטומטי

en: bits
he: סיביות

en: blocks
he: מקטעים

en: boolean
he: בוליאני

en: buffers
he: אוגרים

en: checkerboard
he: לוח שחמט

en: column alternation
he: החלפת עמודות

en: dB
he: דציבל

en: debug
he: ניפוי שגיאות

en: decoder
he: מקודד

en: device, fifo or filename
he: התקן, fifo או שם קובץ

en: device, fifo or filename to write yuv frames too.
he: התקן, fifo או שם קובץ לכתוב אליו תמוניות yuv בנוסף.

en: errors
he: שגיאות

en: exchange puzzle
he: תצרף תחלופה

en: fixed
he: קבוע

en: float
he: מספר בנקודה צפה

en: frame alternation
he: החלפת שקופיות

en: frames
he: שקופיות

en: full
he: מלא

en: full - Motion compensation blocks fully overlap
he: מלאה - מקטעי פיצוי התנועה חופפים לגמרי

en: gzip decompression
he: דחיסת gzip

en: hearing impaired
he: כבדי שמיעה

en: height of the overlapping area (in %)
he: גובה השטח החופף (באחוזים)

en: iTunes Music Library importer
he: מייבא ספריית מוזיקה של iTunes

en: in
he: תחת

en: integer
he: מספר שלם

en: jigsaw puzzle
he: תצרף משתלב

en: large - use large motion compensation blocks
he: גדול - להשתמש במקטעי פיצוי תנועה גדולים

en: last.fm username or password is incorrect. Please verify your settings and relaunch VLC.
he: שם המשתמש או הסיסמה ב־last.fm שגויים. נא לאמת את ההגדרות שלך ולטעון את VLC מחדש.

en: last.fm: Authentication failed
he: last.fm: האימות נכשל

en: length of the overlapping area (in %)
he: אורך השטח החופף (באחוזים)

en: libarchive based stream directory
he: תיקיית תזרימים מבוססת libarchive

en: libarchive based stream extractor
he: מחלץ תזרימים מבוסס libarchive

en: libavformat AVIO access
he: גישת AVIO ל־libavformat

en: libavformat AVIO access output
he: פלט גישת AVIO ל־libavformat

en: libdsm NETBIOS discovery module
he: מודול גילוי NETBIOS של libdsm

en: libdsm SMB input
he: קלט SMB של libdsm

en: libdsm's SMB (Windows network shares) input and browser
he: קלט וסייר ב־SMB של libdsm (שיתופי רשת של Windows)

en: libprojectM effect
he: אפקט libprojectM

en: libsecret keystore
he: מחזיק מפתחות libsecret

en: mDNS Network Discovery
he: גילוי רשת mDNS

en: mDNS Renderer Discovery
he: איתור מפענחים דרך mDNS

en: medium - use medium motion compensation blocks
he: בינוני - להשתמש במקטעי פיצוי תנועה בינוניים

en: medium - use medium sized code blocks
he: medium - להשתמש במקטעי קוד בינוניים

en: motion
he: תנועה

en: motion control interface
he: מנשק בקרת תנועה

en: ms
he: מ״ש

en: none
he: שום דבר

en: none - Motion compensation blocks do not overlap
he: בלי - מקטעי פיצוי התנועה לא חופפים

en: offsets
he: היסטים

en: packetizer
he: שגיאה:

en: partial - Motion compensation blocks only partially overlap
he: חלקית - מקטעי פיצוי התנועה חופפים חלקית בלבד

en: perceptual distance
he: מרחק תפיסתי

en: perceptual weighting method
he: שיטת מדידת רוחב תפיסתית

en: projectM configuration file
he: קובץ תצורת projectM

en: px
he: פיקסלים

en: row alternation
he: החלפת שורות

en: s
he: שנ׳

en: sec.
he: שניות

en: side by side
he: זה לצד זה

en: simple
he: פשוט

en: single .vlp archive addons finder
he: מאתר תוספים בארכיון ‎.vlp בודד

en: sliding puzzle
he: תצרף החלקה

en: small - use small code blocks
he: small - להשתמש במקטעי קוד קטנים

en: small - use small motion compensation blocks
he: קטן - להשתמש במקטעי פיצוי תנועה קטנים

en: string
he: מחרוזת

en: subpicture
he: תת־תמונה

en: swap puzzle
he: תצרף החלפה

en: top bottom
he: עליון תחתון

en: tx3g subtitles
he: כתוביות tx3g

en: tx3g subtitles decoder
he: מפענח כתוביות tx3g

en: unknown
he: לא ידוע

en: v4l2 controls
he: פקדי v4l2

en: v4l2 driver controls
he: פקדי מנהל התקן ה־v4l2

en: video
he: סרטון

en: visual impaired commentary
he: הסברים לכבדי ראייה

en: vlc-snap
he: לכידת-vlc

en: warnings
he: אזהרות

en: x264 advanced options
he: אפשרויות מתקדמות של x264

en: x264 advanced options, in the form {opt=val,op2=val2}.
he: אפשרויות מתקדמות של x264, בצורה {אפשרות=ערך,אפשרות2=ערך2}

en: x264 preset and tuning selection
he: בחירת כוונון וערכת הגדרות ל־x264

en: x264 profile and level selection
he: בחירת רמה ופרופיל של x264

en: |All Files |*
he: |כל הקבצים |*
