vlc 3.0.22-rc1 - en to lv translation catalogue (5962 entries)

en: 
    Dumped content to vlc-help.txt file.
lv: 
    Izmeta saturu uz datnes vlc-help.txt.

en: 
    Press the RETURN key to continue...
lv: 
    Nospiediet taustiņu RETURN, lai turpinātu ...

en: 
    Warning: if you cannot access the GUI anymore, open a command-line window, go to the directory where you installed VLC and run "vlc -I qt"
lv: 
    Brīdinājums: ja jūs vairs nevarat piekļūt grafiskajai saskarnei, atveriet komandrindas logu, dodieties uz datņu katalogu, kurā jūs instalējāt VLC un palaidiet "vlc -I qt"

en:  (%1+ rated)
lv:  (%1+ novērtēts)

en:  .                      Show/Hide hidden files
lv:  .                      Rādīt/paslēpt slēptās datnes

en:  /                      Look for an item
lv:  /                      Lūkoties pēc vienuma

en:  ;                      Look for the next item
lv:  ;                      Lūkoties pēc nākamā vienuma

en:  <, >                   Next/Previous chapter
lv:  <, >                   Nākamā/iepriekšējā nodaļa

en:  <enter>                Add the selected file to the playlist
lv:  <enter>                Pievienot atlasīto datni atskaņošanas sarakstam

en:  <left>,<right>         Seek -/+ 1%%
lv:  <pa kreisi>,<pa labi>         Meklēt -/+ 1%%

en:  <pageup>,<pagedown>    Navigate through the box page by page
lv:  <pageup>,<pagedown>    Navigācija caur kastei lapu pēc lapas

en:  <space>                Add the selected directory to the playlist
lv:  <space>                Pievienot atlasīto datņu katalogu atskaņošanas sarakstam

en:  <space>                Pause/Play
lv:  <space>                Pauzēt/atskaņot

en:  <start>,<end>          Navigate to start/end of box
lv:  <sākt>,<beigt>          Navigācija uz kastes sākumu/beigām

en:  <up>,<down>            Navigate through the box line by line
lv:  <augšā>,<lejā>            Navigācija caur kastei rindu pēc rindas

en:  <up>,<down>            Seek +/-5%%
lv:  <augšā>,<lejā>            Meklēt +/-5%%

en:  A                      Add an entry
lv:  A                     Pievienot ierakstu

en:  B                      Show/Hide filebrowser
lv:  B                      Rādīt/paslēpt datņu pārlūku

en:  Chapter  : %ld/%d
lv:  Nodaļa  : %ld/%d

en:  Chapter  : %lld/%d
lv:  Nodaļa  : %lld/%d

en:  Ctrl-l                 Refresh the screen
lv:  Ctrl-l                 Atsvaidzināt ekrānu

en:  D, <backspace>, <del>  Delete an entry
lv:  D, <backspace>, <del>  Dzēst ierakstu

en:  Esc                    Close Add/Search entry
lv:  Esc                    Aizvērt pievienot/meklēt ierakstu

en:  L                      Show/Hide messages box
lv:  L                      Rādīt/paslēpt ziņojumu kasti

en:  M                      Show/Hide metadata box
lv:  M                      Rādīt/paslēpt metadatu kasti

en:  O                      Reverse order Playlist by title
lv:  O                      Apvērsti kārtot atskaņošanas sarakstu pēc nosaukuma

en:  P                      Show/Hide playlist box
lv:  P                      Rādīt/paslēpt atskaņošanas saraksta kasti

en:  Position : %s/%s
lv:  Pozīcija : %s/%s

en:  Profile Name Missing
lv:  Trūkstošs profila nosaukums

en:  R                      Toggle Repeat item
lv:  R                      Pārslēgt Atkārtot vienumu

en:  S                      Show/Hide statistics box
lv:  S                      Rādīt/paslēpt statistikas kasti

en:  Source   : %s
lv:  Avots   : %s

en:  Source: <no current item>
lv:  Avots: <no current item>

en:  Title    : %ld/%d
lv:  Virsraksts    : %ld/%d

en:  Title    : %lld/%d
lv:  Virsraksts    : %lld/%d

en:  Volume   : %3ld%%
lv:  Skaļums   : %3ld%%

en:  Volume   : ----
lv:  Skaļums   : ----

en:  Volume   : Mute
lv:  Skaļums   : Klusināt

en:  [ h for help ]
lv:  [h palīdzībai]

en:  [, ]                   Next/Previous title
lv:  [, ]                   Nākamais/iepriekšējais virsraksts

en:  a, z                   Volume Up/Down
lv:  a, z                   Skaļums Augšā/lejā

en:  b                      Cycle through video tracks
lv:  b                      Ciklēt caur video celiņiem

en:  c                      Cycle through audio tracks
lv:  c                      Ciklēt caur audio celiņiem

en:  days
lv:  dienām

en:  e                      Eject (if stopped)
lv:  e                      Izstumt (ja apstādināts)

en:  f                      Toggle Fullscreen
lv:  f                      Pārslēgt pilnekrānu

en:  f/s
lv:  k/s

en:  fps
lv:  k/s

en:  g                      Go to the current playing item
lv:  g                      Doties uz pašreizējo atskaņoto vienumu

en:  h,H                    Show/Hide help box
lv:  h,H                    Rādīt/paslēpt palīdzības kasti

en:  i                      Show/Hide info box
lv:  i                      Rādīt/paslēpt informācijas kasti

en:  l                      Toggle Loop Playlist
lv:  l                      Pārslēgt atskaņošanas saraksta ciklēšanu

en:  m                      Mute
lv:  m                      Klusināt

en:  n, p                   Next/Previous playlist item
lv:  n, p                   Nākamais/iepriekšējais atskaņošanas saraksta vienums

en:  o                      Order Playlist by title
lv:  o                      Kārtot atskaņošanas sarakstu pēc nosaukuma

en:  px
lv:  piks.

en:  q, Q, Esc              Quit
lv:  q, Q, Esc              Atstāt

en:  r                      Toggle Random playing
lv:  r                      Pārslēgt nejaušu atskaņošanu

en:  s                      Stop
lv:  s                     Apturēt

en:  v                      Cycle through subtitles tracks
lv:  v                      Ciklēt caur subtitru celiņiem

en:  x                      Show/Hide objects box
lv:  x                      Rādīt/paslēpt objektu kasti

en: "Rating" to put in ASF comments.
lv: "Novērtējums", kuru ielikt ASF komentāros.

en: "U" value for the bluescreen key color (in YUV values). From 0 to 255. Defaults to 120 for blue.
lv: "U" vērtība zilā ekrāna atslēgas krāsai (YUV vērtībās). No 0 līdz 255. Noklusējas uz 120 zilajam.

en: "V" value for the bluescreen key color (in YUV values). From 0 to 255. Defaults to 90 for blue.
lv: "V" vērtība zilā ekrāna atslēgas krāsai (YUV vērtībās). No 0 līdz 255. Noklusējas uz 90 zilajam.

en: #paste your VLM commands here
lv: #ielīmējiet jūsu VLM komandas šeit

en: #separate commands with a new line or a semi-colon
lv: #atdalīt komandas ar jaunu rindu vai semikolu

en: %.1f MHz (%d services)
    ~%s remaining
lv: %.1f MHz (%d pakalpojumi)
    ~%s atlikuši

en: %1 downloads
lv: %1 lejupielādes

en: %@ stream to %@:%@
lv: %@ straumēt uz %@:%@

en: %i tracks
lv: %i celiņi

en: %s
    Downloading... %s/%s %.1f%% done
lv: %s
    Lejupielādējas... %s/%s %.1f%% pabeigti

en: %s (Encoded Output)
lv: %s (Iekodēta izvade)

en: %s Range
lv: %s diapazons

en: %s bytes
lv: %s baiti

en: %u module was not displayed because it only has advanced options.
     | %u modules were not displayed because they only have advanced options.
lv[0]: %u modulis netika attēlots tāpēc, ka tam ir tikai paplašinātās opcijas.
lv[1]: %u moduļi netika attēloti tāpēc, ka tiem ir tikai paplašinātās opcijas.
lv[2]: %u moduļu netika attēloti tāpēc, ka tiem ir tikai paplašinātās opcijas.

en: &About
lv: P&ar

en: &Advanced Controls
lv: P&apildinātās vadīklas

en: &Advanced Open...
lv: P&apildinātā atvēršana...

en: &Apply
lv: &Pielietot

en: &Aspect Ratio
lv: M&alu attiecības

en: &Cancel
lv: At&celt

en: &Chapter
lv: &Nodaļa

en: &Clear
lv: &Notīrīt

en: &Close
lv: &Aizvērt

en: &Codec Information
lv: &Kodeka informācija

en: &Continue
lv: &Turpināt

en: &Crop
lv: &Kadrēt

en: &Deinterlace
lv: Rin&dpārleces novēršana

en: &Deinterlace mode
lv: Rin&dpārleces novēršanas režīms

en: &Disc
lv: D&isks

en: &Effects and Filters
lv: &Efekti un filtri

en: &Enqueue
lv: I&erindot

en: &Faster
lv: Āt&rāk

en: &File
lv: &Datne

en: &Filter:
lv: &Filtrs:

en: &Fingerprint
lv: &Pirkstu nospiedums

en: &Fullscreen
lv: &Pilnekrāna

en: &Fullscreen Interface
lv: &Pilnekrāna saskarne

en: &General
lv: Vispārī&gi

en: &Go
lv: &Doties

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: &Hide VLC media player in taskbar
lv: &Paslēpt VLC multimediju atskaņotāju uzdevumjoslā

en: &Increase Volume
lv: Pal&ielināt skaļumu

en: &Install
lv: &Instalēt

en: &Jump Forward
lv: &Lēkt uz priekšu

en: &Manage
lv: Pā&rvaldīt

en: &Media
lv: &Medijs

en: &Messages
lv: Ziņoju&mi

en: &Metadata
lv: &Metadati

en: &Mute
lv: &Klusināt

en: &Network
lv: &Tīkls

en: &No
lv: &Nē

en: &Open File...
lv: &Atvērt datni...

en: &Open Media
lv: &Atvērt mediju

en: &Open Multiple Files...
lv: &Atvērt vairākas datnes...

en: &Play
lv: &Atskaņot

en: &Playback
lv: &Atskaņošana

en: &Preferences
lv: &Iestatījumi

en: &Program
lv: &Programma

en: &Quality
lv: &Kvalitāte

en: &Quit
lv: &Iziet

en: &Recheck version
lv: Atkā&rtoti pārbaudīt versiju

en: &Renderer
lv: &Renderētājs

en: &Reset Preferences
lv: A&tiestatīt iestatījumus

en: &Save
lv: &Saglabāt

en: &Save Metadata
lv: &Saglabāt metadatus

en: &Save as...
lv: &Saglabāt kā...

en: &Search:
lv: &Meklēt:

en: &Select
lv: Atla&sīt

en: &Start
lv: &Sākt

en: &Stereo Mode
lv: &Stereo režīms

en: &Stop
lv: &Apturēt

en: &Stream
lv: &Straumēt

en: &Stream...
lv: &Straumēt...

en: &Track Synchronization
lv: &Celiņu sinhronizācija

en: &Uninstall
lv: &Atinstalēt

en: &VLM Configuration
lv: &VLM konfigurācija

en: &Verbosity:
lv: &Runīgums:

en: &View
lv: &Skats

en: &Visualizations
lv: &Vizualizācijas

en: &Yes
lv: &Jā

en: &Zoom
lv: &Tālummaiņa

en: (Delayed)
lv: (Aizturēts)

en: (Hastened)
lv: (Pasteidzināts)

en: (default disabled)
lv: (noklusējuma izslēgts)

en: (default enabled)
lv: (noklusējuma ieslēgts)

en: +----[ Remote control commands ]
lv: +----[ Attālās vadības komandas ]

en: +----[ end of help ]
lv: +----[ palīdzības beigas ]

en: +-[Audio Decoding]
lv: +-[Audio atkodējas]

en: +-[Incoming]
lv: +-[Ienākošs]

en: +-[Video Decoding]
lv: +-[Video atkodējas]

en: 0.35 (same as DVB-S)
lv: 0.35 (tāds pats kā DVB-S)

en: 0/90/180/270/mirror
lv: 0/90/180/270/spogulis

en: 1 is explicit for SBR and implicit for PS (default), 2 is explicit hierarchical.
lv: 1 ir atklāti izteikti priekš SBR un netieši izteikti priekš PS (noklusējuma), 2 ir atklāti izteikti hierarhisks.

en: 1-pass Quality-based VBR. Range 0 to 51.
lv: 1-cauriešanas uz kvalitātes bāzēts VBR. Diapazonā 0 līdz 51.

en: 10 bits
lv: 10 biti

en: 15 bits
lv: 15 biti

en: 16 bits
lv: 16 biti

en: 16 bytes
lv: 16 baiti

en: 1:1 Original
lv: 1:1 Sākotnējā

en: 1:2 Half
lv: 1:2 Puse

en: 1:4 Quarter
lv: 1:4 Ceturtdaļa

en: 1:File
lv: 1:Datne

en: 2 Pass
lv: 2 cauriešanu

en: 24 bits
lv: 24 biti

en: 24 bytes
lv: 24 baiti

en: 2:1 Double
lv: 2:1 Dubultā

en: 32 bits
lv: 32 biti

en: 32 bytes
lv: 32 baiti

en: 3D OpenGL spectrum visualization
lv: 3D OpenGL spektra vizualizācija

en: 525 lines / 60 Hz
lv: 525 rindas / 60 Hz

en: 625 lines / 50 Hz
lv: 625 rindas / 50 Hz

en: 8 bits
lv: 8 biti

en: <Local>
lv: <Lokāls>

en: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>Welcome to VLC media player Help</h2><h3>Documentation</h3><p>You can find VLC documentation on VideoLAN's <a href="http://wiki.videolan.org">wiki</a> website.</p><p>If you are a newcomer to VLC media player, please read the<br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>Introduction to VLC media player</em></a>.</p><p>You will find some information on how to use the player in the <br>"<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>How to play files with VLC media player</em></a>" document.</p><p>For all the saving, converting, transcoding, encoding, muxing and streaming tasks, you should find useful information in the <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">Streaming Documentation</a>.</p><p>If you are unsure about terminology, please consult the <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">knowledge base</a>.</p><p>To understand the main keyboard shortcuts, read the <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">shortcuts</a> page.</p><h3>Help</h3><p>Before asking any question, please refer yourself to the <a href="http://www.videolan.org/support/faq.html">FAQ</a>.</p><p>You might then get (and give) help on the <a href="http://forum.videolan.org">Forums</a>, the <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">mailing-lists</a> or our IRC channel (<em>#videolan</em> on irc.freenode.net).</p><h3>Contribute to the project</h3><p>You can help the VideoLAN project giving some of your time to help the community, to design skins, to translate the documentation, to test and to code. You can also give funds and material to help us. And of course, you can <b>promote</b> VLC media player.</p></body></html>
lv: <html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" /></head><body><h2>Laipni lūdzam VLC mediju atskaņotāja palīdzībā</h2><h3>Dokumentācija</h3><p>Jūs varat atrast dokumentāciju VideoLAN <a href="http://wiki.videolan.org">viki</a> Tīmekļa vietnē.</p><p>Ja jūs esat jaunpienācējs VLC mediju atskaņotājā, lūdzu, izlasiet<br><a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:VLC_for_dummies"><em>Ievads VLC mediju atskaņotājā</em></a>.</p><p>Jūs atradīsiet mazliet informācijas par to, kā lietot atskaņotāju, dokumentā <br>"<a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Play_HowTo"><em>Kā atskaņot datnes ar VLC mediju atskaņotāju</em></a>".</p><p>Visiem saglabāšanas, pārveidošanas, pārkodēšanas, iekodēšanas, multipleksēšanas un straumēšanas uzdevumiem jums vajadzētu atrast noderīgu informāciju <a href="http://wiki.videolan.org/Documentation:Streaming_HowTo">Straumēšanas dokumentācija</a>.</p><p>Ja jūs neesat pārliecināts par terminoloģiju, lūdzu, konsultējieties <a href="http://wiki.videolan.org/Knowledge_Base">zināšanu bāzē</a>.</p><p>Lai saprastu galvenās tastatūras saīsnes, lasiet <a href="http://wiki.videolan.org/Hotkeys">saīšņu</a> lapu.</p><h3>Palīdzība</h3><p>Pirms uzdot jebkādus jautājumus, lūdzu pievērsiet sevi pie <a href="http://www.videolan.org/support/faq.html">BUJ</a>.</p><p>Jūs tad varētu iegūt (un sniegt) palīdzību <a href="http://forum.videolan.org">Forumos</a>, <a href="http://www.videolan.org/vlc/lists.html">adresātu sarakstos</a> vai mūsu IRC kanālā (<em>#videolan</em> uz irc.freenode.net).</p><h3>Dodiet ieguldījumu projektā</h3><p>Jūs varat palīdzēt VideoLAN projektam, dodot mazliet sava laika, lai palīdzētu kopienai, lai konstruētu ādiņas, lai tulkotu dokumentāciju, lai testētu un lai kodētu. Jūs varat arī dot līdzekļus un materiālu, lai palīdzētu mums. Un, protams, jūs varat <b>veicināt</b> VLC mediju atskaņotāju.</p></body></html>

en: <p>In order to protect your privacy, <i>VLC media player</i> does <b>not</b> collect personal data or transmit them, not even in anonymized form, to anyone.</p>
    <p>Nevertheless, <i>VLC</i> is able to automatically retrieve information about the media in your playlist from third party Internet-based services. This includes cover art, track names, artist names and other meta-data.</p>
    <p>Consequently, this may entail identifying some of your media files to third party entities. Therefore the <i>VLC</i> developers require your express consent for the media player to access the Internet automatically.</p>
lv: <p>Lai pasargātu jūsu privātumu, <i>VLC mediju atskaņotājs</i>  <b>neveiks</b> personisko datu vākšanu vai to pārraidi, pat ne anonimizētā formā, nevienam.</p>
    <p>Neskatoties uz to, <i>VLC</i> ir spējīgs automātiski izgūt informāciju par mediju jūsu atskaņošanas sarakstā no trešās puses Internetā bāzētiem pakalpojumiem. Tas iekļauj vāciņa mākslu, celiņu nosaukumus, izpildītāju nosaukumus un citus meta-datus.</p>
    <p>Līdz ar to tas var piesaistīt dažu jūsu mediju datņu identificēšanu trešās puses būtībām. Tādējādi <i>VLC</i> izstrādātāji pieprasa jūsu izteiktu piekrišanu mediju atskaņotājam piekļūt Internetam automātiski.</p>

en: <p>Password for Web interface has not been set.</p><p>Please use --http-password, or set a password in </p><p>Preferences &gt; All &gt; Main interfaces &gt; Lua &gt; Lua HTTP &gt; Password.</p>
lv: <p>Parole Tīmekļa saskarnei nav tikusi iestatīta.</p><p>Lūdzu, lietojiet --http-password, vai iestatiet paroli iekš </p><p>Iestatījumi &gt; Visi &gt; Galvenās saskarnes &gt; Lua &gt; Lua HTTP &gt; Parole.</p>

en: <p>VLC media player is a free and open source media player, encoder, and streamer made by the volunteers of the <a href="http://www.videolan.org/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">VideoLAN</span></a> community.</p><p>VLC uses its internal codecs, works on essentially every popular platform, and can read almost all files, CDs, DVDs, network streams, capture cards and other media formats!</p><p><a href="http://www.videolan.org/contribute/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Help and join us!</span></a>
lv: <p>VLC mediju atskaņotājs ir brīvā un atvērtā koda mediju atskaņotājs, iekodētājs un straumētājs, kuru veidojuši brīvprātīgie no <a href="http://www.videolan.org/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">VideoLAN</span></a> kopienas.</p><p>VLC lieto savus iekšējos kodekus, strādā uz būtībā jebkuras populāras platformas un var nolasīt gandrīz visas datnes, CD, DVD, tīkla straumes, tveršanas kartes un citus mediju formātus!</p><p><a href="http://www.videolan.org/contribute/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Palīdzi un pievienojies mums!</span></a>

en: <p>VLC media player is a free and open source media player, encoder, and streamer made by the volunteers of the <a href="https://www.videolan.org/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">VideoLAN</span></a> community.</p><p>VLC uses its internal codecs, works on essentially every popular platform, and can read almost all files, CDs, DVDs, network streams, capture cards and other media formats!</p><p><a href="https://www.videolan.org/contribute/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Help and join us!</span></a>
lv: <p>VLC mediju atskaņotājs ir brīvā un atvērtā koda mediju atskaņotājs, iekodētājs un straumētājs, kuru veidojuši brīvprātīgie no <a href="https://www.videolan.org/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">VideoLAN</span></a> kopienas.</p><p>VLC lieto savus iekšējos kodekus, strādā uz būtībā jebkuras populāras platformas un var nolasīt gandrīz visas datnes, CD, DVD, tīkla straumes, tveršanas kartes un citus mediju formātus!</p><p><a href="https://www.videolan.org/contribute/"><span style=" text-decoration: underline; color:#0057ae;">Palīdzi un pievienojies mums!</span></a>

en: A SDP export is requested, but no URL is provided.
lv: SDP eksports ir pieprasīts, bet nav sniegts vietrādis URL.

en: A continuous tone at 22kHz can be sent on the cable. This normally selects the higher frequency band from a universal LNB.
lv: Pastāvīgs 22kHz tonis var tikt nosūtīts uz kabeli. Šis normāli atlasa augstākas frekvences joslu no universāla zema trokšņa līmeņa pārveidotāja.

en: A description in SDP format is required to receive the RTP stream. Note that rtp:// URIs cannot work with dynamic RTP payload format (%u).
lv: Apraksts SDP formātā ir vajadzīgs, lai saņemtu RTP straumi. Ņemiet vērā, ka rtp:// URI nevar strādāt ar dinamisko RTP lietderīgo slodžu formātu (%u).

en: A fixed video quantizer scale for VBR encoding (accepted values: 0.01 to 255.0).
lv: Fiksēta video kvantizētāja mērogošana VBR iekodēšanai (pieņemtās vērtības: 0.01 līdz 255.0).

en: A list of visual effect, separated by commas.
    Current effects include: dummy, scope, spectrum, spectrometer and vuMeter.
lv: Vizuālo efektu saraksts, atdalīts ar komatiem.
    Pašreizējie efekti iekļauj: dummy, scope, spectrum, spectrometer and vuMeter.

en: A new version of VLC (%1.%2.%3%4) is available.
lv: Jauna VLC versija (%1.%2.%3%4) ir pieejama.

en: A positive value means that the audio is ahead of the video
lv: Pozitīva vērtība nozīmē, ka audio ir priekšā video

en: A positive value means that the subtitles are ahead of the video
lv: Pozitīva vērtība nozīmē, ka subtitri ir priekšā video

en: A single password restricts access to this interface.
lv: Viena parole ierobežo pieeju šai saskarnei.

en: A sound font file (.SF2) is required for MIDI synthesis.
    Please install a sound font and configure it from the VLC preferences (Input / Codecs > Audio codecs > FluidSynth).
lv: Skaņas fonta datne (.SF2) ir vajadzīga MIDI sintēzei.
    Lūdzu, instalējiet skaņas fontu un konfigurējiet to no VLC iestatījumiem (Ievade / kodeki > Audio kodeki > FluidSynth).

en: A/52 audio packetizer
lv: A/52 audio paketizētājs

en: A/52 dynamic range compression
lv: A/52 dinamiskā diapazona saspiešana

en: AAC audio decoder (using libfaad2)
lv: AAC audio atkodētājs (lietojot libfaad2)

en: AAC extension
lv: AAC paplašinājums

en: AACS Host certificate revoked.
lv: AACS resursdatora sertifikāts atsaukts.

en: AACS MMC failed.
lv: AACS MMC neizdevās.

en: ADF stream filter
lv: ADF straumes filtrs

en: ADPCM audio decoder
lv: ADPCM audio atkodētājs

en: AES key URI to place in playlist
lv: AES atslēgas URI, kuru ievietot atskaņošanas sarakstā

en: AES key file
lv: AES atslēgas datne

en: AES3/SMPTE 302M audio decoder
lv: AES3/SMPTE 302M audio atkodētājs

en: AES3/SMPTE 302M audio packetizer
lv: AES3/SMPTE 302M audio paketizētājs

en: AIFF demuxer
lv: AIFF demultipleksors

en: ALSA audio capture
lv: ALSA audio tveršana

en: ALSA audio output
lv: ALSA audio izvade

en: AM Tuner mode
lv: AM uztvērēja režīms

en: AM Tuner mode. Can be one of Default (0), TV (1), AM Radio (2), FM Radio (3) or DSS (4).
lv: AM uztvērēja režīms. Var būt viens no Noklusējuma (0), TV (1), AM radio (2), FM radio (3) vai DSS (4).

en: AOM video decoder
lv: AOM video atkodētājs

en: APE/ID3 tags-skipping filter
lv: APE/ID3 birku izlaišanas filtrs

en: ARIB STD-B25 Cam module
lv: ARIB STD-B25 Cam modulis

en: ARIB subtitles
lv: ARIB subtitri

en: ARIB subtitles decoder
lv: ARIB subtitru atkodētājs

en: ARM NEON audio volume
lv: ARM NEON audio skaļums

en: ARM NEON video chroma YUV->RGBA
lv: ARM NEON video krāsainība YUV->RGBA

en: ARM NEON video chroma conversions
lv: ARM NEON video krāsainības pārveidošanas

[ctx: ASCII]
en: VLC media player
lv: VLC mediju atskaņotājs

en: ASCII Art
lv: ASCII māksla

en: ASCII-art video output
lv: ASCII-mākslas video izvade

en: ASF muxer
lv: ASF multipleksors

en: ASF packet size -- default is 4096 bytes
lv: ASF paketes lielums -- noklusējums ir 4096 baiti

en: ASF/WMV demuxer
lv: ASF/WMV demultipleksors

en: ASX playlist import
lv: ASX atskaņošanas saraksta imports

en: ATSC A/52 (AC-3) audio decoder
lv: ATSC A/52 (AC-3) audio atkodētājs

en: ATSC minor channel
lv: ATSC mazākuma kanāls

en: ATSC reception parameters
lv: ATSC uztveršanas parametri

en: AU demuxer
lv: AU demultipleksors

en: AV1 video packetizer
lv: AV1 video paketizētājs

en: AVFoundation Audio Capture
lv: AVFoundation audio tveršana

en: AVFoundation Video Capture
lv: AVFoundation video tveršana

en: AVFoundation audio capture module.
lv: AVFoundation audio tveršanas modulis.

en: AVFoundation video capture module.
lv: AVFoundation video tveršanas modulis.

en: AVI demuxer
lv: AVI demultipleksors

en: AVI muxer
lv: AVI multipleksors

en: Abkhazian
lv: Abhāzu

en: Abort
lv: Pārtraukt

en: About
lv: Par

en: About VLC media player
lv: Par VLC multimediju atskaņotāju

en: Above the Video
lv: Virs video

en: Abscissa of the capture region in pixels.
lv: Tveršanas reģiona abscisa pikseļos.

en: Absolute delay
lv: Absolūtā aizture

en: Absolute delay - add absolute delay to each subtitle. Relative to source delay - multiply subtitle delay. Relative to source content - determine subtitle delay from its content (text).
lv: Absolūtā aizture - pievienot absolūto aizturi katram subtitram. Relatīvs avota aizturei - reizināt subtitru aizturi. Relatīvs avota saturam - nosaka subtitru aizturi no tā satura (teksta).

en: Acapella
lv: A kapella

en: Accelerated video output (Overlay)
lv: Paātrinātā video izvade (Pārklājums)

en: Accept 24 hours
lv: Pieņemt 24 stundas

en: Accept certificate temporarily
lv: Pieņemt sertifikātu īslaicīgi

en: Accept commands from this source. The CLI defaults to stdin ("*console"), but can also bind to a plain TCP socket ("localhost:4212") or use the telnet protocol ("telnet://0.0.0.0:4212")
lv: Pieņemt komandas no šī avota. Komandrindas saskarne (CLI) noklusējas uz stdin ("*console"), bet var arī saistīties pie vienkāršas TCP ligzdas ("localhost:4212") vai lietot telnet protokolu ("telnet://0.0.0.0:4212")

en: Accept commands over a Unix socket rather than stdin.
lv: Pieņemt komandas pāri Unix ligzdai, nevis stdin.

en: Accept commands over a socket rather than stdin. You can set the address and port the interface will bind to.
lv: Pieņemt komandas pāri ligzdai, nevis stdin. Jūs varat iestatīt adresi un portu, pie kura saskarne saistīsies.

en: Accept permanently
lv: Pieņemt paliekoši

en: Access advanced options to tweak the device
lv: Piekļūt paplašinātām opcijām, lai piedarītu ierīci

en: Access module
lv: Piekļuves modulis

en: Access modules
lv: Piekļuves moduļi

en: Access output
lv: Piekļuves izvade

en: Access output module
lv: Piekļuves izvades modulis

en: Access output modules control the ways the muxed streams are sent. This setting allows you to always force a specific access output method. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each access output.
lv: Piekļuves izvades moduļi kontrolē veidus, kādos multipleksētās straumes tiek nosūtītas. Šis iestatījums atļauj jums vienmēr piespiest specifisku piekļuves izvades metodi. Jums, iespējams, nevajadzētu to darīt.
    Jūs varat arī iestatīt noklusējuma parametrus katrai piekļuves izvadei.

en: Access to the stream is denied by the server configuration.
lv: Pieeja straumei ir noliegta no servera konfigurācijas.

en: Access unit delimiters
lv: Piekļuves vienību norobežotāji

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Accessibility type for all future passwords saved to the Keychain
lv: Pieejamības tips visām nākotnes parolēm, saglabātām uz Keychain

en: Account that will be used for the connection.
lv: Konts, kurš tiks lietots savienojumam.

en: Accuracy of RateControl
lv: Ātrumkontroles precizitāte

en: Acid
lv: Eisid

en: Acid Jazz
lv: Eisid džezs

en: Acid Punk
lv: Eisid panku

en: Acoustic
lv: Akustiskā

en: Acquisition rate (in fps)
lv: Iegūšanas ātrums (k/s)

en: Action
lv: Darbība

en: Actions
lv: Darbības

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Activate Transcoding
lv: Aktivizēt pārkodēšanu

en: Activate VNC polling. Do NOT activate for use as VDR ffnetdev client.
lv: Aktivizēt VNC aptaujāšanu. NEaktivizēt priekš lietošanas kā VDR ffnetdev klienta.

en: Activate or deactivate autoscaling.
lv: Aktivizēt vai deaktivizēt automātisko mērogošanu.

en: Activate or deactivate deinterlacing.
lv: Aktivizēt vai deaktivizēt rindpārleces novēršanu.

en: Activate the automatic notification of new versions of the software. It runs once every two weeks.
lv: Aktivizēt automātisku paziņošanu par jaunām programmatūras versijām. Tas palaižas reizi divās nedēļās.

en: Activate the updates availability notification
lv: Aktivizēt atjauninājumu pieejamības paziņošanu

en: Activate updates notifier
lv: Aktivizēt atjauninājumu paziņotāju

en: Active Extensions
lv: Aktīvie paplašinājumi

en: Active Format Descriptor line
lv: Aktīvā formāta aprakstītāja (AFD) rinda

en: Active Format Descriptor value
lv: Aktīvā formāta aprakstītāja (AFD) vērtība

en: Active regions
lv: Aktīvie apgabali

en: Active windows
lv: Aktīvie logi

en: Actors
lv: Aktieri

en: Adaptive
lv: Adaptīvais

en: Adaptive B-frame decision
lv: Adaptīvais B-kadru lēmums

en: Adaptive Logic
lv: Adaptīvā loģika

en: Adaptive spatial transform size
lv: Adaptīvās telpiskās transformācijas izmērs

en: Add
lv: Pievienot

en: Add &Subtitle File...
lv: Pievienot &subtitru datni...

en: Add Directory...
lv: Pievienot datņu katalogu...

en: Add EXT-X-ALLOW-CACHE:NO directive in playlist-file if this is disabled
lv: Pievienot EXT-X-ALLOW-CACHE:NO direktīvu atskaņošanas saraksta datnē, ja šis ir izslēgts

en: Add File...
lv: Pievienot datni...

en: Add Folder...
lv: Pievienot mapi...

en: Add Input
lv: Pievienot ievadi

en: Add Interface
lv: Pievienot saskarni

en: Add Noise
lv: Pievienot troksni

en: Add Subtitle File...
lv: Pievienot subtitru datni...

en: Add Subtitle File:
lv: Pievienot subtitru datni:

en: Add WAVE header
lv: Pievienot WAVE galveni

en: Add a YUV4MPEG2 header
lv: Pievienot YUV4MPEG2 galveni

en: Add a background
lv: Pievienot fonu

en: Add a blurring effect
lv: Pievienot aizmiglošanas efektu

en: Add a delay effect to the sound
lv: Pievienot skaņai aiztures efektu

en: Add a font effect to text to improve readability against different backgrounds.
lv: Pievienot fonta efektu, lai uzlabotu lasāmību pret dažādiem foniem.

en: Add a shadow
lv: Pievienot ēnu

en: Add cover art from file
lv: Pievienot vāciņa mākslu no datnes

en: Add destinations following the streaming methods you need. Be sure to check with transcoding that the format is compatible with the method used.
lv: Pievienot galamērķus, sekojot jums vajadzīgajām straumēšanas metodēm. Noteikti pārbaudiet ar pārkodēšanu, ka formāts ir saderīgs ar lietoto metodi.

en: Add logo
lv: Pievienot logo

en: Add new Preset...
lv: Pievienot jaunu priekšiestatījumu...

en: Add text
lv: Pievienot tekstu

en: Add to Playlist
lv: Pievienot atskaņošanas sarakstam

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Additional fonts directory
lv: Papildu fontu datņu katalogs

en: Additional interfaces spawned by the Service. It should be specified at install time so the Service is properly configured. Use a comma separated list of interface modules. (common values are: logger, sap, rc, http)
lv: Papildu saskarnes, radītas ar Pakalpojumu. Tam vajadzētu būt norādītam instalēšanas laikā, tāpēc Pakalpojums ir pienācīgi konfigurēts. Lietojiet komatu atdalītu sarakstu ar saskarņu moduļiem. (parastās vērtības ir : logger, sap, rc, http)

en: Additions or subtractions of pixels on the peak width.
lv: Pikseļu saskaitīšanas vai atņemšanas uz maksimumslodzes platuma.

en: Addons Manager
lv: Papildinājumu pārvaldnieks

en: Addons local storage installer
lv: Papildinājumu lokālās glabātuves instalētājs

en: Addons local storage lister
lv: Papildinājumu lokālās glabātuves saraksta sastādītājs

en: Address
lv: Adrese

en: Address of the CDDB server to use.
lv: Adrese CDDB serverim, kuru lietot.

en: Address of the audio postrender callback function. This function will be called when the render is into the buffer.
lv: Audio pēcrenderēšanas atzvanīšanas funkcijas adrese. Šī funkcija tiks izsaukta, kad renderējums ir iekšā buferī.

en: Address of the audio prerender callback function. This function will set the buffer where render will be done.
lv: Audio priekšrenderēšanas atzvanīšanas funkcijas adrese. Šī funkcija iestatīs buferi, kur renderēšana tiks pabeigta.

en: Address of the get callback function
lv: Iegūšanas atzvana funkcijas adrese

en: Address of the release callback function
lv: Atlaišanas atzvana funkcijas adrese

en: Address of the video postrender callback function. This function will be called when the render is into the buffer.
lv: Video pēcrenderēšanas atzvanīšanas funkcijas adrese. Šī funkcija tiks izsaukta, kad renderējums ir iekšā buferī.

en: Address of the video prerender callback function. This function will set the buffer where render will be done.
lv: Video priekšrenderēšanas atzvanīšanas funkcijas adrese. Šī funkcija iestatīs buferi, kur renderēšana tiks pabeigta.

en: Address to bind to (helper setting for dst)
lv: Adrese, pie kuras saistīties (palīgiestatījums priekš dst)

en: Adds filtered gaussian noise
lv: Pievieno filtrēto Gausa troksni

en: Adjust HDMI refresh rate to the video.
lv: Pielāgot HDMI atsvaidzināšanas biežumu uz video.

en: Adjust VLC priority
lv: Pielāgot VLC prioritāti

en: Adjust pitch
lv: Pielāgot skaņas augstumu

en: Adjust the current playback position
lv: Pielāgot pašreizējo atskaņošanas novietojumu

en: Adjust the volume
lv: Pielāgot skaļumu

en: Adjustments and Effects
lv: Pielāgojumi un efekti

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Advanced Buttons
lv: Papildinātās pogas

en: Advanced Open File...
lv: Papildinātā datnes atvēršana...

en: Advanced Options
lv: Paplašinātās opcijas

en: Advanced Preferences
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Advanced Widget
lv: Papildinātais logrīks

en: Advanced options...
lv: Paplašinātas opcijas...

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Advanced settings. Use with care...
lv: Paplašinātie iestatījumi. Lietot uzmanīgi...

en: Afar
lv: Afāru

en: Afrikaans
lv: Afrikandu

en: After first unlock
lv: Pēc pirmās atbloķēšanas

en: After first unlock, on this device only
lv: Pēc pirmās atbloķēšanas, tikai uz šīs ierīces

en: Albanian
lv: Albāņu

en: Album
lv: Albums

en: Album Artist
lv: Albuma izpildītājs

en: Album art filename
lv: Albuma mākslas datnes nosaukums

en: Album replay gain
lv: Albuma skaļuma izlīdzināšana

en: All
lv: Visus

en: All Files
lv: Visas datnes

en: Allow automatic icon changes
lv: Atļaut automātiskas ikonu izmaiņas

en: Allow cache
lv: Atļaut kešatmiņu

en: Allow metadata network access
lv: Atļaut metadatu tīkla piekļuvi

en: Allow non specification compliant speedup tricks. Faster but error-prone.
lv: Atļaut paātrinājuma trikus bez specifikācijas atbilstības. Ātrāks, bet ar noslieci uz kļūdām.

en: Allow only one instance
lv: Atļaut tikai vienu instanci

en: Allow only one running instance
lv: Atļaut tikai vienu palaistu instanci

en: Allow other applications to control VLC using the D-Bus MPRIS protocol.
lv: Atļaut citām lietotnēm kontrolēt VLC, lietojot D-Bus MPRIS protokolu.

en: Allow real-time priority
lv: Atļaut reāllaika prioritāti

en: Allow speed tricks
lv: Atļaut ātruma trikus

en: Allow the use of the Intel Media SDK software implementation of the codecs if no QuickSync Video hardware acceleration is present on the system.
lv: Atļaut Intel Media SDK kodeku programmatūras īstenojuma lietošanu, ja uz sistēmas nav klātesoša QuickSync Video aparatūras paātrinājuma.

en: Allow to build directory index
lv: Atļaut būvēt datņu kataloga indeksu

en: Allowed variance in average bitrate (in kbits/s).
lv: Atļautā dispersija vidējā bitu pārraides ātrumā (kbitos/s).

en: Allowing only one running instance of VLC can sometimes be useful, for example if you associated VLC with some media types and you don't want a new instance of VLC to be opened each time you open a file in your file manager. This option will allow you to play the file with the already running instance or enqueue it.
lv: Atļaut tikai vienu palaistu VLC instanci var dažreiz būt noderīgi, piemēram, ja jūs sasaistījāt VLC ar kādiem mediju tipiem un jūs nevēlaties, lai jauna VLC instance tiktu atvērta katru reizi, kad jūs atverat datni jūsu datņu pārvaldniekā. Šī opcija atļaus jums atskaņot datni ar jau palaisto instanci vai ierindot to.

en: Allows B-frames to be used as references for predicting other frames. Keeps the middle of 2+ consecutive B-frames as a reference, and reorders frame appropriately.
     - none: Disabled
     - strict: Strictly hierarchical pyramid
     - normal: Non-strict (not Blu-ray compatible)
lv: Atļauj B-kadriem tikt lietotiem kā atsaucēm citu kadru paredzēšanai. Patur vidu no 2+ secīgiem B-kadriem kā atsaucēm, un pārkārto kadru atbilstoši.
     - none: Izslēgts
     - strict: Stingri hierarhiska piramīda
     - normal: Ne-stingra (nav Blu-ray saderīga)

en: Allows a user to specify an extra pmt (pmt_pid=pid:stream_type[,...]).
lv: Atļauj lietotājam norādīt papildu pmt (pmt_pid=pid:straumes_tips[,...]).

en: Allows each 8x8 or 16x8 partition to independently select a reference frame, as opposed to only one ref per macroblock.
lv: Atļauj katram 8x8 vai 16x8 nodalījumam neatkarīgi atlasīt atsauces kadru, pretstatā tikai vienam atsauces kadram uz makrobloku.

en: Allows you to force the aspect ratio of the video.
lv: Atļauj jums piespiest video malu attiecības.

en: Allows you to set Teletext configuration (id=line1-lineN with both fields).
lv: Atļauj jums iestatīt Teleteksta konfigurāciju (id=rinda1-rindaN ar abiem laukiem).

en: Allows you to set Teletext language (page=lang/type,...).
lv: Atļauj jums iestatīt Teleteksta valodu (lapa=val./tips,...).

en: Allows you to set audio configuration (id=group,pair:id=group,pair...).
lv: Atļauj jums iestatīt audio konfigurāciju (id=grupa,pāris:id=grupa,pāris...).

en: Allows you to set the ES ID of the video.
lv: Atļauj jums iestatīt video elementārās straumes ID.

en: Allows you to set the desired link of the board for the capture (starting at 0).
lv: Atļauj jums iestatīt plates vēlamo saiti tveršanai (sākot no 0).

en: Allows you to specify a "copyright" metadata for an input.
lv: Atļauj jums ievadei norādīt "autortiesību" metadatus.

en: Allows you to specify a "date" metadata for an input.
lv: Atļauj jums ievadei norādīt "datuma" metadatus.

en: Allows you to specify a "description" metadata for an input.
lv: Atļauj jums ievadei norādīt "apraksta" metadatus.

en: Allows you to specify a "genre" metadata for an input.
lv: Atļauj jums ievadei norādīt "žanra" metadatus.

en: Allows you to specify a "title" metadata for an input.
lv: Atļauj jums ievadei norādīt "virsraksta" metadatus.

en: Allows you to specify a "url" metadata for an input.
lv: Atļauj jums ievadei norādīt "url" metadatus.

en: Allows you to specify an "artist" metadata for an input.
lv: Atļauj jums ievadei norādīt "izpildītāja" metadatus.

en: Allows you to specify an "author" metadata for an input.
lv: Atļauj jums ievadei norādīt "autora" metadatus.

en: Alpha blending transparency mask. Uses a png alpha channel.
lv: Alfa samaisīšanas caurspīdīguma maska. Lieto png alfa kanālu.

en: Alpha mask
lv: Alfa maska

en: Alpha mask video filter
lv: Alfa maskas video filtrs

en: Alpha of the blended image
lv: Samaisītā attēla alfa

en: Alpha transparency value (default 255)
lv: Alfa caurspīdīguma vērtība (noklusējums 255)

en: Alpha value of the earliest subtitle, where 0 is fully transparent and 255 is fully opaque.
lv: Alfa vērtība agrākajam subtitram, kur 0 ir pilnībā caurspīdīgs un 255 ir pilnībā necaurspīdīgs.

en: Alpha with which the blend image is blended
lv: Alfa, ar kuru samaisīšanas attēls ir samaisīts

en: Also known as DWT levels
lv: Vēl zināmi kā DWT līmeņi

en: Alternative
lv: Alternatīvā

en: Alternative Rock
lv: Alternatīvais roks

en: AltiVec conversions from
lv: AltiVec pārveidošanas no

en: Always
lv: Vienmēr

en: Always Fit &Window
lv: Vienmēr ietilpināt &logu

en: Always continue media playback
lv: Vienmēr turpināt mediju atskaņošanu

en: Always fix
lv: Izlabot vienmēr

en: Always on &top
lv: Vienmēr &virspusē

en: Always on top
lv: Vienmēr virspusē

en: Always place the video window on top of other windows.
lv: Vienmēr novietot video logu virs citiem logiem.

en: Always reset audio start level to:
lv: Vienmēr atiestatīt audio sākuma līmeni uz:

en: Always visible
lv: Vienmēr redzams

en: Always write to the same file
lv: Vienmēr rakstīt tajā pašā datnē

en: Always write to the same file instead of creating one file per image. In this case, the number is not appended to the filename.
lv: Vienmēr rakstīt tajā pašā datnē, nevis izveidot jaunu datni uz attēlu. Šajā gadījumā, datnes nosaukumam netiek pievienots numurs.

en: Always, on this device only
lv: Vienmēr, tikai uz šīs ierīces

en: Ambient
lv: Ambientā

en: Ambisonics renderer and binauralizer
lv: Ambisonics renderētājs un binauralizētājs

en: Amharic
lv: Amharu

en: Amount by which to scale the picture before sending it to the internal OpenCV filter
lv: Daudzums, par kuru mērogot bildi, pirms sūtīt to uz iekšējo OpenCV filtru

en: Amount of gain in delayed left signal into right and vice versa. Gives a delay effect of left signal in right output and vice versa which gives widening effect.
lv: Ieguvuma daudzums aizturētajā kreisajā signālā iekšā labajā un pretēji. Dod kreisā signāla aiztures efektu labajā izvadē un pretēji, kas dod paplašināšanas efektu.

en: Amount of movement required for a mouse gesture to be recorded.
lv: Vajadzīgais kustības daudzums, lai peles žests tiktu ierakstīts.

en: Amount of prefiltering
lv: Pirmsfiltrēšanas daudzums

en: Amount of time (in ms) to wait before aborting network reception of data. Note that there will be 10 retries before completely giving up.
lv: Laika daudzums (milisekundēs), kuru gaidīt pirms pārtrauc tīkla datu uztveršanu. Ņemiet vērā, ka šeit būs 10 mēģinājumi pirms pilnīgas padošanās.

en: Amplification
lv: Pastiprināšana

en: An error occurred while checking for updates...
lv: Notika kļūda, kamēr pārbaudīja pēc atjauninājumiem...

en: Anaglyph
lv: Anaglifs

en: Anaglyph 3D
lv: Anaglifs 3D

en: Analog
lv: Analogais

en: Android Window
lv: Android logs

en: Android log
lv: Android žurnāls

en: Android log using logcat
lv: Android žurnāls, lietojot logcat

en: Android native window
lv: Android dzimtais logs

en: Angle
lv: Leņķis

en: Angle in degrees
lv: Leņis grādos

en: Angle in degrees (0 to 359)
lv: Leņķis grādos (0 līdz 359)

en: Animation
lv: Animācija

en: Announce this session with SAP.
lv: Paziņot šo sesiju ar SAP.

en: Antenna
lv: Antena

en: Anti-Flickering
lv: Pretmirgošanas

en: Anti-transpose
lv: Pret-transponēt

en: Any
lv: Jebkurš

en: Any field
lv: Jebkurš lauks

en: Appearance
lv: Izskats

en: Append '-converted' to filename
lv: Pievienot datnes nosaukumam  "-pārveidots"

en: Append to existing file
lv: Pievienot pastāvošajai datnei

en: Append to file
lv: Pievienot datnei

en: Append to file if it exists instead of replacing it.
lv: Pievienot datnei, ja tā pastāv, nevis aizstāt to.

en: Apple Remote and media keys
lv: Apple Remote un mediju taustiņi

en: Application
lv: Lietotne

en: Application level hotkey
lv: Lietotnes līmeņa karstais taustiņš

en: Applications
lv: Lietotnes

en: Apply
lv: Pielietot

en: Apply a delay to all subtitles (in 1/10s, eg 100 means 10s).
lv: Pielietot aizturi uz visiem subtitriem (iekš 1/10s, piem., 100 nozīmē 10s).

en: Apply cartoon effect
lv: Pielietot animācijas filmu efektu

en: Apply cartoon effect. It is only used by "gradient" and "edge".
lv: Pielietot animācijas efektu. Tas ir tikai lietots ar "gradientu" un "malām".

en: Apply color gradient or edge detection effects
lv: Pielietot krāsu gradienta vai malu noteikšanas efektus

en: Apply profile at next launch
lv: Pielietot profilu pie nākamās palaišanas

en: Aqua
lv: Ciāna

en: Arabic
lv: Arābu

en: Arabic (ISO 8859-6)
lv: Arābu (ISO 8859-6)

en: Arabic (Windows-1256)
lv: Arābu (Windows-1256)

en: Are you sure you want to reset your VLC media player preferences?
lv: Vai jūs esat pārliecināts, ka jūs vēlaties atiestatīt savus VLC mediju atskaņotāja iestatījumus?

en: Are you sure you wish to create the stream?
lv: Vai jūs esat pārliecināts, ka vēlaties izveidot straumi?

en: Area
lv: Laukums

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Arranger
lv: Aranžētājs

en: Art Director
lv: Mākslinieciskais vadītājs

en: Art and meta fetchers
lv: Mākslas un metadatu ienesēji

en: Artist
lv: Izpildītājs

en: Artist metadata
lv: Izpildītāja metadati

en: Artwork URL
lv: Mākslas darba vietrādis URL

en: Ascending
lv: Augoši

en: Ask
lv: Vaicāt

en: Ask for action
lv: Vaicāt darbībai

en: Ask for network policy at start
lv: Pie sākšanas vaicāt par tīkla politiku

en: Aspect Ratio
lv: Malu attiecības

en: Aspect Ratio of the source picture.
lv: Avota bildes malu attiecības.

en: Aspect ratio
lv: Malu attiecības

en: Aspect ratio (4:3, 16:9). Default assumes square pixels.
lv: Malu attiecības (4:3, 16:9). Noklusējums pieņem, ka ir kvadrātveida pikseļi.

en: Aspect ratio of the individual displays building the wall.
lv: Sienu būvējošo individuālo displeju malu attiecības.

en: Aspect ratio selector
lv: Malu attiecību atlasītājs

en: Aspect ratio: %s
lv: Malu attiecības: %s

en: Assamese
lv: Asamiešu

en: Assign
lv: Piešķirt

en: Assign a fixed Network ID (for SDT table)
lv: Piešķir fiksētu tīkla ID (SDT tabulai)

en: Assign a fixed PID to the PMT
lv: Piešķirt fiksētu PID priekš PMT

en: Assign a fixed PID to the SPU.
lv: Piešķirt fiksētu PID priekš SPU.

en: Assign a fixed PID to the audio stream.
lv: Piešķirt fiksētu PID audio straumei.

en: Assign a fixed PID to the video stream. The PCR PID will automatically be the video.
lv: Piešķirt fiksētu PID video straumei. PCR PID automātiski būs video.

en: Assign a fixed Transport Stream ID.
lv: Piešķirt fiksētu transporta straumes ID.

en: Assign a program number to each PMT. This requires "Set PID to ID of ES" to be enabled.
lv: Piešķirt programmas numuru katram PMT. Šis pieprasa būt ieslēgtam "Iestatīt PID uz elementārās straumes ID".

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Attachment input
lv: Pielikuma ievade

en: Attack
lv: Uzbrukums

en: Attack time
lv: Uzbrukuma laiks

en: Attenuation
lv: Pavājinājums

en: Attenuation, begin (in %)
lv: Pavājinājums, sākums (procentos)

en: Attenuation, end (in %)
lv: Pavājinājums, beigas (procentos)

en: Attenuation, middle (in %)
lv: Pavājinājums, vidus (procentos)

en: Audio &Device
lv: Au&dio ierīce

en: Audio &Track
lv: Audio &celiņš

en: Audio Bar Graph Video
lv: Audio joslas diagrammas video

en: Audio Bar Graph Video sub source
lv: Audio joslas diagrammas video apakšavots

en: Audio CD - Track %02i
lv: Audio CD - celiņš %02i

en: Audio CD device
lv: Audio CD ierīce

en: Audio CD input
lv: Audio CD ievade

en: Audio Delay
lv: Audio aizture

en: Audio Device
lv: Audio ierīce

en: Audio Device: %s
lv: Audio ierīce: %s

en: Audio ES
lv: Audio elementārā straume

en: Audio Effects
lv: Audio efekti

en: Audio Effects...
lv: Audio efekti...

en: Audio Files
lv: Audio datnes

en: Audio Settings
lv: Audio iestatījumi

en: Audio Spatializer
lv: Audio telpiskotājs

en: Audio Track
lv: Audio celiņš

en: Audio and Subtitles
lv: Audio un subtitri

en: Audio balance
lv: Audio balanss

en: Audio bitrate
lv: Audio bitu pārraides ātrums

en: Audio bits per sample
lv: Audio biti uz nolasi

en: Audio callback data
lv: Audio atzvana dati

en: Audio capture
lv: Audio tveršana

en: Audio capture (ALSA)
lv: Audio tveršana (ALSA)

en: Audio capture (PulseAudio)
lv: Audio tveršana (PulseAudio)

en: Audio channel remapper
lv: Audio kanāla pārkartētājs

en: Audio channels
lv: Audio kanāli

en: Audio channels in input stream. Numeric value >0. Default is 2.
lv: Audio kanāli ievades straumē. Skaitliskā vērtība >0. Noklusējums ir 2.

en: Audio codec
lv: Audio kodeks

en: Audio codecs
lv: Audio kodeki

en: Audio configuration
lv: Audio konfigurācija

en: Audio connection
lv: Audio savienojums

en: Audio connection for DeckLink output.
lv: Audio savienojums priekš DeckLink izvades.

en: Audio connection to use for DeckLink captures. Valid choices: embedded, aesebu, analog. Leave blank for card default.
lv: Audio savienojums, kuru lietot DeckLink tveršanām. Derīgās izvēles: embedded, aesebu, analog. Atstāt tukšu kartes noklusējumam.

en: Audio delay %i ms
lv: Audio aizture %i ms

en: Audio delay down
lv: Audio aizture lejup

en: Audio delay up
lv: Audio aizture augšup

en: Audio description for the visually impaired
lv: Audio apraksts personām ar redzes traucējumiem

en: Audio desynchronization compensation
lv: Audio desinhronizācijas kompensēšana

en: Audio device is not configured
lv: Audio ierīce nav konfigurēta

en: Audio device name
lv: Audio ierīces nosaukums

en: Audio encoder
lv: Audio iekodētājs

en: Audio filter
lv: Audio filtrs

en: Audio filter for A/52/DTS->S/PDIF encapsulation
lv: Audio filtrs A/52/DTS->S/PDIF iekapsulēšanai

en: Audio filter for PCM format conversion
lv: Audio filtrs PCM formāta pārveidošanai

en: Audio filter for band-limited interpolation resampling
lv: Audio filtrs joslu-ierobežotai interpolācijas pārģenerēšanai

en: Audio filter for simple channel mixing
lv: Audio filtrs vienkāršai kanālu sajaukšanai

en: Audio filter for trivial channel mixing
lv: Audio filtrs triviālai kanālu sajaukšanai

en: Audio filtering failed
lv: Audio filtrēšana neizdevās

en: Audio filters
lv: Audio filtri

en: Audio filters are used to process the audio stream.
lv: Audio filtri tiek lietoti, lai apstrādātu audio straumi.

en: Audio filters will be applied to the audio streams (after conversion filters are applied). You can enter a colon-separated list of filters.
lv: Audio filtri tiks pielietoti uz audio straumēm (pēc tam, kad pārveidošanas filtri ir pielietoti). Jūs varat ievadīt ar kolu atdalītu sarakstu ar filtriem.

en: Audio gain
lv: Audio pastiprināšana

en: Audio input
lv: Audio ievade

en: Audio input of the card to use (see debug).
lv: Audio ievades karte, kuru lietot (skatīt atkļūdošanu).

en: Audio input pin
lv: Audio ievades adata

en: Audio language
lv: Audio valoda

en: Audio memory
lv: Audio atmiņa

en: Audio memory output
lv: Audio atmiņas izvade

en: Audio mode
lv: Audio režīms

en: Audio output URL
lv: Audio izvades vietrādis URL

en: Audio output access method
lv: Audio izvades piekļuves metode

en: Audio output back-end interface.
lv: Audio izvades aizmugursistēmas saskarne.

en: Audio output channels
lv: Audio izvades kanāli

en: Audio output device
lv: Audio izvades ierīce

en: Audio output device (using ALSA syntax).
lv: Audio izvades ierīce (lietojot ALSA sintaksi).

en: Audio output failed
lv: Audio izvade neizdevās

en: Audio output module
lv: Audio izvades modulis

en: Audio output muxer
lv: Audio izvades multipleksors

en: Audio output pin
lv: Audio izvades adata

en: Audio output volume step
lv: Audio izvades skaļuma solis

en: Audio part of the BarGraph function
lv: Joslu grafika funkcijas audio daļa

en: Audio pitch changer
lv: Audio skaņas augstuma mainītājs

en: Audio port
lv: Audio ports

en: Audio postrender callback
lv: Audio pēcrenderēšanas atzvanīšana

en: Audio prerender callback
lv: Audio pirmsrenderēšanas atzvanīšana

en: Audio resampler
lv: Audio pārģenerētājs

en: Audio sample rate
lv: Audio diskretizācijas frekvence

en: Audio sample rate in Hertz. Default is 48000 Hz.
lv: Audio diskretizācijas frekvence hercos. Noklusējums ir 48000 Hz.

en: Audio samplerate (Hz)
lv: Audio diskretizācijas frekvence (Hz)

en: Audio sampling rate (in hertz) for DeckLink captures. 0 disables audio input.
lv: Audio diskretizēšanās frekvence (hercos) DeckLink tveršanām. 0 izslēdz audio ievadi.

en: Audio sampling rate (in hertz) for DeckLink output. 0 disables audio output.
lv: Audio diskretizēšanās frekvence (hercos) DeckLink izvadei. 0 izslēdz audio izvadi.

en: Audio settings
lv: Audio iestatījumi

en: Audio tempo scaler synched with rate
lv: Audio tempa mērogotājs, sinhronizēts ar ātrumu

en: Audio track
lv: Audio celiņš

en: Audio track ID
lv: Audio celiņa ID

en: Audio track synchronization:
lv: Audio celiņa sinhronizācija:

en: Audio track: %s
lv: Audio celiņš: %s

en: Audio visualizations
lv: Audio vizualizācijas

en: Audio volume
lv: Audio skaļums

en: Audio volume in hundredths of decibels (dB).
lv: Audio skaļums decimelu simtdaļās (dB)

en: Audio/Video
lv: Audio/video

en: Audio/Video decoder (using OpenMAX IL)
lv: Audio/video atkodētājs (lietojot OpenMAX IL)

en: AudioToolbox MIDI synthesizer
lv: AudioToolbox MIDI sintezators

en: Audiobar Graph
lv: Audiojoslas grafiks

en: Augment contrast between contours.
lv: Augmentēt kontrastu starp kontūrām.

en: Augmented reality ball game
lv: Augmentētas realitātes bumbas spēle

en: Author
lv: Autors

en: Author metadata
lv: Autora metadati

en: Author to put in ASF comments.
lv: Autors, kuru ielikt ASF komentāros.

en: Authors
lv: Autori

en: Auto
lv: Automātiski

en: Auto connection
lv: Automātiskais savienojums

en: Auto raising the interface:
lv: Saskarnes automātiskā parādīšana:

en: Auto re-connect
lv: Automātiskā atkalpieslēgšanās

en: Auto shuffle
lv: Automātiskā jaukšana

en: Auto shuffle delay during game
lv: Automātiski jaukt aizturi, notiekot spēlei

en: Auto solve
lv: Automātiski atrisināt

en: Auto solve delay during game
lv: Automātiski atrisināt aizturi, notiekot spēlei

en: Auto start
lv: Automātiskā palaišana

en: Auto-playback of new items
lv: Jauno vienumu automātiskā atskaņošana

en: Autodel
lv: Automātiskā izdzēšana

en: Autodetect subtitle files
lv: Automātiski noteikt subtitru datnes

en: Automatic
lv: Automātiski

en: Automatic brightness
lv: Automātisks spilgtums

en: Automatic chroma gain
lv: Automātisks krāsainības pieaugums

en: Automatic gain
lv: Automātisks ieguvums

en: Automatic hue
lv: Automātiska nokrāsa

en: Automatic white balance
lv: Automātiskais baltā balanss

en: Automatically add/delete input streams
lv: Automātiski pievienot/dzēst ievades straumes

en: Automatically adjust the picture brightness.
lv: Automātiski pielāgot bildes spilgtumu.

en: Automatically adjust the picture hue.
lv: Automātiski pielāgot bildes nokrāsu.

en: Automatically adjust the picture white balance.
lv: Automātiski pielāgot bildes baltā balansu.

en: Automatically check for updates
lv: Automātiski pārbaudīt atjauninājumus

en: Automatically connect VLC input ports to available output ports.
lv: Automātiski pievienot VLC ievades portus pie ieejamajiem izvades portiem.

en: Automatically connect to writable clients
lv: Automātiski pieslēgties pie rakstāmiem klientiem

en: Automatically control the chroma gain.
lv: Automātiski vadīt krāsainības pieaugumu.

en: Automatically detect a subtitle file, if no subtitle filename is specified (based on the filename of the movie).
lv: Automātiski noteikt subtitru datni, ja nav norādīts subtitru datnes nosaukums (bāzēts uz filmas datnes nosaukuma).

en: Automatically load the extensions module on startup.
lv: Automātiski ielādēt paplašinājumu moduli pie palaišanās.

en: Automatically preparse items
lv: Automātiski sintaktiski priekšanalizēt vienumus

en: Automatically preparse items added to the playlist (to retrieve some metadata).
lv: Automātiski sintaktiski priekšanalizēt atskaņošanas sarakstam pievienotos vienumus (lai izgūtu kādus metadatus).

en: Automatically resize and pad a video
lv: Automātiski mainīt izmēru un polsterēt video

en: Automatically set the video gain.
lv: Automātiski iestatīt video ieguvumu.

en: Automatically start playing the playlist content once it's loaded.
lv: Automātiski sākt atskaņot atskaņošanas saraksta saturu, kad tas ir ielādēts.

en: Automatically try to reconnect to the stream in case of a sudden disconnect.
lv: Automātiski mēģināt savienojuma atkārtotu izveidošanu pēkšņa savienojuma pārtraukuma gadījumā.

en: Autoscale video
lv: Automātiski mērogot video

en: Avahi Renderer Discovery
lv: Avahi renderētāja atklāšana

en: Avantgarde
lv: Avangards

en: Average bitrate tolerance
lv: Vidējā bitu pārraides ātruma tolerance

en: Averaging period for the maximum local bitrate (in kbits).
lv: Vidējais periods maksimālajam lokālajam bitu pārraides ātrumam (kb/s).

en: Avestan
lv: Avesta

en: Avformat demuxer
lv: Avformat demultipleksors

en: Avformat mux
lv: Avformat multipleksors

en: Avformat muxer
lv: Avformat multipleksors

en: Aymara
lv: Aimaru

en: Azerbaijani
lv: Azerbaidžāņu

en: A→B Loop
lv: A->B cikls

en: B-frames between I and P
lv: B-kadri starp I un P

en: B4S playlist import
lv: B4S atskaņošanas saraksta imports

en: BPG image decoder
lv: BPG attēlu atkodētājs

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Background
lv: Fons

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Background Opacity
lv: Fona necaurspīdīgums

en: Background art fits window's size.
lv: Fona māksla ietilpst loga izmērā.

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background opacity
lv: Fona necaurspīdīgums

en: Backlight compensation
lv: Izgaismojuma kompensācija

en: Backspace
lv: Atpakaļatkāpe

en: Backward
lv: Atpakaļ

en: Balance of the audio input.
lv: Audio ievades balanss.

en: Ball
lv: Bumba

en: Ball color
lv: Bumbas krāsa

en: Ball size
lv: Bumbas izmērs

en: Ball speed
lv: Bumbas ātrums

en: Ball video filter
lv: Bumbas video filtrs

en: Ballad
lv: Balāde

en: Baltic (Latin-7)
lv: Baltijas (Latin-7)

en: Baltic (Windows-1257)
lv: Baltijas (Windows-1257)

en: Band-stop filter
lv: Joslu apstādināšanas filtrs

en: Banding removal
lv: Joslošanās noņemšana

en: Bands gain
lv: Joslu ieguvums

en: Bandwidth
lv: Joslas platums

en: Bandwidth (MHz)
lv: Joslas platums (MHz)

en: Bandwidth Adaptive
lv: Joslas platuma adaptīvs

en: Bar Height in pixel
lv: Joslas augstums pikseļos

en: Bar width in pixel
lv: Joslas platums pikseļos

en: Bargraph position
lv: Joslu grafika novietojums

en: Bargraph transparency value (from 0 for full transparency to 255 for full opacity).
lv: Joslu grafika caurspīdīguma vērtība (no 0 pilnam caurspīdīgumam līdz 255 pilnam necaurspīdīgumam).

en: Base image
lv: Bāzes attēls

en: Base pixel radius
lv: Bāzes pikseļa rādiuss

en: Base port
lv: Bāzes ports

en: Bashkir
lv: Baškīru

en: Basic
lv: Pamata

en: Basque
lv: Basku

en: Bass adjustment of the audio input.
lv: Audio ievades basu pielāgošana.

en: Bass level
lv: Basa līmenis

en: Be quiet
lv: Būt klusam

en: Beat
lv: Bītmūzika

en: Bebob
lv: Bībops

en: Because this file index is broken or missing, seeking will not work correctly.
    VLC won't repair your file but can temporary fix this problem by building an index in memory.
    This step might take a long time on a large file.
    What do you want to do?
lv: Tāpēc, ka šīs datnes indekss ir bojāts vai trūkstošs, meklēšana nestrādās pareizi.
    VLC nesalabos jūsu datni, bet var īslaicīgi salabot šo problēmu, būvējot indeksu atmiņā.
    Šis solis varētu aizņemt ilgu laiku uz lielām datnēm.
    Ko jūs vēlaties darīt?

en: Behavior
lv: Izturēšanās

en: Belarusian
lv: Baltkrievu

en: Benchmarking
lv: Izpildās etalonuzdevums

en: Bengali
lv: Bengāļu

en: Best available
lv: Labākā pieejamā

en: Bias the choice to use B-frames. Positive values cause more B-frames, negative values cause less B-frames.
lv: Nosliec izvēli lietot B-kadrus. Pozitīvas vērtības izraisīs vairāk B-kadrus, negatīvas vērtības izraisīs mazāk B-kadrus.

en: Bicubic (good quality)
lv: Bikubisks (laba kvalitāte)

en: Bicubic spline
lv: Bikubiskais splains

en: Big Band
lv: Bigbends

en: Big Button
lv: Liela poga

en: Bihari
lv: Biharu

en: Bilinear
lv: Bilineārs

en: Binauralizer
lv: Binauralizētājs

en: Bislama
lv: Bišlamā

en: Bitmask
lv: Bitmaska

en: Bitrate
lv: Bitu pārraides ātrums

en: Bitrate (kb/s)
lv: Bitu pārraides ātrums (kb/s)

en: Bitrate information of the transcoded stream.
lv: Pārkodētās straumes bitu pārraides ātruma informācija.

en: Bitrate override
lv: Bitu pārraides ātruma pārrakstīšana

en: Bits per sample
lv: Biti uz nolasi

en: Black
lv: Melns

en: Black & white
lv: Melns un balts

en: Black Crush for Blue
lv: Melnā sasmalcinājums zilajam

en: Black Crush for Green
lv: Melnā sasmalcinājums zaļajam

en: Black Crush for Red
lv: Melnā sasmalcinājums sarkanajam

en: Black Level for Blue
lv: Melnā līmenis zilajam

en: Black Level for Green
lv: Melnā līmenis zaļajam

en: Black Level for Red
lv: Melnā līmenis sarkanajam

en: Black Metal
lv: Melnais metāls

en: Black screens in Fullscreen mode
lv: Melni ekrāni pilnekrāna režīmā

en: Black screens in fullscreen
lv: Melni ekrāni pilnekrānā

en: Blackmagic DeckLink SDI input
lv: Blackmagic DeckLink SDI ievade

en: Blackman-Harris
lv: Blekmena-Harisa

en: Blank screen below video.
lv: Tukšs ekrāns zem video.

en: Blend
lv: Samaisīt

en: Blend image
lv: Samaisīt attēlu

en: Blending benchmark filter
lv: Samaisīšanas etalonuzdevuma filtrs

en: Block stream cache
lv: Bloku straumes kešatmiņa

en: Blu-Ray player region code. Some discs can be played only with a correct region code.
lv: Blu-Ray atskaņotāja reģiona kods. Daži diski var tikt atskaņoti tikai ar pareizu reģiona kodu.

en: Blu-ray Disc is corrupted.
lv: Blu-ray Disc ir bojāts.

en: Blu-ray Disc support (libbluray)
lv: Blu-ray Disc atbalsts (libbluray)

en: Blu-ray error
lv: Blu-ray kļūda

en: Blu-ray menus
lv: Blu-ray izvēlnes

en: Blue
lv: Zils

en: Blue balance
lv: Zilā balanss

en: Blue chroma balance.
lv: Zilā krāsainības balanss.

en: Bluegrass
lv: Blūgrās

en: Blues
lv: Blūzs

en: Bluescreen
lv: Zilais ekrāns

en: Bluescreen U tolerance
lv: Zilā ekrāna U tolerance

en: Bluescreen U value
lv: Zilā ekrāna U vērtība

en: Bluescreen V tolerance
lv: Zilā ekrāna V tolerance

en: Bluescreen V value
lv: Zilā ekrāna V vērtība

en: Bluescreen video filter
lv: Zilā ekrāna video filtrs

en: Blur factor (1-127)
lv: Aizmiglošanas koeficients (1-127)

en: Bob
lv: Kniksis

en: Bonjour Network Discovery
lv: Bonjour tīkla atklāšana

en: Bonjour Renderer Discovery
lv: Bonjour renderētāja atklāšana

en: Bookmark
lv: Grāmatzīme

en: Bookmark %i
lv: Grāmatzīme %i

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Bookmarks list for a stream
lv: Grāmatzīmju saraksts straumei

en: Bookmarks...
lv: Grāmatzīmes...

en: Booty Bass
lv: Maiami bass

en: Border
lv: Robeža

en: Border height
lv: Robežas augstums

en: Border masking
lv: Robežu maskēšana

en: Border width
lv: Robežas platums

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Boss key
lv: Bosa taustiņš

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Bottom Center
lv: Apakšā centrā

en: Bottom Left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Bottom left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Bottom right
lv: Apakšā pa labi

en: Bottom-Left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Bottom-Right
lv: Apakšā pa labi

en: Breton
lv: Bretoņu

en: Bridge
lv: Tilts

en: Bridge in
lv: Tilts iekšā

en: Bridge out
lv: Tilts ārā

en: Bridge stream output
lv: Tilta straumju izvade

en: Bright
lv: Spilgts

en: Brightness
lv: Spilgtums

en: Brightness Down
lv: Spilgtums lejup

en: Brightness Threshold
lv: Spilgtuma slieksnis

en: Brightness Up
lv: Spilgtums augšup

en: Brightness threshold
lv: Spilgtuma slieksnis

en: Bring All to Front
lv: Iznest visu priekšā

en: BritPop
lv: Britpops

en: Broadcast
lv: Apraide

en: Broadcast:
lv: Apraide:

en: Broken or missing AVI Index
lv: Bojāts vai trūkstošs AVI indekss

en: Broken or missing Index
lv: Bojāts vai trūkstošs indekss

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Browse...
lv: Pārlūkot...

en: Browser Back
lv: Pārlūks atpakaļ

en: Browser Favorites
lv: Pārlūka izlase

en: Browser Forward
lv: Pārlūks uz priekšu

en: Browser Home
lv: Pārlūka mājas

en: Browser Refresh
lv: Pārlūka atsvaidzināšana

en: Browser Search
lv: Pārlūka meklēšana

en: Browser Stop
lv: Pārlūka apturēšana

en: Buffer dimensions
lv: Bufera dimensijas

en: Buffer size
lv: Bufera lielums

en: Build index
lv: Izveidot rādītāju

en: Build index then play
lv: Būvēt indeksu, tad atskaņot

en: Building font cache
lv: Būvē fontu kešatmiņu

en: Bulgarian
lv: Bulgāru

en: Burmese
lv: Birmiešu

en: Burrows-Wheeler decompression
lv: Burova-Vīlera atspiešana

en: By creating a stream, the <i>Main Controls</i> will operate the stream instead of the main interface.
lv: Izveidojot straumi, <i>Galvenās vadīklas</i> vadīs straumi, nevis galveno saskarni.

en: By default (0), all the channels of the incoming will be saved but you can restrict the number of channels here.
lv: Pēc noklusējuma (0) visi ienākošā kanāli tiks saglabāti, bet jūs varat ierobežot kanālu skaitu šeit.

en: By default the dummy interface plugin will start a DOS command box. Enabling the quiet mode will not bring this command box but can also be pretty annoying when you want to stop VLC and no video window is open.
lv: Pēc noklusējuma fiktīvās saskarnes spraudnis sāks DOS komandu kasti. Klusā režīma ieslēgšana neiznesīs šo komandu kasti, bet var būt arī diezgan kaitinoši, kad jūs vēlēsieties apturēt VLC un nebūs atvērta video loga.

en: By default the rc interface plugin will start a DOS command box. Enabling the quiet mode will not bring this command box but can also be pretty annoying when you want to stop VLC and no video window is open.
lv: Pēc noklusējuma rc saskarnes spraudnis sāks DOS komandu kasti. Klusā režīma ieslēgšana neiznesīs šo komandu kasti, bet var būt arī diezgan kaitinoši, kad jūs vēlēsieties apturēt VLC un nebūs atvērta video loga.

en: By default, VLC can be controlled using the media keys on modern Apple keyboards.
lv: Pēc noklusējuma VLC var tikt vadīts, lietojot mediju taustiņus uz modernajām Apple tastatūrām.

en: By default, VLC can be remotely controlled with the Apple Remote.
lv: Pēc noklusējuma VLC var tikt attāli vadīts ar Apple Remote.

en: By default, VLC keeps a list of the last 10 items. This feature can be disabled here.
lv: Pēc noklusējuma VLC patur sarakstu ar pēdējiem 10 vienumiem. Šis līdzeklis var tikt izslēgts šeit.

en: By default, VLC uses the fullscreen mode known from previous Mac OS X releases. It can also use the native fullscreen mode on Mac OS X 10.7 and later.
lv: Pēc noklusējuma VLC lieto pilnekrāna režīmu, zināmu no iepriekšējiem Mac OS X laidieniem. Tas var arī lietot dzimto pilnekrāna režīmu uz Mac OS X 10.7 vai vēlākām.

en: By default, VLC will allow you to switch to the next or previous item with the Apple Remote. You can disable this behavior with this option.
lv: Pēc noklusējuma VLC atļaus jums pārslēgties uz nākamo vai iepriekšējo vienumu ar Apple Remote. Jūs varat izslēgt šo izturēšanos ar šo opciju.

en: By default, VLC will control its own volume with the Apple Remote. However, you can choose to control the global system volume instead.
lv: Pēc noklusējuma VLC vadīs pats savu skaļumu ar Apple Remote. Tomēr tā vietā jūs varat izvēlēties vadīt globālo sistēmas skaļumu.

en: By default, VLC will show the statusbar icon menu. However, you can choose to disable it (restart required).
lv: Pēc noklusējuma VLC parādīs statusa joslas ikonas izvēlni. Tomēr jūs varat izvēlēties to izslēgt (vajadzīga atkārtota palaišana).

en: By default, the server will listen on any local IP address. Specify an IP address (e.g. ::1 or 127.0.0.1) or a host name (e.g. localhost) to restrict them to a specific network interface.
lv: Pēc noklusējuma serveris klausīsies uz jebkuru lokālo IP adresi. Norādiet IP adresi (piem., ::1 vai 127.0.0.1) vai resursdatora nosaukumu (piem., localhost), lai ierobežotu tās uz specifisku tīkla saskarni.

en: Byte stream cache
lv: Baitu straumes kešatmiņa

en: Bytes
lv: Baiti

en: C
lv: lv

en: C&onvert
lv: Pārveid&ot

en: C&onvert / Save
lv: Pārveid&ot / saglabāt

en: C64 sid demuxer
lv: C64 sid demultipleksors

en: CABAC (Context-Adaptive Binary Arithmetic Coding). Slightly slows down encoding and decoding, but should save 10 to 15% bitrate.
lv: CABAC (Context-Adaptive Binary Arithmetic Coding). Mazliet palēnina iekodēšanu un atkodēšanu, bet vajadzētu ietaupīt 10 līdz 15% bitu pārraides ātruma.

en: CAF demuxer
lv: CAF demultipleksors

en: CBR bitrate (kbps)
lv: CBR bitu pārraides ātrums (kb/s)

en: CBR encoding
lv: CBR iekodēšana

en: CDDB Server
lv: CDDB serveris

en: CDDB Server port to use.
lv: CDDB server ports, kuru lietot.

en: CDDB port
lv: CDDB ports

en: CDG demuxer
lv: CDG demultipleksors

en: CDG video decoder
lv: CDG video atkodētājs

en: CLI input
lv: Komandrindas saskarnes ievade

en: CPU optimizations
lv: Centrālā procesora optimizācijas

en: CSA Key
lv: CSA atslēga

en: CSA Key in use
lv: CSA atslēga lietošanā

en: CSA encryption key used. It can be the odd/first/1 (default) or the even/second/2 one.
lv: Lietotā CSA šifrēšanas atslēga. Tā var būt nepāra/pirmā/1 (noklusējuma) vai pāra/otrā/2 atslēga.

en: CSA encryption key. This must be a 16 char string (8 hexadecimal bytes).
lv: CSA šifrēšanas atslēga. Šai vajag būt 16 simbolu virknei (8 heksadecimālajiem baitiem).

en: CVD subtitle decoder
lv: CVD subtitru atkodētājs

en: Cabaret
lv: Kabarē

en: Cable
lv: Kabelis

en: Cable and satellite reception parameters
lv: Kabeļu un satelītu uztveršanas parametri

en: Caching
lv: Kešdarbe

en: Caching value (ms)
lv: Kešdarbes vērtība (ms)

en: Caching value for cameras and microphones, in milliseconds.
lv: Kešdarbes vērtība kamerām un mikrofoniem, milisekundēs.

en: Caching value for local files, in milliseconds.
lv: Kešdarbes vērtība lokālajām datnēm, milisekundēs.

en: Caching value for network resources, in milliseconds.
lv: Kešdarbes vērtība tīkla resursiem, milisekundēs.

en: Caching value for optical media, in milliseconds.
lv: Kešdarbes vērtība optiskajiem medijiem, milisekundēs.

en: Calculation factor
lv: Aprēķināšanas koeficients

en: Calculation factor. In Absolute delay mode the factor represents seconds.
lv: Aprēķināšanas koeficients. Absolūtās aiztures režīmā koeficients apzīmē sekundes.

en: Callback cookie string
lv: Atzvanīšanas sīkfailu virkne

en: Callback data
lv: Atzvanīšanas dati

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot play a non-UDF mastered DVD.
lv: Nevar atskaņot ne-UDF pirmveidotu DVD.

en: Cannot save Configuration
lv: Nevar saglabāt konfigurāciju

en: Cannot write to file %1:
    %2.
lv: Nevar rakstīt datnē %1:
    %2.

en: Canvas
lv: Audekls

en: Canvas video filter
lv: Audekla video filtrs

en: Capability
lv: Spēja

en: Capture
lv: Tvert

en: Capture &Device
lv: Tvert &ierīci

en: Capture Audio
lv: Tvert audio

en: Capture failed
lv: Tveršana neizdevās

en: Capture fragment size
lv: Tvert fragmenta izmēru

en: Capture mode
lv: Tveršanas režīms

en: Capture region height
lv: Tvert reģiona augstumu

en: Capture region width
lv: Tvert reģiona platumu

en: Capture the audio stream in stereo.
lv: Tvert audio straumi iekš stereo.

en: Cartoon
lv: Animācijas filma

en: Casting this video requires conversion. This conversion can use all the available power and could quickly drain your battery.
lv: Šī video raidīšana pieprasa pārveidošanu. Šī pārveidošana var lietot visu pieejamo jaudu un varētu ātri iztukšot jūsu bateriju.

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Catalog Number
lv: Kataloga numurs

en: Category
lv: Kategorija

en: Celtic
lv: Ķeltu

en: Celtic (Latin-8)
lv: Ķeltu (Latin-8)

en: Center
lv: Centrā

en: Centre Weighted Median
lv: Centrēt svērto meridiānu

en: Certificate for client authentication
lv: Sertifikāts klienta autentifikācijai

en: Certificate of the Authority to verify server's against
lv: Institūcijas sertifikāts, pret kuru pārbaudīt serveri

en: Chamber Music
lv: Kamermūzika

en: Chamorro
lv: Čamorru

en: Change
lv: Mainīt

en: Change Hotkey
lv: Mainīt karsto taustiņu

en: Change playlistview
lv: Mainīt atskaņošanas saraksta skatu

en: Change repeat mode. Modes: repeat one, repeat all and no repeat.
lv: Mainīt atkārtošanas režīmu. Režīmi: atkārtot vienu, atkārtot visus un nav atkārtošanas.

en: Change subtitle delay
lv: Mainīt subtitru aizturi

en: Change the caching for the media
lv: Mainīt kešdarbi medijiem

en: Change the display name of the Service.
lv: Nomainīt pakalpojuma attēlošanas nosaukumu.

en: Change the id of an elementary stream
lv: Nomainīt elementārās straumes id

en: Change the language of an elementary stream
lv: Mainīt elementārās straumes valodu

en: Change the lirc configuration file
lv: Mainīt lirc konfigurācijas datni

en: Change the loop and repeat modes
lv: Mainīt cikla un atkārtošanas režīmus

en: Change the start time for the media
lv: Mainīt sākuma laiku priekš medija

en: Change the stop time for the media
lv: Mainīt apturēšanas laiku priekš medija

en: Change this option to increase conversion speed or quality.
lv: Mainiet šo opciju, lai palielinātu pārveidošanas ātrumu vai kvalitāti.

en: Change this value if you have issue with HD codecs when using a HDMI receiver.
lv: Mainīt šo vērtību, ja jums ir problēma ar HD kodekiem, kad lietojat HDMI uztvērēju.

en: Change title according to current media
lv: Mainīt virsrakstu saskaņā ar pašreizējo mediju

en: Changes the subtitles size where possible
lv: Maina subtitru izmēru, kur iespējams

en: Channel Name
lv: Kanāla nosaukums

en: Channels
lv: Kanāli

en: Channels available for audio output. If the input has more channels than the output, it will be down-mixed. This parameter is ignored when digital pass-through is active.
lv: Audio izvadei pieejamie kanāli. Ja ievadei ir vairāk kanālu kā izvadei, tā tiks lejup-sajaukta. Šis parametrs tiek ignorēts, kad digitālā caur-iešana ir aktīva.

en: Channels count
lv: Kanālu skaitījums

en: Channels count of an audio elementary stream
lv: Audio elementārās straumes kanālu skaits

en: Channels:
lv: Kanāli:

en: Chanson
lv: Šansons

en: Chaoji VCD subtitle packetizer
lv: Chaoji VCD subtitru paketizētājs

en: Chapter
lv: Nodaļa

en: Chapter %i
lv: Nodaļa %i

en: Chapter codecs
lv: Nodaļas kodeki

en: Chapter offset in ms
lv: Nodaļas nobīde milisekundēs

en: Chapters
lv: Nodaļas

en: Characteristic dimension
lv: Raksturīgā dimensija

en: Chechen
lv: Čečenu

en: Check for &Updates...
lv: Pārbaudīt atja&uninājumus...

en: Check for Update...
lv: Pārbaudīt atjauninājumus...

en: Check for VLC updates
lv: Pārbaudīt VLC atjauninājumus

en: Check for album art and metadata?
lv: Vai pārbaudīt albuma mākslu un metadatus?

en: Check this option if you want attenuate blended zone by this plug-in (if option is unchecked, attenuate is made by opengl)
lv: Atzīmējiet šo opciju, ja jūs vēlaties pavājināt samaisīto zonu ar šo spraudni (ja opcija ir neatzīmēta, pavājināšana tiek veikta ar opengl)

en: Chichewa; Nyanja
lv: Čičeva

en: Chinese
lv: Ķīniešu

en: Choose
lv: Izvēlēties

en: Choose Cover Art
lv: Izvēlieties vāciņa mākslu

en: Choose Destination
lv: Izvēlieties galamērķi

en: Choose Profile
lv: Izvēlieties profilu

en: Choose a file
lv: Izvēlieties datni

en: Choose a pixel shader to apply.
lv: Izvēlēties pikseļu ēnotāju, kuru pielietot.

en: Choose an output location
lv: Izvēlieties izvades atrašanās vietu

en: Choose handling for colours in those output frames that fall across input frame boundaries. 
    
    Latest: take chroma from new (bright) field only. Good for interlaced input, such as videos from a camcorder. 
    
    AltLine: take chroma line 1 from top field, line 2 from bottom field, etc. 
    Default, good for NTSC telecined input (anime DVDs, etc.). 
    
    Blend: average input field chromas. May distort the colours of the new (bright) field, too. 
    
    Upconvert: output in 4:2:2 format (independent chroma for each field). Best simulation, but requires more CPU and memory bandwidth.
lv: Izvēlieties apdarināšanu krāsām tajos ievades kadros, kuri krīt pāri ievades kadra robežām. 
    
    Jaunākais: ņemt krāsainību tikai no jaunā (košā) lauka. Labi ievadēm ar rindpārleci, tādu kā video no videokameras. 
    
    AltLine: ņemt krāsainības līniju 1 no augšējā lauka, līniju 2 no apakšējā lauka utt. 
    
    Noklusējums, labs NTSC telekino ievadēm (anime DVD, utt.) 
    
    Samaisīt: vidējas ievades lauku krāsainības. Varētu sagrozīt krāsas arī jaunajam (košajam) laukam. 
    
    Augšuppārveidot: izvadīt 4:2:2 formātā (neatkarīga krāsainība katram laukam). Labākā simulācija, bet pieprasa vairāk centrālo procesoru un atmiņas joslas platumu.

en: Choose media input type
lv: Izvēlieties medija ievades tipu

en: Choose one or more media file to open
lv: Izvēlieties vienu vai vairākas mediju datnes, kuras atvērt

en: Choose the directory or filename where the records will be stored.
lv: Izvēlieties datņu katalogu vai datnes nosaukumu, kurā tiks uzglabāti ieraksti.

en: Choose the folder to save your video snapshots to.
lv: Izvēlieties mapi, kurā saglabāt jūsu video momentuzņēmumus.

en: Choose the program to select by giving its Service ID. Only use this option if you want to read a multi-program stream (like DVB streams for example).
lv: Izvēlieties programmu, kuru atlasīt, sniedzot tās pakalpojuma ID. Lietojiet šo opciju tikai, ja jūs gribat nolasīt vairāku programmu straumi (kā, piemēram, DVB straumes).

en: Choose the programs to select by giving a comma-separated list of Service IDs (SIDs). Only use this option if you want to read a multi-program stream (like DVB streams for example).
lv: Izvēlieties programmas, kuras atlasīt, sniedzot komatu atdalītu sarakstu ar pakalpojuma ID (SID). Lietojiet šo opciju tikai, ja jūs gribat nolasīt vairāku programmu straumi (kā, piemēram, DVB straumes).

en: Choose whether the SPU streams should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
lv: Izvēlieties, vai SPU straumēm vajadzētu tikt novirzītām uz straumju izvades līdzekli, kad šis līdzeklis ir ieslēgts.

en: Choose whether the audio stream should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
lv: Izvēlieties, vai audio straumei vajadzētu tikt novirzītai uz straumju izvades līdzekli, kad šis līdzeklis ir ieslēgts.

en: Choose whether the video stream should be redirected to the stream output facility when this last one is enabled.
lv: Izvēlieties, vai video straumei vajadzētu tikt novirzītai uz straumju izvades līdzekli, kad šis līdzeklis ir ieslēgts.

en: Choose...
lv: Izvēlēties...

en: Chorus
lv: Koris

en: Christian Gangsta Rap
lv: Kristiešu gangsta reps

en: Christian Rap
lv: Kristiešu reps

en: Christian Rock
lv: Kristiešu roks

en: Chroma
lv: Krāsainība

en: Chroma ME for subpel and mode decision in P-frames.
lv: Krāsainības kustības novērtējums apakšpikselim un režīma lēmumam P-kadros.

en: Chroma for the base image
lv: Krāsainība bāzes attēlam

en: Chroma for the blend image
lv: Krāsainība samaisītajam attēlam

en: Chroma format
lv: Krāsainības formāts

en: Chroma fourcc used by the framebuffer. Default is RGB since the fb device has no way to report its chroma.
lv: Krāsainības fourcc, ko lieto kadru buferis. Noklusējums ir RGB, tā kā kadru bufera ierīcei nav veida, kādā ziņot par tās krāsainību.

en: Chroma gain
lv: Krāsainības ieguvums

en: Chroma gain control.
lv: Krāsainības pieauguma vadība.

en: Chroma in motion estimation
lv: Krāsainība kustības novērtējumā

en: Chroma location
lv: Krāsainības atrašanās vieta

en: Chroma to convert picture to before sending it to the internal OpenCV filter
lv: Krāsainība, uz kuru pārveidot bildi, pirms sūtīt to uz iekšējo OpenCV filtru

en: Chroma used
lv: Lietotā krāsainība

en: Chroma which the base image will be loaded in
lv: Krāsainība, kurā tiks ielādēts bāzes attēls

en: Chroma which the blend image will be loaded in
lv: Krāsainība, kurā tiks ielādēts samaisīšanas attēls

en: Chromaprint stream output
lv: Chromaprint straumju izvade

en: Chromecast demux wrapper
lv: Chromecast demultipleksēšanas ietinējs

en: Chromecast port
lv: Chromecast ports

en: Chromecast stream output
lv: Chromecast straumju izvade

en: Chrominance elimination
lv: Krāsainīguma likvidēšana

en: Church Slavic
lv: Baznīcslāvu

en: Chuvash
lv: Čuvašu

en: Ciphers, key exchange methods, hash functions and compression methods can be selected. Refer to GNU TLS documentation for detailed syntax.
lv: Šifri, atslēgu apmaiņas metodes, jaucējfunkcijas, saspiešanas metodes var tikt atlasītas. Atsaucieties uz GNU TLS dokumentāciju detalizētai sintaksei.

en: Circular Left Hand (18V)
lv: Cirkulāra kreisā polarizācija (18V)

en: Circular Right Hand (13V)
lv: Cirkulāra labējā polarizācija (13V)

en: Cl&ear
lv: &Notīrīt

en: Cl&ose
lv: &Aizvērt

en: Classic Rock
lv: Klasiskais roks

en: Classical
lv: Klasiskā

en: Clean
lv: Attīrīt

en: Clean audio for the hearing impaired
lv: Attīrīt audio personām ar dzirdes traucējumiem

en: Clean up
lv: Sakopt

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Clear List
lv: Notīrīt sarakstu

en: Clear log
lv: Notīrīt žurnālu

en: Clear the log output
lv: Notīra žurnāla izvadi

en: Clear the messages
lv: Notīrīt ziņojumus

en: Clear the playlist
lv: Notīrīt atskaņošanas sarakstu

en: Click to set point B
lv: Klikšķiniet, lai iestatītu punktu B

en: Click to toggle between elapsed and remaining time
lv: Klikšķiniet, lai pārslēgtu starp pagājušo un atlikušo laiku

en: Click to toggle between loop all, loop one and no loop
lv: Klikšķiniet, lai pārslēgtu starp ciklēt visus, ciklēt vienu un nav ciklēšanas

en: Click to toggle between total and remaining time
lv: Klikšķiniet, lai pārslēgtu starp kopējo un atlikušo laiku

en: Client port
lv: Klienta ports

en: Clock jitter
lv: Pulksteņa trīce

en: Clock reference average counter
lv: Pulksteņa atsauces vidējais skaitītājs

en: Clock source
lv: Pulksteņa avots

en: Clock synchronisation
lv: Pulksteņa sinhronizācija

en: Clone
lv: Klonēt

en: Clone video filter
lv: Klonēšanas video filtrs

en: Close Window
lv: Aizvērt lodziņu

en: Close to systray
lv: Aizvērt uz sistēmjoslu

en: Closed Captions decoder
lv: Slēgto subtitru atkodētājs

en: Closed captions
lv: Slēgtie subtitri

en: Closed captions %u
lv: Slēptie titri %u

en: Closed captions 1
lv: Slēgtie subtitri 1

en: Closed captions 2
lv: Slēgtie subtitri 2

en: Closed captions 3
lv: Slēgtie subtitri 3

en: Closed captions 4
lv: Slēgtie subtitri 4

en: Club
lv: Klubu

en: Club - House
lv: Klubu - hauss

en: Co&dec
lv: Ko&deks

en: Codec
lv: Kodeks

en: Codec Details
lv: Kodeka detaļas

en: Codec Level
lv: Kodeka līmenis

en: Codec Profile
lv: Kodeka profils

en: Codec name
lv: Kodeka nosaukums

en: Codec not supported
lv: Kodeks netiek atbalstīts

en: Codecs
lv: Kodeki

en: Codecs / Muxers
lv: Kodeki / multipleksori

en: Coefficient thresholding on P-frames
lv: Koeficienta sliekšņa noteikšana uz 'P' kadriem

en: Coefficient thresholding on P-frames. Eliminate dct blocks containing only a small single coefficient.
lv: Koeficienta sliekšņa noteikšana uz 'P' kadriem. Likvidēt diskrētās kosinusa transformācijas blokus, saturošus tikai mazu vienu koeficientu.

en: Collapse
lv: Sakļaut

en: Collapse All
lv: Sakļaut visu

en: Collect miscellaneous local statistics about the playing media.
lv: Vākt dažādu lokālo statistiku par atskaņoto mediju.

en: Color
lv: Krāsa

en: Color ASCII art video output
lv: Krāsu ASCII mākslas video izvade

en: Color effect
lv: Krāsas efekts

en: Color extraction
lv: Krāsu izvilkšana

en: Color inversion
lv: Krāsu inversija

en: Color killer
lv: Krāsu slāpētājs

en: Color messages
lv: Krāsu ziņojumi

en: Color of the text that will be rendered on the video. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
lv: Krāsa tekstam, kurš tiks renderēts uz video. Šai vajag būt heksadecimālai (kā HTML krāsām). Pirmie divi simboli ir sarkanam, tad zaļam, tad zilam. #000000 = melns, #FF0000 = sarkans, #00FF00 = zaļš, #FFFF00 = dzeltens (sarkans + zaļš), #FFFFFF = balts

en: Color primaries
lv: Krāsu primaritātes

en: Color scheme
lv: Krāsu shēma

en: Color space
lv: Krāstelpa

en: Color threshold
lv: Krāsu slieksnis

en: Color threshold filter
lv: Krāsu sliekšņa filtrs

en: Color transfer function
lv: Krāsu pārsūtīšanas funkcija

en: Colors
lv: Krāsas

en: Colors similar to this will be kept, others will be grayscaled. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
lv: Krāsas līdzīgas šai tiks paturētas, citas tiks padarītas melnbaltas. Šai vajag būt heksadecimālai (kā HTML krāsām). Pirmie divi simboli ir priekš sarkana, tad zaļa, tad zila. #000000 = melns, #FF0000 = sarkans, #00FF00 = zaļš, #FFFF00 = dzeltens (sarkans + zaļš), #FFFFFF = balts

en: Column border
lv: Kolonnas robeža

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Comedy
lv: Komēdija

en: Comma separated list of aspect ratios which will be added in the interface's aspect ratio list.
lv: Komatu atdalīts saraksts ar malu attiecībām, kuras tiks pievienotas saskarnes malu attiecību sarakstā.

en: Comma separated list of crop ratios which will be added in the interface's crop ratios list.
lv: Komatu atdalīts saraksts ar kadrēšanas malu attiecībām, kuras tiks pievienotas saskarnes kadrēšanas malu attiecību sarakstā.

en: Comma-separated list of active windows, defaults to all
lv: Komatu atdalīts saraksts ar aktīvajiem logiem, noklusējas uz visiem

en: Comma-separated list of input URLs to concatenate.
lv: Komatu atdalīts vietrāžu URL, kurus savirknēt, saraksts.

en: Command+
lv: Komanda+

en: Command-line interface
lv: Komandrindas saskarne

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment to put in ASF comments.
lv: Komentārs, kuru ielikt ASF komentāros.

en: Comments
lv: Komentāri

en: Communication
lv: Saziņa

en: Compensate delay
lv: Kompensēt aizturi

en: Compiled by %s on %s (%s)
lv: Kompilējis %s uz %s(%s)

en: Compiler: %s
lv: Kompilators: %s

en: Complete MRL for VLC internal
lv: Pilnīgais MRL priekš VLC iekšēji

en: Component
lv: Komponentais

en: Composer
lv: Komponists

en: Composite
lv: Kompozīta

en: Compression level
lv: Saspiešanas līmenis

en: Compressor
lv: Kompresētājs

en: Compute and print PSNR stats. This has no effect on the actual encoding quality.
lv: Skaitļot un drukāt PSNR statistiku. Šim nav efekta uz faktisko iekodēšanas kvalitāti.

en: Compute and print SSIM stats. This has no effect on the actual encoding quality.
lv: Skaitļot un drukāt SSIM statistiku. Šim nav efekta uz faktisko iekodēšanas kvalitāti.

en: Concatenated inputs
lv: Savirknētās ievades

en: Concatenation
lv: Savirknēšana

en: Conductor
lv: Diriģents

en: Config of last used skin
lv: Pēdējās lietotās ādiņas konfigurācija

en: Configuration options
lv: Konfigurācijas opcijas

en: Configuration options that will be used by the Service (eg. --foo=bar --no-foobar). It should be specified at install time so the Service is properly configured.
lv: Konfigurācijas opcijas, kuras tiks lietotas no Pakalpojuma (piem., --foo=bar --no-foobar). Tam vajadzētu būt norādītam instalēšanas laikā, tāpēc Pakalpojums ir pienācīgi konfigurēts.

en: Configure Hotkeys
lv: Konfigurēt karstos taustiņus

en: Connect to clients matching
lv: Savienoties ar atbilstošiem klientiem

en: Connect using HTTP access instead of custom HTTP code
lv: Pieslēgties, lietojot HTTP piekļuvi, nevis pielāgotu HTTP kodu

en: Connection failed
lv: Savienojums neizdevās

en: Console
lv: Konsole

en: Console log
lv: Konsoles žurnāls

en: Console logger
lv: Konsoles reģistrētājs

en: Constant bitrate mode (CBR)
lv: Konstantas bitu pārraides ātruma režīms (CBR)

en: Constant error mode
lv: Konstantas kļūdas režīms

en: Constant lambda mode
lv: Konstantas lambdas režīms

en: Constant noise threshold mode
lv: Konstanta trokšņa sliekšņa režīms

en: Constant quality factor
lv: Konstantas kvalitātes koeficients

en: Constant quality mode
lv: Konstantas kvalitātes režīms

en: Containers
lv: Konteineri

en: Containers (*.ps *.ts *.mpg *.ogg *.asf *.mp4 *.mov *.wav *.raw *.flv *.webm)
lv: Konteineri (*.ps *.ts *.mpg *.ogg *.asf *.mp4 *.mov *.wav *.raw *.flv *.webm)

en: Contemporary Christian
lv: Mūsdienu kristiešu

en: Content bitrate
lv: Satura bitu pārraides ātrums

en: Context menu
lv: Konteksta izvēlne

en: Continue
lv: Turpināt

en: Continue playback
lv: Turpināt atskaņošanu

en: Continue playback where you left off
lv: Turpināt atskaņošanu, kur jūs pārtraucāt

en: Continue playback?
lv: Vai turpināt atskaņošanu?

en: Continuous 22kHz tone
lv: Patstāvīgs 22kHz tonis

en: Continuous stream
lv: Patstāvīga straume

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Control
lv: Vadība

en: Control external music players
lv: Vadīt ārējos mūzikas atskaņotājus

en: Control interfaces
lv: Vadības saskarnes

en: Control menu for the player
lv: Vadības izvēlne atskaņotājam

en: Control playback with media keys
lv: Vadīt atskaņošanu ar mediju taustiņiem

en: Control playback with the Apple Remote
lv: Vadīt atskaņošanu ar Apple Remote

en: Control playlist items with the Apple Remote
lv: Vadīt atskaņošanas saraksta vienumus ar Apple Remote

en: Control system volume with the Apple Remote
lv: Vadīt sistēmas skaļumu ar Apple Remote

en: Controls
lv: Vadīklas

en: Conve&rt / Save...
lv: Pā&rveidot / saglabāt...

en: Convergence time of 'avbr' RateControl
lv: Konverģences laiks 'avbr' ātrumkontrolei

en: Conversion quality
lv: Pārveidošanas kvalitāte

en: Conversions from
lv: Pārveidošanas no

en: Convert
lv: Pārveidot

en: Convert & Stream
lv: Konvertēt un straumēt

en: Convert / Stream...
lv: Konvertēt / straumēt...

en: Convert 3D picture to anaglyph image video filter
lv: Pārveidot 3D bildi uz anaglifa attēla video filtru

en: Cookies forwarding
lv: Sīkdatņu pārsūtīšana

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy URL to clipboard
lv: Kopēt vietrādi URL uz starpliktuvi

en: Copy packetizer
lv: Kopēšanas paketizētājs

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Copyright Acknowledgement
lv: Autortiesību apliecinājums

en: Copyright metadata
lv: Autortiesību metadati

en: Copyright string to put in ASF comments.
lv: Autortiesību virkne, kuru ielikt ASF komentāros.

en: Cornish
lv: Korniešu

en: Corsican
lv: Korsikāņu

en: Could not demux ASF stream
lv: Nevarēja demultipleksēt ASF straumi

en: Country
lv: Kantrī

en: Cover
lv: Vāciņs

en: Create
lv: Izveidot

en: Create "Fast Start" files
lv: Izveidot "Ātrās sākšanas" datnes

en: Create "Fast Start" files. "Fast Start" files are optimized for downloads and allow the user to start previewing the file while it is downloading.
lv: Izveidot "Ātrās sākšanas" datnes. "Ātrās sākšanas" datnes ir optimizētas lejupielādēm un ļauj lietotājam sākt priekšskatīt datni, kamēr tā lejupielādējas.

en: Create Directory
lv: Izveidot datņu katalogu

en: Create Directory...
lv: Izveidot datņu katalogu...

en: Create Folder
lv: Izveidot mapi

en: Create Folder...
lv: Izveidot mapi...

en: Create a new bookmark
lv: Izveidot jaunu grāmatzīmi

en: Create a new profile
lv: Izveidot jaunu profilu

en: Create unique name in the System Tuning Spaces
lv: Izveidot unikālu nosaukumu sistēmas ieregulēšanas telpās

en: Create video buffers in system memory instead of video memory. This isn't recommended as usually using video memory allows benefiting from more hardware acceleration (like rescaling or YUV->RGB conversions). This option doesn't have any effect when using overlays.
lv: Izveidot video buferus sistēmas atmiņā, nevis video atmiņā. Šis nav ieteicams, tā kā parasti video atmiņas lietošana atļauj gūt labumu no vairāk aparatūras paātrinājuma (kā pārmērogošanas vai YUV->RGB pārveidošanām). Šai opcijai nav nekāda efekta, kad lieto pārklājumus.

en: Credits
lv: Ieguldījums

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Crop
lv: Kadrēt

en: Crop one pixel from the bottom of the video
lv: Kadrēt vienu pikseli no video apakšas

en: Crop one pixel from the left of the video
lv: Kadrēt vienu pikseli no video kreisās puses

en: Crop one pixel from the right of the video
lv: Kadrēt vienu pikseli no video labās puses

en: Crop one pixel from the top of the video
lv: Kadrēt vienu pikseli no video augšas

en: Crop: %s
lv: Kadrēt: %s

en: Cross feed of left into right with inverted phase. This helps in suppressing the mono. If the value is 1 it will cancel all the signal common to both channels.
lv: Šķērsot kreisās padevi iekšā labajā ar apgriezto fāzi. Šis palīdz nomākt mono. Ja vērtība ir 1, tas atcels visus signālus, kopīgus abiem kanāliem.

en: Crossfeed
lv: Šķērspadeve

en: Crossover
lv: Sajaukums

en: Crypt audio
lv: Šifrēt audio

en: Crypt audio using CSA
lv: Šifrēt audio, lietojot CSA

en: Crypt keystore
lv: Šifrēta sertifikātu glabātuve

en: Crypt video
lv: Šifrēt video

en: Crypt video using CSA
lv: Šifrēt video, lietojot CSA

en: Crystal HD hardware video decoder
lv: Crystal HD aparatūras video atkodētājs

en: Cubemap
lv: Kubiskā karte

en: Cue points
lv: Norādes punkti

en: Cult
lv: Kulta

en: Current Media Information
lv: Pašreizējā medija informācija

en: Current media / stream statistics
lv: Pašreizējā medija / straumes statistika

en: Current playback speed: %1
    Click to adjust
lv: Pašreizējais atskaņošanas ātrums: %1
    Klikšķiniet, lai pielāgotu

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom &Bookmarks
lv: Pielāgotās &grāmatzīmes

en: Custom HRTF (Head-related transfer function) file in the SOFA format.
lv: Pielāgota HRTF (Head-related transfer function) datne SOFA formātā.

en: Custom SAT>IP channel list URL
lv: Pielāgots SAT>IP kanālu saraksta vietrādis URL

en: Custom aspect ratios list
lv: Pielāgoto malu attiecību saraksts

en: Custom crop ratios list
lv: Pielāgoto kadrēšanas malu attiecību saraksts

en: Custom options
lv: Pielāgotas opcijas

en: Custom playback
lv: Pielāgota atskaņošana

en: Custom title for the video window (in case the video is not embedded in the interface).
lv: Pielāgots virsraksts video logam (gadījumā, kad video nav iegults saskarnē).

en: Customi&ze Interface...
lv: &Pielāgot saskarni...

en: Customize...
lv: Pielāgot...

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Cut a light band induced by fluorescent lighting (unit undocumented).
lv: Izgriezt gaismas joslu, izraisītu ar dienasgaismas apgaismojumu (vienība nedokumentēta).

en: Cut the stream in slices of the given duration, and ensure a constant bitrate between the two boundaries. This avoids having huge bitrate peaks, especially for reference frames.
lv: Izgriezt straumi dotā ilguma šķēlēs un nodrošināt konstantu bitu pārraides ātrumu starp divām robežām. Šis izvairās no milzīgām bitu pārraides ātruma maksimumslodzēm, īpaši atsauces kadriem.

en: Cycle audio track
lv: Ciklēt audio celiņu

en: Cycle deinterlace modes
lv: Ciklēt rindpārleces novēršanas režīmus

en: Cycle next program Service ID
lv: Ciklēt nākamo programmas Pakalpojuma ID

en: Cycle previous program Service ID
lv: Ciklēt iepriekšējo programmas Pakalpojuma ID

en: Cycle source aspect ratio
lv: Ciklēt avota malu attiecības

en: Cycle subtitle track
lv: Ciklēt subtitru celiņu

en: Cycle subtitle track in reverse order
lv: Ciklēt subtitru celiņu apvērstā secībā

en: Cycle through a predefined list of crop formats.
lv: Ciklēt caur iepriekšdefinētam sarakstam ar kadrēšanas formātiem.

en: Cycle through a predefined list of source aspect ratios.
lv: Ciklēt caur iepriekšdefinētam sarakstam ar avota malu attiecībām.

en: Cycle through audio devices
lv: Ciklēt caur audio ierīcem

en: Cycle through available audio devices
lv: Ciklēt caur pieejamajām audio ierīcem

en: Cycle through available deinterlace modes.
lv: Ciklēt caur pieejamajiem rindpārleces novēršanas režīmiem.

en: Cycle through the available audio tracks(languages).
lv: Ciklēt caur pieejamajiem audio celiņiem(valodām).

en: Cycle through the available next program Service IDs (SIDs).
lv: Ciklēt caur pieejamajiem nākamās programmas Pakalpojuma ID (SID).

en: Cycle through the available previous program Service IDs (SIDs).
lv: Ciklēt caur pieejamajiem iepriekšējās programmas Pakalpojuma ID (SID).

en: Cycle through the available subtitle tracks in reverse order.
lv: Ciklēt caur pieejamajiem subtitru celiņiem apvērstā secībā.

en: Cycle through the available subtitle tracks.
lv: Ciklēt caur pieejamajiem subtitru celiņiem.

en: Cycle video crop
lv: Ciklēt video kadrēšanu

en: Cyclic stream output
lv: Cikliskā straumju izvade

en: Cyrillic (Windows-1251)
lv: Kiriliskā (Windows-1251)

en: Czech
lv: Čehu

en: D&ecrease Volume
lv: &Samazināt skaļumu

en: D-Bus control interface
lv: D-Bus vadības saskarne

en: D-Bus screen saver inhibition
lv: D-Bus ekrāna saudzētāja apvaldīšana

en: D-Bus screensaver
lv: D-Bus ekrānsaudzētājs

en: DEVICES
lv: IERĪCES

en: DTS Coherent Acoustics audio decoder
lv: DTS Coherent Acoustics audio atkodētājs

en: DTS audio packetizer
lv: DTS audio paketizētājs

en: DTS delay (ms)
lv: DTS aizture (ms)

en: DTS dynamic range compression
lv: DTS dinamiskā diapazona saspiešana

en: DTVCC Closed captions %u
lv: DTVCC slēptie titri %u

en: DV (Digital Video) demuxer
lv: DV (Digital Video) demultipleksors

en: DVB adapter
lv: DVB adapteris

en: DVB device
lv: DVB ierīce

en: DVB input with v4l2 support
lv: DVB ievade ar v4l2 atbalstu

en: DVB playlist import
lv: DVB atskaņošanas saraksta imports

en: DVB subtitles
lv: DVB subtitri

en: DVB subtitles decoder
lv: DVB subtitru atkodētājs

en: DVB subtitles encoder
lv: DVB subtitru iekodētājs

en: DVB subtitles: hearing impaired
lv: DVB subtitri: personām ar dzirdes traucējumiem

en: DVB-S2 parameters
lv: DVB-S2 parametri

en: DVB-T reception parameters
lv: DVB-T uztveršanas parametri

en: DVB-T2 Physical Layer Pipe
lv: DVB-T2 fiziskā slāņa programmkanāls

en: DVD angle
lv: DVD leņķis

en: DVD device
lv: DVD ierīce

en: DVD menus
lv: DVD izvēlnes

en: DVD subtitles
lv: DVD subtitri

en: DVD subtitles decoder
lv: DVD subtitru atkodētājs

en: DVD subtitles packetizer
lv: DVD subtitru paketizētājs

en: DVD with menus
lv: DVD ar izvēlnēm

en: DVD without menus
lv: DVD bez izvēlnēm

en: DVDRead Input (no menu support)
lv: DVDRead ievade (nav izvēlnes atbalsta)

en: DVDRead could not open the disc "%s".
lv: DVDRead nevarēja atvērt disku "%s".

en: DVDRead could not read %d/%d blocks at 0x%02x.
lv: DVDRead nevarēja nolasīt %d/%d blokus pie 0x%02x.

en: DVDRead could not read block %d.
lv: DVDRead nevarēja nolasīt bloku %d.

en: DVDnav Input
lv: DVDnav ievade

en: DVDnav demuxer
lv: DVDnav demultipleksors

en: Daala video decoder
lv: Daala video atkodētājs

en: Daala video encoder
lv: Daala video iekodētājs

en: Daala video packetizer
lv: Daala video paketizētājs

en: Damaged or incomplete AVI file
lv: Bojāta vai nepabeigta AVI datne

en: Damp
lv: Slāpēt

en: Dance
lv: Dejas

en: Dance Hall
lv: Deju halle

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dark
lv: Tumšs

en: Darkness masking
lv: Tumšuma maskēšana

en: Darkwave
lv: Tumšā viļņa

en: Data
lv: Dati

en: Data alignment
lv: Datu izlīdzinājums

en: Data for the audio callback function.
lv: Dati audio atzvanīšanas funkcijai.

en: Data for the get and release functions
lv: Dati iegūšanas un atlaišanas funkcijām

en: Data for the video callback function.
lv: Dati video atzvanīšanas funkcijai.

en: Date
lv: Datums

en: Date metadata
lv: Datuma metadati

en: Dav1d video decoder
lv: Dav1d video atkodētājs

en: Day / Month / Year:
lv: Diena / mēnesis / gads:

en: Dct-domain noise reduction. Adaptive pseudo-deadzone. 10 to 1000 seems to be a useful range.
lv: Dct-domēna trokšņa mazināšana. Adaptīvā pseido-mirušā zona. 10 līdz 1000, šķiet, ir lietderīgs diapazons.

en: De-Fullscreen
lv: At-pilnekranizēt

en: Deactivate
lv: Deaktivizēt

en: Deactivate the deblocking loop filter (decreases quality).
lv: Deaktivizēt atblokošanas cikla filtru (samazina kvalitāti).

en: Death Metal
lv: Nāves metāls

en: Debanding algorithm
lv: Atjoslošanas algoritms

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Debug mask
lv: Atkļūdošanas maska

en: Debug messages
lv: Atkļūdošanas ziņojumi

en: Decide references on a per partition basis
lv: Izlemt atsauces uz nodalījumu bāzes

en: DeckLink Audio Options
lv: DeckLink audio opcijas

en: DeckLink Audio Output module
lv: DeckLink audio izvades modulis

en: DeckLink General Options
lv: DeckLink vispārīgās opcijas

en: DeckLink Video Options
lv: DeckLink video opcijas

en: DeckLink Video Output module
lv: DeckLink video izvades modulis

en: DeckLink capture card to use, if multiple exist. The cards are numbered from 0.
lv: DeckLink tveršanas karte, kuru lietot, ja pastāv vairākas. Kartes ir numurētas no 0.

en: DeckLink output card, if multiple exist. The cards are numbered from 0.
lv: DeckLink izvades karte, ja pastāv vairākas. Kartes tiek numurētas no 0.

en: Decode
lv: Atkodēt

en: Decode at the demuxer stage
lv: Atkodēt demultipleksora posmā

en: Decode frames directly into RPI VideoCore instead of host memory.
lv: Atkodēt kadrus tieši iekš RPI VideoCore, nevis resursdatora atmiņā.

en: Decode frames directly into RPI VideoCore instead of host memory. This option must only be used with the MMAL video output plugin.
lv: Atkodēt kadrus tieši iekš RPI VideoCore, nevis resursdatora atmiņā. Šai opcijai vajag būt lietotai tikai ar MMAL video izvades spraudni.

en: DecodeBin is a container element, that can add and manage multiple elements. Apart from adding the decoders, decodebin also adds elementary stream parsers which can provide more info such as codec profile, level and other attributes, in the form of GstCaps (Stream Capabilities) to decoder.
lv: DecodeBin ir konteinera elements, kurš var pievienot un pārvaldīt vairākus elementus. Neatkarīgi no atkodētāju pievienošanas, decodebin arī pievieno elementāro straumju sintaktiskos analizētājus, kuri var sniegt vairāk informācijas, tādas kā kodeka profils, līmenis un citi atribūti, formā no GstCaps (Straumes spējas) atkodētājam.

en: Decoded
lv: Atkodēts

en: Decoded blocks
lv: Atkodētie bloki

en: Decoded format
lv: Atkodētais formāts

en: Decoders
lv: Atkodētāji

en: Decoding
lv: Atkodēšana

en: Decoding X coordinate
lv: Atkodē X koordinātu

en: Decoding Y coordinate
lv: Atkodē Y koordinātu

en: Decrease
lv: Samazināt

en: Decrease Volume
lv: Samazināt skaļumu

en: Decrease scale factor
lv: Samazināt mērogošanas koeficientu

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default (Windows-1252)
lv: Noklusējuma (Windows-1252)

en: Default Caching Level
lv: Noklusējuma kešdarbes līmenis

en: Default DVD angle.
lv: Noklusējuma DVD leņķis.

en: Default Encoding
lv: Noklusējuma kodējums

en: Default TCP connection timeout (in milliseconds).
lv: Noklusējuma TCP savienojuma noildze (milisekundēs).

en: Default background alpha
lv: Noklusējuma fona alfa

en: Default background color
lv: Noklusējuma fona krāsa

en: Default background color if the Kate stream does not specify a background color to use.
lv: Noklusējuma fona krāsa, ja Kate straume nenorāda fona krāsu, kuru lietot.

en: Default caching policy
lv: Noklusējuma kešdarbes politika

en: Default caching value for outbound RTP streams. This value should be set in milliseconds.
lv: Noklusējuma kešdarbes vērtība izejošajām RTP straumēm. Šai vērtībai vajadzētu būt iestatītai milisekundēs.

en: Default caching value for outbound UDP streams. This value should be set in milliseconds.
lv: Noklusējuma kešdarbes vērtība izejošajām UDP straumēm. Šai vērtībai vajadzētu būt iestatītai milisekundēs.

en: Default devices
lv: Noklusējuma ierīces

en: Default encoding
lv: Noklusējuma kodējums

en: Default font alpha
lv: Noklusējuma fonta alfa

en: Default font color
lv: Noklusējuma fonta krāsa

en: Default font color to use if the Kate stream does not specify a particular font color to use.
lv: Noklusējuma fonta krāsa, kuru lietot, ja Kate straume nenorāda noteiktu fonta krāsu, kuru lietot.

en: Default font description
lv: Noklusējuma fonta apraksts

en: Default font effect
lv: Noklusējuma fonta efekts

en: Default font effect strength
lv: Noklusējuma fonta efekta stiprums

en: Default frame rate for chapter import.
lv: Noklusējuma kadru nomaiņas ātrums nodaļu importam.

en: Default multicast interface. This overrides the routing table.
lv: Noklusējuma multiraides saskarne. Šis pārraksta maršrutēšanas tabulu.

en: Default optical device
lv: Noklusējuma optiskā ierīce

en: Default preset setting used
lv: Lietots noklusējuma priekšiestatījuma iestatījums

en: Default replay gain
lv: Noklusējuma skaļuma izlīdzināšana

en: Default stream
lv: Noklusējuma straume

en: Default stream output chain
lv: Noklusējuma straumju izvades ķēde

en: Default tune setting used
lv: Lietots noklusējuma skaņojuma iestatījums

en: Default: 90sec
lv: Noklusējuma: 90 sek.

en: Define input picture aspect-ratio to use. Default is 4:3
lv: Definēt ievades bildes malu proporcijas, kuras lietot. Noklusējuma ir 4:3

en: Define the colors of the volume slider
lv: Definēt skaļuma slīdņa krāsas

en: Define the colors of the volume slider
    By specifying the 12 numbers separated by a ';'
    Default is '255;255;255;20;226;20;255;176;15;235;30;20'
    An alternative can be '30;30;50;40;40;100;50;50;160;150;150;255'
lv: Definēt skaļuma slīdņa krāsas
    Norādot 12 skaitļus, atdalītus ar ';'
    Noklusējums ir '255;255;255;20;226;20;255;176;15;235;30;20'
    Alternatīvais var būt '30;30;50;40;40;100;50;50;160;150;150;255'

en: Define the glasses' color scheme
lv: Definēt briļļu krāsu shēmu

en: Define the pids to add to each pmt. This requires "Set PID to ID of ES" to be enabled.
lv: Definēt pid, kurus pievienot katram pmt. Šis pieprasa būt ieslēgtam "Iestatīt PID uz elementārās straumes ID".

en: Define which screen fullscreen goes
lv: Definēt, kurš ekrāns dodas pilnekrānā

en: Defines bitdistribution mode for AQ, default 1
     - 0: Disabled
     - 1: Current x264 default mode
     - 2: uses log(var)^2 instead of log(var) and attempts to adapt strength per frame
lv: Definē bitsadalījuma režīmu adaptīvajai kvantizācijai, noklusējuma 1
     - 0: Izslēgts
     - 1: Pašreizējais x264 noklusējuma režīms
     - 2: lieto log(var)^2 , nevis log(var) un mēģina piemērot stiprumu uz kadru

en: Defines how many pictures we allow to be in pool between decoder/encoder threads when threads > 0
lv: Definē, cik daudz bildēm mēs atļaujam būt starp atkodētāja/iekodētāja pavedieniem esošajā kopā, kad pavedieni > 0

en: Defines how often the barGraph information should be sent. Sends the barGraph information every n audio packets (default 4).
lv: Definē, cik bieži joslu grafika informācijai vajadzētu tikt nosūtītai. Sūta joslu grafika informāciju ik pēc n audio paketēm (noklusējuma 4).

en: Defines if BarGraph information should be sent
lv: Definē, vai joslu grafika informācijai vajadzētu tikt nosūtītai

en: Defines if BarGraph information should be sent. 1 if the information should be sent, 0 otherwise (default 1).
lv: Definē, vai joslu grafika informācijai vajadzētu tikt nosūtītai. 1, ja informācijai vajadzētu tikt nosūtītai, 0 citādi (noklusējuma 1).

en: Defines if silence alarm information should be sent
lv: Definē, vai klusuma trauksmes informācijai vajadzētu tikt nosūtītai

en: Defines if silence alarm information should be sent. 1 if the information should be sent, 0 otherwise (default 1).
lv: Definē, vai klusuma trauksmes informācijai vajadzētu tikt nosūtītai. 1, ja informācijai vajadzētu tikt nosūtītai, 0 citādi (noklusējuma 1).

en: Defines orientation of the mirror splitting. Can be vertical or horizontal.
lv: Definē spoguļa sadalīšanas orientāciju. Var būt vertikāla vai horizontāla.

en: Defines radius size in pixels, of base of bands(beginning).
lv: Definē joslu bāzes(sākuma) rādiusa izmēru pikseļos.

en: Defines the descriptors of each SDT. This requires "Set PID to ID of ES" to be enabled.
lv: Definē katra SDT aprakstītājus. Šis pieprasa būt ieslēgtam "Iestatīt PID uz elementārās straumes ID".

en: Defines the maximum bitrate in kbps (1000 bits/s) for VBR rate control method. If not set, this parameter is computed from other sources such as bitrate, profile, level, etc.
lv: Definē maksimālo bitu pārraides ātrumu kb/s (1000 biti/s) mainīga bitu pārraides ātruma (VBR) ātruma kontroles metodei. Ja nav iestatīts, šis parametrs tiek izskaitļots no citiem avotiem, tādiem kā bitu pārraides ātrums, profils, līmenis utt.

en: Defines the number of parallel encoding operations before we synchronise the result. Higher numbers may result on better throughput depending on hardware. MPEG2 needs at least 1 here.
lv: Definē paralēlu iekodēšanas operāciju skaitu, pirms mēs sinhronizējam rezultātu. Atkarībā no aparatūras lielāks skaits var rezultēties labākā caurlaidspējā. MPEG2 šeit vajadzīga vismaz 1.

en: Defines the virtual surface of the room emulated by the filter.
lv: Definē filtra emulētās istabas virtuālo virsmu.

en: Defines what timeout option to add to the RTSP session ID string. Setting it to a negative number removes the timeout option entirely. This is needed by some IPTV STBs (such as those made by HansunTech) which get confused by it. The default is 5.
lv: Definē, kuru noildzes opciju pievienot RTSP sesijas ID virknei. Tās iestatīšana uz negatīvu skaitli noņem noildzes opciju pavisam. Šis ir vajadzīgs ar dažiem IPTV STB (tādiem kā tie, kurus izgatavojis HansunTech), kuri apmulst ar to. Noklusējums ir 5.

en: Deinterlace
lv: Novērst rindpārleci

en: Deinterlace chroma skip
lv: Rindpārleces novēršanas krāsainības izlaišana

en: Deinterlace method to use for streaming.
lv: Rindpārleces novēršanas metode, kuru lietot priekš straumēšanas.

en: Deinterlace method to use for video processing.
lv: Rindpārleces novēršanas metode, kuru lietot video apstrādei.

en: Deinterlace mode
lv: Rindpārleces novēršanas režīms

en: Deinterlace module
lv: Rindpārleces novēršanas modulis

en: Deinterlace off
lv: Rindpārleces novēršana izslēgta

en: Deinterlace on
lv: Rindpārleces novēršana ieslēgta

en: Deinterlace the video before encoding.
lv: Novērst rindpārleci video pirms iekodēšanas.

en: Deinterlace video
lv: Video rindpārleces novēršana

en: Deinterlacing
lv: Rindpārleces novēršana

en: Deinterlacing algorithm
lv: Rindpārleces novēršanas algoritms

en: Deinterlacing video filter
lv: Rindpārleces novēršanas video filtrs

en: Delay
lv: Aizture

en: Delay (in ms) before the placeholder kicks in.
lv: Aizture (milisekundēs) pirms vietturis dodas iekšā.

en: Delay (ms)
lv: Aizture (ms)

en: Delay a stream
lv: Aizturēt straumi

en: Delay after which SAP items get deleted if no new announcement is received.
lv: Aizture, pēc kuras SAP vienumi tiek dzēsti, ja nav saņemti jauni paziņojumi.

en: Delay calculation mode
lv: Aiztures aprēķināšanas režīms

en: Delay of the ES (ms)
lv: Elementārās straumes aizture (ms)

en: Delay the DTS (decoding time stamps) and PTS (presentation timestamps) of the data in the stream, compared to the PCRs. This allows for some buffering inside the client decoder.
lv: Aizturēt DTS (atkodēšanas laika zīmogus) un PTS (prezentācijas laika zīmogus) datiem straumē, salīdzinājumā ar programmas pulksteņa atsaucēm (PCR). Šis atļauj kādu buferēšanu klienta atkodētājā.

en: Delay the DTS (decoding time stamps) and PTS (presentation timestamps) of the data in the stream, compared to the SCRs. This allows for some buffering inside the client decoder.
lv: Aizturēt DTS (atkodēšanas laika zīmogus) un PTS (prezentācijas laika zīmogus) datiem straumē, salīdzinājumā ar sistēmas pulksteņa atsaucēm (SCR). Šis atļauj kādu buferēšanu klienta atkodētājā.

en: Delay time
lv: Aiztures laiks

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete all the bookmarks
lv: Dzēst visas grāmatzīmes

en: Delete segments
lv: Dzēst segmentus

en: Delete segments when they are no longer needed
lv: Dzēst segmentus, kad tie vairāk nav vajadzīgi

en: Delete selected profile
lv: Dzēst atlasīto profilu

en: Delete the current profile
lv: Dzēst pašreizējo profilu

en: Delete the selected item
lv: Dzēst atlasīto vienumu

en: Deletes the selected item
lv: Dzēš atlasīto vienumu

en: Delivery system
lv: Piegādes sistēma

en: Demultiplexers are used to separate the "elementary" streams (like audio and video streams). You can use it if the correct demuxer is not automatically detected. You should not set this as a global option unless you really know what you are doing.
lv: Demultipleksori tiek lietoti, lai atdalītu "elementārās" straumes (tādas kā audio un video straumes). Jūs varat lietot to, ja pareizais demultipleksors nav noteikts automātiski. Jums nevajadzētu iestatīt šo kā globālo opciju, ja vien jūs tiešām zināt, ko jūs darāt.

en: Demux filter module
lv: Demultipleksēšanas filtru modulis

en: Demux filters are used to modify/control the stream that is being read.
lv: Demultipleksēšanas filtri tiek lietoti, lai izmainītu/vadītu straumi, kura tiek nolasīta.

en: Demux module
lv: Demultipleksēšanas modulis

en: Demuxed
lv: Demultipleksēts

en: Demuxed data size
lv: Demultipleksēto datu izmērs

en: Demuxer
lv: Demultipleksors

en: Demuxers
lv: Demultipleksori

en: Demuxers are used to separate audio and video streams.
lv: Demultipleksori tiek lietoti, lai atdalītu audio un video straumes.

en: Denoiser
lv: Attrokšņotājs

en: Descending
lv: Dilstoši

en: Description
lv: Apraksts

en: Description metadata
lv: Apraksta metadati

en: Description of the stream content or information about your channel.
lv: Straumes satura apraksts vai informācija par jūsu kanālu.

en: Description stream output
lv: Aprakstīšanas straumju izvade

en: Desired frame rate for the VC-1 stream.
lv: Vēlamais kadru pārraides ātrums VC-1 straumei.

en: Desired frame rate for the capture.
lv: Vēlamais kadru nomaiņas ātrums tveršanai.

en: Desired frame rate for the stream.
lv: Vēlamais kadru pārraides ātrums straumei.

en: Desired input video mode for DeckLink captures. This value should be a FOURCC code in textual form, e.g. "ntsc".
lv: Vēlamais ievades video režīms DeckLink tveršanām. Šai vērtībai vajadzētu būt FOURCC kodam tekstuālā formā, piem., "ntsc".

en: Desired input video mode. Leave empty for autodetection.
lv: Vēlamais ievades video režīms. Atstāt tukšu automātiskai noteikšanai.

en: Desired output mode
lv: Vēlamais izvades režīms

en: Desired output mode for DeckLink output. This value should be a FOURCC code in textual form, e.g. "ntsc".
lv: Vēlamais izvades režīms DeckLink izvadei. Šai vērtībai vajadzētu būt FOURCC kodam tekstuālā formā, piem., "ntsc".

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Desktop level hotkey
lv: Darbvirsmas līmeņa karstais taustiņš

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Destination (URL) to use for the stream. Overrides path and bind parameters
lv: Galamērķis (vietrādis URL), kuru lietot priekš straumes. Pārraksta ceļa un saistīšanas parametrus

en: Destination Setup
lv: Galamērķa uzstādīšana

en: Destination audio codec
lv: Galamērķa audio kodeks

en: Destination bridge-in name
lv: Galamērķa ieejošā tilta nosaukums

en: Destination file:
lv: Galamērķa datne:

en: Destination prefix
lv: Galamērķa priedēklis

en: Destination subtitle codec
lv: Galamērķa subtitru kodeks

en: Destination video codec
lv: Galamērķa video kodeks

en: Detailed List
lv: Detalizēts saraksts

en: Detects edges in the frame and highlights them in white.
lv: Nosaka kadrā esošās malas un iezīmē tās baltā krāsā.

en: Determines how many sections of spectrum will exist.
lv: Nosaka, cik daudz spektra sadaļu pastāvēs.

en: Determines what (if any) video is displayed by the wrapper filter
lv: Nosaka, kurš (ja tāds ir) video tiek attēlots ar ietinēja filtru

en: Device
lv: Ierīce

en: Device Selection
lv: Ierīču atlase

en: Device name
lv: Ierīces nosaukums

en: Device properties
lv: Ierīces īpašības

en: Device:
lv: Ierīce:

en: Devices
lv: Ierīces

en: DiSEqC LNB number
lv: DiSEqC zema trokšņa līmeņa pārveidotāja numurs

en: Dialog
lv: Dialoglodziņš

en: DiffServ Code Point
lv: Diferencēto pakalpojumu koda punkts

en: Different resampling algorithms are supported. The best one is slower, while the fast one exhibits low quality.
lv: Ir atbalstīti dažādi pārģenerēšanas algoritmi. Labākais ir lēnākais, kamēr ātrākais izrāda sliktāku kvalitāti.

en: Differentiated Services Code Point for outgoing UDP streams (or IPv4 Type Of Service, or IPv6 Traffic Class). This is used for network Quality of Service.
lv: Diferencēto pakalpojumu koda punkts izejošajām UDP straumēm (vai IPv4 pakalpojuma tipam, vai IPv6 datplūsmas klasei). Šis tiek lietots tīkla pakalpojuma kvalitātei.

en: Digital Cinema Package module
lv: Digital Cinema Package modulis

en: Digital TV Standard
lv: Ciparu TV standarts

en: Digital Television and Radio
lv: Ciparu televīzija un radio

en: Digital Video (Firewire/ieee1394) input
lv: Digital Video (Firewire/ieee1394) ievade

en: Digital broadcasting
lv: Ciparu apraide

en: Dim keyboard backlight during fullscreen playback
lv: Reostatēt tastatūras izgaismojumu, notiekot pilnekrāna atskaņošanai

en: Dirac packetizer
lv: Dirac paketizētājs

en: Dirac video decoder using libschroedinger
lv: Dirac video atkodētājs, lietojot libschroedinger

en: Dirac video demuxer
lv: Dirac video demultipleksors

en: Dirac video encoder using libschroedinger
lv: Dirac video iekodētājs, lietojot libschroedinger

en: Direct MV prediction mode
lv: Tiešais KV paredzēšanas izmērs

en: Direct prediction size
lv: Tiešās paredzēšanas izmērs

en: Direct prediction size:
     -  0: 4x4
     -  1: 8x8
     - -1: smallest possible according to level
lv: Tiešās paredzēšanas izmērs:
    -  0: 4x4
    -  1: 8x8
    - -1: mazākais iespējamais saskaņā ar līmeni

en: Direct rendering
lv: Tiešā renderēšana

en: Direct3D11 Video Acceleration
lv: Direct3D11 video paātrināšana

en: Direct3D11 video output
lv: Direct3D11 video izvade

en: Direct3D9 adjust filter
lv: Direct3D9 pielāgošanas filtrs

en: Direct3D9 video output
lv: Direct3D9 video izvade

en: DirectMedia Object decoder
lv: DirectMedia Object atkodētājs

en: DirectMedia Object encoder
lv: DirectMedia Object iekodētājs

en: DirectShow input
lv: DirectShow ievade

en: DirectX (DirectDraw) video output
lv: DirectX (DirectDraw) video izvade

en: DirectX audio output
lv: DirectX audio izvade

en: Direction
lv: Virziens

en: Direction of the mirroring.
lv: Spoguļošanas virziens.

en: Director
lv: Režisors

en: Directory
lv: Datņu katalogs

en: Directory import
lv: Datņu kataloga imports

en: Directory index
lv: Datņu kataloga indekss

en: Directory or filename where the records will be stored
lv: Datņu katalogs vai datnes nosaukums, kurā tiks uzglabāti ieraksti

en: Directory path prefix
lv: Datņu kataloga ceļa priedēklis

en: Directory path where images files should be saved. If not set, then images will be automatically saved in users homedir.
lv: Datņu kataloga ceļš, kurā attēlu datnēm vajadzētu tikt saglabātām. Ja nav iestatīts, tad attēli automātiski tiks saglabāti lietotāju mājas datņu katalogā.

en: Directory used to store the timeshift temporary files.
lv: Datņu katalogs, lietots, lai uzglabātu laiknobīdes pagaidu datnes.

en: Directory where the records will be stored
lv: Datņu katalogs, kurā tiks uzglabāti ieraksti

en: Directory where the video snapshots will be stored.
lv: Datņu katalogs, kurā tiks uzglabāti video momentuzņēmumi.

en: Disable
lv: Izslēgt

en: Disable DVD menus
lv: Izslēgt DVD izvēlnes

en: Disable DVD subtitle transparency
lv: Izslēgt DVD subtitru caurspīdīgumu

en: Disable Disc Menus
lv: Izslēgt diska izvēlnes

en: Disable NACK output packets
lv: Izslēgt NACK izvades paketes

en: Disable all lua plugins
lv: Izslēgt visus lua spraudņus

en: Disable arithmetic coding
lv: Izslēgt aritmētisko kodēšanu

en: Disable for double buffering in software.
lv: Izslēgt divkāršajai buferizācijai programmatūrā.

en: Disable if your receiver does not support Dolby®.
lv: Izslēgt, ja jūsu uztvērējs neatbalsta Dolby®.

en: Disable screensaver
lv: Izslēgt ekrānsaudzētāju

en: Disable the screensaver during video playback.
lv: Izslēgt ekrānsaudzētāju, notiekot video atskaņošanai.

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Disc
lv: Disks

en: Disc Selection
lv: Disku atlase

en: Disc caching (ms)
lv: Disku kešdarbe (ms)

en: Disc device
lv: Disku ierīce

en: Disc number
lv: Diska numurs

en: Discard
lv: Atmest

en: Discarded (corrupted)
lv: Izmests (bojāts)

en: Disclaimer
lv: Nolikums

en: Disco
lv: Disko

en: Discontinuous Transmission
lv: Pārtraukumainā pārraide

en: Discs
lv: Diski

en: Dismiss the subtitle setup dialog
lv: Noraidīt subtitru iestatīšanas dialoglodziņu

en: Display
lv: Displejs

en: Display ID
lv: Displeja ID

en: Display ID. If not specified, main display ID is used.
lv: Displeja ID. Ja nav norādīts, tiek lietots galvenā displeja ID.

en: Display Settings
lv: Displeja iestatījumi

en: Display Source As
lv: Attēlot avotu kā

en: Display VLC status menu icon
lv: Attēlot VLC statusa izvēlnes ikonu

en: Display a RSS or ATOM Feed on your video
lv: Attēlot RSS vai ATOM barotni uz jūsu video

en: Display a performance warning when transcoding
lv: Attēlot veiktspējas brīdinājumu, kad pārkodē

en: Display aspect ratio
lv: Attēlot malu attiecības

en: Display aspect ratio of a video elementary stream
lv: Attēlot video elementārās straumes malu proporcijas

en: Display background cone or art
lv: Attēlot fona konusu vai mākslu

en: Display background cone or current album art when not playing. Can be disabled to prevent burning screen.
lv: Attēlot fona konusu vai pašreizējā albuma mākslu, kad neatskaņo. Var tikt izslēgts, lai novērstu ekrāna iedegšanu.

en: Display feed images if available.
lv: Attēlot barotnes attēlus, ja pieejami.

en: Display locally
lv: Attēlot lokāli

en: Display name of the Service
lv: Pakalpojuma attēlošanas nosaukums

en: Display playlist tree
lv: Attēlot atskaņošanas saraksta koku

en: Display size
lv: Displeja izmērs

en: Display stream output
lv: Attēlot straumju izvadi

en: Display text above the video
lv: Attēlot tekstu virs video

en: Display the input video
lv: Attēlot ievades video

en: Display the output
lv: Attēlot izvadi

en: Display the processed video
lv: Attēlot apstrādāto video

en: Display the snapshot preview in the screen's top-left corner.
lv: Attēlot momentuzņēmuma priekšskatījumu ekrāna augšējā kreisajā stūrī.

en: Display the stream locally
lv: Attēlot straumi lokāli

en: Display the title of the video on top of the movie.
lv: Attēlot video virsrakstu filmas augšā.

en: Display video in a skinned window if any
lv: Attēlot video ar ādiņu apdarinātā logā, ja tāds ir

en: Display video snapshot preview
lv: Attēlot video momentuzņēmuma priekšskatījumu

en: Display while streaming
lv: Attēlot, kamēr straumējas

en: Displayed
lv: Attēlots

en: Displayed frames
lv: Attēlotie kadri

en: Distance between I- or P- key frames; if it is zero, the GOP structure is unspecified. Note: If GopRefDist = 1, there are no B-frames used.
lv: Attālums starp I- vai P- atslēgas kadriem; ja tas ir nulle, attēlu grupas struktūra ir nenorādīta. Piezīme: ja GopRefDist = 1, B-kadri netiek lietoti.

en: Distance between front left speaker and listener in meters.
lv: Attālums starp priekšējo kreiso skaļruni un klausītāju metros.

en: Distort mode
lv: Sagrozīšanas režīms

en: Distort mode, one of "gradient", "edge" and "hough".
lv: Sagrozīšanas režīms, viens no "gradients", "mala" and "Hafa".

en: Do not check for a valid rtcp message from the encoder
lv: Nepārbaudīt derīga RTCP ziņojuma saņemšanu no kodētāja

en: Do not demultiplex
lv: Neveikt demultipleksēšanu

en: Do not open a DOS command box interface
lv: Neatvērt DOS komandu kastes saskarni

en: Do not play
lv: Neatskaņot

en: Do not seek
lv: Nemeklēt

en: Do not try to guess ASF bitrate. Setting this, allows you to control how Windows Media Player will cache streamed content. Set to audio+video bitrate in bytes
lv: Nemēģināt uzminēt ASF bitu pārraides ātrumu. Šī iestatīšana atļauj jums vadīt, kā Windows Media Player kešos straumēto saturu. Iestatīt uz audio+video bitu pārraides ātrumu baitos

en: Do nothing
lv: Bez darbības

en: Do you really want to unsubscribe from %1?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties atrakstīties no %1?

en: Do you want to download it?
lv: Vai jūs vēlaties to lejupielādēt?

en: Do you want to go ahead with this?
lv: Vai jūs vēlaties iet uz priekšu ar šo?

en: Do you want to restart the playback where left off?
lv: Vai jūs vēlaties atsākt atskaņošanu, kur pārtraucāt?

en: Dock fullscreen controller
lv: Pietauvot pilnekrāna kontrolieri

en: Dock/undock fullscreen controller to/from bottom of screen
lv: Pietauvot/attauvot pilnekrāna kontrolieri uz/no ekrāna apakšas

en: Docked Playlist
lv: Pietauvotais atskaņošanas saraksts

en: Dolby Surround decoder
lv: Dolby Surround atkodētājs

en: Dolby Surround encoded streams won't be decoded before being processed by this filter. Enabling this setting is not recommended.
lv: Dolby Surround iekodētās straumes nebūs atkodētas pirms tiks apstrādātas ar šo filtru. Šī iestatījuma ieslēgšana nav ieteicama.

en: Domain/Workgroup that will be used for the connection.
lv: Domēns/darbgrupa, kura tiks lietota savienojumam.

en: Don't display any video
lv: Neattēlot nevienu video

en: Don't require a keyframe before splitting a segment. Needed for audio only.
lv: Nepieprasīt atslēgas kadru pirms segmenta sadalīšanas. Vajadzīgs tikai audio.

en: Don't show
lv: Nerādīt

en: Don't use presets, but manually specified bands. You need to provide 10 values between -20dB and 20dB, separated by spaces, e.g. "0 2 4 2 0 -2 -4 -2 0 2".
lv: Nelietot priekšiestatījumus, bet pašrocīgi norādītas joslas. Jums vajag sniegt 10 vērtības starp -20dB un 20dB, atdalītas ar atstarpēm, piem., "0 2 4 2 0 -2 -4 -2 0 2".

en: Double Size
lv: Dubults izmērs

en: Double click to change.
    Delete key to remove.
lv: Dubultklikšķis, lai mainītu.
    Taustiņš "Delete", lai noņemtu.

en: Double click to get media information
lv: Dubultklikšķis, lai iegūtu medija informāciju

en: Double click to jump to a chosen time position
lv: Dubultais klikšķis, lai pārlēktu uz izvēlēto laika pozīciju

en: Down
lv: Lejup

en: Download cover art
lv: Lejupielādēt vāciņa mākslu

en: Downloaded file "%s" was corrupted. Thus, it was deleted.
lv: Lejupielādētā datne "%s" bija bojāta. Tādējādi tā tika dzēsta.

en: Draw bands in the spectrometer
lv: Zīmēt joslas spektometrā

en: Draw peaks in the analyzer
lv: Zīmēt maksimumslodzes analizatorā

en: Draw the base of the bands
lv: Zīmēt joslu bāzi

en: Drawable
lv: Zīmējams

en: Dream
lv: Sapņu

en: Drop late frames
lv: Nomest novēlotos kadrus

en: Drop media here
lv: Nomest mediju šeit

en: Dropped (discontinued)
lv: Atmests (pārtraukts)

en: Drum & Bass
lv: Drum and bass

en: Drum Solo
lv: Bungu solo

en: Dry
lv: Sauss

en: Dry Mix
lv: Sausais sajaukums

en: Dry mix
lv: Sausais sajaukums

en: Dual mono
lv: Duālais mono

en: Duet
lv: Duets

en: Dummy
lv: Fiktīvs

en: Dummy Elements
lv: Fiktīvie elementi

en: Dummy IFO demux
lv: Fiktīvā IFO demultipleksēšana

en: Dummy audio output
lv: Fiktīvā audio izvade

en: Dummy decoder
lv: Fiktīvais atkodētājs

en: Dummy encoder
lv: Fiktīvais iekodētājs

en: Dummy font renderer
lv: Fiktīvais fontu renderētājs

en: Dummy image chroma format
lv: Fiktīvais attēla krāsainības formāts

en: Dummy input
lv: Fiktīvā ievade

en: Dummy interface
lv: Fiktīvā saskarne

en: Dummy stream output
lv: Fiktīvā straumju izvade

en: Dummy video output
lv: Fiktīvā video izvade

en: Dummy/Raw muxer
lv: Fiktīva/neapstrādāta multipleksors

en: Dump decoder
lv: Izmetes atkodētājs

en: Dump filename
lv: Izmest datnes nosaukumu

en: Dump module
lv: Izmetes modulis

en: Dump raw input
lv: Izmest nemainītu ievadi

en: Duplicate current profile for a new profile
lv: Dublicēt pašreizējo profilu jaunam profilam

en: Duplicate current profile...
lv: Dublicēt pašreizējo profilu...

en: Duplicate stream output
lv: Dublicēt straumju izvadi

en: Duplicate your video to multiple windows and/or video output modules
lv: Dublicēt jūsu video uz vairākiem logiem un/vai video izvades moduļiem

en: Duration
lv: Ilgums

en: Duration in seconds
lv: Ilgums sekundēs

en: Duration in seconds before simulating an end of file. A negative value means an unlimited play time.
lv: Ilgums sekundēs pirms simulēt datnes beigas. Negatīva vērtība nozīmē neierobežotu atskaņošanas laiku.

en: Duration of the fingerprinting
lv: Pirkstu nospiedumu noņemšanas ilgums

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Dynamic range compression makes the loud sounds softer, and the soft sounds louder, so you can more easily listen to the stream in a noisy environment without disturbing anyone. If you disable the dynamic range compression the playback will be more adapted to a movie theater or a listening room.
lv: Dinamiskā diapazona saspiešana padara skaļas skaņas maigākas un maigas skaņas skaļākas, tāpēc jūs varat vieglāk klausīties uz straumi trokšņainā vidē, neradot traucējumus nevienam. Ja jūs izslēgsiet dinamiskā diapazona saspiešanu, atskaņošana tiks vairāk adaptēta filmu teātrim vai klausīšanās istabai.

en: Dynamic range compressor
lv: Dinamiskā diapazona saspiedējs

en: Dynamic video overlay
lv: Dinamiskā video pārklāšana

en: Dzongkha
lv: Dzongke

en: E&xport
lv: E&ksportēt

en: EBU STL subtitles decoder
lv: EBU STL subtitru atkodētājs

en: EBU STL subtitles parser
lv: EBU STL subtitru sintaktiskais analizators

en: EGL extension for OpenGL
lv: EGL paplašinājums priekš OpenGL

en: ES ID
lv: Elementārās straumes ID

en: Early SKIP detection on P-frames
lv: Agrīnā izlaišanas noteikšana uz P-kadriem

en: Early SKIP detection on P-frames.
lv: Agrīnā izlaišanas noteikšana uz P-kadriem.

en: Eastern European (Latin-2)
lv: Austrumeiropas (Latin-2)

en: Eastern European (Windows-1250)
lv: Austrumeiropas (Windows-1250)

en: Easy Listening
lv: Vieglas klausīšanās

en: Edge
lv: Mala

en: Edge detection
lv: Malu noteikšana

en: Edge detection video filter
lv: Malu noteikšanas video filtrs

en: Edge visible
lv: Mala redzama

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Bookmarks
lv: Rediģēt grāmatzīmes

en: Edit Input
lv: Rediģēt ievadi

en: Edit Options
lv: Rediģēt opcijas

en: Edit default application settings for network protocols
lv: Rediģēt noklusējuma lietotņu iestatījumus tīkla protokoliem

en: Edit selected profile
lv: Rediģēt atlasīto profilu

en: Edit settings
lv: Rediģēt iestatījumus

en: Effects
lv: Efekti

en: Effects list
lv: Efektu saraksts

en: Eject the disc
lv: Izstumt disku

en: Elapsed time
lv: Pagājušais laiks

en: Electronic
lv: Elektroniskā

en: Element aspect ratio
lv: Elementa malu attiecības

en: Elementary Stream ID
lv: Elementārās straumes ID

en: Elementary stream output
lv: Elementāro straumju izvade

en: Elements order
lv: Elementu kārtība

en: Eliminates chrominance blocks when the PSNR isn't much changed (default: 0.0). The H264 specification recommends 7.
lv: Likvidē krāsainības blokus, kad PSNR nav daudz mainījies (noklusējuma: 0.0). H264 specifikācija iesaka 7.

en: Eliminates luminance blocks when the PSNR isn't much changed (default: 0.0). The H264 specification recommends -4.
lv: Likvidē spilgtuma blokus, kad PSNR nav daudz mainījies (noklusējuma: 0.0). H264 specifikācija iesaka -4.

en: Embed the file browser in open dialog
lv: Iegult datņu pārlūku atvēršanas dialoglodziņā

en: Embed the video output in the main interface.
lv: Iegult video izvadi galvenajā saskarnē.

en: Embedded
lv: Iegultais

en: Embedded video
lv: Iegultais video

en: Embedded window video
lv: Iegultā loga video

en: Emboss
lv: Gofrēt

en: Emergency Alert Messaging for Cable
lv: Ārkārtas situācijas trauksmes ziņojumapmaiņa kabelim

en: Emit log messages through the POSIX system log.
lv: Izplatīt žurnāla ziņojumus caur POSIX sistēmas žurnālu.

en: Empty
lv: Tukšs

en: Empty Playlist
lv: Tukšs atskaņošanas saraksts

en: Enable
lv: Ieslēgt

en: Enable Audio passthrough
lv: Ieslēgt audio cauriešanu

en: Enable DVD menus
lv: Ieslēgt DVD izvēlnes

en: Enable Global Motion Estimation
lv: Ieslēgt globālo kustības novērtēšanu

en: Enable HTTP web interface
lv: Ieslēgt HTTP Tīmekļa saskarni

en: Enable Last.fm submissions
lv: Ieslēgt Last.fm iesniegšanas

en: Enable Metadata Retrieval
lv: Ieslēgt metadatu iegūšanu

en: Enable OMX direct rendering.
lv: Ieslēgt OMX tiešo renderēšanu.

en: Enable OSD
lv: Ieslēgt ekrānattēlojumu (OSD)

en: Enable On Screen Display (OSD)
lv: Ieslēgt ekrānattēlojumu (OSD)

en: Enable Phase Correlation Estimation
lv: Ieslēgt fāzes korelācijas novērtēšanu

en: Enable SPU stream output
lv: Ieslēgt SPU straumju izvadi

en: Enable Scene Change Detection
lv: Ieslēgt ainas maiņas noteikšanu

en: Enable Spatializer
lv: Ieslēgt telpiskotāju

en: Enable Time-Stretching audio
lv: Ieslēgt laikā stiepto audio

en: Enable a simple noise reduction algorithm to lower the encoding length and bitrate, at the expense of lower quality frames.
lv: Ieslēgt vienkāršu trokšņu mazināšanas algoritmu, lai mazinātu iekodēšanas garumu un bitu pārraides ātrumu, uz zemākas kvalitātes kadru izmaksām.

en: Enable a workaround for T23
lv: Ieslēgt aprisinājumu priekš T23

en: Enable adaptive prefiltering
lv: Ieslēgt adaptīvo pirmsfiltrēšanu

en: Enable afterburner library
lv: Ieslēgt afterburner bibliotēku

en: Enable audio
lv: Ieslēgt audio

en: Enable audio stream output
lv: Ieslēgt audio straumju izvadi

en: Enable compatibility hacks for Blu-ray support
lv: Ieslēgt saderības uzlaušanas Blu-ray atbalstam

en: Enable dedicated algorithms for interlaced frames.
lv: Ieslēgt veltītos algoritmus kadriem ar rindpārleci.

en: Enable discontinuous transmission (DTX).
lv: Ieslēgt pārtraukumaino pārraidi (DTX).

en: Enable dynamic range compressor
lv: Ieslēgt dinamiskā diapazona saspiedēju

en: Enable hacks for Blu-ray support, this doesn't enforce every aspect of Blu-ray compatibility
    e.g. resolution, framerate, level
lv: Ieslēgt uzlaušanas Blu-ray atbalstam, šis neuzspiež katru Blu-ray saderības aspektu
    piem., izšķirtspēju, kadru nomaiņas ātrumu, līmeni

en: Enable hierarchical Motion Estimation
lv: Ieslēgt hierarhisko kustības novērtēšanu

en: Enable interlaced motion estimation algorithms. This requires more CPU.
lv: Ieslēgt kustības ar rindpārleci novērtēšanas algoritmus. Šis pieprasa vairāk centrālo procesoru.

en: Enable megabass mode
lv: Ieslēgt megabasa režīmu

en: Enable multiple quantizers
lv: Ieslēgt vairākus kvantizētājus

en: Enable multiple quantizers per subband (one per codeblock)
lv: Ieslēgt vairākus kvantizētājus uz apakšjoslu (vienu uz koda bloku)

en: Enable noise reduction algorithm.
lv: Ieslēgt trokšņu mazināšanas algoritmu.

en: Enable notifications on playlist item change
lv: Ieslēgt paziņojumus pie atskaņošanas saraksta vienuma maiņas

en: Enable original graphic spectrum
lv: Ieslēgt sākotnējo grafikas spektru

en: Enable reverberation
lv: Ieslēgt atbalsošanos

en: Enable software mode
lv: Ieslēgt programmatūras režīmu

en: Enable spectral band replication
lv: Ieslēgt spektra joslu kopēšanu

en: Enable streaming of all ES
lv: Ieslēgt visu elementāro straumju straumēšanu

en: Enable sub-pictures
lv: Ieslēgt apakšbildes

en: Enable subtitles
lv: Ieslēgt subtitrus

en: Enable the "flat" spectrum analyzer in the spectrometer.
lv: Ieslēgt "plakano" spektra analizētāju spektometrā.

en: Enable the color killer, i.e. switch to black & white picture whenever the signal is weak.
lv: Ieslēgt krāsu slāpētāju, t.i. pārslēgt uz melnbaltu bildi, kad vien signāls ir vājš.

en: Enable the pre-motion estimation algorithm.
lv: Ieslēgt pirmskustības novērtējuma algoritmu.

en: Enable this option if the diagonal stripes are displayed when the window size is equal to or smaller than the movie size.
lv: Ieslēgt šo opciju, ja tiek attēlotas diagonālās strīpas, kad loga izmērs ir vienāds ar vai mazāks par filmas izmēru.

en: Enable this option if you want your audio not to be interrupted by the other audio.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja jūs vēlaties, lai jūsu audio netiktu pārtraukts ar citu audio.

en: Enable time stretching audio
lv: Ieslēgt laika stiepto audio

en: Enable transparency effects
lv: Ieslēgt caurspīdīguma efektus

en: Enable trellis quantization (rate distortion for block coefficients).
lv: Ieslēgt režģa kvantizāciju (ātruma sagrozīšana bloku koeficientiem).

en: Enable video
lv: Ieslēgt video

en: Enable video stream output
lv: Ieslēgt video straumju izvadi

en: Enable voice activity detection (VAD). It is automatically activated in VBR mode.
lv: Ieslēgt balss aktivitātes noteikšanu (VAD). Tā tiek automātiski aktivizēta VBR režīmā.

en: Enable wallpaper mode
lv: Ieslēgt ekrāntapetes režīmu

en: Enable/disable audio rendering.
lv: Ieslēgt/izslēgt audio renderēšanu.

en: Enable/disable video rendering.
lv: Ieslēgt/izslēgt video renderēšanu.

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Enabled (AC3/DTS only)
lv: Ieslēgts (tikai AC3/DTS)

en: Enables framedropping on MPEG2 stream. Framedropping occurs when your computer is not powerful enough
lv: Ieslēdz kadru nomešanu uz MPEG2 straumes. Kadru nomešana notiek, kad jūsu dators nav pietiekami jaudīgs

en: Encapsulation
lv: Iekapsulēšana

en: Encapsulation Method
lv: Iekapsulēšanas metode

en: Encoded by
lv: Iekodējis

en: Encoder
lv: Iekodētājs

en: Encoder Algorithm to use.
lv: Iekodētāja algoritms, kuru lietot.

en: Encoder Profile
lv: Iekodētāja profils

en: Encoding
lv: Iekodēšana

en: Encoding Params
lv: Iekodēšanas parametri

en: Encoding X coordinate
lv: Iekodē X koordinātu

en: Encoding Y coordinate
lv: Iekodē Y koordinātu

en: Encoding complexity
lv: Iekodēšanas sarežģītība

en: Encoding parameters
lv: Kodēšanas parametri

en: Encoding quality
lv: Iekodēšanas kvalitāte

en: Encrypted connexion
lv: Šifrēts savienojums

en: Enforce a constant bitrate encoding (CBR) instead of default variable bitrate encoding (VBR).
lv: Uzspiest konstanta bitu pārraides ātruma iekodējumu (CBR), nevis noklusējuma mainīga bitu pārraides ātruma iekodējumu (VBR).

en: Enforce a keyframe interval between 1 and 1000.
lv: Uzspiest atslēgkadru intervālu starp 1 un 1000.

en: Enforce a quality between 0 (lossless) and 511 (worst).
lv: Uzspiest kvalitāti starp 0 (bezzudumu) un 511 (sliktākā).

en: Enforce a quality between 0 (low) and 10 (high).
lv: Uzspiest kvalitāti starp 0 (zema) un 10 (augsta).

en: Enforce a quality between 1 (low) and 10 (high), instead of specifying a particular bitrate. This will produce a VBR stream.
lv: Uzspiest kvalitāti starp 1 (zemu) un 10 (augstu), tā vietā, lai norādītu noteiktu bitu pārraides ātrumu. Šis radīs VBR straumi.

en: Enforce the alignment of the video in its window. By default (0) it will be centered (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, like 6=4+2 meaning top-right).
lv: Uzspiest video izlīdzinājumu tā logā. Pēc noklusējuma (0) tas tiks centrēts (0=centrā, 1=pa kreisi, 2=pa labi, 4=augšā, 8=apakšā, jūs varat arī lietot šo vērtību kombinācijas, piemēram, 6=4+2 nozīmē augšā pa labi).

en: Enforce the bargraph position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
lv: Uzspiest joslu grafika novietojumu uz video (0=centrā, 1=pa kreisi, 2=pa labi, 4=augšā, 8=apakšā, jūs varat arī lietot šo vērtību kombinācijas, piemēram, 6 = augšā pa labi).

en: Enforce the complexity of the encoder.
lv: Uzspiest iekodētāja sarežģītumu.

en: Enforce the logo position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
lv: Uzspiest logo pozīciju uz video (0=centrā, 1=pa kreisi, 2=pa labi, 4=augšā, 8=apakšā, jūs varat arī lietot šo vērtību kombinācijas, piemēram, 6 = augšā pa labi).

en: Enforce the maximal VBR bitrate
lv: Uzspiest maksimālo VBR bitu pārraides ātrumu

en: Enforce the mode of the encoder.
lv: Piespiest iekodētāja režīmu.

en: Enforces alignment of all access units on PES boundaries. Disabling this might save some bandwidth but introduce incompatibilities.
lv: Uzspiež visu piekļuves vienību izlīdzinājumu uz PES robežām. Izslēdzot šo, varētu ietaupīt kādu joslas platumu, bet ieviest nesaderības.

en: English
lv: Angļu

en: Enqueue items into playlist in one instance mode
lv: Ierindot vienumus iekšā atskaņošanas sarakstā vienas instances režīmā

en: Enter URL here...
lv: Ievadiet vietrādi URL šeit...

en: Enter URL of the podcast to subscribe to:
lv: Ievadiet aplādes, pie kuras pierakstīties, vietrādi URL:

en: Enter a name for the new preset:
lv: Ievadiet nosaukumu jaunajam priekšiestatījumam:

en: Enter a name for the new profile:
lv: Ievadiet nosaukumu jaunajam profilam:

en: Enter a new name for the directory:
lv: Ievadiet jaunu nosaukumu datņu katalogam:

en: Enter a new name for the folder:
lv: Ievadiet jaunu nosaukumu mapei:

en: Enter a stream URL here. To open RTP or UDP streams, use the respective button below.
lv: Ievadiet straumes vietrādi URL šeit. Lai atvērtu RTP vai UDP straumes, lietojiet attiecīgo zemāk esošo pogu.

en: Enter name for new directory:
lv: Ievadiet nosaukumu jaunajam datņu katalogam:

en: Enter name for new folder:
lv: Ievadiet nosaukumu jaunajai mapei:

en: Enter the list of podcasts to retrieve, separated by '|' (pipe).
lv: Ievadiet sarakstu ar aplādēm, kuras izgūt, atdalītu ar '|' (vertikālu līniju).

en: Entry
lv: Ieraksts

en: Episode
lv: Sērija

en: Equalizer
lv: Ekvalaizers

en: Equalizer preset
lv: Ekvalaizera priekšiestatījums

en: Equalizer with 10 bands
lv: Ekvalaizers ar 10 joslām

en: Equirectangular
lv: Vienādattālumu cilindriskā

en: Erase
lv: Dzēst

en: Erase video filter
lv: Dzēšanas video filtrs

en: Error
lv: Kļūda

en: Error resilience
lv: Kļūdu elastīgums

en: Error while saving meta
lv: Kļūda, saglabājot meta

en: Error:
lv: Kļūda:

en: Error: `goto' needs an argument greater than zero.
lv: Kļūda: 'goto' ir vajadzīgs arguments lielāks kā nulle.

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Errors and Warnings
lv: Kļūdas un brīdinājumi

en: Errors and Warnings...
lv: Kļūdas un brīdinājumi...

en: Essential
lv: Svarīgie

en: Estonian
lv: Igauņu

en: Ethnic
lv: Etniskā

en: Euro-House
lv: Eiro-hauss

en: Euro-Techno
lv: Eiro-tehno

en: Eurodance
lv: Eirodejas

en: Every
lv: Ik pēc

en: Example: 'CICrystallize', 'CIBumpDistortion', 'CIThermal', 'CIComicEffect'
lv: Piemērs: 'CICrystallize', 'CIBumpDistortion', 'CIThermal', 'CIComicEffect'

en: Executive Producer
lv: Izpildproducents

en: Exhaustive help for VLC and its modules
lv: Izsmeļoša palīdzība priekš VLC un tā moduļiem

en: Exit fullscreen
lv: Iziet no pilnekrāna

en: Exit if there are no more items in the playlist.
lv: Iziet, ja atskaņošanas sarakstā vairs nav vienumu.

en: Expand
lv: Izplest

en: Expand All
lv: Izplest visu

en: Expand the viewpoint field of view (360°)
lv: Izplest skatpunkta skata lauku (360°)

en: Expanding Spacer
lv: Izpleš sadalītāju

en: Expanding background cone or art
lv: Izpleš fona konusu vai mākslu

en: Experimental
lv: Eksperimentāls

en: Explicit
lv: Atklāti izteikts

en: Export SDP as file
lv: Eksportēt SDP kā datni

en: Expose media player via D-Bus
lv: Sniegt mediju atskaņotāju caur D-Bus

en: Extend subtitle duration by this value.
    Set 0 to disable.
lv: Pagarināt subtitru ilgumu par šo vērtību.
    Iestatīt 0, lai izslēgtu.

en: Extended M3U
lv: Paplašinātais M3U

en: Extended panel
lv: Paplašinātais panelis

en: Extension '%s' does not respond.
    Do you want to kill it now?
lv: Paplašinājums '%s' neatbild.
    Vai jūs vēlaties to tagad nobeigt?

en: Extension not responding!
lv: Paplašinājums neatbild!

en: Extension through which to use the Open Graphics Library (OpenGL).
lv: Paplašinājums, caur kuram lietot Atvērto Grafikas Bibliotēku (OpenGL).

en: Extensions
lv: Paplašinājumi

en: Extensions brings various enhancements. Check descriptions for more details
lv: Paplašinājumi ienes dažādus uzlabojumus. Pārbaudiet aprakstus, lai iegūtu sīkāku informāciju

en: Extra I-frames aggressivity
lv: Papildu I-kadru agresivitāte

en: Extra PMT
lv: Papildu PMT

en: Extra interface modules
lv: Papildu saskarnes moduļi

en: Extra media
lv: Papildus mediji

en: Extra metadata and other information are shown in this panel.
lv: Šajā panelī tiek parādīti papildu metadati un cita informācija.

en: Extract
lv: Izvilkt

en: Extract RGB component video filter
lv: Izvilkt RGB komponenta video filtru

en: FDK-AAC Audio encoder
lv: FDK-AAC audio iekodētājs

en: FEC code rate
lv: FEC koda attiecība

en: FFT window
lv: FFT logs

en: FFmpeg audio/video decoder
lv: FFmpeg audio/video atkodētājs

en: FFmpeg audio/video encoder
lv: FFmpeg audio/video iekodētājs

en: FFmpeg post processing filter chains
lv: FFmpeg pēcapstrādes filtra ķēdes

en: FIFO which will be read for commands
lv: FIFO, kurš tiks lasīts komandām

en: FIFO which will be written to for responses
lv: FIFO, kurš tiks rakstīts uz atbildēm

en: FLAC demuxer
lv: FLAC demultipleksors

en: FOURCC code of raw input format
lv: Neapstrādātas ievades formāta FOURCC kods

en: FOURCC code of the raw input format. This is a four character string.
lv: Neapstrādātās ievades formāta FOURCC kods. Šī ir četru rakstzīmju virkne.

en: FPS
lv: K/S

en: FPS Converter
lv: FPS pārveidotājs

en: FPS conversion video filter
lv: FPS pārveidošanas video filtrs

en: FTP account
lv: FTP konts

en: FTP authentication
lv: FTP autentifikācija

en: FTP input
lv: FTP ievade

en: FTP upload output
lv: FTP augšupielādes ievade

en: Facility
lv: Līdzeklis

en: Factor
lv: Koeficients

en: Failed to open "%s" for writing
lv: Neizdevās atvērt "%s" rakstīšanai

en: Failed to start bluray playback. Please try without menu support.
lv: Neizdevās sākt bluray atskaņošanu. Lūdzu, mēģiniet bez izvēļņu atbalsta.

en: Fake TTY
lv: Viltotais TTY

en: Fallback to placeholder stream when out of data
lv: Atkāpties uz viettura straumi, kad beigušies dati

en: Faroese
lv: Fēru

en: Fast
lv: Ātrs

en: Fast Fusion
lv: Ātrs džezroks

en: Fast bilinear
lv: Ātrs bilineārs

en: Fast seek
lv: Ātrā meklēšana

en: Faster
lv: Ātrāk

en: Faster (fine)
lv: Ātrāk (smalki)

en: Favor speed over precision while seeking
lv: Kamēr meklē, ātrumu vērtēt augstāk par precizitāti

en: Features
lv: Līdzekļi

en: Feed URLs
lv: Barotnes vietrāži URL

en: Feed images
lv: Barotnes attēli

en: Feedback gain
lv: Atsauksmes ieguvums

en: Fetch artwork using lua scripts
lv: Ienest mākslasdarbus, lietojot lua skriptus

en: Fetch meta data using lua scripts
lv: Ienest meta datus, lietojot lua skriptus

en: Field coding is where interlaced fields are coded separately as opposed to a pseudo-progressive frame
lv: Lauka kodēšana ir, kur lauki ar rindpārleci tiek kodēti atsevišķi, pretstatā pseido-progresīvajam kadram

en: Fijian
lv: Fidžiešu

en: File
lv: Datne

en: File Format:
lv: Datnes formāts:

en: File Selection
lv: Datņu atlase

en: File Size
lv: Datnes izmērs

en: File associations
lv: Datņu asociācijas

en: File audio output
lv: Datnes audio izvade

en: File caching (ms)
lv: Datņu kešdarbe (ms)

en: File containing the 16 bytes encryption key
lv: Datne, saturoša 16 baitu šifrēšanas atslēgu

en: File corrupted
lv: Datne bojāta

en: File could not be verified
lv: Datne nevarēja tikt pārbaudīta

en: File dumper
lv: Datņu izmetējs

en: File extensions association
lv: Datņu paplašinājumu asociācijas

en: File input
lv: Datnes ievade

en: File is read when segment starts and is assumed to be in format: key-uri\nkey-file. File is read on the segment opening and values are used on that segment.
lv: Datne tiek nolasīta, kad segments sākas un tiek pieņemts, ka ir formātā: atslēgas-uri\natslēgas-datne. Datne tiek nolasīta pie segmenta atvēršanas un vērtības tiek lietotas uz šī segmenta.

en: File keystore (plaintext)
lv: Datnes sertifikātu glabātuve (vienkārša teksta)

en: File logger
lv: Datņu reģistrētājs

en: File logging
lv: Datņu žurnalēšana

en: File name
lv: Datnes nosaukums

en: File names:
lv: Datņu nosaukumi:

en: File not verifiable
lv: Datne nav pārbaudāma

en: File reading failed
lv: Datnes nolasīšana neizdevās

en: File stream output
lv: Datņu straumju izvade

en: File that will be used to configure the projectM module.
lv: Datne, kura tiks lietota, lai konfigurētu projectM moduli.

en: File to read the marquee text from.
lv: Datne, no kuras nolasīt afišas tekstu.

en: File to which the audio samples will be written to ("-" for stdout).
lv: Datne, kurā tiks rakstīti audio paraugi ("-" priekš stdout).

en: File where vlc reads key-uri and keyfile-location
lv: Datne, kurā vlc nolasa key-uri un keyfile-location

en: File/Directory
lv: Datne/datņu katalogs

en: File/Folder
lv: Datne/mape

en: Filebrowser starting point
lv: Datņu pārlūka sākšanas punkts

en: Filename
lv: Datnes nosaukums

en: Filename containing initial scan tuning data.
lv: Datnes nosaukums, saturošs sākotnējos skenēšanas ieregulēšanas datus.

en: Filename for 2 pass stats file
lv: Datnes nosaukums 2 cauriešanu statistikas datnei

en: Filename for 2 pass stats file for multi-pass encoding.
lv: Datnes nosaukums 2 cauriešanu statistikas datnei vairāku cauriešanu iekodēšanai.

en: Filename for stream (helper setting for dst)
lv: Datnes nosaukums priekš straumes (palīgiestatījums priekš dst)

en: Filename for stream. Helper setting for dst, dst=bind+'/'+path. dst-parameter overrides this.
lv: Datnes nosaukums straumei. Palīgiestatījums priekš dst, dst=bind+'/'+path. Parametrs dst šo pārraksta.

en: Filename of config file in share/dvb/dvb-s.
lv: Iekš share/dvb/dvb-s esošās konfigurācijas datnes nosaukums.

en: Filename prefix
lv: Datnes nosaukuma priedēklis

en: Filename to look for album art in current directory
lv: Datnes nosaukums, kurā lūkoties pēc albuma mākslas pašreizējā datņu katalogā

en: Files
lv: Datnes

en: Files will be placed in the same directory with the same name.
lv: Datnes tiks novietotas tajā pašā datņu katalogā ar to pašu nosaukumu.

en: Files with these extensions will not be added to playlist when opening a directory.
    This is useful if you add directories that contain playlist files for instance. Use a comma-separated list of extensions.
lv: Datnes ar šiem paplašinājumiem netiks pievienotas pie atskaņošanas saraksta, kad atvērs datņu katalogu.
    Šis ir noderīgi, ja jūs pievienojat datņu katalogus, kuri satur, piemēram, atskaņošanas saraksta datnes. Lietojiet komatu atdalītu sarakstu ar paplašinājumiem.

en: Film Grain
lv: Fotofilmas graudainība

en: Film NTSC (IVTC)
lv: Filmas NTSC (IVTC)

en: Filter
lv: Filtrs

en: Filter the audio twice. This provides a more intense effect.
lv: Filtrēt audio divreiz. Šis sniedz intensīvāku efektu.

en: Filter:
lv: Filtrs:

en: Filters
lv: Filtri

en: Find
lv: Atrast

en: Find all cluster positions by jumping cluster-to-cluster before playback
lv: Atrast visu klasteru novietojumus, pirms atskaņošanas lecot no klastera uz klasteri

en: Find meta data using audio fingerprinting
lv: Atrast meta datus lietojot audio pirkstu nospiedumu noņemšanu

en: Find more addons online
lv: Atrast vairāk papildinājumu tiešsaistē

en: Find: %s
lv: Atrast: %s

en: Finnish
lv: Somu

en: First Play
lv: Pirmā atskaņošana

en: First parameter controls if RD is on (subme>=6) or off.
    Second parameter controls if Trellis is used on psychovisual optimization, default off
lv: Pirmais parametrs kontrolē, vai RD ir ieslēgts (subme>=6) vai izslēgts.
    Otrais parametrs kontrolē, vai režģis tiek lietots pie psihovizuālās optimizācijas, pēc noklusējuma izslēgts

en: Fit to Screen
lv: Ietilpināt ekrānā

en: Fix HDTV height
lv: Salabot HDTV augstumu

en: Fix when necessary
lv: Izlabot vajadzības gadījumā

en: Fixed Bandwidth
lv: Fiksēts joslas platums

en: Fixed Bandwidth in KiB/s
lv: Fiksēts joslas platums iekš KiB/s

en: Fixed quantizer scale
lv: Fiksēta kvantizētāja skala

en: Fixing AVI Index...
lv: Labo AVI indeksu...

en: Flac audio decoder
lv: Flac audio atkodētājs

en: Flac audio encoder
lv: Flac audio iekodētājs

en: Flac audio packetizer
lv: Flac audio paketizētājs

en: Flat
lv: Plakans

en: Flat Button
lv: Plakana poga

en: Flat Top
lv: Plakanās augšas

en: Flip horizontally
lv: Apmest horizontāli

en: Flip the picture horizontally.
lv: Apmest bildi horizontāli.

en: Flip the picture vertically.
lv: Apmest bildi vertikāli.

en: Flip vertically
lv: Apmest vertikāli

en: Float on Top
lv: Peldināt pa virsu

en: FluidSynth MIDI synthesizer
lv: FluidSynth MIDI sintezators

en: Folder
lv: Mape

en: Folder meta data
lv: Mapes meta dati

en: Folk
lv: Folkmūzika

en: Folk-Rock
lv: Folk-roks

en: Folklore
lv: Folklora

en: Follow the mouse
lv: Sekot pelei

en: Follow the mouse when capturing a subscreen.
lv: Sekot pelei, kad tver apakšekrānu.

en: Font
lv: Fonts

en: Font Properties
lv: Fonta īpašības

en: Font color
lv: Fonta krāsa

en: Font family for the font you want to use
lv: Fontu ģimene fontam, kuru jūs vēlaties lietot

en: Font file for the font you want to use
lv: Fonta datne fontam, kuru jūs vēlaties lietot

en: Font menu
lv: Fonta izvēlne

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Font size in pixels
lv: Fonta lielums pikseļos

en: Font size, in pixels. Default is 0 (use default font size).
lv: Fonta izmērs, pikseļos. Noklusējums ir 0 (lietot noklusējuma fonta izmēru).

en: Font size, pixels
lv: Fonta izmērs, pikseļi

en: Font used for the menus
lv: Fonts, lietots izvēlnēm

en: Font used for the titles
lv: Fonts, lietots virsrakstiem

en: For H.264, IdrInterval specifies IDR-frame interval in terms of I-frames; if IdrInterval=0, then every I-frame is an IDR-frame. If IdrInterval=1, then every other I-frame is an IDR-frame, etc. For MPEG2, IdrInterval defines sequence header interval in terms of I-frames. If IdrInterval=N, SDK inserts the sequence header before every Nth I-frame. If IdrInterval=0 (default), SDK inserts the sequence header once at the beginning of the stream.
lv: Priekš H.264, IdrInterval norāda IDR-kadru intervālu I-kadru ziņā, ja IdrInterval=0, tad katrs I-kadrs ir IDR-kadrs. Ja IdrInterval=1, tad katrs cits I-kadrs ir IDR-kadrs utt. Priekš MPEG2, IdrInterval definē secības galveņu intervālu I-kadru ziņā. Ja IdrInterval=N, SDK ievieto secības galveni pirms katra N-tā I-kadra. Ja IdrInterval=0 (noklusējuma), SDK ievieto secības galveni vienreiz straumes sākumā.

en: For stereoscopic videos define frame arrangement:
     0: checkerboard - pixels are alternatively from L and R
     1: column alternation - L and R are interlaced by column
     2: row alternation - L and R are interlaced by row
     3: side by side - L is on the left, R on the right
     4: top bottom - L is on top, R on bottom
     5: frame alternation - one view per frame
lv: Stereoskopiskiem video definēt kadru sakārtojumu:
     0: šaha galds - pikseļi ir alternatīvi no K un L
     1: kolonnas pārveidošana - K un L ir ar rindpārleci no kolonnas
     2: rindas pārveidošana - K un L ir ar rindpārleci no rindas
     3: sānu pie sāna - K ir kreisajā, L labajā
     4: augšā apakšā - K ir virspusē, L apakšā
     5: kadra pārveidošana - viens skats uz kadru

en: Force
lv: Uzspiest

en: Force Aspect Ratio
lv: Uzspiest malu attiecības

en: Force Profile
lv: Piespiest profilu

en: Force S/PDIF support
lv: Piespiest S/PDIF atbalstu

en: Force a constant bitrate encoding (CBR).
lv: Piespiest konstanta bitu pārraides ātruma iekodēšanu (CBR).

en: Force a specific encoding quality between 0.0 (high) and 50.0 (low), instead of specifying a particular bitrate. This will produce a VBR stream.
lv: Piespiest specifisku iekodēšanas kvalitāti starp 0.0 (augsta) un 50.0 (zema), tā vietā, lai norādītu noteiktu bitu pārraides ātrumu. Šis radīs VBR straumi.

en: Force a strict standard compliance when encoding (accepted values: -2 to 2).
lv: Piespiest stingru standartu atbilstību, kad iekodē (pieņemtās vērtības: -2 līdz 2).

en: Force bold
lv: Piespiest treknrakstu

en: Force chroma (Use carefully)
lv: Piespiest krāsainību (lietot piesardzīgi)

en: Force chroma. This is a four character string.
lv: Piespiest krāsainību. Šī ir četru rakstzīmju virkne.

en: Force detection of Dolby Surround
lv: Piespiest Dolby Surround noteikšanu

en: Force index creation
lv: Piespiest indeksa izveidi

en: Force interlaced video mode.
lv: Piespiest video režīmu ar rindpārleci.

en: Force interleaved method
lv: Piespiest mijiedarbības metodi

en: Force multicast RTP via RTSP
lv: Piespiest multiraidi RTP caur RTSP

en: Force number of slices per frame
lv: Piespiest šķēļu skaitu uz kadru

en: Force rectangular slices and is overridden by other slicing options
lv: Piespiež četrstūra šķēles un tiek pārrakstīts ar citām šķēlēšanas opcijām

en: Force selection of all streams
lv: Piespiest visu straumju atlasi

en: Force skipping of frames to speed up decoding (-1=None, 0=Default, 1=B-frames, 2=P-frames, 3=B+P frames, 4=all frames).
lv: Piespiest kadru izlaišanu, lai paātrinātu atkodēšanu (-1=Nekāds, 0=Noklusējuma, 1=B-kadri, 2=P-kadri, 3=B+P kadri, 4=visi kadri).

en: Force skipping of idct to speed up decoding for frame types (-1=None, 0=Default, 1=B-frames, 2=P-frames, 3=B+P frames, 4=all frames).
lv: Piespiest inversās diskrētās kosinusa transformācijas izlaišanu, lai paātrinātu atkodēšanu kadru tipiem (-1=Nekāds, 0=Noklusējuma, 1=B-kadri, 2=P-kadri, 3=B+P kadri, 4=visi kadri).

en: Force subtitle position
lv: Piespiest subtitru novietojumu

en: Force the DirectShow video input to use a specific chroma format (eg. I420 (default), RV24, etc.)
lv: Piespiest DirectShow video ievadei lietot specifisku krāsainības formātu (piemēram, I420 (noklusējuma), RV24 utt.)

en: Force the DirectShow video input to use a specific frame rate (eg. 0 means default, 25, 29.97, 50, 59.94, etc.)
lv: Piespiest DirectShow video ievadei lietot specifisku kadru nomaiņas ātrumu (piemēram, 0 nozīmē noklusējuma, 25, 29.97, 50, 59.94 utt.)

en: Force the HDMI output into an interlaced video mode for interlaced video content.
lv: Video saturam ar rindpārleci piespiest HDMI izvadi video režīmā ar rindpārleci.

en: Force the Video4Linux2 video device to use a specific chroma format (eg. I420 or I422 for raw images, MJPG for M-JPEG compressed input). Complete list: GREY, I240, RV16, RV15, RV24, RV32, YUY2, YUYV, UYVY, I41N, I422, I420, I411, I410, MJPG
lv: Piespiest Video4Linux2 video ierīcei lietot specifisku krāsainības formātu (piem., I420 vai I422 priekš neapstrādātiem attēliem, MJPG priekš M-JPEG saspiestas ievades). Pilns saraksts: GREY, I240, RV16, RV15, RV24, RV32, YUY2, YUYV, UYVY, I41N, I422, I420, I411, I410, MJPG

en: Force the dummy video output to create images using a specific chroma format instead of trying to improve performances by using the most efficient one.
lv: Piespiest fiktīvajai video izvadei izveidot attēlus, lietojot norādītu krāsainības formātu, nevis mēģināt uzlabot veiktspējas, lietojot visefektīvāko krāsainības formātu.

en: Force the rc module to use stdin as if it was a TTY.
lv: Piespiest rc moduli lietot stdin, kā tad, ja tas būtu TTY.

en: Force the specified number of consecutive B-frames to be used, except possibly before an I-frame. Range 0 to 2.
lv: Piespiest noteiktu secīgu B-kadru skaitu, kurš tiks lietots, izņemot, iespējams, pirms I-kadra. Diapazonā 0 līdz 2.

en: Force the subtitles format. Selecting "auto" means autodetection and should always work.
lv: Piespiest subtitru formātu. "Automātiski" atlasīšana nozīmē automātisku noteikšanu un tai vajadzētu vienmēr strādāt.

en: Force the use of a specific chroma. Use YUVA if you're planning to use the Alphamask or Bluescreen video filter.
lv: Piespiest specifiskas krāsainības lietošanu. Lietojiet YUVA, ja jūs plānojat lietot Alfa maskas vai Zilā ekrāna video filtru.

en: Force update of this dialog's values
lv: Piespiest šī dialoglodziņa vērtību atjaunināšanu

en: Force use of a specific avformat muxer.
lv: Piespiest specifiska avformat multipleksora lietošanu.

en: Force use of a specific chroma for output.
lv: Uzspiest specifiskas krāsainības lietošanu izvadei.

en: Force window style:
lv: Uzspiest loga stilu:

en: Forced chroma
lv: Piespiesta krāsainība

en: Forces the audio language
lv: Piespiest audio valodu

en: Forces the audio language for the output mux. Three letter ISO639 code. Default is 'eng'.
lv: Piespiež audio valodu izvades multipleksēšanai. Trīs burtu ISO639 kods. Noklusējums ir 'eng'.

en: Form
lv: Forma

en: Format
lv: Formāts

en: Format name
lv: Formāta nosaukums

en: Format of the output images (png, jpeg, ...).
lv: Izvades attēlu formāts (png, jpeg, ...).

en: Format time and date
lv: Formatēt laiku un datumu

en: Formatted Subtitles
lv: Formatēti subtitri

en: Forward
lv: Uz priekšu

en: Forward cookies across HTTP redirections.
lv: Pārsūtīt sīkdatnes pāri HTTP pārvirzīšanām.

en: Fra&me Rate
lv: Kadru no&maiņas ātrums

en: Fragmented and streamable MP4 muxer
lv: Fragmentēts un straumējams MP4 multipleksors

en: Frame By Frame
lv: Kadru pēc kadra

en: Frame buffer depth
lv: Kadra bufera dziļums

en: Frame buffer file
lv: Kadra bufera datne

en: Frame buffer height
lv: Kadra bufera augstums

en: Frame buffer segment ID
lv: Kadru bufera segmenta ID

en: Frame buffer width
lv: Kadra bufera platums

en: Frame by frame
lv: Kadru pēc kadra

en: Frame packing
lv: Kadru pakošana

en: Frame rate
lv: Kadru nomaiņas ātrums

en: Frame rate of a video elementary stream
lv: Video elementārās straumes kadru nomaiņas ātrums

en: Frame rate of the elementary stream produced.
lv: Radītās elementārās straumes kadru maiņas ātrums.

en: Frame size
lv: Kadra izmērs

en: Framebuffer device
lv: Kadru bufera ierīce

en: Framebuffer device to use for rendering (usually /dev/fb0).
lv: Kadru bufera ierīce, kuru lietot renderēšanai (parasti /dev/fb0).

en: Framebuffer input
lv: Kadru bufera ievade

en: Framebuffer resolution to use
lv: Kadru bufera izšķirtspēja, kuru lietot

en: Framebuffer uses hw acceleration
lv: Kadru buferis lieto aparatūras paātrinājumu

en: Framecount to use on frametype lookahead
lv: Kadru skaits, kuru lietot uz kadra tipu raudzīšanos uz priekšu

en: Framecount to use on frametype lookahead. Currently default can cause sync-issues on unmuxable output, like rtsp-output without ts-mux
lv: Kadru skaits, kuru lietot uz kadra tipu raudzīšanos uz priekšu. Pašreiz noklusējums var izraisīt sinhronizācijas problēmas uz nemultipleksējamas izvades, kā rtsp-output bez ts-mux

en: Frames Threads
lv: Kadru pavedieni

en: Frames per Second
lv: Kadri sekundē

en: Freestyle
lv: Brīvā stila

en: Freetype2 font renderer
lv: Freetype2 fontu renderētājs

en: Freeze
lv: Iesaldēt

en: Freezing interactive video filter
lv: Iesaldēšanas interaktīvais video filtrs

en: French
lv: Franču

en: Freq 1 (Hz)
lv: Frekv. 1 (Hz)

en: Freq 1 Q
lv: Frekv. 1 Q

en: Freq 1 gain (dB)
lv: Frekv. 1 ieguvums (dB)

en: Freq 2 (Hz)
lv: Frekv. 2 (Hz)

en: Freq 2 Q
lv: Frekv. 2 Q

en: Freq 2 gain (dB)
lv: Frekv. 2 ieguvums (dB)

en: Freq 3 (Hz)
lv: Frekv. 3 (Hz)

en: Freq 3 Q
lv: Frekv. 3 Q

en: Freq 3 gain (dB)
lv: Frekv. 3 ieguvums (dB)

en: Frequency
lv: Frekvence

en: Frequency (Hz)
lv: Frekvence (Hz)

en: Frisian
lv: Frīzu

en: Fuchsia
lv: Fuksija

en: Full
lv: Pilns

en: Full URL to put in index file
lv: Pilnais vietrādis URL, kuru ievietot indeksa datnē

en: Full URL to put in index file. Use #'s to represent segment number
lv: Pilnais vietrādis URL ievietošanai indeksa datnē. Lietojiet # segmenta numura pārstāvēšanai

en: Full Volume
lv: Pilns skaļums

en: Full bass
lv: Pilns bass

en: Full bass and treble
lv: Pilns bass un augstais tonis

en: Full path of the image files to use. Format is <image>[,<delay in ms>[,<alpha>]][;<image>[,<delay>[,<alpha>]]][;...]. If you only have one file, simply enter its filename.
lv: Pilnais ceļš pie attēlu datnēm, kuras lietot. Formāts ir <attēls>[,<aizture milisekundēs>[,<alfa>]][;<attēls>[,<aizture>[,<alfa>]]][;...]. Ja jums ir tikai viena datne, vienkārši ievadiet tās datnes nosaukumu.

en: Full treble
lv: Pilns augstais tonis

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Fullscreen Controller
lv: Pilnekrāna kontrolieris

en: Fullscreen Video Device
lv: Pilnekrāna video ierīce

en: Fullscreen controller mouse sensitivity
lv: Pilnekrāna kontroliera peles jutīgums

en: Fullscreen controller opacity between 0.1 and 1
lv: Pilnekrāna kontroliera necaurspīdīgums starp 0.1 un 1

en: Fullscreen settings
lv: Pilnekrāna iestatījumi

en: Fullscreen video output
lv: Pilnekrāna video izvade

en: Funk
lv: Fankmūzika

en: Fusion
lv: Džezroks

en: G.711 decoder
lv: G.711 atkodētājs

en: G.711 encoder
lv: G.711 iekodētājs

en: GLX extension for OpenGL
lv: GLX paplašinājums priekš OpenGL

en: GNU TLS server
lv: GNU TLS serveris

en: GNU TLS transport layer security
lv: GNU TLS transporta slāņa drošība

en: GNU/Linux framebuffer video output
lv: GNU/Linux kadru bufera video izvade

en: GOP length
lv: Bilžu grupas garums

en: GOP structure
lv: Bilžu grupas struktūra

en: GOP structure used to encode the video sequence
lv: Bilžu grupas struktūra, lietota, lai iekodētu video secību

en: GStreamer Based Decoder
lv: Uz GStreamer bāzēts atkodētājs

en: Gaelic (Scots)
lv: Skotu gēļu

en: Gain
lv: Ieguvums

en: Gain control filter
lv: Pieauguma vadības filtrs

en: Gain multiplier
lv: Ieguvuma reizinātājs

en: Gain on Feedback loop
lv: Ieguvums uz atsauksmes ciklu

en: Gallegan
lv: Galisiešu

en: Game
lv: Spēle

en: Game mode
lv: Spēles režīms

en: Gamma (Blue) correction
lv: Gamma (zilā) korekcija

en: Gamma (Green) correction
lv: Gamma (zaļā) korekcija

en: Gamma (Red) correction
lv: Gamma (sarkanā) korekcija

en: Gamma adjust.
lv: Gamma pielāgošana.

en: Gathering stream output
lv: Gatavo straumes izvadi

en: Gauss
lv: Gausa

en: Gaussian Adaptive Low Pass Filter
lv: Gausa adaptīvais zemas cauriešanas filtrs

en: Gaussian Blur
lv: Gausa miglošana

en: Gaussian Low Pass Filter
lv: Gausa zemas cauriešanas filtrs

en: Gaussian blur video filter
lv: Gausa aizmiglošanas video filtrs

en: Gaussian's standard deviation. The blurring will take into account pixels up to 3*sigma away in any direction.
lv: Gausa standartnovirze. Aizmiglošanās ņems vērā pikseļus līdz 3*sigma projām jebkurā virzienā.

en: Gaussian's std deviation
lv: Gausa standartnovirze

en: General
lv: Vispārīgi

en: General Audio
lv: Vispārīgs audio

en: General audio settings
lv: Vispārīgi audio iestatījumi

en: General input settings. Use with care...
lv: Vispārīgi ievades iestatījumi. Lietot uzmanīgi...

en: General playlist behaviour
lv: Vispārīga atskaņošanas saraksta uzvedība

en: General settings
lv: Vispārīgi iestatījumi

en: General settings for audio output modules.
lv: Vispārīgi iestatījumi audio izvades moduļiem.

en: General settings for video output modules.
lv: Vispārīgi iestatījumi video izvades moduļiem.

en: General stream output settings
lv: Vispārīgi straumju izvades iestatījumi

en: General video settings
lv: Vispārīgi video iestatījumi

en: Generate IV instead using segment-number as IV
lv: Ģenerēt sākuma vērtību, nevis lietot segmenta numuru kā sākuma vērtību

en: Generate access unit delimiter NAL units.
lv: Ģenerēt piekļuves vienību norobežotāju NAL vienības.

en: Generated stream output string
lv: Ģenerētā straumju izvades virkne

en: Generic
lv: Vispārējs

en: Genre
lv: Žanrs

en: Genre description
lv: Žanra apraksts

en: Genre metadata
lv: Žanra metadati

en: Genre of the content.
lv: Satura žanrs.

en: Geometry
lv: Ģeometrija

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: German
lv: Vācu

en: Gestures
lv: Žesti

en: Get function
lv: Iegūšanas funkcija

en: Gives video a warmer tone by applying sepia effect
lv: Piešķir video karstāku toni, pielietojot sēpijas efektu

en: Global
lv: Globāli

en: Global Hotkeys
lv: Globālie karstie taustiņi

en: Global Hotkeys interface
lv: Globālo karsto taustiņu saskarne

en: Global gain
lv: Globāls pieaugums

en: Go to Time
lv: Doties uz laiku

en: Go to next item
lv: Doties uz nākamo vienumu

en: Go to previous item
lv: Doties uz iepriekšējo vienumu

en: Go to the DVD menu
lv: Doties uz DVD izvēlni

en: Go to the previous item
lv: Doties uz iepriekšējo vienumu

en: Go to time
lv: Doties uz laiku

en: Go!
lv: Aiziet!

en: Goom animation speed
lv: Goom animācijas ātrums

en: Goom display height
lv: Goom displeja augstums

en: Goom display width
lv: Goom displeja platums

en: Goom effect
lv: Goom efekts

en: Gospel
lv: Gospelis

en: Gothic
lv: Gotiskā

en: Gothic Rock
lv: Gotiskais roks

en: Gradfun video filter
lv: Gradfun video filtrs

en: Gradient
lv: Gradients

en: Gradient image type
lv: Gradienta attēla tips

en: Gradient image type (0 or 1). 0 will turn the image to white while 1 will keep colors.
lv: Gradienta attēla tips (0 vai 1). 0 pārvērtīs attēlu baltā, kamēr 1 paturēs krāsas.

en: Gradient threshold
lv: Gradienta slieksnis

en: Gradient video filter
lv: Gradienta video filtrs

en: Grain
lv: Graudainība

en: Grain video filter
lv: Graudainības video filtrs

en: Grass green
lv: Zāles zaļš

en: Gray
lv: Pelēks

en: Grayscale video output
lv: Pelēktoņu video izvade

en: Greek (ISO 8859-7)
lv: Grieķu (ISO 8859-7)

en: Greek (Windows-1253)
lv: Grieķu (Windows-1253)

en: Greek, Modern
lv: Jaungrieķu

en: Green
lv: Zaļš

en: Greenlandic, Kalaallisut
lv: Grenlandiešu

en: Group
lv: Grupa

en: Group of Picture Reference Distance
lv: Bilžu grupas atsauces attālums

en: Group of Picture size
lv: Bilžu grupas izmērs

en: Group packets
lv: Grupu paketes

en: Grouping
lv: Grupēšana

en: Grunge
lv: Grandžs

en: Guarani
lv: Gvaranu

en: Guard interval
lv: Sardzes intervāls

en: Gujarati
lv: Gudžaratu

en: H.262/MPEG-2 encoder (x262)
lv: H.262/MPEG-2 iekodētājs (x262)

en: H.264 level
lv: H.264 līmenis

en: H.264 profile
lv: H.264 profils

en: H.264 video packetizer
lv: H.264 video paketizētājs

en: H.264/MPEG-4 Part 10/AVC encoder (x264 10-bit)
lv: H.264/MPEG-4 Part 10/AVC iekodētājs (x264 10-bitu)

en: H.264/MPEG-4 Part 10/AVC encoder (x264)
lv: H.264/MPEG-4 Part 10/AVC iekodētājs (x264)

en: H.265/HEVC encoder (x265)
lv: H.265/HEVC iekodētājs (x265)

en: H264 video demuxer
lv: H264 video demultipleksors

en: HAL AudioUnit output
lv: HAL AudioUnit izvade

en: HD-SDI Input
lv: HD-SDI ievade

en: HDMI/SPDIF audio passthrough
lv: HDMI/SPDIF audio cauriešana

en: HDMV TextST subtitles decoder
lv: HDMV TextST subtitru atkodētājs

en: HEVC/H.265 video demuxer
lv: HEVC/H.265 video demultipleksors

en: HEVC/H.265 video packetizer
lv: HEVC/H.265 video paketizētājs

en: HLSL File
lv: HLSL datne

en: HRD-timing information
lv: HRD-taimingu informācija

en: HRTF file for the binauralization
lv: HRTF datne binauralizēšanai

en: HTML playlist
lv: HTML atskaņošanas saraksts

en: HTML playlist export
lv: HTML atskaņošanas saraksta eksports

en: HTTP (default)
lv: HTTP (noklusējuma)

en: HTTP Announcement
lv: HTTP paziņojums

en: HTTP Dynamic Streaming
lv: HTTP dinamiskā straumēšana

en: HTTP Live streaming output
lv: HTTP Live straumēšanas izvade

en: HTTP authentication
lv: HTTP autentifikācija

en: HTTP input
lv: HTTP ievade

en: HTTP port
lv: HTTP ports

en: HTTP proxy
lv: HTTP starpniekserveris

en: HTTP proxy URL
lv: HTTP starpniekservera vietrādis URL

en: HTTP proxy password
lv: HTTP starpniekservera parole

en: HTTP proxy to be used It must be of the form http://[user@]myproxy.mydomain:myport/ ; if empty, the http_proxy environment variable will be tried.
lv: HTTP starpniekserveris, kurš tiks lietots. Tam vajag būt formā http://[lietotājs@]mansstarpniekserveris.mansdomēns:mansports/ ; ja tukšs, tiks mēģināts vides mainīgais http_proxy.

en: HTTP server address
lv: HTTP servera adrese

en: HTTP server port
lv: HTTP servera ports

en: HTTP stream output
lv: HTTP straumju izvade

en: HTTP tunnel port
lv: HTTP tuneļa ports

en: HTTP web interface
lv: HTTP Tīmekļa saskarne

en: HTTP/TLS server certificate
lv: HTTP/TLS servera sertifikāts

en: HTTP/TLS server private key
lv: HTTP/TLS servera privātā atslēga

en: HTTPS input
lv: HTTPS ievade

en: HTTPS server port
lv: HTTPS servera ports

en: Haar cascade filename
lv: Haar kaskādes datnes nosaukums

en: Half Size
lv: Puse izmēra

en: Handling mode for stereo streams
lv: Apdarināšanas režīms stereo straumēm

en: Hann
lv: Hanna

en: Hard Rock
lv: Smagais roks

en: Hardcore
lv: Smagā

en: Hardware decoding
lv: Aparatūtas atkodēšana

en: Hardware-accelerated decoding
lv: Aparatūras paātrinātā atkodēšana

en: Having this cache will guarantee that the packets going out are delivered at a spacing determined by the chain timestamps thus ensuring a near jitter free output. Be aware that this setting will also add to the overall latency of the stream.
lv: Šīs kešatmiņas esamība garantēs, ka izejošās paketes tiek piegādātas ar ķēdes laika zīmogu noteikto intervālu, tādējādi nodrošinot no trīces gandrīz brīvu izvadi. Ņemiet vērā, ka šis iestatījums palielinās arī kopējo straumes latentumu.

en: Headphone effect
lv: Austiņu efekts

en: Headphone virtual spatialization effect
lv: Austiņu virtuālās telpiskošanas efekts

en: Headphone virtualization
lv: Austiņu virtualizācija

en: Headphones
lv: Austiņas

en: Headphones mode (binaural)
lv: Austiņu režīms (binaurāls)

en: Heavy Metal
lv: Smagais metāls

en: Hebrew
lv: Ivrits

en: Hebrew (ISO 8859-8)
lv: Ivrits (ISO 8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
lv: Ivrits (Windows-1255)

en: Height
lv: Augstums

en: Height in pixel of BarGraph to be displayed.
lv: Attēlojamā joslu grafika augstums pikseļos.

en: Height in pixels of the border between miniatures.
lv: Augstums pikseļos robežai starp miniatūrām.

en: Height of video or subtitle elementary streams
lv: Video vai subtitru elementārās straumes augstums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Herero
lv: Hereru

en: Hide / Show Library
lv: Paslēpt / parādīt bibliotēku

en: Hide / Show Viewer
lv: Paslēpt / rādīt skatītāju

en: Hide Others
lv: Paslēpt citus

en: Hide VLC
lv: Paslēpt VLC

en: Hide cursor and fullscreen controller after x milliseconds
lv: Paslēpt kursoru un pilnekrāna kontrolieri pēc x milisekundēm

en: Hide future errors
lv: Slēpt turpmākās kļūdas

en: Hide mouse cursor and fullscreen controller after n milliseconds.
lv: Paslēpt peles kursoru un pilnekrāna kontrolieri pēc n milisekundēm.

en: Hide the interface and pause playback.
lv: Paslēpt saskarni un pauzēt atskaņošanu.

en: Hierarchy mode
lv: Hierarhijas režīms

en: High
lv: Augsts

en: High (high quality and high bandwidth)
lv: Augsta (augsta kvalitāte un liels joslas platums)

en: High LNB voltage
lv: Augsta zema trokšņa līmeņa pārveidotāja voltāža

en: High Quality 3D Denoiser filter
lv: Augstas kvalitātes 3D attrokšņotāja filtrs

en: High freq (Hz)
lv: Augstas frekv. (Hz)

en: High freq gain (dB)
lv: Augstas frekv. ieguvums (dB)

en: High latency
lv: Augsts latentums

en: High priority
lv: Augsta prioritāte

en: High quality scaling level
lv: Augstas kvalitātes mērogošanas līmenis

en: High-priority code rate
lv: Augstas prioritātes koda attiecība

en: Higher Latency
lv: Augstāks latentums

en: Higher latency
lv: Augstāks latentums

en: Higher value implies more prefiltering
lv: Augstāka vērtība nozīmē vairāk priekšfiltrēšanas

en: Highest
lv: Augstākais

en: Highest Bandwidth/Quality
lv: Augstākais joslas platums/kvalitāte

en: Highest Latency
lv: Augstākais latentums

en: Hip-Hop
lv: Hiphops

en: Hiri Motu
lv: Hirimotu

en: Hong-Kong Supplementary (HKSCS)
lv: Honkongas papildu (HKSCS)

en: Hop limit (TTL)
lv: Lēkumu ierobežojums (TTL)

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Horizontal (18V)
lv: Horizontāli (18V)

en: Horizontal flip
lv: Horizontālā apmešana

en: Horizontal slices per frame
lv: Horizontālās šķēles uz kadru

en: Host
lv: Resursdators

en: Host Computer
lv: Resursdators

en: Hot keys
lv: Karstie taustiņi

en: Hotkey
lv: Karstais taustiņš

en: Hotkey change
lv: Karsto taustiņu maiņa

en: Hotkeys
lv: Karstie taustiņi

en: Hotkeys management interface
lv: Karsto taustiņu pārvaldes saskarne

en: Hotkeys settings
lv: Karsto taustiņu iestatījumi

en: Hough
lv: Hafa

en: Hours / Minutes / Seconds:
lv: Stundas / minūtes / sekundes:

en: House
lv: Hauss

en: How AQ distributes bits
lv: Kā adaptīvā kvantizācija izplata bitus

en: How long the notification will be displayed.
lv: Cik ilgi paziņojums tiks attēlots.

en: How long to wait for any packet before a source is expired.
lv: Cik ilgi gaidīt pēc kādas paketes, pirms avots ir izbeidzies.

en: How many distinct active RTP sources are allowed at a time.
lv: Cik daudzi atšķirīgi aktīvi RTP avoti ir atļauti reizē.

en: How many times the screen content should be refreshed per second.
lv: Cik reizes sekundē ekrāna saturam vajadzētu tikt atsvaidzinātam.

en: How pronounced to make the chosen font effect (effect dependent).
lv: Kā izteikts, lai veiktu izvēlēto fonta efektu (atkarībā no efekta).

en: However, the security certificate presented by the server changed since the previous visit and was not authenticated by any trusted Certificate Authority.
lv: Tomēr servera priekšā stādītais drošības sertifikāts mainījās kopš pēdējā apmeklējuma un netika nevienas uzticamas sertificēšanas institūcijas autentificēts.

en: However, the security certificate presented by the server is unknown and could not be authenticated by any trusted Certificate Authority.
lv: Tomēr servera priekšā stādītais drošības sertifikāts ir nezināms un nevarēja tikt nevienas uzticamas sertificēšanas institūcijas autentificēts.

en: Hue
lv: Nokrāsa

en: Hue or color balance.
lv: Nokrāsas vai krāsas balanss.

en: Humour
lv: Humora

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Hurry up
lv: Pasteidzieties

en: Hybrid Log-Gamma
lv: Hibrīdā log-gamma

en: I quantization factor
lv: I kvantizācijas koeficients

en: I&mport
lv: I&mportēt

en: I-frame only sequence
lv: Secība tikai no I-kadriem

en: I420 - first plane is grayscale
lv: I420 - pirmā plakne ir pelēktoņu

en: I420,IYUV,YV12 to RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
lv: I420,IYUV,YV12 uz RGB2,RV15,RV16,RV24,RV32 pārveidošanas

en: ID Offset
lv: ID nobīde

en: IDR interval
lv: IDR intervāls

en: IIDC Digital Camera (FireWire) input
lv: IIDC Digital Camera (FireWire) izvade

en: INTERNET
lv: INTERNETS

en: IP Address
lv: IP adrese

en: IP Address of the Chromecast.
lv: Chromecast IP adrese.

en: ISDB-S parameters
lv: ISDB-S parametri

en: ISDB-T reception parameters
lv: ISDB-T uztveršanas parametri

en: ITU-R BT.601 (525 lines, 60 Hz)
lv: ITU-R BT.601 (525 rindas, 60 Hz)

en: ITU-R BT.601 (625 lines, 50 Hz)
lv: ITU-R BT.601 (625 rindas, 50 Hz)

en: IceCAST output
lv: IceCAST izvade

en: Icelandic
lv: Īslandiešu

en: Icons
lv: Ikonas

en: Identity
lv: Identitāte

en: If automatic connection is enabled, only JACK clients whose names match this regular expression will be considered for connection.
lv: Ja automātiskais savienojums ir ieslēgts, tikai JACK klienti, kuru nosaukumi atbilst šai regulārajai izteiksmei, tiks apsvērti savienošanai.

en: If enabled, and shaping is specified, the TS muxer will place the boundaries at the end of I pictures. In that case, the shaping duration given by the user is a worse case used when no reference frame is available. This enhances the efficiency of the shaping algorithm, since I frames are usually the biggest frames in the stream.
lv: Ja ieslēgts un formēšana ir norādīta, TS multipleksors novietos robežas I bilžu beigās. Tādā gadījumā formēšanas ilgums, dots no lietotāja, ir sliktākais gadījums, lietots, kad nav pieejamu atsauces kadru. Šis uzlabo formēšanas algoritma efektivitāti, tā kā I kadri parasti ir lielākie kadri straumē.

en: If enabled, switching between the placeholder and the normal stream will only occur on I frames. This will remove artifacts on stream switching at the expense of a slightly longer delay, depending on the frequence of I frames in the streams.
lv: Ja ieslēgts, pārslēgšana starp vietturi un normālo straumi notiks tikai uz I-kadriem. Šis noņems artefaktus pie straumes pārslēgšanas uz nedaudz garākas aiztures izmaksām, atkarībā no I kadru frekvences straumēs.

en: If enabled, this option will automatically connect sound output to the first writable JACK clients found.
lv: Ja ieslēgta, šī opcija automātiski pieslēgs skaņas izvadi pie pirmajiem atrastajiem rakstāmajiem JACK klientiem.

en: If enabled, video will be padded to fit in canvas after scaling. Otherwise, video will be cropped to fix in canvas after scaling.
lv: Ja ieslēgts, video tiks polsterēts, lai ietilptu audeklā pēc mērogošanas. Citādi video tiks kadrēts, lai fiksētu audeklā pēc mērogošanas.

en: If non empty and image-decode is true, the image will be converted to the specified chroma.
lv: Ja ne-tukšs un image-decode ir true, attēls tiks pārveidots uz norādīto krāsainību.

en: If nothing appears, check your internet connection.
lv: Ja nekas neparādās, pārbaudiet savu interneta savienojumu.

en: If pending audio communication is detected, playback will be paused automatically.
lv: Ja ir noteikta gaidoša audio saziņa, atskaņošana tiks pauzēta automātiski.

en: If set to true, the bridge will discard all input elementary streams except if it doesn't receive data from another bridge-in. This can be used to configure a place holder stream when the real source breaks. Source and placeholder streams should have the same format.
lv: Ja iestatīts uz true, tilts atmetīs visas ievades elementārās straumes, izņemot, ja tas nesaņem datus no cita ieejošā tilta. Šis var tikt lietots, lai konfigurētu viettura straumi, kad reālais avots salūzt. Avota un viettura straumēm vajadzētu būt tādā pašā formātā.

en: If specified, will use the image to draw the mouse pointer on the capture.
lv: Ja norādīts, lietos attēlu, lai zīmētu peles rādītāju pie tveršanas.

en: If the adapter provides multiple independent tuner devices, the device number must be selected. Numbering starts from zero.
lv: Ja adapteris sniedz vairākas neatkarīgas uztvērēja ierīces, ierīces numuram vajag būt atlasītam. Numurēšana sākas no nulles.

en: If the average power over the last N buffers is higher than this value, the volume will be normalized. This value is a positive floating point number. A value between 0.5 and 10 seems sensible.
lv: Ja vidējā jauda pāri pēdējiem N buferiem ir lielāka kā šī vērtība, skaļums tiks normalizēts. Šī vērtība ir pozitīvs peldošā punkta skaitlis. Vērtība starp 0.5 un 10 šķiet saprātīga.

en: If the cables between the satellilte low noise block-downconverter and the receiver are long, higher voltage may be required.
    Not all receivers support this.
lv: Ja kabeļi starp satelīta zema trokšņa līmeņa pārveidotāju un uztvērēju ir gari, var būt vajadzīga augstāka voltāža.
    Ne visi uztvērēji atbalsta šo.

en: If the demodulator cannot detect spectral inversion correctly, it needs to be configured manually.
lv: Ja demodulators nevar noteikt spektra inversiju korekti, tam vajag tikt konfigurētam pašrocīgi.

en: If the file already exists, it will be overwritten.
lv: Ja datne jau pastāv, tā tiks pārrakstīta.

en: If the file already exists, it will not be overwritten.
lv: Ja datne jau pastāv, tā netiks pārrakstīta.

en: If the output is stereo, render ambisonics with the binaural decoder.
lv: Ja izvade ir stereo, renderēt ambisonics ar binaurālo atkodētāju.

en: If the satellite receiver is connected to multiple low noise block-downconverters (LNB) through a DiSEqC 1.0 switch, the correct LNB can be selected (1 to 4). If there is no switch, this parameter should be 0.
lv: Ja satelīta uztvērējs ir pievienots vairākiem zema trokšņa līmeņa pārveidotājiem (LNB) caur DiSEqC 1.0 pārslēdzēju, pareizais LNB var tikt atlasīts (1 līdz 4). Ja nav tāda pārslēdzēja, šim parametram vajadzētu būt 0.

en: If the satellite receiver is connected to multiple low noise block-downconverters (LNB) through a cascade formed from DiSEqC 1.1 uncommitted switch and DiSEqC 1.0 committed switch, the correct uncommitted LNB can be selected (1 to 4). If there is no uncommitted switch, this parameter should be 0.
lv: Ja satelīta uztvērējs ir pievienots vairākiem zema trokšņa līmeņa pārveidotājiem (LNB) caur kaskādi, veidotu no DiSEqC 1.1 nesaistīta pārslēdzēja un DiSEqC 1.0 saistīta pārslēdzēja, pareizais nesaistītais LNB var tikt atlasīts (1 līdz 4). Ja nav nesaistīta pārslēdzēja, šim parametram vajadzētu būt 0.

en: If the satellite transmission frequency exceeds the switch frequency, the oscillator high frequency will be used as reference. Furthermore the automatic continuous 22kHz tone will be sent.
lv: Ja satelīta pārraides frekvence pārsniedz pārslēgšanas frekvenci, oscilatora augstā frekvence tiks lietota kā atsauce. Bez tam, tiks nosūtīts automātisks patstāvīgs 22kHz tonis.

en: If there is more than one digital broadcasting adapter, the adapter number must be selected. Numbering starts from zero.
lv: Ja ir vairāk kā viens ciparu apraides adapteris, adaptera numuram vajag būt atlasītam. Numurēšana sākas no nulles.

en: If this option is enabled, VLC will use the dark interface style. Otherwise, the grey interface style is used.
lv: Ja šī opcija ir ieslēgta, VLC lietos tumšo saskarnes stilu. Citādi pelēkais saskarnes stils tiek lietots.

en: If this option is enabled, the flow on the SAP multicast address will be controlled. This is needed if you want to make announcements on the MBone.
lv: Ja šī opcija ir ieslēgta, plūsma uz SAP multiraides adreses tiks vadīta. Šis ir vajadzīgs, ja jūs vēlaties veikt paziņojumus uz MBone.

en: If this property is blank, different values
    for DVD, VCD, and CDDA are set.
    You can define a unique one or configure them 
    individually in the advanced preferences.
lv: Ja šī īpašība ir tukša, priekš DVD, VCD un CDDA
    tiek iestatītas dažādas vērtības.
    Jūs varat definēt unikālu vienu vai konfigurēt tās 
    individuāli paplašinātajos iestatījumos.

en: If uid/gid are not specified in the url, VLC will automatically set a uid/gid.
lv: Ja vietrādī URL nav norādīts uid/gid, VLC automātiski iestatīs uid/gid.

en: If you want to open a multicast stream, enter the respective IP address given by the stream provider. In unicast mode, VLC will use your machine's IP automatically.
    
    To open a stream using a different protocol, just press Cancel to close this sheet.
lv: Ja jūs gribat atvērt multiraides straumi, ievadiet attiecīgo IP adresi, dotu no straumes sniedzēja. Uniraides režīmā, VLC lietos jūsu mašīnas IP automātiski.
    
    Lai atvērtu straumi, lietojot citu protokolu, tikai nospiediet Atcelt, lai aizvērtu šo loksni.

en: If your HTTP proxy requires a password, set it here.
lv: Ja jūsu HTTP starpniekserveris pieprasa paroli, iestatiet to šeit.

en: If your clipboard contains a valid URL
    or the path to a file on your computer,
    it will be automatically selected.
lv: Ja jūsu starpliktuve satur derīgu vietrādi URL
    vai ceļu uz datni jūsu datorā,
    tas tiks automātiski atlasīts.vietrādis

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Ignore files starting with '.'
lv: Ignorēt datnes, sākošās ar '.'

en: Ignore keyboard volume buttons.
lv: Ignorēt tastatūras skaļuma taustiņus.

en: Ignore non audio tracks from iTunes audio files
lv: Ignorēt ne-audio celiņus no iTunes audio datnēm

en: Ignore ruby (furigana)
lv: Ignorēt ruby (furigana)

en: Ignore ruby (furigana) in the subtitle.
lv: Ignorēt ruby (furigana) subtitros.

en: Ignore subtitle flag
lv: Ignorēt subtitru karodziņu

en: Ignore the subtitle flag, try this if your subtitles don't appear.
lv: Ignorēt subtitru karodziņu, mēģiniet šo, ja jūsu subtitri neparādās.

en: Ignored extensions
lv: Ignorētie paplašinājumi

en: Image
lv: Attēls

en: Image Adjust
lv: Attēla pielāgošana

en: Image Files
lv: Attēlu datnes

en: Image Files (*.gif *.jpg *.jpeg *.png)
lv: Attēlu datnes (*.gif *.jpg *.jpeg *.png)

en: Image adjust
lv: Attēla pielāgošana

en: Image brightness (0-2)
lv: Attēla spilgtums (0-2)

en: Image chroma
lv: Attēla krāsainība

en: Image contrast (0-2)
lv: Attēla kontrasts (0-2)

en: Image demuxer
lv: Attēlu demultipleksors

en: Image format
lv: Attēla formāts

en: Image format (default RGB)
lv: Attēla formāts (noklusējums RGB)

en: Image format which will be used to store the video snapshots
lv: Attēla formāts, kurš tiks lietots, lai uzglabātu video momentuzņēmumus

en: Image gamma (0-10)
lv: Attēla gamma (0-10)

en: Image height
lv: Attēla augstums

en: Image hue (-180..180)
lv: Attēla nokrāsa (-180..180)

en: Image hue (0-360)
lv: Attēla nokrāsa (0-360)

en: Image mask
lv: Attēla maska

en: Image mask. Pixels with an alpha value greater than 50% will be erased.
lv: Attēla maska. Pikseļi ar alfa vērtību lielāku kā 50% tiks dzēsti.

en: Image properties filter
lv: Attēla īpašību filtrs

en: Image quality
lv: Attēla kvalitāte

en: Image quality 1 to 9 (max)
lv: Attēla kvalitāte 1 līdz 9 (maksimālais)

en: Image saturation (0-3)
lv: Attēla piesātinājums (0-3)

en: Image to be blended onto
lv: Attēls, kurš tiks iemaisīts uz

en: Image wall
lv: Attēla siena

en: Image which will be blended
lv: Attēls, kurš tiks samaisīts

en: Image width
lv: Attēla platums

en: In a multiple monitor configuration, you can specify the Windows device name of the display that you want the video window to open on. For example, "\\.\DISPLAY1" or "\\.\DISPLAY2".
lv: Vairāku monitoru konfigurācijā, jūs varat norādīt displeja, uz kura jūs vēlaties, lai atveras video logs, Windows ierīces nosaukumu. Piemēram, "\\.\DISPLAY1" vai "\\.\DISPLAY2".

en: In fullscreen mode, keep screen where there is no video displayed black
lv: Esot pilnekrāna režīmā, paturēt ekrānu, kurā nav attēlots video, melnu

en: In order to stream, a valid destination address is required.
lv: Lai straumētu, ir vajadzīga derīga galamērķa adrese.

en: In this interval an update from VNC is requested, default every 300 ms.
lv: Šajā intervālā tiek pieprasīts atjauninājums no VNC, noklusējums katras 300 ms.

en: In-memory stream input
lv: Atmiņā esošā straumes ievade

en: Include debug messages in system log.
lv: Iekļaut atkļūdošanas ziņojumus sistēmas žurnālā.

en: Include devices and pipes when listing directories
lv: Iekļaut ierīces un programmkanālus, kad uzskaita datņu katalogus

en: Increase
lv: Palielināt

en: Increase Volume
lv: Palielināt skaļumu

en: Increase or decrease the gain (default 1.0)
lv: Palielināt vai samazināt ieguvumu (noklusējuma 1.0)

en: Increase scale factor
lv: Palielināt mērogošanas koeficientu

en: Increase the priority of the process
lv: Palielināt procesa prioritāti

en: Increasing the priority of the process will very likely improve your playing experience as it allows VLC not to be disturbed by other applications that could otherwise take too much processor time. However be advised that in certain circumstances (bugs) VLC could take all the processor time and render the whole system unresponsive which might require a reboot of your machine.
lv: Procesa prioritātes palielināšana ļoti iespējams uzlabos jūsu atskaņošanas pieredzi, jo tā atļauj VLC netikt traucētam no citām lietotnēm, kuras citādi varētu aizņemt pārāk daudz procesora laika. Tomēr esiet konsultēts, ka noteiktos apstākļos (kļūdās) VLC varētu aizņemt visu procesora laiku un padarīt visu sistēmu nereaģējošu, kas varētu pieprasīt jūsu mašīnas atsāknēšanu.

en: Index
lv: Indekss

en: Index file
lv: Indeksa datne

en: Index interval
lv: Indeksa intervāls

en: Index of screen (1, 2, 3, ...). Alternative to Display ID.
lv: Ekrāna indekss (1, 2, 3, ...). Alternatīva Displeja ID.

en: Index size ratio
lv: Indeksa izmēra attiecība

en: Indie
lv: Neatkarīgā

en: Individual image display time of 0 - 60000 ms.
lv: Individuālais attēla attēlošanas laiks no 0 - 60000 ms.

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Industrial
lv: Industriālā

en: Influence (bias) B-frames usage
lv: Ietekmē (nosliec) B-kadru lietošanu

en: Info
lv: Informācija

en: Information
lv: Informācija

en: Information about what your media or stream is made of.
    Muxer, Audio and Video Codecs, Subtitles are shown.
lv: Informācija par to, no kā ir veidots jūsu medijs vai straume.
    Tiek parādīts multipleksors, audio un video kodeki, subtitri.

en: Information...
lv: Informācija...

en: Infrared
lv: Infrasarkans

en: Infrared remote control interface
lv: Infrasarkanās tālvadības saskarne

en: Initial VBV buffer occupancy
lv: Sākotnējais VBV bufera noslogojums

en: Initializing
lv: Inicializē

en: Input
lv: Ievade

en: Input & Codec Settings
lv: Ievades un kodeku iestatījumi

en: Input & Codecs Settings
lv: Ievades un kodeku iestatījumi

en: Input / Codecs
lv: Ievade / kodeki

en: Input Devices
lv: Ievades ierīces

en: Input FIFO
lv: Ievades FIFO

en: Input bitrate
lv: Ievades bitu pārraides apjoms

en: Input card to use
lv: Ievades karte, kuru lietot

en: Input has changed
lv: Ievade ir mainījusies

en: Input has changed, unable to save bookmark. Suspending playback with "Pause" while editing bookmarks to ensure to keep the same input.
lv: Ievade ir mainījusies, nav iespējams saglabāt grāmatzīmi. Iemidzināt atskaņošanu ar "Pauzēt", kamēr rediģē grāmatzīmes, lai nodrošinātu, ka paturas tā pati ievade.

en: Input list
lv: Ievažu saraksts

en: Input media
lv: Ievades medijs

en: Input of the card to use (see debug).
lv: Ievades karte, kuru lietot (skatīt atkļūdošanu).

en: Input repetitions
lv: Ievades atkārtošanās

en: Input slave (experimental)
lv: Ievades sekotājs (eksperimentāls)

en: Input/Read
lv: Ievade/nolase

en: Input:
lv: Ievade:

en: Inputs list
lv: Ievažu saraksts

en: Insecure site
lv: Nedroša vietne

en: Insert Disc
lv: Ievietot disku

en: Install
lv: Instalēt

en: Install Windows Service
lv: Instalēt Windows Pakalpojumu

en: Install the Service and exit.
lv: Instalēt Pakalpojumu un iziet.

en: Installed
lv: Instalēts

en: Instead of writing a raw file, you can add a WAV header to the file.
lv: Tā vietā, lai rakstītu neapstrādātā datnē, jūs varat pievienot WAV galveni pie datnes.

en: Instrumental
lv: Instrumentālā

en: Instrumental Pop
lv: Instrumentālais pops

en: Instrumental Rock
lv: Instrumentālais roks

en: Integer audio volume
lv: Vesela skaitļa audio skaļums

en: Integer from -1 (no model) to 4.
lv: Vesels skaitlis no -1 (nav modeļa) līdz 4.

en: Integer identifier for this elementary stream. This will be used to "find" this stream later.
lv: Vesela skaitļa identifikators šai elementārajai straumei. Šis tiks lietots, lai "atrastu" šo straumi vēlāk.

en: Integer pixel motion estimation method
lv: Vesela skaitļa pikseļa kustības novērtēšanas metode

en: Integrate video in interface
lv: Integrēt video saskarnē

en: Intel QuickSync Video encoder for MPEG4-Part10/MPEG2 (aka H.264/H.262)
lv: Intel QuickSync Video iekodētājs priekš MPEG4-Part10/MPEG2 (vēl zināma kā H.264/H.262)

en: Intensity
lv: Intensitāte

en: Intensity of sepia effect
lv: Sēpijas efekta intensitāte

en: Inter luma quantization deadzone
lv: Starpējās luma kvantizācijas mirušā zona

en: Inter picture DWT filter
lv: Starpējās bildes DWT filtrs

en: Inter pictures can refer to previous or future pictures
lv: Starpējās bildes var atsaukties uz iepriekšējo vai turpmāko bildi

en: Inter pictures refere to previous pictures only
lv: Starpējās bildes saistas tikai ar iepriekšējo kadru

en: Interactive Zoom
lv: Interaktīvā tālummaiņa

en: Interface
lv: Saskarne

en: Interface Settings
lv: Saskarnes iestatījumi

en: Interface interaction
lv: Saskarnes mijiedarbība

en: Interface module
lv: Saskarnes modulis

en: Interface style
lv: Saskarnes stils

en: Interfaces
lv: Saskarnes

en: Interlaced encoding
lv: Iekodēšana ar rindpārleci

en: Interlaced mode
lv: Režīms ar rindpārleci

en: Interlaced motion estimation
lv: Kustības ar rindpārleci novērtējums

en: Interlingua
lv: Interlingva

en: Interlingue
lv: Interlingve

en: Internal libavcodec codec name
lv: Iekšējais libavcodec kodeka nosaukums

en: Internal libavcodec format name
lv: Iekšējā libavcodec formāta nosaukums

en: Internal stream record
lv: Iekšējās straumes ierakstīšana

en: Internet
lv: Internets

en: Interval between appearance and disappearance
lv: Intervāls starp parādīšanos un izzušanu

en: Interval between disappearance and appearance
lv: Intervāls starp izzušanu un parādīšanos

en: Interval between two disappearances
lv: Intervāls starp divām izzušanām

en: Intra luma quantization deadzone
lv: Iekšējās luma kvantizācijas mirušā zona

en: Intra picture DWT filter
lv: Iekšējās bildes DWT filtrs

en: Introduces a delay in the display of the stream.
lv: Ievieš aizturi straumes attēlojumā.

en: Inuktitut
lv: Inuītu

en: Inupiaq
lv: Inupiaku

en: Invalid combination
lv: Nederīga kombinācija

en: Invalid container format for HTTP streaming
lv: Nederīgs konteinera formāts HTTP straumēšanai

en: Invalid signature
lv: Nederīgs paraksts

en: Inverse telecine
lv: Inversais telekino

en: Invert colors
lv: Invertēt krāsas

en: Invert video filter
lv: Invertēšanas video filtrs

en: Irish
lv: Īru

en: It is possible to disable the input clock synchronisation for real-time sources. Use this if you experience jerky playback of network streams.
lv: Ir iespējams izslēgt ievades pulksteņa sinhronizāciju reāllaika avotiem. Lietojiet šo, ja jūs pieredzat saraustītu tīkla straumju atskaņošanu.

en: It seems your Libav/FFmpeg (libavcodec) installation lacks the following encoder:
    %s.
    If you don't know how to fix this, ask for support from your distribution.
    
    This is not an error inside VLC media player.
    Do not contact the VideoLAN project about this issue.
lv: Šķiet, jūsu Libav/FFmpeg (libavcodec) instalācijai trūkst sekojoša iekodētāja:
    %s.
    Ja jūs nezināt, kā šo salabot, vaicājiet pēc atbalsta no savas distribūcijas.
    
    Šī nav kļūda VLC mediju atskaņotājā.
    Nesazinieties ar VideoLAN projektu par šo jautājumu.

en: It was not possible to download a cryptographic signature for the downloaded file "%s". Thus, it was deleted.
lv: Nebija iespējams lejupielādēt kriptogrāfisko parakstu lejupielādētajai datnei "%s". Tādējādi tā tika dzēsta.

en: It was not possible to securely verify the downloaded file "%s". Thus, it was deleted.
lv: Nebija iespējams droši pārbaudīt lejupielādēto datni "%s". Tādējādi tā tika dzēsta.

en: Italian
lv: Itāļu

en: JACK Input
lv: JACK ievade

en: JACK audio input
lv: JACK audio izvade

en: JACK audio output
lv: JACK audio izvade

en: JACK client name
lv: JACK klienta nosaukums

en: JPEG image decoder
lv: JPEG attēlu atkodētājs

en: JPEG image encoder
lv: JPEG attēlu iekodētājs

en: JPop
lv: Džei-pops

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Japanese (7-bits JIS/ISO-2022-JP-2)
lv: Japāņu (7-bits JIS/ISO-2022-JP-2)

en: Japanese (Shift JIS)
lv: Japāņu (Shift JIS)

en: Japanese Unix (EUC-JP)
lv: Japāņu Unix (EUC-JP)

en: Java required
lv: Vajadzīga Java

en: Java was not found on your system.
lv: Java netika atrasta uz jūsu sistēmas.

en: Javanese
lv: Javiešu

en: Jazz
lv: Džezs

en: Jazz+Funk
lv: Džezs+fankmūzika

en: Joint bidirectional motion refinement.
lv: Vienotais divvirzienu kustības precizējums.

en: Joint stereo
lv: Vienotais stereo

en: Journal
lv: Žurnāls

en: Jump Bac&kward
lv: Lēkt atpa&kaļ

en: Jump sizes
lv: Lēcienu izmēri

en: Jump to Specific &Time
lv: Pārlēk&t uz specifisku laiku

en: Jump to Time
lv: Pārlēkt uz laiku

en: Jungle
lv: Džangls

en: K Audio Interface audio output
lv: K Audio Interface audio izvade

en: K Video Acceleration video output
lv: K Video Acceleration video izvade

en: KDM file
lv: KDM datne

en: KWallet keystore
lv: KWallet sertifikātu glabātuve

en: Kaiser
lv: Kaizera

en: Kaiser window parameter
lv: Kaizera loga parametrs

en: Kannada
lv: Kannadu

en: Kasenna MediaBase parser
lv: Kasenna MediaBase sintaktiskais analizators

en: Kasenna RTSP dialect
lv: Kasenna RTSP dialekts

en: Kasenna servers use an old and nonstandard dialect of RTSP. With this parameter VLC will try this dialect, but then it cannot connect to normal RTSP servers.
lv: Kasenna serveri lieto vecu un nestandarta RTSP dialektu. Ar šo parametru VLC mēģinās šo dialektu, bet tad tas nevarēs pieslēgties pie normāliem RTSP serveriem.

en: Kashmiri
lv: Kašmiriešu

en: Kate is a codec for text and image based overlays.
    The Tiger rendering library is needed to render complex Kate streams, but VLC can still render static text and image based subtitles if it is not available.
    Note that changing settings below will not take effect until a new stream is played. This will hopefully be fixed soon.
lv: Kate ir kodeks tekstam un uz attēliem bāzētiem pārklājumiem.
    Tiger renderēšanas bibliotēka ir vajadzīga, lai renderētu sarežģītas Kate straumes, bet VLC joprojām var renderēt statisku tekstu un attēlu bāzētus subtitrus, ja tā nav pieejama.
    Ņemiet vērā, ka zemāk esošo iestatījumu izmainīšana nestāsies spēkā līdz jauna straume tiks atskaņota. Cerams, šis drīz tiks salabots.

en: Kate overlay decoder
lv: Kate pārklājuma atkodētājs

en: Kate streams allow for text formatting. VLC partly implements this, but you can choose to disable all formatting. Note that this has no effect is rendering via Tiger is enabled.
lv: Kate straumes atļauj teksta formatēšanu. VLC daļēji īsteno šo, bet jūs varat izvēlēties izslēgt visu formatēšanu. Ņemiet vērā, ka šim nav efekta, ja renderēšana caur Tiger ir ieslēgta.

en: Kate streams can be rendered using the Tiger library. Disabling this will only render static text and bitmap based streams.
lv: Kate straumes var tikt renderētas, lietojot Tiger bibliotēku. Izslēdzot šo, tikai renderēs statisku tekstu un uz bitkartēm bāzētas straumes.

en: Kate text subtitles packetizer
lv: Kate teksta subtitru paketizētājs

en: Kazakh
lv: Kazahu

en: Keep Recent Items
lv: Paturēt nesenos vienumus

en: Keep aspect ratio
lv: Paturēt malu attiecības

en: Keep audio level between sessions
lv: Paturēt audio līmeni starp sesijām

en: Keep existing file
lv: Paturēt pastāvošo datni

en: Keep original audio track
lv: Paturēt sākotnējo audio celiņu

en: Keep original size
lv: Paturēt sākotnējo izmēru

en: Keep original video track
lv: Paturēt sākotnējo video celiņu

en: Keep reading a resource that keeps being updated.
lv: Turpināt lasīt resursu, kas turpina tikt atjaunināts.

en: Keep some B-frames as references
lv: Paturēt dažus B-kadrus kā atsauces

en: Keep stream output open
lv: Paturēt straumju izvadi atvērtu

en: Keep the original aspect ratio when resizing mosaic elements.
lv: Paturēt sākotnējās malu attiecības, kad maina izmēru mozaīkas elementiem.

en: Keep the original size of mosaic elements.
lv: Paturēt mozaīkas elementu sākotnējo izmēru.

en: Key events
lv: Atslēgas notikumi

en: Key or combination:
lv: Taustiņš vai kombinācija:

en: Key press events
lv: Taustiņu nospiešanas notikumi

en: Key:
lv: Atslēga:

en: Keychain access group
lv: Keychain piekļuves grupa

en: Keychain access group as defined by the app entitlements.
lv: Keychain piekļuves grupa, kā definēta ar lietotnes pilnvarām.

en: Keychain keystore
lv: Keychain sertifikātu glabātuve

en: Keyframe interval
lv: Atslēgkadru intervāls

en: Keystore for iOS, Mac OS X and tvOS
lv: Sertifikātu glabātuve priekš iOS, Mac OS X un tvOS

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Khmer
lv: Khmeru

en: Kikuyu
lv: Kikuju

en: Kinyarwanda
lv: Kiņaruanda

en: Kirghiz
lv: Kirgīzu

en: Knee
    radius
lv: Liekuma
    rādiuss

en: Knee radius
lv: Liekuma rādiuss

en: Komi
lv: Komiešu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Korean (EUC-KR/CP949)
lv: Korejiešu (EUC-KR/CP949)

en: Korean (ISO-2022-KR)
lv: Korejiešu (ISO-2022-KR)

en: Kuanyama
lv: Kvaņamu

en: Kurdish
lv: Kurdu

en: LIBRARY
lv: BIBLIOTĒKA

en: LOCAL NETWORK
lv: LOKĀLAIS TĪKLS

en: LZMA decompression
lv: LZMA atspiešana

en: Language
lv: Valoda

en: Language of the audio track you want to use (comma separated, two or three letter country code, you may use 'none' to avoid a fallback to another language).
lv: Audio celiņa, kuru jūs vēlaties lietot, valoda (komatu atdalīts, divu vai trīs burtu valsts kods, jūs varat lietot 'none', lai izvairītos no atkāpšanās uz citu valodu).

en: Language of the elementary stream as described by ISO639
lv: Elementārās straumes valoda kā aprakstīts ISO639

en: Language of the menus you want to use with DVD/BluRay (comma separated, two or three letters country code, you may use 'any' as a fallback).
lv: Izvēļņu, kuras jūs vēlaties lietot ar DVD/BluRay, valoda (komatu atdalīts, divu vai trīs burtu valsts kods, jūs varat lietot 'any' kā atkāpšanos).

en: Language of the subtitle track you want to use (comma separated, two or three letters country code, you may use 'any' as a fallback).
lv: Subtitru celiņa, kuru jūs vēlaties lietot, valoda (komatu atdalīts, divu vai trīs burtu valsts kods, jūs varat lietot 'any' kā atkāpšanos).

en: Lao
lv: Laosiešu

en: Large
lv: Liels

en: Large Hall
lv: Liela halle

en: Larger
lv: Lielāks

en: Last 60 seconds
lv: Pēdējās 60 sekundes

en: Last audio device
lv: Pēdējā audio ierīce

en: Last check on: %@
lv: Pēdējā pārbaudīšana bija: %@

en: Last.fm username not set
lv: Last.fm lietotājvārds nav iestatīts

en: Latest
lv: Jaunākais

en: Latin
lv: Latīņu

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Launching an update request...
lv: Palaiž atjauninājuma pieprasījumu...

en: Layer A code rate
lv: Slāņa A koda attiecība

en: Layer A modulation
lv: Slāņa A modulācija

en: Layer A segments count
lv: Slāņa A segmentu skaitījums

en: Layer A time interleaving
lv: Slāņa A laika mijiedarbība

en: Layer B code rate
lv: Slāņa B koda attiecība

en: Layer B modulation
lv: Slāņa B modulācija

en: Layer B segments count
lv: Slāņa B segmentu skaitījums

en: Layer B time interleaving
lv: Slāņa B laika mijiedarbība

en: Layer C code rate
lv: Slāņa C koda attiecība

en: Layer C modulation
lv: Slāņa C modulācija

en: Layer C segments count
lv: Slāņa C segmentu skaitījums

en: Layer C time interleaving
lv: Slāņa C laika mijiedarbība

en: Leave Fullscreen
lv: Atstāt pilnekrānu

en: Leave fullscreen
lv: Atstāt pilnekrānu

en: Left
lv: Kreisais

en: Left bottom
lv: Pa kreisi apakšā

en: Left to right
lv: No kreisās uz labo

en: Left to right/Top to bottom
lv: No kreisās uz labo/No augšas uz apakšu

en: Left top
lv: Pa kreisi augšā

en: Legacy RTSP VoD server
lv: Mantojuma RTSP pieprasījumvideo serveris

en: Length in milliseconds to output each stride
lv: Garums milisekundēs, lai izvadītu katru soli

en: Length in milliseconds to search for best overlap position
lv: Garums milisekundēs, lai meklētu pēc labākās pārklāšanās pozīcijas

en: Length of TS stream segments
lv: TS straumes segmentu garums

en: Length of time (in ms) until aborting data reception.
lv: Laika ilgums (milisekundēs) līdz pārtrauc datu uztveršanu.

en: Let the video scale to fit a given window or fullscreen.
lv: Ļaut video mērogoties, lai ietilptu dotajā logā vai pilnekrānā.

en: Letzeburgesch
lv: Luksemburgiešu

en: Level %i
lv: Līmenis %i

en: Level of delayed signal
lv: Aizturētā signāla līmenis

en: Level of input signal
lv: Ievades signāla līmenis

en: Level of input signal of original channel.
lv: Sākotnējā kanāla ievades signāla līmenis.

en: LibNotify Notification Plugin
lv: LibNotify paziņošanas spraudnis

en: Libtwolame audio encoder
lv: Libtwolame audio iekodētājs

en: License
lv: Licence

en: Lime
lv: Laima

en: Limit the size of each slice in bytes
lv: Ierobežot katras šķēles izmēru baitos

en: Limit the size of each slice in macroblocks
lv: Ierobežot katras šķēles izmēru makroblokos

en: Line 1:
lv: 1. rinda:

en: Line 2:
lv: 2. rinda:

en: Linear
lv: Lineārs

en: Linear (fastest)
lv: Lineārs (ātrākais)

en: Linear PCM audio decoder
lv: Lineārā PCM audio atkodētājs

en: Linear PCM audio encoder
lv: Lineārā PCM audio iekodētājs

en: Linear PCM audio packetizer
lv: Lineārā PCM audio paketizētājs

en: Liner Notes
lv: Kontūrzīmuļa piezīmes

en: Linguistic markup
lv: Lingvistiskā iezīmēšana

en: Link #
lv: Saite #

en: List
lv: Saraksts

en: List of codecs that VLC will use in priority. For instance, 'dummy,a52' will try the dummy and a52 codecs before trying the other ones. Only advanced users should alter this option as it can break playback of all your streams.
lv: Kodeku, kurus VLC lietos prioritārā secībā, saraksts. Piemēram, 'dummy,a52' mēģinās kodekus dummy un a52, pirms citu kodeku mēģināšanas. Šo opciju vajadzētu izmainīt tikai pieredzējušiem lietotājiem, jo tā var salauzt visu jūsu straumju atskaņošanu.

en: List of keystores that VLC will use in priority.
lv: Saraksts ar sertifikātu glabātuvēm, kuras VLC lietos prioritārā secībā.

en: List of revoked servers certificates
lv: Saraksts ar atsauktajiem serveru sertifikātiem

en: List of words separated by | to filter
lv: Vārdu saraksts, atdalīts ar | , lai filtrētu

en: List special files
lv: Uzskaitīt speciālās datnes

en: Listeners
lv: Klausītāji

en: Lithuanian
lv: Lietuviešu

en: Live
lv: Dzīvā

en: Live Playback delay (ms)
lv: Dzīvās atskaņošanas aizture (ms)

en: Live capture caching (ms)
lv: Dzīvās tveršanas kešdarbe (ms)

en: Live555 stream transport
lv: Live555 straumes transports

en: Lo-Fi
lv: Zemas kvalitātes

en: Load
lv: Ielādēt

en: Load extensions on startup
lv: Ielādēt paplašinājumus pie palaišanās

en: Load this subtitle file. To be used when autodetect cannot detect your subtitle file.
lv: Ielādēt šo subtitru datni. Lietojams, kad automātiskā noteikšana nevar noteikt jūsu subtitru datni.

en: Loading flowplayer...
lv: Ielādē flowplayer...

en: Local Network
lv: Lokālais tīkls

en: Local oscillator high frequency (kHz)
lv: Lokālā oscilatora augstā frekvence (kHz)

en: Local oscillator low frequency (kHz)
lv: Lokālā oscilatora zemā frekvence (kHz)

en: Locally collect statistics
lv: Vākt statistiku lokāli

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Location of a file holding a SVG template for automatic string conversion
lv: Atrašanās vieta datnei, kura satur SVG veidni automātiskai virkņu pārveidošanai

en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

en: Lock Aspect Ratio
lv: Bloķēt malu attiecības

en: Log all VLC messages to a text file.
lv: Žurnalēt visus VLC ziņojumus teksta datnē.

en: Log filename
lv: Žurnāla datnes nosaukums

en: Log format
lv: Žurnalēšanas formāts

en: Log to file
lv: Žurnalēt datnē

en: Logger
lv: Reģistrētājs

en: Logging
lv: Žurnalēšana

en: Login:pass
lv: Lietotājvārds:parole

en: Logo animation # of loops
lv: Logo animācija # no cikliem

en: Logo erase
lv: Logo dzēšana

en: Logo filenames
lv: Logo datņu nosaukumi

en: Logo individual image time in ms
lv: Logo individuālā attēla laiks milisekundēs

en: Logo opacity value (from 0 for full transparency to 255 for full opacity).
lv: Logo necaurspīdīguma vērtība (no 0 pilnam caurspīdīgumam līdz 255 pilnam necaurspīdīgumam).

en: Logo overlay
lv: Logo pārklāšana

en: Logo position
lv: Logo novietojums

en: Logo sub source
lv: Logo apakšavots

en: Logo video filter
lv: Logo video filtrs

en: Long backwards jump
lv: Garš atpakaļgaitas lēciens

en: Long forward jump
lv: Garš lēciens uz priekšu

en: Long jump length
lv: Garš lēciena garums

en: Long jump length, in seconds.
lv: Garš lēciena garums, sekundēs.

en: Look and feel
lv: Izskats un sajūtas

en: Look for a subtitle file in those paths too, if your subtitle file was not found in the current directory.
lv: Lūkoties pēc subtitru datnes arī šajos ceļos, ja jūsu subtitru datne netika atrasta pašreizējā datņu katalogā.

en: Loop
lv: Cikls

en: Loop / Repeat
lv: Cikls / atkārtošana

en: Loop filter AlphaC0 and Beta parameters alpha:beta
lv: Cikla filtra AlphaC0 un Beta parametri alpha:beta

en: Loop filter AlphaC0 and Beta parameters. Range -6 to 6 for both alpha and beta parameters. -6 means light filter, 6 means strong.
lv: Cikla filtra AlphaC0 un Beta parametri. Diapazonā no -6 līdz 6 gan alfa, gan beta parametriem. -6 nozīmē vieglu filtru, 6 - stipru.

en: Loop from point A to point B continuously
    Click to set point A
lv: Ciklēt no punkta A uz punktu B nepārtraukti
    Klikšķiniet, lai iestatītu punktu A

en: Loop from point A to point B continuously.
lv: Ciklēt no punkta A uz punktu B nepārtraukti.

en: Loop: %s
lv: Cikls: %s

en: Loopback mode
lv: Atgriezeniskās cilpas režīms

en: Lossless mode
lv: Bezzudumu režīms

en: Lost
lv: Pazudis

en: Lost buffers
lv: Zaudētie buferi

en: Lost frames
lv: Zaudētie kadri

en: Loudness mode
lv: Skaļuma režīms

en: Loudness mode a.k.a. bass boost.
lv: Paaugstināta skaļuma režīms jeb basu frekvenču palielināšana.

en: Low
lv: Zems

en: Low (low quality and low bandwidth)
lv: Zema (zema kvalitāte un mazs joslas platums)

en: Low CPU (low quality but high bandwidth)
lv: Zems CPU (zema kvalitāte, bet liels joslas platums)

en: Low Definition (360 lines)
lv: Zema izšķirtspēja (360 rindas)

en: Low Delay mode
lv: Zemas aiztures režīms

en: Low Latency
lv: Zems latentums

en: Low Pass Filter
lv: Zemas cauriešanas filtrs

en: Low freq (Hz)
lv: Zema frekv. (Hz)

en: Low freq gain (dB)
lv: Zemas frekv. ieguvums (dB)

en: Low latency
lv: Zems latentums

en: Low-frequency effects
lv: Zemas frekvences efekti

en: Low-priority code rate
lv: Zemas prioritātes koda attiecība

en: Lowest
lv: Zemākais

en: Lowest Bandwidth/Quality
lv: Zemākais joslas platums/kvalitāte

en: Lowest Latency
lv: Zemākais latentums

en: Lowest latency
lv: Zemākais latentums

en: Lua Art
lv: Lua māksla

en: Lua CLI
lv: Lua komandrindas saskarne

en: Lua Extension
lv: Lua paplašinājums

en: Lua Meta Fetcher
lv: Lua meta ienesējs

en: Lua Meta Reader
lv: Lua meta lasītājs

en: Lua Playlist
lv: Lua atskaņošanas saraksts

en: Lua Playlist Parser Interface
lv: Lua atskaņošanas saraksta sintaktiskā analizatora saskarne

en: Lua SD Module
lv: Lua SD modulis

en: Lua interface
lv: Lua saskarne

en: Lua interface configuration
lv: Lua saskarnes konfigurācija

en: Lua interface configuration string. Format is: '["<interface module name>"] = { <option> = <value>, ...}, ...'.
lv: Lua saskarnes konfigurācijas virkne. Formāts ir: '["<saskarnes moduļa nosaukums>"] = { <opcija> = <vērtība>, ...}, ...'.

en: Lua interface module to load
lv: Lua saskarnes modulis, kuru ielādēt

en: Lua interpreter
lv: Lua interpretētājs

en: Luma bicubic / chroma bilinear
lv: Luma bikubiska / krāsainība bilineāra

en: Luminance elimination
lv: Spilgtuma likvidēšana

en: Luminance masking
lv: Spilgtuma maskēšana

en: Lyrics
lv: Lirika

en: M-JPEG camera demuxer
lv: M-JPEG kameras demultipleksors

en: M3U playlist
lv: M3U atskaņošanas saraksts

en: M3U playlist export
lv: M3U atskaņošanas saraksta eksports

en: M3U playlist import
lv: M3U atskaņošanas saraksta imports

en: M3U8 playlist
lv: M3U8 atskaņošanas saraksts

en: M3U8 playlist export
lv: M3U8 atskaņošanas saraksta eksports

en: M4A audio only
lv: Tikai M4A audio

en: MIDI synthesis not set up
lv: MIDI sintēze nav uzstādīta

en: MIME returned by the server (autodetected if not specified).
lv: MIME, atgriezts no servera (automātiski noteikts, ja nav norādīts).

en: MLP/TrueHD parser
lv: MLP/TrueHD sintaktiskais analizators

en: MMAL decoder
lv: MMAL atkodētājs

en: MMAL deinterlace
lv: MMAL rindpārleces novēršana

en: MMAL-based decoder plugin for Raspberry Pi
lv: Uz MMAL bāzēts atkodētāja spraudnis priekš Raspberry Pi

en: MMAL-based deinterlace filter plugin
lv: Uz MMAL bāzēts rindpārleces novēršanas filtra spraudnis

en: MMAL-based vout plugin for Raspberry Pi
lv: Uz MMAL bāzēts vout spraudnis priekš Raspberry Pi

en: MMS streams can contain several elementary streams, with different bitrates. You can choose to select all of them.
lv: MMS straumes var saturēt vairākas elementārās straumes, ar dažādiem bitu pārraides ātrumiem. Jūs varat izvēlēties atlasīt visas no tām.

en: MMX I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
lv: MMX I420,IYUV,YV12 uz RV15,RV16,RV24,RV32 pārveidošanas

en: MMX conversions from
lv: MMX pārveidošanas no

en: MOD demuxer (libmodplug)
lv: MOD demultipleksors (libmodplug)

en: MP3 fixed point audio encoder
lv: MP3 fiksētā punkta audio iekodētājs

en: MP4 stream demuxer
lv: MP4 straumes demultipleksors

en: MP4/MOV muxer
lv: MP4/MOV multipleksors

en: MPEG I/II video decoder (using libmpeg2)
lv: MPEG I/II video atkodētājs (lietojot libmpeg2)

en: MPEG Transport Stream demuxer
lv: MPEG transporta straumes demultipleksors

en: MPEG audio decoder using mpg123
lv: MPEG audio atkodētājs, lietojot mpg123

en: MPEG audio layer I/II/III decoder
lv: MPEG audio slāņa I/II/III atkodētājs

en: MPEG audio layer I/II/III packetizer
lv: MPEG audio slāņa I/II/III paketizētājs

en: MPEG-I/II video demuxer
lv: MPEG-I/II video demultipleksors

en: MPEG-I/II video packetizer
lv: MPEG-I/II video paketizētājs

en: MPEG-PS demuxer
lv: MPEG-PS demultipleksors

en: MPEG4 audio packetizer
lv: MPEG4 audio paketizētājs

en: MPEG4 quantization matrix
lv: MPEG4 kvantizācijas matrica

en: MPEG4 video packetizer
lv: MPEG4 video paketizētājs

en: MTP Device
lv: MTP ierīce

en: MTP devices
lv: MTP ierīces

en: MTP input
lv: MTP ievade

en: MTU of the network interface
lv: Tīkla saskarnes MTU

en: MUX for RAW RTSP transport
lv: MUX priekš RAW RTSP transporta

en: MUX options
lv: MUX opcijas

en: MY COMPUTER
lv: MANS DATORS

en: Mac OS X OpenGL video output
lv: Mac OS X OpenGL video izvade

en: Mac OS X hardware video filters
lv: Mac OS X aparatūras video filtri

en: Mac OS X interface
lv: Mac OS X saskarne

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Magnification/Zoom
lv: Palielināšana/tālummainīšana

en: Magnify
lv: Palielināt

en: Magnify/Zoom interactive video filter
lv: Palielināšanas/tālummainīšanas interaktīvais video filtrs

en: Main Profile
lv: Galvenais profils

en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Main Window...
lv: Galvenais lodziņš...

en: Main audio
lv: Galvenais audio

en: Main interfaces
lv: Galvenās saskarnes

en: Main interfaces settings
lv: Galveno saskarņu iestatījumi

en: Major channel
lv: Vairākuma kanāls

en: Make a donation...
lv: Veikt ziedojumu...

en: Make the server publicly available on the 'Yellow Pages' (directory listing of streams) on the icecast/shoutcast website. Requires the bitrate information specified for shoutcast. Requires Ogg streaming for icecast.
lv: Padarīt serveri publiski pieejamu 'Dzeltenajās Lapās' (straumju uzskaites katalogā) icecast/shoutcast tīmekļa vietnē. Pieprasa norādītu bitu pārraides ātruma informāciju priekš shoutcast. Pieprasa Ogg straumēšanu priekš icecast.

en: Make use of the QPUs to allow higher quality deinterlacing of HD content.
lv: Lietot QPU vienības, lai atļautu augstākas kvalitātes HD satura rindpārleces novēršanu.

en: Makeup
    gain
lv: Izveides
    ieguvums

en: Makeup gain
lv: Izveides ieguvums

en: Malagasy
lv: Malgašu

en: Malay
lv: Malajiešu

en: Malayalam
lv: Malajalu

en: Maltese
lv: Maltiešu

en: Manage Streams
lv: Pārvaldīt straumes

en: Manx
lv: Meniešu

en: Maori
lv: Maoru

en: Marathi
lv: Marathu

en: Maroon
lv: Kastaņa

en: Marquee
lv: Afiša

en: Marquee display
lv: Afišas attēlojums

en: Marquee position
lv: Afišas novietojums

en: Marquee text to display. (Available format strings: %Y = year, %m = month, %d = day, %H = hour, %M = minute, %S = second, ...)
lv: Afišas teksts, kuru attēlot. (Pieejamās formāta virknes: %Y = gads, %m = mēnesis, %d = diena, %H = stunda, %M = minūte, %S = sekunde, ...)

en: Marshall
lv: Māršaliešu

en: Mask
lv: Maska

en: Master server IP address
lv: Vedējservera IP adrese

en: Matroska stream demuxer
lv: Matroska straumes demultipleksors

en: Max QP
lv: Maks. KP

en: Max QP step
lv: Maks. KP solis

en: Max QP step between frames.
lv: Maks. KP solis starp kadriem.

en: Max buffering (ms)
lv: Maksimālā buferizācija (ms)

en: Max length
lv: Maksimālais garums

en: Max local bitrate
lv: Maksimālais lokālais bitu pārraides ātrums

en: Max number of threads used for frame decoding, default 0=auto
lv: Maksimālais kadru atkodēšanai lietoto pavedienu daudzums, noklusējums 0 = automātisks

en: Max number of threads used for tile decoding, default 0=auto
lv: Maksimālais flīžu atkodēšanai lietoto pavedienu daudzums, noklusējums 0 = automātisks

en: Max. luminance
lv: Maks. spilgtums

en: Maximal bitrate
lv: Maksimālais bitu pārraides ātrums

en: Maximal period
lv: Maksimālais periods

en: Maximal period of the noise grain in pixel
lv: Maksimālais trokšņa graudainības periods pikselī

en: Maximal volume level
lv: Maksimālais skaļuma līmenis

en: Maximum B (deprecated)
lv: Maksimālais B (novecojis)

en: Maximum Bitrate
lv: Maksimālais bitu pārraides ātrums

en: Maximum GOP size
lv: Maksimālais bilžu grupas izmērs

en: Maximum RTP sequence number dropout
lv: Maksimuma RTP secības numuru izslēgšanas

en: Maximum RTP sequence number misordering
lv: Maksimuma RTP secības numuru kļūdaina sakārtošana

en: Maximum RTP sources
lv: RTP avotu maksimums

en: Maximum Volume displayed
lv: Attēlots maksimālais skaļums

en: Maximum bitrate
lv: Maksimālais bitu pārraides ātrums

en: Maximum bitrate (kbps)
lv: Maksimālais bitu pārraides ātrums (kb/s)

en: Maximum bitrate in kbps when encoding in constant bitrate mode
lv: Maksimālais bitu pārraides ātrums kb/s, kad iekodējas konstanta bitu pārraides ātruma režīmā

en: Maximum bitrate in kbps. This is useful for streaming applications.
lv: Maksimālais bitu pārraides ātrums kb/s. Šis ir noderīgs straumēšanas lietotnēm.

en: Maximum device height
lv: Maksimālais ierīces augstums

en: Maximum device width
lv: Maksimālais ierīces platums

en: Maximum distance to search for motion estimation, measured from predicted position(s). Default of 16 is good for most footage, high motion sequences may benefit from settings between 24 and 32. Range 0 to 64.
lv: Maksimālais attālums, kurā meklēt pēc kustības novērtējuma, nomērīts no paredzētās(-ajām) pozīcijas(-ām). Noklusējuma 16 ir labs vairumam filmēšanas materiālu, augstas kustības secības var gūt labumu no iestatījumiem starp 24 un 32. Diapazonā 0 līdz 64.

en: Maximum encoding bitrate
lv: Maksimālais iekodēšanas bitu pārraides ātrums

en: Maximum frame rate to use (0 = no limits).
lv: Maksimālais kadru nomaiņas ātrums, kuru lietot (0 = nav ierobežojumu).

en: Maximum level
lv: Maksimālais līmenis

en: Maximum motion vector length
lv: Maksimālais kustības vektora garums

en: Maximum motion vector length in pixels. -1 is automatic, based on level.
lv: Maksimālais kustības vektora garums pikseļos. -1 ir automātisks, bāzēts uz līmeņa.

en: Maximum motion vector search range
lv: Maksimālais kustības vektora meklēšanas diapazons

en: Maximum number of characters displayed on the screen.
lv: Uz ekrāna attēloto rakstzīmju maksimālais daudzums.

en: Maximum number of connections
lv: Maksimālais savienojumu skaits

en: Maximum number of subtitles allowed at the same time.
lv: Maksimālais vienlaicīgi atļauto subtitru skaits.

en: Maximum output video height.
lv: Maksimālais izvades video augstums.

en: Maximum output video width.
lv: Maksimālais izvades video platums.

en: Maximum overlapping subtitles
lv: Maksimums pārklājošos subtitru

en: Maximum quantizer parameter.
lv: Maksimālais kvantizētāja parametrs.

en: Maximum time allowed to preparse an item, in milliseconds
lv: Maksimālais laiks, atļauts, lai sintaktiski priekšanalizētu vienumu, milisekundēs

en: Maximum video height
lv: Maksimālais video augstums

en: Maximum video quantizer scale
lv: Maksimālais video kvantizētāja mērogs

en: Maximum video quantizer scale.
lv: Maksimālais video kvantizētāja mērogs.

en: Maximum video width
lv: Maksimālais video platums

en: Mean
lv: Vidējais

en: Media &Information
lv: Medija &informācija

en: Media (player) role for operating system policy.
lv: Medija (atskaņotāja) lomas operētājsistēmai politika.

en: Media Angle
lv: Medija leņķis

en: Media Audio Track
lv: Medija audio celiņš

en: Media Files
lv: Mediju datnes

en: Media Forward
lv: Medijs uz priekšu

en: Media Foundation Transform decoder
lv: Media Foundation Transform atkodētājs

en: Media Information
lv: Medija informācija

en: Media Information...
lv: Medija informācija...

en: Media Library
lv: Mediju bibliotēka

en: Media Manager Edition
lv: Mediju pārvaldnieka izlaidums

en: Media Manager List
lv: Mediju pārvaldnieka saraksts

en: Media Menu
lv: Medija izvēlne

en: Media Next Frame
lv: Medija nākamais kadrs

en: Media Next Track
lv: Medija nākamais celiņš

en: Media Play Pause
lv: Medija atskaņošanas pauzēšana

en: Media Prev Frame
lv: Medija iepriekšējais kadrs

en: Media Prev Track
lv: Medija iepriekšējais celiņš

en: Media Record
lv: Medija ierakstīšana

en: Media Repeat
lv: Medija atkārtošana

en: Media Rewind
lv: Medija attīšana

en: Media Select
lv: Medija atlasīšana

en: Media Shuffle
lv: Medija jaukšana

en: Media Stop
lv: Medija apturēšana

en: Media Subtitle
lv: Medija subtitrs

en: Media Time
lv: Medija laiks

en: Media View
lv: Medija skats

en: Media data size
lv: Medija datu izmērs

en: Media encapsulated as %@ cannot be streamed through the HTTP protocol for technical reasons.
lv: Medijs, iekapsulēts kā %@, nevar tikt straumēts caur HTTP protokolu tehnisku iemeslu dēļ.

en: Media files cannot be resumed because keeping recent media items is disabled.
lv: Mediju datnes nevar tikt atsāktas tāpēc, ka neseno mediju vienumu paturēšana ir izslēgta.

en: Media role
lv: Medija loma

en: Media: %s
lv: Medijs: %s

en: Meditative
lv: Meditatīvā

en: Medium
lv: Vidējs

en: Medium (medium quality and medium bandwidth)
lv: Vidēja (vidēja kvalitāte un vidējs joslas platums)

en: Medium backwards jump
lv: Vidējs atpakaļgaitas lēciens

en: Medium forward jump
lv: Vidējs lēciens uz priekšu

en: Medium jump length
lv: Vidējs lēciena garums

en: Medium jump length, in seconds.
lv: Vidējs lēciena garums, sekundēs.

en: Mega bass cutoff
lv: Mega basa atšķelšana

en: Mega bass level
lv: Mega basa līmenis

en: Megabass mode cutoff frequency, in Hz. This is the maximum frequency for which the megabass effect applies. Valid values are from 10 to 100 Hz.
lv: Megabasa režīma atšķelšanas frekvence, norādīt hercos. Šī ir maksimālā frekvence, kurai pielietojas megabasa efekts. Derīgas vērtības ir no 10 līdz 100 Hz.

en: Megabass mode level (from 0 to 100, default value is 0).
lv: Megabasa režīma līmenis (no 0 līdz 100, noklusējuma vērtība ir 0).

en: Memory input
lv: Atmiņas ievade

en: Memory keystore
lv: Atmiņas sertifikātu glabātuve

en: Memory stream
lv: Atmiņas straume

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Menu language
lv: Izvēļņu valoda

en: Menu popup
lv: Izvēlnes uzlecošais logs

en: Menu title
lv: Izvēlnes virsraksts

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Menus language:
lv: Valoda izvēlnēm:

en: Merengue
lv: Merenge

en: Mesh height
lv: Sieta augstums

en: Mesh width
lv: Sieta platums

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Messages...
lv: Ziņojumi...

en: Metacube
lv: Metakubs

en: Metadata
lv: Metadati

en: Metal
lv: Metāls

en: Method used to encode the video sequence
lv: Metode, lietota, lai iekodētu video secību

en: Mi&nimal Interface
lv: Mi&nimāla saskarne

en: Microsoft Media Server (MMS) input
lv: Microsoft Media Server (MMS) ievade

en: Middle
lv: Vidus

en: Min QP
lv: Min. KP

en: Min. luminance
lv: Min. spilgtums

en: Minimal Mac OS X interface
lv: Minimālā Mac OS X saskarne

en: Minimal index interval, in microseconds. Set to 0 to disable index creation.
lv: Minimālais indeksa intervāls, milisekundēs. Iestatīt uz 0, lai izslēgtu indeksa izveidi.

en: Minimal period
lv: Minimālais periods

en: Minimal period of the noise grain in pixel
lv: Minimālais trokšņa graudainības periods pikselī

en: Minimize
lv: Minimizēt

en: Minimum Audio level to raise the alarm
lv: Minimālais audio līmenis, lai celtu trauksmi

en: Minimum B (deprecated)
lv: Minimālais B (novecojis)

en: Minimum GOP size
lv: Minimālais bilžu grupas izmērs

en: Minimum alpha value
lv: Minimālā alfa vērtība

en: Minimum bitrate (kbps)
lv: Minimālais bitu pārraides ātrums (kb/s)

en: Minimum bitrate in kbps when encoding in constant bitrate mode
lv: Minimālais bitu pārraides ātrums kb/s, kad iekodējas konstanta bitu pārraides ātruma režīmā

en: Minimum bitrate in kbps. This is useful for encoding for a fixed-size channel.
lv: Minimālais bitu pārraides ātrums kb/s. Šis ir noderīgs iekodēšanai fiksēta izmēra kanālam.

en: Minimum buffer space between threads
lv: Minimālā bufera atstarpe starp pavedieniem

en: Minimum buffer space between threads. -1 is automatic, based on number of threads.
lv: Minimālā bufera atstarpe starp pavedieniem. -1 ir automātisks, balstoties uz pavedienu skaitu.

en: Minimum encoding bitrate
lv: Minimālais iekodēšanas bitu pārraides ātrums

en: Minimum quantizer parameter. 15 to 35 seems to be a useful range.
lv: Minimālais kvantizētāja parametrs. 15 līdz 35, šķiet, ir lietderīgs diapazons.

en: Minimum time (in milliseconds) between subtitle disappearance and newer subtitle appearance (earlier subtitle delay will be extended to fill the gap).
lv: Minimālais laiks (milisekundēs) starp subtitra izzušanu un jaunāka subtitra parādīšanos (agrākā subtitra aizture tiks paplašināta, lai aizpildītu starpu).

en: Minimum time (in milliseconds) that subtitle should stay after its predecessor has disappeared (subtitle delay will be extended to meet this requirement).
lv: Minimālais laiks (milisekundēs), kuru subtitram vajadzētu palikt, pēc tam kad tā priekštecis ir izzudis (subtitra aizture tiks paplašināta, lai izpildītu šo prasību).

en: Minimum time (in milliseconds) that subtitle should stay after newer subtitle has appeared (earlier subtitle delay will be shortened to avoid the overlap).
lv: Minimālais laiks (milisekundēs), kuru subtitram vajadzētu palikt, pēc tam kad jaunāks subtitrs ir parādījies (agrākā subtitra aizture tiks saīsināta, lai izvairītos no pārklāšanās).

en: Minimum video quantizer scale
lv: Minimālais video kvantizētāja mērogs

en: Minimum video quantizer scale.
lv: Minimālais video kvantizētāja mērogs.

en: Mirror
lv: Spoguļot

en: Mirror orientation
lv: Spoguļošanas orientācija

en: Mirror video
lv: Spoguļot video

en: Mirror video filter
lv: Spoguļošanas video filtrs

en: Misc
lv: Dažādi

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Miscellaneous Options
lv: Dažādas opcijas

en: Miscellaneous audio settings and modules.
lv: Dažādi audio iestatījumi un moduļi.

en: Missing AACS configuration file!
lv: Trūkstoša AACS konfigurācijas datne!

en: Mode
lv: Režīms

en: Model
lv: Modelis

en: Modulation / Constellation
lv: Modulācija / zvaigznājs

en: Modules Tree
lv: Moduļu koks

en: Moldavian
lv: Moldāvu

en: Mongolian
lv: Mongoļu

en: Monitor pixel aspect ratio
lv: Monitora pikseļu malu attiecības

en: Monospace Font
lv: Neproporcionālais fonts

en: More bands for the spectrometer: 80 if enabled, else 20.
lv: Vairāk joslu spektrometram: 80, ja ieslēgts, citādi 20.

en: More information...
lv: Vairāk informācijas...

en: Mosaic
lv: Mozaīka

en: Mosaic Tiles
lv: Mozaīkas flīzes

en: Mosaic alignment
lv: Mozaīkas izlīdzinājums

en: Mosaic bridge
lv: Mozaīkas tilts

en: Mosaic bridge stream output
lv: Mozaīkas tilta straumju izvade

en: Mosaic video sub source
lv: Mozaīkas video apakšavots

en: Motion Detect
lv: Kustības noteikšana

en: Motion Vector precision
lv: Kustības vektora precizitāte

en: Motion Vector precision in pels
lv: Kustības vektora precizitāte pelos

en: Motion blur
lv: Kustības aizmiglošana

en: Motion blur filter
lv: Kustības aizmiglošanas filtrs

en: Motion detect
lv: Kustību noteikšana

en: Motion detect video filter
lv: Kustības noteikšanas video filtrs

en: Motion masking
lv: Kustības maskēšana

en: Motion threshold (10-100)
lv: Kustības slieksnis (10-100)

en: Mount Point
lv: Montēšanas punkts

en: Mouse Gestures
lv: Peles žesti

en: Mouse Wheel Down
lv: Peles ritenītis uz leju

en: Mouse Wheel Left
lv: Peles ritenītis pa kreisi

en: Mouse Wheel Right
lv: Peles ritenītis pa labi

en: Mouse Wheel Up
lv: Peles ritenītis uz augšu

en: Mouse events
lv: Peles notikumi

en: Mouse gestures control interface
lv: Peles žestu vadības saskarne

en: Mouse pointer image
lv: Peles rādītāja attēls

en: Mouse wheel horizontal axis control
lv: Peles ritenīša horizontālās ass vadība

en: Mouse wheel vertical axis control
lv: Peles ritenīša vertikālās ass vadība

en: Move To Trash and Relaunch VLC
lv: Pārvietot uz atkritumu tvertni un no jauna palaist VLC

en: Move all chapters. This value should be set in milliseconds.
lv: Pārvietot visas nodaļas. Šai vērtībai vajadzētu būt iestatītai milisekundēs.

en: Multicast
lv: Multiraide

en: Multicast output interface
lv: Multiraides izvades saskarne

en: Multichannel television sound (MTS)
lv: Multikanālu televīzijas skaņa (MTS)

en: Multipart JPEG muxer
lv: Daudzdaļu JPEG multipleksors

en: Multipass ratecontrol
lv: Vairāku cauriešanu ātrumkontrole

en: Multipass ratecontrol:
     - 1: First pass, creates stats file
     - 2: Last pass, does not overwrite stats file
     - 3: Nth pass, overwrites stats file
lv: Vairāku cauriešanu ātrumkontrole:
     - 1: Pirmā cauriešana, izveido statistikas datni
     - 2: Pēdējā cauriešana, nepārraksta statistikas datni
     - 3: Ntā cauriešana, pārraksta statistikas datni

en: Multiple Files Selected.
lv: Atlasītas vairākas datnes.

en: Multiple files selected.
lv: Atlasītas vairākas datnes.

en: Multiple profiles with the same name are not allowed.
lv: Vairāki profili ar tādu pašu nosaukumu nav atļauti.

en: Multiplexer
lv: Multipleksors

en: Multiply subtitle duration by this value.
    Set 0 to disable.
lv: Reizināt subtitru ilgumu ar šo vērtību.
    Iestatīt 0, lai izslēgtu.

en: MusePack demuxer
lv: MusePack demultipleksors

en: Music
lv: Mūzika

en: Musical
lv: Mūzikls

en: Mute
lv: Klusināt

en: Mute the audio.
lv: Klusināt audio.

en: Mux Control
lv: Multipleksēšanas vadība

en: Mux PMT (requires --sout-ts-es-id-pid)
lv: Multipleksēt PMT (pieprasa --sout-ts-es-id-pid)

en: Mux module
lv: Multipleksēšanas modulis

en: Muxer
lv: Multipleksors

en: Muxer to use for the stream.
lv: Multipleksors, kuru lietot priekš straumes.

en: Muxer:
lv: Multipleksors:

en: Muxers
lv: Multipleksori

en: Muxers create the encapsulation formats that are used to put all the elementary streams (video, audio, ...) together. This setting allows you to always force a specific muxer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each muxer.
lv: Multipleksori izveido iekapsulēšanas formātus, kuri tiek lietoti, lai saliktu kopā visas elementārās straumes (video, audio, ...). Šis iestatījums atļauj jums vienmēr uzspiest specifisku multipleksoru. Jums, iespējams, nevajadzētu to darīt.
    Jūs varat arī iestatīt noklusējuma parametrus katram multipleksoram.

en: My Computer
lv: Mans dators

en: My Music
lv: Mana mūzika

en: My Pictures
lv: Mani attēli

en: My Videos
lv: Mani video

en: N&ormal Speed
lv: Normāls ātrums

en: N/A
lv: Nav pieejams

en: NFS input
lv: NFS ievade

en: NFS operation failed
lv: NFS operācija neizdevās

en: NT Service
lv: NT Pakalpojums

en: NTSC M Japan
lv: NTSC M Japāna

en: NTSC M South Korea
lv: NTSC M Dienvidkoreja

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name of XML file containing Haar cascade description
lv: Nosaukums XML datnei, saturošai Haar kaskādes aprakstu

en: Name of current instance
lv: Pašreizējās instances nosaukums

en: Name of desired display device
lv: Vēlamās attēlošanas ierīces nosaukums

en: Name of internal OpenCV plugin filter to use
lv: Nosaukums iekšējam OpenCV spraudņa filtram, kuru lietot

en: Name of the audio device that will be used by the DirectShow plugin. If you don't specify anything, the default device will be used.
lv: Audio ierīces, kuru lietos DirectShow spraudnis, nosaukums. Ja jūs nenorādīsiet neko, tiks lietota noklusējuma ierīce.

en: Name of the destination bridge-in. If you do not need more than one bridge-in at a time, you can discard this option.
lv: Galamērķa ieejošā tilta nosaukums. Ja jums nav vajadzīgs vairāk kā viens ieejošais tilts reizē, jūs varat atmest šo opciju.

en: Name of the file to which the raw stream will be dumped.
lv: Nosaukums datnei, uz kuras tiks izmesta neapstrādatā straume.

en: Name of the video device that will be used by the DirectShow plugin. If you don't specify anything, the default device will be used.
lv: Video ierīces, kuru lietos DirectShow spraudnis, nosaukums. Ja jūs nenorādīsiet neko, tiks lietota noklusējuma ierīce.

en: Name of this bridge-in instance. If you do not need more than one bridge-in at a time, you can discard this option.
lv: Ieejošā tilta instances nosaukums. Ja jums nav vajadzīgs vairāk kā viens ieejošais tilts reizē, jūs varat atmest šo opciju.

en: Name to give to this stream/channel on the shoutcast/icecast server.
lv: Nosaukums, kuru dot šai straumei/kanālam uz shoutcast/icecast servera.

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Narrow-band (8kHz)
lv: Šaurjoslas (8kHz)

en: National Folk
lv: Nacionālā folkmūzika

en: Native American
lv: Amerikas pirmiedzīvotāju

en: Native Slider
lv: Dzimtais slīdnis

en: Nauru
lv: Nauruiešu

en: Navajo
lv: Navahu

en: Navigate down
lv: Navigācija uz leju

en: Navigate left
lv: Navigācija pa kreisi

en: Navigate right
lv: Navigācija pa labi

en: Navigate up
lv: Navigācija uz augšu

en: Navy
lv: Tumši zils

en: Ncurses interface
lv: Ncurses saskarne

en: Ndebele, North
lv: Ziemeļndebelu

en: Ndebele, South
lv: Dienvidndebelu

en: Ndonga
lv: Ndongu

en: Ne&xt
lv: &Nākamais

en: Near Optimal
lv: Tuvu optimālam

en: Nearest neighbour (bad quality)
lv: Tuvākais kaimiņš (slikta kvalitāte)

en: Nearest-neighbor audio resampler
lv: Tuvākā kaimiņa audio pārģenerētājs

en: Negate colors
lv: Noliegt krāsas

en: Negative
lv: Negatīvs

en: Nepali
lv: Nepāliešu

en: Network
lv: Tīkls

en: Network Access Policy
lv: Tīkla piekļuves politika

en: Network Protocol
lv: Tīkla protokols

en: Network Sync
lv: Tīkla sinhronizācija

en: Network caching (ms)
lv: Tīkla kešdarbe (ms)

en: Network identifier
lv: Tīkla identifikators

en: Network interaction failed
lv: Tīkla mijiedarbība neizdevās

en: Network master clock
lv: Tīkla vedējtaktētājs

en: Network name
lv: Tīkla nosaukums

en: Network name to create
lv: Izveidojamā tīkla nosaukums

en: Network settings
lv: Tīkla iestatījumi

en: Network streams (SAP)
lv: Tīkla straumes (SAP)

en: Network synchronisation
lv: Tīkla sinhronizācija

en: Network synchronization
lv: Tīkla sinhronizācija

en: Never
lv: Nekad

en: Never fix
lv: Nekad nelabot

en: New Age
lv: Jaunā laikmeta

en: New ES ID
lv: Jauns elementārās straumes ID

en: New Wave
lv: Jaunā viļņa

en: New destination
lv: Jauns gala mērķis

en: New input playing
lv: Jauna ievade atskaņojas

en: New profile
lv: Jauns profils

en: New winamp 5.2 shoutcast import
lv: Jaunā winamp 5.2 shoutcast imports

en: Next
lv: Nākamais

en: Next / Forward
lv: Nākamais / uz priekšu

en: Next Chapter/Title
lv: Nākamā nodaļa/virsraksts

en: Next chapter
lv: Nākamā nodaļa

en: Next frame
lv: Nākamais kadrs

en: Next media in the playlist
lv: Nākamais medijs atskaņošanas sarakstā

en: Next media in the playlist, skip forward when held
lv: Nākamais medijs atskaņošanas sarakstā, izlaist uz priekšu, kad turēts

en: Next title
lv: Nākamais virsraksts

en: Next widget style
lv: Nākamais logrīka stils

en: No
lv: Nē

en: No Address given
lv: Nav dota adrese

en: No Audio Input device found
lv: Nav atrasta audio ievades ierīce

en: No Channel Name given
lv: Nav dots kanāla nosaukums

en: No EPG Data Available
lv: Nav pieejami EPG dati

en: No SDP URL given
lv: Nav dots SDP vietrādis URL

en: No active subtitle
lv: Nav aktīva subtitra

en: No addons found
lv: Papildinājumi nav atrasti

en: No check was performed yet.
lv: Vēl nav izpildīta pārbaude.

en: No decoding of Dolby Surround
lv: Nav Dolby Surround atkodēšanas

en: No description for this codec
lv: Nav apraksta šim kodekam

en: No disc menus
lv: Nav diska izvēļņu

en: No fixed gop structure. A picture can be intra or inter and refer to previous or future pictures.
lv: Nav fiksēta bilžu grupas struktūra. Bilde var būt iekšējā vai starpējā un atsaukties uz iepriekšējām vai turpmākajām bildēm.

en: No input
lv: Nav ievades

en: No input found. A stream must be playing or paused for bookmarks to work.
lv: Nav atrasta ievade. Straumei vajag tikt atskaņotai vai pauzētai, lai grāmatzīmes strādātu.

en: No matching module found. Use --list or --list-verbose to list available modules.
lv: Nav atrasts atbilstošs modulis. Lietojiet --list vai --list-verbose , lai uzskaitītu pieejamos moduļus.

en: No pre-filtering
lv: Nav pirmsfiltrēšanas

en: No renderer
lv: Nav renderētāja

en: No v4l2 instance found.
    Please check that the device has been opened with VLC and is playing.
    
    Controls will automatically appear here.
lv: Nav atrasta v4l2 instance.
    Lūdzu, pārbaudiet, ka ierīce ir atvērta ar VLC un atskaņojas.
    
    Vadīklas automātiski parādīsies šeit.

en: No valid host certificate found in AACS config file.
lv: AACS konfigurācijas datnē nav atrasts derīgs resursdatora sertifikāts.

en: No valid processing key found in AACS config file.
lv: AACS konfigurācijas datnē nav atrasta derīga apstrādāšanas atslēga.

en: No video devices found
lv: Nav atrastas video ierīces

en: No video or audio device selected.
lv: Nav atlasīta video vai audio ierīce.

en: No, Thanks
lv: Nē, paldies

en: Noise
lv: Troksnis

en: Noise Threshold
lv: Trokšņa slieksnis

en: Noise reduction
lv: Trokšņa mazināšana

en: Noise reduction level
lv: Trokšņa mazināšanas līmenis

en: Noise threshold to use in constant noise threshold mode
lv: Trokšņa slieksnis, kuru lietot konstanta trokšņa sliekšņa režīmā

en: Non-deterministic optimizations when threaded
lv: Ne-deterministiskās optimizācijas, kad pavedienots

en: Non-key
lv: Ne-atslēga

en: None
lv: Nekas

en: Nordic (Latin-6)
lv: Ziemeļvalstu (Latin-6)

en: Normal
lv: Normāls

en: Normal Size
lv: Normāls izmērs

en: Normal rate
lv: Normāls ātrums

en: Normal/Loop/Repeat
lv: Normāls/cikls/atkārtošana

en: Normalize volume to:
lv: Normalizēt skaļumu uz:

en: Normally the packetizer would sync on the next full frame. This flags instructs the packetizer to sync on the first Intra Frame found.
lv: Normāli paketizētājs sinhronizētu uz nākamā pilnā kadra. Šis karodziņš instruē paketizētāju sinhronizēt uz pirmā atrastā iekšējā kadrā.

en: Normally we use the timestamps of the MPEG files to calculate position and duration. However sometimes this might not be usable. Disable this option to calculate from the bitrate instead.
lv: Normāli mēs lietojam MPEG datņu laika zīmogus, lai aprēķinātu pozīciju un ilgumu. Tomēr dažreiz šis varētu nebūt lietojams. Izslēdziet šo opciju, lai tā vietā aprēķinātu no bitu pārraides ātruma.

en: Northern Sami
lv: Ziemeļsāmu

en: Norwegian
lv: Norvēģu

en: Norwegian Bokmaal
lv: Norvēģu būkmols

en: Norwegian Nynorsk
lv: Norvēģu jaunnorvēģu

en: Not Set
lv: Nav iestatīts

en: Not Used
lv: Nav lietots

en: Note that these are system-wide settings.
lv: Ņemiet vērā, ka šie ir sistēmas mēroga iestatījumi.

en: Note:
lv: Piezīme:

en: Nothing playing
lv: Nekas neatskaņojas

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Notify
lv: Paziņot

en: Now Playing
lv: Pašreiz atskaņojas

en: Now playing
lv: Pašreiz atskaņojas

en: NullSoft demuxer
lv: NullSoft demultipleksors

en: Number of 100 frames before the 'avbr' rate control method reaches the requested bitrate with the requested accuracy. See the accuracy parameter.
lv: Daudzums no 100 kadriem pirms 'avbr' ātruma kontroles metode sasniedz pieprasīto bitu pārraides ātrumu ar pieprasīto precizitāti. Skatīt precizitātes parametru.

en: Number of B frames that will be coded between two reference frames.
lv: B kadru skaits, kuri tiks kodēti starp diviem atsauces kadriem.

en: Number of DWT iterations
lv: DWT iterāciju skaits

en: Number of Tracks
lv: Celiņu skaits

en: Number of audio buffers
lv: Audio buferu skaits

en: Number of audio channels
lv: Audio kanālu skaits

en: Number of audio channels in the transcoded streams.
lv: Audio kanālu skaits pārkodētajās straumēs.

en: Number of blank pixels between bands.
lv: Tukšo pikseļu skaits starp joslām.

en: Number of channels
lv: Kanālu skaits

en: Number of channels information of the transcoded stream.
lv: Pārkodētās straumes kanālu skaita informācija.

en: Number of clones
lv: Klonu skaits

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Number of consecutive B-frames between I and P-frames. Range 1 to 16.
lv: Secīgu B-kadru skaits starp I un P-kadriem. Diapazonā 1 līdz 16.

en: Number of days between two update checks
lv: Dienu skaits starp diviem atjauninājumu pārbaudījumiem

en: Number of first segment
lv: Pirmā segmenta numurs

en: Number of frames (0 to 100)
lv: Kadru skaits (0 līdz 100)

en: Number of frames consider for smoothening (0 to 30)
lv: Kadru skaits, kuri apsverami gludināšanai (0 līdz 30)

en: Number of frames that will be coded for one key frame.
lv: Kadru skaits, kurš tiks kodēts vienam atslēgas kadram.

en: Number of horizontal slices per frame in low delay mode
lv: Horizontālo šķēļu skaits uz kadru zemas aiztures režīmā

en: Number of horizontal windows in which to split the video.
lv: Horizontālo logu skaits, kuros sašķelt video.

en: Number of image columns in the mosaic (only used if positioning method is set to "fixed").
lv: Attēla kolonnu skaits mozaīkā (lietots tikai, ja pozicionēšanas metode ir iestatīta uz "fixed").

en: Number of image rows in the mosaic (only used if positioning method is set to "fixed").
lv: Attēla rindu skaits mozaīkā (lietots tikai, ja pozicionēšanas metode ir iestatīta uz "fixed").

en: Number of input audio channels for DeckLink captures. Must be 2, 8 or 16. 0 disables audio input.
lv: Ievades audio kanālu skaits DeckLink tveršanām. Vajag būt 2, 8, vai 16. 0 izslēdz audio ievadi.

en: Number of levels of downsampling
lv: Nolašu samazināšanas līmeņu skaits

en: Number of levels of downsampling in hierarchical motion estimation mode
lv: Nolašu samazināšanas līmeņu skaits hierarhiskā kustības novērtēšanas režīmā

en: Number of loops for the logo animation. -1 = continuous, 0 = disabled
lv: Ciklu skaits logo animācijai. -1 = nepārtraukts, 0 = izslēgts

en: Number of milliseconds between string updates. This is mainly useful when using meta data or time format string sequences.
lv: Milisekunžu skaits starp virkņu atjauninājumiem. Galvenokārt, šis ir noderīgi, kad lieto meta datu vai laika formāta virkņu secības.

en: Number of milliseconds the marquee must remain displayed. Default value is 0 (remains forever).
lv: Milisekunžu skaits, kurās afišai jāpaliek attēlotai. Noklusējuma vērtība ir 0 (jāpaliek vienmēr).

en: Number of output channels
lv: Izvades kanālu skaits

en: Number of output channels for DeckLink output. Must be 2, 8 or 16. 0 disables audio output.
lv: Izvades kanālu skaits DeckLink izvadei. Jābūt 2, 8 vai 16. 0 izslēdz audio izvadi.

en: Number of parallel operations
lv: Paralēlo operāciju daudzums

en: Number of pictures between successive sequence headers i.e. length of the group of pictures
lv: Bilžu skaits starp sekojošām secības galvenēm, t.i. bilžu grupas garums

en: Number of pictures within the current GOP (Group of Pictures); if GopPicSize=0, then the GOP size is unspecified. If GopPicSize=1, only I-frames are used.
lv: Bilžu skaits pašreizējā bilžu grupā (GOP); ja GopPicSize=0, tad bilžu grupas izmērs ir nenorādīts. Ja GopPicSize=1, tikai I-kadri tiek lietoti.

en: Number of pixels to crop from the bottom of the image.
lv: Skaits pikseļiem, kurus kadrēt no attēla apakšas.

en: Number of pixels to crop from the left of the image.
lv: Skaits pikseļiem, kurus kadrēt no attēla kreisās puses.

en: Number of pixels to crop from the right of the image.
lv: Skaits pikseļiem, kurus kadrēt no attēla labās puses.

en: Number of pixels to crop from the top of the image.
lv: Skaits pikseļiem, kurus kadrēt no attēla augšas.

en: Number of pixels to padd to the bottom of the image after cropping.
lv: Skaits pikseļiem, kurus polsterēt no attēla apakšas pēc kadrēšanas.

en: Number of pixels to padd to the left of the image after cropping.
lv: Skaits pikseļiem, kurus polsterēt no attēla kreisās puses pēc kadrēšanas.

en: Number of pixels to padd to the right of the image after cropping.
lv: Skaits pikseļiem, kurus polsterēt no attēla labās puses pēc kadrēšanas.

en: Number of pixels to padd to the top of the image after cropping.
lv: Skaits pikseļiem, kurus polsterēt no attēla augšas pēc kadrēšanas.

en: Number of previous frames used as predictors. This is effective in Anime, but seems to make little difference in live-action source material. Some decoders are unable to deal with large frameref values. Range 1 to 16.
lv: Skaits iepriekšējiem kadriem, lietotiem kā paredzētājiem. Šis ir efektīvs iekš Anime, bet, šķiet, veic mazu atšķirību dzīvas-darbības avota materiālā. Daži atkodētāji nespēj tikt galā ar lielām frameref vērtībām. Diapazonā 1 līdz 16.

en: Number of puzzle columns
lv: Puzles kolonnu skaits

en: Number of puzzle rows
lv: Puzles rindu skaits

en: Number of reference frames
lv: Atsauces kadru daudzums

en: Number of rows
lv: Rindu skaits

en: Number of seconds between each forced refresh of the feeds. 0 means that the feeds are never updated.
lv: Sekunžu skaits starp katru piespiedu barotņu atsvaidzināšanu. 0 nozīmē, ka barotnes nekad netiek atjauninātas.

en: Number of segments
lv: Segmentu skaits

en: Number of segments to include in index
lv: Skaits segmentiem, kurus iekļaut indeksā

en: Number of slices in each video frame; each slice contains one or more macro-block rows. If numslice is not set, the encoder may choose any slice partitioning allowed by the codec standard.
lv: Šķēļu skaits katrā video kadrā; katra šķēle satur vienu vai vairākas makro-bloku rindas. Ja numslice nav iestatīts, iekodētājs var izvēlēties jebkuru kodeka standarta atļauto šķēļu nodalīšanu.

en: Number of slices per frame
lv: Šķēļu skaits uz kadru

en: Number of the screen to use by default to display videos in 'fullscreen'. The screen number correspondance can be found in the video device selection menu.
lv: Numurs ekrānam, kuru lietot pēc noklusējuma, lai attēlotu video iekš 'pilnekrāna'. Ekrāna numuru saskaņotība var tikt atrasta video ierīču atlases izvēlnē.

en: Number of threads
lv: Pavedienu skaits

en: Number of threads used for decoding, 0 meaning auto
lv: Atkodēšanai lietoto pavedienu skaits, 0 nozīmē automātiski

en: Number of threads used for the transcoding.
lv: Pavedienu skaits, lietots priekš pārkodēšanas.

en: Number of time the same input will be repeated
lv: Reižu skaits, kuras tā pati ievade tiks atkārtota

en: Number of time to blend
lv: Reižu skaits, kuras samaisīt

en: Number of vertical slices per frame in low delay mode
lv: Vertikālo šķēļu skaits uz kadru zemas aiztures režīmā

en: Number of vertical windows in which to split the video.
lv: Vertikālo logu skaits, kuros sašķelt video.

en: Number of video windows in which to clone the video.
lv: Video logu skaits, kuros klonēt video.

en: Nuv demuxer
lv: Nuv demultipleksors

en: O&utput
lv: I&zeja

en: OGG demuxer
lv: OGG demultipleksors

en: OK
lv: Labi

en: OMX direct rendering
lv: OMX tiešā renderēšana

en: OS X Notification Plugin
lv: OS X paziņošanas spraudnis

en: OSS device node path.
lv: OSS ierīces mezgla ceļš.

en: OSS input
lv: OSS ievade

en: Occitan; Provençal
lv: Oksitāņu, provansiešu

en: Off
lv: Izslēgts

en: Offset to add to the stream IDs specified in bridge_out to obtain the stream IDs bridge_in will register.
lv: Nobīde, kuru pievienot pie straumes identifikatoriem, norādīta iekš bridge_out, lai iegūtu straumes identifikatorus, kurus reģistrēs bridge_in.

en: Offsets in order
lv: Nobīdes rindā

en: Ogg Vorbis Quality information of the transcoded stream.
lv: Pārkodētās straumes Ogg Vorbis kvalitātes informācija.

en: Ogg/OGM muxer
lv: Ogg/OGM multipleksors

en: OggSpots video decoder
lv: OggSpots video atkodētājs

en: OggSpots video packetizer
lv: OggSpots video paketizētājs

en: Ok, Don't warn me again
lv: Labi, nebrīdināt mani atkārtoti

en: Old movie
lv: Veca filma

en: Old movie effect video filter
lv: Vecas filmas efekta video filtrs

en: Oldies
lv: Vecie gabali

en: Olive
lv: Olīvu

en: On
lv: Ieslēgts

en: On Screen Display
lv: Attēlojums uz ekrāna (OSD)

en: Once the stream is created, the <i>Media Viewer</i> window will display the stream.
lv: Tiklīdz straume tiks izveidota, <i>Mediju skatītāja</i> logs attēlos straumi.

en: One
lv: Viens

en: Online Documentation...
lv: Tiešsaistes dokumentācija...

en: Online Forum...
lv: Tiešsaistes forums...

en: Only installed
lv: Tikai instalētos

en: Only show current
lv: Rādīt tikai pašreizējo

en: Only show modules related to current playback
lv: Rādīt tikai ar pašreizējo atskaņošanu saistītos moduļus

en: Only useful programs are normally demultiplexed from the transponder. This option will disable demultiplexing and receive all programs.
lv: Tikai noderīgas programmas normāli tiek demultipleksētas no retranslatora. Šī opcija izslēgs demultipleksēšanu un saņems visas programmas.

en: Opacity
lv: Necaurspīdīgums

en: Opacity (inverse of transparency) of overlay text. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
lv: Pārklājuma teksta necaurspīdīgums (pretējs caurspīdīgumam). 0 = caurspīdīgs, 255 = pilnīgi necaurspīdīgs.

en: Opacity (inverse of transparency) of overlayed text. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
lv: Pārklātā teksta necaurspīdīgums (pretējs caurspīdīgumam). 0 = caurspīdīgs, 255 = pilnīgi necaurspīdīgs.

en: Opacity of the logo
lv: Logo necaurspīdīgums

en: Opaqueness
lv: Necaurskatāmība

en: Open
lv: Atvērt

en: Open &Capture Device...
lv: Atvērt &tveršanas ierīci...

en: Open &Disc...
lv: Atvērt &disku...

en: Open &File...
lv: Atvērt &datni...

en: Open &Folder...
lv: Atvērt &mapi...

en: Open &Location from clipboard
lv: Atvērt atrašanās vietu no starp&liktuves

en: Open &Network Stream...
lv: Atvērt &tīkla straumi...

en: Open &Network...
lv: Atvērt &tīklu...

en: Open &Recent Media
lv: Atvē&rt neseno mediju

en: Open Audio Effects window
lv: Atvērt audio efektu logu

en: Open Capture Device...
lv: Atvērt tveršanas ierīci...

en: Open D&irectory...
lv: Atvērt &datņu katalogu...

en: Open Directory
lv: Atvērt datņu katalogu

en: Open Disc...
lv: Atvērt disku...

en: Open File
lv: Atvērt datni

en: Open File...
lv: Atvērt datni...

en: Open Folder
lv: Atvērt mapi

en: Open Media
lv: Atvērt mediju

en: Open Network...
lv: Atvērt tīklu...

en: Open RTP/UDP Stream
lv: Atvērt RTP/UDP straumi

en: Open Recent
lv: Atvērt neseno

en: Open Sound System audio output
lv: Open Sound System audio izvade

en: Open Source
lv: Atvērtais kods

en: Open URL
lv: Atvērt vietrādi URL

en: Open VIDEO_TS / BDMV folder
lv: Atvērt VIDEO_TS / BDMV mapi

en: Open VLM configuration...
lv: Atvērt VLM konfigurāciju...

en: Open a dialog to select the media to play
lv: Atvērt dialogu, lai atlasītu mediju, kuru atskaņot

en: Open a medium
lv: Atvērt mediju

en: Open a skin file
lv: Atvērt ādiņas datni

en: Open audio in exclusive mode.
lv: Atvērt audio ekskluzīvajā režīmā.

en: Open media...
lv: Atvērt mediju...

en: Open network streams using the following protocols
lv: Atvērt tīkla straumes, lietojot sekojošus protokolus

en: Open playlist
lv: Atvērt atskaņošanas sarakstu

en: Open playlist...
lv: Atvērt atskaņošanas sarakstu...

en: Open skin...
lv: Atvērt ādiņu...

en: Open subtitle file
lv: Atvērt subtitru datni

en: Open subtitles
lv: Atvērt subtitrus

en: Open subtitles...
lv: Atvērt subtitrus...

en: Open the file with synchronous writing.
lv: Atvērt datni ar sinhrono rakstīšanu.

en: Open the indicated Teletext page. Default page is index 100.
lv: Atvērt norādīto Teleteksta lapu. Noklusējuma lapa ir indekss 100.

en: Open: %s
lv: Atvērt: %s

en: OpenBSD sndio audio output
lv: OpenBSD sndio audio izvade

en: OpenCV example
lv: OpenCV piemērs

en: OpenCV face detection example filter
lv: OpenCV sejas atpazīšanas piemēra filtrs

en: OpenCV filter chroma
lv: OpenCV filtra krāsainība

en: OpenCV internal filter name
lv: OpenCV iekšējā filtra nosaukums

en: OpenCV video filter wrapper
lv: OpenCV video filtra ietinējs

en: OpenGL ES 2 extension
lv: OpenGL ES 2 paplašinājums

en: OpenGL extension
lv: OpenGL paplašinājums

en: OpenGL for Embedded Systems 2 video output
lv: OpenGL for Embedded Systems 2 video izvade

en: OpenGL video output
lv: OpenGL video izvade

en: OpenGL video output for Windows
lv: OpenGL video izvade priekš Windows

en: OpenMAX DL image processing
lv: OpenMAX DL attēla apstrādāšana

en: OpenMAX IL video output
lv: OpenMAX IL video izvade

en: Opening
lv: Atver

en: Operating System Integration
lv: Operētājsistēmas integrācija

en: Optical SDI
lv: Optiskais SDI

en: Optical drive
lv: Optiskais diskdzinis

en: Optimize the capture by fragmenting the screen in chunks of predefined height (16 might be a good value, and 0 means disabled).
lv: Optimizēt tveršanu, fragmentējot ekrānu iepriekšdefinēta augstuma gabaliņos (16 varētu būt laba vērtība, un 0 nozīmē izslēgts).

en: Option Setup
lv: Opciju uzstādīšana

en: Options
lv: Opcijas

en: Opus audio decoder
lv: Opus audio atkodētājs

en: Opus audio encoder
lv: Opus audio iekodētājs

en: Ordinate of the capture region in pixels.
lv: Tveršanas reģiona ordināta pikseļos.

en: Organize Presets...
lv: Organizēt priekšiestatījumus...

en: Organize Profiles...
lv: Organizēt profilus...

en: Organize profiles...
lv: Organizēt profilus...

en: Orientation
lv: Orientācija

en: Original
lv: Sākotnējais

en: Original Format
lv: Sākotnējais formāts

en: Original ID
lv: Sākotnējais ID

en: Original Performer
lv: Sākotnējais izpildītājs

en: Original Size
lv: Sākotnējais izmērs

en: Original audio
lv: Sākotnējais audio

en: Oriya
lv: Oriju

en: Oromo
lv: Oromu

en: Ossetian; Ossetic
lv: Osetīnu

en: Other
lv: Cita

en: Outline
lv: Kontūra

en: Outline Thickness
lv: Kontūras biezums

en: Outline color
lv: Kontūras krāsa

en: Outline opacity
lv: Kontūras necaurspīdīgums

en: Outline thickness
lv: Kontūras biezums

en: Output
lv: Izvade

en: Output	file
lv: Izvades	datne

en: Output	method
lv: Izvades	metode

en: Output (canvas) image height
lv: Izvades (audekla) attēla augstums

en: Output (canvas) image width
lv: Izvades (audekla) attēla platums

en: Output FIFO
lv: Izvades FIFO

en: Output URL
lv: Izvades vietrādis URL

en: Output access method
lv: Izvades piekļuves metode

en: Output back-end
lv: Izvades aizmugursistēma

en: Output card
lv: Izvades karte

en: Output chroma for the memory image as a 4-character string, eg. "RV32".
lv: Izvades krāsainība atmiņas attēlam kā 4 rakstzīmju virkne, piemēram, "RV32".

en: Output destination
lv: Izvades galamērķis

en: Output device
lv: Izvades ierīce

en: Output file
lv: Izvades datne

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Output height
lv: Izvades augstums

en: Output method to use for the stream.
lv: Izvades metode, kuru lietot priekš straumes.

en: Output module to write to Blackmagic SDI card
lv: Izvades modulis, lai rakstītu uz Blackmagic SDI kartes

en: Output module:
lv: Izvades modulis:

en: Output modules
lv: Izvades moduļi

en: Output muxer
lv: Izvades multipleksors

en: Output picture aspect ratio
lv: Izvades bildes malu attiecības

en: Output port
lv: Izvades ports

en: Output teletext subtitles as text instead of as RGBA.
lv: Izvadīt teleteksta subtitrus kā tekstu, nevis kā RGBA.

en: Output video height.
lv: Output video augstums.

en: Output video in grayscale. As the color information aren't decoded, this can save some processing power.
lv: Izvadīt video pelēktoņos. Tā kā krāsu informācija netiek atkodēta, šis var ietaupīt kādu skaitļošanas jaudu.

en: Output video width.
lv: Izvades video platums.

en: Output width
lv: Izvades platums

en: Output:
lv: Izvade:

en: Overall
lv: Kopumā

en: Overlap Length
lv: Pārklājuma garums

en: Overlap fix
lv: Pārklājuma salabošana

en: Overlap of motion compensation blocks
lv: Kustības kompensācijas bloku pārklāšanās

en: Overlay
lv: Pārklāt

en: Overlay is the hardware acceleration capability of your video card (ability to render video directly). VLC will try to use it by default.
lv: Pārklāšanās ir jūsu video kartes aparatūras paātrinājuma spēja (spēja renderēt video tieši). VLC mēģinās to lietot pēc noklusējuma.

en: Overlay subtitles on the video
lv: Pārklāt subtitrus uz video

en: Overlay video output
lv: Pārklāt video izvadi

en: Overlays
lv: Pārklājumi

en: Overlays/Subtitles
lv: Pārklājumi/Subtitri

en: Override page
lv: Pārrakstīt lapu

en: Override parameters
lv: Pārrakstīt parametrus

en: Override the default track description.
lv: Pārrakstīt noklusējuma celiņa aprakstu.

en: Override the indicated page, try this if your subtitles don't appear (-1 = autodetect from TS, 0 = autodetect from teletext, >0 = actual page number, usually 888 or 889).
lv: Pārrakstīt norādīto lapu, mēģiniet šo, ja jūsu subtitri neparādās (-1 = automātiski noteikt no TS, 0 = automātiski noteikt no teleteksta, >0 = faktiskais lapas numurs, parasti 888 vai 889).

en: Override the name and version of the application as provided to the HTTP server, i.e. the HTTP "User-Agent". Name and version must be separated by a forward slash, e.g. "FooBar/1.2.3".
lv: Pārrakstīt HTTP serverim sniegto lietotnes nosaukumu un versiju, t.i. HTTP "User-Agent". Nosaukumu un versiju jāatdala ar uz priekšu vērsto slīpsvītru, piemēram, "FooBar/1.2.3".

en: Override the normal frames per second settings. This will only work with MicroDVD and SubRIP (SRT) subtitles.
lv: Pārrakstīt normālos kadru uz sekundi iestatījumus. Šis tikai strādās ar MicroDVD un SubRIP (SRT) subtitriem.

en: Overrides low latency parameters
lv: Pārraksta zema latentuma parametrus

en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

en: Overwrite existing file
lv: Pārrakstīt pastāvošo datni

en: P&layback
lv: &Atskaņošana

en: PAL N Argentina
lv: PAL N Argentīna

en: PCR interval (ms)
lv: PCR intervāls (ms)

en: PES maximum size
lv: PES maksimālais izmērs

en: PLS playlist import
lv: PLS atskaņošanas saraksta imports

en: PMT Program numbers
lv: PMT programmu numuri

en: PNG video decoder
lv: PNG video atkodētājs

en: PNG video encoder
lv: PNG video iekodētājs

en: PS muxer
lv: PS multipleksors

en: PSNR computation
lv: PSNR skaitļošana

en: PVA demuxer
lv: PVA demultipleksors

en: Pace
lv: Temps

en: Packet Size
lv: Paketes lielums

en: Packet size in bytes to decrypt
lv: Paketes izmērs baitos, kuru atšifrēt

en: Packet size in bytes to encrypt
lv: Paketes izmērs baitos, kuru šifrēt

en: Packetizers
lv: Paketizētāji

en: Packetizers are used to "preprocess" the elementary streams before muxing. This setting allows you to always force a packetizer. You should probably not do that.
    You can also set default parameters for each packetizer.
lv: Paketizētāji tiek lietoti, lai "priekšapstrādātu" elementāras straumes pirms multipleksēšanas. Šis iestatījums atļauj jums vienmēr piespiest paketizētāju. Jums, iespējams, nevajadzētu to darīt.
    Jūs varat arī iestatīt noklusējuma parametrus katram paketizētājam.

en: Packets can be sent one by one at the right time or by groups. You can choose the number of packets that will be sent at a time. It helps reducing the scheduling load on heavily-loaded systems.
lv: Paketes var tikt nosūtītas pa vienai pareizajā laikā vai pa grupām. Jūs varat izvēlēties pakešu skaitu, kurš tiks nosūtīts reizē. Tas palīdz mazināt plānošanas slodzi uz stipri noslogotām sistēmām.

en: Pad video
lv: Polsterēt video

en: Padd
lv: Polsterēt

en: Pali
lv: Pāli

en: Panjabi
lv: Pandžabu

en: Panoramix: wall with overlap video filter
lv: Panoramix: siena ar pārklājuma video filtru

en: Paragraph base direction for the Unicode bi-directional algorithm.
lv: Rindkopas bāzes virziens Unicode divvirzienu algoritmam.

en: Parametric Equalizer
lv: Parametriskais ekvalaizers

en: Partitions to consider
lv: Nodalīšanas, kuras apsvērt

en: Partitions to consider in analyse mode:
     - none  : 
     - fast  : i4x4
     - normal: i4x4,p8x8,(i8x8)
     - slow  : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8
     - all   : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8,p4x4
    (p4x4 requires p8x8. i8x8 requires 8x8dct).
lv: Nodalīšanas, kuras apsvērt analīzes režīmā:
     - none  : 
     - fast  : i4x4
     - normal: i4x4,p8x8,(i8x8)
     - slow  : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8
     - all   : i4x4,p8x8,(i8x8),b8x8,p4x4
    (p4x4 vajadzīgs p8x8. i8x8 vajadzīgs 8x8dct).

en: Party
lv: Ballīte

en: Pass alsa:// to open the default ALSA capture device, or alsa://SOURCE to open a specific device named SOURCE.
lv: Nododiet alsa://, lai atvērtu noklusējuma ALSA tveršanas ierīci, vai alsa://AVOTS, lai atvērtu specifisku ierīci ar nosaukumu AVOTS.

en: Pass pulse:// to open the default PulseAudio source, or pulse://SOURCE to open a specific source named SOURCE.
lv: Nododiet pulse://, lai atvērtu noklusējuma PulseAudio avotu, vai pulse://AVOTS, lai atvērtu specifisku avotu ar nosaukumu AVOTS.

en: Password
lv: Parole

en: Password for stream encryption
lv: Parole straumju šifrēšanai

en: Password that will be requested to access the stream.
lv: Parole, kura tiks pieprasīta, lai piekļūtu straumei.

en: Password that will be used for the connection, if no username or password are set in URL.
lv: Parole, kura tiks lietota savienojumam, ja vietrādī URL nav iestatīts lietotājvārds vai parole.

en: Password to be used for connection to the SOCKS proxy.
lv: Parole, kura tiks lietota savienojumam pie SOCKS starpniekservera.

en: Password:
lv: Parole:

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Path
lv: Ceļš

en: Path doesn't appear to be a Blu-ray
lv: Nešķiet, ka ceļš būtu Blu-ray

en: Path of the memory mapped file of the frame buffer
lv: Kadru bufera atmiņas kartētās datnes ceļš

en: Path to HLSL file
lv: Ceļš uz HLSL datni

en: Path to Key Delivery Message XML file
lv: Ceļš uz atslēgu piegādes ziņojuma (KDM) XML datni

en: Path to an HLSL file containing a single pixel shader.
lv: Ceļš uz HLSL datni, saturošu vienu pikseļu ēnotāju.

en: Path to the index file to create
lv: Ceļš uz indeksa datni, kuru izveidot

en: Path to the projectM preset directory
lv: Ceļš uz projectM priekšiestatījumu datņu katalogu

en: Path to the skin to use.
lv: Ceļš uz ādiņu, kuru lietot.

en: Path/URL Action
lv: Ceļa/vietrāža URL darbība

en: Pause
lv: Pauzēt

en: Pause and resume iTunes / Spotify
lv: Pauzēt un atsākt iTunes / Spotify

en: Pause each item in the playlist on the first frame.
lv: Pauzēt katru atskaņošanas sarakstā esošo vienumu uz pirmā kadra.

en: Pause each item in the playlist on the last frame.
lv: Pauzēt katru atskaņošanas sarakstā esošo vienumu uz pēdējā kadra.

en: Pause iTunes / Spotify
lv: Pauzēt iTunes / Spotify

en: Pause on audio communication
lv: Pauzēt pie audio saziņas

en: Pause on the last frame of a video
lv: Pauzēt uz pēdējā video kadra

en: Pause only
lv: Tikai pauzēt

en: Pause playback when minimized
lv: Pauzēt atskaņošanu, kad minimizēts

en: Pause the playback
lv: Pauzēt atskaņošanu

en: Pause the video playback when minimized
lv: Pauzēt video atskaņošanu, kad minimizēts

en: Paused
lv: Pauzēts

en: Peak extra width
lv: Maksimumslodzes papildus platums

en: Peak height
lv: Maksimumslodzes augstums

en: Peak protection
lv: Maksimumslodzes aizsardzība

en: Percentage of stride to overlap
lv: Procenti no soļa, kurus pārklāt

en: Perform ISO C time and date formatting on the file path
lv: Izpildīt ISO C laika un datuma formatēšanu uz datnes ceļa

en: Performance (prioritize faster ciphers)
lv: Veiktspēja (prioritāte ātriem šifriem)

en: Performance options
lv: Veiktspējas opcijas

en: Performance warning
lv: Veiktspējas brīdinājums

en: Performers
lv: Izpildītāji

en: Persian
lv: Persiešu

en: Philips OGT (SVCD subtitle) decoder
lv: Philips OGT (SVCD subtitru) atkodētājs

en: Philips OGT (SVCD subtitle) packetizer
lv: Philips OGT (SVCD subtitru) paketizētājs

en: Phonogram Rights
lv: Fonogrammas tiesības

en: Phosphor
lv: Fosfora

en: Phosphor chroma mode for 4:2:0 input
lv: Luminoforas krāsainības režīms priekš 4:2:0 ievades

en: Phosphor old field dimmer strength
lv: Fosfora vecā lauka reostata stiprums

en: Physical channel
lv: Fiziskais kanāls

en: Picking chroma format will force a conversion of the video into that format
lv: Krāsainības formāta atlase piespiedīs video pārveidošanu šajā formātā

en: Picture
lv: Attēls

en: Picture aspect-ratio n:m
lv: Bildes malu proporcijas n:m

en: Picture brightness or black level.
lv: Bildes spilgtums vai melnā līmenis.

en: Picture coding mode
lv: Bildes kodēšanas režīms

en: Picture contrast or luma gain.
lv: Bildes kontrasta vai luma ieguvums.

en: Picture gain.
lv: Bildes ieguvums.

en: Picture pool size
lv: Attēlu kopas lielums

en: Picture rotation angle (in degrees).
lv: Bildes rotēšanas leņķis (grādos).

en: Picture saturation or chroma gain.
lv: Bildes piesātinājuma vai krāsainības ieguvums.

en: Picture to display on input signal loss
lv: Bilde, kuru attēlot pie ievades signāla zuduma

en: PictureFlow
lv: Bilžu plūsma

en: Pictures coming from the mosaic elements will be delayed according to this value (in milliseconds). For high values you will need to raise caching at input.
lv: No mozaīkas elementiem nākošās bildes tiks aizturētas saskaņā ar šo vērtību (milisekundēs). Augstām vērtībām jums pie ievades vajadzēs paaugstināt kešdarbi.

en: Pictures coming from the picture video outputs will be delayed according to this value (in milliseconds, should be >= 100 ms). For high values, you will need to raise caching values.
lv: No bilžu video izvadēm nākošās bildes tiks aizturētas saskaņā ar šo vērtību (milisekundēs, vajadzētu būt >= 100 ms). Augstām vērtībām jums vajadzēs paaugstināt kešdarbes vērtības.

en: Piece edge shape size
lv: Gabala malas formas izmērs

en: Pilot
lv: Pilots

en: Pitch
lv: Skaņas augstums

en: Pitch Shift
lv: Skaņas augstuma nobīde

en: Pitch Shifter
lv: Skaņas augstuma nobīdītājs

en: Pitch shift in semitones.
lv: Skaņas augstuma nobīde pustoņos.

en: Pixel Shader
lv: Pikseļu ēnotājs

en: Pixel depth of the frame buffer, or zero for XWD file
lv: Pikseļa dziļums kadru buferim, vai nulle XWD datnei

en: Pixel height of the capture region, or 0 for full height
lv: Pikseļa augstums tveršanas reģionam, vai 0 pilnam augstumam

en: Pixel height of the frame buffer (ignored for XWD file)
lv: Kadru bufera pikseļa augstums (ignorēts XWD datnēm)

en: Pixel width of the capture region, or 0 for full width
lv: Pikseļa platums tveršanas reģionam, vai 0 pilnam platumam

en: Pixel width of the frame buffer (ignored for XWD file)
lv: Kadru bufera pikseļa platums (ignorēts XWD datnēm)

en: Pixels to crop from bottom
lv: Pikseļi, kurus kadrēt no apakšas

en: Pixels to crop from left
lv: Pikseļi, kurus kadrēt no kreisās puses

en: Pixels to crop from right
lv: Pikseļi, kurus kadrēt no labās puses

en: Pixels to crop from top
lv: Pikseļi, kurus kadrēt no augšas

en: Pixels to padd to bottom
lv: Pikseļi, kurus polsterēt no apakšas

en: Pixels to padd to left
lv: Pikseļi, kurus polsterēt no kreisās puses

en: Pixels to padd to right
lv: Pikseļi, kurus polsterēt no labās puses

en: Pixels to padd to top
lv: Pikseļi, kurus polsterēt no augšas

en: Place on video where to display the title (default bottom center).
lv: Vieta uz video, kurā attēlot virsrakstu (pēc noklusējuma apakšā centrā).

en: Placeholder delay
lv: Viettura aizture

en: Play
lv: Atskaņot

en: Play
    If the playlist is empty, open a medium
lv: Atskaņot
    Ja atskaņošanas saraksts ir tukšs, atvērt mediju

en: Play List
lv: Atskaņot sarakstu

en: Play Selected
lv: Atskaņot izvēlētos

en: Play and exit
lv: Atskaņot un iziet

en: Play and pause
lv: Atskaņot un pauzēt

en: Play and stop
lv: Atskaņot un apstādināt

en: Play another media synchronously
lv: Atskaņot citu mediju sinhroni

en: Play another media synchronously (extra audio file, ...)
lv: Atskaņot citu mediju sinhroni (papildu audio datni, ...)

en: Play as is
lv: Atskaņot, kā ir

en: Play chapters in the order specified in the segment.
lv: Atskaņot nodaļas segmentā norādītajā secībā.

en: Play files randomly forever
lv: Atskaņot datnes nejauši vienmēr

en: Play locally the stream while streaming it.
lv: Atskaņot straumi lokāli, kamēr to straumē.

en: Play only
lv: Tikai atskaņot

en: Play playlist bookmark 1
lv: Palaist atskaņojumu saraksta grāmatzīmi 1

en: Play playlist bookmark 10
lv: Palaist atskaņojumu saraksta grāmatzīmi 10

en: Play playlist bookmark 2
lv: Palaist atskaņojumu saraksta grāmatzīmi 2

en: Play playlist bookmark 3
lv: Palaist atskaņojumu saraksta grāmatzīmi 3

en: Play playlist bookmark 4
lv: Palaist atskaņojumu saraksta grāmatzīmi 4

en: Play playlist bookmark 5
lv: Palaist atskaņojumu saraksta grāmatzīmi 5

en: Play playlist bookmark 6
lv: Palaist atskaņojumu saraksta grāmatzīmi 6

en: Play playlist bookmark 7
lv: Palaist atskaņojumu saraksta grāmatzīmi 7

en: Play playlist bookmark 8
lv: Palaist atskaņojumu saraksta grāmatzīmi 8

en: Play playlist bookmark 9
lv: Palaist atskaņojumu saraksta grāmatzīmi 9

en: Play&list
lv: &Atskaņošanas saraksts

en: Play/Pause
lv: Atskaņot/pauzēt

en: Play/Pause the current media
lv: Atskaņot/pauzēt pašreizējo mediju

en: Playback
lv: Atskaņošana

en: Playback Buttons
lv: Atskaņošanas pogas

en: Playback Rate
lv: Atskaņošanas apjoms

en: Playback Speed
lv: Atskaņošanas ātrums

en: Playback behaviour
lv: Atskaņošanas uzvedība

en: Playback control
lv: Atskaņošanas vadība

en: Playback failure
lv: Atskaņošana neizdevās

en: Playback of "%@" will continue at %@
lv: "%@" atskaņošana turpināsies no %@

en: Playback position
lv: Atskaņošanas pozīcija

en: Playback speed
lv: Atskaņošanas ātrums

en: Playback time
lv: Atskaņošanas laiks

en: Played
lv: Atskaņots

en: Played buffers
lv: Atskaņotie buferi

en: Player...
lv: Atskaņotājs...

en: Playing some media.
lv: Atskaņo kādu mediju.

en: Playlist
lv: Atskaņošanas saraksts

en: Playlist Files
lv: Atskaņošanas sarakstu datnes

en: Playlist Files |
lv: Atskaņošanas sarakstu datnes |

en: Playlist Table Columns
lv: Atskaņošanas saraksta tabulas kolonnas

en: Playlist View Mode
lv: Atskaņošanas saraksta skatījuma režīms

en: Playlist and Instances
lv: Atskaņošanas saraksts un instances

en: Playlist bookmark 1
lv: Atskaņošanas saraksta grāmatzīme 1

en: Playlist bookmark 10
lv: Atskaņošanas saraksta grāmatzīme 10

en: Playlist bookmark 2
lv: Atskaņošanas saraksta grāmatzīme 2

en: Playlist bookmark 3
lv: Atskaņošanas saraksta grāmatzīme 3

en: Playlist bookmark 4
lv: Atskaņošanas saraksta grāmatzīme 4

en: Playlist bookmark 5
lv: Atskaņošanas saraksta grāmatzīme 5

en: Playlist bookmark 6
lv: Atskaņošanas saraksta grāmatzīme 6

en: Playlist bookmark 7
lv: Atskaņošanas saraksta grāmatzīme 7

en: Playlist bookmark 8
lv: Atskaņošanas saraksta grāmatzīme 8

en: Playlist bookmark 9
lv: Atskaņošanas saraksta grāmatzīme 9

en: Playlist has only %u element | Playlist has only %u elements
lv[0]: Atskaņošanas sarakstam ir tikai %u elements
lv[1]: Atskaņošanas sarakstam ir tikai %u elementi
lv[2]: Atskaņošanas sarakstam ir tikai %u elementi

en: Playlist is currently empty.
    Drop a file here or select a media source from the left.
lv: Atskaņošanas saraksts pašreiz ir tukšs.
    Nometiet datni šeit vai atlasiet mediju avotu no kreisās puses.

en: Playlist parsers
lv: Atskaņošanas sarakstu sintaktiskie analizatori

en: Playlist parsers add new capabilities to read internet streams or extract meta data.
lv: Atskaņošanas sarakstu sintaktiskie analizatori pievieno jaunas spējas, lai lasītu interneta straumes vai izvilktu meta datus.

en: Playlist...
lv: Atskaņošanas saraksts...

en: Please enter a network URL:
lv: Lūdzu, ievadiet tīkla vietrādi URL:

en: Please enter a unique name for the new profile.
lv: Lūdzu, ievadiet unikālu nosaukumu jaunajam profilam.

en: Please enter a valid login and password for the ftp connexion to %s
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu lietotāja vārdu un paroli ftp savienojumam pie %s

en: Please enter a valid login and password for the sftp connexion to %s
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu lietotāja vārdu un paroli sftp savienojumam pie %s

en: Please enter a valid login name and a password for realm %s.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu lietotāja vārdu un paroli apgabalam %s.

en: Please enter a valid login name and a password.
lv: Lūdzu, ievadiet derīgu lietotāja vārdu un paroli.

en: Please enter the URL or path to the media you want to play.
lv: Lūdzu, ievadiet vietrādi URL vai ceļu uz mediju, kuru jūs vēlaties atskaņot.

en: Please enter the new profile name.
lv: Lūdzu, ievadiet jaunu profila nosaukumu.

en: Please open "System Preferences" -> "Security & Privacy" and allow VLC to access your camera.
lv: Lūdzu, atveriet "System Preferences" -> "Security & Privacy" un atļaujiet VLC piekļūt savai kamerai.

en: Please open "System Preferences" -> "Security & Privacy" and allow VLC to access your microphone.
lv: Lūdzu, atveriet "System Preferences" -> "Security & Privacy" un atļaujiet VLC piekļūt savam mikrofonam.

en: Please set a username or disable the audioscrobbler plugin, and restart VLC.
    Visit http://www.last.fm/join/ to get an account.
lv: Lūdzu, iestatiet lietotājvārdu vai izslēdziet audioscrobbler spraudni un atkārtoti palaidiet VLC.
    Apmeklējiet http://www.last.fm/join/ , lai iegūtu kontu.

en: Please wait while your font cache is rebuilt.
    This should take less than a few minutes.
lv: Lūdzu, gaidiet, kamēr jūsu fontu kešatmiņa tiek pārbūvēta.
    Šim vajadzētu aizņemt mazāk kā dažas minūtes.

en: Please wait while your font cache is rebuilt.
    This should take less than a minute.
lv: Lūdzu, gaidiet, kamēr jūsu fontu kešatmiņa tiek pārbūvēta.
    Šim vajadzētu aizņemt mazāk kā minūti.

en: Plu&gins and extensions
lv: &Spraudņi un paplašinājumi

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Plugins and extensions
lv: Spraudņi un paplašinājumi

en: Podcast Author
lv: Aplādes autori

en: Podcast Category
lv: Aplādes kategorija

en: Podcast Copyright
lv: Aplādes autortiesības

en: Podcast Duration
lv: Aplādes ilgums

en: Podcast Info
lv: Aplādes informācija

en: Podcast Keywords
lv: Aplādes atslēgvārdi

en: Podcast Link
lv: Aplādes saite

en: Podcast Publication Date
lv: Aplādes publicēšanas datums

en: Podcast Size
lv: Aplādes lielums

en: Podcast Subcategory
lv: Aplādes apakškategorija

en: Podcast Subtitle
lv: Aplādes subtitrs

en: Podcast Summary
lv: Aplādes kopsavilkums

en: Podcast Type
lv: Aplādes tips

en: Podcast URLs list
lv: Aplāžu vietrāžu URL saraksts

en: Podcast parser
lv: Aplāžu sintaktiskais analizators

en: Podcasts
lv: Aplādes

en: Polarization (Voltage)
lv: Polarizācija (voltāža)

en: Polish
lv: Poļu

en: Polsk Punk
lv: Poļu panku

en: Polyphony
lv: Polifonija

en: Pop
lv: Pops

en: Pop-Folk
lv: Pop-folks

en: Pop/Funk
lv: Pops/fankmūzika

en: Porn Groove
lv: Porno grūvs

en: Port
lv: Ports

en: Port to use for the RTP source of the session
lv: Ports, kuru lietot sesijas RTP avotam

en: Port to use for tunneling the RTSP/RTP over HTTP.
lv: Ports, kuru lietot RTSP/RTP tunelēšanai pāri HTTP.

en: Portuguese
lv: Portugāļu

en: Position
lv: Novietojums

en: Position control
lv: Novietojuma vadība

en: Position control reversed
lv: Apvērsta novietojuma vadība

en: Position of video title
lv: Video virsraksta novietojums

en: Positioning method
lv: Pozicionēšanas metode

en: Positioning method for the mosaic. auto: automatically choose the best number of rows and columns. fixed: use the user-defined number of rows and columns. offsets: use the user-defined offsets for each image.
lv: Pozicionēšanas metode mozaīkai. auto: automātiski izvēlas labāko rindu un kolonnu skaitu. fixed: lietot lietotāja definētu rindu un kolonnu skaitu. offsets: lietot lietotāja definētu nobīdi katram attēlam.

en: Post processing
lv: Pēcapstrāde

en: Post processing quality
lv: Pēcapstrādes kvalitāte

en: Post-Processing Quality
lv: Pēcapstrādes kvalitāte

en: Posterize
lv: Posterizācija

en: Posterize level
lv: Posterizācijas līmenis

en: Posterize level (number of colors is cube of this value)
lv: Posterizācijas līmenis (krāsu skaits ir kubs no šīs vērtības)

en: Posterize video by lowering the number of colors
lv: Posterizēt video, samazinot krāsu skaitu

en: Posterize video filter
lv: Posterizācijas video filtrs

en: Postproc
lv: Pēcapstr.

en: Potentially, macOS blocks access to your disc. Please open "System Preferences" -> "Security & Privacy" and allow VLC to access your external media in "Files and Folders" section.
lv: macOS potenciāli bloķē piekļuvi jūsu diskam. Lūdzu, atveriet "System Preferences" -> "Security & Privacy" un sadaļā "Files and Folders" atļaujiet VLC piekļūt savam ārējam medijam.

en: Power Ballad
lv: Metāla balāde

en: Power line frequency
lv: Elektropiegādes līnijas frekvence

en: Power line frequency anti-flicker filter.
lv: Elektropiegādes līnijas frekvences pretmirgošanas filtrs.

en: Pranks
lv: Palaidnības

en: Pre&vious
lv: &Iepriekšējais

en: Pre-motion estimation
lv: Pirmskustības novērtējums

en: Preamp
lv: Priekšpastiprinātājs

en: Preamp:
lv: Priekšpastiprinātājs:

en: Predictive
lv: Prognozējošs

en: Prefer native stream recording
lv: Dot priekšroku dzimtajai straumju ierakstīšanai

en: Prefer visual artifacts instead of missing frames
lv: Dot priekšroku vizuāliem artefaktiem, nevis trūkstošiem kadriem

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Preferences file could not be saved
lv: Iestatījumu datne nevarēja tikt saglabāta

en: Preferences...
lv: Iestatījumi...

en: Preferred Audio language
lv: Vēlamā audio valoda

en: Preferred Closed Captions decoder
lv: Vēlamais slēgto subtitru atkodētājs

en: Preferred audio language:
lv: Vēlamā audio valoda:

en: Preferred bandwidth for non adaptive streams
lv: Vēlamais joslas platums neadaptīvajām straumēm

en: Preferred decoders list
lv: Vēlamo atkodētāju saraksts

en: Preferred encoders list
lv: Vēlamo iekodētāju saraksts

en: Preferred keystore list
lv: Vēlamo sertifikātu glabātuvju saraksts

en: Preferred packetizer list
lv: Vēlamo paketizētāju saraksts

en: Preferred subtitle language
lv: Vēlamā subtitru valoda

en: Preferred video resolution
lv: Vēlamā video izšķirtspēja

en: Prefetch background read size (bytes)
lv: Priekšieneses fona lasīšanas lielums (baitos)

en: Prefetch buffer size (KiB)
lv: Priekšieneses bufera lielums (kibibaitos)

en: Prefetch forward seek threshold (bytes)
lv: Priekšieneses meklēšanas uz priekšu slieksnis (baitos)

en: Prefilter
lv: Pirmsfiltrēšana

en: Prefix
lv: Priedēklis

en: Prefix of the destination file automatically generated
lv: Priedēklis galamērķa datnei automātiski ģenerēts

en: Prefix of the output images filenames. Output filenames will have the "prefixNUMBER.format" form if replace is not true.
lv: Izvades attēlu datņu nosaukumu priedēklis. Izvades datņu nosaukumiem būs "priedēkļaNUMURS.formāts" forma, ja replace nav true.

en: Prefix to show on output line
lv: Priedēklis, kuru parādīt pie izvades rindas

en: Preload MKV files in the same directory
lv: Priekšielādēt MKV datnes tajā pašā datņu katalogā

en: Preload clusters
lv: Priekšielādēt klasterus

en: Preload matroska files in the same directory to find linked segments (not good for broken files).
lv: Priekšielādēt matroska datnes tajā pašā datņu katalogā, lai atrastu saistītos segmentus (nav labi bojātām datnēm).

en: Preparsing timeout
lv: Sintaktiskās priekšanalīzes noildze

en: Presentation Level
lv: Pasniegšanas līmenis

en: Preset
lv: Priekšiestatījums

en: Preset to use for the equalizer.
lv: Priekšiestatījums, kuru lietot ekvalaizeram.

en: Press new keys for
    "%@"
lv: Nospiest jaunus taustiņus priekš
    "%@"

en: Press pause to continue.
lv: Nospiediet pauzi, lai turpinātu.

en: Press the new key or combination for
lv: Nospiediet jaunu taustiņu vai kombināciju priekš

en: Prev
lv: Iepriekšējais

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous / Backward
lv: Iepriekšējais / soli atpakaļ

en: Previous Chapter/Title
lv: Iepriekšējā nodaļa/virsraksts

en: Previous chapter
lv: Iepriekšējā nodaļa

en: Previous media in the playlist
lv: Iepriekšējais medijs atskaņošanas sarakstā

en: Previous media in the playlist, skip backward when held
lv: Iepriekšējais medijs atskaņošanas sarakstā, izlaist atpakaļ, kad turēts

en: Previous title
lv: Iepriekšējais virsraksts

en: Primary B
lv: Primārā B

en: Primary G
lv: Primārā G

en: Primary R
lv: Primārā R

en: Primary language
lv: Primārā valoda

en: Print
lv: Drukāt

en: Print stats for each frame.
lv: Drukāt statistiku katram kadram.

en: Privacy / Network Interaction
lv: Privātums / tīkla mijiedarbība

en: Privacy and Network Access Policy
lv: Privātums un tīkla piekļuves politika

en: Private key for authentication by certificate
lv: Privātā atslēga autentifikācijai ar sertifikātu

en: Probe DVB card for capabilities
lv: Zondēt DVB karti pēc spējām

en: Problem accessing a system resource
lv: Problēma, piekļūstot sistēmas resursam

en: Process identity in system log.
lv: Apstrādāt identitāti sistēmas žurnālā.

en: Producer
lv: Režisors

en: Product
lv: Produkts

en: Production
lv: Produkcija

en: Profile
lv: Profils

en: Profile &Name
lv: Profila &nosaukums

en: Profile Name
lv: Profila nosaukums

en: Profile edition
lv: Profila izlaidums

en: Program
lv: Programma

en: Program Guide
lv: Programmas gids

en: Program Service ID: %s
lv: Programmas Pakalpojuma ID: %s

en: Programs
lv: Programmas

en: Progressive Rock
lv: Progresīvais roks

en: Projection
lv: Projekcija

en: Protect against sound clipping
lv: Aizsargāt pret skaņas apgriešanu

en: Protocol
lv: Protokols

en: Provide the referral URL, i.e. HTTP "Referer" (sic).
lv: Sniedziet atsaucošos vietrādi URL, t.i. HTTP "Referer" (sic).

en: Providers Source Content
lv: Sniedzēju avota saturs

en: Pseudo raw video decoder
lv: Pseido neapstrādāta video atkodētājs

en: Pseudo raw video packetizer
lv: Pseido neapstrādāta video paketizētājs

en: Psychedelic
lv: Psihodēliskā

en: Psychedelic Rock
lv: Psihodēliskais roks

en: Psychedelic video filter
lv: Psihodēliskais video filtrs

en: Psycho-acoustic model
lv: Psihoakustiskais modelis

en: Publisher
lv: Izdevējs

en: PulseAudio input
lv: PulseAudio ievade

en: Pulseaudio audio output
lv: Pulseaudio audio izvade

en: Punk
lv: Panku

en: Punk Rock
lv: Pankroks

en: Pure-interlaced mode.
lv: Režīms ar tīru rindpārleci.

en: Purple
lv: Purpura

en: Pushto
lv: Puštu

en: Puzzle
lv: Puzle

en: Puzzle game
lv: Puzles spēle

en: Puzzle interactive game video filter
lv: Puzles interaktīvās spēles video filtrs

en: QP curve compression
lv: KP līknes saspiešana

en: QP curve compression. Range 0.0 (CBR) to 1.0 (QCP).
lv: KP līknes saspiešana. Diapazonā 0.0 (CBR) līdz 1.0 (QCP).

en: QP difference between chroma and luma
lv: KP atšķirība starp krāsainību un luma

en: QP difference between chroma and luma.
lv: KP atšķirība starp krāsainību un luma.

en: QP factor between I and P
lv: KP koeficients starp I un P

en: QP factor between I and P. Range 1.0 to 2.0.
lv: KP koeficients starp I un P. Diapazonā 1.0 līdz 2.0.

en: QP factor between P and B
lv: KP koeficients starp P un B

en: QP factor between P and B. Range 1.0 to 2.0.
lv: KP koeficients starp P un B. Diapazonā 1.0 līdz 2.0.

en: Qt interface
lv: Qt saskarne

en: Quality factor to use in constant quality mode
lv: Kvalitātes koeficients, kuru lietot konstantas kvalitātes režīmā

en: Quality level
lv: Kvalitātes līmenis

en: Quality level for encoding (this can enlarge or reduce output image size).
lv: Kvalitātes līmenis iekodēšanai (šis var palielināt vai samazināt izvades attēla izmēru).

en: Quality level for the encoding of motions vectors (this can slow down the encoding very much).
lv: Kvalitātes līmenis kustības vektoru iekodēšanai (šis var ļoti daudz palēnināt iekodēšanu).

en: Quality mode
lv: Kvalitātes režīms

en: Quality of post processing. Valid range is 0 (disabled) to 6 (highest)
    Higher levels require more CPU power, but produce higher quality pictures.
    With default filter chain, the values map to the following filters:
    1: hb, 2-4: hb+vb, 5-6: hb+vb+dr
lv: Pēcapstrādes kvalitāte. Derīgs diapazons ir 0 (izslēgts) līdz 6 (augstākais)
    Augstākie līmeņi pieprasa vairāk centrālā procesora jaudas, bet rada augstākas kvalitātes bildes.
    Ar noklusējuma filtra ķēdi, vērtības kartē uz sekojošiem filtriem:
    1: hb, 2-4: hb+vb, 5-6: hb+vb+dr

en: Quality of the VBR Encoding (0=cbr, 1-5 constant vbr quality, 5 is the best).
lv: Mainīga bitu pārraides ātruma iekodēšanas kvalitāte (0=konstants bitu pārraides ātrums, 1-5 konstanta mainīga bitu pārraides ātruma kvalitāte, 5 ir labākā).

en: Quality setting which will determine max encoding time
     - 0: Good quality
     - 1: Realtime
     - 2: Best quality
lv: Kvalitātes iestatījums, kurš noteiks maks. iekodēšanas laiku
     - 0: Laba kvalitāte
     - 1: Reāllaika
     - 2: Labākā kvalitāte

en: Quality-based VBR
lv: Uz kvalitātes bāzēts VBR

en: Quantization factor of I frames, compared with P frames (for instance 1.0 => same qscale for I and P frames).
lv: I kadru kvantizācijas koeficients, salīdzinājumā ar P kadriem (piemēram, 1.0 => tā pati qscale priekš I un P kadriem).

en: Quantization parameter
lv: Kvantizācijas parametrs

en: Quantization parameter for B-frames
lv: Kvantizācijas parametrs B-kadriem

en: Quantization parameter for B-frames. This parameter overrides any qp set globally. Used only if rc_method is 'qp'.
lv: Kvantizācijas parametrs B-kadriem. Šis parametrs pārraksta jebkādu globāli iestatītu qp. Lietots tikai, ja rc_method ir 'qp'.

en: Quantization parameter for I-frames
lv: Kvantizācijas parametrs I-kadriem

en: Quantization parameter for I-frames. This parameter overrides any qp set globally. Used only if rc_method is 'qp'.
lv: Kvantizācijas parametrs I-kadriem. Šis parametrs pārraksta jebkādu globāli iestatītu qp. Lietots tikai, ja rc_method ir 'qp'.

en: Quantization parameter for P-frames
lv: Kvantizācijas parametrs P-kadriem

en: Quantization parameter for P-frames. This parameter overrides any qp set globally. Used only if rc_method is 'qp'.
lv: Kvantizācijas parametrs P-kadriem. Šis parametrs pārraksta jebkādu globāli iestatītu qp. Lietots tikai, ja rc_method ir 'qp'.

en: Quantization parameter for all types of frames. This parameters sets qpi, qpp and qpb. It has less precedence than the forementionned parameters. Used only if rc_method is 'qp'.
lv: Kvantizācijas parametrs visiem kadru tipiem. Šis parametrs iestata qpi, qpp un qpb. Tam ir mazāk prioritātes kā iepriekšminētajiem parametriem. Lietots tikai, ja rc_method ir 'qp'.

en: Quechua
lv: Kečvu

en: Queue Selected
lv: Rinda atlasīta

en: QuickTime Media Link importer
lv: QuickTime Media Link importētājs

en: Quiet mode
lv: Klusais režīms

en: Quiet synchro
lv: Klusā sinhronizācija

en: Quit
lv: Iziet

en: Quit VLC
lv: Atstāt VLC

en: Quit after Playback
lv: Iziet pēc atskaņošanas

en: Quit at the end of playlist
lv: Iziet atskaņošanas saraksta beigās

en: RAM playlist import
lv: RAM atskaņošanas saraksta imports

en: RD based mode decision for B-frames. This requires subme 6 (or higher).
lv: Uz RD bāzēts režīma lēmums B-kadriem. Šis pieprasa subme 6 (vai augstāku).

en: RDP Remote Desktop
lv: RDP attālinātā darbvirsma

en: RGB chroma (RV32, RV24, RV16, RGB2)
lv: RGB krāsainība (RV32, RV24, RV16, RGB2)

en: RGB component to extract
lv: Izvelkamais RGB komponents

en: RGB component to extract. 0 for Red, 1 for Green and 2 for Blue.
lv: RGB komponents, kuru izvilkt. 0 sarkanam, 1 zaļam, 2 zilam.

en: RIST data output caching size (ms)
lv: RIST datu izvades kešdarbes izmērs (ms)

en: RIST demux/decode maximum jitter (default is 5ms)
lv: RIST demultipleksēšanas/atkodēšanas maksimālā trīce (noklusējums ir 5 ms)

en: RIST input
lv: RIST ievade

en: RIST latency (ms)
lv: RIST latentums (ms)

en: RIST maximum packet size (bytes)
lv: RIST maksimālais paketes izmērs (baiti)

en: RIST maximum retry count
lv: RIST maksimālais atkārtoto mēģinājumu skaits

en: RIST nack retry interval (ms)
lv: RIST negatīvo apliecinājumu atkārtoto mēģinājumu intervāls (ms)

en: RIST nack type, 0 = range, 1 = bitmask. Default is range
lv: RIST negatīvā apliecinājuma tips, 0 = diapazons, 1 = bitmaska. Noklusējums ir diapazons.

en: RIST reorder buffer (ms)
lv: RIST pārkārtošanas buferis (ms)

en: RIST retry-buffer queue size (ms)
lv: RIST atkārtoto mēģinājumu bufera rindas izmērs (ms)

en: RIST stream output
lv: RIST straumes izvade

en: RIST target packet size (bytes)
lv: RIST mērķa paketes izmērs (baiti)

en: RMS/peak
lv: Vidējais kvadrātiskais/maksimumslodze

en: RSS and Atom feed display
lv: RSS un Atom barotnes attēlošana

en: RSS/Atom feed '|' (pipe) separated URLs.
lv: RSS/Atom barotnes '|' (vertikālas līnijas) atdalīti vietrāži URL.

en: RTCP (local) port
lv: RTCP (lokālais) ports

en: RTCP packets will be received on this transport protocol port. If zero, multiplexed RTP/RTCP is used.
lv: RTCP paketes tiks saņemtas uz šo transporta protokola portu. Ja nulle, tiek lietots multipleksētais RTP/RTCP.

en: RTP over RTSP (TCP)
lv: RTP pāri RTSP (TCP)

en: RTP packets will be authenticated and deciphered with this Secure RTP master shared secret key. This must be a 32-character-long hexadecimal string.
lv: RTP paketes būs autentificētas un atšifrētas ar šo Secure RTP galveno koplietojamo slepeno atslēgu. Šai vajag būt 32 rakstzīmes garai heksadecimālai virknei.

en: RTP packets will be discarded if they are too far behind (i.e. in the past) by this many packets from the last received packet.
lv: RTP paketes tiks atmestas, ja tās būs pārāk tālu aizmugurē (t.i. pagātnē) par šo daudzumu pakešu no pēdējās saņemtās paketes.

en: RTP packets will be discarded if they are too much ahead (i.e. in the future) by this many packets from the last received packet.
lv: RTP paketes tiks atmestas, ja tās būs pārāk daudz priekšā (t.i. nākotnē) par šo daudzumu pakešu no pēdējās saņemtās paketes.

en: RTP packets will be integrity-protected and ciphered with this Secure RTP master shared secret key. This must be a 32-character-long hexadecimal string.
lv: RTP paketes būs veseluma-aizsargātas un šifrētas ar šo Secure RTP galveno koplietojamo slepeno atslēgu. Šai vajag būt 32 rakstzīmju garai heksadecimālai virknei.

en: RTP payload format assumed for dynamic payloads
lv: RTP lietderīgās slodzes formāts pieņemts dinamiskajām lietderīgajām slodzēm

en: RTP source timeout (sec)
lv: RTP avota noildze (sekundēs)

en: RTP stream output
lv: RTP straumju izvade

en: RTP/RTCP multiplexing
lv: RTP/RTCP multipleksēšana

en: RTP/RTSP/SDP demuxer (using Live555)
lv: RTP/RTSP/SDP demultipleksors (lietojot Live555)

en: RTSP Announcement
lv: RTSP paziņojums

en: RTSP VoD
lv: RTSP pieprasījumvideo

en: RTSP VoD server
lv: RTSP pieprasījumvideo serveris

en: RTSP authentication
lv: RTSP autentifikācija

en: RTSP connection failed
lv: RTSP savienojums neizdevās

en: RTSP frame buffer size
lv: RTSP kadru bufera izmērs

en: RTSP server address
lv: RTSP servera adrese

en: RTSP server port
lv: RTSP servera ports

en: RTSP session timeout (s)
lv: RTSP sesijas noildze (s)

en: RTSP sessions will be closed after not receiving any RTSP request for this long. Setting it to a negative value or zero disables timeouts. The default is 60 (one minute).
lv: RTSP sesijas tiks aizvērtas pēc jebkādu RTSP pieprasījumu nesaņemšanas šajā ilgumā. Tā iestatīšana uz negatīvu vērtību vai nulli izslēdz noildzes. Noklusējums ir 60 (viena minūte).

en: RTSP start frame buffer size of the video track, can be increased in case of broken pictures due to too small buffer.
lv: Video celiņa RTSP sākuma kadru bufera izmērs, var tikt palielināts dēļ pārāk maza bufera bojātu bilžu gadījumā.

en: RTSP/RTP access and demux
lv: RTSP/RTP piekļuve un demultipleksēšana

en: RV32 conversion filter
lv: RV32 pārveidošanas filtrs

en: Radio device
lv: Radio ierīce

en: Radio tuner device node.
lv: Radio uztvērēja ierīces mezgls.

en: Radius
lv: Rādiuss

en: Radius in pixels
lv: Rādiuss pikseļos

en: Raeto-Romance
lv: Retoromāņu

en: Raise the quantizer for macroblocks at the border of the frame (default: 0.0).
lv: Paaugstināt kvantizētāju makroblokiem pie kadra robežas (noklusējuma: 0.0).

en: Raise the quantizer for macroblocks with a high temporal complexity (default: 0.0).
lv: Paaugstināt kvantizētāju makroblokiem ar augstu īslaicīgo sarežģītību (noklusējuma: 0.0).

en: Raise the quantizer for very bright macroblocks (default: 0.0).
lv: Paaugstināt kvantizētāju ļoti spožiem makroblokiem (noklusējuma: 0.0).

en: Raise the quantizer for very dark macroblocks (default: 0.0).
lv: Paaugstināt kvantizētāju ļoti tumšiem makroblokiem (noklusējuma: 0.0).

en: Random
lv: Nejaušs

en: Random Off
lv: Nejaušs izslēgts

en: Random On
lv: Nejauša atskaņošana ieslēgta

en: Random: %s
lv: Nejaušs: %s

en: Range
lv: Diapazons

en: Rap
lv: Reps

en: Rate Control Method
lv: Ātruma kontroles metode

en: Rate control buffer aggressiveness
lv: Ātruma kontroles bufera agresivitāte

en: Rate control buffer aggressiveness.
lv: Ātruma kontroles bufera agresivitāte.

en: Rate control buffer size
lv: Ātruma kontroles bufera izmērs

en: Rate control buffer size (in kbytes). A bigger buffer will allow for better rate control, but will cause a delay in the stream.
lv: Ātruma kontroles bufera izmērs (kilobaitos). Lielāks buferis atļaus labāku ātruma kontroli, bet izraisīs aizturi straumē.

en: Rate control method
lv: Ātruma kontroles metode

en: Rate of change of sweep depth in milliseconds shift per second of play
lv: Pilnizpildes dziļuma maiņas ātrums milisekunžu nobīdē uz atskaņošanas sekundi

en: Rating
lv: Novērtējums

en: Ratio
lv: Attiecība

en: Ratio of B frames
lv: B kadru attiecība

en: Ratio of images to record. 3 means that one image out of three is recorded.
lv: Attiecība attēliem, kurus ierakstīt. 3 nozīmē, ka viens attēls no trijiem tiek ierakstīts.

en: Ratio of key frames
lv: Atslēgas kadru attiecība

en: Rave
lv: Reivs

en: Raw audio demuxer
lv: Neapstrādāta audio demultipleksors

en: Raw audio encoder
lv: Neapstrādāta audio iekodētājs

en: Raw video demuxer
lv: Neapstrādāta video demultipleksors

en: Raw video encoder for RTP
lv: Neapstrādāta video iekodētājs priekš RTP

en: Raw/Log Audio decoder
lv: Neapstrādāts/žurnalēšanas audio atkodētājs

en: Read a VLM configuration file as soon as VLM is started.
lv: Tiklīdz VLM ir sākts, nolasīt VLM konfigurācijas datni.

en: Read and discard unknown EBML elements (not good for broken files).
lv: Lasīt un atmest nezināmus EBML elementus (nav labi bojātām datnēm).

en: Read at media
lv: Lasīt no medija

en: Read meta data using lua scripts
lv: Lasīt meta datus, lietojot lua skriptus

en: Read size
lv: Lasīšanas lielums

en: Read the audio stream at VLC pace rather than Jack pace.
lv: Lasīt audio straumi VLC tempā, nevis Jack tempā.

en: Real RTSP
lv: Reālais RTSP

en: Real demuxer
lv: Real demultipleksors

en: Real-Time Protocol (RTP) input
lv: Real-Time Protocol (RTP) ievade

en: Real-time
lv: Reāllaika

en: Rear center
lv: Aizmugurējais centrālais

en: Rear left
lv: Aizmugurējais kreisais

en: Rear right
lv: Aizmugurējais labais

en: Recalculate subtitle duration according
    to their content and this value.
    Set 0 to disable.
lv: Pārrēķināt subtitru ilgumu saskaņā
    ar to saturu un šo vērtību.
    Iestatīt 0, lai izslēgtu.

en: Receive buffer
lv: Saņemšanas buferis

en: Recommended video output for Windows 8 and later versions
lv: Ieteicamā video izvade priekš Windows 8 un vēlākām versijām

en: Recommended video output for Windows Vista and later versions
lv: Ieteicamā video izvade priekš Windows Vista un vēlākām versijām

en: Recommended video output for Windows XP. Incompatible with Vista's Aero interface
lv: Ieteicamā video izvade priekš Windows XP. Nesaderīga ar Vista Aero saskarni

en: Record
lv: Ierakstīt

en: Record Company
lv: Ierakstu kompānija

en: Record access filter start/stop.
lv: Ieraksta pieejas filtra sākšana/apstādināšana.

en: Record an audio rendering endpoint.
lv: Ierakstīt audio renderēšanas galapunktu.

en: Record directory
lv: Ierakstu datņu katalogs

en: Record directory or filename
lv: Ierakstīt datņu katalogu vai datnes nosaukumu

en: Record stream output
lv: Ierakstīt straumju izvadi

en: Recording
lv: Ierakstīšana

en: Recording done
lv: Ierakstīšana paveikta

en: Recording ratio
lv: Ierakstīšanas attiecība

en: Recreate a index for the AVI file. Use this if your AVI file is damaged or incomplete (not seekable).
lv: Izveidot no jauna indeksu AVI datnei. Lietot šo, ja jūsu AVI datne ir bojāta vai nepabeigta (nav meklējama).

en: Rectangular
lv: Taisnstūraina

en: Red
lv: Sarkans

en: Red balance
lv: Sarkanā balanss

en: Red chroma balance.
lv: Sarkanā krāsainības balanss.

en: Reduce fluctuations in QP
lv: Samazina svārstības iekš KP

en: Referrer
lv: Nosūtītājs

en: Refresh List
lv: Atsvaidzināt sarakstu

en: Refresh log
lv: Atsvaidzināt žurnālu

en: Refresh period in ms
lv: Atsvaidzināšanas periods milisekundēs

en: Refresh the log output
lv: Atsvaidzināt žurnāla izvadi

en: Refresh time
lv: Atsvaidzināšanas laiks

en: Reggae
lv: Regejs

en: Region code
lv: Reģiona kods

en: Region left column
lv: Reģions kreisajā kolonnā

en: Region top row
lv: Reģions augšējā rindā

en: Regrettably, these keys cannot be assigned as hotkey shortcuts.
lv: Diemžēl, šie taustiņi nevar tikt piešķirti kā karsto taustiņu saīsnes.

en: Regular expression used to filter the recent items played in the player.
lv: Regulārā izteiksme, lietota, lai filtrētu nesenos vienumus, kuri atskaņoti atskaņotājā.

en: Regularly check for VLC updates
lv: Regulāri pārbaudīt VLC atjauninājumus

en: Relative font size
lv: Relatīvais fonta lielums

en: Relative to source content
lv: Relatīvs avota saturam

en: Relative to source delay
lv: Relatīvs avota aizturei

en: Release
lv: Atlaist

en: Release function
lv: Atlaišanas funkcija

en: Release time
lv: Atlaišanas laiks

en: Reload extensions
lv: Pārlādēt paplašinājumus

en: Remember
lv: Atcerēties

en: Remember the audio volume
lv: Atcerēties audio skaļumu

en: Remote control interface
lv: Attālās vadības saskarne

en: Remote control interface initialized. Type `help' for help.
lv: Attālās vadības saskarne inicializēta. Ievadiet `help' palīdzībai.

en: Remote-OSD
lv: Attālinātais ekrānattēlojums (OSD)

en: Remote-OSD over VNC
lv: Attālinātais ekrānattēlojums (OSD) pāri VNC

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove Selected
lv: Noņemt atlasītos

en: Remove a preset
lv: Noņemt priekšiestatījumu

en: Remove a profile
lv: Noņemt profilu

en: Remove old preferences?
lv: Vai noņemt vecos iestatījumus?

en: Remove this podcast subscription
lv: Noņemt šo aplādes pierakstīšanos

en: Remove zones of the video using a picture as mask
lv: Noņemt video zonas, lietojot bildi kā masku

en: Removes all transparency effects used in DVD subtitles.
lv: Noņem visus DVD subtitros lietotos caurspīduma efektus.

en: Rename Directory
lv: Pārdēvēt datņu katalogu

en: Rename Directory...
lv: Pārdēvēt datņu katalogu...

en: Rename Folder
lv: Pārdēvēt mapi

en: Rename Folder...
lv: Pārdēvēt mapi...

en: Render blank screen below video. Increases VideoCore load.
lv: Renderēt tukšu ekrānu zem video. Palielina VideoCore noslodzi.

en: Renderer
lv: Renderētājs

en: Rendering quality
lv: Renderēšanas kvalitāte

en: Repair AVI Files
lv: Salabot AVI datnes

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Repeat All
lv: Atkārtot visus

en: Repeat Off
lv: Atkārtošana izslēgta

en: Repeat One
lv: Atkārtot vienu

en: Repeat all
lv: Atkārtot visu

en: Repeat current item
lv: Atkārtot pašreizējo vienumu

en: Repeat delay:
lv: Atkārtošanas aizture:

en: Repeat:
lv: Atkārtot:

en: Replay gain
lv: Skaļuma izlīdzināšana

en: Replay gain mode
lv: Skaļuma izlīdzināšanas režīms

en: Replay gain mode:
lv: Skaļuma izlīdzināšanas režīms:

en: Replay preamp
lv: Pārspēlēšanas priekšpastiprinātājs

en: Request multicast stream
lv: Pieprasīt multiraides straumi

en: Request server to send stream as multicast
lv: Pieprasīt serverim sūtīt straumi kā multiraidi

en: Requirements
lv: Prasības

en: Resampling quality
lv: Pārģenerēšanas kvalitāte

en: Resampling quality, from worst to best
lv: Pārģenerēšanas kvalitāte, no sliktākās uz labāko

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Reset All
lv: Atiestatīt visus

en: Reset Preferences
lv: Atiestatīt iestatījumus

en: Reset controls
lv: Atiestatīt vadīklas

en: Reset controls to defaults.
lv: Atiestatīt vadīklas uz noklusējumiem.

en: Reset defaults
lv: Atiestatīt noklusējumus

en: Reset subtitles text scale
lv: Atiestatīt subtitru teksta mērogojumu

en: Resize interface to the native video size
lv: Mainīt saskarnes izmēru uz dzimto video izmēru

en: Resize interface to video size
lv: Mainīt saskarnes izmēru uz video izmēru

en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

en: Respect ordered chapters
lv: Saudzēt kārtotās nodaļas

en: Restart playback
lv: Atsākt atskaņošanu

en: Retrieves extra info and art for playlist items
lv: Izgūst papildu informāciju un mākslu atskaņošanas saraksta vienumiem

en: Retrieving addons...
lv: Iegūst papildinājumus...

en: Return poll wait after timeout milliseconds (-1 = infinite)
lv: Atgriezt aptaujas gaidīšanu pēc noildzes milisekundēm (-1 = bezgalīgs)

en: Reveal in Finder
lv: Atklāt iekš Finder

en: Reverb
lv: Atbalsot

en: Reverberation delay
lv: Atbalsošanās aizture

en: Reverberation delay, in ms. Usual values are from 40 to 200ms.
lv: Atbalsošanās aizture, milisekundēs. Parastās vērtības ir no 40 līdz 200ms.

en: Reverberation level
lv: Atbalsošanās līmenis

en: Reverberation level (from 0 to 100, default value is 0).
lv: Atbalsošanās līmenis (no 0 līdz 100, noklusējuma vērtība ir 0).

en: Reverse
lv: Apvērsts

en: Reverse stereo
lv: Apvērstais stereo

en: Revert to normal play speed
lv: Atgriezt normālu atskaņošanas ātrumu

en: Revival
lv: Atdzimšanas

en: Rhythmic Soul
lv: Ritmiskais souls

en: Right
lv: Labais

en: Right bottom
lv: Pa labi apakšā

en: Right to left
lv: No labās uz kreiso

en: Right to left/Bottom to top
lv: No labās uz kreiso/No apakšas uz augšu

en: Right top
lv: Pa labi augšā

en: Ripple
lv: Viļņojums

en: Ripple video filter
lv: Viļņojuma video filtrs

en: Rock
lv: Roks

en: Rock & Roll
lv: Rokenrols

en: Roll the viewpoint anti-clockwise (360°)
lv: Veikt skatpunkta sānsveri pretēji pulksteņrādītāja virzienam (360°)

en: Roll the viewpoint clockwise (360°)
lv: Veikt skatpunkta sānsveri pulksteņrādītāja virzienā (360°)

en: Roll-off factor
lv: Noapaļojuma koeficients

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Room size
lv: Istabas izmērs

en: Room width
lv: Istabas platums

en: Rotate
lv: Rotēt

en: Rotate (degrees)
lv: Rotēt (grādos)

en: Rotate by 180 degrees
lv: Pagriezt par 180 grādiem

en: Rotate by 270 degrees
lv: Pagriezt par 270 grādiem

en: Rotate by 90 degrees
lv: Pagriezt par 90 grādiem

en: Rotate or flip the video
lv: Rotēt vai apmest video

en: Rotate video filter
lv: Rotēšanas video filtrs

en: Rotation
lv: Rotācija

en: Rotation parameter: none;180;90-270;mirror
lv: Rotācijas parameters: nekāds;180;90-270;spogulis

en: Row border
lv: Rindas robeža

en: Rows
lv: Rindas

en: Run VLC with dark interface style
lv: Palaist VLC ar tumšo saskarnes stilu

en: Run as daemon process
lv: Palaist kā dēmona procesu

en: Run fb on current tty
lv: Palaist kadru buferi uz pašreizējā tty

en: Run framebuffer on current TTY device (default enabled). (disable tty handling with caution)
lv: Palaist kadru buferi uz pašreizējās TTY ierīces (pēc noklusējuma ieslēgts). (izslēgt tty apdarināšanu ar piesardzību)

en: Run manually
lv: Palaist pašrocīgi

en: Run on schedule
lv: Palaist no plānotāja

en: Run time
lv: Palaišanas laiks

en: Rundi
lv: Rundu

en: Running VLC in real-time priority will allow for much more precise scheduling and yield better, especially when streaming content. It can however lock up your whole machine, or make it very very slow. You should only activate this if you know what you're doing.
lv: VLC palaišana reāllaika prioritātē atļaus daudz precīzāku plānošanu un dos labāku ražīgumu, īpaši, kad straumē saturu. Tomēr tas var aizslēgt visu jūsu mašīnu vai padarīt to ļoti, ļoti lēnu. Jums vajadzētu aktivizēt šo tikai, ja jūs zināt, ko jūs darāt.

en: Running vlc with the default interface. Use 'cvlc' to use vlc without interface.
lv: Palaiž VLC ar noklusējuma saskarni. Lietojiet 'cvlc', lai lietotu VLC bez saskarnes.

en: Runs VLC as a background daemon process.
lv: Palaiž VLC kā fona dēmona procesu.

en: Runs the optional encoder thread at the OUTPUT priority instead of VIDEO.
lv: Palaiž neobligātu iekodētāja pavedienu IZVADES prioritātē, nevis VIDEO.

en: Russian
lv: Krievu

en: Russian (KOI8-R)
lv: Krievu (KOI8-R)

en: S&tatistics
lv: S&tatistika

en: S/PDIF pass-through decoder
lv: S/PDIF cauriešanu atkodētājs

en: SAP Announcement
lv: SAP paziņojums

en: SAP Strict mode
lv: SAP stingrais režīms

en: SAP announcement interval
lv: SAP paziņojumu intervāls

en: SAP announcing
lv: SAP paziņo

en: SAP multicast address
lv: SAP multiraides adrese

en: SAP stream announcement is enabled. However, no channel name is provided.
lv: SAP straumes paziņojums ir ieslēgts. Tomēr nav sniegts kanāla nosaukums.

en: SAP timeout (seconds)
lv: SAP noildze (sekundes)

en: SAT>IP Receiver Plugin
lv: SAT>IP uztvērēja spraudnis

en: SATD-based decision for 8x8 transform in inter-MBs.
lv: Uz SATD bāzēts lēmums 8x8 transformācijai starpējajos makroblokos.

en: SCTE-18 decoder
lv: SCTE-18 atkodētājs

en: SCTE-27 decoder
lv: SCTE-27 atkodētājs

en: SDI Demux
lv: SDI demultipleksēšana

en: SDI Input
lv: SDI ievade

en: SDL Image decoder
lv: SDL Image atkodētājs

en: SDL_image video decoder
lv: SDL_image video atkodētājs

en: SDP Descriptions parser
lv: SDP aprakstu sintaktiskais analizators

en: SDP URL
lv: SDP vietrādis URL

en: SDP required
lv: Nepieciešams SDP

en: SDT Descriptors (requires --sout-ts-es-id-pid)
lv: SDT aprakstītāji (pieprasa --sout-ts-es-id-pid)

en: SFTP authentication
lv: SFTP autentifikācija

en: SFTP input
lv: SFTP ievade

en: SFTP port
lv: SFTP ports

en: SFTP port number to use on the server
lv: SFTP porta numurs, kuru lietot uz servera

en: SMB authentication required
lv: Vajadzīga SMB autentifikācija

en: SMB domain
lv: SMB domēns

en: SMB input
lv: SMB ievade

en: SMF demuxer
lv: SMF demultipleksors

en: SOCKS password
lv: SOCKS parole

en: SOCKS proxy server to use. This must be of the form address:port. It will be used for all TCP connections
lv: SOCKS starpniekserveris, kuru lietot. Šim vajag būt formā adrese:ports. Tas tiks lietots visiem TCP savienojumiem

en: SOCKS server
lv: SOCKS serveris

en: SOCKS user name
lv: SOCKS lietotāja vārds

en: SPS and PPS id numbers
lv: SPS un PPS id numuri

en: SRC resampler
lv: SRC pārģenerētājs

en: SRT input
lv: SRT ievade

en: SRT latency (ms)
lv: SRT latentums (ms)

en: SRT stream output
lv: SRT straumju izvade

en: SRTP key (hexadecimal)
lv: SRTP atslēga (heksadecimāli)

en: SRTP salt (hexadecimal)
lv: SRTP sāls (heksadecimāli)

en: SSE2 I420,IYUV,YV12 to RV15,RV16,RV24,RV32 conversions
lv: SSE2 I420,IYUV,YV12 uz RV15,RV16,RV24,RV32 pārveidošanas

en: SSE2 conversions from
lv: SSE2 pārveidošanas no

en: SSIM computation
lv: SSIM skaitļošana

en: SSRC used in RTP output (default is random, i.e. 0)
lv: RTP izvadē lietotais SSRC (noklusējums ir nejaušs, t.i. 0)

en: SVCD subtitles
lv: SVCD subtitri

en: SVG template file
lv: SVG sagataves datne

en: SVG video decoder
lv: SVG video atkodētājs

en: Sa&mple Rate
lv: &Diskretizācijas frekvence

en: Samba (Windows network shares) input
lv: Samba (Windows tīkla kopīgojumu) ievade

en: Same as source
lv: Tāds kā avotā

en: Samoan
lv: Samoāņu

en: Sample aspect ratio
lv: Nolases malu attiecības

en: Sample aspect ratio of the destination (1:1, 3:4, 2:3).
lv: Mērķa nolases malu attiecības (1:1, 3:4, 2:3).

en: Sample format
lv: Nolases formāts

en: Sample rate
lv: Diskretizācijas frekvence

en: Sample rate converter type
lv: Diskretizācijas frekvences pārveidotāja tips

en: Sample rate of an audio elementary stream
lv: Audio elementārās straumes diskretizācijas frekvence

en: Sample rate of the transcoded audio stream (11250, 22500, 44100 or 48000).
lv: Pārkodētās audio straumes diskretizācijas frekvence (11250, 22500, 44100 vai 48000).

en: Sample ui-state-error style.
lv: Parauga ui-state-error stils.

en: Samplerate
lv: Diskretizācijas frekvence

en: Samplerate information of the transcoded stream.
lv: Pārkodētās straumes diskretizācijas frekvences informācija.

en: Samplerate of the captured audio stream, in Hz (eg: 11025, 22050, 44100, 48000)
lv: Tvertās audio straumes diskretizācijas frekvence, hercos (piemēram: 11025, 22050, 44100, 48000)

en: Sango
lv: Sangu

en: Sanskrit
lv: Sanskrits

en: Sardinian
lv: Sardīniešu

en: Satellite azimuth
lv: Satelītu azimuts

en: Satellite azimuth in tenths of degree
lv: Satelīta azimuts grāda desmitdaļās

en: Satellite elevation
lv: Satelīta pacēlums

en: Satellite elevation in tenths of degree
lv: Satelīta pacēlums grāda desmitdaļās

en: Satellite equipment control
lv: Satelītu aprīkojuma vadība

en: Satellite longitude
lv: Satelīta garums

en: Satellite longitude in tenths of degree. West is negative.
lv: Satelīta garums grāda desmitdaļās. Rietumi ir negatīvi.

en: Satellite range code
lv: Satelīta apgabala kods

en: Satellite range code as defined by manufacturer e.g. DISEqC switch code
lv: Satelīta apgabala kods, kā definēts no ražotāja, piem., DISEqC pārslēdzēja kods

en: Satellite scanning config
lv: Satelītu skenēšanas konfigurācija

en: Satire
lv: Satīra

en: Saturation
lv: Piesātinājums

en: Saturation threshold
lv: Piesātinājuma slieksnis

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save File
lv: Saglabāt datni

en: Save Metadata
lv: Saglabāt metadatus

en: Save Playlist
lv: Saglabāt atskaņošanas sarakstu

en: Save Playlist to &File...
lv: Saglabāt atskaņošanas sarakstu &datnē...

en: Save Playlist...
lv: Saglabāt atskaņošanas sarakstu...

en: Save VLM configuration as...
lv: Saglabāt VLM konfigurāciju kā...

en: Save and close the dialog
lv: Saglabāt un aizvērt dialoglodziņu

en: Save as File
lv: Saglabāt kā datni

en: Save as new Profile...
lv: Saglabāt kā jaunu profilu...

en: Save as new profile
lv: Saglabāt kā jaunu profilu

en: Save current selection as new preset
lv: Saglabāt pašreizējo atlasi kā jaunu priekšiestatījumu

en: Save file...
lv: Saglabāt datni...

en: Save log
lv: Saglabāt žurnālu

en: Save log file as...
lv: Saglabāt žurnāla datni kā...

en: Save playlist
lv: Saglabāt atskaņošanas sarakstu

en: Save playlist as...
lv: Saglabāt atskaņošanas sarakstu kā...

en: Save raw codec data
lv: Saglabāt neapstrādātus kodeka datus

en: Save recently played items
lv: Saglabāt nesen atskaņotos vienumus

en: Save the debug log to a file
lv: Saglabāt atkļūdošanas žurnālu datnē

en: Save the raw codec data if you have selected/forced the dummy decoder in the main options.
lv: Saglabāt neapstrādāta kodeka datus, ja jūs esat atlasījis/piespiedis fiktīvo atkodētāju galvenajās opcijās.

en: Save the recently played items in the menu
lv: Saglabāt nesen atskaņotos vienumus izvēlnē

en: Save...
lv: Saglabāt...

en: Saves all the displayed logs to a file
lv: Saglabā visus attēlotos žurnālus datnē

en: Saving file failed
lv: Datnes saglabāšana neizdevās

en: Scale
lv: Mērogot

en: Scale down subtitles text
lv: Samazināt subtitru tekstu

en: Scale factor
lv: Mērogošanas koeficients

en: Scale factor (0.1-2.0)
lv: Mērogošanas koeficients (0.1-2.0)

en: Scale factor to apply to image
lv: Mērogošanas koeficients, kuru pielietot uz attēla

en: Scale factor to apply to the video while transcoding (eg: 0.25)
lv: Mērogošanas koeficients, kuru pielietot uz video, kamēr pārkodējas (piemēram: 0.25)

en: Scale up subtitles text
lv: Palielināt subtitru tekstu

en: Scaled to screen
lv: Mērogots uz ekrāna

en: Scaletempo
lv: Mērogošanas temps

en: Scaling factor used when Auto Scaling is disabled.
    Default value is 1.0 (original video size).
lv: Mērogošanas koeficients, kurš lietots, kad automātiskā mērogošana ir izslēgta.
    Noklusējuma vērtība ir 1.0 (sākotnējais video izmērs).

en: Scaling mode
lv: Mērogošanas režīms

en: Scaling mode to use.
lv: Mērogošanas režīms, kuru lietot.

en: Scaling quality
lv: Mērogošanas kvalitāte

en: Scan for new plugins
lv: Skenēt pēc jauniem spraudņiem

en: Scan plugin directories for new plugins at startup. This increases the startup time of VLC.
lv: Pie palaišanās pārbaudīt spraudņu katalogos jaunu spraudņu pieejamību. Šis palielina VLC palaišanās laiku.

en: Scan tuning list
lv: Skenēšanas ieregulēšanas saraksts

en: Scanning DVB
lv: Notiek DVB skenēšana

en: Scanning...
lv: Skenē...

en: Scene filter
lv: Ainas filtrs

en: Scene video filter
lv: Ainas video filtrs

en: Scene-cut detection. Controls how aggressively to insert extra I-frames. With small values of scenecut, the codec often has to force an I-frame when it would exceed keyint. Good values of scenecut may find a better location for the I-frame. Large values use more I-frames than necessary, thus wasting bits. -1 disables scene-cut detection, so I-frames are inserted only every other keyint frames, which probably leads to ugly encoding artifacts. Range 1 to 100.
lv: Ainu griezumu noteikšana. Kontrolē, cik agresīvi ievietot papildu I-kadrus. Ar mazām scenecut vērtībām, kodekam bieži vajag piespiest I-kadru, kad tas pārsniegtu keyint. Labas scenecut vērtības varētu atrast labāku atrašanās vietu I-kadram. Lielas vērtības lieto vairāk I-kadru nekā vajadzīgs, tādējādi izšķērdējot bitus. -1 izslēdz ainu griezumu noteikšanu, tāpēc I-kadri tiek ievietoti tikai katros citos keyint kadros, kas, iespējams, noved pie neglītiem iekodēšanas artefaktiem. Diapazonā 1 līdz 100.

en: Schedule
lv: Plānotājs

en: Schedule:
lv: Plānotājs:

en: Scope
lv: Diapazons

en: Score
lv: Vērtējums

en: Scrambled
lv: Sakults

en: Screen
lv: Ekrāns

en: Screen Input
lv: Ekrāna ievade

en: Screen capture
lv: Ekrāna tveršana

en: Screen capture (with X11/XCB)
lv: Ekrāna tveršana (ar X11/XCB)

en: Screen index
lv: Ekrāna indekss

en: Screennumber of fullscreen, instead of same screen where interface is.
lv: Pilnekrāna ekrānnumurs, nevis tas pats ekrāns, kurā ir saskarne.

en: Scrobbler URL
lv: Mūzikas klausīšanās paradumu publicētāja vietrādis URL

en: Scroll with feed
lv: Ritināt ar barotni

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Length
lv: Meklēšanas garums

en: Search in Playlist
lv: Meklēt atskaņošanas sarakstā

en: Search the playlist
lv: Meklēt atskaņošanas sarakstā

en: Search the playlist. Results will be selected in the table.
lv: Meklēt atskaņošanas sarakstā. Rezultāti tiks atlasīti tabulā.

en: Season
lv: Sezona

en: Second CSA Key
lv: Otrā CSA atslēga

en: Secondary language or program
lv: Sekundāra valoda vai programma

en: Secret Rabbit Code (libsamplerate) resampler
lv: Secret Rabbit Code (libsamplerate) pārģenerētājs

en: Secrets are stored encrypted on a file
lv: Noslēpumi tiek uzglabāti šifrēti datnē

en: Secrets are stored in memory
lv: Noslēpumi tiek uzglabāti atmiņā

en: Secrets are stored on a file without any encryption
lv: Noslēpumi tiek uzglabāti datnē bez jebkādas šifrēšanas

en: Secrets are stored via KWallet
lv: Noslēpumi tiek uzglabāti caur KWallet

en: Secrets are stored via libsecret
lv: Noslēpumi tiek uzglabāti caur libsecret

en: Secure 128-bits (exclude 256-bits ciphers)
lv: Drošie 128-biti (izkļaut 256-bitu šifrus)

en: Secure 256-bits (prioritize 256-bits ciphers)
lv: Drošie 256-biti (prioritāte 256-bitu šifriem)

en: Secure RTP requires a (non-secret) master salt value. This must be a 28-character-long hexadecimal string.
lv: Secure RTP vajadzīga (ne-slepena) vedēja sāls vērtība. Šai vajag būt 28 rakstzīmes garai heksadecimālai virknei.

en: Seek and position based on a percent byte position, not a PCR generated time position. If seeking doesn't work property, turn on this option.
lv: Meklēšana un pozīcija, bāzētas uz procentu baitu pozīciju, ne PCR ģenerētu laika pozīciju. Ja meklēšana nestrādā pienācīgi, ieslēdziet šo opciju.

en: Seek backward
lv: Meklēt atpakaļgaitā

en: Seek based on percent not time
lv: Meklēšana bāzēta uz procentiem, ne laiku

en: Seek based on percent not time.
lv: Meklēšana bāzēta uz procentiem, ne laiku.

en: Seek forward
lv: Meklēt uz priekšu

en: Seek prevention demux filter
lv: Meklēšanas novēršanas demultipleksēšanas filtrs

en: Seek threshold
lv: Meklēšanas slieksnis

en: Segment length
lv: Segmenta garums

en: Select
lv: Atlasīt

en: Select "Advanced Options" to see all options.
lv: Atlasiet "Paplašinātās opcijas", lai redzētu visas opcijas.

en: Select All
lv: Atlasīt visus

en: Select Audio Device
lv: Atlasiet audio ierīci

en: Select Directory
lv: Atlasiet datņu katalogu

en: Select File
lv: Atlasīt datni

en: Select File In Finder
lv: Atlasīt datni iekš Finder

en: Select Folder
lv: Atlasiet mapi

en: Select Input
lv: Atlasīt ievadi

en: Select Output
lv: Atlasīt izvadi

en: Select Streaming Method
lv: Atlasiet straumēšanas metodi

en: Select a color effect.
lv: Atlasiet krāsas efektu.

en: Select a device or a VIDEO_TS directory
lv: Atlasiet ierīci vai VIDEO_TS datņu katalogu

en: Select a device or a VIDEO_TS folder
lv: Atlasiet ierīci vai VIDEO_TS mapi

en: Select a directory
lv: Atlasīt datņu katalogu

en: Select a file
lv: Atlasīt datni

en: Select a file for playback
lv: Atlasiet datni atskaņošanai

en: Select a proper audio device to be used by KAI.
lv: Atlasiet pienācīgu audio ierīci, kuru lietos KAI.

en: Select a proper video mode to be used by KVA.
lv: Atlasiet pienācīgu video režīmu, kuru lietos KVA.

en: Select a subtitle file
lv: Atlasiet subtitru datni

en: Select an action to change the associated hotkey:
lv: Atlasiet darbību, lai mainītu asociēto karsto taustiņu:

en: Select and choose transcoding options
lv: Atlasiet un izvēlieties pārkodēšanas opcijas

en: Select another file to play in sync with the previously selected file
lv: Atlasīt citu datni, kuru atskaņot sinhronizēti ar iepriekš atlasīto datni

en: Select audio input format with the given bits/sample (if non 0)
lv: Atlasīt audio ievades formātu ar dotajiem bitiem/nolasi (ja ne 0)

en: Select audio input format with the given number of audio channels (if non 0)
lv: Atlasīt audio ievades formātu ar doto audio kanālu skaitu (ja ne 0)

en: Select audio input format with the given sample rate (if non 0)
lv: Atlasīt audio ievades formātu ar doto diskretizācijas frekvenci (ja ne 0)

en: Select channel to keep
lv: Atlasiet kanālu, kuru paturēt

en: Select destinations to stream to
lv: Atlasiet galamērķus, uz kuriem straumēt

en: Select game mode variation from jigsaw puzzle to sliding puzzle.
lv: Atlasiet spēles režīma variāciju no mozaīkmīklas puzles līdz slīdošajai puzlei.

en: Select in percent (50 is center) the position of the middle point (Lagrange) of blended zone
lv: Atlasiet samaisītās zonas vidus punkta pozīciju (Lagranža) procentos (50 ir centrs)

en: Select in percent the Lagrange coefficient of the beginning blended zone
lv: Atlasiet procentos Lagranža koeficientu sākuma samaisītajai zonai

en: Select in percent the Lagrange coefficient of the end of blended zone
lv: Atlasiet procentos Lagranža koeficientu samaisītās zonas beigām

en: Select in percent the Lagrange coefficient of the middle of blended zone
lv: Atlasiet procentos Lagranža koeficientu samaisītās zonas vidum

en: Select in percent the height of the blended zone (case of 2x2 wall)
lv: Atlasiet samaisītās zonas augstumu procentos (2x2 sienas gadījumā)

en: Select in percent the length of the blended zone
lv: Atlasiet procentos garumu samaisītajai zonai

en: Select next DVD chapter
lv: Atlasīt nākamo DVD nodaļu

en: Select next DVD title
lv: Atlasīt nākamo DVD virsrakstu

en: Select one color in the video
lv: Atlasiet vienu krāsu iekš video

en: Select one or more files to open
lv: Atlasiet vienu vai vairākas datnes, kuras atvērt

en: Select one or multiple files
lv: Atlasiet vienu vai vairākas datnes

en: Select or double click an action to change the associated hotkey. Use delete key to remove hotkeys.
lv: Atlasiet darbību vai veiciet dubulto klikšķi uz tās, lai mainītu saistīto karsto taustiņu. Lietojiet taustiņu "Delete", lai noņemtu karstos taustiņus.

en: Select prev DVD chapter
lv: Atlasīt iepriekšējo DVD nodaļu

en: Select previous DVD title
lv: Atlasīt iepriekšējo DVD virsrakstu

en: Select profile:
lv: Atlasiet profilu:

en: Select rendering quality, at the expense of speed. 0 is fastest, 1 is highest quality.
lv: Atlasiet renderēšanas kvalitāti, uz ātruma izmaksām. 0 ir ātrākais, 1 ir augstākā kvalitāte.

en: Select skin
lv: Atlasīt ādiņu

en: Select speaker configuration you want to use. This option doesn't upmix! So NO e.g. Stereo -> 5.1 conversion.
lv: Atlasiet skaļruņu konfigurāciju, kuru jūs vēlaties lietot. Šī opcija neveic augšupsajaukšanu! Tāpēc NAV, piem., Stereo -> 5.1 pārveidošanas.

en: Select special Audio device, or let windows decide (default), change needs VLC restart to apply.
lv: Atlasiet speciālu Audio ierīci vai ļaujiet windows izlemt (noklusējuma), izmaiņai vajadzīga VLC atkārtota palaišana, lai pielietotos.

en: Select the Black Crush of blended zone (Blue or V component)
lv: Atlasiet melnā sasmalcinājumu samaisītajai zonai (zilais vai V komponents)

en: Select the Black Crush of blended zone (Green or U component)
lv: Atlasiet melnā sasmalcinājumu samaisītajai zonai (zaļais vai U komponents)

en: Select the Black Crush of blended zone (Red or Y component)
lv: Atlasiet melnā sasmalcinājumu samaisītajai zonai (sarkanais vai Y komponents)

en: Select the Black Level of blended zone (Blue or V component)
lv: Atlasiet melnā līmeni samaisītajai zonai (zilais vai V komponents)

en: Select the Black Level of blended zone (Green or U component)
lv: Atlasiet melnā līmeni samaisītajai zonai (zaļais vai U komponents)

en: Select the Black Level of blended zone (Red or Y component)
lv: Atlasiet melnā līmeni samaisītajai zonai (sarkanais vai Y komponents)

en: Select the White Crush of blended zone (Blue or V component)
lv: Atlasiet baltā sasmalcinājumu samaisītajai zonai (zilais vai V komponents)

en: Select the White Crush of blended zone (Green or U component)
lv: Atlasiet baltā sasmalcinājumu samaisītajai zonai (zaļais vai U komponents)

en: Select the White Crush of blended zone (Red or Y component)
lv: Atlasiet baltā sasmalcinājumu samaisītajai zonai (sarkanais vai Y komponents)

en: Select the White Level of blended zone (Blue or V component)
lv: Atlasiet baltā līmeni samaisītajai zonai (zilais vai V komponents)

en: Select the White Level of blended zone (Green or U component)
lv: Atlasiet baltā līmeni samaisītajai zonai (zaļais vai U komponents)

en: Select the White Level of blended zone (Red or Y component)
lv: Atlasiet baltā līmeni samaisītajai zonai (sarkanais vai Y komponents)

en: Select the audio input source. See the "video input" option.
lv: Atlasiet audio ievades avotu. Skatiet "video ievade" opciju.

en: Select the audio output type. See the "video input" option.
lv: Atlasiet audio izvades tipu. Skatiet "video ievade" opciju.

en: Select the capture device type
lv: Izvēlieties tveršanas ierīces tipu

en: Select the file
lv: Atlasīt datni

en: Select the gamma for the correction of blended zone (Blue or V component)
lv: Atlasiet gammu samaisītās zonas korekcijai (zilais vai V komponents)

en: Select the gamma for the correction of blended zone (Green or U component)
lv: Atlasiet gammu samaisītās zonas korekcijai (zaļais vai U komponents)

en: Select the gamma for the correction of blended zone (Red or Y component)
lv: Atlasiet gammu samaisītās zonas korekcijai (sarkanais vai Y komponents)

en: Select the hotkey to display the position.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai attēlotu novietojumu.

en: Select the hotkey to got to the next video frame.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai tiktu uz nākamo video kadru.

en: Select the hotkey to make a long backwards jump.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai veiktu garu lēcienu atpakaļ.

en: Select the hotkey to make a long forward jump.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai veiktu garu lēcienu uz priekšu.

en: Select the hotkey to make a medium backwards jump.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai veiktu vidēju lēcienu atpakaļ.

en: Select the hotkey to make a medium forward jump.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai veiktu vidēju lēcienu uz priekšu.

en: Select the hotkey to make a short backwards jump.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai veiktu īsu lēcienu atpakaļ.

en: Select the hotkey to make a short forward jump.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai veiktu īsu lēcienu uz priekšu.

en: Select the hotkey to make a very short backwards jump.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai veiktu ļoti īsu lēcienu atpakaļ.

en: Select the hotkey to make a very short forward jump.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai veiktu ļoti īsu lēcienu uz priekšu.

en: Select the hotkey to quit the application.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai izietu no lietotnes.

en: Select the hotkey to set the playback rate back to normal.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai iestatītu atskaņošanas ātrumu atpakaļ uz normālu.

en: Select the hotkey to stop playback.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, lai pārtrauktu atskaņošanu.

en: Select the hotkey to use for fast forward playback.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, kuru lietot ātrai atskaņošanai uz priekšu.

en: Select the hotkey to use for slow motion playback.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, kuru lietot lēnas kustības atskaņošanai.

en: Select the hotkey to use to exit fullscreen state.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, kuru lietot, lai izietu no pilnekrāna stāvokļa.

en: Select the hotkey to use to pause.
lv: Izvēlieties karsto taustiņu, kuru lietot, lai pauzētu.

en: Select the hotkey to use to play.
lv: Izvēlieties karsto taustiņu, kuru lietot, lai atskaņotu.

en: Select the hotkey to use to skip to the next item in the playlist.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, kuru lietot, lai atskaņošanas sarakstā izlaistu uz nākamo vienumu.

en: Select the hotkey to use to skip to the previous item in the playlist.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, kuru lietot, lai atskaņošanas sarakstā izlaistu uz iepriekšējo vienumu.

en: Select the hotkey to use to swap fullscreen state.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, kuru lietot, lai mainītu pilnekrāna stāvoki.

en: Select the hotkey to use to swap paused state.
lv: Atlasiet karsto taustiņu, kuru lietot, lai mainītu pauzēto stāvoki.

en: Select the key to activate selected item in DVD menus.
lv: Atlasiet taustiņu, lai aktivizētu atlasīto vienumu DVD izvēlnēs.

en: Select the key to bookmark audio timestamp when syncing subtitles.
lv: Atlasiet taustiņu, lai pievienotu audio laika zīmogu grāmatzīmēm, kad sinhronizē subtitrus.

en: Select the key to bookmark subtitle timestamp when syncing subtitles.
lv: Atlasiet taustiņu, lai pievienotu subtitru laika zīmogu grāmatzīmēm, kad sinhronizē subtitrus.

en: Select the key to change subtitles text scaling
lv: Atlasiet taustiņu, lai izmainītu subtitru teksta mērogojumu

en: Select the key to choose the next chapter from the DVD
lv: Atlasiet taustiņu, lai no DVD izvēlētos nākamo nodaļu

en: Select the key to choose the next title from the DVD
lv: Atlasiet taustiņu, lai no DVD izvēlētos nākamo virsrakstu

en: Select the key to choose the previous chapter from the DVD
lv: Atlasiet taustiņu, lai no DVD izvēlētos iepriekšējo nodaļu

en: Select the key to choose the previous title from the DVD
lv: Atlasiet taustiņu, lai no DVD izvēlētos iepriekšējo virsrakstu

en: Select the key to clear the current playlist.
lv: Atlasiet taustiņu, lai notīrītu pašreizējo atskaņošanas sarakstu.

en: Select the key to decrease audio volume.
lv: Atlasiet taustiņu, lai samazinātu audio skaļumu.

en: Select the key to decrease the audio delay.
lv: Atlasiet taustiņu, lai samazinātu audio aizturi.

en: Select the key to decrease the subtitle delay.
lv: Atlasiet taustiņu, lai samazinātu subtitru aizturi.

en: Select the key to increase audio volume.
lv: Atlasiet taustiņu, lai palielinātu audio skaļumu.

en: Select the key to increase the audio delay.
lv: Atlasiet taustiņu, lai palielinātu audio aizturi.

en: Select the key to increase the subtitle delay.
lv: Atlasiet taustiņu, lai palielinātu subtitru aizturi.

en: Select the key to move subtitles higher.
lv: Atlasiet taustiņu, lai pārvietotu subtitrus augstāk.

en: Select the key to move subtitles lower.
lv: Atlasiet taustiņu, lai pārvietotu subtitrus zemāk.

en: Select the key to move the selector down in DVD menus / Move viewpoint to down (pitch).
lv: Atlasiet taustiņu, lai atlasītāju DVD izvēlnēs pārvietotu uz leju / pārvietojiet skatpunktu uz leju (garensvere).

en: Select the key to move the selector left in DVD menus / Move viewpoint to left (yaw).
lv: Atlasiet taustiņu, lai atlasītāju DVD izvēlnēs pārvietotu pa kreisi / pārvietojiet skatpunktu pa kreisi (orpēšana).

en: Select the key to move the selector right in DVD menus / Move viewpoint to right (yaw).
lv: Atlasiet taustiņu, lai atlasītāju DVD izvēlnēs pārvietotu pa labi / pārvietojiet skatpunktu pa labi (orpēšana).

en: Select the key to move the selector up in DVD menus / Move viewpoint to up (pitch).
lv: Atlasiet taustiņu, lai atlasītāju DVD izvēlnēs pārvietotu uz augšu / pārvietojiet skatpunktu uz augšu (garensvere).

en: Select the key to mute audio.
lv: Atlasiet taustiņu, lai klusinātu audio.

en: Select the key to play this bookmark.
lv: Atlasiet taustiņu, lai atskaņotu šo grāmatzīmi.

en: Select the key to reset synchronization of audio & subtitle timestamps.
lv: Atlasiet taustiņu, lai atiestatītu audio un subtitru laika zīmogu sinhronizēšanu.

en: Select the key to set this playlist bookmark.
lv: Atlasiet taustiņu, lai iestatītu šī atskaņošanas saraksta grāmatzīmi.

en: Select the key to synchronize bookmarked audio & subtitle timestamps.
lv: Atlasiet taustiņu, lai sinhronizētu grāmatzīmēm pievienotos audio un subtitru laika zīmogus.

en: Select the key to take you to the DVD menu
lv: Atlasiet taustiņu, kurš aizvestu jūs uz DVD izvēlni

en: Select the logging verbosity or default to use the same verbosity given by --verbose.
lv: Atlasiet žurnalēšanas runīgumu vai noklusējieties uz tā paša runīguma, kurš uzdots ar --verbose, lietošanu.

en: Select the number of horizontal video windows in which to split the video
lv: Atlasiet horizontālo video logu skaitu, kuros sadalīt video

en: Select the number of vertical video windows in which to split the video
lv: Atlasiet vertikālo video logu skaitu, kuros sadalīt video

en: Select the podcast you would like to unsubscribe from:
lv: Atlasiet aplādi, no kuras jūs vēlētos atrakstīties:

en: Select the preset you would like to remove:
lv: Atlasiet priekšiestatījumu, kuru jūs vēlētos noņemt:

en: Select the profile you would like to remove:
lv: Atlasiet profilu, kuru jūs vēlētos noņemt:

en: Select the replay gain mode
lv: Atlasiet skaļuma izlīdzināšanas režīmu

en: Select the resolution for the framebuffer. Currently it supports the values 0=QCIF 1=CIF 2=NTSC 3=PAL, 4=auto (default 4=auto)
lv: Atlasiet izšķirtspēju priekš kadru bufera. Pašreiz tas atbalsta vērtības 0=QCIF 1=CIF 2=NTSC 3=PAL, 4=automātiski (noklusējums 4=automātiski)

en: Select the stream with the maximum bitrate under that limit.
lv: Atlasiet straumi ar maksimālo bitu pārraides ātrumu zem šī ierobežojuma.

en: Select the subtitle file
lv: Atlasīt subtitru datni

en: Select the tuner input type (Cable/Antenna).
lv: Atlasiet uztvērēja ievades tipu (kabelis/antena).

en: Select the video input source, such as composite, s-video, or tuner. Since these settings are hardware-specific, you should find good settings in the "Device config" area, and use those numbers here. -1 means that settings will not be changed.
lv: Atlasiet video ievades avotu, tādu kā kompozīta, s-video vai uztvērējs. Tā kā šie iestatījumi ir aparatūras specifiski, jums vajadzētu atrast labus iestatījumus "Ierīces konfigurācijas" apgabalā, un lietot tos numurus šeit. -1 nozīmē, ka iestatījumi netiks mainīti.

en: Select the video output type. See the "video input" option.
lv: Atlasiet video izvades tipu. Skatiet "video ievade" opciju.

en: Select whether subdirectories must be expanded.
    none: subdirectories do not appear in the playlist.
    collapse: subdirectories appear but are expanded on first play.
    expand: all subdirectories are expanded.
lv: Atlasiet, vai datņu apakškatalogiem vajag tikt izplestiem.
    neviens: datņu apakškatalogi neparādās atskaņošanas sarakstā.
    savilkt: datņu apakškatalogi parādās, bet tiek izplesti pie pirmās atskaņošanas.
    izplest: visi datņu apakškatalogi tiek izplesti.

en: Select your audio output device
lv: Atlasiet jūsu audio izvades ierīci

en: Selected ports:
lv: Atlasītie porti:

en: Selection of the starting mode and look
lv: Sākšanās režīma un izskata atlase

en: Selects mode for digital TV standard. This feature affects EPG information and subtitles.
lv: Atlasa režīmu ciparu TV standartam. Šis līdzeklis ietekmē EPG informāciju un subtitrus.

en: Selects the motion estimation algorithm:
     - dia: diamond search, radius 1 (fast)
     - hex: hexagonal search, radius 2
     - umh: uneven multi-hexagon search (better but slower)
     - esa: exhaustive search (extremely slow, primarily for testing)
     - tesa: hadamard exhaustive search (extremely slow, primarily for testing)
lv: Atlasa kustības novērtējuma algoritmu:
     - dia: meklēšana pa rombu, rādiuss 1 (ātrs)
     - hex: meklēšana pa sešstūri, rādiuss 2
     - umh: nepāra meklēšana pa vairākiem sešstūriem (labāka, bet lēnāka)
     - esa: izsmeļošā meklēšana (ārkārtīgi lēna, primāri testēšanai)
     - tesa: Adamāra izsmeļošā meklēšana (ārkārtīgi lēna, primāri testēšanai)

en: Semantic annotations
lv: Semantiskās piezīmes

en: Send key events to VNC host.
lv: Sūtīt atslēgas notikumus uz VNC resursdatoru.

en: Send mouse events to VNC host. Not needed for use as VDR ffnetdev client.
lv: Sūtīt peles notikumus uz VNC resursdatoru. Nav vajadzīgs priekš lietošanas kā VDR ffnetdev klienta.

en: Send nack messages even when we have not confirmed that the encoder is on our local network.
lv: Sūtīt negatīvā apliecinājuma ziņojumus pat tad, ja nav apstiprināts, ka kodētājs ir lokālajā tīklā.

en: Send your video to picture files
lv: Sūtīt jūsu video uz attēlu datnēm

en: Sends the barGraph information every n audio packets
lv: Sūta joslu grafika informāciju ik pēc n audio paketēm

en: Separate sub-streams
lv:  Atdalīt apakšstraumes

en: Separate teletex/dvbs pages into independent ES. It can be useful to turn off this option when using stream output.
lv: Atdalīt teletex/dvbs lapas neatkarīgās elementārās straumēs. Var būt noderīgi izslēgt šo opciju, kad lieto straumju izvadi.

en: Separate words by | (without space)
lv: Atdalīt vārdus ar | (bez atstarpes)

en: Sepia
lv: Sēpija

en: Sepia intensity
lv: Sēpijas intensitāte

en: Sepia video filter
lv: Sēpijas video filtrs

en: Sequential numbering
lv: Secīga numerācija

en: Serbian
lv: Serbu

en: Service Discovery
lv: Pakalpojumu atklāšana

en: Service discoveries adds new sources to your playlist such as web radios, video websites, ...
lv: Pakalpojumu atklāšanas pievieno jaunus avotus jūsu atskaņošanas sarakstam, tādus kā tīmekļa radio, video tīmekļa vietnes, ...

en: Services
lv: Pakalpojumi

en: Services discovery
lv: Pakalpojumu atklāšana

en: Services discovery modules
lv: Pakalpojumu atklāšanas moduļi

en: Services discovery modules are facilities that automatically add items to playlist.
lv: Pakalpojumu atklāšanas moduļi ir līdzekļi, kuri atskaņošanas sarakstam automātiski pievieno vienumus.

en: Session
lv: Sesija

en: Session Description Protocol
lv: Sesijas apraksta protokols

en: Session URL
lv: Sesijas vietrādis URL

en: Session category
lv: Sesijas kategorija

en: Session description
lv: Sesijas apraksts

en: Session email
lv: Sesijas e-pasts

en: Session failed
lv: Sesija neizdevās

en: Session name
lv: Sesijas nosaukums

en: Set ES Lang
lv: Iestatīt elementārās straumes valodu

en: Set ES id
lv: Iestatīt elementārās straumes ID

en: Set FFmpeg debug mask
lv: Iestatīt FFmpeg atkļūdošanas masku

en: Set ID
lv: Iestatīt ID

en: Set Lang
lv: Iestatīt valodu

en: Set NFS uid/guid automatically
lv: Iestatīt NFS uid/guid automātiski

en: Set PID to ID of ES
lv: Iestatīt PID uz elementārās straumes ID

en: Set QP
lv: Iestatīt KP

en: Set SPS and PPS id numbers to allow concatenating streams with different settings.
lv: Iestatīt SPS un PPS id numurus, lai atļautu saķēdēt straumes ar dažādiem iestatījumiem.

en: Set as Wall&paper
lv: Iestatīt kā ekrānta&peti

en: Set at which interval PCRs (Program Clock Reference) will be sent (in milliseconds). This value should be below 100ms. (default is 70ms).
lv: Iestatīt, kādā intervālā tiks nosūtīti PCR (Program Clock Reference) (milisekundēs). Šai vērtībai vajadzētu būt zem 100ms. (noklusējums ir 70ms).

en: Set ball size giving its radius in number of pixels
lv: Iestatiet bumbas izmēru, sniedzot tās rādiusu pikseļu skaitā

en: Set ball speed, the displacement value in number of pixels by frame.
lv: Iestatiet bumbas ātrumu, pārvietojuma vērtību pikseļu skaitā pa kadram.

en: Set edge visibility.
lv: Iestatīt malas redzamību.

en: Set gradient threshold for edge computation.
lv: Iestatīt gradienta slieksni priekš malu skaitļošanas.

en: Set id of ES to PID
lv: Iestatīt elementārās straumes id uz PID

en: Set index size ratio. Alters default (60min content) or estimated size.
lv: Iestatīt indeksa izmēra attiecību. Izmaina noklusējuma (60 min. satura) vai novērtēto izmēru.

en: Set playlist bookmark 1
lv: Iestatīt atskaņošanas saraksta grāmatzīmi 1

en: Set playlist bookmark 10
lv: Iestatīt atskaņošanas saraksta grāmatzīmi 10

en: Set playlist bookmark 2
lv: Iestatīt atskaņošanas saraksta grāmatzīmi 2

en: Set playlist bookmark 3
lv: Iestatīt atskaņošanas saraksta grāmatzīmi 3

en: Set playlist bookmark 4
lv: Iestatīt atskaņošanas saraksta grāmatzīmi 4

en: Set playlist bookmark 5
lv: Iestatīt atskaņošanas saraksta grāmatzīmi 5

en: Set playlist bookmark 6
lv: Iestatīt atskaņošanas saraksta grāmatzīmi 6

en: Set playlist bookmark 7
lv: Iestatīt atskaņošanas saraksta grāmatzīmi 7

en: Set playlist bookmark 8
lv: Iestatīt atskaņošanas saraksta grāmatzīmi 8

en: Set playlist bookmark 9
lv: Iestatīt atskaņošanas saraksta grāmatzīmi 9

en: Set the ID of the elementary stream
lv: Iestatīt elementārās straumes ID

en: Set the RMS/peak.
lv: Iestatīt vidējo kvadrātisko/maksimumslodzi.

en: Set the Sharpen strength, between 0 and 2. Defaults to 0.05.
lv: Iestatīt Sharpen stiprumu, starp 0 un 2. Noklusējas uz 0.05.

en: Set the TV channel the tuner will set to (0 means default).
lv: Iestatīt TV kanālu, uz kuru iestatīsies uztvērējs (0 nozīmē noklusējuma).

en: Set the attack time in milliseconds.
lv: Iestatīt uzbrukuma laiku milisekundēs.

en: Set the canvas' picture aspect ratio. If omitted, the canvas is assumed to have the same SAR as the input.
lv: Iestatīt audekla bildes malu attiecības. Ja neizpildīts, tiek pieņemts, ka audeklam ir tādas pašas glabāšanas malu attiecības (SAR) kā ievadei.

en: Set the category of the elementary stream
lv: Iestatīt elementārās straumes kategoriju

en: Set the codec of the elementary stream
lv: Iestatīt elementārās straumes kodeku

en: Set the encoding used in text subtitles
lv: Iestatīt teksta subtitros lietoto kodējumu

en: Set the global gain in dB (-20 ... 20).
lv: Iestatīt globālo ieguvumu decibelos (-20 ... 20).

en: Set the group of the elementary stream
lv: Iestatīt elementārās straumes grupu

en: Set the image brightness, between 0 and 2. Defaults to 1.
lv: Iestatīt attēla spilgtumu, starp 0 un 2. Noklusējas uz 1.

en: Set the image contrast, between 0 and 2. Defaults to 1.
lv: Iestatīt attēla kontrastu, starp 0 un 2. Noklusējas uz 1.

en: Set the image gamma, between 0.01 and 10. Defaults to 1.
lv: Iestatīt attēla gammu, starp 0.01 un 10. Noklusējas uz 1.

en: Set the image hue, between -180 and 180. Defaults to 0.
lv: Iestatīt attēla nokrāsu, starp -180 un 180. Noklusējas uz 0.

en: Set the image hue, between 0 and 360. Defaults to 0.
lv: Iestatīt attēla nokrāsu, starp 0 un 360. Noklusējas uz 0.

en: Set the image saturation, between 0 and 3. Defaults to 1.
lv: Iestatīt attēla piesātinājumu, starp 0 un 3. Noklusējas uz 1.

en: Set the internal ID of each elementary stream handled by VLC to the same value as the PID in the TS stream, instead of 1, 2, 3, etc. Useful to do '#duplicate{..., select="es=<pid>"}'.
lv: Iestatīt katras ar VLC apdarinātās elementārās straumes iekšējo ID uz tādu pašu vērtību kā PID iekš TS straumes, nevis 1, 2, 3 utt. Noderīgi darīt '#duplicate{..., select="es=<pid>"}'.

en: Set the justification of subtitles
lv: Iestatīt subtitru izlīdzināšanu

en: Set the knee radius in dB.
lv: Iestatīt liekuma rādiusu decibelos.

en: Set the makeup gain in dB (0 ... 24).
lv: Iestatīt izveides ieguvumu decibelos (0 ... 24).

en: Set the maximum allowed PES size when producing the MPEG PS streams.
lv: Iestatīt maksimālo atļauto PES izmēru, kad rada MPEG PS straumes.

en: Set the ratio (n:1).
lv: Iestatīt attiecību (n:1).

en: Set the release time in milliseconds.
lv: Iestatīt atlaišanas laiku milisekundēs.

en: Set the size of the inter luma quantization deadzone. Range 0 to 32.
lv: Iestatīt starpējās luma kvantizācijas mirušās zonas izmēru. Diapazonā 0 līdz 32.

en: Set the size of the intra luma quantization deadzone. Range 0 to 32.
lv: Iestatīt iekšējās luma kvantizācijas mirušās zonas izmēru. Diapazonā 0 līdz 32.

en: Set the threshold level in dB.
lv: Iestatīt sliekšņa līmeni decibelos.

en: Set the transparency of the video output. 1 is non-transparent (default) 0 is fully transparent.
lv: Iestatīt video izvades caurspīdīgumu. 1 ir ne-caurspīdīgs (noklusējuma), 0 ir pilnībā caurspīdīgs.

en: Set the tuner country code that establishes the current channel-to-frequency mapping (0 means default).
lv: Iestatīt uztvērēja valsts kodu, kurš nodibina pašreizējo kanāla-uz-frekvenci kartēšanu (0 nozīmē noklusējuma).

en: Set the v4l2 driver controls to the values specified using a comma separated list optionally encapsulated by curly braces (e.g.: {video_bitrate=6000000,audio_crc=0,stream_type=3} ). To list available controls, increase verbosity (-vv) or use the v4l2-ctl application.
lv: Iestatiet v4l2 dziņa vadīklas uz vērtībām, norādītām, lietojot komatu atdalītu sarakstu, pēc izvēles iekapsulētu ar figūriekavām (piem.: {video_bitrate=6000000,audio_crc=0,stream_type=3} ). Lai uzskaitītu pieejamās vadīklas, palieliniet runīgumu (-vv) vai lietojiet v4l2-ctl lietotni.

en: Set up any additional options for streaming
lv: Iestatīt jebkuras papildu opcijas straumēšanai

en: Set up associations...
lv: Uzstādīt asociācijas...

en: Set up media sources to stream
lv: Iestatīt mediju avotus, kurus straumēt

en: Sets PID to the ID if the incoming ES. This is for use with --ts-es-id-pid, and allows having the same PIDs in the input and output streams.
lv: Iestata PID uz ID, ja ienāk elementārā straume. Šis ir lietošanai ar --ts-es-id-pid, un atļauj būt ar tādiem pašiem PID ievades un izvades straumēs.

en: Sets a maximum local bitrate (in kbits/s).
lv: Iestata maksimālo lokālo bitu pārraides ātrumu (kb/s).

en: Sets a maximum number of macroblocks per slice
lv: Iestata maksimālo makrobloku skaitu uz šķēli

en: Sets a maximum slice size in bytes, Includes NAL overhead in size
lv: Iestata maksimālo šķēles izmēru baitos, iekļauj izmērā NAL virstēriņu

en: Sets maximum interval between IDR-frames. Larger values save bits, thus improving quality for a given bitrate at the cost of seeking precision. Use -1 for infinite.
lv: Iestata maksimālo intervālu starp IDR-kadriem. Lielākas vērtības ietaupa bitus, tādējādi uzlabojot kvalitāti dotajam bitu pārraides ātrumam uz meklēšanas precizitātes izmaksām. Lietot -1 bezgalīgam.

en: Sets minimum interval between IDR-frames. In H.264, I-frames do not necessarily bound a closed GOP because it is allowable for a P-frame to be predicted from more frames than just the one frame before it (also see reference frame option). Therefore, I-frames are not necessarily seekable. IDR-frames restrict subsequent P-frames from referring to any frame prior to the IDR-frame. 
    If scenecuts appear within this interval, they are still encoded as I-frames, but do not start a new GOP.
lv: Iestata minimālo intervālu starp IDR-kadriem. Iekš H.264, I-kadri ne obligāti robežo slēgto bilžu grupu, tāpēc ir pieļaujams P-kadram tikt paredzētam no vairāk kadriem kā tikai viena kadra pirms tā (vēl skatīt atsauces kadru opciju). Tādējādi I-kadri ne obligāti ir meklējami. IDR-kadri ierobežo sekojošos P-kadrus no atsaukšanās uz jebkādu kadru, iepriekšēju IDR-kadram. 
    Ja ainas griezumi parādās šī intervāla ietvaros, tie joprojām tiek iekodēti kā I-kadri, bet nesāk jaunu bilžu grupu.

en: Sets the audio output channels mode that will be used by default if your hardware and the audio stream are compatible.
lv: Iestata audio izvades kanālu režīmu, kurš tiks lietots pēc noklusējuma, ja jūsu aparatūra un audio straume ir savietojamas.

en: Sets the fullscreen controller opacity between 0.1 and 1 for main interface, playlist and extended panel. This option only works with Windows and X11 with composite extensions.
lv: Iestata pilnekrāna kontroliera necaurspīdīgumu starp 0.1 un 1 galvenajai saskarnei, atskaņošanas sarakstam un paplašinātajam panelim. Šī opcija tikai strādā ar Windows un X11 ar kompozītajiem paplašinājumiem.

en: Sets the initial buffer occupancy as a fraction of the buffer size. Range 0.0 to 1.0.
lv: Iestata sākuma bufera noslogojumu kā daļskaitli no bufera izmēra. Diapazonā 0.0 līdz 1.0.

en: Sets the password for the connection, if no username or password are set in the url.
lv: Iestata paroli savienojumam, ja vietrādī url nav iestatīts lietotājvārds vai parole.

en: Sets the timeout option in the RTSP session string
lv: Iestata noildzes opciju RTSP sesijas virknē

en: Sets the username for the connection, if no username or password are set in the url.
lv: Iestata lietotājvārdu savienojumam, ja vietrādī url nav iestatīts lietotājvārds vai parole.

en: Sets the windows opacity between 0.1 and 1 for main interface, playlist and extended panel. This option only works with Windows and X11 with composite extensions.
lv: Iestata logu necaurspīdīgumu starp 0.1 un 1 galvenajai saskarnei, atskaņošanas sarakstam un paplašinātajam panelim. Šī opcija tikai strādā ar Windows un X11 ar kompozītajiem paplašinājumiem.

en: Setting
lv: Iestatījums

en: Setting to true makes the text to be boxed and maybe easier to read.
lv: Iestatīšana uz true padara tekstu kastētu un, varbūt, vieglāk lasāmu.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Settings for VLC's control interfaces
lv: Iestatījumi VLC vadības saskarnēm

en: Settings for VLC's interfaces
lv: Iestatījumi VLC saskarnēm

en: Settings for input, demultiplexing, decoding and encoding
lv: Iestatījumi ievadei, demultipleksēšanai, atkodēšanai un iekodēšanai

en: Settings for subtitle, teletext and CC decoders and encoders.
lv: Iestatījumi subtitru, teleteksta un slēpto titru atkodētājiem un iekodētājiem.

en: Settings for the audio-only decoders and encoders.
lv: Iestatījumi tikai audio atkodētājiem un iekodētājiem.

en: Settings for the main interface
lv: Iestatījumi galvenajai saskarnei

en: Settings for the video, images or video+audio decoders and encoders.
lv: Iestatījumi video, attēlu vai video+audio atkodētājiem un iekodētājiem.

en: Settings related to On-Screen-Display, subtitles and "overlay subpictures"
lv: Ar ekrānattēlojumu (OSD), subtitriem un "pārklājuma apakšbildēm" saistītie iestatījumi

en: Settings related to playlist behaviour (e.g. playback mode) and to modules that automatically add items to the playlist ("service discovery" modules).
lv: Ar atskaņošanas saraksta uzvedību (piem., atskaņošanas režīmu) un ar moduļiem, kuri atskaņošanas sarakstam automātiski pievieno vienumus, ("pakalpojumu atklāšanas" moduļiem), saistītie iestatījumi.

en: Settings related to the various access methods. Common settings you may want to alter are HTTP proxy or caching settings.
lv: Ar dažādām piekļuves metodēm saistītie iestatījumi. Parastie iestatījumi, kurus jūs varētu vēlēties izmainīt, ir HTTP starpniekservera vai kešdarbes iestatījumi.

en: Settings...
lv: Iestatījumi...

en: Setup Streaming...
lv: Uzstādīt straumēšanu...

en: Setup schedule
lv: Uzstādīt plānotāju

en: Setup subtitle playback details
lv: Iestatīt subtitru atskaņošanas detaļas

en: Shadow
lv: Ēna

en: Shadow angle
lv: Ēnojuma leņķis

en: Shadow color
lv: Ēnojuma krāsa

en: Shadow distance
lv: Ēnojuma attālums

en: Shadow opacity
lv: Ēnojuma necaurspīdīgums

en: Shaping delay (ms)
lv: Formēšanas aizture (ms)

en: Shared memory framebuffer
lv: Koplietojamās atmiņas kadru buferis

en: Sharpen
lv: Asināt

en: Sharpen strength (0-2)
lv: Asināšanas stiprums (0-2)

en: Sharpen video filter
lv: Asināšanas video filtrs

en: Sharpness
lv: Asums

en: Sharpness filter adjust.
lv: Asuma filtra pielāgošana.

en: Sho&w VLC media player
lv: &Rādīt VLC mediju atskaņotāju

en: Shona
lv: Šonu

en: Short backwards jump
lv: Īss atpakaļgaitas lēciens

en: Short forward jump
lv: Īss lēciens uz priekšu

en: Short jump length
lv: Īss lēciena garums

en: Short jump length, in seconds.
lv: Īss leviena garums, sekundēs.

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Show &more options
lv: Rādīt &vairāk opciju

en: Show 80 bands instead of 20
lv: Rādīt 80 joslas, nevis 20

en: Show All
lv: Rādīt visus

en: Show Audio Effects Button
lv: Rādīt audio efektu pogu

en: Show Basic
lv: Rādīt pamata

en: Show Containing Directory...
lv: Rādīt saturošo datņu katalogu...

en: Show Containing Folder...
lv: Rādīt saturošo mapi...

en: Show Fullscreen controller
lv: Rādīt pilnekrāna kontrolieri

en: Show Installed Only
lv: Rādīt tikai instalētos

en: Show Main Window
lv: Rādīt galveno logu

en: Show NC17 rated video streams when using shoutcast video playlists.
lv: Rādīt NC17 novērtētās video straumes, kad lieto shoutcast video atskaņošanas sarakstus.

en: Show Name
lv: Raidījuma nosaukums

en: Show Previous & Next Buttons
lv: Rādīt pogas "Iepriekšējais" un "Nākamais"

en: Show Shuffle & Repeat Buttons
lv: Rādīt pogas Jaukt un Atkārtot

en: Show Sidebar
lv: Rādīt sānjoslu

en: Show VLC on the taskbar
lv: Rādīt VLC uzdevumjoslā

en: Show a controller in fullscreen mode
lv: Rādīt kontrolieri pilnekrāna režīmā

en: Show a notification popup with the artist and track name when the current playlist item changes, when VLC is minimized or hidden.
lv: Rādīt paziņojuma uzlecošo logu ar izpildītāja un celiņa nosaukumu, kad pašreizējais atskaņošanas saraksta vienums mainās, kad VLC ir minimizēts vai paslēpts.

en: Show a systray icon for VLC
lv: Rādīt sistēmjoslas ikonu priekš VLC

en: Show advanced options
lv: Rādīt paplašinātās opcijas

en: Show advanced preferences and not simple preferences when opening the preferences dialog.
lv: Rādīt paplašinātos iestatījumus un ne vienkāršos iestatījumus, kad atver iestatījumu dialoglodziņu.

en: Show advanced preferences over simple ones
lv: Rādīt paplašinātos iestatījumus, nevis vienkāršos

en: Show an icon in the systray allowing you to control VLC media player for basic actions.
lv: Rādīt ikonu sistēmjoslā, kura atļauj jums vadīt VLC mediju atskaņotāju pamata darbībām.

en: Show controller in fullscreen
lv: Rādīt kontrolieri pilnekrānā

en: Show controls in full screen mode
lv: Rādīt vadīklas pilnekrāna režīmā

en: Show corrupted frames
lv: Rādīt bojātos kadrus

en: Show errors and warnings
lv: Rādīt kļūdas un brīdinājumus

en: Show everything including debug messages
lv: Rādīt visu, ieskaitot atkļūdošanas paziņojumus

en: Show extended options
lv: Rādīt paplašinātas opcijas

en: Show extended settings
lv: Rādīt paplašinātos iestatījumus

en: Show hidden files
lv: Rādīt slēptās datnes

en: Show media change popup:
lv: Rādīt medija maiņas uzlecošo logu:

en: Show media title on video
lv: Rādīt medija virsrakstu uz video

en: Show media title on video start
lv: Rādīt medija virsrakstu video sākumā

en: Show notification popup on track change
lv: Rādīt paziņojuma uzlecošo logu par celiņa maiņu

en: Show only errors
lv: Rādīt tikai kļūdas

en: Show playing item name in window title
lv: Rādīt atskaņotā vienuma nosaukumu loga virsrakstā

en: Show settings
lv: Rādīt iestatījumus

en: Show shoutcast adult content
lv: Rādīt shoutcast pieaugušo saturu

en: Show small preview size (percent of source).
lv: Rādīt mazu priekšskatījuma izmēru (procentos no avota).

en: Show small preview.
lv: Rādīt mazu priekšskatījumu.

en: Show stream position
lv: Rādīt straumes pozīciju

en: Show systray icon
lv: Rādīt sistēmjoslas ikonu

en: Show the contextual popup menu.
lv: Rādīt kontekstuālo uzlecošo izvēlni.

en: Show the current position in seconds within the stream from time to time.
lv: Laiku pa laikam sekundēs rādīt pašreizējo pozīciju straumē.

en: Show the name of the song or video in the controller window title.
lv: Rādīt dziesmas vai video nosaukumu kontroliera loga virsrakstā.

en: Show the properties dialog of the selected device before starting the stream.
lv: Rādīt atlasītās ierīces īpašību dialoglodziņu pirms sāk straumi.

en: Show the tuner properties [channel selection] page.
lv: Rādīt uztvērēja īpašību [kanālu atlases] lapu.

en: Show the video title for n milliseconds, default is 5000 ms (5 sec.)
lv: Rādīt video virsrakstu n milisekundes, noklusējums ir 5000 ms (5 sek.)

en: Show unimportant error and warnings dialogs
lv: Rādīt nesvarīgus kļūdu un brīdinājumu dialoglodziņus

en: Show video title for x milliseconds
lv: Rādīt video virsrakstu x milisekundes

en: Show video within the main window
lv: Rādīt video galvenajā logā

en: Show/Hide Playlist
lv: Rādīt/paslēpt atskaņošanas sarakstu

en: Show/hide details about a log message
lv: Rādīt/paslēpt detaļas par žurnāla ziņojumu

en: Shows a lucent controller when moving the mouse in fullscreen mode.
lv: Parāda spīdošu kontrolieri, kad pārvieto peli pilnekrāna režīmā.

en: Shows the audio effects button in the main window.
lv: Parāda audio efektu pogu galvenajā logā.

en: Shows the previous and next buttons in the main window.
lv: Parāda galvenajā logā pogas "Iepriekšējais" un "Nākamais".

en: Shows the shuffle and repeat buttons in the main window.
lv: Parāda jaukšanas un atkārtošanas pogas galvenajā logā.

en: Showtunes
lv: Šovu motīvi

en: Shrink the viewpoint field of view (360°)
lv: Samazināt skatpunkta skata lauku (360°)

en: Shuffle
lv: Jaukta

en: Side left
lv: Malējais kreisais

en: Side right
lv: Malējais labais

en: Signaling mode of the extension AOT
lv: Paplašinājuma AOT signalizēšanas režīms

en: Silver
lv: Sudraba

en: Similarity
lv: Līdzība

en: Similarity threshold
lv: Līdzības slieksnis

en: Simple
lv: Vienkāršos

en: Simple Karaoke filter
lv: Vienkāršs karaoke filtrs

en: Simple Preferences
lv: Vienkāršie iestatījumi

en: Simple decoder for Dolby Surround encoded streams
lv: Vienkāršs atkodētājs Dolby Surround iekodētām straumēm

en: Simple stereo widening effect
lv: Vienkāršs stereo paplašināšanas efekts

en: Simplified Chinese (ISO-2022-CN-EXT)
lv: Ķīniešu vienkāršotā (ISO-2022-CN-EXT)

en: Simplified Chinese Unix (EUC-CN)
lv: Ķīniešu vienkāršotā Unix (EUC-CN)

en: Sinc function (best quality)
lv: Sinc funkcija (labākā kvalitāte)

en: Sinc function (fast)
lv: Sinc funkcija (ātrs)

en: Sinc function (medium quality)
lv: Sinc funkcija (viduvēja kvalitāte)

en: Sindhi
lv: Sindhu

en: Single precision audio volume
lv: Vienvārda precizitātes audio skaļums

en: Sinhalese
lv: Singāļu

en: Size
lv: Izmērs

en: Size of code blocks in each subband
lv: Koda bloku izmērs katrā apakšjoslā

en: Size of motion compensation blocks
lv: Kustības kompensācijas bloku izmērs

en: Size of stream in bytes
lv: Straumes izmērs baitos

en: Size of the TS packet to encrypt. The encryption routines subtract the TS-header from the value before encrypting.
lv: Norādiet izmēru TS paketei, kuru šifrēt. Šifrēšanas rutīnas atņem TS-galveni no vērtības pirms šifrēšanas.

en: Size of the curve along the piece's edge
lv: Izmērs līknei gar gabala malu

en: Size of the video that will be displayed by the DirectShow plugin. If you don't specify anything the default size for your device will be used. You can specify a standard size (cif, d1, ...) or <width>x<height>.
lv: Izmērs video, kurš tiks attēlots ar DirectShow spraudni. Ja jūs nenorādīsiet neko, tiks lietots noklusējuma izmērs jūsu ierīcei. Jūs varat norādīt standarta izmēru (cif, d1, ...) vai <platums>x<augstums>.

en: Sketch
lv: Skice

en: Skin files |*.vlt;*.wsz;*.xml
lv: Ādiņu datnes |*.vlt;*.wsz;*.xml

en: Skin resource file:
lv: Ādiņu resursu datne:

en: Skin to use
lv: Ādiņa, kuru lietot

en: Skin whiten
lv: Ādas balinājums

en: Skinnable Interface
lv: Ar ādiņu apdarināma saskarne

en: Skins
lv: Apvalki

en: Skins customize player's appearance. You can activate them through preferences.
lv: Ādiņas pielāgo atskaņotāja izskatu. Jūs varat aktivizēt tās caur iestatījumiem.

en: Skip
lv: Izlaist

en: Skip H.264 in-loop deblocking filter
lv: Izlaist H.264 ciklā esošo atblokošanas filtru

en: Skip ads
lv: Izlaist reklāmas

en: Skip frame (default=0)
lv: Izlaist kadru (noklusējuma=0)

en: Skip frames
lv: Izlaist kadrus

en: Skip idct (default=0)
lv: Izlaist inverso diskrētā kosinusa transformāciju (noklusējuma=0)

en: Skip loop filter
lv: Izlaist cikla filtru

en: Skip the loop filter for H.264 decoding
lv: Izlaist cikla filtru H.264 atkodēšanai

en: Skipping the loop filter (aka deblocking) usually has a detrimental effect on quality. However it provides a big speedup for high definition streams.
lv: Cikla filtra izlaišanai (vēl zināmai kā atblokošanai) parasti ir neizdevīgs efekts uz kvalitāti. Tomēr tā sniedz lielu paātrinājumu augstas izšķirtspējas straumēm.

en: Sky blue
lv: Debess zils

en: Slides (images)
lv: Slīdes (attēli)

en: Slides (text)
lv: Slīdes (teksts)

en: Slightly improve quality of SMP, at the cost of repeatability.
lv: Mazliet uzlabo simetriskās multiapstrādes kvalitāti uz atkārtojamības izmaksām.

en: Slo&wer
lv: Lē&nāk

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Slovenian
lv: Slovēņu

en: Slow
lv: Lēns

en: Slow Jam
lv: Lēnais Jam

en: Slow Rock
lv: Lēnais roks

en: Slower
lv: Lēnāk

en: Slower (fine)
lv: Lēnāk (smalki)

en: Small
lv: Mazs

en: Small Volume
lv: Mazs skaļums

en: Small preview
lv: Mazs priekšskatījums

en: Small preview size
lv: Mazs priekšskatījuma izmērs

en: Smaller
lv: Mazāks

en: Snapshot
lv: Momentuzņēmums

en: SoX Resampler
lv: SoX pārģenerētājs

en: Socks proxy
lv: Socks starpniekserveris

en: Soft
lv: Maigs

en: Soft rock
lv: Maigais roks

en: Soften
lv: Mīkstināt

en: Softening value
lv: Mīkstināšanas vērtība

en: Software
lv: Programmatūra

en: Software gain
lv: Programmatūriskais pieaugums

en: Soloist
lv: Solists

en: Somali
lv: Somāļu

en: Some DVB cards do not like to be probed for their capabilities, you can disable this feature if you experience some trouble.
lv: Dažām DVB kartēm nepatīk tikt zondētām pēc to spējām, jūs varat izslēgt šo līdzekli, ja jūs pieredzat kādas nepatikšanas.

en: Some French channels do not flag their subtitling pages correctly due to a historical interpretation mistake. Try using this wrong interpretation if your subtitles don't appear.
lv: Daži Francijas kanāli neiezīmē savas subtitrēšanas lapas pareizi dēļ vēsturiskām interpretācijas kļūdām. Mēģiniet lietot šo nepareizo interpretāciju, ja jūsu subtitri neparādās.

en: Some subtitle formats allow for text formatting. VLC partly implements this, but you can choose to disable all formatting.
lv: Daži subtitru formāti atļauj teksta formatēšanu. VLC daļēji īsteno šo, bet jūs varat izvēlēties izslēgt visu formatēšanu.

en: Sonata
lv: Sonāte

en: Song Description
lv: Dziesmas apraksts

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Sotho, Southern
lv: Dienvidsotu

en: Soul
lv: Souls

en: Sound Clip
lv: Skaņas klips

en: Sound Delay
lv: Skaņas aizture

en: Sound Engineer
lv: Skaņu inženieris

en: SoundFont file
lv: SoundFont datne

en: SoundFont file to use for software synthesis.
lv: SoundFont datne, kuru lietot programmatūras sintēzei.

en: Soundtrack
lv: Skaņu celiņš

en: Source
lv: Avots

en: Source aspect ratio
lv: Avota malu attiecības

en: Source directory
lv: Avota datņu katalogs

en: Source:
lv: Avots:

en: Sout stream
lv: Sout straume

en: Sout stream modules allow to build a sout processing chain. Please refer to the Streaming Howto for more information. You can configure default options for each sout stream module here.
lv: Sout straumju moduļi atļauj būvēt sout apstrādes ķēdi. Lūdzu, atsaucieties uz straumēšanas pamācību, lai iegūtu vairāk informācijas. Jūs šeit varat konfigurēt noklusējuma opcijas katram sout straumju modulim.

en: South-Eastern European (Latin-10)
lv: Diendiv-Austrum Eiropiešu (Latin-10)

en: Southern Rock
lv: Dienvidu roks

en: Sp&eed
lv: Ā&trums

en: Spacer
lv: Sadalītājs

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Spatial
lv: Telpiskais

en: Spatial blur
lv: Telpiskā aizmiglošana

en: Spatial chroma strength
lv: Telpiskās krāsainības stiprums

en: Spatial chroma strength (0-254)
lv: Telpiskās krāsainības stiprums (0-254)

en: Spatial luma strength
lv: Telpiskās luma stiprums

en: Spatial luma strength (0-254)
lv: Telpiskās luma stiprums (0-254)

en: Spatializer
lv: Telpiskotājs

en: Speaker configuration
lv: Skaļruņu konfigurācija

en: Special modules
lv: Speciālie moduļi

en: Specifies the services discovery modules to preload, separated by colons. Typical value is "sap".
lv: Norāda pakalpojumu atklāšanas moduļus, kurus priekšielādēt, atdalītus ar koliem. Tipiskā vērtība ir "sap".

en: Specify AAC audio profile to use
lv: Norādiet AAC audio profilu, kuru lietot

en: Specify H.264 level (as defined by Annex A of the standard). Levels are not enforced; it's up to the user to select a level compatible with the rest of the encoding options. Range 1 to 5.1 (10 to 51 is also allowed). Set to 0 for letting x264 set level.
lv: Norādiet H.264 līmeni (kā definēts no standarta Pielikuma A). Līmeņi nav uzspiesti; tas ir atkarīgs no lietotāja, lai atlasītu līmeni, saderīgu ar pārējām iekodēšanas opcijām. Diapazonā 1 līdz 5.1 (10 līdz 51 ir arī atļauti). Iestatīt uz 0, lai ļautu x264 iestatīt līmeni.

en: Specify H.264 profile which limits are enforced over other settings
lv: Norāda H.264 profilu, kura ierobežojumi ir uzspiesti pāri citiem iestatījumiem

en: Specify a delay (in ms) for this elementary stream. Positive means delay and negative means advance.
lv: Norādiet aizturi (milisekundēs) priekš šīs elementārās straumes. Pozitīvs nozīmē aizturi un negatīvs nozīmē apsteidzi.

en: Specify an ISO-639 code (three characters) for this elementary stream
lv: Norādiet ISO-639 kodu (trīs rakstzīmes) šai elementārajai straumei

en: Specify an identifier integer for this elementary stream
lv: Norādiet identifikatora veselo skaitli priekš šīs elementārās straumes

en: Specify an identifier string for this subpicture
lv: Norādiet identifikatora virkni priekš šīs apakšbildes

en: Specify an new identifier integer for this elementary stream
lv: Norādiet jaunu identifikatora veselo skaitli priekš šīs elementārās straumes

en: Specify the AAC audio profile to use for encoding the audio bitstream. It takes the following options: main, low, ssr (not supported),ltp, hev1, hev2 (default: low). hev1 and hev2 are currently supported only with libfdk-aac enabled libavcodec
lv: Norādiet AAC audio profilu, kuru lietot audio bitstraumes iekodēšanai. Tas pieņem sekojošas opcijas: main, low, ssr (nav atbalstīts),ltp, hev1, hev2 (noklusējuma: low). hev1 un hev2 pašreiz tiek atbalstīti tikai ar libfdk-aac ieslēgtu libavcodec

en: Specify the codec level explicitly. If you don't, the codec will determine the correct profile from other sources, such as resolution and bitrate. E.g. '4.2' for mpeg4-part10 or 'low' for mpeg2
lv: Norādiet kodeka līmeni atklāti izteikti. Ja jūs to nenorādīsiet, kodeks noteiks pareizu profilu no citiem avotiem, tādiem kā izšķirtspēja un bitu pārraides ātrums. Piem., '4.2' priekš mpeg4-part10 vai 'low' priekš mpeg2

en: Specify the codec profile explicitly. If you don't, the codec will determine the correct profile from other sources, such as resolution and bitrate. E.g. 'high'
lv: Norādiet kodeka profilu atklāti izteikti. Ja jūs to nenorādīsiet, kodeks noteiks pareizu profilu no citiem avotiem, tādiem kā izšķirtspēja un bitu pārraides ātrums. Piem., 'high'

en: Specify the deinterlace module to use.
lv: Norādiet rindpārleces novēršanas moduli, kuru lietot.

en: Specify the height to decode the image too
lv: Norādiet augstumu, lai atkodētu arī attēlu

en: Specify the log filename.
lv: Norādiet žurnāla datnes nosaukumu.

en: Specify the logging format.
lv: Norādiet žurnalēšanas formātu.

en: Specify the size of the TS packet to decrypt. The decryption routines subtract the TS-header from the value before decrypting.
lv: Norādiet TS paketes, kuru atšifrēt, izmēru. Atšifrēšanas rutīnas atņem TS-galveni no vērtības pirms atšifrēšanas.

en: Specify the width to decode the image too
lv: Norādiet platumu, lai atkodētu arī attēlu

en: Spectral sections
lv: Spektra sadaļas

en: Spectrometer
lv: Spektrometrs

en: Spectrum
lv: Spektrs

en: Spectrum analyser
lv: Spektra analizētājs

en: Spectrum inversion
lv: Spektra inversija

en: Speech
lv: Runa

en: Speech synthesis for Mac OS X
lv: Runas sintēze priekš Mac OS X

en: Speech synthesis for Windows
lv: Runas sintēze priekš Windows

en: Speed of feeds
lv: Barotņu ātrumi

en: Speed of the RSS/Atom feeds in microseconds (bigger is slower).
lv: RSS/Atom barotņu ātrums milisekundēs (lielāks ir lēnāks).

en: Speed selector
lv: Ātruma izvēlētājs

en: Speed: %.2fx
lv: Ātrums: %.2fx

en: Speex audio decoder
lv: Speex audio atkodētājs

en: Speex audio encoder
lv: Speex audio iekodētājs

en: Speex audio packetizer
lv: Speex audio paketizētājs

en: Speex resampler
lv: Speex pārģenerētājs

en: Split segments anywhere
lv: Sadalīt segmentus jebkur

en: Split the video in multiple windows to display on a wall of screens
lv: Sadalīt video vairākos logos, lai attēlotu uz ekrānu sienas

en: Splits video in two same parts, like in a mirror
lv: Sadala video divās vienādās daļās, līdzīgi kā spogulī

en: Splitter
lv: Sadalītājs

en: Splitters
lv: Sadalītāji

en: Spoken subtitles for the visually impaired
lv: Izrunātie subtitri personām ar redzes traucējumiem

en: Standard
lv: Standarta

en: Standard Definition (576 or 480 lines)
lv: Standarta izšķirtspēja (576 vai 480 rindas)

en: Standard stream output
lv: Standarta straumju izvade

en: Start
lv: Sākums

en: Start Time
lv: Sākuma laiks

en: Start VLC with only a systray icon
lv: Sākt VLC tikai ar sistēmjoslas ikonu

en: Start VLC with:
     - normal mode
     - a zone always present to show information as lyrics, album arts...
     - minimal mode with limited controls
lv: Sākt VLC ar:
     - normālu režīmu
     - zona vienmēr klātesoša, lai parādītu informāciju kā liriku, albuma mākslas...
     - minimālu režīmu ar ierobežotām vadīklām

en: Start directly in menu
lv: Sākt tieši izvēlnē

en: Start in fullscreen
lv: Sākt pilnekrānā

en: Start in minimal view (without menus)
lv: Sākt minimizētā skatā (bez izvēlnēm)

en: Start in minimal view mode
lv: Sākt minimālā skatījuma režīmā

en: Start paused
lv: Sākt pauzētu

en: Start playback of new items immediately once they were added.
lv: Sākt jaunu vienumu atskaņošanu tūlīt, tiklīdz tie tika pievienoti.

en: Start the DVD directly in the main menu. This will try to skip all the useless warning introductions.
lv: Sākt DVD tieši galvenajā izvēlnē. Šis mēģinās izlaist visus bezjēdzīgos brīdinājuma ievadus.

en: Start time
lv: Sākuma laiks

en: Start video in fullscreen mode
lv: Sākt video pilnekrāna režīmā

en: Starting Position
lv: Sākuma pozīcija

en: Statistics
lv: Statistika

en: Statistics video output
lv: Statistikas video izvade

en: Stats
lv: Statistika

en: Stats decoder
lv: Statistikas atkodētājs

en: Stats decoder function
lv: Statistikas atkodētāja funkcija

en: Stats demux
lv: Statistikas demultipleksēšana

en: Stats demux function
lv: Statistikas demultipleksēšanas funkcija

en: Stats encoder function
lv: Statistikas atkodētāja funkcija

en: Status
lv: Statuss

en: Status Bar
lv: Statusa josla

en: Step Backward
lv: Soli atpakaļ

en: Step Forward
lv: Soli uz priekšu

en: Step backward
lv: Soli atpakaļ

en: Step forward
lv: Soli uz priekšu

en: Stereo Enhancer
lv: Stereo uzlabotājs

en: Stereo Widener
lv: Stereo paplašinātājs

en: Stereo audio mode
lv: Stereo audio režīms

en: Stereo audio output mode
lv: Stereo audio izvades režīms

en: Stereo mode
lv: Stereo režīms

en: Stereo to mono downmixer
lv: Stereo uz mono lejupsajaucējs

en: Stop
lv: Apturēt

en: Stop Time
lv: Apturēšanas laiks

en: Stop playback
lv: Apturēt atskaņošanu

en: Stop the A to B loop
lv: Apturēt A uz B ciklu

en: Stop the playlist after each played playlist item.
lv: Apturēt atskaņošanas sarakstu pēc katra atskaņota atskaņošanas saraksta vienuma.

en: Stop time
lv: Apturēšanas laiks

en: Store the Password
lv: Uzglabāt paroli

en: Stream
lv: Straumēt

en: Stream %d
lv: Straume %d

en: Stream Announcement
lv: Straumes paziņojums

en: Stream Announcing
lv: Straume paziņo

en: Stream Destination
lv: Straumes galamērķis

en: Stream ID of the audio track to use.
lv: Audio celiņa, kuru lietot, straumes ID.

en: Stream ID of the subtitle track to use.
lv: Subtitru celiņa, kuru lietot, straumes ID.

en: Stream MP3
lv: Straumēt MP3

en: Stream Output
lv: Straumju izvade

en: Stream all elementary streams
lv: Straumēt visas elementārās straumes

en: Stream all elementary streams (video, audio and subtitles)
lv: Straumēt visas elementārās straumes (video, audio un subtitrus)

en: Stream bitrate
lv: Straumes bitu pārraides ātrums

en: Stream description
lv: Straumes apraksts

en: Stream filter module
lv: Straumju filtru modulis

en: Stream filters
lv: Straumju filtri

en: Stream filters are special modules that allow advanced operations on the input side of VLC. Use with care...
lv: Straumju filtri ir speciāli moduļi, kas atļauj papildinātas operācijas VLC ievades pusē. Lietot uzmanīgi...

en: Stream filters are used to modify the stream that is being read.
lv: Straumju filtri tiek lietoti, lai izmainītu straumi, kura tiek nolasīta.

en: Stream identifier
lv: Straumes identifikators

en: Stream name
lv: Straumes nosaukums

en: Stream number of the audio track to use (from 0 to n).
lv: Audio celiņa, kuru lietot, straumes numurs (no 0 līdz n).

en: Stream number of the subtitle track to use (from 0 to n).
lv: Subtitru celiņa, kuru lietot, straumes numurs (no 0 līdz n).

en: Stream output
lv: Straumju izvade

en: Stream output muxer caching (ms)
lv: Straumju izvades multipleksora kešdarbe (ms)

en: Stream output settings are used when acting as a streaming server or when saving incoming streams.
    Streams are first muxed and then sent through an "access output" module that can either save the stream to a file, or stream it (UDP, HTTP, RTP/RTSP).
    Sout streams modules allow advanced stream processing (transcoding, duplicating...).
lv: Straumju izvades iestatījumi tiek lietoti, kad darbojas kā straumēšanas serveris vai kad saglabā ienākošās straumes.
    Straumes vispirms tiek multipleksētas un tad nosūtītas caur "piekļuves izvades" moduli, kurš spēj vai nu saglabāt straumi datnē vai to straumēt (UDP, HTTP, RTP/RTSP).
    Sout straumju moduļi atļauj papildinātu straumju apstrādi (pārkodēšanu, dublēšanu...).

en: Stream output string.
    This is automatically generated when you change the above settings,
    but you can change it manually.
lv: Straumju izvades virkne.
    Šī tiek automātiski ģenerēta, kad jūs maināt augstāk esošos iestatījumus,
    bet jūs varat mainīt to pašrocīgi.

en: Stream output to memory buffer
lv: Straumju izvade atmiņas buferī

en: Stream output:
lv: Straumju izvade:

en: Stream prefetch filter
lv: Straumes priekšieneses filtrs

en: Stream public
lv: Straumēt publiski

en: Stream...
lv: Straumēt...

en: Streamable
lv: Straumējams

en: Streaming / Transcoding failed
lv: Straumēšana / pārkodēšana neizdevās

en: Streaming and Transcoding Options
lv: Straumēšanas un pārkodēšanas opcijas

en: Streaming deinterlace mode
lv: Straumējošās rindpārleces novēršanas režīms

en: Strength
lv: Stiprums

en: Strength of AQ
lv: Adaptīvās kvantizācijas stiprums

en: Strength of psychovisual optimization, default is "1.0:0.0"
lv: Psihovizuālās optimizācijas stiprums, noklusējuma ir "1.0:0.0"

en: Strength to reduce blocking and blurring in flat
    and textured areas, default 1.0 recommended to be between 0..2
     - 0.5: weak AQ
     - 1.5: strong AQ
lv: Stiprums, lai samazinātu blokošanu un aizmiglošanos plakanā virsmā
    un teksturētos apgabalos, noklusējuma 1.0, ieteicams būt starp 0..2
     - 0.5: vāja adaptīvā kvantizācija
     - 1.5: stipra adaptīvā kvantizācija

en: Strength used to modify the value of a pixel
lv: Stiprums, lietots, lai izmainītu pikseļa vērtību

en: Strict standard compliance
lv: Stingra standartu atbilstība

en: Stride Length
lv: Soļa garums

en: Stuff
lv: Materiāls

en: Sub &Track
lv: Sub&t. celiņš

en: Sub sync: bookmarked audio time
lv: Subt. sinhr.: grāmatzīmēm pievienotais audio laiks

en: Sub sync: bookmarked subtitle time
lv: Subt. sinhr.: grāmatzīmēm pievienotais subtitru laiks

en: Sub sync: corrected %i ms (total delay = %i ms)
lv: Subt. sinhr.: izlabotas %i ms (kopējā aizture = %i ms)

en: Sub sync: delay reset
lv: Subt. sinhr.: aiztures atiestatīšana

en: Sub sync: set bookmarks first!
lv: Subt. sinhr.: pirmkārt, iestatīt grāmatzīmes!

en: Sub-Title
lv: Apakš-virsraksts

en: Subdirectory behavior
lv: Datņu apakškataloga izturēšanās

en: Subject
lv: Temats

en: Submission of played songs to last.fm
lv: Atskaņoto dziesmu iesniegšana last.fm

en: Submit played tracks stats to Last.fm
lv: Iesniegt atskaņoto celiņu statistiku Last.fm

en: Subpicture position
lv: Apakšbildes novietojums

en: Subpictures
lv: Apakšattēli

en: Subpictures filter module
lv: Apakšbilžu filtra modulis

en: Subpictures source module
lv: Apakšbilžu avota modulis

en: Subpixel motion estimation and partition decision quality
lv: Apakšpikseļa kustības novērtējuma un nodalīšanas lēmuma kvalitāte

en: Subscreen Height
lv: Apakšekrāna augstums

en: Subscreen Width
lv: Apakšekrāna platums

en: Subscreen left
lv: Apakšekrāna kreisajā

en: Subscreen top
lv: Apakšekrāna augšā

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Subscribe to a podcast
lv: Pierakstīties aplādei

en: Subsdelay
lv: Subtitru aizture

en: Subti&tle
lv: Subti&trs

en: Subtitle
lv: Subtitrs

en: Subtitle & On Screen Display Settings
lv: Subtitru un attēlojuma uz ekrāna (OSD) iestatījumi

en: Subtitle Delay
lv: Subtitru aizture

en: Subtitle File
lv: Subtitru datne

en: Subtitle Files
lv: Subtitru datnes

en: Subtitle Language
lv: Subtitru valoda

en: Subtitle Track
lv: Subtitru celiņš

en: Subtitle alignment
lv: Subtitru izlīdzinājums

en: Subtitle autodetection fuzziness
lv: Subtitru automātiskās noteikšanas aptuvenums

en: Subtitle autodetection paths
lv: Subtitru automātiskās noteikšanas ceļi

en: Subtitle codec
lv: Subtitru kodeks

en: Subtitle codecs
lv: Subtitru kodeki

en: Subtitle delay
lv: Subtitru aizture

en: Subtitle delay %i ms
lv: Subtitru aizture %i ms

en: Subtitle delay down
lv: Subtitru aizture lejā

en: Subtitle delay up
lv: Subtitru aizture augšā

en: Subtitle description
lv: Subtitru apraksts

en: Subtitle duration factor:
lv: Subtitru ilguma koeficients:

en: Subtitle effects
lv: Suttitru efekti

en: Subtitle encoder
lv: Subtitru iekodētājs

en: Subtitle encoding
lv: Subtitru kodējums

en: Subtitle format
lv: Subtitru formāts

en: Subtitle justification
lv: Subtitru izlīdzināšana

en: Subtitle language
lv: Subtitru valoda

en: Subtitle languages
lv: Subtitru valodas

en: Subtitle position %d px
lv: Subtitru novietojums %d px

en: Subtitle position down
lv: Subtitru pozīcija lejā

en: Subtitle position up
lv: Subtitru pozīcija augšā

en: Subtitle position: no active subtitle
lv: Subtitru novietojums: nav aktīva subtitra

en: Subtitle renderers using libass
lv: Subtitru renderētāji, lietojot libass

en: Subtitle speed:
lv: Subtitru ātrums:

en: Subtitle sync / bookmark audio timestamp
lv: Subtitru sinhronizācija / pievienot audio laika zīmogu grāmatzīmēm

en: Subtitle sync / bookmark subtitle timestamp
lv: Subtitru sinhronizācija / pievienot subtitru laika zīmogu grāmatzīmēm

en: Subtitle sync / reset audio & subtitle synchronization
lv: Subtitru sinhronizācija / atiestatīt audio un subtitru sinhronizāciju

en: Subtitle sync / synchronize audio & subtitle timestamps
lv: Subtitru sinhronizācija / sinhronizēt audio un subtitru laika zīmogus

en: Subtitle text encoding
lv: Subtitru teksta kodējums

en: Subtitle text scale %d%%
lv: Subtitru teksta mērogojums %d%%

en: Subtitle track
lv: Subtitru celiņš

en: Subtitle track ID
lv: Subtitru celiņa ID

en: Subtitle track synchronization:
lv: Subtitru celiņa sinhronizācija:

en: Subtitle track: %s
lv: Subtitru celiņš: %s

en: Subtitles
lv: Subtitri

en: Subtitles (advanced)
lv: Subtitri (papildināti)

en: Subtitles (images)
lv: Subtitri (attēli)

en: Subtitles / OSD
lv: Subtitri / ekrānattēlojums (OSD)

en: Subtitles Track
lv: Subtitru celiņš

en: Subtitles text scaling factor
lv: Subtitru teksta mērogošanas koeficients

en: Subtitles/Video
lv: Subtitri/video

en: Sundanese
lv: Zundu

en: Support for VDR recordings (http://www.tvdr.de/).
lv: Atbalsts VDR ierakstiem (http://www.tvdr.de/).

en: Surround
lv: Ieskaujošā

en: Surround 4.0
lv: Ieskaujošā 4.0

en: Surround 4.1
lv: Ieskaujošā 4.1

en: Surround 5.0
lv: Ieskaujošā 5.0

en: Surround 5.1
lv: Ieskaujošā 5.1

en: Surround 7.1
lv: Ieskaujošā 7.1

en: Surround delay (ms)
lv: Ieskaujošā aizture (ms)

en: Surround delay, in ms. Usual values are from 5 to 40 ms.
lv: Ieskaujošā aizture, milisekundēs. Parastās vērtības ir no 5 līdz 40 ms.

en: Surround effect level (from 0 to 100, default value is 0).
lv: Ieskaujošā efekta līmenis (no 0 līdz 100, noklusējuma vērtība ir 0).

en: Surround level
lv: Ieskaušanas līmenis

en: Swahili
lv: Svahili

en: Swati
lv: Svatu

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Sweep Depth
lv: Pilnizpildes dziļums

en: Sweep Rate
lv: Pilnizpildes apjoms

en: Swing
lv: Svings

en: Switch to full preferences view
lv: Pārslēgt uz pilno iestatījumu skatu

en: Switch to simple preferences view
lv: Pārslēgt uz vienkāršo iestatījumu skatu

en: Symbol rate (bauds)
lv: Simbolu ātrums (simboli sekundē)

en: Symphonic Rock
lv: Simfoniskais roks

en: Symphony
lv: Simfonija

en: Sync on Intra Frame
lv: Sinhronizēt uz iekšējo kadru

en: Synchronization
lv: Sinhronizācija

en: Synchronize left and right
lv: Sinhronizēt kreiso un labo

en: Synchronize stored items
lv: Sinhronizēt uzglabātos vienumus

en: Synchronize top and bottom
lv: Sinhronizēt augšu un apakšu

en: Synchronizes stored items via iCloud Keychain if enabled in the user domain.
lv: Sinhronizē uzglabātos vienumus caur iCloud Keychain, ja ieslēgts lietotāja domēnā.

en: Synchronous writing
lv: Sinhronā rakstīšana

en: Synthesis gain
lv: Sintēzes ieguvums

en: Synthpop
lv: Sintpops

en: System Sound Output Device
lv: Sistēmas skaņas izvades ierīce

en: System V shared memory segment ID of the frame buffer (this is ignored if --shm-file is specified).
lv: Kadru bufera System V koplietojamās atmiņas segmenta ID (šis tiek ignorēts, ja --shm-file ir norādīts).

en: System codeset
lv: Sistēmas kodu kopa

en: System default
lv: Sistēmas noklusējums

en: System log (syslog)
lv: Sistēmas žurnāls (syslog)

en: System logger (syslog)
lv: Sistēmas reģistrētājs (syslog)

en: System logging facility.
lv: Sistēmas žurnalēšanas līdzeklis.

en: System's default
lv: Sistēmas noklusējums

en: SystemD journal logger
lv: SystemD žurnāla reģistrētājs

en: Systray icon
lv: Sistēmjoslas ikona

en: T&itle
lv: V&irsraksts

en: T.140 text encoder
lv: T.140 teksta iekodētājs

en: TCP command input
lv: TCP komandas ievade

en: TCP connection timeout
lv: TCP savienojuma noildze

en: TCP input
lv: TCP ievade

en: TCP/UDP timeout (ms)
lv: TCP/UDP noildze (ms)

en: TLS cipher priorities
lv: TLS šifra prioritātes

en: TLS server support for OS X
lv: TLS servera atbalsts priekš OS X

en: TLS support for OS X and iOS
lv: TLS atbalsts priekš OS X un iOS

en: TS muxer (libdvbpsi)
lv: TS multipleksors (libdvbpsi)

en: TTA demuxer
lv: TTA demultipleksors

en: TTML decoder
lv: TTML atkodētājs

en: TTML demuxer
lv: TTML demultipleksors

en: TTML subtitles decoder
lv: TTML subtitru atkodētājs

en: TV - analog
lv: TV - analogais

en: TV - digital
lv: TV - digitālā

en: TV channels are grouped by transponder (a.k.a. multiplex) on a given frequency. This is required to tune the receiver.
lv: TV kanāli tiek grupēti ar retranslatoru (pazīstamu arī kā multipleksu) uz dotās frekvences. Šis ir vajadzīgs, lai ieregulētu uztvērēju.

en: TV-range is usually used colorrange, defining this to true will enable libx264 to use full colorrange on encoding
lv: TV-gamma ir parasti lietotā krāsu gamma, šī definēšana uz true, ieslēgs libx264, lai lietotu pilnu krāsu gammu pie iekodēšanas

en: TY Stream audio/video demux
lv: TY straumes audio/video demultipleksēšana

en: Tagalog
lv: Tagalu

en: Tahitian
lv: Taitiešu

en: Tajik
lv: Tadžiku

en: Take &Snapshot
lv: Uzņemt &momentuzņēmumu

en: Take a snapshot
lv: Uzņemt momentuzņēmumu

en: Take video snapshot
lv: Uzņemt video momentuzņēmumu

en: Takes a video snapshot and writes it to disk.
lv: Uzņem video momentuzņēmumu un raksta to diskā.

en: Tamil
lv: Tamilu

en: Target Usage
lv: Mērķa lietošana

en: Target bitrate in kbps when encoding in constant bitrate mode
lv: Mērķa bitu pārraides ātrums kb/s, kad iekodējas konstanta bitu pārraides ātruma režīmā

en: Target bitrate of the transcoded audio stream.
lv: Mērķa bitu pārraides ātrums pārkodētajai audio straumei.

en: Target bitrate of the transcoded video stream.
lv: Mērķa bitu pārraides ātrums pārkodētajai video straumei.

en: Target output frame rate for the video stream.
lv: Mērķa izvades kadru maiņas ātrums video straumei.

en: Tatar
lv: Tatāru

en: Teal
lv: Zili zaļš

en: Techno
lv: Tehno

en: Techno-Industrial
lv: Tehno-industriālā

en: Teletext
lv: Teleteksts

en: Teletext Activation
lv: Teleteksta aktivizēšana

en: Teletext alignment
lv: Teleteksta izlīdzinājums

en: Teletext configuration
lv: Teleteksta konfigurācija

en: Teletext language
lv: Teleteksta valoda

en: Teletext page
lv: Teleteksta lapa

en: Teletext subtitles
lv: Teleteksta subtitri

en: Teletext subtitles decoder
lv: Teleteksta subtitru atkodētājs

en: Teletext subtitles: hearing impaired
lv: Teleteksta subtitri: personām ar dzirdes traucējumiem

en: Teletext text subtitles
lv: Teleteksta teksta subtitri

en: Teletext transparency
lv: Teleteksta caurspīdīgums

en: Teletext: additional information
lv: Teleteksts: papildu informācija

en: Teletext: program schedule
lv: Teleteksts: programmas grafiks

en: Tell VLC that it is being launched due to a file association in the OS
lv: Pateikt VLC, ka tas tiek palaists dēļ datnes asociācijas operētājsistēmā

en: Tell lirc to read this configuration file. By default it searches in the users home directory.
lv: Pateikt lirc, lai nolasa šo konfigurācijas datni. Pēc noklusējuma tas meklē lietotāja mājas datņu katalogā.

en: Temporal
lv: Pagaidu

en: Temporal chroma strength
lv: Pagaidu krāsainības stiprums

en: Temporal chroma strength (0-254)
lv: Pagaidu krāsainības stiprums (0-254)

en: Temporal luma strength
lv: Pagaidu luma stiprums

en: Temporal luma strength (0-254)
lv: Pagaidu luma stiprums (0-254)

en: Temporal-spatial
lv: Pagaidu-telpiskais

en: Terrestrial reception parameters
lv: Virszemes uztveršanas parametri

en: Terror
lv: Terors

en: Test
lv: Tests

en: Text
lv: Teksts

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Text Size
lv: Teksta izmērs

en: Text default color
lv: Teksta noklusējuma krāsa

en: Text direction
lv: Teksta virziens

en: Text file
lv: Teksta datne

en: Text identifier for the callback functions
lv: Teksta identifikators atzvana funkcijām

en: Text opacity
lv: Teksta necaurspīdīgums

en: Text position
lv: Teksta novietojums

en: Text renderer
lv: Teksta renderētājs

en: Text rendering module
lv: Teksta renderēšanas modulis

en: Text subtitle decoder
lv: Teksta subtitru atkodētājs

en: Text subtitle parser
lv: Teksta subtitru sintaktiskais analizators

en: Texts/Logs (*.log *.txt);; All (*.*)
lv: Teksti/žurnāli (*.log *.txt);; Visi (*.*)

en: Textual audio descriptions
lv: Tekstuālie audio apraksti

en: Texture size
lv: Tekstūras izmērs

en: Thai
lv: Taju

en: Thai (TIS 620-2533/ISO 8859-11)
lv: Taizemiešu (TIS 620-2533/ISO 8859-11)

en: Thai (Windows-874)
lv: Taizemiešu (Windows-874)

en: Thanks
lv: Paldies

en: The HTTP server will listen on this TCP port. The standard HTTP port number is 80. However allocation of port numbers below 1025 is usually restricted by the operating system.
lv: HTTP serveris klausīsies uz šo TCP portu. Standarta HTTP porta numurs ir 80. Tomēr porta numuru, zemāku par 1025, piešķiršana parasti ir operētājsistēmas ierobežota.

en: The HTTPS server will listen on this TCP port. The standard HTTPS port number is 443. However allocation of port numbers below 1025 is usually restricted by the operating system.
lv: HTTPS serveris klausīsies uz šo TCP portu. Standarta HTTPS porta numurs ir 443. Tomēr porta numuru, zemāku par 1025, piešķiršana parasti ir operētājsistēmas ierobežota.

en: The IP address of the network master clock to use for clock synchronization.
lv: Tīkla vedējtaktētāja IP adrese, kuru lietot pulksteņa sinhronizēšanai.

en: The RTSP server will listen on this TCP port. The standard RTSP port number is 554. However allocation of port numbers below 1025 is usually restricted by the operating system.
lv: RTSP serveris klausīsies uz šo TCP portu. Standarta RTSP porta numurs ir 554. Tomēr porta numuru, zemāku par 1025, piešķiršana parasti ir operētājsistēmas ierobežota.

en: The SAP module normally chooses itself the right addresses to listen to. However, you can specify a specific address.
lv: SAP modulis normāli pats izvēlas pareizās adreses, uz kurām klausīties. Tomēr jūs varat norādīt specifisku adresi.

en: The URL set for an alternative scrobbler engine
lv: Vietrādis URL iestatīts alternatīvajam mūzikas klausīšanās paradumu publicētāja dzinējam

en: The YUV4MPEG2 header is compatible with mplayer yuv video output and requires YV12/I420 fourcc.
lv: YUV4MPEG2 galvene ir saderīga ar mplayer yuv video izvadi un pieprasa YV12/I420 fourcc.

en: The audio device "%s" could not be used:
    %s.
lv: Audio ierīce "%s" nevarēja tikt lietota:
    %s.

en: The capture device "%s" does not support the required parameters.
lv: Tveršanas ierīce "%s" neatbalsta vajadzīgos parametrus.

en: The code rate for Forward Error Correction can be specified.
lv: Koda attiecība kļūdu korekcijai tiešajam virzienam var tikt norādīta.

en: The color of the text that will be rendered on the video. This must be an hexadecimal (like HTML colors). The first two chars are for red, then green, then blue. #000000 = black, #FF0000 = red, #00FF00 = green, #FFFF00 = yellow (red + green), #FFFFFF = white
lv: Krāsa tekstam, kurš tiks renderēts uz video. Šai vajag būt heksadecimālai (kā HTML krāsām). Pirmie divi simboli ir priekš sarkana, tad zaļa, tad zila. #000000 = melns, #FF0000 = sarkans, #00FF00 = zaļš, #FFFF00 = dzeltens (sarkans + zaļš), #FFFFFF = balts

en: The computer (%s) you are trying to connect to requires authentication.
    Please provide a username (ideally a domain name using the format DOMAIN;username) and a password.
lv: Dators (%s), pie kura jūs mēģināt pieslēgties, pieprasa autentifikāciju.
    Lūdzu, sniedziet lietotājvārdu (ideālā gadījumā domēna vārdu, lietojot formātu DOMĒNS;lietotājvārds) un paroli.

en: The cryptographic signature for the downloaded file "%s" was invalid and could not be used to securely verify it. Thus, the file was deleted.
lv: Kriptogrāfiskais paraksts lejupielādētajai datnei "%s" bija nederīgs un nevarēja tikt lietots, lai droši pārbaudītu to. Tādējādi datne tika dzēsta.

en: The current playing item will be streamed. If there is no currently playing item, the first selected item from the <i>Library</i> will be the subject of the stream.
lv: Pašreizējais atskaņotais vienums tiks straumēts. Ja nav pašreizējā atskaņotā vienuma, pirmais atlasītais vienums no <i>Bibliotēkas</i> tiks padots straumei.

en: The decoder can partially decode or skip frame(s) when there is not enough time. It's useful with low CPU power but it can produce distorted pictures.
lv: Atkodētājs var daļēji atkodēt vai izlaist kadru(s), kad nav pietiekami daudz laika. Tas ir noderīgi ar zemu centrālā procesora jaudu, bet tas var radīt sagrozītas bildes.

en: The degree of blurring from 1 to 127.
lv: Miglošanās pakāpe no 1 līdz 127.

en: The delay which is introduced by the physical algorithm may sometimes be disturbing for the synchronization between lips-movement and speech. In case, turn this on to compensate.
lv: Aizture, kura tiek ieviesta ar fizisku algoritmu, dažreiz var būt traucējoša sinhronizācijai starp lūpu kustībām un runu. Gadījumā, ieslēdziet šo, lai kompensētu.

en: The demuxer will advance timestamps if the input can't keep up with the rate.
lv: Demultipleksors apsteigs laika zīmogus, ja ievade nevarēs turēt līdzi ātrumam.

en: The desktop mode allows you to display the video on the desktop.
lv: Darbvirsmas režīms ļauj jums attēlot video uz darbvirsmas.

en: The device node where VBI data can be read (for closed captions).
lv: Ierīces mezgls, kurā VBI dati var tikt nolasīti  (slēgtajiem subtitriem).

en: The device you selected cannot be used, because its type is not supported.
lv: Ierīce, kuru jūs atlasījāt, nevar tikt lietota tāpēc, ka tās tips nav atbalstīts.

en: The digital signal can be modulated according with different constellations (depending on the delivery system). If the demodulator cannot detect the constellation automatically, it needs to be configured manually.
lv: Ciparu signāls var tikt modulēts saskaņā ar dažādiem zvaigznājiem (atkarībā no piegādes sistēmas). Ja demodulators nevar noteikt zvaigznāju automātiski, tam vajag tikt konfigurētam pašrocīgi.

en: The downconverter (LNB) will subtract the local oscillator frequency from the satellite transmission frequency. The intermediate frequency (IF) on the RF cable is the result.
lv: Zema trokšņa līmeņa pārveidotājs (LNB) atņems lokālā oscilatora frekvenci no satelīta pārraides frekvences. Rezultāts ir starpposma frekvence (IF) uz RF kabeļa.

en: The encoder can make on-the-fly quality tradeoffs if your CPU can't keep up with the encoding rate. It will disable trellis quantization, then the rate distortion of motion vectors (hq), and raise the noise reduction threshold to ease the encoder's task.
lv: Iekodētājs var veikt kvalitātes kompromisus, notiekot darbībai, ja jūsu centrālais procesors nevarēs turēt līdzi iekodēšanas ātrumam. Tas izslēgs režģa kvantizāciju, tad kustības vektoru ātruma sagrozīšanu, un cels trokšņu mazināšanas slieksni, lai atvieglotu iekodētāja uzdevumu.

en: The even CSA encryption key. This must be a 16 char string (8 hexadecimal bytes).
lv: Pāra CSA šifrēšanas atslēga. Šai vajag būt 16 simbolu virknei (8 heksadecimālajiem baitiem).

en: The height of the effects video window, in pixels.
lv: Efektu video loga augstums, pikseļos.

en: The height of the mesh, in pixels.
lv: Sieta augstums, pikseļos.

en: The height of the video window, in pixels.
lv: Video loga augstums, pikseļos.

en: The height of the visualization window, in pixels.
lv: Vizualizācijas loga augstums, pikseļos.

en: The image blended onto the base image
lv: Attēls, kurš iemaisīts uz bāzes attēla

en: The image which will be used to blend onto
lv: Attēls, kurš tiks lietots, lai iemaisītu uz

en: The maximum number of filters (%u) was reached.
lv: Tika sasniegts maksimālais filtru daudzums (%u).

en: The media library is automatically saved and reloaded each time you start VLC.
lv: Mediju bibliotēka tiek automātiski saglabāta un pārlādēta katru reizi, kad jūs sākat VLC.

en: The mouse wheel horizontal (left/right) axis can control volume, position or be ignored.
lv: Peles ritenīša horizontālā (pa kreisi/pa labi) ass var kontrolēt skaļumu, novietojumu vai tikt ignorēta.

en: The mouse wheel vertical (up/down) axis can control volume, position or be ignored.
lv: Peles ritenīša vertikālā (augšup/lejup) ass var kontrolēt skaļumu, novietojumu vai tikt ignorēta.

en: The new version was successfully downloaded. Do you want to close VLC and install it now?
lv: Jaunā versija tika veiksmīgi lejupielādēta. Vai jūs vēlaties aizvērt VLC un instalēt to tagad?

en: The number of the first segment generated
lv: Pirmā ģenerētā segmenta numurs

en: The number of time the blend will be performed
lv: Reižu skaits, kuras tiks izpildīta samaisīšana

en: The opacity (inverse of transparency) of the text that will be rendered on the video. 0 = transparent, 255 = totally opaque.
lv: Teksta, kurš tiks renderēts uz video, necaurspīdīgums (pretējs caurspīdīgumam). 0 = caurspīdīgs, 255 = pilnīgi necaurspīdīgs.

en: The option allows you to enable or disable the high-quality float32 audio output mode (which is not well supported by some soundcards).
lv: Šī opcija jums atļauj ieslēgt vai izslēgt augstas kvalitātes float32 audio izvades režīmu (kurš nav labi atbalstīts ar dažām skaņas kartēm).

en: The output file already exists. If recording continues, the file will be overridden and its content will be lost.
lv: Izvades datne jau pastāv. Ja ierakstīšana turpinās, datne tiks pārrakstīta un tās saturs būs pazudis.

en: The parameter alpha for the Kaiser window. Increasing alpha increases the main-lobe width and decreases the side-lobe amplitude.
lv: Parametrs alfa Kaizera logam. Alfas palielināšana palielinās galvenās daivas platumu un samazinās malējo daivu amplitūdu.

en: The password of your last.fm account
lv: Parole jūsu last.fm kontam

en: The playlist can use a tree to categorize some items, like the contents of a directory.
lv: Atskaņošanas saraksts var lietot koku, lai kategorizētu dažus vienumus, kā datņu kataloga saturu.

en: The polyphony defines how many voices can be played at a time. Larger values require more processing power.
lv: Polifonija definē, cik daudzas balsis var tikt atskaņotas reizē. Lielākām vērtībām vajadzīgs vairāk apstrādāšanas jaudas.

en: The port used to talk to the Chromecast.
lv: Ports, lietots, lai runātu ar Chromecast.

en: The rate control method to use when encoding. Can be one of 'cbr', 'vbr', 'qp', 'avbr'. 'qp' mode isn't supported for mpeg2.
lv: Ātruma kontroles metode, kuru lietot, kad iekodē. Var būt viena no 'cbr', 'vbr', 'qp', 'avbr'. 'qp' režīms nav atbalstīts priekš mpeg2.

en: The requested RTSP session could not be established.
lv: Pieprasītā RTSP sesija nevarēja tikt nodibināta.

en: The selected audio output device is exclusively in use by another program.
lv: Atlasītā audio izvades ierīce ir ekskluzīvi citas programmas lietošanā.

en: The selected digital tuner does not support the specified parameters.
    Please check the preferences.
lv: Atzīmētais digitālais uztvērējs neatbalsta norādītos parametrus.
    Lūdzu, pārbaudiet iestatījumus.

en: The size of the texture, in pixels.
lv: Tekstūras izmērs, pikseļos.

en: The specified pixel resolution is forced (if both width and height are strictly positive).
lv: Norādītā pikseļa izšķirtspēja ir piespiesta (ja abi, platums un augstums, ir stingri pozitīvi).

en: The step size of the volume is adjustable using this option.
lv: Skaļuma soļa izmērs ir pielāgojams, lietojot šo opciju.

en: The stream will be created using default settings, for more advanced configuration, or to modify the default settings, select the button to the right: <i>Manage Streams</i>
lv: Straume tiks izveidota, lietojot noklusējuma iestatījumus, paplašinātākai konfigurācijai vai lai izmainītu noklusējuma iestatījumus, atlasiet pogu pa labi: <i>Pārvaldīt straumes</i>

en: The stream will run this duration (in seconds).
lv: Straume palaidīsies šajā ilgumā (sekundēs).

en: The stream will start at this position (in seconds).
lv: Straume sāksies šajā pozīcijā (sekundēs).

en: The stream will stop at this position (in seconds).
lv: Straume apstāsies šajā pozīcijā (sekundēs).

en: The symbol rate must be specified manually for some systems, notably DVB-C, DVB-S and DVB-S2.
lv: Simbolu ātrumam vajag būt norādītam pašrocīgi dažām sistēmām, it īpaši DVB-C, DVB-S un DVB-S2.

en: The target usage allow to choose between different trade-offs between quality and speed. Allowed values are: 'speed', 'balanced' and 'quality'.
lv: Mērķa lietojums atļauj izvēlēties starp dažādiem kompromisiem starp kvalitāti un ātrumu. Atļautās vērtības ir: 'speed', 'balanced' un 'quality'.

en: The transparency of the OSD VNC can be changed by giving a value between 0 and 255. A lower value specifies more transparency a higher means less transparency. The default is being not transparent (value 255) the minimum is fully transparent (value 0).
lv: Ekrānattēlojuma (OSD) VNC caurspīdīgums var tikt mainīts, sniedzot vērtību starp 0 un 255. Zemāka vērtība norāda vairāk caurspīdīguma, augstāka nozīmē mazāk caurspīdīguma. Noklusējums ir būt necaurspīdīgam (vērtība 255), minimums ir pilnībā caurspīdīgs (vērtība 0).

en: The type of FFT window to use for spectrum-based visualizations.
lv: FFT loga tips, kuru lietot priekš uz spektra bāzētām vizualizācijām.

en: The username of your last.fm account
lv: Lietotājvārds jūsu last.fm kontam

en: The volume can be recorded and automatically restored next time VLC is used.
lv: Skaļums var tikt ierakstīts un automātiski atjaunots nākamreiz, kad VLC tiek lietots.

en: The wallpaper mode allows you to display the video as the desktop background.
lv: Ekrāntapetes režīms atļauj jums attēlot video kā darbvirsmas fonu.

en: The width of the effects video window, in pixels.
lv: Efektu video loga platums, pikseļos.

en: The width of the mesh, in pixels.
lv: Sieta platums, pikseļos.

en: The width of the video window, in pixels.
lv: Video loga platums, pikseļos.

en: The width of the visualization window, in pixels.
lv: Vizualizācijas loga platums, pikseļos.

en: Theora video decoder
lv: Theora video atkodētājs

en: Theora video encoder
lv: Theora video iekodētājs

en: Theora video packetizer
lv: Theora video paketizētājs

en: There is no suitable stream-output access module for "%s/%s://%s".
lv: Šeit nav piemērota straumes-izvades piekļuves moduļa priekš "%s/%s://%s".

en: These options allow you to configure the interfaces used by VLC. You can select the main interface, additional interface modules, and define various related options.
lv: Šīs opcijas atļauj jums konfigurēt VLC lietotās saskarnes. Jūs varat atlasīt galveno saskarni, papildu saskarnes moduļus un definēt dažādas saistītās opcijas.

en: These options allow you to modify the behavior of the audio subsystem, and to add audio filters which can be used for post processing or visual effects (spectrum analyzer, etc.). Enable these filters here, and configure them in the "audio filters" modules section.
lv: Šīs opcijas atļauj jums izmainīt audio apakšsistēmas izturēšanos un pievienot audio filtrus, kuri var tikt lietoti pēcapstrādei vai vizuālajiem efektiem (spektra analizētājam utt.). Ieslēdziet šos filtrus šeit un konfigurējiet tos moduļu sadaļā "Audio filtri".

en: These options allow you to modify the behavior of the input subsystem, such as the DVD or VCD device, the network interface settings or the subtitle channel.
lv: Šīs opcijas atļauj jums izmainīt ievades apakšsistēmas izturēšanos, tādu kā DVD vai VCD ierīce, tīkla saskarnes iestatījumi vai subtitru kanāls.

en: These options allow you to modify the behavior of the subpictures subsystem. You can for example enable subpictures sources (logo, etc.). Enable these filters here and configure them in the "subsources filters" modules section. You can also set many miscellaneous subpictures options.
lv: Šīs opcijas atļauj jums izmainīt apakšbilžu apakšsistēmas izturēšanos. Jūs varat, piemēram, ieslēgt apakšbilžu avotus (logo utt.). Ieslēdziet šos filtrus šeit un konfigurējiet tos moduļu sadaļā "Apakšavotu filtri". Jūs varat arī iestatīt daudzas dažādas apakšbilžu opcijas.

en: These options allow you to modify the behavior of the video output subsystem. You can for example enable video filters (deinterlacing, image adjusting, etc.). Enable these filters here and configure them in the "video filters" modules section. You can also set many miscellaneous video options.
lv: Šīs opcijas atļauj jums izmainīt video izvades apakšsistēmas izturēšanos. Jūs varat, piemēram, ieslēgt video filtrus (rindpārleces novēršanu, attēla pielāgošanu utt.). Ieslēdziet šos filtrus šeit un konfigurējiet tos moduļu sadaļā "Video filtri". Jūs varat arī iestatīt daudzas dažādas video opcijas.

en: These options allow you to select default modules. Leave these alone unless you really know what you are doing.
lv: Šīs opcijas atļauj jums atlasīt noklusējuma moduļus. Lieciet šīs mierā, ja vien jūs tiešām zināt, ko jūs darāt.

en: These options allow you to set default global options for the stream output subsystem.
lv: Šīs opcijas atļauj jums iestatīt noklusējuma globālās opcijas straumju izvades apakšsistēmai.

en: These options define the behavior of the playlist. Some of them can be overridden in the playlist dialog box.
lv: Šīs opcijas definē atskaņošanas saraksta izturēšanos. Dažas no tām var tikt pārrakstītas atskaņošanas saraksta dialoglodziņa kastē.

en: These settings are the global VLC key bindings, known as "hotkeys".
lv: Šie iestatījumi ir globālie VLC taustiņu saistījumi, zināmi kā "karstie taustiņi".

en: Thick
lv: Biezs

en: Thin
lv: Plāns

en: This Blu-ray Disc needs a library for AACS decoding, and your system does not have it.
lv: Šim Blu-ray diskam vajadzīga bibliotēka AACS atkodēšanai, un jūsu sistēmai tās nav.

en: This Blu-ray Disc needs a library for BD+ decoding, and your system does not have it.
lv: Šim Blu-ray diskam vajadzīga bibliotēka BD+ atkodēšanai un jūsu sistēmai tās nav.

en: This Blu-ray disc requires Java for menus support.%s
    The disc will be played without menus.
lv: Šis Blu-ray disks pieprasa Java izvēļņu atbalstam.%s
    Disks tiks atskaņots bez izvēlnēm.

en: This Stream name will be sent to the receiver using the rist RTCP channel
lv: Šis straumes nosaukums tiks nosūtīts saņēmējam, lietojot RIST RTCP kanālu

en: This X.509 certicate file (PEM format) is used for server-side TLS. On OS X, the string is used as a label to search the certificate in the keychain.
lv: Šī X.509 sertifikāta datne (PEM formātā) tiek lietota priekš servera puses TLS. Uz OS X virkne tiek lietota kā iezīme, lai meklētu sertifikātu iekš keychain.

en: This addon has been installed manually. VLC can't manage it by itself.
lv: Šis papildinājums tika instalēts pašrocīgi. VLC pats to nevar pārvaldīt.

en: This adds audio post processing filters, to modify the sound rendering.
lv: Šis pievieno audio pēcapstrādes filtrus, lai izmainītu skaņas renderēšanu.

en: This adds post-processing filters to enhance the picture quality, for instance deinterlacing, or distort the video.
lv: Šis pievieno pēcapstrādes filtrus, lai uzlabotu bildes kvalitāti, piemēram, rindpārleces novēršanu vai video sagrozīšanu.

en: This adds so-called "subpicture filters". These filter subpictures created by subtitle decoders or other subpictures sources.
lv: Šis pievieno tā sauktos "apakšbilžu filtrus". Šie filtrē subtitru atkodētāju un citu apakšbilžu avotu izveidotās apakšbildes.

en: This adds so-called "subpicture sources". These filters overlay some images or text over the video (like a logo, arbitrary text, ...).
lv: Šis pievieno tā sauktos "apakšbilžu avotus". Šie filtri pārklāj dažus attēlus vai tekstu pāri video (tādus kā logo, patvaļīgu tekstu, ...).

en: This adds video splitters like clone or wall
lv: Šis pievieno tādus video sadalītājus kā klonēšanu vai sienu

en: This adds visualization modules (spectrum analyzer, etc.).
lv: Šis pievieno vizualizācijas moduļus (spektra analizētāju utt.)

en: This allow you to configure the initial caching amount for stream output muxer. This value should be set in milliseconds.
lv: Šis atļauj jums konfigurēt sākotnējo kešdarbes apjomu straumju izvades multipleksoram. Šai vērtībai vajadzētu būt iestatītai milisekundēs.

en: This allows hardware decoding when available.
lv: Šis atļauj aparatūras atkodēšanu, kad pieejama.

en: This allows playing audio at lower or higher speed without affecting the audio pitch
lv: Šis atļauj atskaņot audio mazākā vai lielākā ātrumā bez audio skaņas augstuma ietekmēšanas

en: This allows proper handling of HDTV-1080 video format even if broken encoder incorrectly sets height to 1088 lines. You should only disable this option if your video has a non-standard format requiring all 1088 lines.
lv: Šis atļauj pienācīgu HDTV-1080 video formāta apdarināšanu, pat ja bojāts iekodētājs nepareizi iestata augstumu uz 1088 rindām. Jums vajadzētu izslēgt šo opciju tikai, ja jūsu video ir nestandarta formātā, pieprasošā visas 1088 rindas.

en: This allows you to add overlays (also known as "subpictures") on the transcoded video stream. The subpictures produced by the filters will be overlayed directly onto the video. You can specify a colon-separated list of subpicture modules.
lv: Šis atļauj jums pievienot pārklājumus (vēl zināmus kā "apakšbildes") uz pārkodētās video straumes. Ar filtriem radītās apakšbildes tiks pārklātas tieši uz video. Jūs varat norādīt kolu atdalītu apakšbilžu moduļu sarakstu.

en: This allows you to change the default target level (89 dB) for stream with replay gain information
lv: Šis atļauj jums mainīt noklusējuma mērķa līmeni (89 dB) straumei ar skaļuma izlīdzināšanas informāciju

en: This allows you to define playlist bookmarks.
lv: Šis atļauj jums definēt atskaņošanas saraksta grāmatzīmes.

en: This allows you to force an access module. You can use it if the correct access is not automatically detected. You should not set this as a global option unless you really know what you are doing.
lv: Šis atļauj jums piespiest piekļuves moduli. Jūs varat lietot to, ja pareizā piekļuve nav automātiski noteikta. Jums nevajadzētu iestatīt šo kā globālo opciju, ja vien jūs tiešām zināt, ko jūs darāt.

en: This allows you to give a URL with more details about the stream (often the website of the streaming organization), that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
lv: Šis atļauj jums dot vietrādi URL ar vairāk detaļām par straumi (bieži straumēšanas organizācijas tīmekļa vietni), kurš tiks paziņots iekš SDP (sesijas aprakstītāja).

en: This allows you to give a contact mail address for the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
lv: Šis atļauj jums dot kontakta pasta adresi priekš straumes, kura tiks paziņota iekš SDP (sesijas aprakstītāja).

en: This allows you to give a short description with details about the stream, that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
lv: Šis atļauj jums dot īsu aprakstu ar detaļām par straumi, kurš tiks paziņots iekš SDP (sesijas aprakstītāja).

en: This allows you to keep an unique stream output instance across multiple playlist item (automatically insert the gather stream output if not specified)
lv: Šis atļauj jums paturēt unikālu straumju izvades instanci pāri vairākiem atskaņošanas saraksta vienumiem (automātiski ievietot gatavošanas straumju izvadi, ja nav norādīts)

en: This allows you to play from several inputs at the same time. This feature is experimental, not all formats are supported. Use a '#' separated list of inputs.
lv: Šis atļauj jums atskaņot no vairākām ievadēm vienlaicīgi. Šis līdzeklis ir eksperimentāls, ne visi formāti ir atbalstīti. Lietojiet ar '#' atdalītu sarakstu ar ievadēm.

en: This allows you to remotely synchronise clocks for server and client. The detailed settings are available in Advanced / Network Sync.
lv: Šis atļauj jums attālināti sinhronizēt pulksteņus serverim un klientam. Detalizēti iestatījumi ir pieejami Paplašināti / Tīkla sinhronizācija.

en: This allows you to select a list of encoders that VLC will use in priority.
lv: Šis atļauj jums atlasīt iekodētāju, kurus VLC lietos prioritārā secībā, sarakstu.

en: This allows you to select the order in which VLC will choose its packetizers.
lv: Šis atļauj jums atlasīt secību, kādā VLC izvēlēsies tā paketizētājus.

en: This allows you to set the animation speed (between 1 and 10, defaults to 6).
lv: Šis atļauj jums iestatīt animācijas ātrumu (starp 1 un 10, noklusējas uz 6).

en: This allows you to set the resolution of the Goom display (bigger resolution will be prettier but more CPU intensive).
lv: Šis atļauj jums iestatīt Goom displeja izšķirtspēju (lielāka izšķirtspēja būs glītāka, bet vairāk centrālā procesora intensīva).

en: This allows you to specify a category for the session, that will be announced if you choose to use SAP.
lv: Šis atļauj jums norādīt kategoriju sesijai, kura tiks paziņota, ja jūs izvēlēsieties lietot SAP.

en: This allows you to specify how the SDP (Session Descriptor) for this RTP session will be made available. You must use a url: http://location to access the SDP via HTTP, rtsp://location for RTSP access, and sap:// for the SDP to be announced via SAP.
lv: Šis atļauj jums norādīt, kā SDP (sesijas aprakstītājs) priekš šīs RTP sesijas tiks darīts pieejams. Jums ir jālieto url: http://atrašanās_vieta, lai piekļūtu SDP caur HTTP, rtsp://atrašanās_vieta priekš RTSP pieejas, un sap:// priekš SDP paziņošanas caur SAP.

en: This allows you to specify the base port for the RTP streaming.
lv: Šis ļauj jums norādīt bāzes portu priekš RTP straumēšanas.

en: This allows you to specify the default audio port for the RTP streaming.
lv: Šis ļauj jums norādīt noklusējuma audio portu RTP straumēšanai.

en: This allows you to specify the default video port for the RTP streaming.
lv: Šis ļauj jums norādīt noklusējuma video portu RTP straumēšanai.

en: This allows you to specify the muxer used for the streaming output. Default is to use no muxer (standard RTP stream).
lv: Šis atļauj jums norādīt straumēšanas izvadei lietoto multipleksoru. Noklusējums ir nelietot multipleksoru (standarta RTP straume).

en: This allows you to stream MPEG4 LATM audio streams (see RFC3016).
lv: Šis ļauj jums straumēt MPEG4 LATM audio straumes (skatīt RFC3016).

en: This avoids flooding the message log with debug output from the video output synchronization mechanism.
lv: Šis izvairās no ziņojumu žurnāla pārplūdināšanas ar atkļūdošanas izvadi no video izvades sinhronizācijas mehānisma.

en: This combination is already taken by "%@".
lv: Šo kombināciju jau ir ņēmis "%@".

en: This controls the maximum jitter that will be passed to the demux/decode chain. The lower the value, the more CPU cycles the algorithm will consume
lv: Šis kontrolē maksimālo trīci, kura tiks padota demultipleksēšanas/atkodēšanas ķēdei. Jo mazāka vērtība, jo vairāk CPU ciklu algoritms patērēs

en: This controls the strength of the darkening filter that simulates CRT TV phosphor light decay for the old field in the Phosphor framerate doubler. Default: Low.
lv: Šis vada aptumšojuma filtra stiprumu, kurš simulē CRT TV fosfora gaismas norimšanu vecajam laukam Fosfora kadru nomaiņas ātruma divkāršotājā. Noklusējums: Zems.

en: This defines the address the RTSP server will listen on, along with the base path of the RTSP VOD media. Syntax is address/path. By default, the server will listen on any local IP address. Specify an IP address (e.g. ::1 or 127.0.0.1) or a host name (e.g. localhost) to restrict them to a specific network interface.
lv: Šis definē adresi, uz kuras RTSP serveris klausīties, kopā ar RTSP pieprasījumvideo medija bāzes ceļu. Sintakse ir adrese/ceļš. Pēc noklusējuma serveris klausīsies uz jebkuru lokālo IP adresi. Norādiet IP adresi (piem., ::1 vai 127.0.0.1) vai resursdatora nosaukumu (piem., localhost), lai ierobežotu tās uz specifisku tīkla saskarni.

en: This defines the maximum input delay jitter that the synchronization algorithms should try to compensate (in milliseconds).
lv: Šis definē maksimālo ievades aiztures trīci, kuru sinhronizācijas algoritmiem vajadzētu mēģināt kompensēt (milisekundēs).

en: This defines the playback speed (nominal speed is 1.0).
lv: Šis definē atskaņošanas ātrumu (nominālais ātrums ir 1.0).

en: This delays the audio output. The delay must be given in milliseconds. This can be handy if you notice a lag between the video and the audio.
lv: Šis aizkavē audio izvadīšanu. Aizturei jābūt dotai milisekundēs. Šis var būt parocīgi, ja jūs pamaniet atpalikšanu starp video un audio.

en: This determines how fuzzy subtitle and movie filename matching will be. Options are:
    0 = no subtitles autodetected
    1 = any subtitle file
    2 = any subtitle file containing the movie name
    3 = subtitle file matching the movie name with additional chars
    4 = subtitle file matching the movie name exactly
lv: Šis nosaka, cik aptuvena būs subtitru un filmas datņu nosaukumu atbilstība. Opcijas ir:
    0 = nav automātiski noteiktu subtitru
    1 = jebkura subtitru datne
    2 = jebkura subtitru datne, saturoša filmas nosaukumu
    3 = subtitru datne, atbilstoša filmas nosaukumam ar papildus rakstzīmēm
    4 = subtitru datne, atbilstoša filmas nosaukumam precīzi

en: This display the resulting media, but can slow things down.
lv: Šis attēlo rezultējošo mediju, bet var palēnināt lietas.

en: This drops frames that are late (arrive to the video output after their intended display date).
lv: Šis nomet kadrus, kuri ir novēloti (nonāk uz video izvadi pēc to paredzētā attēlošanas datuma).

en: This effect gives you the feeling that you are standing in a room with a complete 7.1 speaker set when using only a headphone, providing a more realistic sound experience. It should also be more comfortable and less tiring when listening to music for long periods of time.
    It works with any source format from mono to 7.1.
lv: Šis efekts dod jums sajūtu, ka jūs stāvat istabā ar pilnu 7.1 skaļruņu komplektu, kad lietojat tikai austiņas, sniedzot reālistiskāku skaņas pieredzi. Tam vajadzētu arī būt ērtākam un mazāk nogurdinošam, kad klausāties mūziku uz ilgiem laika periodiem.
    Tas strādā ar jebkādu avota formātu no mono līdz 7.1.

en: This effect, also known as "greenscreen" or "chroma key" blends the "blue parts" of the foreground image of the mosaic on the background (like weather forecasts). You can choose the "key" color for blending (blue by default).
lv: Šis efekts, vēl zināms kā "zaļais ekrāns" vai "krāsainības atslēga" samaisa mozaīkas priekšplāna attēla "zilās daļas" uz fona (kā laika prognozes). Jūs varat izvēlēties "atslēgas" krāsu samaisīšanai (zilā pēc noklusējuma).

en: This enables VLC hotkeys from the (non-embedded) video window.
lv: Šis ieslēdz VLC karstos taustiņus no (neiegultā) video loga.

en: This enables actual parsing of the announces by the SAP module. Otherwise, all announcements are parsed by the "live555" (RTP/RTSP) module.
lv: Šis ieslēdz SAP moduļa paziņojumu faktisko sintaktisko analīzi. Citādi visi paziņojumi tiks sintaktiski analizēti ar "live555" (RTP/RTSP) moduli.

en: This enables automatic detection of UTF-8 encoding within subtitle files.
lv: Šis ieslēdz automātisku UTF-8 kodējuma noteikšanu subtitru datnēs.

en: This enables colorization of the messages sent to the console. Your terminal needs Linux color support for this to work.
lv: Šis ieslēdz uz konsoli nosūtīto ziņojumu iekrāsošanu. Jūsu terminālim vajag Linux krāsu atbalstu, lai šis strādātu.

en: This enables handling of mouse clicks on the video.
lv: Šis ieslēdz peles klikšķu apdarināšanu uz video.

en: This filter enhances the stereo effect by suppressing mono (signal common to both channels) and by delaying the signal of left into right and vice versa, thereby widening the stereo effect.
lv: Šis filtrs uzlabo stereo efektu, nomācot mono (signālu, kopīgu abiem kanāliem) un aizturot kreisā signālu iekšā labajā un pretēji, tādējādi paplašinot stereo efektu.

en: This forces the cropping of the source video. Accepted formats are x:y (4:3, 16:9, etc.) expressing the global image aspect.
lv: Šis piespiež avota video kadrēšanu. Pieņemtie formāti ir x:y (4:3, 16:9 utt.), izsakoši globālās attēla malu attiecības.

en: This forces the monitor aspect ratio. Most monitors have square pixels (1:1). If you have a 16:9 screen, you might need to change this to 4:3 in order to keep proportions.
lv: Šis piespiež monitora malu attiecības. Vairumam monitoru ir kvadrātveida pikseļi (1:1). Ja jums ir 16:9 ekrāns, jums varētu būt vajadzīgs izmainīt šo uz 4:3, lai paturētu proporcijas.

en: This forces the source aspect ratio. For instance, some DVDs claim to be 16:9 while they are actually 4:3. This can also be used as a hint for VLC when a movie does not have aspect ratio information. Accepted formats are x:y (4:3, 16:9, etc.) expressing the global image aspect, or a float value (1.25, 1.3333, etc.) expressing pixel squareness.
lv: Šis piespiež avota malu attiecības. Piemēram, daži DVD apgalvo, ka ir 16:9, kamēr tie patiesībā ir 4:3. Šis var arī tikt lietots kā mājiens VLC, kad filmai nav malu attiecību informācijas. Pieņemtie formāti ir x:y (4:3, 16:9 utt.), izsakoši globālās attēla malu attiecības, vai peldošā punkta vērtība (1.25, 1.3333, utt.), izsakoša pikseļu kvadrātveidīgumu.

en: This gain is applied to synthesis output. High values may cause saturation when many notes are played at a time.
lv: Šis pieaugums tiek pielietots uz sintēzes izvadi. Augstas vērtības var izraisīt piesātinājumu, kad daudzas notis tiek atskaņotas reizē.

en: This is VLC's default interface, with a native look and feel.
lv: Šī ir VLC noklusējuma saskarne ar dzimto izskatu un sajūtām.

en: This is VLC's skinnable interface. You can download other skins at
lv: Šī ir VLC ar ādiņu apdarināmā saskarne. Jūs varat lejupielādēt citas ādiņas no

en: This is a coefficient that modifies the height of the bands.
lv: Šis ir koeficients, kurš pārveido joslu augstumu.

en: This is a legacy entry to let you configure access output modules
lv: Šis ir mantojuma ieraksts, lai ļautu jums konfigurēt piekļuves izvades moduļus

en: This is a legacy entry to let you configure mux modules
lv: Šis ir mantojuma ieraksts, lai ļautu jums konfigurēt multipleksēšanas moduļus

en: This is an optional feature only for the AAC-ELD profile.
lv: Šis ir neobligāts līdzeklis tikai AAC-ELD profilam.

en: This is the TCP port on which this interface will listen. It defaults to 4212.
lv: Šis ir TCP ports, uz kuru šī saskarne klausīsies. Tas noklusējas uz 4212.

en: This is the audio codec that will be used.
lv: Šis ir audio kodeks, kurš tiks lietots.

en: This is the audio encoder module that will be used (and its associated options).
lv: Šis ir audio iekodētāja modulis, kurš tiks lietots (un ar to saistītās opcijas).

en: This is the audio output method used by VLC. The default behavior is to automatically select the best method available.
lv: Šī ir VLC lietotā audio izvades metode. Noklusējuma izturēšanās ir automātiski atlasīt labāko pieejamo metodi.

en: This is the certificate presented by %s:
    %s
    
    If in doubt, abort now.
lv: Šis ir sertifikāts, stādīts priekšā no %s:
    %s
    
    Šaubu gadījumā, pārtraukt tagad.

en: This is the default Audio CD device to use.
lv: Šī ir noklusējuma Audio CD ierīce, kuru lietot.

en: This is the default Audio CD drive (or file) to use. Don't forget the colon after the drive letter (e.g. D:)
lv: Šis ir noklusējuma Audio CD diskdzinis (vai datne), kuru lietot. Neaizmirstiet kolu pēc diskdziņa burta (piem., D:)

en: This is the default DVD device to use.
lv: Šī ir noklusējuma DVD ierīce, kuru lietot.

en: This is the default DVD drive (or file) to use. Don't forget the colon after the drive letter (e.g. D:)
lv: Šis ir noklusējuma DVD diskdzinis (vai datne), kuru lietot. Neaizmirstiet kolu pēc diskdziņa burta (piem., D:)

en: This is the default VCD device to use.
lv: Šī ir noklusējuma VCD ierīce, kuru lietot.

en: This is the default VCD drive (or file) to use. Don't forget the colon after the drive letter (e.g. D:)
lv: Šis ir noklusējuma VCD diskdzinis (vai datne), kuru lietot. Neaizmirstiet kolu pēc diskdziņa burta (piem., D:)

en: This is the default muxer method that will be used.
lv: Šī ir noklusējuma multipleksora metode, kura tiks lietota.

en: This is the default output URI.
lv: Šis ir noklusējuma izvades URI.

en: This is the default output access method that will be used.
lv: Šī ir noklusējuma izvades piekļuves metode, kura tiks lietota.

en: This is the default size of the fonts that will be rendered on the video. If set to something different than 0 this option will override the relative font size.
lv: Šis ir noklusējuma lielums fontiem, kuri tiks renderēti uz video. Ja iestatīts uz kaut ko atšķirīgu nekā 0, šī opcija pārrakstīs relatīvo fonta lielumu.

en: This is the desired frame rate when playing MJPEG from a file. Use 0 (this is the default value) for a live stream (from a camera).
lv: Šis ir vēlamais kadru nomaiņas ātrums, kad atskaņo MJPEG no datnes. Lietot 0 (šī ir noklusējuma vērtība) dzīvajai straumei (no kameras).

en: This is the desired frame rate when playing raw video streams. In the form 30000/1001 or 29.97
lv: Šis ir vēlamais kadru nomaiņas ātrums, kad atskaņo neapstrādātas video straumes. Formā 30000/1001 vai 29.97

en: This is the frame rate used as a fallback when playing MPEG video elementary streams.
lv: Šis ir kadru nomaiņas ātrums, lietots kā atkāpšanās, kad atskaņo MPEG video elementārās straumes.

en: This is the gain used for stream without replay gain information
lv: Šis ir straumei bez skaļuma izlīdzināšanas informācijas lietotais ieguvums

en: This is the hop limit (also known as "Time-To-Live" or TTL) of the multicast packets sent by the stream output (-1 = use operating system built-in default).
lv: Šis ir ar straumju izvadi nosūtīto multiraides pakešu lēkumu ierobežojums (vēl zināms kā "dzīvlaiks" vai TTL) (-1 = lietot operētājsistēmas iebūvēto noklusējumu).

en: This is the host on which the interface will listen. It defaults to all network interfaces (0.0.0.0). If you want this interface to be available only on the local machine, enter "127.0.0.1".
lv: Šis ir resursdators, uz kuru saskarne klausīsies. Tas noklusējas uz visām tīkla saskarnēm (0.0.0.0). Ja jūs vēlaties, lai šī saskarne būtu pieejama tikai uz lokālās mašīnas, ievadiet "127.0.0.1".

en: This is the language of the audio stream.
lv: Šī ir audio straumes valoda.

en: This is the main interface used by VLC. The default behavior is to automatically select the best module available.
lv: Šī ir galvenā VLC lietotā saskarne. Noklusējuma izturēšanās ir automātiski atlasīt labāko pieejamo moduli.

en: This is the maximum application-layer packet size that can be transmitted over the network (in bytes).
lv: Šis ir maksimālais lietojumslāņa paketes izmērs, kurš var tikt pārraidīts pāri tīklam (baitos).

en: This is the maximum size in bytes of the temporary files that will be used to store the timeshifted streams.
lv: Šis ir pagaidu datņu, kuras tiks lietotas, lai uzglabātu laiknobīdītās straumes, maksimālais izmērs baitos.

en: This is the muxer that will be used for audio.
lv: Šis ir multipleksors, kurš tiks lietots priekš audio.

en: This is the muxer that will be used for video.
lv: Šis ir multipleksors, kurš tiks lietots priekš video.

en: This is the name of the session that will be announced in the SDP (Session Descriptor).
lv: Šis ir nosaukums sesijai, kura tiks paziņota iekš SDP (sesijas aprakstītāja).

en: This is the number of audio buffers on which the power measurement is made. A higher number of buffers will increase the response time of the filter to a spike but will make it less sensitive to short variations.
lv: Šis ir audio buferu skaits, uz kuriem jaudas mērīšana tiek veikta. Augstāks buferu skaits palielinās filtra atbildes laiku līdz smailei, bet padarīs to mazāk jūtīgu pret īsām variācijām.

en: This is the output URI that will be used for audio.
lv: Šis ir izvades URI, kurš tiks lietots priekš audio.

en: This is the output URI that will be used for video.
lv: Šis ir izvades URI, kurš tiks lietots priekš video.

en: This is the output URL that will be used.
lv: Šis ir izvades vietrādis URL, kurš tiks lietots.

en: This is the output access method that will be used for audio.
lv: Šī ir izvades piekļuves metode, kura tiks lietota priekš audio.

en: This is the output access method that will be used for video.
lv: Šī ir izvades piekļuves metode, kura tiks lietota priekš video.

en: This is the relative default size of the fonts that will be rendered on the video. If absolute font size is set, relative size will be overridden.
lv: Šis ir relatīvais noklusējuma lielums fontiem, kuri tiks renderēti uz video. Ja absolūtais fonta lielums ir iestatīts, relatīvais lielums tiks pārlabots.

en: This is the subtitle codec that will be used.
lv: Šis ir subtitru kodeks, kurš tiks lietots.

en: This is the subtitle encoder module that will be used (and its associated options).
lv: Šis ir subtitru iekodētāja modulis, kurš tiks lietots (un ar to saistītās opcijas).

en: This is the the video output method used by VLC. The default behavior is to automatically select the best method available.
lv: Šī ir VLC lietotā video izvades metode. Noklusējuma izturēšanās ir automātiski atlasīt labāko pieejamo metodi.

en: This is the verbosity level (0=only errors and standard messages, 1=warnings, 2=debug).
lv: Šis ir runīguma līmenis (0=tikai kļūdas un standarta ziņojumi, 1=brīdinājumi, 2=atkļūdošana).

en: This is the video codec that will be used.
lv: Šis ir video kodeks, kurš tiks lietots.

en: This is the video encoder module that will be used (and its associated options).
lv: Šis ir video iekodētāja modulis, kurš tiks lietots (un ar to saistītās opcijas).

en: This library will produce higher quality audio at the expense of additional CPU usage (default is enabled).
lv: Šī bibliotēka radīs augstākas kvalitātes audio uz papildu centrālā procesora lietošanas izmaksām (noklusējums ir ieslēgts).

en: This limits the maximum number of clients that can connect to the RTSP VOD. 0 means no limit.
lv: Šis ierobežo maksimālo klientu skaitu, kuri var pieslēgties pie RTSP pieprasījumvideo. 0 nozīmē nav ierobežojuma.

en: This linear gain will be applied in software.
lv: Šis lineārais ieguvums tiks pielietots programmatūrā.

en: This linear gain will be applied to outputted audio.
lv: Šī lineārā pastiprināšana tiks pielietota uz izvadīto audio.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via HTTP.
lv: Šis modulis izvada pārkodēto straumi uz tīklu caur HTTP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via RTP.
lv: Šis modulis izvada pārkodēto straumi uz tīklu caur RTP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via RTSP.
lv: Šis modulis izvada pārkodēto straumi uz tīklu caur RTSP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via UDP.
lv: Šis modulis izvada pārkodēto straumi uz tīklu caur UDP.

en: This module outputs the transcoded stream to a network via the mms protocol.
lv: Šis modulis izvada pārkodēto straumi uz tīklu caur mms protokolu.

en: This module outputs the transcoded stream to an Icecast server.
lv: Šis modulis izvada pārkodēto straumi uz Icecast serveri.

en: This module writes the transcoded stream to a file.
lv: Šis modulis raksta pārkodēto straumi uz datnes.

en: This must match the buffer size (latency) configured on the server side. If you are not sure, leave the default of 0 which will set it the maximum value and will use about 100MB of RAM
lv: Šim jāsakrīt ar servera pusē konfigurēto bufera izmēru (latentumu). Ja neesat pārliecināts, atstājiet noklusējuma 0, kas iestatīs tam maksimālo vērtību un lietos apmēram 100MB RAM.

en: This muxer is missing. Using this profile will fail
lv: Šis multipleksors ir trūkstošs. Šī profila lietošana neizdosies

en: This muxer is not provided directly by VLC: It could be missing.
lv: Šis multipleksors nav sniegts tieši no VLC: Tas varētu būt trūkstošs.

en: This option adds an offset (positive or negative) to VLC default priorities. You can use it to tune VLC priority against other programs, or against other VLC instances.
lv: Šī opcija VLC noklusējuma prioritātēm pievieno nobīdi (pozitīvu vai negatīvu). Jūs varat lietot to, lai noskaņotu VLC prioritāti pret citām programmām vai pret citām VLC instancēm.

en: This option allows the interface to be raised automatically when a video/audio playback starts, or never.
lv: Šī opcija atļauj saskarnei tikt parādītai automātiski, kad sākas video/audio atskaņošana, vai arī nekad netikt parādītai.

en: This option allows the interface to change its icon on various occasions.
lv: Šī opcija atļauj saskarnei mainīt tās ikonu dažādos gadījumos.

en: This option allows you to set the title according to what's being played<br>$a: Artist<br>$b: Album<br>$c: Copyright<br>$t: Title<br>$g: Genre<br>$n: Track num<br>$p: Now playing<br>$A: Date<br>$D: Duration<br>$Z: "Now playing" (Fall back on Title - Artist)
lv: Šī opcija atļauj jums iestatīt nosaukumu saskaņā ar to, kas tiek atskaņots <br>$a: Izpildītājs<br>$b: Albums<br>$c: Autortiesības<br>$t: Virsraksts<br>$g: Žanrs<br>$n: Celiņa numurs<br>$p: Pašreiz atskaņojas<br>$A: Datums<br>$D: Ilgums<br>$Z: "Pašreiz atskaņojas" (Atkāpšanās uz Virsraksts - Izpildītājs)

en: This option allows you to specify the directory the ncurses filebrowser will show you initially.
lv: Šī opcija atļauj jums norādīt datņu katalogu, kuru ncurses datņu pārlūks jums parādīs sākotnēji.

en: This option can be used to alter the way VLC selects its codecs (decompression methods). Only advanced users should alter this option as it can break playback of all your streams.
lv: Šī opcija var tikt lietota, lai izmainītu veidu, kādā VLC atlasa savus kodekus (atspiešanas metodes). Šo opciju vajadzētu izmainīt tikai pieredzējušiem lietotājiem, jo tā var salauzt visu jūsu straumju atskaņošanu.

en: This option is useful if you want to lower the latency when reading a stream
lv: Šī opcija ir noderīga, ja jūs vēlaties mazināt latentumu, kad nolasa straumi

en: This option selects a stereo to mono downmix algorithm that is used in the headphone channel mixer. It gives the effect of standing in a room full of speakers.
lv: Šī opcija atlasa stereo uz mono lejupsajaukšanas algoritmu, kurš tiek lietots austiņu kanālu sajaucējā. Tas dod stāvēšanas istabā, pilnā ar skaļruņiem, efektu.

en: This option should be used when the audio output can't negotiate S/PDIF support.
lv: Šai opcijai vajadzētu tikt lietotai, kad audio izvade nevar vienoties par S/PDIF atbalstu.

en: This option silences all other channels except the selected channel.
lv: Šī opcija apklusina visus citus kanālus, izņemot, atlasīto kanālu.

en: This overrides the channel. Measured in Hz.
lv: Šis pārraksta kanālu. Nomērīts hercos.

en: This parameter controls quality versus speed tradeoffs involved in the motion estimation decision process (lower = quicker and higher = better quality). Range 1 to 9.
lv: Šis parametrs kontrolē kvalitāti salīdzinājumā ar ātruma kompromisiem, iesaistītiem kustības novērtējuma lēmuma procesā (zemāks = ātrāks un augstāks = labākas kvalitātes). Diapazonā 1 līdz 9.

en: This payload format will be assumed for dynamic payload types (between 96 and 127) if it can't be determined otherwise with out-of-band mappings (SDP)
lv: Šis lietderīgās slodzes formāts tiks pieņemts dinamiskajām lietderīgajām slodzēm (starp 96 un 127), ja tas nevarēs tikt noteikts citādi ar ārpusjoslu kartēšanām (SDP)

en: This private key file (PEM format) is used for server-side TLS.
lv: Šī privātās atslēgas datne (PEM formātā) tiek lietota priekš servera puses TLS.

en: This program comes with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
    You may redistribute it under the terms of the GNU General Public License;
    see the file named COPYING for details.
    Written by the VideoLAN team; see the AUTHORS file.
lv: Šī programma nāk BEZ GARANTIJAS, ciktāl to atļauj likums.
    Jūs to varat izplatīt saskaņā ar GNU General Public License noteikumiem;
    skatiet datni ar nosaukumu COPYING, lai iegūtu sīkāku informāciju.
    Rakstījusi VideoLAN komanda; skatiet datni AUTHORS.

en: This reduces the fluctuations in QP after curve compression. Temporally blurs quants.
lv: Šis samazina svārstības iekš KP pēc līknes saspiešanas. Īslaicīgi aizmiglo kvantus.

en: This reduces the fluctuations in QP before curve compression. Temporally blurs complexity.
lv: Šis samazina svārstības iekš KP pirms līknes saspiešanas. Īslaicīgi aizmiglo sarežģītību.

en: This renders the font using "paletized YUV". This option is only needed if you want to encode into DVB subtitles
lv: Šis renderē fontu, lietojot "paletizēto YUV". Šī opcija ir vajadzīga tikai, ja jūs vēlaties iekodēt DVB subtitros

en: This selects the quantizer to use. Lower values result in better fidelity, but higher bitrates. 26 is a good default value. Range 0 (lossless) to 51.
lv: Šis atlasa kvantizētāju, kuru lietot. Zemākas vērtības rezultēsies labākā precizitātē, bet augstākos bitu pārraides ātrumos. 26 ir laba noklusējuma vērtība. Diapazonā 0 (bezzudumu) līdz 51.

en: This selects which plugin to use for audio resampling.
lv: Šis atlasa, kuru spraudni lietot audio pārģenerēšanai.

en: This selects which transport protocol to use for RTP.
lv: Šis atlasa, kuru transporta protokolu lietot priekš RTP.

en: This sends and receives RTCP packet multiplexed over the same port as RTP packets.
lv: Šis nosūta un saņem RTCP paketi, multipleksētu pāri tam pašam portam, pāri kuram arī RTP paketes.

en: This sets the HTTP port of the local server used to stream the media to the Chromecast.
lv: Šis iestata lokālā servera HTTP portu, lietotu, lai straumētu mediju uz Chromecast.

en: This setting cannot be changed because the native fullscreen mode is enabled.
lv: Šis iestatījums nevar tikt mainīts tāpēc, ka dzimtais pilnekrāna režīms ir ieslēgts.

en: This setting is deprecated and not used anymore
lv: Šis iestatījums ir novecojis un vairs netiek lietots

en: This specifies the height in pixels of the raw video stream.
lv: Šis norāda neapstrādātas video straumes augstumu pikseļos.

en: This specifies the width in pixels of the raw video stream.
lv: Šis norāda neapstrādātas video straumes platumu pikseļos.

en: This stream will always be opened at VLC startup.
lv: Šī straume vienmēr tiks atvērta pie VLC palaišanās.

en: This will reset VLC media player's preferences.
    
    Note that VLC will restart during the process, so your current playlist will be emptied and eventual playback, streaming or transcoding activities will stop immediately.
    
    The Media Library will not be affected.
    
    Are you sure you want to continue?
lv: Šis atiestatīs VLC mediju atskaņotāja iestatījumus.
    
    Ņemiet vērā, ka VLC atkārtoti palaidīsies, notiekot procesam, tāpēc jūsu pašreizējais atskaņošanas saraksts tiks iztukšots un iespējamās atskaņošanas, straumēšanas vai pārkodēšanas aktivitātes apstāsies tūlīt.
    
    Mediju bibliotēka netiks ietekmēta.
    
    Vai jūs esat pārliecināts, ka vēlaties turpināt?

en: This wizard will allow you to stream or convert your media for use locally, on your private network, or on the Internet.
    You should start by checking that source matches what you want your input to be and then press the "Next" button to continue.
lv: Šis vednis atļaus jums straumēt vai pārveidot jūsu mediju lietošanai lokāli, jūsu privātajā tīklā vai Internetā.
    Jums vajadzētu sākt, pārbaudot, ka avots atbilst tam, ko jūs vēlaties, lai tas būtu jūsu ievade, un tad nospiediet pogu "Nākamais", lai turpinātu.

en: Thrash Metal
lv: Trešmetāls

en: Threads
lv: Pavedieni

en: Three component motion estimation
lv: Trīs komponentu kustības novērtējums

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Threshold level
lv: Sliekšņa līmenis

en: Threshold to be attained to raise an alarm. If the audio level is under the threshold during this time, an alarm is sent (default 0.1).
lv: Slieksnis, kas jāsasniedz, lai celtu trauksmi. Ja audio līmenis ir zem sliekšņa šajā laikā, trauksme tiek nosūtīta (noklusējuma 0.1).

en: Tibetan
lv: Tibetiešu

en: Ticker text
lv: Svārsta teksts

en: Tiger rendering defaults
lv: Tiger renderēšanas noklusējumi

en: Tigrinya
lv: Tigrinja

en: Tiles Threads
lv: Flīžu pavedieni

en: Time
lv: Laiks

en: Time Control
lv: Laika vadība

en: Time Slider
lv: Laika slīdnis

en: Time Synchronisation option for output. If true, stream will render as usual, else it will be rendered as fast as possible.
lv: Laika sinhronizācijas opcija priekš izvades. Ja patiess (true), straume tiks renderēta kā parasti, citādi tā tiks renderēta, cik ātri vien iespējams.

en: Time Synchronized output
lv: Laika sinhronizētā izvade

en: Time Toolbar
lv: Laika rīkjosla

en: Time Window during when the audio level is measured in ms for silence detection. If the audio level is under the threshold during this time, an alarm is sent (default 5000).
lv: Laika logs milisekundēs, kurā klusuma noteikšanai tiek mērīts audio līmenis. Ja audio līmenis šajā laikā ir zem sliekšņa, tiek nosūtīta trauksme (noklusējuma 5000).

en: Time between two alarm messages in ms
lv: Laiks starp diviem trauksmes ziņojumiem milisekundēs

en: Time between two alarm messages in ms. This value is used to avoid alarm saturation (default 2000).
lv: Laiks starp diviem trauksmes ziņojumiem milisekundēs. Šī vērtība tiek lietota, lai izvairītos no trauksmes piesātinājuma (noklusējuma 2000).

en: Time code
lv: Laika kods

en: Time code subpicture elementary stream generator
lv: Laika koda apakšbildes elementārās straumes ģenerators

en: Time in milliseconds of the average delay. Note average
lv: Vidējās aiztures laiks milisekundēs. Ņemiet vērā vidējo

en: Time in milliseconds of the maximum sweep depth. Thus, the sweep range will be delay-time +/- sweep-depth.
lv: Maksimālais pilnizpildes dziļuma laiks milisekundēs. Tādējādi pilnizpildes diapazons būs aiztures-laiks +/- pilnizpildes-dziļums.

en: Time in ms of the delay of left signal into right and vice versa.
lv: Laiks milisekundēs aizturei kreisajam signālam iekšā labajā un pretēji.

en: Time window to use in ms
lv: Laika logs, kuru lietot milisekundēs

en: Time:
lv: Laiks:

en: Timelength after which we assume there is no signal.
lv: Laika garums, pēc kura mēs pieņemam, ka šeit nav signāla.

en: Timelength after which we assume there is no signal.
    After this delay we black out the video.
lv: Laika garums, pēc kura mēs pieņemam, ka šeit nav signāla.
    Pēc šīs aiztures mēs aptumšosim video.

en: Timeout
lv: Noildze

en: Timeout (ms)
lv: Noildze (ms)

en: Timeshift directory
lv: Laiknobīdes datņu katalogs

en: Timeshift granularity
lv: Laiknobīdes detalizācija

en: Title
lv: Virsraksts

en: Title %i%s
lv: Virsraksts %i%s

en: Title display mode
lv: Virsraksta attēlošanas režīms

en: Title display mode. Default is 0 (hidden) if the feed has an image and feed images are enabled, 1 otherwise.
lv: Virsraksta attēlošanas režīms. Noklusējums ir 0 (slēpts), ja barotnei ir attēls un barotnes attēli ir ieslēgti, 1 citādi.

en: Title font
lv: Virsraksta fonts

en: Title metadata
lv: Virsraksta metadati

en: Title to put in ASF comments.
lv: Virsraksts, kuru ielikt ASF komentāros.

en: To Open a usual network stream (HTTP, RTSP, RTMP, MMS, FTP, etc.), just enter the URL in the field above. If you want to open a RTP or UDP stream, press the button below.
lv: Lai atvērtu parastu tīkla straumi (HTTP, RTSP, RTMP, MMS, FTP utt.), tikai ievadiet vietrādi URL augstāk esošajā laukā. Ja jūs gribat atvērt RTP vai UDP straumi, nospiediet zemāk esošo pogu.

en: To get exhaustive help, use '-H'.
lv: Lai iegūtu izsmeļošu palīdzību, lietojiet '-H'.

en: To select the polarization of the transponder, a different voltage is normally applied to the low noise block-downconverter (LNB).
lv: Lai atlasītu retranslatora polarizāciju, dažāda voltāža tiek normāli pielietota uz zema trokšņa līmeņa pārveidotāju (LNB).

en: To stop the stream and resume normal controls, click the <i>Open Stream</i> button again.
lv: Lai apstādinātu straumi un atsāktu normālās vadīklas, atkal klikšķiniet <i>Atvērt straumi</i> pogu.

en: Toggle Normal/Loop/Repeat playlist modes
lv: Pārslēgt Normāls/Cikls/Atkārtošana atskaņošanas saraksta režīmus

en: Toggle Play/Pause
lv: Pārslēgt atskaņošanu/pauzēšanu

en: Toggle Transparency
lv: Pārslēgt caurspīdīgumu

en: Toggle autoscaling
lv: Pārslēgt automātisko mērogošanu

en: Toggle deinterlacing
lv: Pārslēgt rindpārleces novēršanu

en: Toggle details
lv: Pārslēgt detaļas

en: Toggle playlist
lv: Pārslēgt atskaņošanas sarakstu

en: Toggle random order playback
lv: Pārslēgt nejaušas secības atskaņošanu

en: Toggle random playlist playback
lv: Pārslēgt nejaušu atskaņošanas saraksta atskaņošanu

en: Toggle subtitle track visibility.
lv: Pārslēgt subtitru celiņa redzamību.

en: Toggle subtitles
lv: Pārslēgt subtitrus

en: Toggle the video in fullscreen
lv: Pārslēgt video iekšā pilnekrānā

en: Toggle the video out fullscreen
lv: Pārslēgt video ārā no pilnekrāna

en: Toggle wallpaper mode in video output
lv: Pārslēgt ekrāntapetes režīmu video izvadē

en: Toggle wallpaper mode in video output.
lv: Pārslēgt ekrāntapetes režīmu video izvadē.

en: Tolerance in percentage of the 'avbr'  (Average Variable BitRate) method. (e.g. 10 with a bitrate of 800  kbps means the encoder tries not to  go above 880 kbps and under  730 kbps. The targeted accuracy is only reached after a certained  convergence period. See the convergence parameter
lv: 'avbr' (vidējā mainīgā bitu pārraides ātruma) metodes tolerance procentos. (piem., 10 ar bitu pārraides ātrumu 800 kb/s nozīmē, ka iekodētājs mēģinās nedoties virs 880 kb/s un zem 730 kb/s.) Mērķētā precizitāte tiek sasniegta tikai pēc noteikta konverģences perioda. Skatīt konverģences parametru

en: Tolerance of the bluescreen blender on color variations for the U plane. A value between 10 and 20 seems sensible.
lv: Zilā ekrāna maisītāja tolerance uz krāsu variācijām priekš U plaknes. Vērtība starp 10 un 20 šķiet saprātīga.

en: Tolerance of the bluescreen blender on color variations for the V plane. A value between 10 and 20 seems sensible.
lv: Zilā ekrāna maisītāja tolerance uz krāsu variācijām priekš V plaknes. Vērtība starp 10 un 20 šķiet saprātīga.

en: Tonga (Tonga Islands)
lv: Tongiešu (Tongas salās)

en: Tool
lv: Rīks

en: Tool&s
lv: &Rīki

en: Toolbar Elements
lv: Rīkjoslas elementi

en: Toolbar position:
lv: Rīkjoslas novietojums:

en: Toolbars Editor
lv: Rīkjoslu rediģētājs

[ctx: Tooltip|Clear]
en: Clear
lv: Notīrīt

[ctx: Tooltip|Mute]
en: Mute
lv: Apklusināt

[ctx: Tooltip|Unmute]
en: Unmute
lv: Atklusināt

en: Top
lv: Augšā

en: Top Center
lv: Augšā centrā

en: Top Left
lv: Augšā pa kreisi

en: Top Menu
lv: Augšējā izvēlne

en: Top left
lv: Augšā pa kreisi

en: Top left corner X coordinate
lv: Augšējā kreisā stūra X koordināta

en: Top left corner Y coordinate
lv: Augšējā kreisā stūra Y koordināta

en: Top right
lv: Augšā pa labi

en: Top-Left
lv: Augšā pa kreisi

en: Top-Right
lv: Augšā pa labi

en: Total duration
lv: Kopējais ilgums

en: Total height of the mosaic, in pixels.
lv: Kopējais mozaīkas augstums, pikseļos.

en: Total pixel height of the peak items.
lv: Kopējais maksimumslodzes vienumu pikseļu augstums.

en: Total width of the mosaic, in pixels.
lv: Kopējais mozaīkas platums, pikseļos.

en: Total/Remaining time
lv: Kopējais/atlikušais laiks

en: Track
lv: Celiņš

en: Track ID
lv: Celiņa ID

en: Track Number
lv: Celiņa numurs

en: Track Synchronisation
lv: Celiņa sinhronizācija

en: Track Synchronization
lv: Celiņa sinhronizācija

en: Track fingerprinter (based on Acoustid)
lv: Celiņa pirkstu nospiedumu noņēmējs (bāzēts uz Acoustid)

en: Track number
lv: Celiņa numurs

en: Track replay gain
lv: Celiņa skaļuma izlīdzināšana

en: Track settings
lv: Celiņa iestatījumi

en: Tracks
lv: Celiņi

en: Tradeoff between stability and real time
lv: Kompromiss starp stabilitāti un reāllaiku

en: Traditional Chinese (Big5)
lv: Ķīniešu tradicionālā  (Big5)

en: Traditional Chinese Unix (EUC-TW)
lv: Ķīniešu tradicionālā  Unix (EUC-TW)

en: Trailer
lv: Reklāmmūzika

en: Trance
lv: Transs

en: Transcode
lv: Pārkodēt

en: Transcode stream output
lv: Pārkodēt straumju izvadi

en: Transcoding Options
lv: Pārkodēšanas opcijas

en: Transcoding options
lv: Pārkodēšanas opcijas

en: Transcript
lv: Transkripts

en: Transfer compression level from 0 (none) to 9 (max)
lv: Pārsūtīšanas saspiešanas līmenis no 0 (nekāds) līdz 9 (maks.)

en: Transform
lv: Transformēt

en: Transform type
lv: Transformācijas tips

en: Transformation
lv: Transformācija

en: Transmission mode
lv: Pārraides režīms

en: Transparency
lv: Caurspīdīgums

en: Transparency mask
lv: Caurspīdīguma maska

en: Transparency of the bargraph
lv: Joslu grafika caurspīdīgums

en: Transparency of the default background color if the Kate stream does not specify a particular background color to use.
lv: Noklusējuma fona krāsas caurspīdīgums, ja Kate straume nenorāda noteiktu fona krāsu, kuru lietot.

en: Transparency of the default font color if the Kate stream does not specify a particular font color to use.
lv: Noklusējuma fonta krāsas caurspīdīgums, ja Kate straume nenorāda noteiktu fonta krāsu, kuru lietot.

en: Transparency of the mosaic foreground pictures. 0 means transparent, 255 opaque (default).
lv: Mozaīkas priekšplāna bilžu caurspīdīgums. 0 nozīmē caurspīdīgs, 255 necaurspīdīgs (noklusējums).

en: Transparency of the mosaic picture.
lv: Mozaīkas bildes caurspīdīgums.

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Transponder symbol rate
lv: Retranslatora simbolu ātrums

en: Transponder/multiplex frequency
lv: Retranslatora/multipleksēšanas frekvence

en: Transport protocol
lv: Transporta protokols

en: Transport stream ID
lv: Transporta straumes ID

en: Transpose
lv: Transponēt

en: Treat as a pipe rather than as a file
lv: Uztvert drīzāk kā programmkanālu, nevis kā datni

en: Treble adjustment of the audio input.
lv: Audio ievades augsto toņu pielāgošana.

en: Treble level
lv: Augsto toņu līmenis

en: Trellis RD quantization
lv: Režģa RD kvantizācija

en: Trellis RD quantization:
     - 0: disabled
     - 1: enabled only on the final encode of a MB
     - 2: enabled on all mode decisions
    This requires CABAC.
lv: Režģa RD kvantizācija:
     - 0: izslēgta
     - 1: ieslēgta tikai pie noslēdzošās makrobloka iekodēšanas
     - 2: ieslēgta pie visiem režīmu lēmumiem
    Šis pieprasa CABAC.

en: Trellis quantization
lv: Režģa kvantizācija

en: Tribal
lv: Cilšu

en: Trickplay Reverse
lv: Trikatskaņošanas apvēršanās

en: Trigger button
lv: Trigera poga

en: Trigger button for mouse gestures.
lv: Trigera poga peles žestiem.

en: Trip-Hop
lv: Triphops

en: Trust MPEG timestamps
lv: Uzticēties MPEG laika zīmogiem

en: Trust directory
lv: Uzticamības datņu katalogs

en: Trust in-stream PCR
lv: Uzticēties straumē esošajam PCR

en: Trust the root certificates of Certificate Authorities stored in the operating system trust database to authenticate TLS sessions.
lv: Uzticēties operētājsistēmas uzticamības datubāzē uzglabātajiem sertificēšanas institūciju saknes sertifikātiem, lai autentificētu TLS sesijas.

en: Trust the root certificates of Certificate Authorities stored in the specified directory to authenticate TLS sessions.
lv: Uzticēties norādītajā datņu katalogā uzglabātajiem sertificēšanas institūciju saknes sertifikātiem, lai autentificētu TLS sesijas.

en: Try to fix some bugs:
    1  autodetect
    2  old msmpeg4
    4  xvid interlaced
    8  ump4 
    16 no padding
    32 ac vlc
    64 Qpel chroma.
    This must be the sum of the values. For example, to fix "ac vlc" and "ump4", enter 40.
lv: Mēģināt izlabot dažas kļūdas:
    1  automātiskā noteikšana
    2  vecais msmpeg4
    4  xvid ar rindpārleci
    8  ump4 
    16 nav polsterējuma
    32 ac vlc
    64 Qpel krāsainība.
    Šai vajag būt vērtību summai. Piemēram, lai izlabotu "ac vlc" un "ump4", ievadiet 40.

en: Try to parse the announce
lv: Mēģināt sintaktiski analizēt paziņojumu

en: Try to use hardware acceleration for YUV->RGB conversions. This option doesn't have any effect when using overlays.
lv: Mēģināt lietot aparatūras paātrinājumu priekš YUV->RGB pārveidošanām. Šai opcijai nav nekāda efekta, kad lieto pārklājumus.

en: Try to use hardware acceleration for subtitle/OSD blending.
lv: Mēģināt lietot aparatūras paātrinājumu subtitru/ekrānattēlojuma (OSD) sajaukšanai.

en: Try to use triple buffering when using YUV overlays. That results in much better video quality (no flickering).
lv: Mēģināt lietot trīskāršo buferizāciju, kad lieto YUV pārklājumus. Tas rezultējas daudz labākā video kvalitātē (bez mirgošanas).

en: Tsonga
lv: Congu

en: Tswana
lv: Cvanu

en: Tuner
lv: Uztvērējs

en: Tuner Frequency
lv: Uztvērēja frekvence

en: Tuner TV Channel
lv: Uztvērēja TV kanāls

en: Tuner audio mono/stereo and track selection.
lv: Uztvērēja audio mono/stereo un celiņu atlase.

en: Tuner card
lv: Uztvērēja karte

en: Tuner country code
lv: Uztvērēja valsts kods

en: Tuner frequency in Hz or kHz (see debug output).
lv: Uztvērēja frekvence hercos vai kilohercos (skatīt atkļūdošanas izvadi).

en: Tuner input type
lv: Uztvērēja ievades tips

en: Tuner properties
lv: Uztvērēja īpašības

en: Tunnel RTSP and RTP over HTTP
lv: Tunelēt RTSP un RTP pāri HTTP

en: Turkish
lv: Turku

en: Turkish (ISO 8859-9)
lv: Turku (ISO 8859-9)

en: Turkish (Windows-1254)
lv: Turku (Windows-1254)

en: Turkmen
lv: Turkmēņu

en: Turn off all messages on the console.
lv: Izslēgt visus ziņojumus uz konsoles.

en: Turn off the MacBook keyboard backlight while a video is playing in fullscreen. Automatic brightness adjustment should be disabled in System Preferences.
lv: Izslēgt MacBook tastatūras izgaismojumu, kamēr video atskaņojas pilnekrānā. Automātiskajai spilgtuma pielāgošanai vajadzētu tikt izslēgtai sistēmas iestatījumos.

en: Twi
lv: Tvī

en: Two pass
lv: Divu cauriešanu

en: Type
lv: Tips

en: Type 'pause' to continue.
lv: Ierakstiet 'pause' , lai turpinātu.

en: Type:
lv: Tips:

en: UDP Source timeout (sec)
lv: UDP avota noildze (sek.)

en: UDP input
lv: UDP ievade

en: UDP receive buffer size (bytes)
lv: UDP saņemšanas bufera izmērs (baitos)

en: UDP stream output
lv: UDP straumju izvade

en: UDP timeout (in ms)
lv: UDP noildze (ms)

en: UNIX socket command input
lv: UNIX ligzdas komandas ievade

en: URL
lv: Vietrādis URL

en: URL description
lv: Vietrāža URL apraksts

en: URL metadata
lv: Vietrāža URL metadati

en: URL with information about the stream or your channel.
lv: Vietrādis URL ar informāciju par straumi vai jūsu kanālu.

en: USF subtitles decoder
lv: USF subtitru atkodētājs

en: UTF-8 subtitle autodetection
lv: UTF-8 subtitru automātiskā noteikšana

en: Uighur
lv: Uiguru

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Ukrainian (KOI8-U)
lv: Ukraiņu (KOI8-U)

en: Ulead DV audio decoder
lv: Ulead DV audio atkodētājs

en: Ultra-wideband (32kHz)
lv: Ultraplatjoslas (32kHz)

en: Un-Zoom
lv: Atsaukt tālummaiņu

en: Uncommitted DiSEqC LNB number
lv: Neiesniegts DiSEqC zema trokšņa līmeņa pārveidotāja numurs

en: Uncrop one pixel from the bottom of the video
lv: Atsaukt kadrēšanu vienu pikseli no video apakšas

en: Uncrop one pixel from the left of the video
lv: Atsaukt kadrēšanu vienu pikseli no video kreisās puses

en: Uncrop one pixel from the right of the video
lv: Atsaukt kadrēšanu vienu pikseli no video labās puses

en: Uncrop one pixel from the top of the video
lv: Atsaukt kadrēšanu vienu pikseli no video augšas

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Unicast
lv: Uniraide

en: Unidentified codec
lv: Neidentificēts kodeks

en: Unified adaptive streaming for DASH/HLS
lv: Vienotā adaptīvā straumēšana priekš DASH/HLS

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Uninstall Windows Service
lv: Atinstalēt Windows Pakalpojumu

en: Uninstall the Service and exit.
lv: Atinstalēt Pakalpojumu un iziet.

en: Unique network name in the System Tuning Spaces
lv: Unikāls tīkla nosaukums sistēmas ieregulēšanas telpās

en: Universal (UTF-16)
lv: Universāls (UTF-16)

en: Universal (UTF-8)
lv: Universāls (UTF-8)

en: Universal (big endian UTF-16)
lv: Universāls (big endian UTF-16)

en: Universal (little endian UTF-16)
lv: Universāls (little endian UTF-16)

en: Universal LNB switch frequency (kHz)
lv: Universāla zema trokšņa līmeņa pārveidotāja pārslēgšanas frekvence (kHz)

en: Universal, Chinese (GB18030)
lv: Universāla, Ķīniešu (GB18030)

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown Video
lv: Nezināms video

en: Unknown category
lv: Nezināma kategorija

en: Unknown command `%s'. Type `help' for help.
lv: Nezināma komanda `%s'. Ievadiet `help' palīdzībai.

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unknown type
lv: Nezināms tips

en: Unset
lv: Atiestatīt

en: Unshuffled Border width.
lv: Nejaukts robežas platums.

en: Unspecified
lv: Nenorādīts

en: Unspecified (0V)
lv: Nenorādīts (0V)

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Unsubscribe from a podcast
lv: Atrakstīties no aplādes

en: Untitled
lv: Bez virsraksta

en: Up
lv: Uz augšu

en: Upconvert
lv: Augšuppārveidot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Update VLC media player
lv: Atjaunināt VLC mediju atskaņotāju

en: Update the tree
lv: Atjaunināt koku

en: Usage: %s [options] [stream] ...
    You can specify multiple streams on the commandline.
    They will be enqueued in the playlist.
    The first item specified will be played first.
    
    Options-styles:
      --option  A global option that is set for the duration of the program.
       -option  A single letter version of a global --option.
       :option  An option that only applies to the stream directly before it
                and that overrides previous settings.
    
    Stream MRL syntax:
      [[access][/demux]://]URL[#[title][:chapter][-[title][:chapter]]]
      [:option=value ...]
    
      Many of the global --options can also be used as MRL specific :options.
      Multiple :option=value pairs can be specified.
    
    URL syntax:
      file:///path/file              Plain media file
      http://host[:port]/file        HTTP URL
      ftp://host[:port]/file         FTP URL
      mms://host[:port]/file         MMS URL
      screen://                      Screen capture
      dvd://[device]                 DVD device
      vcd://[device]                 VCD device
      cdda://[device]                Audio CD device
      udp://[[<source address>]@[<bind address>][:<bind port>]]
                                     UDP stream sent by a streaming server
      vlc://pause:<seconds>          Pause the playlist for a certain time
      vlc://quit                     Special item to quit VLC
lv: Lietošana: %s [opcijas] [straume] ...
    Jūs komandrindā varat norādīt vairākas straumes.
    Tās tiks ierindotas atskaņošanas sarakstā.
    Pirmais norādītais vienums tiks atskaņots pirmais.
    
    Opciju stili:
      --opcija  Globāla opcija, kura ir iestatīta programmas ilgumam.
       -opcija  Viena burta versija globālai --opcijai.
       :opcija  Opcija, kura tikai pielietojas uz straumi tieši pirms tās
                 un kura pārraksta iepriekšējos iestatījumus.
    
    Straumes MRL sintakse:
      [[piekļuve][/demultipleksēšana]://]URL[#[virsraksts][:nodaļa][-[virsraksts][:nodaļa]]]
      [:opcija=vērtība ...]
    
      Daudzas no globālajām --opcijām var arī tikt lietotas kā MRL specifiskas :opcijas.
      Vairāki :opcija=vērtība pāri var tikt norādīti.
    
    URL sintakse:
      file:///ceļš/datne                       Vienkārša mediju datne
      http://resursdators[:ports]/datne        HTTP URL
      ftp://resursdators[:ports]/datne         FTP URL
      mms://resursdators[:ports]/datne         MMS URL
      screen://                                Ekrāna tveršana
      dvd://[ierīce]                           DVD ierīce
      vcd://[ierīce]                           VCD ierīce
      cdda://[ierīce]                          Audio CD ierīce
      udp://[[<avota adrese>]@[<saistīšanas adrese>][:<saistīšanas ports>]]
                                               Ar straumēšanas serveri nosūtītā UDP straume
      vlc://pause:<sekundes>                   Pauzēt atskaņošanas sarakstu uz noteiktu laiku
      vlc://quit                               Speciāls vienums, lai izietu no VLC

en: Use 10 bits per pixel for video frames.
lv: Lietot 10 bitus uz pikseli priekš video kadriem.

en: Use Blu-ray menus. If disabled, the movie will start directly
lv: Lietot Blu-ray izvēlnes. Ja izslēgtas, filma sāksies tieši

en: Use Core Text renderer
lv: Lietot Core Text renderētāju

en: Use Core Text renderer in the subtitle.
lv: Lietot Core Text renderētāju subtitros.

en: Use DecodeBin
lv: Lietot DecodeBin

en: Use HDAPS, AMS, APPLESMC or UNIMOTION motion sensors to rotate the video
lv: Lietot HDAPS, AMS, APPLESMC vai UNIMOTION kustības sensorus, lai rotētu video

en: Use Hardware decoders only
lv: Lietot tikai aparatūras atkodētājus

en: Use NIT for scanning services
lv: Lietot NIT skenēšanas pakalpojumiem

en: Use Periodic Intra Refresh
lv: Lietot periodisko iekšējo atsvaidzināšanu

en: Use Periodic Intra Refresh instead of IDR frames
lv: Lietot periodisko iekšējo atsvaidzināšanu, nevis IDR kadrus

en: Use Psy-optimizations
lv: Lietot psihovizuālās optimizācijas

en: Use QPUs for advanced HD deinterlacing.
lv: Lietot QPU vienības paplašinātai HD rindpārleces novēršanai.

en: Use RTP over RTSP (TCP)
lv: Lietot RTP pāri RTSP (TCP)

en: Use S/PDIF when available
lv: Lieto S/PDIF, kad pieejams

en: Use Tiger for rendering
lv: Lietot Tiger renderēšanai

en: Use VLC frequency bands
lv: Lietot VLC frekvenču joslas

en: Use VLC pace
lv: Lietot VLC tempu

en: Use Variable BitRate. Default is to use Constant BitRate (CBR).
lv: Lietot mainīgu bitu pārraides ātrumu (VBR). Noklusējums ir lietot konstantu bitu pārraides ātrumu (CBR).

en: Use YUVP renderer
lv: Lietot YUVP renderētāju

en: Use a local picture as logo on the video
lv: Lietot lokālo bildi kā logo uz video

en: Use a plugins cache
lv: Lietot spraudņu kešatmiņu

en: Use a plugins cache which will greatly improve the startup time of VLC.
lv: Lietot spraudņu kešatmiņu, kura ievērojami uzlabos VLC palaišanās laiku.

en: Use a skinned playlist
lv: Lietot atskaņošanas sarakstu ar ādiņu

en: Use a specific Core Image Filter
lv: Lietot specifisku Core Image filtru

en: Use a sub&title file
lv: Lietot sub&titru datni

en: Use all visual optimizations that can worsen both PSNR and SSIM
lv: Lietot visas vizuālās optimizācijas, kuras var pasliktināt abus, PSNR un SSIM

en: Use an image's alpha channel as a transparency mask.
lv: Lietot attēla alfa kanālu kā caurspīdīguma masku.

en: Use assembler CPU optimizations.
lv: Lietot asamblera centrālā procesora optimizācijas.

en: Use chapter codecs found in the segment.
lv: Lietot nodaļas kodekus, atrastus segmentā.

en: Use chroma as part of the motion estimation process
lv: Lietot krāsainību kā daļu no kustību novērtēšanas procesa

en: Use custom skin
lv: Lietot pielāgotu ādiņu

en: Use downmix algorithm
lv: Lietot lejupsajaukšanas algoritmu

en: Use float32 output
lv: Lietot float32 izvadi

en: Use fullrange instead of TV colorrange
lv: Lietot pilnu gammu, nevis TV krāsu gammu

en: Use hardware YUV->RGB conversions
lv: Lietot aparatūras YUV->RGB pārveidošanu

en: Use hardware blending support
lv: Lietot aparatūras maisīšanas atbalstu

en: Use input chroma unaltered
lv: Lietot ievades krāsainību nemainītu

en: Use keyframes
lv: Lietot atslēgkadrus

en: Use large text for list views
lv: Lietot lielu tekstu saraksta skatiem

en: Use mb-tree ratecontrol
lv: Lietot makrobloku-koka ātrumkontroli

en: Use media library
lv: Lietot mediju bibliotēku

en: Use motion sensors
lv: Lietot kustības sensorus

en: Use muxers rate control mechanism
lv: Lietot multipleksoru ātruma kontroles mehānismu

en: Use native style
lv: Lietot dzimto stilu

en: Use only one instance when started from file manager
lv: Lietot tikai vienu instanci, kad sākts no datņu pārvaldnieka

en: Use playlist options usually used to prevent ads skipping to detect ads and prevent adding them to the playlist.
lv: Lietot atskaņošanas saraksta opcijas, kuras parasti tiek lietotas, lai novērstu reklāmu izlaišanu, lai noteiktu reklāmas un novērstu to pievienošanu atskaņošanas sarakstam.

en: Use randomized IV for encryption
lv: Lietot nejaušinātu sākuma vērtību šifrēšanai

en: Use real-time mode suitable for being used as a master input and real-time input slaves.
lv: Lietot reāllaika režīmu, piemērotu lietošanai kā vedēja ievadei un reāllaika ievades sekotājiem.

en: Use recovery points to close GOPs
lv: Lietot atkopšanas punktus, lai aizvērtu bilžu grupas

en: Use regular HTTP modules
lv: Lietot parastos HTTP moduļus

en: Use sequential numbers instead of timestamps
lv: Laika zīmogu vietā lietot secīgus skaitļus

en: Use sequential numbers instead of timestamps for snapshot numbering
lv: Momentuzņēmumu numurēšanai laika zīmogu vietā lietot secīgus skaitļus

en: Use subtitle file
lv: Lietot subtitru datni

en: Use system trust database
lv: Lietot sistēmas uzticamības datubāzi

en: Use the MPEG4 quantization matrix for MPEG2 encoding. This generally yields a better looking picture, while still retaining the compatibility with standard MPEG2 decoders.
lv: Lietot MPEG4 kvantizācijas matricu MPEG2 iekodēšanai. Šis pamatā dod labāka izskata bildi, kamēr joprojām saglabā saderību ar standarta MPEG2 atkodētājiem.

en: Use the Metacube protocol. Needed for streaming to the Cubemap reflector.
lv: Lietot Metacube protokolu. Vajadzīgs straumēšanai uz Cubemap atspoguļotāju.

en: Use the VLC frequency bands. Otherwise, use the ISO Standard frequency bands.
lv: Lietot VLC frekvenču joslas. Citādi lietot ISO Standarta frekvenču joslas.

en: Use the complete preferences to configure custom caching values for each access module.
lv: Lietojiet pilnīgos iestatījumus, lai konfigurētu pielāgotās kešdarbes vērtības katram pieejas modulim.

en: Use the native fullscreen mode
lv: Lietot dzimto pilnekrāna režīmu

en: Use the stream PCR as a reference.
lv: Lietot straumes PCR kā atsauci.

en: Use this setting to specify a known SSRC for the RTP header. This is only useful if your receiver acts on it. When using VLC as receiver, it is not.
lv: Lietojiet šo iestatījumu, lai RTP galvenei norādītu zināmu sinhronizācijas avotu (SSRC). Tas ir lietderīgi tikai, ja jūsu uztvērējs darbojas uz šī avota. Kad kā uztvērēju lieto VLC, tas nav lietderīgi.

en: Use this to disable packet recovery
lv: Lietojiet šo, lai izslēgtu pakešu atkopšanu

en: Use this when you know your stream is (or is not) encoded with Dolby Surround but fails to be detected as such. Even if the stream is not actually encoded with Dolby Surround, turning on this option might enhance your experience, especially when combined with the Headphone Channel Mixer.
lv: Lietojiet šo, kad jūs zināt, ka jūsu straume ir (vai nav) iekodēta ar Dolby Surround, bet tai neizdodas tikt noteiktai kā tādai. Pat ja straume patiesībā nav iekodēta ar Dolby Surround, šīs opcijas ieslēgšana varētu uzlabot jūsu pieredzi, īpaši, kad kombinēta ar austiņu kanālu maisītāju.

en: Use triple buffering for overlays
lv: Lietot trīskāršo buferizāciju pārklājumiem

en: Use variable length codes instead, useful for very high bitrates
lv: Tā vietā lietot garuma kodus, noderīgi ļoti augstiem bitu pārraides ātrumiem

en: Use video buffers in system memory
lv: Lietot video buferus sistēmas atmiņā

en: User
lv: Lietotājs

en: User agent
lv: Lietotāja aģents

en: User name to be used for connection to the SOCKS proxy.
lv: Lietotāja vārds, kurš tiks lietots savienojumam pie SOCKS starpniekservera.

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Username that will be requested to access the stream.
lv: Lietotājvārds, kurš tiks pieprasīts, lai piekļūtu straumei.

en: Username that will be used for the connection, if no username is set in the URL.
lv: Lietotājvārds, kurš tiks lietots savienojumam, ja vietrādī URL nav iestatīts lietotājvārds.

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Uses GStreamer framework's plugins to decode the media codecs
lv: Lieto GStreamer satvara spraudņus, lai atkodētu mediju kodekus

en: Uzbek
lv: Uzbeku

en: V&iew
lv: &Skats

en: V-plane color
lv: V-plaknes krāsa

en: VA-API video decoder
lv: VA-API video atkodētājs

en: VA-API video decoder via DRM
lv: VA-API video atkodētājs caur DRM

en: VAAPI filters
lv: VAAPI filtri

en: VBI & Teletext
lv: VBI un teleteksts

en: VBI and Teletext decoder
lv: VBI un teleteksta atkodētājs

en: VBI capture device
lv: VBI tveršanas ierīce

en: VBI line on which to output Active Format Descriptor.
lv: VBI rinda, uz kuras izvadīt aktīvā formāta aprakstītāju (AFD).

en: VBR Quality
lv: VBR kvalitāte

en: VBR mode
lv: VBR režims

en: VBV buffer
lv: VBV buferis

en: VC-1 packetizer
lv: VC-1 paketizētājs

en: VC1 video demuxer
lv: VC1 video demultipleksors

en: VC2 Low Delay Profile
lv: VC2 zemas aiztures profils

en: VC2 Main Profile
lv: VC2 galvenais profils

en: VC2 Simple Profile
lv: VC2 vienkāršs profils

en: VCD device
lv: VCD ierīce

en: VCD input
lv: VCD ievade

en: VDPAU adjust video filter
lv: VDPAU pielāgošanas video filtrs

en: VDPAU deinterlacing filter
lv: VDPAU rindpārleces novēršanas filtrs

en: VDPAU output
lv: VDPAU izvade

en: VDPAU sharpen video filter
lv: VDPAU asināšanas video filtrs

en: VDPAU surface conversions
lv: VDPAU virsmas pārveidošanas

en: VDPAU video decoder
lv: VDPAU video atkodētājs

en: VDR Cut Marks
lv: VDR griezuma atzīmes

en: VDR recordings
lv: VDR ieraksti

en: VHS movie
lv: VHS filma

en: VHS movie effect video filter
lv: VHS filmas efekta video filtrs

en: VLC Debug Log (%s).txt
lv: VLC atkļūdošanas žurnāls (%s).txt

en: VLC can avoid creating window caption, frames, etc... around the video, giving a "minimal" window.
lv: VLC var izvairīties izveidot logu virsrakstjoslas, rāmjus utt... apkārt video, sniedzot "minimālu" logu.

en: VLC can check online for album art and metadata to enrich your playback experience, e.g. by providing track information when playing Audio CDs. To provide this functionality, VLC will send information about your contents to trusted services in an anonymized form.
lv: VLC var pārbaudīt tiešsaistē pēc albuma mākslas un metadatiem, lai bagātinātu jūsu atskaņošanas pieredzi, piem., sniedzot celiņa informāciju, kad atskaņojas Audio CD. Lai sniegtu šo funkcionalitāti, VLC nosūtīs informāciju par jūsu saturiem uz uzticamiem pakalpojumiem anonimizētā formā.

en: VLC can display a QR code linking to the mobile version of the web interface; the web address of the web interface of your VLC media player instance will be transmitted over the internet to the Google Image Charts web service to generate this QR code.
lv: VLC var attēlot kvadrātkodu, kas sasaista ar tīmekļa saskarnes mobilo versiju; jūsu VLC mediju atskaņotāja instances tīmekļa saskarnes tīmekļa adrese tiks pārraidīta caur Internetu uz tīmekļa pakalpojumu Google Image Charts, lai ģenerētu šo kvadrātkodu.

en: VLC can display messages on the video. This is called OSD (On Screen Display).
lv: VLC var attēlot ziņojumus uz video. Šis tiek saukts par attēlojumu uz ekrāna (OSD).

en: VLC cannot open ANY capture device. Check the error log for details.
lv: VLC nevar atvērt NEVIENU tveršanas ierīci. Pārbaudiet kļūdu žurnālu, lai iegūtu sīkāku informāciju.

en: VLC cannot set the DVD's title. It possibly cannot decrypt the entire disc.
lv: VLC nevar iestatīt DVD virsrakstu. Tas, iespējams, nevar atšifrēt visu disku.

en: VLC could not connect to "%s:%d".
lv: VLC nevarēja pieslēgties pie  "%s:%d".

en: VLC could not connect with the given server.
lv: VLC nevarēja savienoties ar doto serveri.

en: VLC could not decode the format "%4.4s" (%s)
lv: VLC nevarēja atkodēt formātu "%4.4s" (%s)

en: VLC could not identify the audio or video codec
lv: VLC nevarēja identificēt audio vai video kodeku

en: VLC could not open the %4.4s %s encoder.
lv: VLC nevarēja atvērt %4.4s %s iekodētāju.

en: VLC could not open the %s module.
lv: VLC nevarēja atvērt moduli %s.

en: VLC could not open the decoder module.
lv: VLC nevarēja atvērt atkodētāja moduli.

en: VLC could not open the file "%s" (%s).
lv: VLC nevarēja atvērt datni "%s" (%s).

en: VLC could not read the file (%s).
lv: VLC nevarēja nolasīt datni (%s).

en: VLC could not read the file: %s
lv: VLC nevarēja nolasīt datni: %s

en: VLC failed to load the ASF header.
lv: VLC neizdevās ielādēt ASF galveni.

en: VLC is started from file association
lv: VLC ir palaists no datnes asociācijas

en: VLC is unable to open the MRL '%s'. Check the log for details.
lv: VLC nespēj atvērt MRL '%s'. Pārbaudiet žurnālu, lai iegūtu sīkāku informāciju.

en: VLC media playback
lv: VLC mediju atskaņošana

en: VLC media player
lv: VLC mediju atskaņotājs

en: VLC media player - Web Interface
lv: VLC multimediju atskaņotājs - Tīmekļa saskarne

en: VLC media player Help
lv: VLC mediju atskaņotāja Palīdzība

en: VLC media player Help...
lv: VLC mediju atskaņotāja Palīdzība...

en: VLC media player and VideoLAN are trademarks of the VideoLAN Association.
lv: VLC mediju atskaņotājs un VideoLAN ir VideoLAN Asociācijas preču zīmes.

en: VLC media player updates
lv: VLC mediju atskaņotāja atjauninājumi

en: VLC normally uses Freetype for rendering, but this allows you to use svg for instance.
lv: VLC normāli renderēšanai lieto Freetype, bet šis atļauj jums lietot, piemēram, SVG.

en: VLC preferences
lv: VLC iestatījumi

en: VLC skins website
lv: VLC ādiņu tīmekļa vietnes

en: VLC version %s (%s)
lv: VLC versija %s (%s)

en: VLC was unable to save the meta data.
lv: VLC nespēja saglabāt metadatus.

en: VLC will keep playing the current playlist item.
lv: VLC turpinās atskaņot pašreizējo atskaņošanas saraksta vienumu.

en: VLC will keep playing the playlist indefinitely.
lv: VLC turpinās atskaņot atskaņošanas sarakstu uz neierobežotu laiku.

en: VLC will pause and resume supported music players on playback.
lv: VLC pauzēs un atsāks atbalstītos mūzikas atskaņotājus pie atskaņošanas.

en: VLC will randomly play files in the playlist until interrupted.
lv: VLC nejauši atskaņos datnes atskaņošanas sarakstā līdz pārtraukts.

en: VLC will start with just an icon in your taskbar.
lv: VLC sāksies tikai ar ikonu jūsu uzdevumjoslā.

en: VLC will store playback positions of the last 30 items you played. If you re-open one of those, playback will continue.
lv: VLC uzglabās pēdējo 30 jūsu atskaņoto vienumu atskaņošanas pozīcijas. Ja jūs atkal atvērsiet vienu no tiem, atskaņošana turpināsies.

en: VLC's connection to the given server was rejected.
lv: VLC savienojums ar doto serveri tika noraidīts.

en: VLC's implementation of Video On Demand
lv: VLC pieprasījumvideo (VOD) īstenojums

en: VLM Batch Commands
lv: VLM paketes komandas

en: VLM conf (*.vlm);;All (*)
lv: VLM konfigurācija (*.vlm);;Visi (*)

en: VLM configuration file
lv: VLM konfigurācijas datne

en: VLM configurator
lv: VLM konfigurātors

en: VNC Host
lv: VNC resursdators

en: VNC Password
lv: VNC parole

en: VNC Port
lv: VNC ports

en: VNC client access
lv: VNC klienta pieeja

en: VNC hostname or IP address.
lv: VNC resursdatora nosaukums vai IP adrese.

en: VNC password.
lv: VNC parole.

en: VNC poll interval
lv: VNC aptaujāšanas intervāls

en: VNC polling
lv: VNC aptaujāšana

en: VNC port number.
lv: VNC porta numurs.

en: VOC demuxer
lv: VOC demultipleksors

en: VOD
lv: Pieprasījumvideo

en: VOD:
lv: Pieprasījumvideo:

en: VU meter
lv: Skaņas līmeņa mērītājs

en: Value to adjust dts by
lv: Vērtība, ar kuru pielāgot dts

en: Variance
lv: Dispersija

en: Variance of the gaussian noise
lv: Gausa trokšņa dispersija

en: Various audio and video decoders/encoders delivered by the FFmpeg library. This includes (MS)MPEG4, DivX, SV1,H261, H263, H264, WMV, WMA, AAC, AMR, DV, MJPEG and other codecs
lv: Dažādi audio un video atkodētāji/iekodētāji, piegādāti ar FFmpeg bibliotēku. Šis iekļauj (MS)MPEG4, DivX, SV1,H261, H263, H264, WMV, WMA, AAC, AMR, DV, MJPEG un citus kodekus

en: Vendor
lv: Piegādātājs

en: Verbosity
lv: Runīgums

en: Verbosity (0,1,2)
lv: Runīgums (0,1,2)

en: Version
lv: Versija

en: Version %1
lv: Versija %1

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Vertical (13V)
lv: Vertikāli (13V)

en: Vertical flip
lv: Vertikālā apmešana

en: Vertical slices per frame
lv: Vertikālās šķēles uz kadru

en: Very Low Definition (240 lines)
lv: Ļoti zema izšķirtspēja (240 rindas)

en: Very short backwards jump
lv: Ļoti īss atpakaļgaitas lēciens

en: Very short forward jump
lv: Ļoti īss lēciens uz priekšu

en: Very short jump length
lv: Ļoti īss lēciena garums

en: Very short jump length, in seconds.
lv: Ļoti īss lēciena garums, sekundēs.

en: Video &Track
lv: Video celiņš

en: Video Accelerated API filters
lv: Video Accelerated API filtri

en: Video Auto Scaling
lv: Video automātiskā mērogošana

en: Video Callback data
lv: Video atzvanīšanas dati

en: Video Effects
lv: Video efekti

en: Video Effects...
lv: Video efekti...

en: Video FPS
lv: Video K/S

en: Video Files
lv: Video datnes

en: Video On Demand ( VOD )
lv: Pieprasījumvideo (VOD)

en: Video Settings
lv: Video iestatījumi

en: Video Track
lv: Video celiņš

en: Video X coordinate
lv: Video X koordināta

en: Video Y coordinate
lv: Video Y koordināta

en: Video alignment
lv: Video izlīdzinājums

en: Video bitrate
lv: Video bitu pārraides ātrums

en: Video bitrate tolerance
lv: Video bitu pārraides ātruma tolerance

en: Video bitrate tolerance in kbit/s.
lv: Video bitu pārraides ātruma tolerance kbitos/s.

en: Video capture
lv: Video tveršana

en: Video capture (Video4Linux)
lv: Video tveršana (Video4Linux)

en: Video capture controls (if supported by the device)
lv: Video tveršanas vadīklas (ja atbalstītas ierīcē)

en: Video capture device
lv: Video tveršanas ierīce

en: Video capture device node.
lv: Video tveršanas ierīces mezgls.

en: Video codec
lv: Video kodeks

en: Video codecs
lv: Video kodeki

en: Video connection
lv: Video savienojums

en: Video connection for DeckLink output.
lv: Video savienojums priekš DeckLink izvades.

en: Video connection to use for DeckLink captures. Valid choices: sdi, hdmi, opticalsdi, component, composite, svideo. Leave blank for card default.
lv: Video savienojums, kuru lietot DeckLink tveršanām. Derīgās izvēles: sdi, hdmi, opticalsdi, component, composite, svideo. Atstāt tukšu kartes noklusējumam.

en: Video cropping
lv: Video kadrēšana

en: Video cropping filter
lv: Video kadrēšanas filtrs

en: Video device
lv: Video ierīce

en: Video device name
lv: Video ierīces nosaukums

en: Video encoder
lv: Video iekodētājs

en: Video encoder (using OpenMAX IL)
lv: Viedeo iekodētājs (lietojot OpenMAX IL)

en: Video filter
lv: Video filtrs

en: Video filter module
lv: Video filtra modulis

en: Video filtering using a chain of video filter modules
lv: Video filtrēšana, lietojot ķēdi no video filtru moduļiem

en: Video filters are used to process the video stream.
lv: Video filtri tiek lietoti, lai apstrādātu video straumi.

en: Video filters will be applied to the video stream.
lv: Video filtri tiks pielietoti uz video straumes.

en: Video filters will be applied to the video streams (after overlays are applied). You can enter a colon-separated list of filters.
lv: Video filtri tiks pielietoti uz audio straumēm (pēc tam, kad pārklājumi ir pielietoti). Jūs varat ievadīt ar kolu atdalītu sarakstu ar filtriem.

en: Video frame-rate
lv: Video kadru nomaiņas ātrums

en: Video height
lv: Video augstums

en: Video input
lv: Video ievade

en: Video input chroma format
lv: Video ievades krāsainības formāts

en: Video input frame rate
lv: Video ievades kadru nomaiņas ātrums

en: Video input pin
lv: Video ievades adata

en: Video memory
lv: Video atmiņa

en: Video memory buffer height.
lv: Video atmiņas bufera augstums.

en: Video memory buffer pitch in bytes.
lv: Video atmiņas bufera iestatne baitos.

en: Video memory buffer width.
lv: Video atmiņas bufera platums.

en: Video memory output
lv: Video atmiņas izvade

en: Video mode
lv: Video režīms

en: Video output
lv: Video izvade

en: Video output URL
lv: Video izvades vietrādis URL

en: Video output access method
lv: Video izvades piekļuves metode

en: Video output module
lv: Video izvades modulis

en: Video output modules
lv: Video izvades moduļi

en: Video output muxer
lv: Video izvades multipleksors

en: Video output pin
lv: Video izvades adata

en: Video pictures blending
lv: Video bilžu samaisīšana

en: Video port
lv: Video ports

en: Video post processing filter
lv: Video pēcapstrādes filtrs

en: Video postrender callback
lv: Video pēcrenderēšanas atzvanīšana

en: Video prerender callback
lv: Video pirmsrenderēšanas atzvanīšana

en: Video quality post-processing level
lv: Video kvalitātes pēcapstrādes līmenis

en: Video resolution
lv: Video izšķirtspēja

en: Video scale
lv: Video mērogošana

en: Video scaling
lv: Video mērogošana

en: Video scaling factor
lv: Video mērogošanas koeficients

en: Video scaling filter
lv: Video mērogošanas filtrs

en: Video settings
lv: Video iestatījumi

en: Video size
lv: Video izmērs

en: Video snapshot directory (or filename)
lv: Video momentuzņēmumu datņu katalogs (vai datnes nosaukums)

en: Video snapshot file prefix
lv: Video momentuzņēmumu datnes priedēklis

en: Video snapshot format
lv: Video momentuzņēmumu formāts

en: Video snapshot height
lv: Video momentuzņēmuma augstums

en: Video snapshot width
lv: Video momentuzņēmuma platums

en: Video snapshots
lv: Video momentuzņēmumi

en: Video splitter module
lv: Video sadalītāja modulis

en: Video splitters separate the stream into multiple videos.
lv: Video sadalītāji dala straumi vairākos video.

en: Video standard
lv: Video standarts

en: Video standard (Default, SECAM, PAL, or NTSC).
lv: Video standarts (Noklusējuma, SECAM, PAL vai NTSC).

en: Video title
lv: Video virsraksts

en: Video transformation filter
lv: Video transformācijas filtrs

en: Video width
lv: Video platums

en: Video will be embedded in this pre-existing window. If zero, a new window will be created.
lv: Video tiks iegults šajā iepriekšpastāvošajā logā. Ja nulle, tiks izveidots jauns logs.

en: Video will be rendered with this Wayland display. If empty, the default display will be used.
lv: Video tiks renderēts ar šo Wayland displeju. Ja tukšs, tiks lietots noklusējuma displejs.

en: Video will be rendered with this X11 display. If empty, the default display will be used.
lv: Video tiks renderēts ar šo X11 displeju. Ja tukšs, tiks lietots noklusējuma displejs.

en: Video4Linux compressed A/V input
lv: Video4Linux saspiestā A/V ievade

en: Video4Linux input
lv: Video4Linux ievade

en: Video4Linux radio tuner
lv: Video4Linux radio uztvērējs

en: VideoCore layer where the video is displayed.
lv: VideoCore slānis, kurā video tiek attēlots.

en: VideoCore layer where the video is displayed. Subpictures are displayed directly above and a black background directly below.
lv: VideoCore slānis, kurā video tiek attēlots. Apakšbildes tiek attēlotas tieši virs un melns fons tieši zem.

en: VideoLAN Website...
lv: VideoLAN tīmekļa vietne...

en: VideoToolbox video decoder
lv: VideoToolbox video atkodētājs

en: Videolan.org's addons finder
lv: Videolan.org papildinājumu atradējs

en: Videolan.org's single archive addons finder
lv: Videolan.org viena arhīva papildinājumu atradējs

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: Vietnamese (VISCII)
lv: Vjetnamiešu (VISCII)

en: Vietnamese (Windows-1258)
lv: Vjetnamiešu (Windows-1258)

en: View
lv: Skats

en: View certificate
lv: Skatīt sertifikātu

[ctx: ViewPoint]
en: Field of view
lv: Skata lauks

[ctx: ViewPoint]
en: Pitch
lv: Garensvere

[ctx: ViewPoint]
en: Roll
lv: Sānsvere

[ctx: ViewPoint]
en: Yaw
lv: Orpēšana

en: Visualization
lv: Vizualizācija

en: Visualization:
lv: Vizualizācija:

en: Visualizations
lv: Vizualizācijas

en: Visualizations selector
lv: Vizualizāciju atlasītājs

en: Visualizer
lv: Vizualizētājs

en: Visualizer filter
lv: Vizualizētāja filtrs

en: Vivid
lv: Dzīvīgs

en: VoD server module
lv: Pieprasījumvideo servera modulis

en: Vobsub subtitles parser
lv: Vobsub subtitru sintaktiskais analizators

en: Vocal
lv: Vokālā

en: Voice activity detection
lv: Balss aktivitātes noteikšana

en: Volapuk
lv: Volapiks

en: Volume
lv: Skaļums

en: Volume %ld%%
lv: Skaļums %ld%%

en: Volume Down
lv: Skaļums uz leju

en: Volume Mute
lv: Skaļuma klusināšana

en: Volume Up
lv: Skaļums uz augšu

en: Volume control
lv: Skaļuma vadība

en: Volume down
lv: Skaļums lejā

en: Volume normalization
lv: Skaļuma normalizācija

en: Volume normalizer
lv: Skaļuma normalizētājs

en: Volume of the audio input.
lv: Audio ievades skaļums.

en: Volume up
lv: Skaļums augšā

en: Volume will be controlled by the player, and not the <i>Main Controls</i>.
lv: Skaļums tiks vadīts no atskaņotāja, un ne <i>Galvenajām vadīklām</i>.

en: Volume: %i %%
lv: Skaļums: %i %%

en: Vorbis audio decoder
lv: Vorbis audio atkodētājs

en: Vorbis audio encoder
lv: Vorbis audio iekodētājs

en: Vorbis audio packetizer
lv: Vorbis audio paketizētājs

en: WAV demuxer
lv: WAV demultipleksors

en: WAV muxer
lv: WAV multipleksors

en: WEBVTT decoder
lv: WEBVTT atkodētājs

en: WEBVTT subtitles decoder
lv: WEBVTT subtitru atkodētājs

en: WEBVTT subtitles parser
lv: WEBVTT subtitru sintaktiskais analizators

en: WGL extension for OpenGL
lv: WGL paplašinājums priekš OpenGL

en: WL shell
lv: WL čaula

en: WMA v1/v2 fixed point audio decoder
lv: WMA v1/v2 fiksētā punkta audio atkodētājs

en: WMServer RTSP dialect
lv: WMServer RTSP dialekts

en: WMServer uses a nonstandard dialect of RTSP. Selecting this parameter will tell VLC to assume some options contrary to RFC 2326 guidelines.
lv: WMServer lieto nestandarta RTSP dialektu. Šī parametra atlasīšana pateiks VLC, lai pieņem dažas opcijas pretrunā ar RFC 2326 vadlīnijām.

en: WPL playlist import
lv: WPL atskaņošanas saraksta imports

en: Wait for I frame before toggling placeholder
lv: Gaidīt uz I kadru, pirms pārslēgt vietturi

en: Wall
lv: Siena

en: Wall video filter
lv: Sienas video filtrs

en: Wallpaper
lv: Ekrāntapete

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Warning: <b>%1</b> is already an application menu shortcut
lv: Brīdinājums: <b>%1</b> jau ir lietotnes izvēlnes saīsne

en: Warning: this key or combination is already assigned to
lv: Brīdinājums: šis taustiņš vai kombinācija jau ir piešķirta pie

en: Water effect
lv: Ūdens efekts

en: Wave
lv: Vilnis

en: Wave video filter
lv: Viļņa video filtrs

en: WaveOut audio output
lv: WaveOut audio izvade

en: Waves
lv: Viļņi

en: Wayland display
lv: Wayland displejs

en: Wayland shared memory video output
lv: Wayland koplietojamās atmiņas video izvade

en: Wayland shell surface
lv: Wayland čaulas virsma

en: We just found an older version of VLC's preferences files.
lv: Mēs nupat atradām vecāku versiju VLC iestatījumu datnēm.

en: Web
lv: Tīmeklis

en: WebM video decoder
lv: WebM video atkodētājs

en: WebM video encoder
lv: WebM video iekodētājs

en: Website
lv: Tīmekļa vietne

en: Weighted prediction for B-frames
lv: Svērtā paredzēšana B-kadriem

en: Weighted prediction for B-frames.
lv: Svērtā paredzēšana B-kadriem.

en: Weighted prediction for P-frames
lv: Svērtā paredzēšana P-kadriem

en: Weighted prediction for P-frames:
     - 0: Disabled
     - 1: Blind offset
     - 2: Smart analysis
lv: Svērtā paredzēšana P-kadriem:
    - 0: Izslēgta
    - 1: Aklā nobīde
    - 2: Gudrā analīze

en: Welsh
lv: Velsiešu

en: Western European (IBM 00850)
lv: Rietumeiropas (IBM 00850)

en: Western European (Latin-9)
lv: Rietumeiropas (Latin-9)

en: Western European (Windows-1252)
lv: Rietumeiropas (Windows-1252)

en: Wet
lv: Mitrs

en: Wet mix
lv: Mitrais sajaukums

en: When minimized
lv: Kad minimizēts

en: When passcode set, on this device only
lv: Kad ieejas kods ir iestatīts, tikai uz šīs ierīces

en: When possible, the input stream will be recorded instead of using the stream output module
lv: Kad iespējams, tā vietā, lai lietotu straumju izvades moduli, ievades straume tiks ierakstīta

en: When set to 'no', this parameter is intended to give old skins a chance to play back video even though no video tag is implemented
lv: Kad iestatīts uz 'no', šis parametrs ir izredzēts dot vecām ādiņām iespēju atskaņot video, pat ja nav īstenota video birka

en: When set, this VLC instance will act as the master clock for synchronization for clients listening
lv: Kad iestatīts, šī VLC instance rīkosies kā vedējtaktētājs sinhronizācijai klientiem, kuri klausās

en: When several video formats are available, select one whose resolution is closest to (but not higher than) this setting, in number of lines. Use this option if you don't have enough CPU power or network bandwidth to play higher resolutions.
lv: Kad ir pieejami vairāki video formāti, atlasiet vienu, kura izšķirtspēja ir tuvākā (bet ne lielāka kā) šim iestatījumam, rindu skaitā. Lietojiet šo opciju, ja jums nav pietiekamas centrālā procesora jaudas vai tīkla joslas platuma, lai atskaņotu augstākas izšķirtspējas.

en: When the SAP flow control is disabled, this lets you set the fixed interval between SAP announcements.
lv: Kad SAP plūsmas vadība ir izslēgta, šis ļauj jums iestatīt fiksētu intervālu starp SAP paziņojumiem.

en: When this is enabled, the interface will show a dialog box each time some user input is required.
lv: Kad šis ir ieslēgts, saskarne parādīs dialoglodziņu katru reizi, kad ir vajadzīga kāda lietotāja ievade.

en: When this is enabled, the preferences and/or interfaces will show all available options, including those that most users should never touch.
lv: Kad šis ir ieslēgts, iestatījumi un/vai saskarnes parādīs visas pieejamās opcijas, ieskaitot tās, kurām vairumam lietotāju nekad nevajadzētu pieskarties.

en: When this is set, the SAP parser will discard some non-compliant announcements.
lv: Kad šis ir iestatīts, SAP sintaktiskais analizators atmetīs dažus ne-atbilstošus paziņojumus.

en: When this mode is enabled, pixels will be shown as black or white. The threshold value will be the brightness defined below.
lv: Kad šis režīms ir ieslēgts, pikseļi tiks parādīti kā melns vai balts. Sliekšņa vērtība būs zemāk definētais spilgtums.

en: When to raise the interface
lv: Kad parādīt saskarni

en: When unlocked
lv: Kad atbloķēts

en: When unlocked, on this device only
lv: Kad atbloķēts, tikai uz šīs ierīces

en: When using the PVR input (or a very irregular source), you should set this to 10000.
lv: Kad lieto PVR ievadi (vai ļoti neregulāru avotu), jums vajadzētu iestatīt šo uz 10000.

en: When using the one instance only option, enqueue items to playlist and keep playing current item.
lv: Kad lieto tikai vienas instances opciju, ierindot vienumus atskaņošanas sarakstā un paturēt pašreizējā vienuma atskaņošanu.

en: Whether temporal deinterlacing applies to luma only
lv: Vai īslaicīgā rindpārleces novēršana pielietojas tikai uz luma

en: Which font description to use if the Kate stream does not specify particular font parameters (name, size, etc) to use. A blank name will let Tiger choose font parameters where appropriate.
lv: Kuru fonta aprakstu lietot, ja Kate straume nenorāda noteiktus fonta parametrus (nosaukums, izmērs utt.), kurus lietot. Tukšs nosaukums ļaus Tiger izvēlēties fonta parametrus, kur atbilstošs.

en: White
lv: Balts

en: White Crush for Blue
lv: Baltā sasmalcinājums zilajam

en: White Crush for Green
lv: Baltā sasmalcinājums zaļajam

en: White Crush for Red
lv: Baltā sasmalcinājums sarkanajam

en: White Level for Blue
lv: Baltā līmenis zilajam

en: White Level for Green
lv: Baltā līmenis zaļajam

en: White Level for Red
lv: Baltā līmenis sarkanajam

en: White balance temperature (K)
lv: Baltā balansa temperatūra (K)

en: White balance temperature as a color temperation in Kelvin (2800 is minimum incandescence, 6500 is maximum daylight).
lv: Baltā balansa temperatūra kā krāsas temperatūra kelvinos (2800 ir minimālā baltkvēle, 6500 ir maksimālā dienas gaisma).

en: White point
lv: Baltais punkts

en: Wide-band (16kHz)
lv: Platjoslas (16kHz)

en: Width
lv: Platums

en: Width in pixel of each bar in the BarGraph to be displayed.
lv: Katras attēlojamajā joslu grafikā esošās joslas platums pikseļos.

en: Width in pixels of the border between miniatures.
lv: Platums pikseļos robežai starp miniatūrām.

en: Width of the virtual room
lv: Virtuālās istabas platums

en: Width of video or subtitle elementary streams
lv: Video vai subtitru elementārās straumes platums

en: Window
lv: Logs

en: Window decorations
lv: Logu dekorācijas

en: Window handle (HWND)
lv: Logu apdarināšana (HWND)

en: Window properties
lv: Logu īpašības

en: Window size
lv: Loga izmērs

en: Windows Audio Session API input
lv: Windows Audio Session API izvade

en: Windows Audio Session API output
lv: Windows Audio Session API izvade

en: Windows GDI video output
lv: Windows GDI video izvade

en: Windows Media NSC metademux
lv: Windows Media NSC metademultipleksēšana

en: Windows Multimedia Device output
lv: Windows multimediju ierīču izvade

en: Windows Service interface
lv: Windows Pakalpojumu saskarne

en: Windows configuration of the last skin used. This option is updated automatically, do not touch it.
lv: Pēdējās lietotās ādiņas Windows konfigurācija. Šī opcija tiek atjaunināta automātiski, nepieskarieties tai.

en: Windows messages interface
lv: Windows ziņojumu saskarne

en: Windows networks
lv: Windows tīkli

en: Windows opacity between 0.1 and 1
lv: Logu necaurspīdīgums starp 0.1 un 1

en: With this option checked, the volume up, volume down and mute buttons on your keyboard will always change your system volume. With this option unchecked, the volume buttons will change VLC's volume when VLC is selected and change the system volume when VLC is not selected.
lv: Ar šo opciju atzīmētu, skaļuma lejā, skaļuma augšā un klusināšanas pogas uz jūsu tastatūras vienmēr mainīs jūsu sistēmas skaļumu. Ar šo opciju neatzīmētu, skaļuma pogas mainīs VLC skaļumu, kad VLC ir atlasīts un mainīs sistēmas skaļumu, kad VLC nav atlasīts.

en: With this option enabled, the playback will be automatically paused when minimizing the window.
lv: Ar šo opciju ieslēgtu, atskaņošana tiks automātiski pauzēta, kad minimizēs logu.

en: Wolof
lv: Volofu

en: Workaround bugs
lv: Aprisinājuma kļūdas

en: Workaround for France
lv: Aprisinājums Francijai

en: Wrapper filter output
lv: Ietinēja filtra izvade

en: Write process id to file
lv: Rakstīt procesa id datnē

en: Writer
lv: Rakstnieks

en: Writes process id into specified file.
lv: Raksta procesa id norādītajā datnē.

en: Writes statistic info about stream
lv: Raksta statistisku informāciju par straumi

en: Writes stats to file instead of stdout
lv: Raksta statistiku datnē, nevis stdout

en: X Coordinate of the top-left corner of the mosaic.
lv: Mozaīkas augšējā kreisā stūra X koordināta.

en: X coordinate
lv: X koordināta

en: X coordinate of the bargraph.
lv: Joslu grafika X koordināta.

en: X coordinate of the encoded subtitle
lv: Iekodēto subtitru X koordināta

en: X coordinate of the logo. You can move the logo by left-clicking it.
lv: Logo X koordināta. Jūs varat pārvietot logo, veicot kreiso klikšķi uz tā.

en: X coordinate of the mask.
lv: Maskas X koordināta.

en: X coordinate of the rendered subtitle
lv: Renderēto subtitru X koordināta

en: X coordinate of the upper left corner in the mosaic if non negative.
lv: X koordināta augšējam kreisajam stūrim mozaīkā, ja nenegatīvs.

en: X offset
lv: X nobīde

en: X offset, from the left screen edge.
lv: X nobīde, no kreisās ekrāna malas.

en: X window
lv: X logs

en: X.509 Certificate Authority
lv: X.509 sertificēšanas institūcija

en: X.509 Certificate Revocation List
lv: X.509 sertifikātu atsaukšanas saraksts

en: X.509 Client certificate
lv: X.509 klienta sertifikāts

en: X.509 Client private key
lv: X.509 klienta privātā atslēga

en: X11 display
lv: X11 displejs

en: X11 video output (XCB)
lv: X11 video izvade (XCB)

en: X11 video window (XCB)
lv: X11 video logs (XCB)

en: X11 window ID
lv: X11 loga ID

en: XA demuxer
lv: XA demultipleksors

en: XDG screen saver inhibition
lv: XDG ekrāna saudzētāja apvaldīšana

en: XDG shell
lv: XDG čaula

en: XDG shell surface
lv: XDG čaulas virsma

en: XML Parser (using libxml2)
lv: XML sintaktiskais analizators (lietojot libxml2)

en: XSPF playlist
lv: XSPF atskaņošanas saraksts

en: XSPF playlist export
lv: XSPF atskaņošanas saraksta eksports

en: XSPF playlist import
lv: XSPF atskaņošanas saraksta imports

en: XSPF playlist |*.xspf|M3U file |*.m3u|HTML playlist |*.html
lv: XSPF atskaņošanas saraksts |*.xspf|M3U datne |*.m3u|HTML atskaņošanas saraksts |*.html

en: XVideo adaptor number
lv: XVideo adaptera numurs

en: XVideo format id
lv: XVideo formāta id

en: XVideo hardware adaptor to use. By default, VLC will use the first functional adaptor.
lv: XVideo aparatūras adapteris, kuru lietot. Pēc noklusējuma VLC lietos pirmo funkcionālo adapteri.

en: XVideo image format id to use. By default, VLC will try to use the best match for the video being played.
lv: XVideo attēla formāta id, kuru lietot. Pēc noklusējuma VLC mēģinās lietot labāk atbilstošo priekš video, kurš tiek atskaņots.

en: XVideo output (XCB)
lv: XVideo izvade (XCB)

en: XWD file (autodetect)
lv: XWD datne (automātiskā noteikšana)

en: XWD image decoder
lv: XWD attēlu atkodētājs

en: Xhosa
lv: Khosu

en: Y Coordinate of the top-left corner of the mosaic.
lv: Mozaīkas augšējā kreisā stūra Y koordināta.

en: Y coordinate
lv: Y koordināta

en: Y coordinate of the bargraph.
lv: Joslu grafika Y koordināta.

en: Y coordinate of the encoded subtitle
lv: Iekodēto subtitru Y koordināta

en: Y coordinate of the logo. You can move the logo by left-clicking it.
lv: Logo Y koordināta. Jūs varat pārvietot logo, veicot kreiso klikšķi uz tā.

en: Y coordinate of the mask.
lv: Maskas Y koordināta.

en: Y coordinate of the rendered subtitle
lv: Renderēto subtitru Y koordināta

en: Y coordinate of the upper left corner in the mosaic if non negative.
lv: Y koordināta augšējam kreisajam stūrim mozaīkā, ja nenegatīvs.

en: Y offset
lv: Y nobīde

en: Y offset, down from the top.
lv: Y nobīde, lejā no augšas.

en: YUV 10-bits planar to semiplanar 10-bits conversions
lv: Pārveidošanas no YUV 10-bitu plakanās uz 10-bitu pusplakano

en: YUV output
lv: YUV izvade

en: YUV planar to semiplanar conversions
lv: Pārveidošanas no YUV plakanās uz pusplakano

en: YUV video output
lv: YUV video izvade

en: YUV-Color cube shifting across the V-plane ( 0 - 127 ).
lv: YUV-krāsu kuba pārbīde pāri V-plaknei ( 0 - 127 ).

en: YUVP converter
lv: YUVP pārveidotājs

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Yes
lv: Jā

en: Yiddish
lv: Jidišs

en: Yoruba
lv: Jorubu

en: You attempted to reach %s. %s
    This problem may be stem from an attempt to breach your security, compromise your privacy, or a configuration error.
    
    If in doubt, abort now.
lv: Jūs mēģinājāt sasniegt %s. %s
    Šī problēma var rasties no mēģinājuma pārkāpt jūsu drošību, apdraudēt jūsu privātumu vai arī būt konfigurācijas kļūdas izraisīta.
    
    Šaubu gadījumā pārtraukt tagad.

en: You attempted to reach %s. However the security certificate presented by the server is unknown and could not be authenticated by any trusted Certification Authority. This problem may be caused by a configuration error or an attempt to breach your security or your privacy.
    
    If in doubt, abort now.
lv: Jūs mēģinājāt sasniegt %s. Tomēr drošības sertifikāts, stādīts priekšā no servera, ir nezināms un nevarēja tikt autentificēts no jebkādas uzticamas sertificēšanas institūcijas. Šī problēma var būt izraisīta no konfigurācijas kļūdas vai mēģinājuma pārkāpt jūsu drošību vai jūsu privātumu.
    
    Šaubu gadījumā pārtraukt tagad.

en: You can completely disable the audio output. The audio decoding stage will not take place, thus saving some processing power.
lv: Jūs varat pilnībā izslēgt audio izvadi. Audio atkodēšanas posms nenotiks, tādējādi ietaupot kādu apstrādes jaudu.

en: You can completely disable the sub-picture processing.
lv: Jūs varat pilnībā izslēgt apakšbilžu apstrādāšanu.

en: You can completely disable the video output. The video decoding stage will not take place, thus saving some processing power.
lv: Jūs varat pilnībā izslēgt video izvadi. Video atkodēšanas posms nenotiks, tādējādi ietaupot kādu apstrādes jaudu.

en: You can disable all transparency effects if you want. This is mainly useful when moving windows does not behave correctly.
lv: Jūs varat izslēgt visus caurspīdīguma efektus, ja jūs vēlaties. Galvenokārt, šis ir noderīgi, kad logu pārvietošana neizturas korekti.

en: You can disable use of Macroblock-tree on ratecontrol
lv: Jūs varat izslēgt makrobloku koka lietošanu pie ātrumkontroles

en: You can enforce the (x,y) offsets of the elements on the mosaic (only used if positioning method is set to "offsets"). You must give a comma-separated list of coordinates (eg: 10,10,150,10).
lv: Jūs varat uzspiest (x,y) nobīdes elementiem uz mozaīkas (tikai lietots, ja pozicionēšanas metode ir iestatīta uz "nobīdes"). Jums ir jādod komatu atdalīts saraksts ar koordinātām (piem.: 10,10,150,10).

en: You can enforce the height of the video snapshot. By default it will keep the original height (-1). Using 0 will scale the height to keep the aspect ratio.
lv: Jūs varat uzspiest video momentuzņēmuma augstumu. Pēc noklusējuma tas paturēs sākotnējo augstumu (-1). Lietojot 0, mērogos augstumu, lai paturētu malu attiecības.

en: You can enforce the image height. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
lv: Jūs varat uzspiest attēla augstumu. Pēc noklusējuma (-1) VLC piemērosies video raksturīgajām pazīmēm.

en: You can enforce the image width. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
lv: Jūs varat uzspiest attēla platumu. Pēc noklusējuma (-1) VLC piemērosies video raksturīgajām pazīmēm.

en: You can enforce the marquee position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
lv: Jūs varat uzspiest afišas novietojumu uz video (0=centrā, 1=pa kreisi, 2=pa labi, 4=augšā, 8=apakšā, jūs varat arī lietot šo vērtību kombinācijas, piemēram, 6 = augšā pa labi).

en: You can enforce the mosaic alignment on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
lv: Jūs varat uzspiest mozaīkas izlīdzinājumu uz video (0=centrā, 1=pa kreisi, 2=pa labi, 4=augšā, 8=apakšā, jūs varat arī lietot šo vērtību kombinācijas, piemēram, 6 = augšā pa labi).

en: You can enforce the order of the elements on the mosaic. You must give a comma-separated list of picture ID(s). These IDs are assigned in the "mosaic-bridge" module.
lv: Jūs varat uzspiest uz mozaīkas esošo elementu secību. Jums ir jādod komatu atdalīts bilžu ID saraksts. Šie ID tiek piešķirti modulī "mosaic-bridge".

en: You can enforce the position of the top left corner of the video window (X coordinate).
lv: Jūs varat uzspiest video loga augšējā kreisā stūra pozīciju (X koordināta).

en: You can enforce the position of the top left corner of the video window (Y coordinate).
lv: Jūs varat uzspiest video loga augšējā kreisā stūra pozīciju (Y koordināta).

en: You can enforce the subpicture position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, e.g. 6=top-right).
lv: Jūs varat uzspiest apakšbildes pozīciju uz video (0=centrā, 1=pa kreisi, 2=pa labi, 4=augšā, 8=apakšā, jūs varat arī lietot šo vērtību kombinācijas, piemēram, 6=augšā pa labi).

en: You can enforce the teletext position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom, you can also use combinations of these values, eg. 6 = top-right).
lv: Jūs varat uzspiest teleteksta pozīciju uz video (0=centrā, 1=pa kreisi, 2=pa labi, 4=augšā, 8=apakšā, jūs varat arī lietot šo vērtību kombinācijas, piemēram, 6 = nozīmē augšā pa labi).

en: You can enforce the text position on the video (0=center, 1=left, 2=right, 4=top, 8=bottom; you can also use combinations of these values, eg 6 = top-right).
lv: Jūs varat uzspiest teksta pozīciju uz video (0=centrā, 1=pa kreisi, 2=pa labi, 4=augšā, 8=apakšā, jūs varat arī lietot šo vērtību kombinācijas, piemēram, 6 = augšā pa labi).

en: You can enforce the video height. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
lv: Jūs varat uzspiest video augstumu. Pēc noklusējuma (-1) VLC piemērosies video raksturīgajām pazīmēm.

en: You can enforce the video width. By default (-1) VLC will adapt to the video characteristics.
lv: Jūs varat uzspiest video platumu. Pēc noklusējuma (-1) VLC piemērosies video raksturīgajām pazīmēm.

en: You can enforce the width of the video snapshot. By default it will keep the original width (-1). Using 0 will scale the width to keep the aspect ratio.
lv: Jūs varat uzspiest video momentuzņēmuma platumu. Pēc noklusējuma tas paturēs sākotnējo platumu (-1). Lietojot 0, mērogos platumu, lai paturētu malu attiecības.

en: You can enter here a default stream output chain. Refer to the documentation to learn how to build such chains. Warning: this chain will be enabled for all streams.
lv: Jūs šeit varat ievadīt noklusējuma straumju izvades ķēdi. Atsaucieties uz dokumentāciju, lai uzzinātu, kā būvēt šādas ķēdes. Brīdinājums: šī ķēde tiks ieslēgta visām straumēm.

en: You can give a comma-separated list of inputs that will be concatenated together after the normal one.
lv: Jūs varat dot komatu atdalītu sarakstu ar ievadēm, kuras tiks savirknētas kopā pēc normālās ievades.

en: You can manually give a list of bookmarks for a stream in the form "{name=bookmark-name,time=optional-time-offset,bytes=optional-byte-offset},{...}"
lv: Jūs varat pašrocīgi dot grāmatzīmju sarakstu straumei formā "{name=grāmatzīmes-nosaukums,time=neobligāta-laika-nobīde,bytes=neobligāta-baitu-nobīde},{...}"

en: You can select "additional interfaces" for VLC. They will be launched in the background in addition to the default interface. Use a colon separated list of interface modules. (common values are "rc" (remote control), "http", "gestures" ...)
lv: Jūs varat atlasīt "papildu saskarnes" priekš VLC. Tās tiks palaistas fonā papildus noklusējuma saskarnei. Lietojiet kolu atdalītu sarakstu ar saskarņu moduļiem. (parastās vērtības ir "rc" (tālvadība), "http", "gestures" ...)

en: You can select control interfaces for VLC.
lv: Jūs varat atlasīt vadības saskarnes priekš VLC.

en: You can select local files with the following list and buttons.
lv: Jūs varat atlasīt lokālās datnes ar sekojošo sarakstu un pogām.

en: You can select which VoD server module you want to use. Set this to 'vod_rtsp' to switch back to the old, legacy module.
lv: Jūs varat atlasīt, kuru pieprasījumvideo servera moduli jūs vēlaties lietot. Iestatiet šo uz 'vod_rtsp', lai pārslēgtu atpakaļ uz veco, mantojuma moduli.

en: You can use specific video output modules for the clones. Use a comma-separated list of modules.
lv: Jūs varat lietot specifiskus video izvades moduļus priekš kloniem. Lietojiet komatu atdalītu sarakstu ar moduļiem.

en: You can use this option to place the subtitles under the movie, instead of over the movie. Try several positions.
lv: Jūs varat lietot šo opciju, lai novietotu subtitrus zem filmas, nevis pāri filmai. Mēģiniet vairākas pozīcijas.

en: You can zoom the video by the specified factor.
lv: Jūs varat tālummainīt video ar norādīto koeficientu.

en: You have the latest version of VLC media player.
lv: Jums ir jaunākā VLC mediju atskaņotāja versija.

en: You have two choices:
     - The interface will resize to the native video size
     - The video will fit to the interface size
     By default, interface resize to the native video size.
lv: Jums ir divas izvēles:
     - Saskarne mainīs izmēru uz dzimto video izmēru
     - Video ietilps saskarnes izmērā
    Pēc noklusējuma saskarne mainīs izmēru uz dzimto video izmēru.

en: You just need to fill one of the three following parameters, VLC will autodetect the other using the original aspect ratio
lv: Jums tikai vajag aizpildīt vienu no trim sekojošajiem parametriem, VLC automātiski noteiks citus, lietojot sākotnējās malu attiecības

en: You must set a name for the profile.
lv: Jums ir jāiestata nosaukums profilam.

en: You normally have to feed the shoutcast module with Ogg streams. It is also possible to stream MP3 instead, so you can forward MP3 streams to the shoutcast/icecast server.
lv: Jums normāli vajag barot shoutcast moduli ar Ogg straumēm. Ir arī iespējams tā vietā straumēt MP3, tāpēc jūs varat pārsūtīt MP3 straumes uz shoutcast/icecast serveri.

en: You should configure your speaker layout with "Audio Midi Setup" in /Applications/Utilities. VLC will output Stereo only.
lv: Jums vajadzētu konfigurēt jūsu skaļruņu izkārtojumu ar "Audio Midi Setup" iekš /Applications/Utilities. VLC izvadīs tikai Stereo.

en: Your Mac does not seem to be equipped with a suitable audio input device.Please check your connectors and drivers.
lv: Nešķiet, ka jūsu Mac būtu aprīkots ar piemērotu audio ievades ierīci. Lūdzu, pārbaudiet savus savienotājus un dziņus.

en: Your Mac does not seem to be equipped with a suitable input device. Please check your connectors and drivers.
lv: Nešķiet, ka jūsu Mac būtu aprīkots ar piemērotu ievades ierīci. Lūdzu, pārbaudiet savus savienotājus un dziņus.

en: Your Mac does not seem to be equipped with a suitable video input device. Please check your connectors and drivers.
lv: Nešķiet, ka jūsu Mac būtu aprīkots ar piemērotu video ievades ierīci. Lūdzu, pārbaudiet savus savienotājus un dziņus.

en: Your account was rejected.
lv: Jūsu konts tika noraidīts.

en: Your display will be opened and played in order to stream or save it.
lv: Jūsu displejs tiks atvērts un atskaņots, lai to straumētu vai saglabātu.

en: Your input can't be opened
lv: Jūsu ievade nevar tikt atvērta

en: Your system BD+ decoding library does not work. Missing configuration?
lv: Jūsu sistēmas BD+ atkodēšanas bibliotēka nestrādā. Vai trūkst konfigurācijas?

en: Your window manager does not provide a list of applications.
lv: Jūsu logu pārvaldītājs nesniedz lietotņu sarakstu.

en: Zero Order Hold (fastest)
lv: Nullpakāpes ekstrapolācija (ātrākais)

en: Zeroconf network services
lv: Zeroconf tīkla pakalpojumi

en: Zeroconf services
lv: Zeroconf pakalpojumi

en: Zhuang
lv: Džuanu

en: Zlib decompression filter
lv: Zlib atspiešanas filtrs

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Zoom In
lv: Tuvināt

en: Zoom Out
lv: Tālināt

en: Zoom mode: %s
lv: Tālummainīšanas režīms: %s

en: Zoom video
lv: Tālummainīt video

en: Zooming reset
lv: Tālummainīšanas atiestatīšana

en: [Display]
lv: [Attēlot]

en: [Filebrowser]
lv: [Datņu pārlūks]

en: [Global]
lv: [Globāls]

en: [Loop]
lv: [Cikls]

en: [Player]
lv: [Atskaņoājs]

en: [Playlist]
lv: [Atskaņošanas saraksts]

en: [Random]
lv: [Nejaušs]

en: [Repeat]
lv: [Atkārtot]

en: [cdda:][device][@[track]]
lv: [cdda:][ierīce][@[celiņš]]

en: [vcd:][device][#[title][,[chapter]]]
lv: [vcd:][ierīce][#[virsraksts][,[nodaļa]]]

en: add --advanced to your command line to see advanced options.
lv: pievienojiet --advanced savai komandrindai, lai skatītu paplašinātās opcijas.

en: addons local storage
lv: papildinājumu lokālā glabātuve

en: addons.videolan.org addons finder
lv: addons.videolan.org papildinājumu atradējs

en: address:port to bind vlc to listening incoming streams. Helper setting for dst, dst=bind+'/'+path. dst-parameter overrides this.
lv: adrese:ports, pie kura saistīt VLC, lai klausītos ienākošās straumes. Palīgiestatījums priekš dst, dst=bind+'/'+path. Parametrs dst šo pārraksta.

en: antiflicker
lv: pretmirgošanas

en: antiflicker video filter
lv: pretmirgošanas video filtrs

en: ask for extra verbosity when displaying help
lv: vaicāt pēc papildu runīguma, kad attēlo palīdzību

en: auto
lv: automātisks

en: auto - let encoder decide based upon input (Best)
lv: automātiski - ļaut iekodētājam izlemt, bāzējoties uz ievadi (Labākais)

en: automatic - let encoder decide based upon input (Best)
lv: automātiski - ļaut iekodētājam izlemt, bāzējoties uz ievadi (Labākais)

en: avparser packetizer
lv: avparser paketizētājs

en: bits
lv: biti

en: blocks
lv: bloki

en: boolean
lv: būla

en: buffers
lv: buferi

en: checkerboard
lv: šaha galds

en: clean effects
lv: notīrīt efektus

en: column alternation
lv: kolonnas pārveidošana

en: core program
lv: galvenā programma

en: cycle
lv: cikls

en: debug
lv: atkļudošana

en: decoder
lv: atkodētājs

en: device, fifo or filename
lv: ierīce, fifo vai datnes nosaukums

en: device, fifo or filename to write yuv frames too.
lv: ierīce, fifo vai datnes nosaukums, uz kuras rakstīt yuv kadrus.

en: errors
lv: kļūdas

en: exchange puzzle
lv: apmaiņas puzle

en: fixed
lv: fiksēts

en: float
lv: ar peldošo punktu

en: force coding frame as separate interlaced fields
lv: piespiest kodēt kadru kā atsevišķus laukus ar rindpārleci

en: force coding frame as single picture
lv: piespiest kodēt kadru kā vienu bildi

en: fps
lv: k/s

en: frame alternation
lv: kadra pārveidošana

en: frames
lv: kadri

en: full
lv: pilns

en: full - Motion compensation blocks fully overlap
lv: pilns - Kustības kompensācijas bloki pilnībā pārklājas

en: full - One code block per subband
lv: pilns - Viens koda bloks uz apakšjoslu

en: gzip decompression
lv: gzip atspiešana

en: hearing impaired
lv: personām ar dzirdes traucējumiem

en: height of the overlapping area (in %)
lv: pārklāšanās apgabala augstums (%)

en: iTunes Music Library importer
lv: iTunes Music Library importētājs

en: in
lv: iekš

en: integer
lv: vesels skaitlis

en: jigsaw puzzle
lv: mozaīkmīklas puzle

en: large - use large code blocks
lv: liels - lietot lielus koda blokus

en: large - use large motion compensation blocks
lv: liels - lietot lielus kustības kompensācijas blokus

en: last.fm username or password is incorrect. Please verify your settings and relaunch VLC.
lv: last.fm lietotājvārds vai parole ir nepareiza. Lūdzu, pārbaudiet savus iestatījumus un no jauna palaidiet VLC.

en: last.fm: Authentication failed
lv: last.fm: autentifikācija neizdevās

en: length of the overlapping area (in %)
lv: pārklāšanās apgabala garums (%)

en: libarchive based stream directory
lv: Uz libarchive bāzēts straumju katalogs

en: libarchive based stream extractor
lv: Uz libarchive bāzēts straumju izvilcējs

en: libavcodec can do error resilience.
    However, with a buggy encoder (such as the ISO MPEG-4 encoder from M$) this can produce a lot of errors.
    Valid values range from 0 to 4 (0 disables all errors resilience).
lv: libavcodec var veikt kļūdu elastīgumu.
    Tomēr ar kļūdainu iekodētāju (tādu kā ISO MPEG-4 iekodētājs no M$) šis var radīt daudz kļūdas.
    Derīgas vērtības diapazonā no 0 līdz 4 (0 izslēdz visu kļūdu elastīgumu).

en: libavformat AVIO access
lv: libavformat AVIO piekļuve

en: libavformat AVIO access output
lv: libavformat AVIO piekļuves izvade

en: libdsm NETBIOS discovery module
lv: libdsm NETBIOS atklāšanas modulis

en: libdsm SMB input
lv: libdsm SMB ievade

en: libdsm's SMB (Windows network shares) input and browser
lv: libdsm SMB (Windows tīkla koplietojumu) ievade un pārlūks

en: libprojectM effect
lv: libprojectM efekts

en: libsecret keystore
lv: libsecret sertifikātu glabātuve

en: mDNS Network Discovery
lv: mDNS tīkla atklāšana

en: mDNS Renderer Discovery
lv: mDNS renderētāja atklāšana

en: medium - use medium motion compensation blocks
lv: vidējs - lietot vidējus kustības kompensācijas blokus

en: medium - use medium sized code blocks
lv: vidējs - lietot vidēja izmēra koda blokus

en: middle position (in %)
lv: vidus pozīcija (%)

en: motion
lv: kustība

en: motion control interface
lv: kustību vadības saskarne

en: no configuration option will be loaded nor saved to config file
lv: ne tiks ielādētas konfigurācijas opcijas, ne arī saglabāts uz konfigurācijas datnes

en: none
lv: nekāds

en: none - Motion compensation blocks do not overlap
lv: nekāds - Kustības kompensācijas bloki nepārklājas

en: offsets
lv: nobīde

en: packetizer
lv: paketizētājs

en: partial - Motion compensation blocks only partially overlap
lv: daļējs - Kustības kompensācijas bloki tikai daļēji pārklājas

en: perceptual distance
lv: uztveršanas attālums

en: perceptual distance to calculate perceptual weight
lv: uztveršanas attālums, lai aprēķinātu uztveršanas svaru

en: perceptual weighting method
lv: uztveršanas svēršanas metode

en: print a list of available modules
lv: drukāt sarakstu ar pieejamajiem moduļiem

en: print a list of available modules with extra detail
lv: drukāt sarakstu ar pieejamajiem moduļiem ar papildu detaļām

en: print help for VLC (can be combined with --advanced and --help-verbose)
lv: drukāt palīdzību priekš VLC (var būt kombinēts ar --advanced un --help-verbose)

en: print help for VLC and all its modules (can be combined with --advanced and --help-verbose)
lv: drukāt palīdzību priekš VLC un visiem tā moduļiem (var būt kombinēts ar --advanced un --help-verbose)

en: print help on a specific module (can be combined with --advanced and --help-verbose). Prefix the module name with = for strict matches.
lv: drukāt palīdzību uz specifiska moduļa (var būt kombinēts ar --advanced un --help-verbose). Pievienot = pirms moduļa nosaukuma stingrai atbilstībai.

en: print version information
lv: drukāt versijas informāciju

en: projectM configuration file
lv: projectM konfigurācijas datne

en: projectM preset path
lv: projectM priekšiestatījumu ceļš

en: px
lv: piks.

en: reset the current config to the default values
lv: atiestatīt pašreizējo konfigurāciju uz noklusējuma vērtībām

en: resets the current plugins cache
lv: atiestata pašreizējo spraudņu kešatmiņu

en: row alternation
lv: rindas pārveidošana

en: sec.
lv: sek.

en: side by side
lv: sānu pie sāna

en: simple
lv: vienkāršs

en: single .vlp archive addons finder
lv: viena .vlp arhīva papildinājumu atradējs

en: sliding puzzle
lv: slīdošā puzle

en: small - use small code blocks
lv: mazs - lietot mazus koda blokus

en: small - use small motion compensation blocks
lv: mazs - lietot mazus kustības kompensācijas blokus

en: string
lv: virkne

en: subpicture
lv: apakšbilde

en: swap puzzle
lv: mijmaiņas puzle

en: top bottom
lv: augšā apakšā

en: tx3g subtitles
lv: tx3g subtitri

en: tx3g subtitles decoder
lv: tx3g subtitru atkodētājs

en: unknown
lv: nezināms

en: use alternate config file
lv: lietot alternatīvo konfigurācijas datni

en: use open GOP, for bluray compatibility use also bluray-compat option
lv: lietot atvērtas bilžu grupas, bluray saderībai lietot arī opciju bluray-compat

en: v4l2 controls
lv: v4l2 vadīklas

en: v4l2 driver controls
lv: v4l2 dziņa vadīklas

en: visual impaired commentary
lv: komentāri personām ar redzes traucējumiem

en: warnings
lv: brīdinājumi

en: x264 advanced options
lv: x264 paplašinātās opcijas

en: x264 advanced options, in the form {opt=val,op2=val2}.
lv: x264 paplašinātās opcijas, formā {opc=vērt,opc2=vērt2}.

en: x264 preset and tuning selection
lv: x264 priekšiestatījumu un ieregulējumu atlase

en: x264 profile and level selection
lv: x264 profilu un līmeņu atlase

en: | achan [X]. . . . . . . . . .  set/get audio channels
lv: | achan [X]. . . . . . . . . .  iestatīt/iegūt audio kanālu

en: | add XYZ  . . . . . . . . . . . . add XYZ to playlist
lv: | add XYZ  . . . . . . . . . . . . pievienot XYZ atskaņošanas sarakstam

en: | adev [device]  . . . . . . . .  set/get audio device
lv: | adev [device]  . . . . . . . .  iestatīt/iegūt audio ierīci

en: | atrack [X] . . . . . . . . . . . set/get audio track
lv: | atrack [X] . . . . . . . . . . . iestatīt/iegūt audio celiņu

en: | audio decoded    :    %5li
lv: | audio atkodēts    :    %5li

en: | audio decoded    :    %5lli
lv: | audio atkodēts    :    %5lli

en: | buffers lost     :    %5li
lv: | buferi pazuduši     :    %5li

en: | buffers lost     :    %5lli
lv: | buferi pazuduši     :    %5lli

en: | buffers played   :    %5li
lv: | buferi atskaņoti   :    %5li

en: | buffers played   :    %5lli
lv: | buferi atskaņoti   :    %5lli

en: | chapter [X]  . . . . set/get chapter in current item
lv: | chapter [X]  . . . . iestatīt/iegūt nodaļu pašreizējā vienumā

en: | chapter_n  . . . . . .  next chapter in current item
lv: | chapter_n  . . . . . .  nākamā nodaļa pašreizējā vienumā

en: | chapter_p  . . . .  previous chapter in current item
lv: | chapter_p  . . . .  iepriekšējā nodaļa pašreizējā vienumā

en: | clear . . . . . . . . . . . . . . clear the playlist
lv: | clear . . . . . . . . . . . . . . notīrīt atskaņošanas sarakstu

en: | demux bitrate    :   %6.0f kb/s
lv: | demultipleksēšanas bitu pārraides ātrums  :   %6.0f kb/s

en: | demux bytes read : %8.0f KiB
lv: | demultipleksēšanas baiti nolasīti : %8.0f KiB

en: | demux corrupted  :    %5li
lv: | demultipleksēšanas bojātas    :    %5li

en: | demux corrupted  :    %5lli
lv: | demultipleksēšanas bojātas    :    %5lli

en: | discontinuities  :    %5li
lv: | saistības trūkumi    :    %5li

en: | discontinuities  :    %5lli
lv: | saistības trūkumi    :    %5lli

en: | enqueue XYZ  . . . . . . . . . queue XYZ to playlist
lv: | enqueue XYZ  . . . . . . . . . stāvēt rindā XYZ atskaņošanas sarakstam

en: | f [on|off] . . . . . . . . . . . . toggle fullscreen
lv: | f [on|off] . . . . . . . . . . . . pārslēgt pilnekrānu

en: | faster . . . . . . . . . .  faster playing of stream
lv: | faster . . . . . . . . . .  ātrāka straumes atskaņošana

en: | fastforward  . . . . . . . .  .  set to maximum rate
lv: | fastforward  . . . . . . . .  .  iestatīt uz maksimālo ātrumu

en: | frame. . . . . . . . . .  play frame by frame
lv: | frame. . . . . . . . . .  atskaņot kadru pēc kadra

en: | frames displayed :    %5li
lv: | kadri attēloti :    %5li

en: | frames displayed :    %5lli
lv: | kadri attēloti :    %5lli

en: | frames lost      :    %5li
lv: | kadri pazuduši      :    %5li

en: | frames lost      :    %5lli
lv: | kadri pazuduši      :    %5lli

en: | get_length . . . .  the length of the current stream
lv: | get_length . . . .  pašreizējās straumes garums

en: | get_time . . seconds elapsed since stream's beginning
lv: | get_time . . sekundes pagājušas kopš straumes sākuma

en: | get_title . . . . .  the title of the current stream
lv: | get_title . . . . .  pašreizējās straumes virsraksts

en: | goto . . . . . . . . . . . . . .  goto item at index
lv: | goto . . . . . . . . . . . . . .  iet uz vienumu indeksā

en: | help . . . . . . . . . . . . . . . this help message
lv: | help . . . . . . . . . . . . . . . šis palīdzības ziņojums

en: | info . . . . .  information about the current stream
lv: | info . . . . .  informācija par pašreizējo straumi

en: | input bitrate    :   %6.0f kb/s
lv: | izvades bitu pārraides ātrums  :   %6.0f kb/s

en: | input bytes read : %8.0f KiB
lv: | ievades baiti nolasīti : %8.0f KiB

en: | is_playing . . . .  1 if a stream plays, 0 otherwise
lv: | is_playing . . . .  1, ja straume atskaņojas, 0 citādi

en: | key [hotkey name] . . . . . .  simulate hotkey press
lv: | key [karstā taustiņa nosaukums] . . . . . .  simulēt karstā taustiņa nospiešanu

en: | logout . . . . . . .  exit (if in socket connection)
lv: | logout . . . . . . .  iziet (ja ligzdas savienojumā)

en: | loop [on|off] . . . . . . . . . toggle playlist loop
lv: | loop [on|off] . . . . . . . . . pārslēgt atskaņošanas saraksta ciklēšanu

en: | next . . . . . . . . . . . . . .  next playlist item
lv: | next . . . . . . . . . . . . . .  nākamais atskaņošanas saraksta vienums

en: | normal . . . . . . . . . .  normal playing of stream
lv: | normal . . . . . . . . . .  normāla straumes atskaņošana

en: | pause  . . . . . . . . . . . . . . . .  toggle pause
lv: | pause  . . . . . . . . . . . . . . . .  pārslēgt pauzi

en: | play . . . . . . . . . . . . . . . . . . play stream
lv: | play . . . . . . . . . . . . . . . . . . atskaņot straumi

en: | playlist . . . . .  show items currently in playlist
lv: | playlist . . . . .  parādīt pašreiz atskaņošanas sarakstā esošos vienumus

en: | prev . . . . . . . . . . . .  previous playlist item
lv: | prev . . . . . . . . . . . .  iepriekšējais atskaņošanas saraksta vienums

en: | quit . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  quit vlc
lv: | quit . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  atstāt vlc

en: | random [on|off] . . . . . . .  toggle random jumping
lv: | random [on|off] . . . . . . .  pārslēgt nejaušu lekšanu

en: | repeat [on|off] . . . .  toggle playlist item repeat
lv: | repeat [on|off] . . . .  pārslēgt atskaņošanas saraksta vienuma atkārtošanu

en: | rewind  . . . . . . . . . . . .  set to minimum rate
lv: | rewind  . . . . . . . . . . . .  iestatīt uz minimālo ātrumu

en: | seek X . . . seek in seconds, for instance `seek 12'
lv: | seek X . . . meklēt sekundēs, piemēram, `seek 12'

en: | slower . . . . . . . . . .  slower playing of stream
lv: | slower . . . . . . . . . .  lēnāka straumes atskaņošana

en: | snapshot . . . . . . . . . . . . take video snapshot
lv: | snapshot . . . . . . . . . . . . uzņemt video momentuzņēmumu

en: | stats  . . . . . . . .  show statistical information
lv: | stats  . . . . . . . .  parādīt statistisko informāciju

en: | status . . . . . . . . . . . current playlist status
lv: | status . . . . . . . . . . . pašreizējais atskaņošanas saraksta statuss

en: | stop . . . . . . . . . . . . . . . . . . stop stream
lv: | stop . . . . . . . . . . . . . . . . . . apturēt straumi

en: | strack [X] . . . . . . . . .  set/get subtitle track
lv: | strack [X] . . . . . . . . .  iestatīt/iegūt subtitru celiņu

en: | title [X]  . . . . . . set/get title in current item
lv: | title [X]  . . . . . . iestatīt/iegūt virsrakstu pašreizējā vienumā

en: | title_n  . . . . . . . .  next title in current item
lv: | title_n  . . . . . . . .  nākamais virsraksts pašreizējā vienumā

en: | title_p  . . . . . .  previous title in current item
lv: | title_p  . . . . . .  iepriekšējais nosaukums pašreizējā vienumā

en: | vcrop [X]  . . . . . . . . . . .  set/get video crop
lv: | vcrop [X]  . . . . . . . . . . .  iestatīt/iegūt video kadrēšanu

en: | video decoded    :    %5li
lv: | video atkodēts    :    %5li

en: | video decoded    :    %5lli
lv: | video atkodēts    :    %5lli

en: | voldown [X]  . . . . . .  lower audio volume X steps
lv: | voldown [X]  . . . . . .  pazemināt audio skaļumu par X soļiem

en: | volume [X] . . . . . . . . . .  set/get audio volume
lv: | volume [X] . . . . . . . . . .  iestatīt/iegūt audio skaļumu

en: | volup [X]  . . . . . . .  raise audio volume X steps
lv: | volup [X]  . . . . . . .  paaugstināt audio skaļumu par X soļiem

en: | vratio [X]  . . . . . . . set/get video aspect ratio
lv: | vratio [X]  . . . . . . . iestatīt/iegūt video malu atti

en: | vtrack [X] . . . . . . . . . . . set/get video track
lv: | vtrack [X] . . . . . . . . . . . iestatīt/iegūt video celiņu

en: | vzoom [X]  . . . . . . . . . . .  set/get video zoom
lv: | vzoom [X]  . . . . . . . . . . .  iestatīt/iegūt video tālummaiņu

en: |All Files |*
lv: |Visas datnes |*
